Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
135 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 15:00:25
2018-12-02 15:00:25
Łucja Majka TOLTECHI GP Z
  • 2x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 22:42:56
2018-11-29 22:26:16
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 22:21:26
2018-11-29 22:19:28
Dorota Gołębiewska WALKIRIA
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 22:01:34
2018-11-29 21:59:22
Patrycja Strus ŻEŃSZEŃ
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 22:01:13
2018-11-29 21:58:17
Aleksandra Kozłowska WALKIRIA
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 21:56:02
2018-11-29 21:53:46
Julia Goreń BOGUN
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 20:42:30
2018-11-29 20:38:44
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 20:42:35
2018-11-29 19:42:17
Marta Herbreder KLUSEK
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 20:42:40
2018-11-29 19:41:16
Zuzanna Kowalska PRINCE KALIPO
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 20:42:46
2018-11-29 19:40:19
Marta Herbreder PRINCE KALIPO
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 20:42:52
2018-11-29 19:39:04
Iga Krajewska KLUSEK
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 18:14:02
2018-11-29 17:44:46
Zuzanna Łowiec SYWILLA
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 17:00:01
2018-11-29 16:56:34
Helena Kraś MR MAGIC INVESTMENT
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 17:00:04
2018-11-29 16:54:49
Helena Kraś EMILKA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 16:29:22
2018-11-29 16:15:12
Zofia Kacprzak SARASATI
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 15:59:07
2018-11-29 15:58:23
Agnieszka Kopka EMMA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 15:55:00
2018-11-29 15:47:38
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 11:25:27
2018-11-29 11:08:41
Zofia Okuła COLORADO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 10:45:08
2018-11-29 10:29:17
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 09:15:27
2018-11-29 09:14:07
Julia Skoniecka NERON
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 09:03:41
2018-11-29 08:34:40
Antonina Popiel ZAPOLATA
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 09:03:56
2018-11-29 08:33:42
Hanna Pogodzińska AGITANIA
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 09:04:09
2018-11-29 08:32:48
Zofia Pogodzińska CHIPS
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 09:04:24
2018-11-29 08:30:51
Magdalena Adamska MERIDO
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 06:13:23
2018-11-28 22:49:14
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 06:13:28
2018-11-28 22:33:12
Anna Więcek PROTEUS
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 06:13:33
2018-11-28 22:19:05
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 20:56:14
2018-11-28 20:54:03
Anita Milczarek KURHAN
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 20:56:16
2018-11-28 20:44:44
Hanna Bzowska GACEK
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 20:42:47
2018-11-28 19:19:52
Julia Kuszewska HIMENA
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 20:42:49
2018-11-28 19:09:46
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 20:42:51
2018-11-28 19:01:11
Julia Smuk RONALDINI
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 licencyjny ZR
102 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 20:42:55
2018-11-28 18:54:13
Klaudia Gawdzik NIKE
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 20:43:01
2018-11-28 18:17:13
Magdalena Zalewska DARFUR
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 17:34:25
2018-11-28 16:16:17
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 17:34:26
2018-11-28 16:12:40
Julia Zapała EL- VIS
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 17:34:28
2018-11-28 16:10:42
Weronika Młotkiewicz KAMINA D
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 17:34:29
2018-11-28 16:10:02
Anna Mrowiec CHELSEA L
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 licencyjny ZR
96 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 17:34:31
2018-11-28 16:06:14
Julia Kępska PRAGA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 15:51:44
2018-11-28 15:27:42
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 13:44:12
2018-11-28 10:49:30
Paulina Szuba LIDKA
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:13:01
2018-11-28 10:09:12
Zofia Cieńska CELCJUSZ
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:13:17
2018-11-28 10:07:53
Zofia Okoń RASCALINO WELT
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:00:52
2018-11-28 09:57:13
Oliwia Soczewska CANDY GIRL
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 09:38:29
2018-11-28 09:30:14
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 09:27:07
2018-11-28 08:52:08
Marta Pietrkiewicz MARINA
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 09:27:12
2018-11-28 08:33:04
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 06:13:42
2018-11-28 00:39:26
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 20:43:02
2018-11-28 00:39:03
Paulina Misior HAPPY RYTM
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:15:33
2018-11-28 00:38:36
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 licencyjny ZR
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 17:34:32
2018-11-28 00:38:09
Michał Siejek LIBRETTO
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:15:36
2018-11-28 00:37:39
Michał Siejek BREST
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 17:34:34
2018-11-28 00:36:51
Karolina Wernerowicz BIBI ZAGORKA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 17:34:35
2018-11-28 00:35:58
Julia Chróścik DAMROKA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:15:40
2018-11-28 00:34:46
Ida Bogusz GWIAZDKA
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:15:41
2018-11-28 00:33:06
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 licencyjny ZR
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:15:43
2018-11-28 00:32:17
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 17:34:37
2018-11-28 00:31:49
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:15:45
2018-11-28 00:31:11
Laura Saługa HALOGEN
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:15:46
2018-11-27 22:42:41
Dorota Żołyniak IBIZA
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 21:53:10
2018-11-27 21:47:14
Izabela Tobiasz LABRADOR
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 21:53:11
2018-11-27 20:52:00
Sonia Szyc PREZES
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 21:53:13
2018-11-27 20:08:44
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 21:53:15
2018-11-27 20:07:48
Karol Turowski BEATRICCI-G
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 15:30:35
2018-11-27 18:56:26
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 21:53:22
2018-11-27 17:58:42
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 21:53:25
2018-11-27 17:56:56
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 17:49:25
2018-11-27 17:43:40
Julianna Fabijaniak DEBRA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 17:49:27
2018-11-27 16:56:18
Wiktoria Leszek-Karwańska GRACJANA
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 18:14:15
2018-11-27 16:48:00
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:35:05
2018-11-27 11:07:44
Aleksandra Wołąs GRAFITI
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:35:39
2018-11-27 11:02:44
Olivia Boćkowska PARYS
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:35:12
2018-11-27 11:00:55
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 2x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 05:25:58
2018-11-26 21:30:19
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 05:25:53
2018-11-26 21:18:18
Weronika Ozga BRYLANT
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 05:25:48
2018-11-26 20:51:32
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk LANCER SON
  • 2x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 2x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 2x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 05:25:43
2018-11-26 20:41:10
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 05:25:37
2018-11-26 20:38:39
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 05:25:32
2018-11-26 19:58:17
Hanna Choińska NESSINO
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 19:53:53
2018-11-26 18:37:57
Karina Daniłowska NAOMI
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 18:05:38
2018-11-26 17:59:14
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 16:40:48
2018-11-26 16:20:13
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 16:41:00
2018-11-26 16:14:51
Sebastian Grzeszczyk MONELLO
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 15:34:23
2018-11-26 15:05:01
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 13:02:02
2018-11-26 11:40:44
Agnieszka Duszyńska ETI QUEEN
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 10:25:45
2018-11-26 09:59:29
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:13:07
2018-11-26 09:49:23
Inga Kloze DRAGO DE QUEEN
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 09:45:54
2018-11-26 09:37:46
Zuzia Królikowska VENGO
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 09:28:04
2018-11-26 09:26:27
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 09:28:07
2018-11-26 09:14:09
- - -
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 07:55:27
2018-11-25 21:35:35
Zofia Rudnicka DRAK-GR
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 06:54:23
2018-11-25 00:19:15
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 06:54:27
2018-11-25 00:17:43
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 21:39:20
2018-11-24 17:39:42
Melania Słopecka LABRADOR
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 17:08:21
2018-11-24 17:02:48
Katarzyna Brandys LEONIDAS
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 17:08:29
2018-11-24 12:44:38
Maja Jocz RONDENO
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 17:08:35
2018-11-24 12:29:46
Paulina Sułowska - Calak MERLIN
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 12:19:02
2018-11-24 11:28:08
Miła Borcuch WALENTYNA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 12:19:10
2018-11-24 10:33:06
Monika Kuchta DAVANTI
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-24 12:19:06
2018-11-23 20:54:45
Joanna Pastuszek CELEBRA
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 20:40:45
2018-11-23 20:36:18
Łukasz Kościesza MILUZA
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 16:27:28
2018-11-23 14:05:56
Kalina Kasak GALEON
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 16:27:34
2018-11-22 17:30:48
Antonina Odzioba SARACEN
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 11:54:31
2018-11-20 15:47:52
Aleksandra Syliwoniuk BAJECZNY KSIĄŻE
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:56:46
2018-11-20 10:35:18
Karolina Woźniakowska CORSTAR
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:56:50
2018-11-20 10:34:26
Karolina Woźniakowska COLETTA 33
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:49:00
2018-11-19 11:26:34
Jakub Foks DRÓŻNIK
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:49:04
2018-11-19 11:24:46
Julia Poziomkowska NASTER
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:49:08
2018-11-19 11:23:47
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 12/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:49:12
2018-11-19 11:21:43
Przemysław Wójcik HIMENA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 1x 15/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:40:36
2018-11-18 22:16:39
Paulina Marjańska PIRAT
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 07:40:32
2018-11-18 22:15:23
Paulina Marjańska NIESPODZIANKA
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 07:12:50
2018-11-17 21:12:14
Michał Odzioba STAMFORD
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 07:12:55
2018-11-17 11:49:42
Jakub Kołodziejek OSTEO
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 06:56:49
2018-11-15 07:57:44
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 9/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 10/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:49:29
2018-11-13 23:27:59
Gaja Raszewska DRAGON
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 19:25:56
2018-11-11 14:35:14
Julia Kobiałka GROT
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 08:15:48
2018-11-10 21:21:28
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 21:58:42
2018-11-10 11:55:31
Klaudia Mościcka IRON
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:23:36
2018-11-07 23:46:26
Natalia Domagała ZARIM
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 14/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 08:23:25
2018-11-07 23:17:11
Zofia Marx AMAR
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Boćkowska Olivia BPK
2006 (JM.)
Brak
3. Bogusz Ida Klub Jeździecki Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
4. Borcuch Miła Stajnia Wilanów
2006 (JM.)
Brak
5. Brandys Katarzyna stajnia Ulmag
2004 (JM.)
brak
6. Bzowska Hanna Aromer
2006 (JM.)
0046009
7. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
S
O031299
8. Chróścik Julia Klub Jeździecki Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
9. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
10. Cieńska Zofia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Brak
11. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049276
12. Czech Marcelina BPK (LUL)
2002 (J.)
O042784
13. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (J.)
O043383
14. Domagała Natalia KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O032898
15. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (J.)
O048865
16. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
17. Dudek Anna KJ Aromer
2002 (J.)
Brak
18. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin / SJ Fidelius
S
O013555
19. Fabijaniak Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
20. Foks Jakub WKJ Lublin
2005 (JM.)
O042767
21. Gawdzik Klaudia KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O044546
22. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
23. Gołębiewska Dorota niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
24. Goreń Julia niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
25. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
26. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
27. Herbreder Marta Horseland
2003 (J.)
brak
28. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
29. Jocz Maja Stania Ulmag
2003 (J.)
brak
30. Kacprzak Zofia KJ Aromer Józefin
S
O012237
31. Kaleta Zuzanna Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2007 (JM.)
BRAK
32. Karolina Wernerowicz Klub Jeździecki Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
33. Kasak Kalina KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
34. Kępska Julia KJ Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
35. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
36. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
37. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
38. Kobiałka Julia Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
Brak
39. Kołodziejek Jakub Nz
2004 (JM.)
Brak
40. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
41. Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
42. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
43. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O026072
44. Kowalska Zuzanna Horseland
S
brak
45. Kozłowska Aleksandra niezrzeszona
2001 (J.)
brak
46. Krajewska Iga Horseland
2008 (Mł.)
brak
47. Kraś Helena BPK
2006 (JM.)
brak
48. Królikowska Zuzia stadnina Ławra
2002 (J.)
brak
49. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
50. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
51. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
52. Łowiec Zuzanna BPK
2004 (JM.)
brak
53. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
54. Marjańska Paulina Stajnia Złoty Koń
2004 (JM.)
-
55. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (J.)
O037224
56. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
57. Milczarek Anita KJ Aromer
S
O049015
58. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
59. Młotkiewicz Weronika KJ Akademia Kucania
S
brak
60. Naruszewicz - Stroińska Julia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O030887
61. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O032392
62. Odzioba Antonina KJ Aromer
2007 (JM.)
Brak
Brak
63. Odzioba Michał Kj Aromer
2005 (JM.)
Brak
Brak
64. Okoń Zofia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Xxx
65. Okuła Zofia BPK
O032987
66. Ozga Weronika Klub Jeździecki Dworek
2005 (JM.)
Brak
67. Pastuszek Joanna TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2000 (MJ.)
Brak
68. Patejko Sara Largo Sp. z o.o.
2004 (JM.)
O031618
69. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (JM.)
O048610
70. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
71. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (J.)
O013515
72. Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
73. Polkowska Marta UKS Military Kąck
S
O033633
74. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
75. Poziomkowska Julia WKJ. Lublin
2006 (JM.)
brak
76. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
77. Raszewska Gaja Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
30001/17
78. Rębisz Kinga BPK
1999 (MJ.)
brak
79. Rudnicka Zofia Klub Jeździecki Dworek
2005 (JM.)
brak
80. Saługa Laura KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
brak
81. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
82. Skoniecka Julia Nz
2007 (JM.)
Brak
83. Słopecka Melania Bpk
2003 (J.)
35715/18
84. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
85. Soczewska Oliwia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Xxx
86. Strus Patrycja niezrzeszona
2003 (J.)
brak
87. Sułowska - Calak Paulina KJ Dobrzyniec
S
O005588
88. Syliwoniuk Aleksandra SJ Mustang Rakowiska
2002 (J.)
brak
89. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
90. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
91. Szyc Sonia Klub jeździecki AROMER
2005 (JM.)
brak
92. Tobiasz Izabela -
2002 (J.)
brak
93. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
94. Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
2001 (J.)
O038870
95. Werelich Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
96. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
97. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
98. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
99. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
S
O003717
100. Wołąs Ada BPK - MAZ
S
O007542
101. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
102. Woźniakowska Karolina KU AZS UW
2015 (Mł.)
O022151
103. Wysocka Patrycja TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2000 (MJ.)
brak
104. Zalewska Magdalena Bpk
S
brak
105. Zapała Julia KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
brak
106. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O004545
107. Żołyniak Dorota BPK
1999 (MJ.)
O023687
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

114

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Analog / Lando
M: Astma / Empik
O: Jarosław Pogodziński
B: Bogusław Sobczyński
K019821 616009570129811
2.

135

AJSZA Kuc Niemiecki POL 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: NN
M: NN
O: STAJNIA AGMAJA
B: STAJNIA AGMAJA
BRAK 528009091167446
3.

1

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
4.

48

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
O: Karolina Badowska
B: Aneta Ostrowska
K024969
5.

23

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K022314 528017200900598
6.

74

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
7.

35

BAJECZNY KSIĄŻE Małopolska POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Vis Versa
M: Bursztynka
O: Syliwoniuk
B: Rabajczyk
brak
8.

65

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
O: Dorota Radzikowska
B: Klimecki Roman
K019531
9.

78

BEATRICCI-G LIT. POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bedford
M: Gipola
O: Zbigniew Patejko
B: Ona Gutkauskiene
K012431
10.

14

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
brak brak
11.

133

BOGUN Budionowska UKR 2002 Wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
O: Bogdan Staszak
B: Leonid Lochakov
brak
12.

83

BREST SP POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Bessa
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
brak brak brak
13.

67

BRYLANT Małopolska POL 2011 Wałach siwa/kuc:148 F: Palmer
M: Bessica
O: Jerzak Scholastyka Sabina
B: Jerzak Scholastyka Sabina
Brak 616006661149811
14.

92

CANDY GIRL SP POL 2001 Klacz kara F: Roland
M: Carmina Z
O: Anna Gromnicka
B: Remigiusz Makowski
Xxx
15.

110

CANTURA M Oldenburska GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Muller
K016641
16.

70

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
17.

93

CELCJUSZ WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen
M: Całka
O: Anna Gromnicka
B: Kawczyńska Kinga
Brak
18.

42

CELEBRA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Ludger
M: Czeszka
O: Ognisko TKKF Hubert
B: Sylwester Kosiński
brak
19.

115

CHIPS SP POL 2013 Wałach gniada F: Ormuz xx / Special Power
M: Csilla / Czarownik
O: Dorota Śmiechowska
B: SK Racot
K026177 616009610105313
20.

52

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
21.

31

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Cyweta / Vittorio
O: Jolanta Latowska Wach
B: ANR Olsztyn
K025209
22.

34

COLETTA 33 Hanowerska GER 2010 Klacz gniada F: Cloney
M: Scarlett
O: Krzysztof Woźniakowski
B: Heinrich Grueppemeier
K024368
23.

119

COLORADO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Madison / Guidam
M: Call Girl / Turbud Quirinus
O: Jacek Okuła
B:
K017489 616009680013510
24.

33

CORSTAR Holsztyńska GER 2011 Wałach gniada F: Corrado I
M: Patricia IX
O: Krzysztof Woźniakowski
B: ZG LESCHKE
K023722
25.

77

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
26.

54

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
O: Beata Naruszewicz - Stroińska
B:
K021889 528003000809047 105AY42
27.

15

DAMROKA SP POL 2005 Klacz srokata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak 1239213678
28.

21

DAN II SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Luron
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K008620
29.

106

DARFUR Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/173 F: Banita
M: Dalarna
O: Batalion Reprezentacyjny Wojska Polskiego
B: Stadnina Koni Liski Sp. Z o. O.
Brak POL 007 60 02976 06
30.

72

DEBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Marino
M: Dorada
O: Agnieszka Kopka
B: SK Rzeczna
K024440 616009600115412
31.

109

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
O: Robert Dubel
B: Agnieszka Jabłońska
K012760
32.

10

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Solaris
M: Deborah
O: Kloze Inga
B: Muzyka Monika
K024479
33.

22

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Marek Janas
B: Marek Janas
brak
34.

51

DRAK-GR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/164cm F: Papkin
M: Dehefina-GR
O: Stefan Jerzak
B: Szpatkowski Wacław
brak 009 60 03030 08
35.

29

DRÓŻNIK MŁP POL 2013 Wałach ciemnogniada/163 F: Emetyt
M: Dróżka
O: Sylwester Tkaczyk
B: Paweł Pochroń
brak
36.

64

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
37.

98

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
38.

128

EMILKA Typ Kuc POL 12 Klacz siwa/kuc:125 F: Nieznany
M: Nieznana
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Nieznany
Brak POL 999570187801
39.

125

EMMA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Etolia / Burgund
O: Agnieszka Kopka
B: Cezary Senderowski
K023844 616007600308510
40.

97

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
41.

57

ETI QUEEN PKSP POL 2008 Klacz gniada F: New World
M: Ethel
O: Karolina Badora
B: Justyna Jończyk
K020844
42.

53

FURST VON METTERNICH II Rheinlander POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Floribot
M: Puppe
O: Aleksandra Mossakowska
B: Niemcy
Brak DE 443430387505
43.

108

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilla
O: Klaudia Fabicka
B: N
K013287 616009510050003
44.

37

GALEON SP POL 1997 Wałach siwa F: Kabuł
M: Gruzja
O: brak
B: brak
brak
45.

16

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
46.

73

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:156 F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Brak
K017246 0000
47.

69

GRAFITI Typ Kuc POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: Nn
M: Nn
O: Aleksandra Wołąs
B: Brak
Brak 616999540116713
48.

20

GROT MLP POL 2000 Wałach gniada F: Autokrata
M: Gerbera
O: Marek Janas
B: Marek Janas
Brak
49.

84

GWIAZDKA TS POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Maciuś / nn
M: Hadora / Hadrian
O: Anna Sobańska
B:
K019024 POL999540183107
50.

87

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Michał Siejek
brak
51.

11

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
52.

12

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm
M: Happy Star
O: Aleksandra Walczak
B: nn
K012036 616009530147506 brak
53.

32

HIMENA SP POL 2010 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Hita / Talent
O: Soymax Horse Team
B: Józef Parzonka
K018375 616009610048510
54.

118

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
55.

88

IBIZA SP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Flamenco
M: Igraszka
O: Milena Sokołowska
B: Wiesław Drwal
K023318 POL 009 58 00707 04
56.

90

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
57.

81

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
58.

85

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
59.

28

JULLIETTA Trakeńska POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
O: Krzysztof
B: Menik Piotr
brak POL007660191402
60.

79

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
61.

99

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940 POL732010026007
62.

49

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132 616009661444411
63.

131

KLUSEK NN POL 2004 Wałach siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Monika Żarska
B: nn
brak
64.

107

KURHAN Małopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Dzielżan
M: Kurzawa
O: W Cuglach sc
B: SK Walewice
brak
65.

75

LABRADOR Trakeńska POL 2003 Wałach kara/- F: Arianin/Sopran
M: Literatka/Dziurawie
O: M.Burdzy-Barrington
B: Brak
Brak POL732010015303
66.

47

LABRADOR Traken POL 2003 Wałach kara/mk: F: Arianin / Sopran
M: Literatka / Dziurawie
O: M.Burdzy-Barrington
B: brak
K015802
67.

66

LANCER SON Holsztynska GER 2002 Wałach gniada F: Lancer II
M: Amica
O: Magdalena Żółkiewicz-Fiuk
B: Niemcy
K007383 DE421000126702
68.

124

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
69.

44

LEONIDAS Oldenburg POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Lyjanero
M: Eida
O: Marek Brandys
B: Witold Pietrzyk
brak DE 433330558214
70.

102

LIBRETTO Gniady POL 2014 Wałach gniada/166 F: Maaik
M: Luśnia
O: Michał Siejek
B: SK Pępowo
brak
71.

96

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
72.

68

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/mk:150 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
O: Aleksandra Gierz
B: Jan Bittala
K019025 203001830257803
73.

91

LOCO Lusitano ESP 2009 Wałach izabelowata/mk:155 F: NN
M: NN
O: Ada Wołąs
B: Maria Del Pilar
K025819 ULEN72491000001
74.

89

MARINA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harnaś
M: Montana
O: Jadwiga Wolniewicz
B: Zbigniew Janas
K009470 POL009660731203
75.

95

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
O: Marta Polkowska
B: Marek Strzyż
K021611 616009610167112
76.

46

MERLIN Anglo European POL 2014 Wałach siwa F: Branco van Overis
M: Midnight Dalul
O: Łukasz Kopeć
B: Iwona Wawrzyniak
Brak
77.

40

MILUZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Mazepa
O: Ognisko TKKF Hubert
B: SK Rzeczna
brak
78.

58

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
O: Sylwia Antoniuk
B: Justyna i Robert Tyliccy
K019250 616POL10007028T
79.

60

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana
O: Karolina Detka
B: Anna Detka
Brak
80.

127

MR MAGIC INVESTMENT American Paint Horse SVK 2011 Wałach srokata F: Quick Wind Investment
M: Magic Poco Lena Beau
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Słowacja
616014661581811
81.

61

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
82.

62

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
83.

30

NASTER Małopolska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Awans
M: Nastka
O: Arkadiusz Ziętek
B: SO Białka
brak brak
84.

117

NERON Huculska POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Puszkar
M: Nela
O: Sebastian Kita
B: Józef Babiś
Brak
85.

112

NESKO SP POL 2014 Wałach kara F: Salomon / Darco
M: Neska / Aunus
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403 616009640018614
86.

63

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
O: Stanisław Choiński
B: Ryszard Szpar
K016580 12197
87.

82

NEVADA ROYAL Z Holsztyńska POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab de Reeve
M: Ziva Ropyal
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
brak brak
88.

26

NIESPODZIANKA Hafinger POL 2013 Klacz izabelowata/mk: F: -
M: -
O: Anna Lidke
B: -
-
89.

105

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
K017149 Pół 009540098606
90.

18

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
91.

25

OSTEO Pełna Krew Angielska POL 2006 Wałach ciemnogniada/162 F: Manhattan Project
M: Osławica
O: Sebastian Kita
B: Józef Babiś
Brak POL 060000004046
92.

71

PARYS SP POL 2001 Wałach gniada F: Loxley
M: Plomba
O: Ewa Sadal
B: -
brak
93.

50

PARYS SP POL 2008 Wałach gniada/bd F: Ludger
M: Piwonia
O: TKKF Hubert
B: Sylwester Kosiński
brak
94.

27

PIRAT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: -
M: -
O: Anna Lidke
B: -
-
95.

101

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak 013670096109
96.

76

PREZES BRAK POL Brak Wałach siwa/Brak F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak Brak
97.

132

PRINCE KALIPO ARAB POL 2008 Wałach gniada/156 F: MVA Prince Vayu (US)
M: Perspektywa
O: Mariusz Żarski
B: FHP Giewont sp. z o.o.
brak POL080000006018
98.

111

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
brak
99.

94

RASCALINO WELT Hannover GER 2007 Wałach kara/162 F: Rascalino
M: Heuptstutbuch Wildblume
O: Weronika Magrini
B: Margaret und Richard Harms- Neunaber
Brak DE 4313192000307
100.

104

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546 732010006405
101.

45

RONDENO HISP POL 2008 Wałach siwa/160 F: Unico
M: Reina
O: Monika Jocz
B: brak
brak
102.

39

SARACEN BRAK POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:160 F: Brak
M: Brak
O: Agnieszka Kopka
B: Brak
Brak Brak Brak
103.

126

SARASATI SP POL 2006 Wałach gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
O: Zofia Kacprzak
B: Piotr Wiese
K013384
104.

59

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush
M: Sestercja / Saphir
O: Aleksander Kiljańczyk
B: -
K023181
105.

24

STAMFORD Folblut POL Brak Wałach kara/Brak F: Brak
M: Brak
O: Agnieszka Kopka
B: Brak
Brak Brak Brak
106.

137

STORMING AHEAD F:
M:
O:
B:
107.

129

SYWILLA SP POL 2012 Klacz gniada F: Fair Play Coudreau
M: Samantha Ponysport
O: Zuzanna Łowiec
B: Marek Kot
Brak
108.

136

TOLTECHI GP Z Z POL 2011 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
K023982
109.

86

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
110.

55

VENGO KWPN NED 2002 Wałach gniada/173 F: Niveau
M: Emmelin
O: Paulina Berdowska
B: Paulina Berdowska
brak
111.

41

WALENTYNA FIORD POL 2012 Klacz izabelowata/kuc:135 F: Sport
M: Wiki
O: Marek Janas
B: Marek janas
Brak Brak
112.

123

WALKIRIA NN POL 2003 Klacz gniada/159 F: NN
M: NN
O: Beata Smużyńska-Staszak
B: NN
brak 616999661115203
113.

4

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
brak
114.

121

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B:
K009862 5280030305238 102XR45
115.

113

ZAPOLATA KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Rafał Popiel
B: Irlandia
K025929 826608200170234
116.

2

ZARIM SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Imequyl/Luron
M: Zara/Bajou du Rouet
O: Elżbieta Domagała
B: -
K022770 616009590104412
117.

80

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
118.

134

ŻEŃSZEŃ NN POL 2008 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Sochan Stanisław
B: NN
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-12-01
4
2018-12-01
6
2018-12-02
1
2018-12-01
2
2018-12-01
3
2018-12-02
7
2018-12-02
2
Boćkowska Olivia
BPK
PARYS (71)
2018-12-01
2018-12-01
13
2018-12-02
2018-12-02
8
2018-12-02
17
Bogusz Ida
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2018-12-01
1
2018-12-01
2018-12-01
12
2018-12-01
Borcuch Miła
Stajnia Wilanów
2018-12-01
2018-12-01
Brandys Katarzyna
stajnia Ulmag
2018-12-01
24
2018-12-01
2018-12-01
27
Bzowska Hanna
Aromer
GACEK (108)
2018-12-01
14
2018-12-01
2018-12-02
15
2018-12-02
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
NESSINO (63)
2018-12-01
19
2018-12-01
Chróścik Julia
Klub Jeździecki Akademia Kucania
DAMROKA (15)
2018-12-01
1
2018-12-01
18
2018-12-01
5
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2018-12-02
Cieńska Zofia
Polski Polo Klub
2018-12-02
14
2018-12-02
20
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
2018-12-01
Czech Marcelina
BPK (LUL)
KALINA (79)
2018-12-01
2
2018-12-01
10
2018-12-01
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (62)
2018-12-01
2018-12-01
Domagała Natalia
KJ Aromer Józefin
ZARIM (2)
2018-12-01
1
2018-12-02
1
2018-12-01
2
Dragan Natalia
BPK - MAZ
NESKO (112)
2018-12-02
1
2018-12-02
1
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (109)
2018-12-01
2018-12-01
Dudek Anna
KJ Aromer
2018-12-01
25
2018-12-01
2018-12-02
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin / SJ Fidelius
2018-12-02
2018-12-02
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer Józefin
DEBRA (72)
2018-12-01
2018-12-01
4
2018-12-02
7
2018-12-02
3
Foks Jakub
WKJ Lublin
2018-12-01
16
2018-12-01
21
2018-12-01
1
2018-12-02
2018-12-02
13
2018-12-02
17
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer Józefin
NIKE (105)
2018-12-01
6
2018-12-01
3
2018-12-02
2
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
CANTURA M (110)
2018-12-02
5
2018-12-02
10
Gołębiewska Dorota
niezrzeszona
WALKIRIA (123)
2018-12-02
16
Goreń Julia
niezrzeszona
BOGUN (133)
2018-12-02
5
2018-12-02
18
2018-12-02
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (90)
2018-12-01
4
2018-12-01
2
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
MONELLO (60)
2018-12-01
2018-12-01
Herbreder Marta
Horseland
KLUSEK (131)
2018-12-02
1
2018-12-02
17
2018-12-02
12
2018-12-01
2018-12-01
2018-12-01
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (97)
2018-12-02
1
2018-12-02
2018-12-02
Jocz Maja
Stania Ulmag
RONDENO (45)
2018-12-01
18
2018-12-01
18
2018-12-01
21
Kacprzak Zofia
KJ Aromer Józefin
SARASATI (126)
2018-12-02
9
Kaleta Zuzanna
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
AJSZA (135)
2018-12-01
28
2018-12-01
1
Karolina Wernerowicz
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2018-12-01
17
2018-12-01
16
2018-12-01
22
2018-12-01
Kasak Kalina
KJ Aromer
GALEON (37)
2018-12-01
24
2018-12-01
18
2018-12-02
1
2018-12-02
1
Kępska Julia
KJ Akademia Kucania
PRAGA (101)
2018-12-01
1
2018-12-01
1
2018-12-01
13
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2018-12-02
2
2018-12-02
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (85)
2018-12-02
2018-12-02
3
2018-12-02
5
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
2018-12-01
19
2018-12-01
12
2018-12-01
Kobiałka Julia
Stajnia Wilanów
GROT (20)
2018-12-01
2018-12-01
Kołodziejek Jakub
Nz
OSTEO (25)
2018-12-01
26
2018-12-01
27
2018-12-01
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
DAN II (21)
2018-12-01
2018-12-01
2018-12-01
Kopka Agnieszka
KJ Aromer Józefin
EMMA (125)
2018-12-01
6
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
MILUZA (40)
2018-12-01
2018-12-01
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
WINNETOU (121)
2018-12-01
2
Kowalska Zuzanna
Horseland
2018-12-02
1
2018-12-02
17
2018-12-02
27
Kozłowska Aleksandra
niezrzeszona
WALKIRIA (123)
2018-12-02
11
2018-12-02
16
Krajewska Iga
Horseland
KLUSEK (131)
2018-12-01
2018-12-01
15
2018-12-01
18
Kraś Helena
BPK
2018-12-01
22
2018-12-01
EMILKA (128)
2018-12-01
2018-12-01
2018-12-01
Królikowska Zuzia
stadnina Ławra
VENGO (55)
2018-12-01
29
2018-12-01
12
2018-12-01
Kurzyńska Lena
KJ Aromer Józefin
LIVELLO (68)
2018-12-01
6
2018-12-01
2018-12-02
2018-12-02
2
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-12-01
10
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2018-12-02
8
2018-12-02
4
BAD BOY (74)
2018-12-02
6
2018-12-02
7
Łowiec Zuzanna
BPK
SYWILLA (129)
2018-12-02
17
2018-12-02
28
2018-12-02
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2018-12-02
8
2018-12-02
4
Marjańska Paulina
Stajnia Złoty Koń
2018-12-02
1
2018-12-02
1
PIRAT (27)
2018-12-02
1
2018-12-02
25
Marx Zofia
KJ AROMER
AMAR (1)
2018-12-01
5
2018-12-02
4
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (124)
2018-12-01
20
2018-12-01
13
2018-12-02
1
2018-12-02
11
Milczarek Anita
KJ Aromer
KURHAN (107)
2018-12-01
20
2018-12-01
2018-12-02
1
2018-12-02
8
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-12-01
17
2018-12-01
5
2018-12-01
3
Młotkiewicz Weronika
KJ Akademia Kucania
2018-12-02
19
2018-12-02
7
2018-12-02
Naruszewicz - Stroińska Julia
BPK (MAZ)
DAME (54)
2018-12-01
2018-12-01
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2018-12-01
11
2018-12-01
2018-12-02
2018-12-02
11
Odzioba Antonina
KJ Aromer
SARACEN (39)
2018-12-01
1
2018-12-02
2018-12-02
2018-12-01
Odzioba Michał
Kj Aromer
2018-12-01
24
2018-12-01
31
2018-12-02
1
2018-12-02
21
Okoń Zofia
Polski Polo Klub
2018-12-01
11
2018-12-01
16
Okuła Zofia
BPK
COLORADO (119)
2018-12-01
6
2018-12-01
5
Ozga Weronika
Klub Jeździecki Dworek
BRYLANT (67)
2018-12-01
1
2018-12-01
1
2018-12-01
18
Pastuszek Joanna
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
CELEBRA (42)
2018-12-01
2018-12-01
Patejko Sara
Largo Sp. z o.o.
2018-12-01
2018-12-01
3
2018-12-01
1
2018-12-02
Pawłowska Kornelia
BPK
2018-12-01
1
2018-12-01
3
2018-12-02
1
2018-12-02
3
Pietrkiewicz Marta
KJ Dworek Okuniew
MARINA (89)
2018-12-01
24
2018-12-01
2018-12-01
24
2018-12-02
20
2018-12-02
9
Pogodzińska Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
AGITANIA (114)
2018-12-02
12
2018-12-02
Pogodzińska Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
CHIPS (115)
2018-12-02
21
2018-12-02
Polkowska Marta
UKS Military Kąck
MARKO (95)
2018-12-01
2018-12-01
Popiel Antonina
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
ZAPOLATA (113)
2018-12-02
24
2018-12-02
13
Poziomkowska Julia
WKJ. Lublin
NASTER (30)
2018-12-01
1
2018-12-01
9
2018-12-02
1
2018-12-02
22
2018-12-02
2018-12-01
1
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2018-12-01
30
2018-12-01
2018-12-02
26
2018-12-02
2018-12-01
2018-12-02
2018-12-01
8
2018-12-01
Raszewska Gaja
Stajnia Wilanów
DRAGON (22)
2018-12-01
9
2018-12-01
Rębisz Kinga
BPK
2018-12-01
2018-12-01
Rudnicka Zofia
Klub Jeździecki Dworek
DRAK-GR (51)
2018-12-01
2018-12-01
1
2018-12-01
Saługa Laura
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (87)
2018-12-01
1
2018-12-01
1
2018-12-01
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-12-02
2
2018-12-02
1
2018-12-02
12
2018-12-02
2018-12-02
BREST (83)
2018-12-01
18
2018-12-01
28
2018-12-01
2018-12-01
LIBRETTO (102)
2018-12-01
29
2018-12-01
23
2018-12-01
2018-12-01
2018-12-01
1
Skoniecka Julia
Nz
NERON (117)
2018-12-01
1
2018-12-01
24
2018-12-01
17
Słopecka Melania
Bpk
2018-12-01
7
2018-12-01
9
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
RONALDINI (104)
2018-12-02
2018-12-02
14
2018-12-02
2
Soczewska Oliwia
Polski Polo Klub
2018-12-01
10
2018-12-01
7
2018-12-02
13
2018-12-02
9
Strus Patrycja
niezrzeszona
2018-12-02
23
2018-12-02
19
2018-12-02
Sułowska - Calak Paulina
KJ Dobrzyniec
MERLIN (46)
2018-12-01
25
2018-12-01
18
2018-12-02
14
2018-12-02
Syliwoniuk Aleksandra
SJ Mustang Rakowiska
2018-12-01
7
2018-12-01
9
2018-12-02
4
2018-12-02
15
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania
GOLDIKA (16)
2018-12-01
11
2018-12-01
9
2018-12-02
7
2018-12-02
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (96)
2018-12-01
2018-12-01
Szyc Sonia
Klub jeździecki AROMER
PREZES (76)
2018-12-02
1
2018-12-02
1
Tobiasz Izabela
-
2018-12-02
9
2018-12-02