Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
178 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 06:22:08
2018-11-01 22:55:14
Hubert Aniołek TORRES EWITA
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 22:16:44
2018-11-01 22:13:38
Diana Jaroszkiewicz HALNY
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 20:50:37
2018-11-01 20:49:27
Agnieszka Kopka EMMA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 19:37:43
2018-11-01 18:59:34
Aleksandra Tomczyńska ZICO
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 18:32:26
2018-11-01 18:28:57
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
173 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 15:31:39
2018-11-01 14:04:03
Krzysztof Chodorski HIGHWAY
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
172 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 13:21:28
2018-11-01 11:36:04
Paulina Konowrocka CELERON
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
171 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 13:21:46
2018-11-01 11:35:25
Aleksandra Napiórkowska DAMASZEK
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 13:22:05
2018-11-01 11:34:51
Paulina Konowrocka AMERYK
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 13:21:10
2018-11-01 11:27:01
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 11:16:44
2018-11-01 11:10:33
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 10:10:06
2018-11-01 10:01:34
Anna Więcek PROTEUS
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 08:25:11
2018-11-01 08:24:20
Aleksandra Gawrońska ZUMI
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 07:10:45
2018-10-31 23:31:19
Amelia Brudnicka HAKER
  • 2x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 07:11:03
2018-10-31 23:25:53
Zofia Cieńska CELCJUSZ
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 07:11:20
2018-10-31 23:15:42
Oliwia Soczewska CANDY GIRL
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 07:11:37
2018-10-31 22:44:58
Natalia Michałowska MISISIPI
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 07:11:52
2018-10-31 22:44:00
Natalia Michałowska LONDON
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 07:12:09
2018-10-31 21:49:28
Anna Zimińska MAESTRO
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 07:12:26
2018-10-31 21:13:20
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 07:13:01
2018-10-31 21:05:01
Ewelina Gapa MIA S
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 07:13:17
2018-10-31 20:48:30
Maciej Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 07:13:50
2018-10-31 20:48:07
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 07:13:33
2018-10-31 20:44:18
Hanna Jackiewicz TAURUS
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 20:28:07
2018-10-31 20:09:01
Marta Herbreder PRINCE KALIPO
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 20:28:21
2018-10-31 20:08:11
Zuzanna Kowalska WENA II
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 20:28:36
2018-10-31 20:07:25
Iga Krajewska KLUSEK
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 20:28:50
2018-10-31 20:05:06
Zuzanna Kowalska PRINCE KALIPO
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:29:26
2018-10-31 13:36:28
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:29:42
2018-10-31 13:35:56
Agata Słowik JASPIS
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:29:57
2018-10-31 13:21:15
Ania Urbańczyk HALOGEN
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:30:13
2018-10-31 13:19:46
Laura Saługa HALOGEN
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:30:26
2018-10-31 13:18:31
Zuzanna Jóźwik DAMROKA
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:30:44
2018-10-31 13:17:17
Dominika Rajza EMMA
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:30:59
2018-10-31 13:15:49
Iga Puławska FLUKS
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:31:14
2018-10-31 13:15:19
Basia Rostek EL- VIS
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:31:30
2018-10-31 13:10:36
Weronika Młotkiewicz KAMINA D
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 22:16:17
2018-10-31 13:07:06
Michał Siejek BALSA
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:31:59
2018-10-31 13:04:18
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:32:11
2018-10-31 13:03:44
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:32:23
2018-10-31 13:03:43
Anna Mrowiec CHELSEA L
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 licencyjny ZR
137 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:32:41
2018-10-31 13:03:11
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:33:13
2018-10-31 13:02:44
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:33:41
2018-10-31 13:01:18
Aniela Lewandowska EL- VIS
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:32:57
2018-10-31 12:55:53
Helena Kraś MR MAGIC INVESTMENT
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:33:55
2018-10-31 12:55:24
Helena Kraś ALEX
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:35:18
2018-10-31 12:40:46
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:35:32
2018-10-31 12:39:29
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:33:27
2018-10-31 12:39:00
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:35:46
2018-10-31 12:38:27
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:36:03
2018-10-31 12:07:02
Aleksandra Naleszkiewicz QUINTERO
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:36:19
2018-10-31 11:31:21
Maja Lipińska RAMZES
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:36:35
2018-10-31 11:30:49
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 15:36:49
2018-10-31 11:24:29
Olivia Boćkowska PARYS
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 14:07:28
2018-10-31 11:23:36
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:37:05
2018-10-31 10:33:32
Jagoda Niewiadomska TORNADO
  • 2x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:36:47
2018-10-31 09:48:54
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 10:36:30
2018-10-31 09:43:33
Mikołaj Charpin PEJCZ
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 08:59:37
2018-10-31 08:42:31
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 08:59:51
2018-10-31 08:42:09
Karol Turowski BEATRICCI-G
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 09:00:08
2018-10-31 08:42:05
Weronika Zegar COLOURFUL LADY
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 06:48:34
2018-10-31 05:45:43
Milena Czaplińska DO-RE-MI
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 06:48:50
2018-10-30 22:34:56
Hanna Kucharczyk BALCORMO HECTOR
  • 2x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 06:49:04
2018-10-30 21:15:36
Sylwia Początek MORWA
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 06:49:19
2018-10-30 21:10:01
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 06:49:35
2018-10-30 20:52:23
Aleksandra Potocka MESCALERO
  • 2x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 06:49:51
2018-10-30 20:51:41
Agnieszka Potocka KARMENTA
  • 2x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 06:50:09
2018-10-30 20:50:57
Wiktoria Piątkowska KASZMIR
  • 2x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 06:50:44
2018-10-30 20:47:12
Konstancja Kołakowska CORASON ESPINADO II
  • 2x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 10:09:48
2018-10-30 18:06:51
Wiktoria Kozioł GROTESKA
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:13:31
2018-10-30 18:02:52
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:13:44
2018-10-30 18:02:31
Larysa Krulik G’ZEUS
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:13:56
2018-10-30 17:47:59
Julia Goreń BOGUN
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:14:08
2018-10-30 17:44:41
Patrycja Strus ŻEŃSZEŃ
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:14:20
2018-10-30 17:43:56
Emilia Staszak PRIMROSE
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:14:33
2018-10-30 17:43:16
Aleksandra Kozłowska WALKIRIA
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 18:14:45
2018-10-30 17:42:44
Dorota Gołębiewska WALKIRIA
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 16:06:23
2018-10-30 15:52:39
Marta Krzemińska DEBRA
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 15:51:59
2018-10-30 15:47:54
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 15:38:59
2018-10-30 14:46:34
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 14:44:27
2018-10-30 13:54:17
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 14:44:12
2018-10-30 13:31:54
Kamila Górecka NTENDER
  • 2x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 16:42:09
2018-10-30 12:47:29
Mikołaj Glasser FAJNA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 12:34:30
2018-10-30 12:30:53
Monika Kuchta DAVANTI
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 17:39:18
2018-10-30 08:23:58
Magdalena Zalewska DARFUR
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 06:22:31
2018-10-30 08:09:44
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 10:05:42
2018-10-30 08:01:36
Ewelina Polska-Fijałek TOP ALADIN
  • 2x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 06:11:21
2018-10-29 23:10:32
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 06:11:35
2018-10-29 22:52:19
Paulina Marjańska PIRAT
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 06:11:49
2018-10-29 22:51:39
Paulina Marjańska NIESPODZIANKA
  • 2x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 06:12:32
2018-10-29 21:32:25
Zofia Marx AMAR
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 21:15:10
2018-10-29 21:13:28
Marta Kotlarska WINNETOU
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 20:35:38
2018-10-29 20:16:52
Patrycja Matyjasik ARIADNA
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 19:35:07
2018-10-29 17:54:57
Leszek Nieużyła IBAN
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 19:35:50
2018-10-29 17:54:18
Leszek Nieużyła IRYDON L
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 19:36:04
2018-10-29 17:53:51
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 19:36:17
2018-10-29 17:53:17
Leszek Nieużyła CALLIA L
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 19:35:37
2018-10-29 17:49:34
Konstancja Szymacha DA VINCI
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 19:35:23
2018-10-29 17:47:40
Wiktoria Binienda MEKSYK
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 2x 13/L/L 100 licencyjny ZR
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 13:45:13
2018-10-29 13:31:25
Wiktoria Bartylak FANABERIA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 13:20:56
2018-10-29 11:08:08
Izabela Cebo NIFAR FT
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 10:24:39
2018-10-29 10:21:42
Marta Jarzębowska PROXY'DOR
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 07:02:49
2018-10-29 06:37:26
Zuzanna Apanas GALILEO B
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 06:02:10
2018-10-29 00:31:22
Agnieszka Duszyńska KARAFINN
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 06:02:25
2018-10-29 00:31:04
Agnieszka Duszyńska ETI QUEEN
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 06:02:39
2018-10-28 22:15:50
Maria Persona GERSHWIN H
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 06:02:54
2018-10-28 20:41:36
Waleria Branicka MONTE CHRISTO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 06:03:10
2018-10-28 20:40:58
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-29 06:03:24
2018-10-28 20:40:10
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 19:32:05
2018-10-28 18:44:04
Barbara Świdzińska ODYS-L
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 licencyjny ZR
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 17:16:25
2018-10-28 16:46:20
Anna Dudek FURST VON METTERNICH II
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 15:42:12
2018-10-28 14:42:46
Anita Milczarek KURHAN
  • 2x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 13:57:19
2018-10-28 13:13:46
Zuzanna Jabcoń EMI MK
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 13:57:35
2018-10-28 12:51:49
Kalina Kasak GALEON
  • 2x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 08:10:23
2018-10-28 00:07:39
Agata Miazga WIKI
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 08:10:09
2018-10-27 19:43:32
Oliwia Stankiewicz COENTRAO A
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 08:09:52
2018-10-27 19:40:15
Klaudia Olchowska SONATA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 16:28:42
2018-10-27 15:13:11
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 16:28:55
2018-10-27 15:12:38
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 14:17:19
2018-10-27 14:07:42
Paulina Laskowska DARG
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 14:17:51
2018-10-27 14:07:08
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-28 09:36:14
2018-10-27 14:06:31
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 14:16:59
2018-10-27 14:05:26
Kinga Czesuła KUBA
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:42:32
2018-10-27 09:46:22
Kornelia Łopacka HONDA
  • 2x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 11:42:05
2018-10-27 09:07:32
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-27 06:12:21
2018-10-26 22:58:46
Weronika Mierzejewska TALENT
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 17:14:59
2018-10-26 09:37:40
Zofia Brońka FUNNY GIRL
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 14:41:35
2018-10-25 22:29:53
Dominika Uchman QIDA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 06:41:26
2018-10-25 22:17:30
Łukasz Kościesza MILUZA
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 20:36:18
2018-10-25 19:19:21
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 18:00:28
2018-10-25 17:28:55
Joanna Więcław - Drożdżal HUBAL
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 14:45:57
2018-10-25 14:32:42
Nadia Kulik BANDI
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 14:46:08
2018-10-25 14:29:36
Lena Senicic HARRY
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 14:46:18
2018-10-25 14:27:49
Bianka Jasińska CLIF
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 14:46:28
2018-10-25 14:26:57
Karolina Duda NEO
  • 2x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 13:11:34
2018-10-25 13:10:57
Aleksandra Więckowska SUEDWINDS AMANDA
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 11:59:54
2018-10-25 11:38:34
Aleksandra Więckowska IVY
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 12:00:08
2018-10-25 11:38:02
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 12:00:21
2018-10-25 11:11:31
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 07:20:26
2018-10-24 23:42:52
Kacper Niewiadomski CONQUISTA
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 07:20:35
2018-10-24 23:41:27
Jagoda Niewiadomska CASTELLO BRANCO
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-25 07:20:44
2018-10-24 22:03:56
Hanna Bzowska SARACEN
  • 2x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 06:50:27
2018-10-24 20:55:17
Martyna Wójcik ALGIDA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 20:44:59
2018-10-24 16:16:11
Anna Woźnica GORDON
  • 2x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 20:45:10
2018-10-24 16:05:32
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 20:45:21
2018-10-24 14:30:37
Karolina Dąbrowska LOUCA QUATRO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 20:45:38
2018-10-24 09:41:16
Melania Słopecka LABRADOR
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 04:51:29
2018-10-23 20:13:37
Aleksandra Dudek RASCINA
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 04:51:41
2018-10-23 20:12:54
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 04:51:55
2018-10-23 20:12:20
Maria Pyzel ELTRES
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 16:16:02
2018-10-23 15:02:11
Karolina Woźniakowska COLETTA 33
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 16:15:46
2018-10-23 12:46:40
Zofia Brońka SUNBIRD
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 12:36:20
2018-10-22 21:39:09
Natalia Rodź DRUID
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 12:10:32
2018-10-22 21:25:52
Hanna Krzyżanowska KORA
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 21:15:32
2018-10-22 19:32:29
Elżbieta Kondzioła ORKAN
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 21:15:19
2018-10-22 19:31:45
Elżbieta Kondzioła DAN II
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 20:21:03
2018-10-21 18:53:12
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 08:40:58
2018-10-20 20:59:53
Jakub Ferenc CONSTANCE
  • 2x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 08:40:47
2018-10-20 20:35:28
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 licencyjny ZR
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 15:39:13
2018-10-18 17:36:28
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 13:07:27
2018-10-18 12:03:17
Natalia Domagała ZARIM
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:25:25
2018-10-18 09:38:04
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:25:41
2018-10-18 09:32:31
Julia Słomkowska MY LITTLE PONY
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:25:56
2018-10-18 09:31:49
Maria Kawczyńska LOVE ME BMF
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 10:26:09
2018-10-18 09:22:57
Łucja Lipko CEKIN
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 06:49:51
2018-10-17 22:46:13
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 1/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 06:50:07
2018-10-17 22:45:39
Olga Ołdak FALA
  • 1x 2/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 22:44:55
2018-10-17 22:08:59
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
2. Apanas Zuzanna KJ Aromer
2002 (J.)
brak
3. Bartylak Wiktoria Sj pijany Oxer
2003 (JM.)
Brak
4. Binienda Wiktoria J. J. Darboven
1998 (MJ.)
Brak
5. Boćkowska Olivia BPK
2006 (JM.)
Brak
6. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O046278
7. Brońka Zofia KJ Szwadron Jazdy RP
2001 (J.)
O028348
8. Brudnicka Amelia Polski Polo Klub
Brak
9. Burchard Janina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O043877
10. Bzowska Hanna Aromer
2006 (JM.)
0046009
11. Cebo Izabela Stajnia Pod Zegarem
2005 (JM.)
Brak
12. Chodorski Krzysztof Klub Jeździecki HIPPICA POLONIA
S
O013608
13. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
14. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O045740
15. Cieńska Zofia Polski Polo Klub
Brak
16. Czaplińska Milena KJ Aromer Józefin
S
O043863
17. Czesuła Kinga bpk
2003 (JM.)
brak
18. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (JM.)
O043383
19. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032898
20. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (JM.)
O048865
21. Duda Karolina Stajnia Piaseczno
2005 (JM.)
brak
22. Dudek Aleksandra WKJ Lublin
2002 (J.)
O036638
23. Dudek Anna KJ Aromer
2002 (J.)
Brak
24. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin / SJ Fidelius
S
O013555
25. Ferenc Jakub bpk
S
none
26. Gapa Ewelina LKJ Tynka
S
brak
27. Gawrońska Aleksandra nz
S
brak
28. Glasser Mikołaj SCIM stajnia Agmaja
1998 (MJ.)
Brak
29. Gołębiewska Dorota niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
30. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
31. Goreń Julia niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
32. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
33. Herbreder Marta Horseland
2003 (JM.)
brak
34. Jabcoń Zuzanna KJ Equistro Wierzawice
2002 (J.)
O023303
35. Jackiewicz Hanna Klub uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
WMZJ 1467/18
36. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
37. Jaroszkiewicz Diana KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O047175
38. Jasińska Bianka Stajnia Piaseczno
2004 (JM.)
brak
39. Jóźwiak Gabriela KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
brak
40. Jóźwik Zuzanna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
41. Kasak Kalina KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
42. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
43. Konowrocka Paulina Bingo
S
brak
44. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
45. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
46. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
47. Kowalska Zuzanna Horseland
1997 (MJ.)
brak
48. Kozioł Wiktoria Klub Jeździecki Dworek
2004 (JM.)
O047597
49. Kozłowska Aleksandra niezrzeszona
2001 (J.)
brak
50. Krajewska Iga Horseland
2008 (Mł.)
brak
51. Kraś Helena BPK
2006 (JM.)
brak
52. Krulik Larysa BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O013841
53. Krzemińska Marta KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O027474
54. Krzyżanowska Hanna KJ Aromer
2005 (JM.)
Brak
55. Kucharczyk Hanna BPK
2006 (JM.)
BRAK
56. Kuchta Monika BPK
S
brak
57. Kulik Nadia Stajnia Piaseczno
2004 (JM.)
brak
58. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
59. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
60. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
61. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (Mł.)
Brak
62. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
63. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
64. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O046311
65. Lewandowska Oliwia BPK
2001 (J.)
brak
66. Lipińska Maja BPK
2007 (Mł.)
o
67. Lipko Łucja KJ Zegar
2000 (J.)
brak
68. Łabudzka Joanna Ośrodek Jeździecki Tarpan
S
brak
69. Łopacka Kornelia WKJ Lublin / SJ Gershwin
2008 (Mł.)
O050932
70. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
71. Marjańska Paulina Stajnia Złoty Koń
2004 (JM.)
-
72. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (J.)
O037224
73. Matyjasik Patrycja Bpk
2005 (JM.)
Brak
74. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
75. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (JM.)
O041392
76. Michałowska Natalia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O042649
77. Mierzejewska Weronika -
2003 (JM.)
-
78. Milczarek Anita KJ Aromer
S
O049015
79. Młotkiewicz Weronika KJ Akademia Kucania
S
brak
80. Mrowiec Anna KJ Akademia Kucania
S
O046315
81. Naleszkiewicz Aleksandra SKJ Beckersport Raszyn
S
O006079
82. Napiórkowska Aleksandra KJ Bingo
Brak
83. Naruszewicz - Stroińska Julia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O030887
84. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
85. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
86. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin / SJ Piker
1999 (MJ.)
O022705
87. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O345
88. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin / SJ Piker
2002 (J.)
O029332
89. Olchowska Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O007838
90. Ołdak Olga Stajnia Goplana
2006 (JM.)
O045800
91. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (Mł.)
O048610
92. Persona Maria KS Equiright
2002 (J.)
brak
93. Piątkowska Wiktoria Stowarzyszenie Klub jeździecki Olimpia Warszawa
2003 (JM.)
Z
94. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
95. Polkowska Marta UKS Military Kąck
S
O033633
96. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
97. Potocka Agnieszka Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
brak
98. Potocka Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
brak
99. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
100. Puławska Iga KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
101. Pyzel Maria WKJ Lublin / SJ Oxer
2003 (JM.)
O043691
102. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
103. Rajza Dominika KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
brak
104. Rodź Natalia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O047927
105. Rostek Basia KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
brak
106. Roszczyk Maja KJ Rakowiec Kwidzyn
2007 (Mł.)
O047408
107. Saługa Laura KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
brak
108. Sawicka Lena Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
3526/18
109. Senicic Lena Stajnia Piaseczno
2003 (JM.)
brak
110. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
111. Słopecka Melania Bpk
2003 (JM.)
35715/18
112. Słowik Agata BPK
2005 (JM.)
Brak
113. Soczewska Oliwia Polski Polo Klub
Xxx
114. Stankiewicz Oliwia WKJ Lublin / SJ Gershwin
2005 (JM.)
O043841
115. Staszak Emilia niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
116. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
117. Strus Patrycja niezrzeszona
2003 (JM.)
brak
118. Świdzińska Barbara brak
S
brak
119. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
120. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
121. Tomczyńska Aleksandra Barbuziki Team
2004 (JM.)
brak
122. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
123. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (JM.)
brak
124. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (Mł.)
O036152
125. Urbańczyk Ania KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
brak
126. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania
2003 (JM.)
O039315
127. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
128. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
129. Więcław - Drożdżal Joanna kj equistro wierzawice
S
pzj
130. Wilczewska Iwona SKJ Beckersport
131. Wójcik Martyna Sj Piker
2005 (JM.)
brak
132. Wołąs Ada BPK - MAZ
S
O007542
133. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
134. Woźnica Anna Brak
1998 (MJ.)
Brak
135. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
136. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
137. Zalewska Magdalena Stajnia Budziska
S
brak
138. Zegar Weronika Stajnia pod Zegarem
S
brak
139. Ziajkowska Magdalena Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
140. Zimińska Anna Niezrzeszony
S
brak
141. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

133

ALEX MŁP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Irak
M: Aisza
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Jarosław Pawlik
brak 006550048203
2.

6

ALGIDA Wielkopolska POL 2009 Klacz skarogniada F: Samba Hit II
M: Alaska
O: Dariusz Wójcik
B: SK Dębno
brak
3.

88

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
4.

86

ARIADNA SP POL 2010 Klacz siwa/mk: F: Contender son
M: Ariana
O: Max Kowalski
B:
Brak
5.

115

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Kucharczyk
B: NN
brak
6.

172

BALSA SP POL 2005 Klacz siwa F: winston
M: bakara
O: Anna Sobańska
B: Tadeusz Kiempa
K020629 pol009530128305
7.

49

BANDI SP POL 1997 Wałach tarantowata/mk: F: .
M: .
O: Karolina Chodkiewicz
B: .
brak
8.

60

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
O: Dorota Radzikowska
B: Klimecki Roman
K019531
9.

183

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
10.

118

BEATRICCI-G LIT. POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bedford
M: Gipola
O: Zbigniew Patejko
B: Ona Gutkauskiene
K012431
11.

105

BOGUN Budionowska UKR 2002 Wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
O: Bogdan Staszak
B: Leonid Lochakov
brak
12.

132

BON PARIS KL Typ Szlach. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K017638 616999660119007 616999660119007
13.

82

CALLIA L SP POL 2012 Klacz siwa F: Lescibard L
M: Conchita L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
K020570
14.

129

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
brak
15.

158

CANDY GIRL SP POL 2001 Klacz kara F: Roland
M: Carmina Z
O: Anna Gromnicka
B: Remigiusz Makowski
Xxx
16.

42

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
17.

124

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
18.

39

CASTELLO BRANCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Casin
M: Prunelka
O: Marek Niewiadomski
B: Hinrich Klosse
111
19.

16

CEKIN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/mk:160cm F: Drink
M: Cecora
O: Łucja Lipko
B: Grzegorz Domański
POL009580191402
20.

159

CELCJUSZ WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen
M: Całka
O: Anna Gromnicka
B: Kawczyńska Kinga
Brak
21.

167

CELERON SP POL 2009 Wałach kara F: Etos
M: Celina
O: Paulina Konowrocka
B: Marek Romanowski
brak
22.

98

CHARDONNAY Deutsches Sportpferd GER 2014 Wałach gniada F: Chetlag
M: Classic Cera
O: Magdalena Ziajkowska
B: Niemcy
DE 456560008014
23.

138

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
O: Anna Sobańska
B: Izabela Jastrzębska
K011364
24.

58

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
25.

47

CLIF SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/168 F: Cantanis
M: Fantazja
O: Karolina Chodkiewicz
B: nn
09857 09857
26.

63

COENTRAO A HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Carentan
M: Walanda
O: Aleksandra Kaupke - Stankiewicz
B: Ketelsen Matthias
K019565 DE421000089710
27.

164

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
28.

117

COLOURFUL LADY KUC POL 2009 Klacz bułana F:
M:
O: Monika Zegar
B:
brak
29.

40

CONQUISTA Holsztyńska POL 2010 Klacz gniada F: Quirado
M: Princess IV
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K016366
30.

23

CONSTANCE Slovakian Warmblood SVK 2006 Klacz kasztanowata F: Veneur du Luc, KWPN
M: Cosima, westf.
O: Jakub Ferenc
B: tbc
K016661
31.

119

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
32.

81

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
K024979 528003000812823
33.

169

DAKOTA N KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Colandro
M: Trienta HZ
O: Sasinowski Leszek
B: M. Nikolic
4821/18 B
34.

166

DAMASZEK M POL 2006 Wałach gniada F: Frazes
M: Dumna
O: Karolina Wójcik
B: SK Walewice
Brak
35.

13

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
O: Beata Naruszewicz - Stroińska
B:
K021889 528003000809047 105AY42
36.

144

DAMROKA SP POL 2005 Klacz srokata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak 1239213678
37.

25

DAN II SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Luron
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K008620
38.

94

DARFUR Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/173 F: Banita
M: Dalarna
O: Batalion Reprezentacyjny Wojska Polskiego
B: Stadnina Koni Liski Sp. Z o. O.
Brak POL 007 60 02976 06
39.

59

DARG M POL 2013 Wałach gniada F: Arbon
M: Denisa
O: Bogusław Święcki
B: Bogusław Święcki
brak
40.

96

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
41.

101

DEBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Dorada / Revel
O: Agnieszka Kopka
B: SK Rzeczna
K024440 POL/61600960011541
42.

121

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084
43.

116

DO-RE-MI SP POL 2012 Wałach skarogniada F: Casillo / Cassini I
M: Dekadencja / Two-Twenty-Two
O: Łukasz Sikorski
B: Łukasz Sikorski
K023845 616009661163012
44.

130

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Nadia Sobiecka
B:
K012792 POL999660497003
45.

28

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa F: Armani
M: Diana 5
O: Agnieszka Kopka
B: Bronisław Vagot
brak
46.

61

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
47.

135

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
48.

31

ELTRES Malopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Emerson
M: Eureka
O: Joanna sionkowska
B: Jan Zuber
Brak
49.

66

EMI MK SP POL 2011 Klacz siwa/mk: F: Bajou Du Rouet
M: Echeveria
O: Kucharski Marek
B: MK Stadnina Koni Filice
brak
50.

143

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
51.

70

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
O: Maciej Chwalinski
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
52.

74

ETI QUEEN PKSP POL 2008 Klacz gniada F: New World
M: Ethel
O: Karolina Badora
B: Justyna Jończyk
K020844
53.

113

ETNA W SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Che Guevara L
M: Enigma W
O: Tomasz Jóźwiak
B: Rinaldo Kiecoń
K018592
54.

71

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
55.

12

FAJNA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Zippo / Murano
M: Ines / Arizona
O: Jerzy Korona
B:
K019691 528003201012133
56.

14

FALA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Fantazja
O: Zuzanna lach
B: Janta maria
Brak
57.

79

FANABERIA Maloplska POL 2012 Klacz siwa F: Awans
M: Fatima
O: Wiktoria Bartylak
B: Piecuch
Brak
58.

142

FLUKS KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
59.

53

FUNNY GIRL KUC POL 2001 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Turkus / Talizman
M: Fatima / Nandy Man
O: Anna Brońka
B: Dominik Gronet
K006828 POL013600053501
60.

68

FURST VON METTERNICH II Rheinlander POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Floribot
M: Puppe
O: Aleksandra Mossakowska
B: Niemcy
Brak DE 443430387505
61.

106

G’ZEUS SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Bajou Du Rouet
M: Gaja
O: Leonid Loshakov
B: Zwierz Krzysztof
K015486
62.

65

GALEON SP POL 1997 Wałach siwa F: Kabuł
M: Gruzja
O: brak
B: brak
brak
63.

76

GALILEO B Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada F: Valentijn
M: Graciella
O: Edyta Apanas
B: BROG MEDIA BIZNESU sp. zo.o
brak
64.

73

GERSHWIN H BAY GER 2010 Wałach gniada F: Gambrinus son
M: Cara Z
O: Aleksander Gołębiewski
B: Hipp Claus
brak DE 481 810035710
65.

83

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
66.

137

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
67.

37

GORDON Wielkooolska POL 2013 Wałach ciemnogniada/166 F: Cugnot
M: Gondola
O: Anna Woźnica
B: Przywitowski Maciej
Brak 6160070661288813
68.

108

GROTESKA Kuc Feliński POL 2002 Klacz bułana/kuc:135 F: Grafit
M: Grafologia
O: Stefan Jerzak
B: Gospodarstwo doświadczalne FELIN AR w Lublinie
K009166 10390
69.

160

HAKER KUC POL 2010 Wałach kasztanowata F: Golosny
M: Haberka
O: Anna Gromnicka
B: Malak spzoo
Brak
70.

173

HALNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier gniada F: Apasjonata Rubicon
M: Hawana
O: Truck Partner Elżbieta Kostrzewska
B: Dariusz Markiewicz
K021205 616013610071212
71.

145

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Michał Siejek
brak
72.

136

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm
M: Happy Star
O: Aleksandra Walczak
B: nn
K012036 616009530147506 brak
73.

48

HARRY WLKP POL 2004 Wałach gniada F: .
M: .
O: Joanna Strawińska - Senicic
B: .
brak
74.

21

HIMENA SP POL 2003 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Iwona kuszewska
B: Iwona kuszewska
brak
75.

2

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
76.

56

HONDA MŁP POL 2012 Klacz gniada F: Huzar
M: Heroina
O: Bożena Litwińska
B: Łój Aleksander
K026096
77.

50

HUBAL Małopolska POL 2004 Wałach siwa/160 F: bargłów
M: hetia
O: Eric Finat Duclos
B: ryszard szpatusko
pzj K017779 POL 006580165604
78.

51

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
79.

84

IRYDON L SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Lescibard L / Lennon
M: Iranda L / Reval
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
K023666 616009610079812
80.

43

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
O: Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818
81.

131

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
82.

146

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
83.

141

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940 POL732010026007
84.

75

KARAFINN PKSP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Riviera L
M: Karioka
O: Małgorzata Duszyńska
B: Małgorzata Duszyńska
K020948
85.

111

KARMENTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: Adrian Potocki
B: -
brak
86.

110

KASZMIR SP POL 2013 Wałach srokata F: Czos
M: Kamelia
O: Wiktoria Piątkowska
B: Pl
Pl
87.

93

KEEN ON PLEASURE SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
O: Ewelina Polska
B: Ewelina Polska
K013937 616009580441609
88.

152

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023067 DE418182528312
89.

151

KENTUCKY HIPPICA OS POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Kannan
M: Stavolta Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K025864
90.

148

KLUSEK NN POL 2004 Wałach siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Monika Żarska
B: nn
brak
91.

27

KORA SP POL 2003 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: W cuglach s.c.
B: Nieznany
Bram
92.

57

KUBA NN POL 0000 Wałach kara/kuc: F: nn
M: nn
O: Bogusław Święcki
B: brak
brak
93.

67

KURHAN Małopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Dzielżan
M: Kurzawa
O: W Cuglach sc
B: SK Walewice
brak
94.

34

LABRADOR Traken POL 2003 Wałach kara/mk: F: Arianin / Sopran
M: Literatka / Dziurawie
O: M.Burdzy-Barrington
B: brak
K015802 POL732010015303
95.

176

LACROSSE F:
M:
O:
B:
96.

182

LEMA F:
M:
O:
B:
97.

24

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
98.

22

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/mk:150 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
O: Aleksandra Gierz
B: Jan Bittala
K019025 203001830257803
99.

99

LOCO Lusitano ESP 2009 Wałach izabelowata/mk:155 F: NN
M: NN
O: Ada Wołąs
B: Maria Del Pilar
K025819 ULEN72491000001
100.

156

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada F: Lider
M: Larissa
O: Natalia Michałowska
B: Jan Krzyżoszczak
K017212
101.

15

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
K026551
102.

178

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: Nowogródek / Who Knows
M: Muffin / Spinway Comet
O: Emilia Ufnal
B: Patrycja Dziewolska
K014100 616013610168707
103.

155

MAESTRO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Cyprys
M: Miranda
O: Anna Zimińska
B: Mirosław Sadowski
K021755
104.

91

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
O: Marta Polkowska
B: Marek Strzyż
K021611 616009610167112
105.

41

MATADOR Typ Pogrubiony POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Amor
M: Masza
O: Joanna Łabudzka
B: Ewa Wójtowicz
brak
106.

80

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon
M: Madera
O: Jerzy Korona
B: Jan Biskup
K019026 616006540108410
107.

112

MESCALERO SP POL 2006 Ogier kara F: -
M: -
O: Aleksandra Komar
B: -
brak
108.

153

MIA S SP POL 2007 Klacz siwa F: Quidam F
M: Miss Majorka
O: Ewelina Gapa
B: Sebastian Sówka
K020302
109.

52

MILUZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Mazepa
O: Ognisko TKKF Hubert
B: SK Rzeczna
brak
110.

157

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana / Eskudo
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311 616007610218610
111.

36

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
O: Sylwia Antoniuk
B: Justyna i Robert Tyliccy
K019250 616POL10007028T
112.

72

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Skulska
B:
K022044
113.

114

MORWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Karino
M: Malta
O: -
B: -
K025034
114.

134

MR MAGIC INVESTMENT American Paint Horse SVK 2011 Wałach srokata F: Quick Wind Investment
M: Magic Poco Lena Beau
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Słowacja
616014661581811
115.

19

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
116.

9

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
117.

46

NEO Haflinger CZE 2003 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Stony S.V.
M: Nette
O: Karolina Chodkiewicz
B: Jan Bittala
brak
118.

100

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K010977 POL009661132206
119.

89

NIESPODZIANKA Hafinger POL 2013 Klacz izabelowata/mk: F: -
M: -
O: Anna Lidke
B: -
-
120.

78

NIFAR FT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Farmer
M: Niwa
O: Rafał Cebo
B:
121.

97

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
122.

69

ODYS-L SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lescibard-L
M: Orbita
O: Barbara Świdzińska
B: Sławomir Jarmuszczak
brak
123.

26

ORKAN SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Noel
M: nn
O: Daria Błońska
B: Daria Błońska
K023019
124.

125

PARYS SP POL 2001 Wałach gniada F: Loxley
M: Plomba
O: Ewa Sadal
B: -
brak
125.

154

PERFECTO SP POL 2010 Wałach kara F: Domel / Lagrain
M: Progis / Grand Amour
O: Aleksandra Poznańska
B: Zenon Brzozowski
K016501 616009520004510
126.

139

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc: F: Nando Super
M: Penny
O: -
B: Andrzej Dorszewski
brak
127.

90

PIRAT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: -
M: -
O: Anna Lidke
B: -
-
128.

103

PRIMROSE WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/148 F: Festiwal
M: Palca
O: Tomasz Pawlik
B: Jagodzińska Anna
K014967 POL 007 68 00385 08
129.

147

PRINCE KALIPO ARAB POL 2008 Wałach gniada/156 F: MVA Prince Vayu (US)
M: Perspektywa
O: Mariusz Żarski
B: FHP Giewont sp. z o.o.
brak POL080000006018
130.

162

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak
131.

8

QIDA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Grotka
O: Weronika Bobotek
B: Grzegorz Kubiak
brak
132.

128

QUINTERO Niem.sport. GER 2007 Wałach kasztanowata F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
O: Aleksandra Naleszkiewicz
B: Niemcy
K011667 DE456570297907
133.

127

RAMZES Mały Koń POL 2013 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Piotr Lipiński, Ula Lipińska, Maja Lipińska, Jan Lipiński
B: Lipinski
o
134.

33

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin / Ramiro
M: Wonda / Wanderbursch II
O: Aleksandra Dudek
B: DCD
K016201 DE431310067906
135.

126

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Galant
M: Siren
O: Monika Bartoszewicz
B: -
K019562
136.

174

SATIN F:
M:
O:
B:
137.

62

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
138.

184

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekuła
K021904 DE418180155209
139.

181

STORMING AHEAD F:
M:
O:
B:
140.

45

SUEDWINDS AMANDA HOL. GER 2008 Klacz gniada F: Cassini II
M: Perlmutt I
O: Cezary Kozanecki
B: -
K020070 DE421000250908 104NQ43
141.

29

SUNBIRD XX POL 2013 Ogier kasztanowata F: Roulette
M: Segasta
O: India Śliwińska
B: SK Kozienice
brak
142.

54

TALENT NN POL 2005 Wałach gniada/mk: F: -
M: -
O: Iga Jóźwin
B: -
-
143.

150

TAURUS Wielkopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: West
M: Tajga
O: Paweł Kawecki
B: Monika Kawecka
WMZJ 2128/18
144.

32

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
O: Łukasz Wysocki
B: Andrzej Szeremeta
K025557
145.

92

TOP ALADIN PKSP POL 2014 Ogier gniada F: Aladin 601 / Acord II
M: Tamona / Candavolo
O: Ewelina Polska
B: Ryszard Wójcik
K024655 616009580408614
146.

122

TORNADO Kuc Felinski POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Karmel
M: Tasmania
O: Katarzyna Gawda
B: Klub Jeździecki Kapriola choiny
Brak
147.

175

TORRES EWITA Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Wałach gniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
O: Krzysztof Aniołek
B: Wiesław Apanasewicz
K025449 616013670093809
148.

102

WALKIRIA NN POL 2003 Klacz gniada/159 F: NN
M: NN
O: Beata Smużyńska-Staszak
B: NN
brak 616999661115203
149.

149

WENA II Arabokonik POL 2011 Klacz siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Monika Żarska
B: nn
brak
150.

163

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
151.

64

WIKI TRK. POL 2009 Klacz gniada F: Emis
M: Wiroza
O: Mirosław Miazga
B: Mirosław Kulpiński
K019631
152.

87

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
153.

20

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
O: Elżbieta Domagała
B: -
K022770 616009590104412
154.

104

ŻEŃSZEŃ NN POL 2008 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Sochan Stanisław
B: NN
brak
155.

170

ZICO XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ecosse
M: Zarita
O: Marta Barbuzińska
B: Grzegorz Kaczmarek
Brak
156.

107

ZONENBOLD TRK POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Pavaroti /
M: Burka /
O: Leonid Loshakov
B: Leonid Loshakov
K015194 103MI43
157.

161

ZUMI SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zina
O: Aleksandra Gawrońska
B: Strzechowski Paweł
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
bpk
2018-11-04
22
2018-11-04
10
Apanas Zuzanna
KJ Aromer
2018-11-03
28
2018-11-03
27
2018-11-04
1
2018-11-04
25
Bartylak Wiktoria
Sj pijany Oxer
2018-11-03
21
2018-11-03
2018-11-04
5
2018-11-04
Binienda Wiktoria
J. J. Darboven
MEKSYK (80)
2018-11-03
2018-11-03
4
2018-11-04
5
2018-11-04
4
2018-11-04
6
Boćkowska Olivia
BPK
PARYS (125)
2018-11-03
29
2018-11-03
18
2018-11-04
39
2018-11-04
21
2018-11-04
2018-11-03
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-11-03
2018-11-04
2018-11-03
2018-11-04
2018-11-04
Brońka Zofia
KJ Szwadron Jazdy RP
SUNBIRD (29)
2018-11-03
22
2018-11-03
32
2018-11-03
3
2018-11-03
1
2018-11-03
Brudnicka Amelia
Polski Polo Klub
HAKER (160)
2018-11-03
2018-11-03
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania
2018-11-03
30
2018-11-03
26
2018-11-03
30
2018-11-04
1
2018-11-04
38
2018-11-04
Bzowska Hanna
Aromer
SATIN (174)
2018-11-03
2018-11-03
1
2018-11-04
27
2018-11-04
22
Cebo Izabela
Stajnia Pod Zegarem
2018-11-03
1
2018-11-03
7
2018-11-03
Chodorski Krzysztof
Klub Jeździecki HIPPICA POLONIA
DAKOTA N (169)
2018-11-03
16
2018-11-03
29
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2018-11-03
14
2018-11-03
15
2018-11-04
18
2018-11-04
18
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (70)
2018-11-03
13
2018-11-03
10
2018-11-04
5
2018-11-04
6
2018-11-03
1
2018-11-03
1
2018-11-04
16
2018-11-04
2
Cieńska Zofia
Polski Polo Klub
CELCJUSZ (159)
2018-11-04
9
2018-11-04
9
2018-11-04
Czaplińska Milena
KJ Aromer Józefin
DO-RE-MI (116)
2018-11-04
19
2018-11-04
15
Czesuła Kinga
bpk
KUBA (57)
2018-11-04
2018-11-04
2018-11-04
1
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (9)
2018-11-03
2018-11-03
33
2018-11-04
41
2018-11-04
12
2018-11-03
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (20)
2018-11-03
12
2018-11-04
7
2018-11-03
1
2018-11-04
2
Dragan Natalia
BPK - MAZ
JASPIS (146)
2018-11-04
11
2018-11-04
1
2018-11-04
Duda Karolina
Stajnia Piaseczno
NEO (46)
2018-11-03
2018-11-03
2018-11-04
27
2018-11-04
33
Dudek Aleksandra
WKJ Lublin
RASCINA (33)
2018-11-03
6
2018-11-03
12
2018-11-04
1
2018-11-04
5
Dudek Anna
KJ Aromer
2018-11-03
31
2018-11-03
2018-11-04
17
2018-11-04
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin / SJ Fidelius
2018-11-04
4
2018-11-04
2018-11-04
10
2018-11-04
17
Ferenc Jakub
bpk
2018-11-03
2018-11-03
2018-11-04
8
2018-11-04
2018-11-04
Gapa Ewelina
LKJ Tynka
MIA S (153)
2018-11-03
12
2018-11-03
14
2018-11-04
16
2018-11-04
12
Gawrońska Aleksandra
nz
ZUMI (161)
2018-11-04
12
2018-11-04
26
Glasser Mikołaj
SCIM stajnia Agmaja
FAJNA (12)
2018-11-03
9
2018-11-03
20
2018-11-04
19
2018-11-04
19
Gołębiewska Dorota
niezrzeszona
WALKIRIA (102)
2018-11-04
37
2018-11-04
19
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (97)
2018-11-03
19
2018-11-03
Goreń Julia
niezrzeszona
BOGUN (105)
2018-11-04
2018-11-04
3
2018-11-04
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (51)
2018-11-03
1
2018-11-03
2
2018-11-04
7
2018-11-04
13
Herbreder Marta
Horseland
2018-11-04
Jabcoń Zuzanna
KJ Equistro Wierzawice
EMI MK (66)
2018-11-03
4
2018-11-03
10
2018-11-04
2