Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
84 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 10:25:42
2020-10-21 09:42:22
Anna-Maria Wojtkowska DAMON'S DELIGHT
  • 1x 25/CC2/CC2 ZR
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 09:17:17
2020-10-21 05:53:01
Karolina Bartoszewska CAMARERO
  • 1x 5/L1/L1 ZR
  • 1x 6/P1/P1 ZR
82 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 21:52:27
2020-10-20 21:00:44
Milena Widelska BARACK
  • 2x 6/P1/P1 ZR
  • 1x 20/P2/P2 ZR
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 21:52:33
2020-10-20 20:49:58
Weronika Kierska Jm'05 BACARDI MK
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 20:42:24
2020-10-20 19:45:19
Julia Wachowicz VIENTO
  • 1x 5/L1/L1 ZR
  • 1x 6/P1/P1 ZR
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 20:42:27
2020-10-20 18:29:20
Aleksandra Iwaszko PANONIA
  • 2x 5/L1/L1 ZT
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 10:49:30
2020-10-20 10:23:15
Jakub Czerwiński ARMONA FIDER
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 24/C2/C2 ZR
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 10:18:48
2020-10-20 09:44:42
Katarzyna Mościbroda DENIRO
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 24/C2/C2 ZR
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 10:18:53
2020-10-20 08:40:29
Iga Raczyńska JUST DO IT
  • 1x 2/P1/P1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 14/P2/P2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 16/P4/P4 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 07:27:49
2020-10-20 01:58:56
Justyna Brzozowska SANTIEGO T
  • 2x 9/C1/C1 ZR
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 07:27:54
2020-10-20 01:58:02
Justyna Brzozowska LORD DRACO
  • 1x 8/N1/N1 ZR
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 07:28:06
2020-10-19 21:36:29
Natalia Nowak ARGO
  • 2x 5/L1/L1 ZT
  • 2x 19/L3/L3 ZT
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 07:28:13
2020-10-19 21:35:24
Natasza Kozłowska COLORIS-M
  • 2x 5/L1/L1 ZR
  • 2x 19/L3/L3 ZR
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 07:28:18
2020-10-19 21:33:29
Wiktoria Andrzejewska KARINO
  • 1x 6/P1/P1 ZR
  • 1x 20/P2/P2 ZR
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 07:28:23
2020-10-19 21:30:07
Wiktoria Andrzejewska CORONA 123
  • 1x 6/P1/P1 ZR
  • 1x 20/P2/P2 ZR
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 07:28:28
2020-10-19 21:27:59
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 5/L1/L1 ZR
  • 1x 19/L3/L3 ZR
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 07:28:33
2020-10-19 20:45:59
Oliwia Paciorek CEJLON
  • 1x 5/L1/L1 ZT
  • 1x 19/L3/L3 ZT
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 07:28:39
2020-10-19 19:43:15
Iga Terlicka PARYS
  • 1x 5/L1/L1 ZT
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 07:28:45
2020-10-19 19:24:08
Julia Kurdziel CAMELOT
  • 1x 5/L1/L1 ZR kuce
  • 1x 7/D2/D2 ZR Kuce
  • 1x 19/L3/L3 ZR Kuce
  • 1x 21/D3/D3 ZR Kuce
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 07:28:51
2020-10-19 18:44:39
Julia Vetter VALDEZ DEL NEGRO
  • 1x 5/L1/L1 ZR kuce
  • 2x 4/P3/P3 ZR Kuce
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 16:38:07
2020-10-19 15:35:39
Matylda Kochlewska DIAMOND VERONA
  • 1x 7/D2/D2 ZR
  • 1x 21/D3/D3 ZR
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 16:38:06
2020-10-19 13:27:59
Julianna Fabijaniak J'02 GOUDELOUP
  • 1x 2/P1/P1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 14/P2/P2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 16/P4/P4 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 13:07:57
2020-10-19 12:58:19
Izabela Paryska SALADYN
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 10:31:17
2020-10-19 08:18:23
Ewa Łobocka-Łobos TOULOUSE LAUTREC
  • 1x 6/P1/P1 ZR
  • 1x 7/D2/D2 ZR
  • 1x 20/P2/P2 ZR
  • 1x 21/D3/D3 ZR
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 07:27:39
2020-10-18 22:43:25
Anna Stępińska TERGAMO
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 20:16:15
2020-10-18 20:11:49
Katarzyna Mickiewicz PULCHELIUSZ
  • 2x 6/P1/P1 ZR
  • 2x 20/P2/P2 ZR
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 07:28:57
2020-10-18 19:03:13
Marta Krzemińska SCHARLOTTE
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:58:14
2020-10-18 17:58:01
Adrianna Drozd ESPLANADA
  • 1x 25/CC2/CC2 ZR
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 15:17:10
2020-10-18 14:52:00
Ewa Kesler M'07 ALFI ZAGORKA GR. D
  • 1x 17/L1Rb/L1Rb ZR Kuce
  • 1x 19/L3/L3 ZR Kuce
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 14:28:02
2020-10-18 13:26:21
Katarzyna Szymenderska DANCING QUEEN
  • 2x 5/L1/L1 ZT
  • 2x 19/L3/L3 ZT
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 14:28:04
2020-10-18 13:03:28
Konrad Hołodiuk BRIDGET JONES
  • 1x 5/L1/L1 ZR
  • 1x 6/P1/P1 ZR
  • 1x 19/L3/L3 ZR
  • 1x 20/P2/P2 ZR
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 14:28:07
2020-10-18 08:08:49
Wiktoria Wyrzykowska HAWANA
  • 1x 8/N1/N1 ZR
  • 1x 22/N2/N2 ZR
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 18:43:01
2020-10-17 18:07:15
Paulina Greniewska TINKA
  • 1x 8/N1/N1 ZR
  • 1x 22/N2/N2 ZR
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 18:43:04
2020-10-17 15:22:05
Antonina Szerszyńska PREZES
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 14:31:06
2020-10-17 12:19:15
Wioletta Milczarek LOVELY SUZI
  • 2x 5/L1/L1 ZT
  • 2x 19/L3/L3 ZT
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 14:31:08
2020-10-17 12:18:37
Aleksandra Kanarek SWEET LOVE
  • 2x 5/L1/L1 ZT
  • 2x 19/L3/L3 ZT
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 14:31:11
2020-10-17 12:17:47
Aleksandra Kanarek SAURON
  • 1x 11/CC4/CC4 ZR
  • 1x 26/CC5/CC5 ZR
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 14:31:14
2020-10-17 10:13:47
Zofia Mądra IRON
  • 1x 2/P1/P1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 14/P2/P2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 16/P4/P4 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 14:31:17
2020-10-17 10:06:53
Michał Karczewski ARAGORN
  • 1x 2/P1/P1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 14/P2/P2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 16/P4/P4 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 14:31:19
2020-10-17 10:06:26
Michał Karczewski SALSA J
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 09:43:11
2020-10-17 08:57:35
Ida Kunert BELLATRIX- S
  • 2x 5/L1/L1 ZT
  • 2x 19/L3/L3 ZT
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 09:43:14
2020-10-16 23:48:53
Martyna Bąba ALL MY LOVE G
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 12:44:04
2020-10-16 12:21:01
Aleksandra Kilian WINNETOU-U
  • 2x 19/L3/L3 ZT
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 11:07:47
2020-10-16 10:22:30
Karolina Filipiak GRAND CANTANIS
  • 1x 5/L1/L1 ZR
  • 1x 6/P1/P1 ZR
  • 1x 19/L3/L3 ZR
  • 1x 20/P2/P2 ZR
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 04:58:01
2020-10-15 20:54:16
Weronika Krysztofiak FREDI
  • 1x 5/L1/L1 ZR
  • 1x 19/L3/L3 ZR
  • 1x 20/P2/P2 ZR
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 04:58:04
2020-10-15 20:40:40
Anna Michaś BLUE BERRY
  • 1x 6/P1/P1 ZR
  • 1x 7/D2/D2 ZR
  • 1x 20/P2/P2 ZR
  • 1x 21/D3/D3 ZR
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 04:58:07
2020-10-15 20:40:08
Lena Sławek DOLLY
  • 1x 5/L1/L1 ZR kuce
  • 1x 19/L3/L3 ZR Kuce
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 04:58:10
2020-10-15 20:38:56
Julia Moczak RUBINA 395
  • 1x 26/CC5/CC5 ZR
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 17:50:27
2020-10-15 16:07:34
Zuzanna Łapacz CLANET
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 12:29:56
2020-10-14 21:08:11
Elina Dzmitruk S-KRYSZTAŁ
  • 2x 5/L1/L1 ZR
  • 2x 19/L3/L3 ZR
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 12:29:57
2020-10-14 20:43:49
Maja Grzywacz SALWADOR
  • 1x 7/D2/D2 ZR
  • 1x 20/P2/P2 ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 15:50:24
2020-10-14 13:19:07
Anna Gumowska ISTER GR
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 06:10:40
2020-10-13 22:30:42
Lidia Chomentowska NOTACJA
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 19/L3/L3 ZT
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 12:43:02
2020-10-13 18:28:07
Aleksandra Błach DAMA KIER
  • 1x 6/P1/P1 ZR
  • 1x 7/D2/D2 ZR
  • 1x 20/P2/P2 ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 16:32:41
2020-10-13 18:24:00
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 1x 2/P1/P1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 14/P2/P2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 16/P4/P4 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 16:38:22
2020-10-13 15:33:34
Julia Ćwiek MILORD
  • 1x 2/P1/P1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 14/P2/P2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 16/P4/P4 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 14:41:59
2020-10-13 14:02:29
Karolina Szymaniak BLACK CASINO
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 14:42:13
2020-10-13 13:57:33
Maria Piotrowska LARIANT
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 14:42:15
2020-10-13 13:56:42
Julia Kopyszko KASZMIR
  • 1x 2/P1/P1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 14/P2/P2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 16/P4/P4 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 14:42:16
2020-10-13 13:56:13
Maria Malicka DREAMER
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 14:42:18
2020-10-13 13:55:01
Zofia Stachnik MAFIA P
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 24/C2/C2 ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:54:19
2020-10-13 13:53:49
Ewa Ciurzyńska LANDSCAPE SUNRISE
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:50:49
2020-10-13 13:41:35
Maja Szkuta M'09 MERKURY
  • 1x 2/P1/P1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 14/P2/P2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 16/P4/P4 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda P) - PLAC ZEWNĘTRZNY
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:50:53
2020-10-13 12:43:02
Marta Wacławik DESPERADO
  • 1x 1/L1/L1 I Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 13/L2/L2 II Półfinał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
  • 1x 15/L3/L3 Finał Pucharu Warszawy i Mazowsza Amatorów (Runda L) - PLAC ZEWNĘTRZNY
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:51:04
2020-10-13 11:59:37
Nastazja Gonera SHAQUILLE
  • 1x 5/L1/L1 ZR
  • 1x 6/P1/P1 ZR
  • 1x 20/P2/P2 ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:51:06
2020-10-13 11:52:03
Aleksandra Piątkowska NEWTON PP
  • 1x 5/L1/L1 ZT
  • 1x 19/L3/L3 ZT
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:51:08
2020-10-13 11:51:39
Aleksandra Piątkowska NEGRITA PP
  • 1x 5/L1/L1 ZT
  • 1x 19/L3/L3 ZT
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 13:51:11
2020-10-13 11:45:28
Adrianna Jakóbczak RAFAELLO
  • 1x 8/N1/N1 ZR
  • 1x 22/N2/N2 ZR
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:26:11
2020-10-12 18:25:16
Irena Cieslinska KORAN
  • 2x 5/L1/L1 ZT
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:26:14
2020-10-12 14:05:06
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa SCHANEL
  • 1x 10/CC1/CC1 ZR
  • 1x 25/CC2/CC2 ZR
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:26:16
2020-10-12 14:02:39
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa BELLE COUTUAR M
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 24/C2/C2 ZR
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:26:18
2020-10-12 12:45:34
Klaudia Domżała WEXTREEM
  • 1x 6/P1/P1 ZR
  • 1x 7/D2/D2 ZR
  • 1x 20/P2/P2 ZR
  • 1x 21/D3/D3 ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:26:20
2020-10-12 10:31:34
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 8/N1/N1 ZR Kuce
  • 1x 22/N2/N2 ZR Kuce
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:26:23
2020-10-12 10:30:52
Łucja Mielcarz BENEFIS
  • 1x 3/L6Rb/L6Rb ZR Kuce
  • 1x 5/L1/L1 ZR kuce
  • 1x 17/L1Rb/L1Rb ZR Kuce
  • 1x 19/L3/L3 ZR Kuce
10 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 20:31:46
2020-10-10 09:54:32
Anna Sierpińska WERDI
  • 1x 19/L3/L3 ZT
9 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 13:08:01
2020-10-09 12:48:54
Joanna Tragarz ROCKY
  • 1x 5/L1/L1 ZR
  • 1x 20/P2/P2 ZR
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-15 12:29:59
2020-10-09 08:33:39
Joanna Tragarz BROWNBOY TH RJR
  • 2x 8/N1/N1 ZR Kuce
  • 1x 22/N2/N2 ZR Kuce
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 14:52:35
2020-10-09 08:31:43
Joanna Tragarz HARLEY ZOF
  • 1x 23/CS1/CS1 Inter II ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 15:11:28
2020-10-08 12:02:57
Marta Urbaniak SARA
  • 1x 9/C1/C1 ZR
  • 1x 24/C2/C2 ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 10:18:46
2020-10-07 10:05:51
Maria Dąbrowska-Bigoszewska SO BLACK I.P.S. Z
  • 1x 11/CC4/CC4 ZR
  • 1x 26/CC5/CC5 ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 09:17:26
2020-10-06 15:06:55
Martyna Kmiecińska - Wasiak PREGO VERY
  • 1x 19/L3/L3 ZT
  • 1x 19/L3/L3 ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 17:30:48
2020-10-06 12:14:40
Julia Preinser METEOR
  • 1x 5/L1/L1 ZT
  • 1x 5/L1/L1 ZR
  • 1x 19/L3/L3 ZT
  • 1x 19/L3/L3 ZR
2 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 22:01:50
2020-10-05 21:48:49
Paulina Martynuska CARDALCO
  • 1x 11/CC4/CC4 ZR
  • 1x 26/CC5/CC5 ZR
1 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 12:11:40
2020-10-05 17:07:13
Magdalena Gręda DASTA
  • 1x 3/L6Rb/L6Rb ZT
  • 1x 5/L1/L1 ZT
  • 1x 17/L1Rb/L1Rb ZT
  • 1x 19/L3/L3 ZT
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Wiktoria Klub Jeździecki Wiki
2005 (JM.)
O046548
2. Bąba Martyna Klub Sportowy Equiright
1999 (MJ.)
brak
3. Bartoszewska Karolina none
2008 (JM.)
none
4. Błach Aleksandra KJ Lider Radzionków
1999 (MJ.)
O027301
5. Brize Magda
6. Brzozowska Justyna Bpk MAZ
S
O024381
7. Bujalska Natalia KJ Plejada
2004 (J.)
brak
8. Chomentowska Lidia KJ Equiright
S
Brak
9. Ciurzyńska Ewa SJ Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O049790
10. Ćwiek Julia brak przynależności klubowej
2000 (MJ.)
brak
11. Czerwiński Jakub Klub Sportowy Centurion
S
O027418
12. Dąbrowska-Bigoszewska Maria KJ Equita
S
O001685
13. Domżała Klaudia KJ Lider
S
O026630
14. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (MJ.)
O033073
15. Dzmitruk Elina nz (KJ Grand Horses)
S
Brak
16. Fabijaniak J'02 Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
17. Filipiak Karolina SKJ Horseprofi
2001 (MJ.)
3763218
18. Gonera Nastazja brak
S
brak
19. Gręda Magdalena bpk
S
brak
20. Greniewska Paulina KJ Corleando-Land
S
O003241
21. Grudzińska Julia Klub Jeździecki Aromer
2007 (JM.)
brak
22. Grzywacz Maja Klub Jeździecki Szumawa
2005 (JM.)
O046993
23. Gumowska Anna brak
S
brak
24. Hołodiuk Konrad KS AZS Uniw. Warm. Maz.
S
O012238
25. Iwaszko Aleksandra Polski Polo Klub
2002 (J.)
brak
26. Jakóbczak Adrianna bpk
S
brak
27. Kanarek Aleksandra KJ Sawanka
S
O008561
28. Karczewski Michał Varsovia Dressage Club
S
O058673
29. Kesler M'07 Ewa KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O051161
30. Kierska Jm'05 Weronika KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O054707
31. Kilian Aleksandra nz (Ostoja Kończynka)
S
Brak
32. Kmiecińska - Wasiak Martyna BPK
S
Brak
33. Kochlewska Matylda Stowarzyszenie KS Chojnów
2006 (JM.)
O043764
34. Kopyszko Julia KJ Sawanka
2006 (JM.)
brak
35. Kozłowska Natasza KJ WIKI
2006 (JM.)
brak
36. Krysztofiak Weronika SKJ Golden Dream
2004 (J.)
brak
37. Krzemińska Marta KJ Aromer Józefin
S
O027474
38. Kunert Ida KJ Dobrzyniec
2002 (J.)
brak
39. Kurdziel Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
2006 (JM.)
O045216
40. Łapacz Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
Brak
41. Łobocka-Łobos Ewa Klub Sportowy Centurion
S
brak
42. Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O032056
43. Malicka Maria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O025251
44. Martynuska Paulina KJ Milord Falenty Nowe
S
O004067
45. Michaś Anna KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O043951
46. Mickiewicz Katarzyna BPK
S
O053760
47. Mielcarz Łucja SKJ Hawajka Majdan
2010 (Mł.)
xxxx
48. Milczarek Wioletta KJ Sawanka
S
O008562
49. Moczak Julia KJ Lider Radzionków
S
O004795
50. Mościbroda Katarzyna Klub Sportowy Centurion
S
brak
51. Nowak Natalia KJ WIKI
2005 (JM.)
Brak
52. Odzioba Antonina KJ Aromer
2007 (JM.)
O052186
Brak
53. Odzioba Michał Kj Aromer
2005 (JM.)
O045078
Brak
54. Paciorek Oliwia Ośrodek Jeździecki Czeremchowa
2003 (J.)
brak
55. Paryska Izabela Varsovia Dressage Club
2004 (J.)
Brak
56. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
57. Piotrowska Maria Stajnia Sawanka
2005 (JM.)
brak
58. Preinser Julia bpk
2008 (JM.)
1839/20 A(w)
59. Przybylska Agnieszka niezrzeszony
S
O018600
60. Raczyńska Iga brak
2002 (J.)
O035444
61. Roszczyk Maja
2007 (JM.)
62. Sierpińska Anna SKJ Bajardo
S
O012452
63. Sławek Lena KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
O060434
64. Stachnik Zofia Largo sp. z.o.o.
2000 (MJ.)
O027150
65. Stępińska Anna bpk MAZ
S
O028294
66. Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
Brak
67. Szerszyńska Antonina KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
68. Szkuta M'09 Maja nz
2009 (Mł.)
brak
69. Szymaniak Karolina Stajnia Wilanów
Brak
70. Szymenderska Katarzyna bpk
S
brak
71. Terlicka Iga Ośrodek jeździecki czeremchowa
2008 (JM.)
brak
72. Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion
S
O003687
10041909
73. Urbaniak Marta Klub Jeździecki Golden Dream
S
O019391
74. Vetter Julia Klub Jeździecki Szumawa
2006 (JM.)
O045409
75. Wachowicz Julia NIEZRZESZONA
2005 (JM.)
brak
76. Wacławik Marta KJ Sawanka
S
O049921
77. Węglińska Gabriela BPK
2001 (MJ.)
brak
78. Widelska Milena bpk
S
brak
79. Wojtkowska Anna-Maria KS Centurion
2000 (MJ.)
O020949
10111972
80. Wyrzykowska Wiktoria KJ Sawanka
2002 (J.)
O035193
81. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
82. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

79

ALFI ZAGORKA GR. D KOŃ MAŁY POL 2014 wałach siwa/kuc:147 F: Zachodni Wiatr
M: My Lady
K027865 616013530056914
2.

66

ALL MY LOVE G SP POL 2009 klacz gniada/157 F: Love Affai
M: Analuzja
brak POL 009660044209
3.

109

ANDRUS FRYZYJSKA POL 2008 Wałach kara/168 F: Sandor
M: Senne Deli
Brak
4.

72

ARAGORN SP POL 2009 gelding bay/170 F: Imequyl
M: Azalia
- -
5.

90

ARGO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: Akrobata
M: Arabeska
K015192 POL009590109605
6.

100

ARMONA FIDER SP (HANN) POL 2012 klacz kasztanowata/173 F: Fidertanz
M: Armona/Argentinus
K025029 616009530279512
7.

18

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
Brak 616006580149913
8.

104

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex.Bonita)
K023668 616009600378809
9.

103

BARACK Deutsches Sportpferd GER 2013 wałach siwa/173 F: Belantis
M: Piara
brak DE456370129513
10.

65

BELLATRIX- S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara/162 F: Empire
M: Bastylia
brak brak
11.

35

BELLE COUTUAR M OLDENBURSKA POL 2012 klacz kara/175 F: Bretton Woods
M: Hot linę
Brak De 433330150212
12.

38

BENEFIS ARAB POL 2007 wałach siwa/kuc:147 F: Grafik
M: Bila
Brak POL 070000005596
13.

47

BETOVEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rób Roy
M: Belle Lady
K023045
14.

45

BLACK CASINO OLDENBURG POL 10.04.2010 wałach kara/175 F: Christ
M: Fiona
Brak DE 433330725910
15.

60

BLUE BERRY MALPOLSKA POL 2008 wałach gniada/169 F: Liwiec
M: Baszara
K014812 616006590178508
16.

77

BRIDGET JONES HANOWERSKA POL 2016 klacz kasztanowata/169 F: Bon Coeur HAN
M: Shalina han. San Amour old.
K025165 DE43131108316
17.

11

BROWNBOY TH RJR KUC WALIJSKI POL 2006 wałach gniada/kuc:146 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's why not
K023017 528018020061374
18.

105

CAMARERO PRE POL 2002 Gelding white/158 F: Barullo
M: Boleta
190101002313875 190101002313875
19.

96

CAMELOT PK ARABSKA POL 2012 wałach siwa/kuc:148 F: vatican
M: cezura
K026022 616POL12009104A
20.

37

CANDY KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656 013600220308
21.

28

CARDALCO HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio
M: Hekla II / Carthago
K009028 DE421000007804
22.

94

CEJLON ŚLĄSKA POL 2014 wałach kara/170cm F: Elektor
M: Calicja
brak 616008661246014
23.

113

CESJA GR. D MAŁY KOŃ POL 2012 klacz gniada/kuc:148 F: Ludger
M: Czykita
K029085 616013682003812 Brak
24.

58

CLANET HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach ciemnogniada/175 F: Clinton
M: New Origin
Brak DE421000402909
25.

91

COLORIS-M SP POL 2014 klacz kasztanowata/165 F: Nimmerdor I
M: Charlota
Brak 6160096900574
26.

93

CORONA 123 WESTFALSKA POL 2009 klacz gniada/165 F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
27.

53

DAMA KIER SP POL 2007 Klacz gniada/167 F: Nabucho du Serein
M: Dama Pik
K021351 12663
28.

107

DAMON'S DELIGHT WESTFALSKA GER 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Damon Hill
M: Attika
Brak
29.

76

DANCING QUEEN HANOWERSKA POL 2016 klacz gniada/166 F: Diamond Hit
M: St. Pr. Hauptstutbuch Fujairah S.F.
K029201 DE431316897716
30.

1

DASTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/173 F: Turbud Alino
M: Druza
brak .
31.

98

DENIRO SP POL 2008 wałach tarantowata/169 F: Baksik
M: Dessa
brak POL009540068908
32.

41

DESPERADO HANOWERSKA GER 2011 Wałach gniada/172 F: Danone I / DeNiro
M: Laurissa / Lauries Crusador
K021434 DE431310600511
33.

86

DIAMOND VERONA OLDENBURG POL 2013 klacz gniada/180 F: Don Gigolo
M: Veronika
K029605 DE433330770313
34.

61

DOLLY KUC WALIJSKI POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Ducat DR
M: nn
K026268 DE434340372304
35.

50

DREAMER SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Quaterback
M: Dream girl
K022456 616009660473611
36.

110

DUCH F:
M:
37.

116

EL SOVSKI F:
M:
38.

80

ESPLANADA HOL. POL 2012 Klacz siwa/176 F: Cormint
M: Veltin
K022008 DE421000509112
39.

111

EVENTING DREAM SP POL 2010 Gelding bay/172 F: Ekwador
M: Ratina A
K017754 616009640098510
40.

59

FREDI SP POL 2014 wałach ciemnogniada/173 F: Klasyk
M: Fiona
brak 6160096100357
41.

70

GIVENCHY OLDENBURG POL 2010 wałach siwa/163 F: Gingerino
M: Evita
brak DE 433331043110
42.

85

GOUDELOUP KWPN POL 2011 Wałach skarogniada/175 F: Riant
M: Ornate
K021281 528003201101721
43.

63

GRAND CANTANIS SP POL 2014 Wałach siwa F: Cantanis Son
M: Gwadelupa
Brak 616009591020214
44.

31

HARLEY ZOF MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach kara/167 F: Chester
M: Helka
K012777 POL006590115107
45.

78

HAWANA SP POL 2005 Klacz gniada F: Trefl
M: Haga
K020627
46.

114

HERO'S KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Dayano
M: Wilana S
K022009 528003201206727
47.

71

IRON WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
K017185 POL007610099506
48.

55

ISTER GR WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alamos
M: Ibiza
brak
49.

99

JUST DO IT TRAKEŃSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Waitaki
M: Jastarnia
K015457
50.

92

KARINO SP POL 2010 wałach skarogniada/167 F: NN
M: NN
K027340 616999640102810
51.

49

KASZMIR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk: F: Tramal
M: Kastra
brak
52.

33

KORAN Polski Szlachetny Pólkrwi POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Azarro
M: Karaganda
brak 616098100066398
53.

44

LANDSCAPE SUNRISE OS POL 2014 wałach gniada/174 F: Lyjanero
M: Escada
brak 276098104858930
54.

48

LARIANT WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Nn
M: Nn
Brak
55.

108

Lasslo F:
M:
56.

112

LEGERETE 2 OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/172 F: Licotus
M: Flame of love
K027100
57.

115

LIVELLO HAFLINGER CZE 2003 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Stony SV
M: Lora
Brak
58.

88

LORD DRACO ZWEIBRUCKER GER 1.07.2013 Ogier ciemnogniada F: Lord Leopold
M: Darling / Don Gregory
K024264
59.

67

LOVELY SUZI SP POL 2010 klacz kasztanowata/175 F: Love Affair
M: Sawanna
Brak 616999661776210
60.

51

MAFIA P SP POL 2011 klacz kara/179 F: Ron Wiliam / Rohdiamant
M: Madera - P / Saracen
K020100 616009670019311
61.

40

MERKURY MAŁOPOLSKA POL 2002 Wałach skarogniada/160 F: Safian
M: Murcja
006660932402 006660932402
62.

5

METEOR Polski Kon Szlachatny Półkrwi POL 20.04.2004 wałach ciemnogniada/167 F: Balisco II
M: Milady
brak POL009570049604
63.

52

MILORD MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/165 F: Love Addair
M: Milagros
brak 12529
64.

10

NEGRITA PP HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/167 F: Negro
M: Rubin Fleur
Brak DE431316983215
65.

9

NEWTON PP HANOWERSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/160 F: Negro
M: Brendy o
Brak DE431316896916
66.

89

NIUNNIA SP POL 2004 klacz gniada/165 F: Alabaster
M: Nowalijka
Brak POL009611019804
67.

54

NOTACJA TRAKEŃSKA POL 2010 Klacz kara/170 F: Czarczaf/Ogar
M: Nostalgia/Grey xo
none
68.

102

PANONIA SP POL 2009 klacz siwa/mk:155 F: nn
M: nn
brak x
69.

95

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach ciemnogniada/mk:155 F: Saganek
M: Paloma
brak 616 009 59 02650 09
70.

6

PREGO VERY SP POL 2016 wałach kara/169 F: Talent Charboniere SF
M: Primavera sp Wery Good sp
K029478 616009660638016
71.

75

PREZES WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/170 F: Pink Floyd HL
M: Watra
Brak POL007600090506
72.

81

PULCHELIUSZ MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/169 F: Banknot
M: Puma
K021816 POL006580292109
73.

43

RAFAELLO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach ciemnogniada/164 F: Maaik
M: Rewia
k022712 616007610122013
74.

12

ROCKY OS GER 2014 wałach gniada/170 F: Rockefeller
M: Wioletta
K028302 DE533330558314
75.

62

RUBINA 395 OLDENBURG GER 2008 Klacz kara/164 F: Hoftanz / His Highness
M: Ramona / Furst Heinrich
K022766 DE433330973008 106AE59
76.

56

S-KRYSZTAŁ SLĄSKA POL 2016 wałach kara/162 F: BAS
M: Sandra
Brak 616008590175916
77.

84

SALADYN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Wieland
M: Samira
K025362 616009592092213
78.

73

SALSA J SP POL 2016 mare bay/168 F: Karbon
M: Serwantka / Leone
K029851 616009600072516
79.

57

SALWADOR WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: Sługa
M: Sonorita
K020964 POL007660457205
80.

87

SANTIEGO T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 Wałach gniada F: Skyflight
M: Gentane
K025928
81.

30

SARA HANOWERSKA POL 2003 Klacz siwa F: Conteur / Contender
M: Grisu / Graphit
K009930
82.

69

SAURON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/167 F: Calderon
M: Sawanna
K009955 POL009660414604
83.

34

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
K026311 616009580169012
84.

27

SCHARLOTTE SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Lanvester L Ex Lansvester L
M: Sepia
K029476 616009670021115
85.

42

SHAQUILLE OLDENBURSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Sezuan
M: Florence M
brak brak
86.

29

SO BLACK I.P.S. Z Z NED 2007 Wałach gniada F: Samba Hit II
M: Magnolia
K020087 056015Z55704807
87.

68

SWEET LOVE SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Love Affair
M: Sawanna
brak 616999661988809
88.

46

TANGA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/160 F: Eloquent
M: Tama
brak 616007600197615
89.

82

TERGAMO SP POL 2015 Wałach kara/160 F: Bułat
M: Tekila
K028655 616009610077015
90.

74

TINKA WLKP POL 2013 Klacz izabelowata F: Brandon
M: Tina
K025915
91.

83

TOULOUSE LAUTREC WLKP POL 2007 wałach kasztanowata/173 F: Love Affair
M: Tosca
K024652 POL 007661484207
92.

97

VALDEZ DEL NEGRO Deutches Reitpony POL 2010 Wałach kara/kuc:146 F: Voyage
M: Maxima
K021957 DE434340273810
93.

101

VIENTO PRE POL 1997 ogier izabelowata/mk:150 F: xxx
M: xxx
brak DE 398980768097
94.

106

WASALI Czysta Krew Arabska POL 2016 wałach siwa/159 F: Good Boy
M: Wiki Wielka
brak 616093900260186
95.

32

WERDI TRAKEŃSKI POL 2014 wałach gniada/165 F: Emis
M: Walada
K026295 POL732010078914
96.

36

WEXTREEM Czysta Krew Arabska POL 2003 Ogier gniada/mk: F: Om El Extreem
M: Wiersza
12631
97.

64

WINNETOU-U HAFLINGER POL 2014 wałach izabelowata/mk:150 F: Wildbach-B
M: Cyrill
Brak 18067/38000200BZ28287
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Wiktoria
Klub Jeździecki Wiki
KARINO (92)
2020-10-24
7
2020-10-24
Bąba Martyna
Klub Sportowy Equiright
2020-10-24
12
2020-10-24
16
2020-10-25
2020-10-25
15
Bartoszewska Karolina
none
CAMARERO (105)
2020-10-24
6
2020-10-24
10
Błach Aleksandra
KJ Lider Radzionków
2020-10-24
11
2020-10-24
2020-10-25
Brize Magda
Lasslo (108)
2020-10-24
5
2020-10-25
2020-10-25
Brzozowska Justyna
Bpk MAZ
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-24
Bujalska Natalia
KJ Plejada
2020-10-24
Chomentowska Lidia
KJ Equiright
NOTACJA (54)
2020-10-24
1
2020-10-24
6
2020-10-25
2020-10-25
2020-10-25
2
Ciurzyńska Ewa
SJ Stajnia Podolszyn
2020-10-24
17
2020-10-24
14
2020-10-25
2020-10-25
16
Ćwiek Julia
brak przynależności klubowej
MILORD (52)
2020-10-24
5
2020-10-24
2
2020-10-25
2020-10-25
5
Czerwiński Jakub
Klub Sportowy Centurion
2020-10-24
2020-10-25
Dąbrowska-Bigoszewska Maria
KJ Equita
2020-10-24
2020-10-25
Domżała Klaudia
KJ Lider
2020-10-24
9
2020-10-25
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
2020-10-25
Dzmitruk Elina
nz (KJ Grand Horses)
2020-10-24
8
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
Fabijaniak J'02 Julianna
KJ Aromer Józefin
2020-10-24
4
2020-10-24
7
2020-10-25
2020-10-25
4
Filipiak Karolina
SKJ Horseprofi
2020-10-24
9
2020-10-24
12
2020-10-25
2020-10-25
Gonera Nastazja
brak
2020-10-24
1
2020-10-25
Gręda Magdalena
bpk
DASTA (1)
2020-10-24
2
2020-10-25
2020-10-25
Greniewska Paulina
KJ Corleando-Land
TINKA (74)
2020-10-24
2020-10-25
Grudzińska Julia
Klub Jeździecki Aromer
2020-10-24
16
2020-10-24
17
2020-10-25
2020-10-25
17
Grzywacz Maja
Klub Jeździecki Szumawa
2020-10-24
2020-10-25
Gumowska Anna
brak
2020-10-24
11
2020-10-24
15
2020-10-25
2020-10-25
13
Hołodiuk Konrad
KS AZS Uniw. Warm. Maz.
2020-10-24
2
2020-10-24
2
2020-10-25
2020-10-25
Iwaszko Aleksandra
Polski Polo Klub
PANONIA (102)
2020-10-24
9
2020-10-24
Jakóbczak Adrianna
bpk
2020-10-24
2020-10-25
Kanarek Aleksandra
KJ Sawanka
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-24
3
2020-10-25
SAURON (69)
2020-10-24
2020-10-25
Karczewski Michał
Varsovia Dressage Club
SALSA J (73)
2020-10-24
15
2020-10-24
13
2020-10-25
2020-10-25
14
HERO'S (114)
2020-10-24
2
2020-10-24
1
2020-10-25
2020-10-25
2
Kesler M'07 Ewa
KJ Aromer Józefin
2020-10-25
2020-10-25
Kierska Jm'05 Weronika
KJ Aromer Józefin
2020-10-24
6
2020-10-24
2
2020-10-25
2020-10-25
5
Kilian Aleksandra
nz (Ostoja Kończynka)
ASLAN (18)
2020-10-24
3
2020-10-24
4
2020-10-25
2020-10-25
3
2020-10-25
2020-10-25
Kmiecińska - Wasiak Martyna
BPK
2020-10-25
2020-10-25
Kochlewska Matylda
Stowarzyszenie KS Chojnów
2020-10-24
2020-10-25
Kopyszko Julia
KJ Sawanka
KASZMIR (49)
2020-10-24
6
2020-10-24
5
2020-10-25
2020-10-25
6
Kozłowska Natasza
KJ WIKI
2020-10-24
7
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
Krysztofiak Weronika
SKJ Golden Dream
FREDI (59)
2020-10-24
11
2020-10-25
2020-10-25
Krzemińska Marta
KJ Aromer Józefin
2020-10-24
9
2020-10-24
12
2020-10-25
2020-10-25
10
Kunert Ida
KJ Dobrzyniec
2020-10-24
7
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
Kurdziel Julia
Stowarzyszenie KS Chojnów
CAMELOT (96)
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-24
1
2020-10-25
Łapacz Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
CLANET (58)
2020-10-24
2
2020-10-24
7
2020-10-25
2020-10-25
4
Łobocka-Łobos Ewa
Klub Sportowy Centurion
2020-10-24
4
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
Mądra Zofia
KJ Aromer Józefin
IRON (71)
2020-10-25
Malicka Maria
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
DREAMER (50)
2020-10-24
14
2020-10-24
4
2020-10-25
2020-10-25
11
Martynuska Paulina
KJ Milord Falenty Nowe
2020-10-24
2020-10-25
Michaś Anna
KJ Golden Dream
2020-10-24
8
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
Mickiewicz Katarzyna
BPK
2020-10-24
6
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
Mielcarz Łucja
SKJ Hawajka Majdan
BENEFIS (38)
2020-10-24
1
2020-10-25
2020-10-25
Milczarek Wioletta
KJ Sawanka
2020-10-24
4
2020-10-25
2020-10-24
2020-10-25
Moczak Julia
KJ Lider Radzionków
2020-10-25
Mościbroda Katarzyna
Klub Sportowy Centurion
DENIRO (98)
2020-10-24
2020-10-25
Nowak Natalia
KJ WIKI
ARGO (90)
2020-10-24
3
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
Odzioba Antonina
KJ Aromer
LIVELLO (115)
2020-10-24
7
2020-10-24
10
2020-10-25
2020-10-25
8
Odzioba Michał
Kj Aromer
EL SOVSKI (116)
2020-10-24
10
2020-10-24
4
2020-10-25
2020-10-25
7
Paciorek Oliwia
Ośrodek Jeździecki Czeremchowa
CEJLON (94)
2020-10-24
Paryska Izabela
Varsovia Dressage Club
SALADYN (84)
2020-10-24
4
2020-10-24
8
2020-10-25
2020-10-25
6
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2020-10-24
5
2020-10-25
2020-10-24
6
2020-10-25
Piotrowska Maria
Stajnia Sawanka
LARIANT (48)
2020-10-24
3
2020-10-24
3
2020-10-25
2020-10-25
3
Preinser Julia
bpk
METEOR (5)
2020-10-24
4
2020-10-25
2020-10-25
2020-10-24
Przybylska Agnieszka
niezrzeszony
2020-10-24
2020-10-25
Raczyńska Iga
brak
2020-10-24
7
2020-10-24
6
2020-10-25
2020-10-25
7
Roszczyk Maja
DUCH (110)
2020-10-24
8
2020-10-25
2020-10-24
2020-10-25
Sierpińska Anna
SKJ Bajardo
WERDI (32)
2020-10-25
Sławek Lena
KJ Golden Dream
DOLLY (61)
2020-10-24
2
2020-10-25
Stachnik Zofia
Largo sp. z.o.o.
MAFIA P (51)
2020-10-24
2020-10-25
Stępińska Anna
bpk MAZ
TERGAMO (82)
2020-10-24
5
2020-10-24
1
2020-10-25
2020-10-25
1
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
SCHANEL (34)
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-24
2020-10-25
Szerszyńska Antonina
KJ Aromer
PREZES (75)
2020-10-24
18
2020-10-24
18
2020-10-25
2020-10-25
18
Szkuta M'09 Maja
nz
MERKURY (40)
2020-10-24
1
2020-10-24
3
2020-10-25
2020-10-25
1
Szymaniak Karolina
Stajnia Wilanów
2020-10-24
13
2020-10-24
8
2020-10-25
2020-10-25
12
Szymenderska Katarzyna
bpk
2020-10-24
1
2020-10-24
2020-10-25
2020-10-25
Terlicka Iga
Ośrodek jeździecki czeremchowa
PARYS (95)
2020-10-24
Tragarz Joanna
Klub Sportowy Centurion
2020-10-24
2020-10-24
2020-10-25
ROCKY (12)
2020-10-24
1
2020-10-25
2020-10-25
Urbaniak Marta
Klub Jeździecki Golden Dream
SARA (30)
2020-10-24
2020-10-25
Vetter Julia
Klub Jeździecki Szumawa
2020-10-24
1
2020-10-24
2
Wachowicz Julia
NIEZRZESZONA
VIENTO (101)
2020-10-24
10
2020-10-24
13
Wacławik Marta
KJ Sawanka
2020-10-24
8
2020-10-24
11
2020-10-25
2020-10-25
9
Węglińska Gabriela
BPK
ANDRUS (109)
2020-10-24
Widelska Milena
bpk
BARACK (103)
2020-10-25
2020-10-24
3
Wojtkowska Anna-Maria
KS Centurion
2020-10-25
Wyrzykowska Wiktoria
KJ Sawanka
HAWANA (78)
2020-10-24
2020-10-25
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (37)
2020-10-24
2020-10-25
Zieniewicz Dominika
KJ Wiki
2020-10-24
5
2020-10-24

Number of Riders: 82

Number of Horses: 97

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl