Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
58 ACCEPTED 2020-11-19 14:47:23
2020-11-19 11:12:12
Agnieszka Przybylska EVENTING DREAM
  • 1x 6/C1/C1 ZR
  • 1x 12/C2/C2 ZR
57 ACCEPTED 2020-11-19 10:34:03
2020-11-19 10:33:02
Nikola Rzeszotarska J'02 HELENA
  • 1x 2/L1/L1 ZR
  • 1x 3/P1/P1 ZR
56 ACCEPTED 2020-11-19 10:34:06
2020-11-19 10:31:27
Julianna Fabijaniak J'02 GOUDELOUP
  • 2x .//Czworoboki szkoleniowe
55 ACCEPTED 2020-11-18 22:50:02
2020-11-18 22:42:34
Dominika Fruba LUBCZYK
  • 1x 2/L1/L1 ZT
54 ACCEPTED 2020-11-18 22:50:06
2020-11-18 20:52:44
Irmina Mozolewska SILVERTOPS ASS
  • 1x 8/L3/L3 ZT
53 ACCEPTED 2020-11-18 22:50:09
2020-11-18 20:46:29
Elina Dzmitruk S-KRYSZTAŁ
  • 2x 2/L1/L1 ZR
  • 2x 8/L3/L3 ZR
52 ACCEPTED 2020-11-18 20:44:51
2020-11-18 19:44:20
Oliwia Laferi-Sapiej FÜRSTIN FRANCESCA G
  • 1x 2/L1/L1 ZR
  • 1x 8/L3/L3 ZR
51 ACCEPTED 2020-11-18 20:44:55
2020-11-18 18:42:43
Monika Jocz RONDENO
  • 2x 8/L3/L3 ZT
50 ACCEPTED 2020-11-18 20:45:00
2020-11-18 18:41:34
Maja Jocz RONDENO
  • 2x .//Czworoboki szkoleniowe
49 ACCEPTED 2020-11-18 20:45:03
2020-11-18 18:19:36
Malwina Rozum ASSANI
  • 2x .//Czworoboki szkoleniowe
48 ACCEPTED 2020-11-18 20:45:07
2020-11-18 18:18:23
Agata Śrembowska MAKOWIEC
  • 2x .//Czworoboki szkoleniowe
47 ACCEPTED 2020-11-18 14:19:14
2020-11-18 13:13:36
Karolina Kaźmierczak ŚWIETLIK
  • 2x 3/P1/P1 ZR
46 ACCEPTED 2020-11-18 11:15:39
2020-11-18 10:41:14
Julia Grudzińska M'07 CESJA GR. D
  • 2x .//Czworoboki szkoleniowe
45 ACCEPTED 2020-11-18 09:23:55
2020-11-17 23:24:18
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 2x 8/L3/L3 ZR
44 ACCEPTED 2020-11-18 09:23:59
2020-11-17 23:23:08
Julia Margas KAZIK GR. B
  • 2x 1/P3/P3 ZR kuce (mały czworobok)
43 ACCEPTED 2020-11-17 21:10:09
2020-11-17 20:49:22
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa SCHANEL
  • 1x 6/C1/C1 ZR
  • 1x 7/CC1/CC1 ZR
  • 1x 12/C2/C2 ZR
42 ACCEPTED 2020-11-17 21:10:11
2020-11-17 20:46:54
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa BELLE COUTUAR M
  • 1x 6/C1/C1 ZR
  • 1x 12/C2/C2 ZR
41 ACCEPTED 2020-11-17 12:45:34
2020-11-17 07:38:42
Natasza Kozłowska COLORIS-M
  • 2x 2/L1/L1 ZR
  • 2x 8/L3/L3 ZR
40 ACCEPTED 2020-11-17 12:45:39
2020-11-17 07:37:40
Wiktoria Andrzejewska KARINO
  • 2x 3/P1/P1 ZR
  • 2x 10/P2/P2 ZR
39 ACCEPTED 2020-11-17 07:28:02
2020-11-16 22:56:54
Nataliya Leshchiy UNO MOMENTO P
  • 1x 2/L1/L1 ZT
  • 1x 8/L3/L3 ZT
38 ACCEPTED 2020-11-17 07:28:06
2020-11-16 22:56:00
Nataliya Leshchiy FANCY BOY
  • 1x 2/L1/L1 ZT
  • 1x 8/L3/L3 ZT
37 ACCEPTED 2020-11-17 07:28:11
2020-11-16 22:54:47
Alice Golova CLEA
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 10/P2/P2 ZR
36 ACCEPTED 2020-11-17 07:28:19
2020-11-16 18:03:08
Daniel Kornacki ASZANTI
  • 2x 3/P1/P1 ZR
  • 2x 10/P2/P2 ZR
35 ACCEPTED 2020-11-17 07:28:22
2020-11-16 17:16:35
Ida Kunert BELLATRIX- S
  • 2x 2/L1/L1 ZT
  • 2x 8/L3/L3 ZT
34 ACCEPTED 2020-11-17 07:28:26
2020-11-16 16:04:32
Martyna Kubasiewicz PASCAL D NARBON
  • 1x 8/L3/L3 ZT
33 ACCEPTED 2020-11-17 07:28:30
2020-11-16 16:04:11
Oliwia Górniak PASCAL D NARBON
  • 1x 8/L3/L3 ZT
32 ACCEPTED 2020-11-19 11:10:14
2020-11-16 15:11:17
Nikolina Czuchaj J'03 TRIK
  • 2x .//Czworoboki szkoleniowe
31 ACCEPTED 2020-11-17 07:28:39
2020-11-16 13:58:23
Ewa Kesler M'07 ALFI ZAGORKA GR. D
  • 1x 8/L3/L3 ZR kuce (mały czworobok)
30 ACCEPTED 2020-11-17 07:28:44
2020-11-16 10:55:02
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 5/N4/N4 ZR kuce
29 ACCEPTED 2020-11-17 07:28:48
2020-11-16 10:54:28
Łucja Mielcarz SANTANO
  • 1x 2/L1/L1 ZT
28 ACCEPTED 2020-11-17 07:28:52
2020-11-16 10:54:00
Łucja Mielcarz BENEFIS
  • 1x 2/L1/L1 ZR kuce (mały czworobok)
27 ACCEPTED 2020-11-16 10:11:06
2020-11-16 08:46:49
Katarzyna Mickiewicz PULCHELIUSZ
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 10/P2/P2 ZR
26 ACCEPTED 2020-11-16 10:11:19
2020-11-15 17:43:22
Marta Jarzębowska PROXY'DOR
  • 2x 2/L1/L1 ZR
25 ACCEPTED 2020-11-16 10:11:22
2020-11-15 17:39:13
Paulina Greniewska TINKA
  • 1x 4/N1/N1 ZR
  • 1x 11/N2/N2 ZR
24 ACCEPTED 2020-11-15 15:22:44
2020-11-14 21:29:08
Aleksandra Bieleń ARISTON
  • 1x 2/L1/L1 ZR
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 8/L3/L3 ZR
  • 1x 10/P2/P2 ZR
23 ACCEPTED 2020-11-15 15:22:46
2020-11-14 15:19:48
Joanna Jakubik JANOSIK
  • 2x 2/L1/L1 ZR
  • 2x 8/L3/L3 ZR
22 ACCEPTED 2020-11-19 12:26:40
2020-11-14 14:43:02
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x .//Czworoboki szkoleniowe
21 ACCEPTED 2020-11-15 15:22:55
2020-11-14 14:41:34
Sylwia Ruta DON CORLEONE 29
  • 1x 7/CC1/CC1 ZR
20 ACCEPTED 2020-11-14 10:27:44
2020-11-14 08:08:48
Julia Preisner METEOR
  • 1x 2/L1/L1 ZT
  • 1x 2/L1/L1 ZR
  • 1x 8/L3/L3 ZT
  • 1x 8/L3/L3 ZR
19 ACCEPTED 2020-11-17 07:28:58
2020-11-14 01:37:55
Magdalena Gręda DORUS
  • 1x 2/L1/L1 ZT
  • 1x .//Czworoboki szkoleniowe
  • 2x 8/L3/L3 ZT
18 ACCEPTED 2020-11-14 10:27:49
2020-11-13 21:53:01
Jakub Czerwiński ARMONA FIDER
  • 1x 6/C1/C1 ZR
17 ACCEPTED 2020-11-14 10:27:51
2020-11-13 21:52:31
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 1x 5/N4/N4 ZR kuce
16 ACCEPTED 2020-11-15 15:22:59
2020-11-13 20:28:04
Adrianna Jakóbczak RAFAELLO
  • 1x 5/N4/N4 ZR kuce
  • 1x 11/N2/N2 ZR
15 ACCEPTED 2020-11-14 10:27:54
2020-11-13 17:05:47
Krystyna Szlassa BERBERYS
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 10/P2/P2 ZR
14 ACCEPTED 2020-11-13 12:03:33
2020-11-13 11:12:06
Natalia Szataniak ISKRA
  • 1x 2/L1/L1 ZR kuce (mały czworobok)
  • 1x 8/L3/L3 ZR kuce (mały czworobok)
13 ACCEPTED 2020-11-13 12:03:45
2020-11-13 07:43:29
Kinga Chrzanowska J'02 BAZYL
  • 2x 2/L1/L1 ZT
  • 2x 8/L3/L3 ZT
12 ACCEPTED 2020-11-13 12:03:48
2020-11-13 07:31:01
Oliwia Apolinarska Jm'05 SONIA GR. C
  • 2x 2/L1/L1 ZT
11 ACCEPTED 2020-11-13 12:03:51
2020-11-13 07:30:46
Aleksandra Szostak BLANKA
  • 2x 2/L1/L1 ZT
10 ACCEPTED 2020-11-17 07:29:07
2020-11-13 07:30:25
Aleksandra Kilian WINNETOU-U
  • 2x 8/L3/L3 ZT
9 ACCEPTED 2020-11-19 09:38:53
2020-11-13 07:27:06
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 2x 3/P1/P1 ZR
8 ACCEPTED 2020-11-17 18:41:26
2020-11-13 04:58:32
Aleksandra Matyszczyk ESPAGINA
  • 1x 6/C1/C1 ZR
  • 1x 12/C2/C2 ZR
7 ACCEPTED 2020-11-13 12:04:02
2020-11-13 01:34:31
Justyna Brzozowska SANTIEGO T
  • 1x 6/C1/C1 ZR
  • 1x 12/C2/C2 ZR
6 ACCEPTED 2020-11-13 12:04:05
2020-11-13 01:33:46
Justyna Brzozowska LORD DRACO
  • 1x 4/N1/N1 ZR
  • 1x 11/N2/N2 ZR
5 ACCEPTED 2020-11-13 12:04:08
2020-11-13 00:05:09
Aleksandra Piątkowska NEWTON PP
  • 2x 2/L1/L1 ZT
  • 2x 8/L3/L3 ZT
4 ACCEPTED 2020-11-13 12:04:10
2020-11-13 00:03:23
Aleksandra Piątkowska NEGRITA PP
  • 1x 2/L1/L1 ZT
  • 1x 8/L3/L3 ZT
3 ACCEPTED 2020-11-14 10:27:57
2020-11-12 23:34:23
Małgorzata Urbańska FRANCIS
  • 1x 5/N4/N4 ZR kuce
  • 1x 9/P4/P4 ZR kuce
2 ACCEPTED 2020-11-13 12:04:16
2020-11-12 23:32:14
Weronika Madej DIAMOND DREAM
  • 1x 3/P1/P1 ZR
  • 1x 10/P2/P2 ZR
1 ACCEPTED 2020-11-13 12:04:18
2020-11-12 23:19:56
Marta Urbaniak SARA
  • 1x 6/C1/C1 ZR
  • 1x 12/C2/C2 ZR
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Wiktoria Klub Jeździecki Wiki
2005 (JM.)
O046548
2. Apolinarska Jm'05 Oliwia nz
2005 (JM.)
brak
3. Bieleń Aleksandra Klub Jeździecki Huzar
2002 (J.)
O038564
4. Brzozowska Justyna Bpk MAZ
S
O024381
5. Chrzanowska J'02 Kinga Ostoja Kończynka
2002 (J.)
brak
6. Czerwińska Pola KS Centurion
2007 (JM.)
O045767
7. Czerwiński Jakub Klub Sportowy Centurion
S
O027418
8. Czuchaj J'03 Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O043868
9. Dzmitruk Elina nz (KJ Grand Horses)
S
Brak
10. Fabijaniak J'02 Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
11. Fruba Dominika Szwadron Jazdy RP
2006 (JM.)
brak
12. Golova Alice Centurion
S
O041423
13. Górniak Oliwia UKS Impuls-Łoś
2007 (JM.)
brak
14. Gręda Magdalena bpk
S
brak
15. Greniewska Paulina KJ Corleando-Land
S
O003241
16. Grudzińska M'07 Julia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O058629
17. Jakóbczak Adrianna bpk
S
brak
18. Jakubik Joanna -
S
O031513
19. Jarzębowska Marta KJ Bingo Człekówka
S
O005104
20. Jocz Maja Stajnia Ulmag
2003 (J.)
brak
21. Jocz Monika Stajnia Ulmag
S
brak
22. Kaźmierczak Karolina KJ Grand Horses
2004 (J.)
O032053
WAUG1248/222871/18
23. Kesler M'07 Ewa KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O051161
24. Kilian Aleksandra Ostoja Kończynka
S
Brak
25. Kornacki Daniel Varsovia Dressage Club
S
O012681
26. Kozłowska Natasza KJ WIKI
2006 (JM.)
brak
27. Kubasiewicz Martyna UKS Impuls -Łoś
2005 (JM.)
brak
28. Kunert Ida KJ Dobrzyniec
2002 (J.)
brak
29. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (MJ.)
O040391
30. Leshchiy Nataliya Klub Sportowy Centurion
S
O023028
31. Leszek-Karwańska Wiktoria
2001 (MJ.)
32. Madej Weronika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lipnik Kadyny
S
O008899
33. Margas Julia KJ Podkowa Leśna
2005 (JM.)
O036906
34. Matyszczyk Aleksandra TKJ Garbówek
S
LZPZJ/1062/20
35. Mickiewicz Katarzyna BPK
S
O053760
36. Mielcarz Łucja SKJ Hawajka Majdan
2010 (Mł.)
xxxx
37. Mozolewska Irmina Uks AKADEMIA JEŹDZIECTWA w Dąbrowicy
2009 (Mł.)
Brak
38. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
39. Preisner Julia bpk
2008 (JM.)
1839/20 A(w)
40. Przybylska Agnieszka niezrzeszony
S
O018600
41. Przybylska Konstancja bpk
2005 (JM.)
42. Rozum Malwina Stajnia Ulmag
2005 (JM.)
brak
43. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
44. Rzeszotarska J'02 Nikola BPK (MAZ)
2002 (J.)
O035412
45. Śrembowska Agata Stajnia Ulmag
2002 (J.)
brak
46. Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
Brak
47. Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
O026300
48. Szataniak Natalia KJ Wieża Dominów
2006 (JM.)
O057580
49. Szlassa Krystyna nz
S
O014479
50. Szostak Aleksandra ostoja kończynka
2007 (JM.)
brak
51. Urbaniak Marta Klub Jeździecki Golden Dream
S
O019391
52. Urbańska Małgorzata Kj Aldragho
2004 (J.)
PZJ O054650
53. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
54. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

45

ALFI ZAGORKA GR. D KOŃ MAŁY POL 2014 wałach siwa/kuc:147 F: Zachodni Wiatr
M: My Lady
K027865 616013530056914
2.

29

ARISTON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach ciemnogniada/167 F: Aquedukt
M: Aluzja
K019367 POL 009 59 0886 07
3.

26

ARMONA FIDER SP (HANN) POL 2012 klacz kasztanowata/173 F: Fidertanz
M: Armona/Argentinus
K025029 616009530279512
4.

5

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
Brak 616006580149913
5.

59

ASSANI MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/172 F: Efekt / Veritas 6
M: Azalia/ Askar
K026310 POL006580529506
6.

42

ASZANTI MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/171 F: Efekt
M: Asyria
K020697 616006580312111
7.

16

BAZYL MAŁOPOLSKA POL 2008 Gelding grey/170 F: Brodway
M: Bella
none 006580334508
8.

43

BELLATRIX- S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara/162 F: Empire
M: Bastylia
brak brak
9.

52

BELLE COUTUAR M OLDENBURSKA POL 2012 klacz kara/175 F: Bretton Woods
M: Hot linę
Brak De 433330150212
10.

48

BENEFIS ARAB POL 2007 wałach siwa/kuc:147 F: Grafik
M: Bila
Brak POL 070000005596
11.

28

BERBERYS WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/164 F: Toast
M: Biafra
K029846 616007610073713
12.

27

BIRBANT MAŁY KOŃ POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Denis
M: Balihara/Folio
K022641 616013600119912
13.

17

BLANKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz izabelowata/160 F: nn
M: nn
brak 616 999 61 0064312
14.

46

CANDY KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656 013600220308
15.

1

CARRY LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz gniada/163 cm F: Carry Son
M: Claudia
brak 616009640004111
16.

55

CESJA GR. D MAŁY KOŃ POL 2012 klacz gniada/kuc:148 F: Ludger
M: Czykita
K029085 616013682003812 Brak
17.

40

CLEA KOŃ KIŃSKI CZE 2003 klacz izabelowata/163 F: Mineral
M: Camej
Brak 203000996799503
18.

49

COLORIS-M SP POL 2014 klacz kasztanowata/165 F: Nimmerdor I
M: Charlota
K030346 6160096900574
19.

7

DASTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/173 F: Turbud Alino
M: Druza
brak .
20.

10

DAY DREAMER 9 Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 wałach kasztanowata/172 F: Diamo Gold
M: Divita
K027303 DE473730240614
21.

23

DIAMOND DREAM KWPN NED 2015 ogier skarogniada/167 F: DESPERADO, kwpn.
M: WORLDCADANZA C, kwpn. / Diamond Hit, old.
K026808 528003201502862
22.

33

DON CORLEONE 29 HANOVERSKA GER 2008 Wałach ciemnogniada/169 F: Don Antonio-Star
M: Physalie
K020273 DE431316606408
23.

8

DORUS TYP KUC POL 2006 Wałach tarantowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak
24.

18

ESPAGINA SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Brentino
M: Espania 18
K023309 616009670028113
25.

66

EVENTING DREAM SP POL 2010 Gelding bay/172 F: Ekwador
M: Ratina A
K017754 616009640098510
26.

39

FANCY BOY HANOWERSKA GER 2016 wałach kara/166 F: Finest
M: Dijala
Brak DE 431316743516
27.

6

FRANCIS MACLENBURG GER 2013 gelding bay/175 F: Colfosco
M: Tiamo I
K027233 DE427270218913
28.

57

FÜRSTIN FRANCESCA G OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/165 F: Franziskus han
M: Sandra G old/Sieger Hit old
K029647 DE433330854116
29.

65

GOUDELOUP KWPN POL 2011 Wałach skarogniada/175 F: Riant
M: Ornate
K021281 528003201101721
30.

35

GRANDO V SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/177 F: Solaris
M: Granda V
K027088
31.

41

HAVANA BWP POL - klacz kara/- F: Don Jovi
M: Calvina of DSC
brak BEL-W-263261
32.

64

HELENA KWPN POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/160 F: Johnson
M: Heliante
K027732 528003201206635
33.

15

ISKRA NN POL 2007 klacz tarantowata/kuc:145 F: NN
M: NN
brak POL 999 57 02687 02
34.

67

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
K024306
35.

30

JANOSIK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach siwa/175 F: Chester
M: Jagoda
K029989 POL 009 59 01356 06
36.

50

KARINO SP POL 2010 wałach skarogniada/167 F: NN
M: NN
K027340 616999640102810
37.

54

KAZIK GR. B TYP KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:124 F: nn
M: nn
PZJ K028357 616999661768810
38.

68

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic
M: Beresina
K009575 DE431316552402 DE431316552402
39.

20

LORD DRACO ZWEIBRUCKER GER 1.07.2013 Ogier ciemnogniada F: Lord Leopold
M: Darling / Don Gregory
K024264
40.

61

LUBCZYK WLKP POL 2003 wałach ciemnogniada/160 F: Satyr
M: Lalka
brak 10726
41.

60

MAKOWIEC Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach gniada/173 F: Vector
M: Malezja
brak
42.

32

MATT DAMON P SP POL 2012 ogier kara/170 F: Ron William
M: Madera P
K023031 616009670007212
43.

25

METEOR Polski Kon Szlachatny Półkrwi POL 20.04.2004 wałach ciemnogniada/167 F: Balisco II
M: Milady
brak POL009570049604
44.

22

NEGRITA PP HANOWERSKA POL 2015 klacz kara/167 F: Negro
M: Rubin Fleur
Brak DE431316983215
45.

21

NEWTON PP HANOWERSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/160 F: Negro
M: Brendy o
Brak DE431316896916
46.

44

PASCAL D NARBON PRE POL 2014 wałach siwa/155 F: Ivern Aran
M: Delicia XIV
brak 724015140308981
47.

69

POEZJA-P SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Arriba Z
M: Patyna m/ Vis Versa xo
K028060 616 009 55 01000 14
48.

36

PROXY'DOR ANG.NORM. POL 2011 wałach kasztanowata/167 F: Polydor's Erbe
M: Marsylia
K025080 826002110876898
49.

34

PULCHELIUSZ MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/169 F: Banknot
M: Puma
K021816 POL006580292109
50.

31

QUINTESSENZ SAS WESTFALSKA GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
K021814 DE441410896909
51.

9

RAFAELLO WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach ciemnogniada/164 F: Maaik
M: Rewia
k022712 616007610122013
52.

58

RONDENO PRE POL 2008 Wałach siwa/160 F: Unico
M: Reina
brak brak
53.

63

S-KRYSZTAŁ SLĄSKA POL 2016 wałach kara/162 F: BAS
M: Sandra
Brak 616008590175916
54.

47

SANTANO HANOWERSKA POL 2007 Wałach kara/165 F: Sinatra-Song
M: Weltina
brak brak
55.

19

SANTIEGO T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 Wałach gniada F: Skyflight
M: Gentane
K025928
56.

24

SARA HANOWERSKA POL 2003 Klacz siwa F: Conteur / Contender
M: Grisu / Graphit
K009930
57.

51

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
K026311 616009580169012
58.

62

SILVERTOPS ASS KUC GER 1995 Wałach inna F: nn
M: nn
K006948
59.

14

SONIA GR. C NN POL 2011 klacz myszata/kuc:140 F: Step
M: Gwida
brak 616013540029811
60.

56

ŚWIETLIK Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach gniada/162 F: Noel
M: Świetlana
brak POL 090 000006385
61.

53

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
62.

37

TINKA WLKP POL 2013 Klacz izabelowata F: Brandon
M: Tina
K025915
63.

11

TRIK Czeska Gorącokrw. POL 2012 wałach gniada/170 F: Tiznit
M: Veronika
K028700 203009224928112 106BT71
64.

38

UNO MOMENTO P SP POL 2015 wałach kara/163 F: Bernay
M: Una Promessa
Brak 616009670101315
65.

4

WINNETOU-U HAFLINGER POL 2014 wałach izabelowata/mk:150 F: Wildbach-B
M: Cyrill
Brak 18067/38000200BZ28287
Rider Club
Competition
Prize
Brzozowska Justyna Bpk MAZ
100
100
90
SUM:
290.00
Czerwińska Pola KS Centurion
90
SUM:
90.00
Greniewska Paulina KJ Corleando-Land
90
SUM:
90.00
Ruta Sylwia Equesta
150
SUM:
150.00
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
120
SUM:
120.00
Urbaniak Marta Klub Jeździecki Golden Dream
120
SUM:
120.00
Urbańska Małgorzata Kj Aldragho
90
SUM:
90.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Wiktoria
Klub Jeździecki Wiki
KARINO (50)
2020-11-21
9
2020-11-21
2020-11-22
7
2020-11-22
Apolinarska Jm'05 Oliwia
nz
2020-11-21
7
2020-11-21
Bieleń Aleksandra
Klub Jeździecki Huzar
ARISTON (29)
2020-11-21
3
2020-11-21
7
2020-11-22
4
2020-11-22
4
Brzozowska Justyna
Bpk MAZ
2020-11-21
2
100
2020-11-22
2
100
2020-11-21
1
90
2020-11-22
2
Chrzanowska J'02 Kinga
Ostoja Kończynka
BAZYL (16)
2020-11-21
11
2020-11-21
2020-11-22
2020-11-22
9
Czerwińska Pola
KS Centurion
BIRBANT (27)
2020-11-21
1
90
Czerwiński Jakub
Klub Sportowy Centurion
2020-11-21
6
Czuchaj J'03 Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
TRIK (11)
2020-11-21
7
2020-11-21
9
Dzmitruk Elina
nz (KJ Grand Horses)
2020-11-21
5
2020-11-21
2020-11-22
6
Fabijaniak J'02 Julianna
KJ Aromer Józefin
2020-11-21
12
2020-11-21
6
Fruba Dominika
Szwadron Jazdy RP
LUBCZYK (61)
2020-11-21
9
Golova Alice
Centurion
CLEA (40)
2020-11-21
8
2020-11-22
6
Górniak Oliwia
UKS Impuls-Łoś
2020-11-22
12
Gręda Magdalena
bpk
DORUS (8)
2020-11-21
4
2020-11-21
3
2020-11-22
2020-11-22
6
Greniewska Paulina
KJ Corleando-Land
TINKA (37)
2020-11-21
2
2020-11-22
1
90
Grudzińska M'07 Julia
KJ Aromer Józefin
2020-11-21
2020-11-21
Jakóbczak Adrianna
bpk
2020-11-21
2
2020-11-22
3
Jakubik Joanna
-
JANOSIK (30)
2020-11-21
9
2020-11-21
2020-11-22
5
2020-11-22
Jarzębowska Marta
KJ Bingo Człekówka
2020-11-21
7
2020-11-21
Jocz Maja
Stajnia Ulmag
RONDENO (58)
2020-11-21
4
2020-11-21
10
Jocz Monika
Stajnia Ulmag
RONDENO (58)
2020-11-22
13
2020-11-22
Kaźmierczak Karolina
KJ Grand Horses
2020-11-21
6
2020-11-21
Kesler M'07 Ewa
KJ Aromer Józefin
2020-11-22
2
2020-11-22
Kilian Aleksandra
Ostoja Kończynka
2020-11-22
8
2020-11-22
ASLAN (5)
2020-11-21
10
2020-11-21
Kornacki Daniel
Varsovia Dressage Club
ASZANTI (42)
2020-11-21
2
2020-11-21
2020-11-22
1
2020-11-22
Kozłowska Natasza
KJ WIKI
2020-11-21
2
2020-11-21
2020-11-22
3
2020-11-22
Kubasiewicz Martyna
UKS Impuls -Łoś
2020-11-22
11
Kunert Ida
KJ Dobrzyniec
2020-11-21
2020-11-21
8
2020-11-22
7
2020-11-22
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
2020-11-21
1
2020-11-22
1
Leshchiy Nataliya
Klub Sportowy Centurion
2020-11-21
2
2020-11-22
1
2020-11-21
10
2020-11-22
2
Leszek-Karwańska Wiktoria
2020-11-21
7
Madej Weronika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lipnik Kadyny
2020-11-21
1
2020-11-22
2
Margas Julia
KJ Podkowa Leśna
2020-11-21
1
2020-11-21
Matyszczyk Aleksandra
TKJ Garbówek
2020-11-21
5
2020-11-22
6
Mickiewicz Katarzyna
BPK
2020-11-21
3
2020-11-22
3
Mielcarz Łucja
SKJ Hawajka Majdan
SANTANO (47)
2020-11-21
6
BENEFIS (48)
2020-11-21
2
Mozolewska Irmina
Uks AKADEMIA JEŹDZIECTWA w Dąbrowicy
2020-11-22
10
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2020-11-21
1
2020-11-21
2020-11-22
3
2020-11-22
2020-11-21
3
2020-11-22
5
Preisner Julia
bpk
METEOR (25)
2020-11-21
5
2020-11-21
4
2020-11-22
3
2020-11-22
2
Przybylska Agnieszka
niezrzeszony
2020-11-21
4
2020-11-22
4
Przybylska Konstancja
bpk
IZIS KL (67)
2020-11-21
11
2020-11-21
8
Rozum Malwina
Stajnia Ulmag
ASSANI (59)
2020-11-21
5
2020-11-21
2
Ruta Sylwia
Equesta
2020-11-21
1
150
Rzeszotarska J'02 Nikola
BPK (MAZ)
HELENA (64)
2020-11-21
6
2020-11-21
3
Śrembowska Agata
Stajnia Ulmag
2020-11-21
11
2020-11-21
8
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
SCHANEL (51)
2020-11-21
2
2020-11-22
5
2020-11-21
3
2020-11-22
1
120
Sypuła Mj'99 Aleksandra
SKJ Podkowa Leśna
SZAFIR (53)
2020-11-22
7
2020-11-22
Szataniak Natalia
KJ Wieża Dominów
ISKRA (15)
2020-11-21
1
2020-11-22
1
Szlassa Krystyna
nz
2020-11-21
5
2020-11-22
5
Szostak Aleksandra
ostoja kończynka
BLANKA (17)
2020-11-21
12
2020-11-21
Urbaniak Marta
Klub Jeździecki Golden Dream
SARA (24)
2020-11-21
1
120
2020-11-22
3
Urbańska Małgorzata
Kj Aldragho
2020-11-21
1
90
2020-11-22
1
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (46)
2020-11-21
2
Zalewska Magdalena
Equesta
2020-11-21
1

Number of Riders: 54

Number of Horses: 65

The sum of prizes: 950.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl