Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 08:54:40
2020-06-23 21:28:16
Anna Błońska DIARADA
  • 1x 16/D-2 ZO/
  • 1x 27/D-3 ZO/
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 19:20:15
2020-06-23 16:37:14
Gabriela Jaworska KISS&GO
  • 1x 1/L-1 ZRiT/
  • 1x 10/L-2 ZR/
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 19:20:18
2020-06-23 16:33:32
Halina Gackowska LAMARCK
  • 1x 6a/C-1 ZR/
  • 1x 19a/C-2 ZR/
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:58:28
2020-06-23 12:53:20
Gabriela Jaworska LOVID-20
  • 2x M1/El. MPMK 4 latki/
  • 1x M4/el. MPMK 4 latki/
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:58:57
2020-06-23 12:49:17
Gabriela Jaworska LORD OF HOLLAND
  • 2x M1/El. MPMK 4 latki/
  • 1x M4/el. MPMK 4 latki/
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 12:59:56
2020-06-23 12:48:29
Gabriela Jaworska KENIA
  • 2x M2/El. MPMK 5 latki/
  • 1x M5/el. MPMK 5 latki/
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 13:00:52
2020-06-23 12:47:48
Gabriela Jaworska DREAM BOY
  • 2x M2/El. MPMK 5 latki/
  • 1x M5/el. MPMK 5 latki/
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 21:50:26
2020-06-22 21:35:48
Aleksandra Mindak PARYS
  • 2x 1/L-1 ZRiT/
  • 1x 10/L-2 ZR/
  • 1x 23/L-3 ZR/
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 21:01:28
2020-06-22 18:54:58
Aniela Dlouchy RAINBOW
  • 1x 14/P-1 el. OOM/
  • 1x 15/D-2 el. OOM/
  • 1x 26/D-3 el. OOM/
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:27:52
2020-06-22 15:22:44
Daniela Kuczkowska TOBI
  • 1x T/KOŃ TRENINGOWY/
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:28:15
2020-06-22 14:41:34
Estera Stosik FLAMENCO 55
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 14/P-1 el. OOM/
  • 1x 15/D-2 el. OOM/
  • 1x 26/D-3 el. OOM/
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 11:59:31
2020-06-22 11:58:21
Daniela Kuczkowska RAPSODIA
  • 1x 6a/C-1 ZR/
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 22:19:17
2020-06-21 22:10:20
Daniela Kuczkowska ANGEL QUEEN
  • 1x 4/N-4 ZR - dorosły na kucu/
  • 1x 5/N-2 ZO kuce/
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 22:19:20
2020-06-21 19:14:30
Klara Woźnicka B.B KING
  • 1x M2/El. MPMK 5 latki/
  • 1x M5/el. MPMK 5 latki/
  • 1x 27/D-3 ZO/
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 22:19:22
2020-06-21 19:13:03
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x 7/CC-2 ZO/
  • 1x 20/CC-3 ZO/
  • 1x 31/CC-6 ZO/
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 18:03:40
2020-06-21 14:44:04
Wiktoria Hanczewska WONDER WORLD
  • 1x 7/CC-2 ZO/
  • 1x 20/CC-3 ZO/
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 20:25:46
2020-06-20 12:56:12
Alicja Trawińska MR. DESPO
  • 1x 7/CC-2 ZO/
  • 1x 20/CC-3 ZO/
  • 1x 31/CC-6 ZO/
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 20:25:56
2020-06-20 12:54:44
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 5/N-2 ZO kuce/
  • 1x 18/N-3 ZO/
  • 1x 29/N-7 kuce ZO/
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 20:26:03
2020-06-20 12:53:36
Weronika Lewandowska HOJVEJS CASMIR
  • 1x 5/N-2 ZO kuce/
  • 1x 18/N-3 ZO/
  • 1x 29/N-7 kuce ZO/
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 20:26:06
2020-06-20 12:52:39
Weronika Lewandowska AUGUSTUS
  • 1x 6/C-2 ZO/
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 30a/C-3 ZR/
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 20:26:11
2020-06-20 12:51:32
Dominika Kraśko GERMAN PELLETS COSCO
  • 1x 9/CS-1 ZO/
  • 1x 22/CS-2 ZO/
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 20:26:13
2020-06-20 12:50:40
Dominika Kraśko ARES
  • 1x 9/CS-1 ZO/
  • 1x 22/CS-2 ZO/
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 20:26:17
2020-06-19 22:40:10
Aleksandra Koszałka WINCHESTER
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 4/N-4 ZR - dorosły na kucu/
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 21:31:56
2020-06-19 21:24:21
Hubert Jankowski DONNA
  • 1x 6a/C-1 ZR/
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 21:32:05
2020-06-19 21:22:07
Hubert Jankowski IDWINARETTO
  • 1x 7/CC-2 ZO/
  • 1x 20/CC-3 ZO/
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 21:32:12
2020-06-19 21:21:24
Hubert Jankowski FIRST CLASS
  • 1x 7/CC-2 ZO/
  • 1x 20/CC-3 ZO/
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 17:25:44
2020-06-19 15:54:40
Piotr Król FIRST MADAME
  • 1x M1/El. MPMK 4 latki/
  • 1x M4/el. MPMK 4 latki/
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 17:25:47
2020-06-19 15:36:36
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x 6a/C-1 ZR/
  • 1x 19a/C-2 ZR/
  • 1x 30/C-4 ZO/
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 15:23:47
2020-06-19 15:16:31
Anna Tyrkiel-Baranowska GEORGIE
  • 1x 7/CC-2 ZO/
  • 1x 20/CC-3 ZO/
  • 1x 31/CC-6 ZO/
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:34:03
2020-06-19 10:39:09
Daniela Kuczkowska CONSYLIARE
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 4/N-4 ZR - dorosły na kucu/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 24/P-4 ZR/
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:34:08
2020-06-19 10:34:04
Matylda Mroczkowska MINISTER
  • 1x 16/D-2 ZO/
  • 1x 27/D-3 ZO/
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:34:36
2020-06-19 10:32:56
Daniela Kuczkowska BIANCHI
  • 2x M1/El. MPMK 4 latki/
  • 1x M4/el. MPMK 4 latki/
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:34:54
2020-06-19 10:29:05
Daniela Kuczkowska JILLZ
  • 2x 1/L-1 ZRiT/
  • 2x 10/L-2 ZR/
  • 2x 23/L-3 ZR/
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:36:27
2020-06-19 10:28:19
Daniela Kuczkowska MINISTER
  • 1x 5/N-2 ZO kuce/
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:36:30
2020-06-19 10:27:23
Daniela Kuczkowska CELESTIAL CHRIST
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 24/P-4 ZR/
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:36:33
2020-06-19 07:40:55
Hubert Jankowski DONNA
  • 1x 6a/C-1 ZR/
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:36:37
2020-06-18 23:13:28
Daria Fediow COOKIE
  • 1x 1/L-1 ZRiT/
  • 1x 12/P-6 el. OOM kuce/
  • 1x 13/P-3 el. OOM/
  • 1x 25/P-4 el. OOM/
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:36:41
2020-06-18 23:12:50
Zuzanna Tomaszewska MAJKA
  • 1x 1/L-1 ZRiT/
  • 1x 12/P-6 el. OOM kuce/
  • 1x 13/P-3 el. OOM/
  • 1x 25/P-4 el. OOM/
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 14:35:21
2020-06-18 15:18:11
Zuzanna Merecka LEONARD
  • 2x 1/L-1 ZRiT/
  • 2x 10/L-2 ZR/
  • 2x 23/L-3 ZR/
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 16:47:38
2020-06-18 14:18:48
Aleksandra Gryczyńska WIDLIK
  • 2x M2/El. MPMK 5 latki/
  • 1x M5/el. MPMK 5 latki/
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 16:48:01
2020-06-18 14:05:16
Aleksandra Gryczyńska SUM
  • 2x M2/El. MPMK 5 latki/
  • 1x M5/el. MPMK 5 latki/
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:51:57
2020-06-18 07:46:27
Aleksandra Konera BREVIS IPSA M.
  • 1x 4/N-4 ZR - dorosły na kucu/
  • 1x 17/N-5 ZR/
  • 1x 28/N-6 ZR/
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 22:03:21
2020-06-17 10:04:10
Melania Berdyszak DA VINCI
  • 1x 3/D-1 ZO/
  • 1x 4/N-4 ZR - dorosły na kucu/
  • 1x 16/D-2 ZO/
  • 1x 27/D-3 ZO/
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 10:20:24
2020-06-17 09:47:51
Zofia Fragstein-Niemsdorff RAMIRO
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 16/D-2 ZO/
  • 1x 27/D-3 ZO/
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 07:50:55
2020-06-17 07:18:19
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x 1a/L-6 R ZR młodzicy/
  • 1x 12/P-6 el. OOM kuce/
  • 1x 13/P-3 el. OOM/
  • 1x 25/P-4 el. OOM/
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 07:51:04
2020-06-17 07:17:01
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 14/P-1 el. OOM/
  • 1x 15/D-2 el. OOM/
  • 1x 26/D-3 el. OOM/
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 14:59:42
2020-06-16 23:57:32
Magdalena Karpowicz ALANCAS
  • 2x M1/El. MPMK 4 latki/
  • 1x M4/el. MPMK 4 latki/
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 21:49:26
2020-06-16 21:39:09
Julia Naumovich-Shabovskaya HADES
  • 1x 8/CC-4 ZO/
  • 1x 21/CC-5 ZO/
  • 1x 32/CC-7 ZO/
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:52:09
2020-06-16 21:19:05
Anna Skrzeszewska-Walter VALENTIJIN
  • 1x 9a/CS-2 ZO/
  • 1x 22/CS-2 ZO/
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 21:24:13
2020-06-16 21:17:58
Anna Skrzeszewska-Walter FLAGGED BY DARK
  • 1x 6/C-2 ZO/
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 30/C-4 ZO/
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 21:24:18
2020-06-16 21:17:23
Zuzanna Kunkel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE
  • 1x 3/D-1 ZO/
  • 1x 12/P-6 el. OOM kuce/
  • 1x 13/P-3 el. OOM/
  • 1x 24/P-4 ZR/
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:47:19
2020-06-16 21:15:40
Aniela Ziółkowska FIRST WAIOWA
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 14/P-1 el. OOM/
  • 1x 15/D-2 el. OOM/
  • 1x 26/D-3 el. OOM/
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:46:58
2020-06-16 21:14:30
Nadia Paszylk FILANO H
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 14/P-1 el. OOM/
  • 1x 15/D-2 el. OOM/
  • 1x 26/D-3 el. OOM/
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 21:24:34
2020-06-16 21:12:39
Zuzanna Kijowska TASSILO I
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 24/P-4 ZR/
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 20:48:06
2020-06-16 21:12:04
Emilia Jackowska DONNA LARRA P
  • 1x 4/N-4 ZR - dorosły na kucu/
  • 1x 17/N-5 ZR/
  • 1x 28/N-6 ZR/
  • 1x 30a/C-3 ZR/
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 21:24:49
2020-06-16 21:11:16
Kinga Glanert NIKODEM
  • 1x 1a/L-6 R ZR młodzicy/
  • 1x 11a/L-1R ZR młodzicy/
  • 1x 24a/L-2 R młodzicy/
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 21:37:48
2020-06-16 21:10:25
Kornelia Drewing DISCOVERY
  • 1x 6/C-2 ZO/
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 30a/C-3 ZR/
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 21:37:58
2020-06-16 21:09:37
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x 6/C-2 ZO/
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 30/C-4 ZO/
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 14:59:20
2020-06-16 20:20:00
Agata Perzyńska CARYA
  • 2x M2/El. MPMK 5 latki/
  • 1x M5/el. MPMK 5 latki/
  • 1x 23/L-3 ZR/
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:07:47
2020-06-16 14:36:43
Zuzanna Obłoza BENTOS
  • 1x 14/P-1 el. OOM/
  • 1x 15/D-2 el. OOM/
  • 1x 26/D-3 el. OOM/
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:07:57
2020-06-16 14:34:48
Aniela Dlouchy DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 12/P-6 el. OOM kuce/
  • 1x 13/P-3 el. OOM/
  • 1x 25/P-4 el. OOM/
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:08:02
2020-06-16 14:34:05
Wiktoria Celińska - Spodar LA' MARCEL
  • 1x 12/P-6 el. OOM kuce/
  • 1x 13/P-3 el. OOM/
  • 1x 25/P-4 el. OOM/
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 09:31:43
2020-06-16 09:25:26
Dominika Gruba FIETE
  • 2x 1/L-1 ZRiT/
  • 1x 10/L-2 ZR/
  • 1x 23/L-3 ZR/
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 09:31:49
2020-06-16 09:23:29
Honorata Stromska DIAMOND DE LUXE
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 24/P-4 ZR/
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 17:25:51
2020-06-15 11:40:51
Francesca Blümel AMBER 118
  • 1x 5/N-2 ZO kuce/
  • 1x 17/N-5 ZR/
  • 1x 28/N-6 ZR/
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 22:31:14
2020-06-14 18:01:27
Magdalena Karpowicz ABERCROMBIE
  • 2x M1/El. MPMK 4 latki/
  • 1x M4/el. MPMK 4 latki/
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 21:23:28
2020-06-14 17:05:57
Justyna Stasiulewicz KARATINO
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x M2/El. MPMK 5 latki/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x M5/el. MPMK 5 latki/
  • 1x 24/P-4 ZR/
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 21:23:34
2020-06-14 17:02:29
Justyna Stasiulewicz ARTEMOR
  • 1x 6a/C-1 ZR/
  • 1x 19a/C-2 ZR/
  • 1x 30a/C-3 ZR/
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 21:23:57
2020-06-13 23:34:12
Iga Szmaglińska MUSTANG
  • 1x 1/L-1 ZRiT/
  • 1x 10/L-2 ZR/
  • 1x 23/L-3 ZR/
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 21:24:10
2020-06-13 23:10:16
Zuzanna Andruszkiewicz THOSWIN VELDHOEK
  • 1x 6a/C-1 ZR/
  • 1x 14/P-1 el. OOM/
  • 1x 15/D-2 el. OOM/
  • 1x 26/D-3 el. OOM/
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 19:18:38
2020-06-12 13:42:40
Dobrosława Wysokińska WOHLKLANG U
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 24/P-4 ZR/
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 19:18:44
2020-06-12 13:41:54
Martyna Ossowska JONAS
  • 1x 14/P-1 el. OOM/
  • 1x 15/D-2 el. OOM/
  • 1x 26/D-3 el. OOM/
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 19:18:47
2020-06-12 13:41:05
Martyna Ossowska CHESTER
  • 1x 12/P-6 el. OOM kuce/
  • 1x 13/P-3 el. OOM/
  • 1x 25/P-4 el. OOM/
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 19:18:50
2020-06-12 13:35:34
Aleksandra Lesner FORCE
  • 1x 9/CS-1 ZO/
  • 1x 22a/CS-3 ZO/
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 19:18:53
2020-06-12 12:00:33
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x 6/C-2 ZO/
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 30/C-4 ZO/
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 10:20:37
2020-06-12 10:44:38
Ewa Pellowska CZARDŻIL
  • 1x 4/N-4 ZR - dorosły na kucu/
  • 1x 17/N-5 ZR/
  • 1x 28/N-6 ZR/
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 10:09:50
2020-06-10 21:31:01
Agata Gietka FOLLOW ME
  • 1x 4/N-4 ZR - dorosły na kucu/
  • 1x M2/El. MPMK 5 latki/
  • 1x 17/N-5 ZR/
  • 1x M5/el. MPMK 5 latki/
  • 1x 28/N-6 ZR/
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 17:55:46
2020-06-09 17:17:55
Milena Kot KICKS DAY S
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 4/N-4 ZR - dorosły na kucu/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 24/P-4 ZR/
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 17:56:01
2020-06-09 17:06:07
Maria Cholewicka NIKO
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 11/P-2 ZR/
  • 1x 24/P-4 ZR/
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 17:56:03
2020-06-08 23:05:43
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 7/CC-2 ZO/
  • 1x 20/CC-3 ZO/
  • 1x 31/CC-6 ZO/
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 22:21:23
2020-06-08 20:06:25
Aleksandra Karczmarczyk UNIQUE LADY
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 14/P-1 el. OOM/
  • 1x 15/D-2 el. OOM/
  • 1x 26/D-3 el. OOM/
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:07:00
2020-06-08 10:03:24
Wiktoria Sagan JILLZ
  • 1x 4/N-4 ZR - dorosły na kucu/
  • 1x M3/El. MPMK 6 latki/
  • 1x 17/N-5 ZR/
  • 1x M6/el. MPMK 6 latki/
  • 1x 28/N-6 ZR/
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:07:03
2020-06-07 00:51:41
Dominika Żygowska SUMMER HIT
  • 1x 6/C-2 ZO/
  • 1x 19/C-3 ZO/
  • 1x 30/C-4 ZO/
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:07:06
2020-06-06 22:38:25
Lena Kobylska JACKY 35
  • 1x 1a/L-6 R ZR młodzicy/
  • 1x 11a/L-1R ZR młodzicy/
  • 1x 24a/L-2 R młodzicy/
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:07:13
2020-06-06 22:37:26
Eliza Butowska ROGER
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 14/P-1 el. OOM/
  • 1x 15/D-2 el. OOM/
  • 1x 26/D-3 el. OOM/
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:07:16
2020-06-06 22:00:41
Katarzyna Porożyńska-Pankau CANDELA
  • 1x 4/N-4 ZR - dorosły na kucu/
  • 1x 17/N-5 ZR/
  • 1x 28/N-6 ZR/
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:07:20
2020-06-06 14:51:29
Monika Cierpicka NARNII MEGAL
  • 1x 3/D-1 ZO/
  • 1x 16/D-2 ZO/
  • 1x 27/D-3 ZO/
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:07:22
2020-06-06 14:41:30
Anastazja Solarz MUSKAR
  • 1x 2/P-1 ZR/
  • 1x 3/D-1 ZO/
  • 1x 14/P-1 el. OOM/
  • 1x 15/D-2 el. OOM/
  • 1x 26/D-3 el. OOM/
  • 1x 27/D-3 ZO/
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 10:07:25
2020-06-06 14:25:50
Monika Cierpicka GUUS R.Z.
  • 1x 6/C-2 ZO/
  • 1x 19/C-3 ZO/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Dilmar
2007 (JM.)
O053006
2. Baranowska Maja BM Horse
2005 (JM.)
O038219
3. Berdyszak Melania KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O055555
4. Blümel Francesca JKS STAJNIA BRZÓZKI
2004 (J.)
brak
5. Błońska Anna KSJ Zagozd
2006 (JM.)
O052307
6. Butowska Eliza Pegaz Reda
2005 (JM.)
O053222
7. Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049341
8. Cholewicka Maria Klub Jeździecki Arpav
S
O002844
9. Cierpicka Monika KJ Megal
S
O002838
10. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (J.)
O031264
11. Dlouchy Aniela Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
12. Dlouchy Aniela Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
LZRWZJ/6400/19
13. Drewing Kornelia KJ AS Dream
2002 (J.)
O035917
14. Fediow Daria Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O055251
15. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (MJ.)
O035160
16. Fragstein-Niemsdorff Zofia Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2006 (JM.)
O047870
17. Gackowska Halina Bpk maz
111111
18. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
19. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
20. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
21. Glanert Kinga KJ AS Dream
2008 (JM.)
Brak
22. Gruba Dominika KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
1999 (MJ.)
Brak
23. Gryczyńska Aleksandra LKS Cwał Poznań
S
O003389
24. Jackowska Emilia KJ AS Dream
2002 (J.)
O033660
25. Jankowski Hubert KSJ Zagozd
S
O013624
26. Jaworska Gabriela KJ Lider Radzionków
S
O001467
27. Karczmarczyk Aleksandra Klub Jeździecki Arpav
2007 (JM.)
O 057993
28. Karpowicz Magdalena JKS U Robsonów
S
O006249
29. Kijowska Zuzanna KJ AS Dream
S
O022795
30. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (Mł.)
Brak
31. Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O035204
32. Koszałka Aleksandra KJ Polonez Damnica
S
brak
33. Kot Milena KJ Arpav
2002 (J.)
O030673
34. Kraśko Dominika KS Centurion
S
O000091
35. Król Piotr Klub Jeździecki BM Horse Tągowie
S
Brak
36. Kuczkowska Daniela KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O006233
37. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (JM.)
O046671
38. Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
S
O021141
39. Lewandowska Weronika KS Centurion
2005 (JM.)
000
40. Merecka Zuzanna KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O059160
41. Mindak Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O050227
42. Miotke Oliwia KJ Pegaz Reda
2002 (J.)
O034998
43. Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
S
O014082
44. Obłoza Zuzanna KJ Pegaz Reda
2007 (JM.)
O054965
45. Ossowska Martyna KJ Pegaz Reda
2005 (JM.)
O034379
46. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2005 (JM.)
O043716
47. Pellowska Ewa KJ Barłomino
S
brak
48. Perzyńska Agata Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
O012407
49. Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
S
O002749
50. Sagan Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
1999 (MJ.)
O021737
51. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
52. Solarz Anastazja Klub Jeździecki Megal
2005 (JM.)
w przygotowaniu
53. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
54. Stosik Estera KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O051731
55. Stromska Honorata KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2001 (MJ.)
O026677
56. Szmaglińska Iga brak
2001 (MJ.)
brak
57. Tomaszewska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O043811
58. Trawińska Alicja KS Centurion
1999 (MJ.)
O013980
59. Turowska Anna Pomorska Liga Jeździecka
60. Tyrkiel-Baranowska Anna BM HORSE
S
0005643
61. Usiądek Weronika KS Centurion
2007 (JM.)
000
62. Woźnicka Klara KJ Raduszyn
2000 (MJ.)
O034091
63. Wysokińska Dobrosława KJ Pegaz Reda
2004 (J.)
Brak
64. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
65. Żygowska Dominika KJ Arpav
S
O015053
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

ABERCROMBIE TRAKEŃSKA POL 2016 wałach gniada/166 F: Negr trak. /Ajbek
M: Aspiracja trak. / Safran
K029444 616003010082216
2.

55

ALANCAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/173 F: Casanova trak. / Etos
M: Alana trak. / Agar
K029445 616003010082516
3.

6

AMBER 118 WESTFALE GER 2010 wałach gniada/167 F: Ampere
M: Donna Elisa
brak 441410559610
4.

82

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc: F: Argentino
M: Reitlands Flying Angel
K021533
5.

79

ARES SWB SWE 2011 Wałach ciemnogniada F: COHIBA
M: PANDORA
K022035
6.

36

ARTEMOR TRAK POL 2011 Ogier skarogniada/164 F: Emis
M: Artika
K022756
7.

28

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
K019651 616009520025811
8.

77

AUGUSTUS OLDENBURSKA POL 2012 Wałach gniada/165 F: August der Starke
M: Stutbuch 1
K029225 DE433330869112
9.

83

B.B KING SP POL 2015 Ogier kara/175 F: Ulco
M: Celebra
Brak 616009610067115
10.

41

BENTOS WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/170 F: Maaik
M: Bienica
Brak 616007610063414
11.

51

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K027298 brak
12.

49

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/. F: Cancoon / Colman
M: Barbara / Dżamir
K021172 616007550143411
13.

61

BIANCHI HANOWESKA POL 2016 klacz kara/167 F: Bernay
M: Frau Fugger
Brak Brak
14.

56

BREVIS IPSA M. WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/173 F: Concord
M: Bochemia
Brak brak
15.

21

CANDELA WLKP/POCH.TRK POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: ELOQUENT trk
M: Casona wlkp/p.tr./ Agar wplkp/p.trk
K025858 616007600219914
16.

54

CARYA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/176 F: Don Olymbrio
M: Cykada
K029365 616009530067815
17.

63

CELESTIAL CHRIST HANOWERSKA GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Christ
M: Finesse
K025121
18.

32

CHESTER Deutsches Reitpony GER 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 cm F: Maritim 2
M: Star Power Cindarella
K020590 DE422220108307
19.

59

CONSYLIARE SP POL 2015 wałach siwa/173 F: Samba Boy
M: Casablanca
Brak Brak
20.

65

COOKIE KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:130 F: nn
M: nn
K029312 616999670118112
21.

5

CZARDŻIL SP POL 2010 Ogier gniada F: Dżahil
M: Czarina
brak
22.

12

DA VINCI HAN POL 2005 Wałach kara/167 F: Don Crusador/
M: Walzerfee/
K017991
23.

42

DEPAS CORRINUS P. KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Verona ' S BO-GI
M: Siepke ' S Evita
K020943
24.

40

DIAMOND DE LUXE Deutsche Reit Pony GER 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Don Pedro
M: Po Oakley
Brak Brak
25.

16

DIARADA MEKLEMBURSKA POL 2013 klacz gniada/163 F: Diarado
M: Barakuda
K024956 De 427270301513
26.

48

DISCOVERY HANOWER POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
K012337
27.

34

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: Donnerfee
K018161 616009670108410
28.

64

DONNA OLD POL 2010 klacz kara/178 F: Detroit
M: Vartheja
brak DE 433330120510
29.

71

DONNA OLDENBURSKA POL 2010 klacz kara/178 F: Detroit
M: Donna Mutter
1 1
30.

11

DONNA LARRA P SP POL 2006 Klacz gniada F: Larron
M: Dunka
K014490 POL009610152606
31.

94

DREAM BOY WESTFALSKA POL 2015 Ogier kasztanowata/165 F: Destano han
M: Fleury’s Girl westf/ Fleury westf
K027686 DE441410538715
32.

39

FIETE OLDENBURSKA GER 2015 Wałach ciemnogniada/173 F: First Choice
M: Po Farewell
Brak
33.

10

FILANO H HOLST POL 2002 wałach gniada/175 F: .
M: .
Brak Brak
34.

73

FIRST CLASS OLDENBURG DEU 2012 Klacz gniada/169 F: Foundation
M: Samantha/ Sandro Hit
brak
35.

69

FIRST MADAME BM HANOWERAKA POL 2016 klacz kara/170 F: Finest
M: Dana / Dancier
Brak DE 431310102216
36.

9

FIRST WAIOWA OLDENBURSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/. F: Furst Fugger / Furst Heinrich
M: Way o Way / Walt Disney I
K018099 DE433331779610
37.

44

FLAGGED BY DARK WESTFALSKA POL 2012 Wałach inna/. F: Furst Fugger /Furst Heinrich
M: Sandro Hit
K020221 DE441411560711
38.

87

FLAMENCO 55 HANOWERSKA POL 2010 wałach ciemnokasztanowata/169 F: First Boy
M: Romina
K027394 DE431316585510
39.

29

FOLLOW ME OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Farbenspiel, westf.
M: Well Done, han./ Weltmeyer, han.
K027001 DE433330899415
40.

33

FORCE KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Johnson
M: Volmie
K017769
41.

67

GEORGIE KWPN POL 2011 klacz izabelowata/167 F: Bellisimo M
M: Zazou
Brak 528003201107619
42.

78

GERMAN PELLETS COSCO HOLSZTYŃSKA POL 2009 Wałach kara/169 F: Clinton I
M: Oranka
brak DE421000603409
43.

84

GO GO BORNEO OLDENBURG NED 2011 Wałach gniada/172 cm F: Belstaff
M: Feiner Gold
K025010 DE433331691911
44.

45

GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:146 F: Orchard Boginov / Verona's Bo-Gi
M: Goldwind Empire's First Lady / Leuns Veld's Elegant
K022603 5280170600581
45.

24

GUUS R.Z. KWPN NLD 2011 Ogier gniada/168 F: Apache
M: Caprilla-P
K019426 528210002578910
46.

50

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
K019561 616009520037611
47.

75

HARNAŚ KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K028709 616999661768610
48.

76

HOJVEJS CASMIR KUC DEN 2013 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Eiluns Spartan / Beka's Spartacus
M: Calina / De Noir
K025195 208333201302234
49.

72

IDWINARETTO KWPN POL 2013 Klacz gniada/175 F: Everdale
M: ALISKA K / JOHNSON
- -
50.

19

JACKY 35 GRP POL 1997 Wałach bułana/kuc: F: VICTORIAS ORNAT
M: WINDROSE
brak
51.

17

JILLZ KWPN NED 2014 Wałach gniada/173 F: Johnson
M: Zitina / Painted Black
K024717 528003201403772
52.

62

JILLZ KWPN POL 2014 Klacz gniada/164 F: Modesto
M: Cognaq
Brak Brak
53.

31

JONAS KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Quateron
M: Wenda
K024716
54.

35

KARATINO TRAKENSKA POL 2015 Ogier kara/168 F: Emis
M: Kaskaja / Cugnot
K028372 POL73201007931
55.

93

KENIA KWPN NED 2015 Klacz gniada/164 F: Jazz KWPN
M: Denia / Ufo KWPN
K027652 528003201503636
56.

26

KICKS DAY S SP POL 2009 gelding bay/166 F: Day Dream II S
M: Koralia
none POL009530021909
57.

96

KISS&GO KWPN POL 2015 wałach kara/173 F: Wwwwww
M: Xxxxx
Zzzzz Zzzzzz
58.

43

LA' MARCEL KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harley
M: Lawa
K024100
59.

97

LAMARCK WESTF POL 2008 wałach gniada/168 F: Xxxx
M: Xxxxx
11111 Qqqq
60.

95

LEONARD KWPN POL 2016 Wałach gniada/165 F: Ferdeaux
M: Karona
K028787 528003201604534
61.

92

LORD OF HOLLAND KWPN POL 2016 ogier kara/175 F: Hero of Holland / Apache
M: Canoeska / Lord Loxley
K029558 528003201604178
62.

91

LOVID-20 OLD GER 2016 ogier gniada/168 F: Vivaldi / Krack C
M: Welinda / Don Schufro
K029557 DE433330691616
63.

66

MAJKA KUC FELIŃSKI POL 2014 Klacz srokata/kuc:139 F: Norylsk
M: Mrzawka
K029316 616013610134214
64.

60

MINISTER MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Jantar
M: Miłka
Brak Brak
65.

74

MR. DESPO HANOWERSKA POL 2012 Ogier kara/171 F: Desperando
M: po Royal Dance
DE431316791713 brak
66.

23

MUSKAR SP POL 2004 Wałach gniada/166 F: Lascado
M: Minuta
K016988 POL009611145304
67.

37

MUSTANG NN POL 2009 Wałach ciemnogniada/164 F: Etos
M: Amanda
brak 616 999 610 101 009
68.

22

NARNII MEGAL WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/162 F: Ludger
M: Nikita Nawojka W
w przygotowaniu 000000000000000000
69.

27

NIKO SP POL 2013 wałach gniada/165 F: NN
M: NN
K029271 616999530258113
70.

47

NIKODEM KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Jambo /
M: Nimfa / Egzamin
K020336 POL013610083006
71.

52

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
K027761 HUN M FR100170000
72.

90

PARYS MAŁOPOLSKA POL 2016 Wałach gniada/168 F: Łyk Szampana
M: Primiera
- 616098200200822
73.

99

Pikieta F:
M:
74.

89

RAINBOW HANN POL 2007 Klacz skarogniada/. F: Romancero H
M: Wenzelskrone
LKPZJ/4384/19 DE431316614607
75.

53

RAMIRO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Larron
M: Rebelia
brak brak
76.

85

RAPSODIA SP POL 2010 klacz izabelowata/171 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
77.

88

REMATADO PRE POL 2009 ogier kara/165 F: Belio
M: Lancera XIV
brak UELN 724015090252147
78.

20

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen
M: Rozeda
K016493 POL 009520132305
79.

70

SAMURAJ OLDENBURG POL 2009 wałach kara/171 F: San Amour
M: Woelckchen
Brak De 433330905209
80.

98

SAMURAJ OLDENBURG GER 2009 Wałach kara F: San Amour
M: Woelckchen
K024906
81.

58

SUM SP POL 2015 wałach ciemnokasztanowata/172 F: Denar
M: Sumatra
brak 616009610021715
82.

18

SUMMER HIT HANOWERSKA GER 2009 wałach ciemnogniada/174 F: Sandro Hit
M: Wenni
K019407 DE 431316843009
83.

46

TASSILO I HOLSZTYN POL 2009 Wałach gniada/172 F: Talkative
M: Nalena
K014321 DE421000051909
84.

38

THOSWIN VELDHOEK BWP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Oswin
M: Datania
K009388 056007000T37528
85.

86

TOBI HANN POL 2012 wałach siwa/168 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
86.

25

UNIQUE LADY HOLSZTYŃSKA POL 2004 Klacz gniada/170 F: Carpaccio
M: Nightingale
k008693 DE421000010404
87.

8

VALENTIJIN KWPN NED 2002 Ogier ciemnogniada F: Flemmingh / Lacapo
M: Roelinde / Rohdiaman
K006502 0201382 104NL54
88.

68

WARRIOR GRAND FSTF SP POL 2006 Wałach siwa/174 F: Don Argentinus
M: Water Lilly / Rubin Royal
LKPZJ/2479/17 616009600313306
89.

57

WIDLIK Wielkpolska Poch. Trakeńskie POL 2015 ogier kara/175 F: Eloquent
M: Wiewiórka
brak 616007600198015
90.

80

WINCHESTER Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach gniada/165 F: Sir Donnerhall
M: Wakantanka 000
brak 616009530054513
91.

30

WOHLKLANG U HANOWERSKA GER 2002 Wałach kasztanowata/. F: Wolkentanz
M: Wally
DE431319105202
92.

81

WONDER WORLD WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/178 F: Helanis
M: Wiva
K011797 11639
Rider Club
Competition
Prize
Cybula Matylda KJ AS Dream
100
SUM:
100.00
Kraśko Dominika KS Centurion
350
300
SUM:
650.00
Kuczkowska Daniela KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
100
150
SUM:
250.00
Miotke Oliwia KJ Pegaz Reda
70
SUM:
70.00
Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
200
200
SUM:
400.00
Sagan Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
200
SUM:
200.00
Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
70
100
100
SUM:
270.00
Tyrkiel-Baranowska Anna BM HORSE
150
SUM:
150.00
Woźnicka Klara KJ Raduszyn
150
150
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Dilmar
2020-06-26
3
2020-06-27
2
2020-06-27
4
2020-06-28
1
2020-06-26
8
2020-06-28
2
Baranowska Maja
BM Horse
SAMURAJ (70)
2020-06-28
Berdyszak Melania
KJ Liljówka Stęszewko
2020-06-26
9
2020-06-26
1
2020-06-27
3
2020-06-28
1
2020-06-28
3
Blümel Francesca
JKS STAJNIA BRZÓZKI
2020-06-27
4
2020-06-28
2020-06-26
1
Błońska Anna
KSJ Zagozd
DIARADA (16)
2020-06-27
1
2020-06-28
1
Butowska Eliza
Pegaz Reda
ROGER (20)
2020-06-26
15
2020-06-27
10
2020-06-27
7
2020-06-28
6
2020-06-28
7
Celińska - Spodar Wiktoria
KJ Pegaz Reda
2020-06-27
3
2020-06-27
4
2020-06-28
4
2020-06-28
4
Cholewicka Maria
Klub Jeździecki Arpav
NIKO (27)
2020-06-26
11
2020-06-27
4
2020-06-28
5
2020-06-28
5
Cierpicka Monika
KJ Megal
2020-06-26
2
2020-06-27
2020-06-26
2020-06-27
6
Cybula Matylda
KJ AS Dream
BESSIE (49)
2020-06-26
1
100
2020-06-27
3
2020-06-28
3
Dlouchy Aniela
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2020-06-27
4
2020-06-27
5
2020-06-28
2020-06-28
7
Dlouchy Aniela
Klub Jeździecki Pegaz Reda
RAINBOW (89)
2020-06-27
7
2020-06-27
2
2020-06-28
10
2020-06-28
6
Drewing Kornelia
KJ AS Dream
2020-06-26
5
2020-06-27
5
2020-06-28
2
Fediow Daria
Pomorska Liga Jeździecka
COOKIE (65)
2020-06-26
4
2020-06-27
6
2020-06-27
7
2020-06-28
6
2020-06-28
6
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (28)
2020-06-26
3
2020-06-27
3
Fragstein-Niemsdorff Zofia
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
RAMIRO (53)
2020-06-26
17
2020-06-27
2
2020-06-28
2
Gackowska Halina
Bpk maz
LAMARCK (97)
2020-06-26
4
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2020-06-26
2
2020-06-27
2
2020-06-27
2
2020-06-28
2
2020-06-28
2
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
NÓTA (52)
2020-06-26
9
2020-06-27
6
2020-06-27
9
2020-06-28
9
2020-06-28
8
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2020-06-26
4
2020-06-27
1
2020-06-28
5
2020-06-26
7
Glanert Kinga
KJ AS Dream
NIKODEM (47)
2020-06-26
3
2020-06-27
2
2020-06-28
2
2020-06-28
2
Gruba Dominika
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
FIETE (39)
2020-06-26
3
2020-06-26
2020-06-27
1
2020-06-28
2
2020-06-28
1
Gryczyńska Aleksandra
LKS Cwał Poznań
WIDLIK (57)
2020-06-26
12
2020-06-26
11
2020-06-27
6
SUM (58)
2020-06-26
7
2020-06-26
9
2020-06-27
7
Jackowska Emilia
KJ AS Dream
2020-06-27
3
2020-06-28
3
2020-06-26
1
2020-06-28
3
Jankowski Hubert
KSJ Zagozd
SAMURAJ (98)
2020-06-26
1
Jaworska Gabriela
KJ Lider Radzionków
2020-06-26
6
2020-06-26
4
2020-06-27
1
2020-06-26
10
2020-06-26
8
2020-06-27
4
KENIA (93)
2020-06-26
5
2020-06-26
10
2020-06-27
5
2020-06-26
1
2020-06-26
2
2020-06-27
2
KISS&GO (96)
2020-06-26
1
2020-06-27
2
LAMARCK (97)
2020-06-27
1
Karczmarczyk Aleksandra
Klub Jeździecki Arpav
2020-06-26
16
2020-06-27
9
2020-06-27
10
2020-06-28
5
2020-06-28
9
Karpowicz Magdalena
JKS U Robsonów
2020-06-26
2
2020-06-26
1
2020-06-27
3
ALANCAS (55)
2020-06-26
9
2020-06-26
7
2020-06-27
2
Kijowska Zuzanna
KJ AS Dream
2020-06-26
13
2020-06-27
5
2020-06-28
6
2020-06-28
6
Kobylska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2020-06-26
1
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Konera Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
2020-06-27
1
2020-06-28
2
2020-06-26
2
2020-06-28
2
Koszałka Aleksandra
KJ Polonez Damnica
2020-06-26
6
2020-06-26
6
Kot Milena
KJ Arpav
2020-06-26
14
2020-06-27
7
2020-06-28
7
2020-06-26
8
2020-06-28
7
Kraśko Dominika
KS Centurion
2020-06-26
2
2020-06-27
1
350
ARES (79)
2020-06-26
1
300
2020-06-27
Król Piotr
Klub Jeździecki BM Horse Tągowie
2020-06-26
11
2020-06-27
5
Kuczkowska Daniela
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2020-06-26
2
2020-06-27
2
2020-06-28
3
2020-06-26
2020-06-28
2
100
BIANCHI (61)
2020-06-26
5
2020-06-26
3
2020-06-26
1
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-28
1
150
2020-06-26
1
Kunkel Zuzanna
KJ AS Dream
2020-06-27
2020-06-27
3
2020-06-28
3
2020-06-26
1
2020-06-28
3
Lesner Aleksandra
KJ Pegaz Reda
FORCE (33)
2020-06-26
3
2020-06-27
1
Lewandowska Weronika
KS Centurion
2020-06-26
1
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-28
1
2020-06-26
2020-06-27
Merecka Zuzanna
KJ Pegaz Reda
LEONARD (95)
2020-06-26
2
2020-06-26
2020-06-27
3
2020-06-27
2020-06-28
3
2020-06-28
2020-06-28
2
Mindak Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
PARYS (90)
2020-06-26
2020-06-26
2020-06-28
4
2020-06-27
Miotke Oliwia
KJ Pegaz Reda
2020-06-26
3
2020-06-27
2
70
2020-06-28
2
Naumovich-Shabovskaya Julia
STAJNIA JARUŻYN
HADES (50)
2020-06-26
1
2020-06-27
1
200
2020-06-28
1
200
Obłoza Zuzanna
KJ Pegaz Reda
BENTOS (41)
2020-06-27
11
2020-06-27
11
2020-06-28
11
2020-06-28
10
Ossowska Martyna
KJ Pegaz Reda
JONAS (31)
2020-06-27
4
2020-06-27
4
2020-06-28
3
2020-06-28
4
CHESTER (32)
2020-06-27
1
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Paszylk Nadia
KJ AS Dream
2020-06-26
4
2020-06-27
1
2020-06-27
1
2020-06-28
2
2020-06-28
1
Pellowska Ewa
KJ Barłomino
2020-06-27
5
2020-06-28
4
2020-06-26
4
2020-06-28
4
Perzyńska Agata
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARYA (54)
2020-06-26
6
2020-06-26
8
2020-06-27
3
2020-06-28
1
Porożyńska-Pankau Katarzyna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
CANDELA (21)
2020-06-26
5
Sagan Wiktoria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
JILLZ (17)
2020-06-26
1
2020-06-27
1
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-26
3
2020-06-28
1
200
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2020-06-26
1
2020-06-27
2
2020-06-26
2
70
2020-06-27
1
100
2020-06-28
1
100
Solarz Anastazja
Klub Jeździecki Megal
MUSKAR (23)
2020-06-26
10
2020-06-26
1
2020-06-27
8
2020-06-27
8
2020-06-28
8
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2020-06-26
3
2020-06-26
3
2020-06-27
3
2020-06-27
4
2020-06-28
2
2020-06-28
3
ARTEMOR (36)
2020-06-26
2
2020-06-27
2
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Stosik Estera
KJ Pegaz Reda
2020-06-26
12
2020-06-27
5
2020-06-27
6
2020-06-28
7
2020-06-28
5
Stromska Honorata
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2020-06-26
1
2020-06-27
1
2020-06-28
1
Szmaglińska Iga
brak
MUSTANG (37)
2020-06-26
1
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Tomaszewska Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
MAJKA (66)
2020-06-26
5
2020-06-27
5
2020-06-27
6
2020-06-28
5
2020-06-28
5
Trawińska Alicja
KS Centurion
2020-06-26
2
2020-06-27
2
Turowska Anna
Pomorska Liga Jeździecka
Pikieta (99)
2020-06-28
5
Tyrkiel-Baranowska Anna
BM HORSE
GEORGIE (67)
2020-06-26
1
150
2020-06-28
Usiądek Weronika
KS Centurion
HARNAŚ (75)
2020-06-26
2
2020-06-27
2
2020-06-28
2
2020-06-28
2
Woźnicka Klara
KJ Raduszyn
2020-06-27
8
2020-06-28
1
2020-06-26
4
2020-06-27
1
150
2020-06-28
1
150
Wysokińska Dobrosława
KJ Pegaz Reda
2020-06-26
5
2020-06-27
6
2020-06-28
4
2020-06-28
4
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
2020-06-26
7
2020-06-27
3
2020-06-27
3
2020-06-28
4
2020-06-28
3
Żygowska Dominika
KJ Arpav
2020-06-26
4
2020-06-27
4
2020-06-28
4

Number of Riders: 65

Number of Horses: 92

The sum of prizes: 2 390.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032017-1, Jacek Ryczywolski HTE Marketing)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl