Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostwa Polski w ujeżdżeniu 2019
Radzionków, 13-15.09.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 10:39:15
2019-09-09 10:39:15
Katarzyna Krasnodębska CRISTIANO
  • 1x 6a/C-2 ZO/
  • 1x 16a/C-3 ZO/
  • 1x 23a/C-4 ZO/
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 09:46:41
2019-09-09 09:46:41
Julia Janecka GASPAR
  • 1x 5/D-2 MP/I półfinał Dzieci
  • 1x 15/D-3 MP/II Półfinał Dzieci
  • 1x 22/D-4 MP/Finał Dzieci
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 11:53:28
2019-09-05 11:53:28
Rishat Sabitov AZZARO
  • 1x 10/CS-2 MP/I półfinał MP Seniorów
  • 1x 20/CS-2 MP/Finał B Seniorów
  • 1x 27/CS-5 MP/Finał Seniorów
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:52:55
2019-09-04 21:52:55
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x 5/D-2 MP/I półfinał Dzieci
  • 1x 15/D-3 MP/II Półfinał Dzieci
  • 1x 22/D-4 MP/Finał Dzieci
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:48:34
2019-09-03 22:54:43
Kamil Puliński LEO G
  • 1x 1/el. MPMK-A 4 latki/
  • 1x 11/el. MPMK-A 4 latki/
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:48:37
2019-09-03 22:53:07
Kamil Puliński FRODO G
  • 1x 3/el. MPMK-A 6 latki/
  • 1x 13/el. MPMK-A 6 latki/
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:48:44
2019-09-03 21:58:40
Karolina Gałkowska RARA AVIS FSTF
  • 1x 7a/CC-2 ZO/
  • 1x 17a/CC-3 ZO/
  • 1x 24a/CC-6 ZO/
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:48:48
2019-09-03 21:57:41
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 1x 6a/C-2 ZO/
  • 1x 16a/C-3 ZO/
  • 1x 23a/C-4 ZO/
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:48:34
2019-09-03 21:09:55
Marta Ginda FINEST 0003
  • 1x 10/CS-2 MP/I półfinał MP Seniorów
  • 1x 20/CS-2 MP/Finał B Seniorów
  • 1x 27/CS-5 MP/Finał Seniorów
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:48:38
2019-09-03 19:22:40
Oliwia Gogolińska SHERIDAN
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:48:51
2019-09-03 19:12:48
Teresa Tomaszewska AMBROZJO
  • 1x 6a/C-2 ZO/
  • 1x 16a/C-3 ZO/
  • 1x 23a/C-4 ZO/
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:48:42
2019-09-03 18:59:07
Oliwia Gogolińska DEMOSFEN
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:48:53
2019-09-03 18:38:17
Teresa Tomaszewska ANIMA
  • 1x 8/CC-4 ZO/
  • 1x 18/CC-5/
  • 1x 25/CC-7 ZO/
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:36:30
2019-09-03 16:31:14
Małgorzata Malkusch LANZELOT
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:36:34
2019-09-03 15:38:47
Katarzyna Milczarek DZEKO
  • 1x 10/CS-2 MP/I półfinał MP Seniorów
  • 1x 20/CS-2 MP/Finał B Seniorów
  • 1x 27/CS-5 MP/Finał Seniorów
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:36:54
2019-09-03 11:55:25
Natalia Sznigier DISCOVERY
  • 1x 7/CC-2 MP/I półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 17/CC-3 MP/II Półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 24/CC-6 MP/Finał Młodych Jeźdźców
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 16:37:00
2019-09-03 11:53:54
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 11:48:41
2019-09-03 11:46:15
Alicja Pachulska BENTAMO 2
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 11:48:45
2019-09-03 11:42:57
Żaneta Skowrońska-Kozubik ROMANTIC P
  • 1x 10/CS-2 MP/I półfinał MP Seniorów
  • 1x 20/CS-2 MP/Finał B Seniorów
  • 1x 27/CS-5 MP/Finał Seniorów
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:48:56
2019-09-03 09:52:59
Anna Woźnica SABEA "G"
  • 1x 1/el. MPMK-A 4 latki/
  • 1x 11/el. MPMK-A 4 latki/
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:49:00
2019-09-03 09:20:16
Natalia Szpilka ALWIN
  • 1x 1/el. MPMK-A 4 latki/
  • 1x 11/el. MPMK-A 4 latki/
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 11:27:11
2019-09-03 08:02:33
Maciej Wiórek NIXON
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 11:27:14
2019-09-02 18:20:42
Aleksandra Błachno DEISI
  • 1x 5/D-2 MP/I półfinał Dzieci
  • 1x 15/D-3 MP/II Półfinał Dzieci
  • 1x 22/D-4 MP/Finał Dzieci
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:49:01
2019-09-02 15:44:51
Karolina Markowska DON ROYAL 9
  • 1x 5a/D-2 ZO/
  • 1x 15a/D-3 ZO/
  • 1x 22a/D-4 ZO/
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:49:04
2019-09-02 15:43:01
Aleksandra Ordon DON GLORY
  • 1x 7a/CC-2 ZO/
  • 1x 17a/CC-3 ZO/
  • 1x 24a/CC-6 ZO/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 10:21:13
2019-09-02 10:19:04
Alicja Trawińska DIEGO RAMIREZ
  • 1x 7/CC-2 MP/I półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 17/CC-3 MP/II Półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 24/CC-6 MP/Finał Młodych Jeźdźców
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 10:21:17
2019-09-02 10:13:42
Miroslaw Betka FOLLOW ME
  • 1x 10/CS-2 MP/I półfinał MP Seniorów
  • 1x 20/CS-2 MP/Finał B Seniorów
  • 1x 27/CS-5 MP/Finał Seniorów
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 10:21:20
2019-09-02 10:12:16
Miroslaw Betka ADRENALIN
  • 1x 10/CS-2 MP/I półfinał MP Seniorów
  • 1x 20/CS-2 MP/Finał B Seniorów
  • 1x 27/CS-5 MP/Finał Seniorów
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:49:07
2019-09-02 10:06:27
Klaudia Parys SWITCH VON WOLKEN
  • 1x 6a/C-2 ZO/
  • 1x 16a/C-3 ZO/
  • 1x 23a/C-4 ZO/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:10:47
2019-09-01 21:20:21
Dionizy Polikowski QIU
  • 1x 5/D-2 MP/I półfinał Dzieci
  • 1x 15/D-3 MP/II Półfinał Dzieci
  • 1x 22/D-4 MP/Finał Dzieci
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:10:51
2019-09-01 21:19:25
Dionizy Polikowski BOHUN
  • 1x 5/D-2 MP/I półfinał Dzieci
  • 1x 15/D-3 MP/II Półfinał Dzieci
  • 1x 22/D-4 MP/Finał Dzieci
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:10:52
2019-09-01 20:53:36
Anna-Maria Wojtkowska DAMON'S DELIGHT
  • 1x 7/CC-2 MP/I półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 17/CC-3 MP/II Półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 24/CC-6 MP/Finał Młodych Jeźdźców
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:10:58
2019-09-01 20:53:14
Anna-Maria Wojtkowska PASCAL
  • 1x 7/CC-2 MP/I półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 17/CC-3 MP/II Półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 24/CC-6 MP/Finał Młodych Jeźdźców
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:49:10
2019-09-01 19:55:30
Karolina Markowska WIZJONER
  • 1x 2/el. MPMK-A 5 latki/
  • 1x 12/el. MPMK-A 5 latki/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:49:12
2019-09-01 19:31:53
Mateusz Cichoń HEILINE'S ZANZIER
  • 1x 3/el. MPMK-A 6 latki/
  • 1x 13/el. MPMK-A 6 latki/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:11:04
2019-09-01 19:31:31
Mateusz Cichoń HERTZREGENT
  • 1x 10/CS-2 MP/I półfinał MP Seniorów
  • 1x 27/CS-5 MP/Finał Seniorów
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:49:36
2019-09-01 18:25:14
Oliwia Laferi-Sapiej CARTE BLANCHE
  • 1x 6a/C-2 ZO/
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:11:07
2019-09-01 18:24:22
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 7/CC-2 MP/I półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 17/CC-3 MP/II Półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 24/CC-6 MP/Finał Młodych Jeźdźców
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:49:40
2019-09-01 16:33:53
Natalia Templin LUDWIK XIV
  • 1x 6a/C-2 ZO/
  • 1x 16a/C-3 ZO/
  • 1x 23a/C-4 ZO/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:12:19
2019-09-01 13:40:02
Agnieszka Domagała DON KENNEDY
  • 1x 10/CS-2 MP/I półfinał MP Seniorów
  • 1x 20/CS-2 MP/Finał B Seniorów
  • 1x 27/CS-5 MP/Finał Seniorów
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:49:43
2019-09-01 12:49:41
Ada Bryszewska WIERA
  • 1x 6a/C-2 ZO/
  • 1x 16a/C-3 ZO/
  • 1x 23a/C-4 ZO/
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:12:25
2019-09-01 12:37:18
Kinga Paszkiewicz PRESJA
  • 1x 7/CC-2 MP/I półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 17/CC-3 MP/II Półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 24/CC-6 MP/Finał Młodych Jeźdźców
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:12:35
2019-09-01 11:02:14
Zuzanna Olszewska LESLEY
  • 1x 7/CC-2 MP/I półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 17/CC-3 MP/II Półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 24/CC-6 MP/Finał Młodych Jeźdźców
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 08:00:01
2019-08-31 23:26:14
Julia Szymańska ALLYOUNEEDLZ FIRFOD
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:49:46
2019-08-31 23:24:21
Marcin Woldański DOUGLAS S
  • 1x 8/CC-4 ZO/
  • 1x 18/CC-5/
  • 1x 24a/CC-6 ZO/
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:49:49
2019-08-31 23:22:03
Ewa Apanas FANTASTIC SURPRISE
  • 1x 6a/C-2 ZO/
  • 1x 16a/C-3 ZO/
  • 1x 23a/C-4 ZO/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:49:52
2019-08-31 23:20:42
Joanna Jawor CINNAMON
  • 1x 8/CC-4 ZO/
  • 1x 18/CC-5/
  • 1x 25/CC-7 ZO/
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:49:57
2019-08-31 12:38:24
Aleksandra Krywult SIMSALABIM 55
  • 1x 8/CC-4 ZO/
  • 1x 18/CC-5/
  • 1x 25/CC-7 ZO/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 19:03:37
2019-08-31 08:24:44
Aleksandra Szulc MIRA-P
  • 1x 10/CS-2 MP/I półfinał MP Seniorów
  • 1x 20/CS-2 MP/Finał B Seniorów
  • 1x 27/CS-5 MP/Finał Seniorów
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 19:03:40
2019-08-31 08:22:43
Urszula Krzewicka CHERRY COLA
  • 1x 7/CC-2 MP/I półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 17/CC-3 MP/II Półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 24/CC-6 MP/Finał Młodych Jeźdźców
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 11:52:23
2019-08-29 19:13:00
Maria Stelmaszyk LONDANO
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 11:52:30
2019-08-29 17:36:20
Zuzanna Haber DON CRUSOE
  • 1x 7/CC-2 MP/I półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 17/CC-3 MP/II Półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 24/CC-6 MP/Finał Młodych Jeźdźców
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 11:52:37
2019-08-29 14:45:03
Jagoda Dąbrowska ATTACK WITH ME
  • 1x 7/CC-2 MP/I półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 17/CC-3 MP/II Półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 24/CC-6 MP/Finał Młodych Jeźdźców
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:49:59
2019-08-28 22:01:50
Ilona Janas JULIETTA
  • 1x 2/el. MPMK-A 5 latki/
  • 1x 12/el. MPMK-A 5 latki/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:50:01
2019-08-28 22:01:06
Ilona Janas KENIA
  • 1x 1/el. MPMK-A 4 latki/
  • 1x 11/el. MPMK-A 4 latki/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:50:04
2019-08-28 21:59:06
Ilona Janas EDAM
  • 1x 3/el. MPMK-A 6 latki/
  • 1x 13/el. MPMK-A 6 latki/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:05:25
2019-08-28 21:58:15
Zofia Baran QUO VADIS
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:05:27
2019-08-28 21:57:05
Aurelia Von Mauberg DIAMO DREAM
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:05:32
2019-08-28 21:56:19
Natalia Plata HORALEK
  • 1x 5/D-2 MP/I półfinał Dzieci
  • 1x 15/D-3 MP/II Półfinał Dzieci
  • 1x 22/D-4 MP/Finał Dzieci
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:05:44
2019-08-28 21:55:25
Natalia Plata DOLCETTO
  • 1x 5/D-2 MP/I półfinał Dzieci
  • 1x 15/D-3 MP/II Półfinał Dzieci
  • 1x 22/D-4 MP/Finał Dzieci
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:05:46
2019-08-28 19:47:05
Taja Zoll BLACKY
  • 1x 5/D-2 MP/I półfinał Dzieci
  • 1x 15/D-3 MP/II Półfinał Dzieci
  • 1x 22/D-4 MP/Finał Dzieci
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:05:50
2019-08-28 00:15:45
Karolina Worotnik METRES I - P
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:50:08
2019-08-27 20:19:57
Natalia Kozłowska EMANOS
  • 1x 1/el. MPMK-A 4 latki/
  • 1x 11/el. MPMK-A 4 latki/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:05:55
2019-08-27 20:18:04
Helena Kozłowska EMOL
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:50:12
2019-08-27 09:12:02
Katarzyna Konarska LARGO
  • 1x 8/CC-4 ZO/
  • 1x 18/CC-5/
  • 1x 25/CC-7 ZO/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:06:05
2019-08-27 09:04:56
Krystyna Konarska SAMSON
  • 1x 4/L-6 RK ZO/
  • 1x 14/L-1 ZO/
  • 1x 21/L-2 ZO/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:50:14
2019-08-27 09:01:15
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x 8/CC-4 ZO/
  • 1x 18/CC-5/
  • 1x 25/CC-7 ZO/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:06:08
2019-08-27 09:00:19
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x 5/D-2 MP/I półfinał Dzieci
  • 1x 15/D-3 MP/II Półfinał Dzieci
  • 1x 22/D-4 MP/Finał Dzieci
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:06:13
2019-08-27 08:59:21
Laura Mazurek HOPE
  • 1x 5/D-2 MP/I półfinał Dzieci
  • 1x 15/D-3 MP/II Półfinał Dzieci
  • 1x 22/D-4 MP/Finał Dzieci
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 06:58:25
2019-08-26 22:24:58
Filip Kowalski BEL FLEUR S
  • 1x 7/CC-2 MP/I półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 17/CC-3 MP/II Półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 24/CC-6 MP/Finał Młodych Jeźdźców
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:50:17
2019-08-26 22:02:53
Agnieszka Wiśniewska TARA
  • 1x 8/CC-4 ZO/
  • 1x 18/CC-5/
  • 1x 25/CC-7 ZO/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 12:57:42
2019-08-26 08:33:42
Honorata Stromska CASIO ROYAL
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 06:58:33
2019-08-25 22:53:43
Luiza Rutkowska SUPRA
  • 1x 10/CS-2 MP/I półfinał MP Seniorów
  • 1x 20/CS-2 MP/Finał B Seniorów
  • 1x 27/CS-5 MP/Finał Seniorów
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 12:57:59
2019-08-25 17:05:23
Natalia Zabagło-Pawłowicz NOMEY
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:50:20
2019-08-25 15:03:55
Roxana Slomiany MASUMI
  • 1x 8/CC-4 ZO/
  • 1x 18/CC-5/
  • 1x 25/CC-7 ZO/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 12:58:08
2019-08-25 10:32:51
Karolina Jatkowska SARUMAN GT
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:01:13
2019-08-24 19:24:08
Karolina Czyż JEEFREY
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:01:18
2019-08-24 15:33:11
Liwia Misztal TEJSI
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:01:20
2019-08-24 13:04:49
Michalina Maria Terlecka SULEYKEN
  • 1x 7/CC-2 MP/I półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 17/CC-3 MP/II Półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 24/CC-6 MP/Finał Młodych Jeźdźców
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:01:24
2019-08-24 12:37:24
Tatiana Bierieżnow ROMANTICA
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:01:27
2019-08-24 12:33:44
Julia Rogowska LE BATON ROUGE M
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:01:29
2019-08-24 12:32:56
Julia Rogowska DA CAPO 163
  • 1x 6/C-2 MP Jun./I półfinał MP Juniorów
  • 1x 16/C-3 MP/II Półfinał Juniorów
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:01:39
2019-08-24 11:39:45
Katarzyna Kuriata DOMINGUEZ
  • 1x 7/CC-2 MP/I półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 17/CC-3 MP/II Półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 24/CC-6 MP/Finał Młodych Jeźdźców
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:01:42
2019-08-24 06:24:49
Aleksandra Borowczak DALIA
  • 1x 4/L-6 RK ZO/
  • 1x 14/L-1 ZO/
  • 1x 21/L-2 ZO/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:01:46
2019-08-24 06:21:17
Agata Borowczak FELIETON GT
  • 1x 5/D-2 MP/I półfinał Dzieci
  • 1x 15/D-3 MP/II Półfinał Dzieci
  • 1x 23/C-4 MP/Finał Juniorów
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 16:50:24
2019-08-24 06:05:11
Karina Uszyńska ARES
  • 1x 8/CC-4 ZO/
  • 1x 18/CC-5/
  • 1x 25/CC-7 ZO/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:01:51
2019-08-23 23:18:46
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x 7/CC-2 MP/I półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 17/CC-3 MP/II Półfinał Młodych Jeźdźców
  • 1x 24/CC-6 MP/Finał Młodych Jeźdźców
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Apanas Ewa Varsovia Dressage Club
S
O043071
2. Baran Zofia bpk MAZ
2002 (J.)
O021790
3. Baranowska Maja KJ BM Horse Tągowie
2005 (JM.)
O038219
4. Betka Miroslaw LKJ Lewada
S
O001115
10031673
5. Bierieżnow Tatiana KS Centurion
2004 (JM.)
O036896
6. Błachno Aleksandra Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
2006 (JM.)
O043987
7. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
8. Borowczak Aleksandra KJ Zbrosławice
2010 (Mł.)
brak
9. Bryszewska Ada Kj Lider Radzionków
S
O012513
10. Cichoń Mateusz KJ Lider
S
O003587
11. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
12. Czyż Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2002 (J.)
O039868
13. Dąbrowska Jagoda LKJ Lewada Zakrzów
1999 (MJ.)
O024546
14. Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O003304
15. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (JM.)
O042700
16. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
17. Ginda Marta WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005762
18. Gogolińska Oliwia Klub Jeździecki Grand Cheval
2004 (JM.)
Brak
19. Haber Zuzanna KS Centurion
1998 (MJ.)
O013455
20. Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
S
O000184
21. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
O044306
22. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O035227
23. Jawor Joanna KJ OKOŁY
S
O002106
24. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O001317
25. Konarska Krystyna LKS Stragona Strzegom
2008 (Mł.)
brak
26. Kowalski Filip Silesia Dressage Club
1998 (MJ.)
brak
27. Kozłowska Helena JKS Jagodne
2004 (JM.)
brak
28. Kozłowska Natalia JKS Jagodne
S
brak
29. Krasnodębska Katarzyna KS Centurion
S
PZJ
30. Krywult Aleksandra SKJ Golden Dream
S
O021702
31. Krzewicka Urszula KJ Golden Dream
1998 (MJ.)
O012224
32. Kuriata Katarzyna KS ARKADIA
1999 (MJ.)
O023921
33. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
34. Malkusch Małgorzata LKJ Lewada
2001 (J.)
O050117
35. Markowska Karolina KJ Lider
S
021656
36. Mazurek Laura JKS Cwał
2006 (JM.)
O042544
37. Milczarek Katarzyna KSJ Zagozd
S
O000423
38. Misztal Liwia Sudecki LKS Książ
2001 (J.)
O028053
39. Olszewska Zuzanna Klub Sportowy Centurion
2000 (MJ.)
O026480
40. Ordon Aleksandra KJ Lider
S
O037868
41. Pachulska Alicja KJ Lider
2002 (J.)
Brak
42. Parys Klaudia Centurion
S
brak
43. Paszkiewicz Kinga KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2000 (MJ.)
O026060
44. Plata Natalia bpk POM
2005 (JM.)
O038133
45. Polikowski Dionizy JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
O042750
46. Puliński Kamil KJ Lider Radzionków
S
O003896
47. Rogowska Julia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
O025413
48. Rogowska Julia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2002 (J.)
LZPZJ/928/17
49. Rutkowska Luiza Varsovia Dressage Club
S
O001344
50. Sabitov Rishat KJ Janowice
S
O006906
10056808
51. Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
S
O001035
52. Slomiany Roxana SKF KJ Lider Radzionków
S
O005776
53. Stelmaszyk Maria KJ LEWADA
2002 (J.)
O026744
54. Stromska Honorata Klub Jeździecki Majestic Horses
2001 (J.)
Brak
55. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
56. Sznigier Natalia KJ AS Dream
2000 (MJ.)
O031518
57. Szpilka Natalia Klub Strong Riders Skrzynice
S
Brak
58. Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
S
O003378
59. Szymańska Julia Varsovia Dressage Club
2001 (J.)
O039144
60. Templin Natalia Lkj Lewada
S
Brak
61. Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
1998 (MJ.)
O019382
62. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
63. Trawińska Alicja Klub Sportowy Centurion
1999 (MJ.)
O013980
10102403
64. Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska
S
O002848
65. Von Mauberg Aurelia KJ Lider Radzionków
2002 (J.)
O024680
10147209
66. Wiórek Maciej Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2003 (J.)
O032598
67. Wiśniewska Agnieszka SKJ GoldenDream
S
Brak
68. Wojtkowska Anna- Maria KS Centurion
2000 (MJ.)
O020949
69. Wojtkowska Anna-Maria KS Centurion
2000 (MJ.)
O020949
10111972
70. Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
S
O003642
10156442
71. Worotnik Karolina Karkonoski KJ
2002 (J.)
O030595
72. Woźnica Anna TS Kuźnia Rybnik
S
O001632
73. Woźnicka Klara KJ Raduszyn
2000 (MJ.)
O034091
74. Zabagło-Pawłowicz Natalia KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2002 (J.)
O040829
75. Zoll Taja RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
O049875
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

50

ADRENALIN Hanowerska GER 2005 Klacz kasztanowata/170 F: Weltregent
M: Akita
O: Miroslaw Betka
B: BaumgartGbR
K009578
2.

37

ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Deutsches Sportpferd DNK 2009 Wałach gniada/167 F: Zardin Firfod
M: Annalindh Firfod
O: PHU Maga Elzbieta Osinska
B: Firfod
K024758 DE410100902209 DE410100902209
3.

67

ALWIN Małopolska POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Bibigar
M: Aronia
O: Natalia Szpilka
B: Arbuz Krzysztof
Brak 616006580110215
4.

64

AMBROZJO SP POL 2012 Wałach siwa/163 F: Furst Fugger
M: Arriva
O: Tomaszewska Iwona
B: Makowski R.
Brak
5.

65

ANIMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Asuana
O: R.Makowski
B: R.Makowski
K022707 616009661131009
6.

88

ARES SP POL 2003 Wałach gniada F: Loxley / Lesotho
M: Atena
O: Karina Uszyńska
B: NN
K009741
7.

34

ATTACK WITH ME Hanowerska GER 2003 Klacz kasztanowata F: Weltregent H
M: Dorothee
O: PH Attack Roman Dąbrowski
B: Gretus Buss
K008159 DE431316774603 104TX53
8.

90

AZZARO KASZT POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Rubin
M: Aza
O: G. Sabitov
B: -
- -
9.

20

BEL FLEUR S Bayer. POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: Boston
M: Die Queen
O: GR Kowalski SP.J.
B: Niemcy
K023674 DE481810024111
10.

53

BENTAMO 2 Oldenburski POL 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Belissimo M
M: Faberge
O: Lesław Pachulski
B: Brak
Brak
11.

58

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/. F: Cancoon / Colman
M: Barbara / Dżamir
O: Natalia Szpulecka
B: .
K021172 616007550143411
12.

26

BLACKY NRPS POL 2011 Klacz kara/mk:155 F: Mikel
M: Begona
O: Olga Zoll
B: J. H. Bruns
K027254
13.

40

BOHUN SP POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Maja Polikowska
B: nn
K023514
14.

73

CARTE BLANCHE SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Stilios/Sandro Hit
M: Cornella/Lord Sinclair
O: Olimpia Laferi-Sapiej
B: Sosnowski Adam
K025842
15.

7

CASIO ROYAL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: World star 4
M: Corencja
O: Monika Tarasiuk
B: Jeży Gościniak
Brak
16.

36

CHERRY COLA WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Canturo
M: Coca Cola
O: Urszula Krzrwicka
B: Montis Sp.zo.o
K020649
17.

78

CINNAMON Oldenburger GER 2011 Klacz kasztanowata/171 F: Cecotto's As
M: Tiamo I
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: Dajana Nicodem
BRAK brak brak
18.

92

CRISTIANO KWPN POL 2007 Wałach gniada/172 F: Cristo
M: Ronja
O: Katarzyna Krasnodebska
B: ...
K011415 DE421000257407
19.

15

DA CAPO 163 Hanowerska DEU 2004 Wałach kara F: De Niro
M: Caprice
O: Piotr Rogowski
B: Niemcy
K020921
20.

96

DA CAPO/ LE BATON F:
M:
O:
B:
21.

17

DALIA SP POL 1999 Klacz gniada/163 F: Bełdan
M: Delicja
O: Hanna Kamińska
B: Włodzimierz Żleazny
brak
22.

41

DAMON'S DELIGHT Westfalska GER 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Damon Hill
M: Attika
O: Ryszard Wojtkowski
B: Heinke von Menges
Brak
23.

97

DAMONT'S DELIGHT/PASCAL F:
M:
O:
B:
24.

52

DEISI SP POL 2004 Klacz gniada/160 F: Rulon
M: Doxa
O: Jacek Błachno
B: GR Jacek Wilczyński
K014176 POL009611051404
25.

23

DIAMO DREAM OLD POL 2011 Wałach kara/167 F: diamo gold
M: weissenas fuerstin
O: marta von mauberg
B: niemiec
jakis jakis
26.

48

DIEGO RAMIREZ HANN GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Frederico
M: Rosenrot
O: Alicja Trawińska
B: Dieter Burbrink
K0137118 DE431318301808 DE431318301808
27.

57

DISCOVERY Hanower POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
O: Barbara Sznigier
B: .
K012337
28.

25

DOLCETTO Hanower POL 2007 Wałach kasztanowata/170 F: Don frederico
M: Weldon E
O: marta madej
B: ludwig eiken
KO24383 tak
29.

95

DOLCETTO/HAROLEK F:
M:
O:
B:
30.

16

DOMINGUEZ HANN POL 2008 Wałach kasztanowata F: Don Frederico
M: Nane
O: Replika spółka z o.o.
B: Hermann Thumann
K017947 DE431318328508
31.

33

DON CRUSOE Hanowerska GER 2009 Wałach gniada F: Don Crusador
M: Franziska
O: Zuzanna Haber
B: Niemcy
K016247
32.

69

DON GLORY OLDBG GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Don Primero / Donnerhall
M: Rienna / Glorieux
O: Edyta Ordon
B: Clemens August Graf von Merveldt
K019555 DE433330463205
33.

45

DON KENNEDY SP POL 2009 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Dolina / Caletto`s Son
O: Agnieszka Domagała
B: Diter Staniek
K014293 616009540179709
34.

44

DONNA AGATHA Holsztyńska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
O: Olimpia Laferi-Sapiej
B:
K018558
35.

76

DOUGLAS S KWPN NED 2008 Wałach skarogniada/172 F: Vivaldi
M: Zhaisa S
O: Ewa Apanas
B: Holender
K024398 528003000801150 106LN47
36.

56

DZEKO OLD POL 2006 Wałach kasztanowata/172 F: DIMAGGIO
M: CHITA
O: KATARZYNA MILCZAREK
B: NIEMCY
BRAK -
37.

82

EDAM Małopolska POL 2013 Ogier gniada/170 F: CHESTNUT PARK ALLHAT JAZZ
M: EMINA
O: -
B: STADNINA KONI JANOW PODLASKI
brak brak
38.

83

EMANOS Małopolsks POL 2015 Wałach kasztanowata/163 F: Huzar
M: Emarilla
O: Natalia Kozłowska
B: SK
brak 616006580254515
39.

28

EMOL SP POL 2001 Wałach gniada/173 F: Denar
M: Etiuda
O: Natalia Kozłowska
B: Scholastyka Jerzak
brak 08941
40.

77

FANTASTIC SURPRISE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Florencio I
M: Wordly Grace
O: Michał Pałaszewski
B: Niemcy
K022762 DE455879000112
41.

18

FELIETON GT OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Josef u Marlies Muenzenbrock
K020182 DE433330398309
42.

59

FINEST 0003 Westf. GER 1998 Wałach kasztanowata F: Florestan I / Fidelio
M: Ricarda / Ramiroff
O: Łukasz Wituchowski
B: Paul Vatheuer
K007638 DE411071198 POL 40463
43.

49

FOLLOW ME Westfälisches GER 2002 Klacz kara/175 F: florestan 1
M: wolke sieben
O: betka miroslaw
B: hellmann rudolf
K024890 de 441410088602 105xn32
44.

63

FRANS N KWPN NED 2010 Wałach gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
K020905
45.

61

FRODO G OLD. POL 2013 Ogier gniada F: Furst Romancier
M: Rising Sun
O: paweł gąsiński
B: paweł gąsiński
K023856
46.

91

GASPAR Małopolska POL 2007 Wałach gniada/175 F: Bartnik
M: Gracja
O: Joanna Szulc
B: Polska
brak
47.

94

GNL MIRA P PZHK POL 2007 Mare Bay F: LE DUC
M: MAXIMA P/CORLEONE Z
O: Gabriela WOJCICKA
B: Bogdan Parkitny
12710 105ZJ60
48.

19

GO GO BORNEO Oldenburg NED 2011 Wałach gniada/172 cm F: Belstaff
M: Feiner Gold
O: Sylwia Woźnicka
B: Stijn Renders
K025010 DE433331691911
49.

30

GONZO SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Star Turn
M: Grenada
O: Anna Doniec
B: Katarzyna Milczarek
brak 616009640072113
50.

72

HEILINE'S ZANZIER DWB DEN 2013 Ogier kasztanowata F: Blue Hors Zack
M: Danceline
O: MM Brothers sp. z o.o.
B: Dania
K024290
51.

43

HERTZREGENT Hanowerska GER 2007 Wałach gniada F: Hotline
M: Alikantje
O: Andrzej Cichoń
B: Niemcy
K020490
52.

31

HOPE Hanowerska GER 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Hochandel
M: Salamanca
O: Mazurek
B: Klaus Bunger
K026660
53.

24

HORALEK WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: larron
M: hawana
O: joanna plata
B: polak
KO23435 jest
54.

10

JEEFREY SP POL 2006 Wałach gniada/- F: DAY DREAM II “S”
M: JENNIFER
O: Anna Czyż
B: -
K012535 11791
55.

93

Josefien KWPN NED 2014 kl gn F: Riverman
M: Spring Lady/Haarlem
O: SJ Jaraczewski
B: Stal Krol
528003201405956
56.

80

JULIETTA KWPN POL 2014 Klacz gniada/sredni F: Lord Leatherdale
M: Unetta / Negro
O: Sz. Jaraczewski
B: NED
- 528003201406417
57.

55

LANZELOT Hannover POL 2006 Wałach gniada/165 F: Lord Lancer
M: Sanibel Island
O: Joanna Woźny
B: Jarosław Poręba
K015997
58.

84

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
O: Katarzyna Konarska
B: Krzysztof Leszczyński
K014532 POL007520037509
59.

14

LE BATON ROUGE M Hanowerska POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: londonderry
M: Walida
O: Piotr Rogowski
B: Niemcy
K026881 PZJ LKPZJ/4714/19
60.

60

LEO G OLD POL 2015 Ogier kasztanowata/168 F: Livaldon
M: Wey / Weltregent H
O: Paweł Gąsiński
B: Paweł Gąsiński
K028204 DE433330713115
61.

47

LESLEY RHLD GER 2008 Wałach gniada/168 F: Lord Loxley
M: Goldquelle
O: Anna Wach-Olszewska
B: xxx
K025316 DE443430634708
62.

32

LONDANO Hanover GER 2008 Wałach kasztanowata/170 F: LONDONDERRY
M: MYDAM
O: KAROLINA STELMASZYK
B: WITOLD PIETRZYK
K013118 DE431318810108
63.

74

LUDWIK XIV OLD GER 2008 Wałach kasztanowata/166 F: Ludwig As
M: Russula
O: Inferno Sp zo o
B: R. Jacobs
Brak De418182626607
64.

87

MASUMI SP POL 2009 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Mersi / Iterb
O: Grzegorz Dreszer
B: Konrad Jaskulski
K020134 616009610236109
65.

27

METRES I - P SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone Z/Coriall Z
M: Madera-P/Saracen
O: Marcin Worotnik
B: Bogdan Parkitny
K019203 POL009670052609
66.

35

MIRA-P SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: LE DUC
M: MAXSIMA-P
O: G. Wójcicka
B: Bogdan Parkitny
K021919
67.

51

NIXON Trakeńska POL 2011 Wałach gniada F: Heliopolis/Heleris
M: Nordica/Gluosnis
O: Joanna Wiórek
B: Tomasz Gąsowski
K018655 POL732010064911
68.

8

NOMEY SP POL 2005 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Niagara / Eufrat
O: Natalia Zabagło Pawłowicz
B: Anna Modelewska
K025710 A0022765S
69.

42

PASCAL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/175 F: Woland
M: Pandora
O: Zofia Wojtkowska
B: Waldemar Ziętek
K015597 12150 104NN68
70.

46

PRESJA SP POL 2003 Klacz gniada/172 F: Pegasus H B / Flemmingh
M: Pokusa / Lord Alexander
O: Paulina Kupiec
B: Paweł Mazurek
K008887 616009670112503
71.

39

QIU Hanowerska GER 2013 Wałach kasztanowata/0 F: Quaterhall
M: Annalena
O: Maja Polikowska
B: Gerd Icken
K026246
72.

22

QUO VADIS Hanower POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Quaterback
M: Louisa
O: N. Baran
B: GER
K027098 DE431316833808
73.

62

RARA AVIS FSTF SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Irwing Shaw L
M: Rosilla
O: Karolina Gałkowska
B: Maciej Katanowski
K024395
74.

54

ROMANTIC P Niemiecka Sportowa GER 2009 Wałach kasztanowata F: Rosenstein
M: Galice
O: Małgorzata Brodziak
B: Ludwig Ebermann
K013717 DE455870050309
75.

13

ROMANTICA SP POL 2010 Klacz kara F: Swarovski
M: Rowa
O: Ludmiła Strypikowska
B: Piotr Wiese
K017986 616009590204710
76.

66

SABEA G Hannowerska GER 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: St. Shufro
M: Branka
O: Paweł Gaszka
B: Henning Brinkmann
brak brak
77.

29

SAMSON SP POL 2010 Wałach skarogniada/160 F: Le Duc
M: Saluta I
O: Aleksandra Konarska
B: Tomasz Kret
K021263 616009670106710
78.

89

SAMURAJ OLDBG GER 2009 Gelding Black F:
M: /
O: Anna TYRKIEL-BARANOWSKA
B: Oldenburger
DE433330905209 106DI26
79.

9

SARUMAN GT OLD GER 2008 Wałach kara/173 F: Swarovski
M: DE 431311612403
O: Wojciech Jatkowski
B: Ramona Rohlmann
K020901 DE 433331577308
80.

3

SHERIDAN Wielkopolska POL 2002 Wałach kasztanowata/170 F: Romantiker
M: Symsarna
O: Ewa Iwaszkiewicz
B: Agrofood S.A Grabowiec
Brak Brak
81.

79

SIMSALABIM 55 REN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Sir Donnerhall
M: Federeweisse RH
O: Dariusz Krywult
B: Niemcy
K026575
82.

85

STERNIK SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Stella
O: Krzysztof Suchan
B: SK Racot
K015385 616009610218709
83.

12

SULEYKEN Hanowerska DEU 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: San Amour
M: Della Casa W
O: Michalina Terlecka
B: Niemcy
K018334 DE431310570710
84.

1

SUPRA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rhytmus S
M: Sue
O: Luiza Rutkowska
B: Remigiusz Makowski
K017422 POL009660362008
85.

70

SWITCH VON WOLKEN Hanower POL 2009 Wałach kara/165 F: Silberschmied
M: Dornroschen
O: AGATA PARYS
B: ALEX ROSEN
K026490 DE431318106909
86.

86

TARA SP POL 2008 Klacz kara F: De Niro
M: Tallisto M.H.
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Lucjan Kornak
K015483 616009580861708
87.

11

TEJSI Śląska POL 2010 Klacz gniada F: Boneto / Evento
M: Taisa / Nomen
O: Jolanta Styrna
B: Jarosław Święcicki
K020158 616008670011510
88.

75

WIERA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/178 F: West
M: Wilena
O: Ada Bryszewska
B: Muzeum wsi mazowieckiej
K021459 616007660888210
89.

71

WIZJONER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/163 F: Bankiet
M: Wieszczka
O: Aleksandra Wróbel
B: Niewiadomska Arleta
brak 616009610138314
Rider Club
Competition
Prize
Betka Miroslaw LKJ Lewada
800
SUM:
800.00
Bierieżnow Tatiana KS Centurion
450
SUM:
450.00
Haber Zuzanna KS Centurion
900
SUM:
900.00
Milczarek Katarzyna KSJ Zagozd
2200
SUM:
2200.00
Pachulska Alicja KJ Lider
300
SUM:
300.00
Skowrońska-Kozubik Żaneta Ludowy Klub Jeździecki Lewada
1400
SUM:
1400.00
Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
1600
SUM:
1600.00
Szymańska Julia Varsovia Dressage Club
550
SUM:
550.00
Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
1100
SUM:
1100.00
Trawińska Alicja Klub Sportowy Centurion
600
SUM:
600.00
Von Mauberg Aurelia KJ Lider Radzionków
750
SUM:
750.00
Wojtkowska Anna- Maria KS Centurion
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanas Ewa
Varsovia Dressage Club
2019-09-14
2
2019-09-15
1
2019-09-13
1
Baran Zofia
bpk MAZ
2019-09-13
8
2019-09-14
6
2019-09-15
5
2019-09-15
6
Baranowska Maja
KJ BM Horse Tągowie
SAMURAJ (89)
2019-09-13
6
2019-09-14
6
2019-09-15
6
2019-09-15
5
Betka Miroslaw
LKJ Lewada
2019-09-13
5
2019-09-15
3
2019-09-15
4
800
Bierieżnow Tatiana
KS Centurion
2019-09-13
2
2019-09-14
3
2019-09-15
3
2019-09-15
3
450
Błachno Aleksandra
Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
DEISI (52)
2019-09-13
9
2019-09-14
8
2019-09-15
4
2019-09-15
7
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2019-09-13
10
2019-09-14
9
2019-09-15
9
Borowczak Aleksandra
KJ Zbrosławice
DALIA (17)
2019-09-14
2
2019-09-15
2
2019-09-13
Bryszewska Ada
Kj Lider Radzionków
WIERA (75)
2019-09-14
4
2019-09-15
4
2019-09-13
4
Cichoń Mateusz
KJ Lider
2019-09-13
4
2019-09-15
6
2019-09-15
5
2019-09-12
2
2019-09-13
1
Cybula Matylda
KJ AS Dream
BESSIE (58)
2019-09-13
12
2019-09-14
12
2019-09-15
10
2019-09-15
11
Czyż Karolina
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
JEEFREY (10)
2019-09-13
17
2019-09-14
17
2019-09-15
16
Dąbrowska Jagoda
LKJ Lewada Zakrzów
2019-09-13
10
2019-09-14
10
2019-09-15
7
2019-09-15
8
Domagała Agnieszka
Pomorska Liga Jeździecka
2019-09-13
9
Doniec Magdalena
JKS Cwał
GONZO (30)
2019-09-13
5
2019-09-14
7
2019-09-15
5
2019-09-15
4
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
2019-09-13
1
2019-09-14
1
2019-09-15
1
FRANS N (63)
2019-09-14
7
2019-09-13
9
Ginda Marta
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-09-13
8
2019-09-15
8
2019-09-15
8
Gogolińska Oliwia
Klub Jeździecki Grand Cheval
2019-09-13
7
2019-09-14
6
2019-09-15
6
Haber Zuzanna
KS Centurion
2019-09-13
2
2019-09-14
6
2019-09-15
3
2019-09-15
2
900
Janas Ilona
KJ. Lider Radzionków
2019-09-12
2019-09-13
2019-09-14
1
EDAM (82)
2019-09-12
1
2019-09-13
2
2019-09-12
2
Janecka Julia
KJ Golden Dream
GASPAR (91)
2019-09-13
4
2019-09-14
5
2019-09-15
7
2019-09-15
6
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-09-13
16
2019-09-14
13
2019-09-15
14
2019-09-15
15
Jawor Joanna
KJ OKOŁY
2019-09-13
5
2019-09-14
6
2019-09-15
5
Konarska Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
LARGO (84)
2019-09-13
3
2019-09-14
2
2019-09-15
1
Konarska Krystyna
LKS Stragona Strzegom
SAMSON (29)
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-13
1
Kowalski Filip
Silesia Dressage Club
2019-09-13
6
2019-09-14
2
2019-09-15
5
2019-09-15
5
Kozłowska Helena
JKS Jagodne
EMOL (28)
2019-09-13
10
2019-09-14
8
2019-09-15
9
2019-09-15
8
Kozłowska Natalia
JKS Jagodne
EMANOS (83)
2019-09-12
2
Krasnodębska Katarzyna
KS Centurion
2019-09-14
5
2019-09-15
5
2019-09-13
6
Krywult Aleksandra
SKJ Golden Dream
2019-09-13
8
2019-09-14
5
2019-09-15
7
Krzewicka Urszula
KJ Golden Dream
2019-09-13
14
Kuriata Katarzyna
KS ARKADIA
2019-09-13
13
2019-09-14
11
2019-09-15
11
2019-09-15
11
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2019-09-13
7
2019-09-14
8
2019-09-15
8
2019-09-15
7
2019-09-13
3
Malkusch Małgorzata
LKJ Lewada
2019-09-13
8
2019-09-14
10
2019-09-15
13
2019-09-15
10
Markowska Karolina
KJ Lider
2019-09-12
1
2019-09-13
1
Mazurek Laura
JKS Cwał
HOPE (31)
2019-09-13
8
2019-09-14
10
2019-09-15
8
Milczarek Katarzyna
KSJ Zagozd
DZEKO (56)
2019-09-13
1
2019-09-15
1
2019-09-15
1
2200
Misztal Liwia
Sudecki LKS Książ
TEJSI (11)
2019-09-13
14
2019-09-14
16
2019-09-15
8
2019-09-15
12
Olszewska Zuzanna
Klub Sportowy Centurion
LESLEY (47)
2019-09-13
8
2019-09-14
9
2019-09-15
10
2019-09-15
9
Ordon Aleksandra
KJ Lider
2019-09-13
2
2019-09-14
2
Pachulska Alicja
KJ Lider
2019-09-13
3
2019-09-14
7
2019-09-15
4
2019-09-15
4
300
Parys Klaudia
Centurion
2019-09-14
3
2019-09-15
3
2019-09-13
5
Paszkiewicz Kinga
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
PRESJA (46)
2019-09-13
9
2019-09-14
7
2019-09-15
6
2019-09-15
6
Plata Natalia
bpk POM
HORALEK (24)
2019-09-13
3
2019-09-14
3
2019-09-13
2
2019-09-14
2
2019-09-15
3
2019-09-15
2
Polikowski Dionizy
JKS Stajnia Brzózki
QIU (39)
2019-09-13
7
2019-09-14
4
2019-09-15
1
2019-09-15
3
Puliński Kamil
KJ Lider Radzionków
LEO G (60)
2019-09-12
4
2019-09-13
FRODO G (61)
2019-09-12
3
2019-09-13
3
Rogowska Julia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-09-13
4
2019-09-14
4
2019-09-15
6
2019-09-13
6
2019-09-14
5
Rogowska Julia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-09-15
5
Rutkowska Luiza
Varsovia Dressage Club
SUPRA (1)
2019-09-13
7
2019-09-15
7
2019-09-15
7
Sabitov Rishat
KJ Janowice
AZZARO (90)
2019-09-13
6
2019-09-15
4
2019-09-15
6
Skowrońska-Kozubik Żaneta
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2019-09-13
3
2019-09-15
5
2019-09-15
3
1400
Slomiany Roxana
SKF KJ Lider Radzionków
MASUMI (87)
2019-09-13
9
2019-09-14
9
Stelmaszyk Maria
KJ LEWADA
LONDANO (32)
2019-09-13
11
2019-09-14
11
2019-09-15
7
2019-09-15
9
Stromska Honorata
Klub Jeździecki Majestic Horses
2019-09-13
7
2019-09-14
9
2019-09-15
11
2019-09-15
7
Suchan Hanna
JKS Cwał
STERNIK (85)
2019-09-13
6
2019-09-14
8
2019-09-15
8
Sznigier Natalia
KJ AS Dream
2019-09-13
12
2019-09-14
12
2019-09-15
9
2019-09-15
10
Szpilka Natalia
Klub Strong Riders Skrzynice
ALWIN (67)
2019-09-12
2
2019-09-13
2
Szulc Aleksandra
KJ Golden Dream
2019-09-13
2
2019-09-15
2
2019-09-15
2
1600
Szymańska Julia
Varsovia Dressage Club
2019-09-13
5
2019-09-14
2
2019-09-15
2
2019-09-15
2
550
Templin Natalia
Lkj Lewada
2019-09-14
8
2019-09-13
8
Terlecka Michalina Maria
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2019-09-13
1
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
1
1100
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
2019-09-14
1
2019-09-15
2
2019-09-13
2
ANIMA (65)
2019-09-13
2
2019-09-14
4
2019-09-15
4
Trawińska Alicja
Klub Sportowy Centurion
2019-09-13
3
2019-09-14
5
2019-09-15
2
2019-09-15
3
600
Uszyńska Karina
SKJ Legia Kozielska
ARES (88)
2019-09-13
7
2019-09-14
7
2019-09-15
6
Von Mauberg Aurelia
KJ Lider Radzionków
2019-09-13
1
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
1
750
Wiórek Maciej
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
NIXON (51)
2019-09-13
13
2019-09-14
15
2019-09-15
12
2019-09-15
13
Wiśniewska Agnieszka
SKJ GoldenDream
TARA (86)
2019-09-13
1
2019-09-14
1
2019-09-15
2
Wojtkowska Anna- Maria
KS Centurion
2019-09-15
4
400
Wojtkowska Anna-Maria
KS Centurion
2019-09-13
4
2019-09-14
3
2019-09-15
4
PASCAL (42)
2019-09-13
5
2019-09-14
4
Woldański Marcin
Varsovia Dressage Club
2019-09-13
4
2019-09-14
3
2019-09-15
3
Worotnik Karolina
Karkonoski KJ
2019-09-13
2019-09-14
Woźnica Anna
TS Kuźnia Rybnik
2019-09-12
1
2019-09-13
1
Woźnicka Klara
KJ Raduszyn
2019-09-13
11
2019-09-14
13
2019-09-15
2019-09-15
12
Zabagło-Pawłowicz Natalia
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
NOMEY (8)
2019-09-13
15
2019-09-14
14
2019-09-15
15
2019-09-15
14
Zoll Taja
RIO GRANDE Krosinko
BLACKY (26)
2019-09-13
1
2019-09-14
1
2019-09-15
2
2019-09-15
1

Number of Riders: 75

Number of Horses: 89

The sum of prizes: 11 050.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl