Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
165 ENTRY ACCEPTED 2019-01-26 07:57:20
2019-01-26 07:57:20
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
164 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 17:41:31
2019-01-25 17:41:31
Oskar Nowak LUCKY
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 17:35:19
2019-01-25 17:31:33
Natacha Mont-Jovet HELERINA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 17:04:36
2019-01-25 17:04:36
Marek Wacławik CABO
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
161 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 22:16:50
2019-01-24 22:06:31
Kornelia Naumiuk U-PSIKUS
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
160 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 20:57:44
2019-01-24 20:52:25
Aleksandra Naleszkiewicz QUINTERO
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
159 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 20:57:42
2019-01-24 19:41:19
Paweł Jachymek SZAMAN
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
158 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 20:57:35
2019-01-24 17:34:31
Julia Gradzi ŁASUCH
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 17:12:04
2019-01-24 17:11:12
Agnieszka Kopka EMMA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 17:12:08
2019-01-24 17:10:28
Agnieszka Kopka BAZYLIA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
155 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 14:45:01
2019-01-24 14:44:36
Gabriela Drózd KASANDRA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
154 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 14:37:45
2019-01-24 14:28:17
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
153 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 13:22:16
2019-01-24 12:49:42
Magdalena Ziajkowska LORD OF THE RING KG
  • 2x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 2x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
152 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 12:34:12
2019-01-24 11:53:19
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
151 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 11:18:38
2019-01-24 11:05:14
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 11:18:41
2019-01-24 11:04:09
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 11:18:44
2019-01-24 11:01:59
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
148 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:43:13
2019-01-24 09:43:02
Julia Wieczorek HOTREX
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:43:15
2019-01-24 09:42:40
Maria Piotrowska LARIANT
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
146 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:43:18
2019-01-24 09:38:37
Melania Słopecka LABRADOR
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:10:44
2019-01-24 06:13:54
Zofia Pogodzińska SELENE
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:10:41
2019-01-24 06:06:16
Zofia Pogodzińska SONAR
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
143 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:10:38
2019-01-23 22:51:46
Paulina Starczewska HALOGEN
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
142 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:10:35
2019-01-23 22:26:09
Aureliusz Tymiński MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
141 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:10:32
2019-01-23 22:25:59
Konrad Bogusz DEMON
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
140 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:10:23
2019-01-23 22:24:16
Michał Siejek LIBRETTO
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:10:20
2019-01-23 22:23:46
Anna Mrowiec CHELSEA L
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/L/L 100 licencyjny ZR
138 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:10:13
2019-01-23 22:23:06
Karolina Szaniawska ELWIS
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:10:10
2019-01-23 22:22:31
Julia Chróścik EL- VIS
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:10:05
2019-01-23 22:21:33
Kaja Kamieniecka GWIAZDKA
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
135 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:10:02
2019-01-23 22:21:04
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:09:57
2019-01-23 22:20:35
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:09:53
2019-01-23 22:19:57
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:09:49
2019-01-23 22:16:51
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:09:46
2019-01-23 22:16:06
Dominika Szymańska KAMINA D
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:09:43
2019-01-23 22:14:08
Weronika Sobczak BOLIWAR
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:09:40
2019-01-23 22:13:22
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:08:07
2019-01-23 19:53:55
Natalia Dragan NESKO
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:08:04
2019-01-23 19:06:30
Milena Czaplińska KORA
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 18:34:15
2019-01-23 17:55:06
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 18:34:24
2019-01-23 16:48:18
Karolina Badowska LETYCJA
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 18:35:42
2019-01-23 16:47:15
Karolina Badowska DABECJA
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 15:37:11
2019-01-23 15:30:39
Weronika Rogalska MAKSIMUS
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 17/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 15:37:18
2019-01-23 15:29:26
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 15:37:22
2019-01-23 15:28:12
Magdalena Zalewska DARFUR
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 15:37:27
2019-01-23 15:21:51
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 15:37:32
2019-01-23 14:22:51
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:50:50
2019-01-23 11:45:16
Martyna Ufnal MACBETH
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:50:47
2019-01-23 11:44:56
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:33:13
2019-01-23 11:17:01
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 14/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:33:20
2019-01-23 11:16:23
Olga Gieracz RABAT
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:20:19
2019-01-23 11:15:19
Julia Kapel NEVIO 17
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:20:05
2019-01-23 11:14:35
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 17/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:11:27
2019-01-23 11:09:54
Zofia Cieńska CELCJUSZ
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:11:25
2019-01-23 11:06:48
Zofia Okoń RASCALINO WELT
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 11:06:41
2019-01-23 11:05:48
Amelia Brudnicka RASCALINO WELT
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-01-24 09:09:36
2019-01-23 10:30:04
Alicja Bolesta PROMYK
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 07:02:27
2019-01-23 10:20:17
Gabriela Wawerek SANTA WELT
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 07:02:21
2019-01-23 10:19:20
Gabriela Wojtaszewska DALAJLAMA
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-01-25 07:02:17
2019-01-23 10:14:54
Ewelina Polska-Fijałek TOP ALADIN
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 10:13:49
2019-01-23 10:06:03
Karolina Leszko AXOR
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 10:04:13
2019-01-23 09:32:21
Mateusz Tyszko XXX1
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
  • 1x 18/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:30:17
2019-01-23 09:29:25
Mateusz Tyszko ARAMIS
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 18/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:30:10
2019-01-23 09:27:29
Magdalena Krasnowska SELSSILIO
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:30:13
2019-01-23 09:26:41
Magdalena Krasnowska NEMIROFF
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
  • 1x 17/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 18/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:30:07
2019-01-23 09:25:59
Mateusz Tyszko QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:30:01
2019-01-23 09:23:56
Mateusz Tyszko SASILIO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 14/L/L 100 licencyjny ZR
98 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:22:47
2019-01-23 09:21:35
Mateusz Tyszko MONTENEA Z
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 09:22:50
2019-01-23 09:20:32
Mateusz Tyszko CASSINA 20
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
  • 1x 17/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 18/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 08:51:17
2019-01-23 08:46:22
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 07:44:25
2019-01-22 23:04:24
Inga Kloze DRAGO DE QUEEN
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 07:44:46
2019-01-22 21:23:36
Krzysztof Bielica CLIF
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 07:44:50
2019-01-22 21:16:32
Karolina Duda BANGA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 07:44:35
2019-01-22 20:48:45
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:44:24
2019-01-22 20:15:03
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:44:27
2019-01-22 20:14:36
Wojciech Stasiuk CEDRIC
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:43:11
2019-01-22 18:24:28
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:43:15
2019-01-22 18:23:40
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:43:25
2019-01-22 18:22:29
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:43:27
2019-01-22 18:21:10
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:43:30
2019-01-22 18:19:32
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:43:32
2019-01-22 18:02:53
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:43:43
2019-01-22 17:09:56
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:43:46
2019-01-22 17:09:26
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x 18/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:43:48
2019-01-22 17:09:01
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x 17/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:43:55
2019-01-22 17:08:18
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 20:43:58
2019-01-22 15:52:24
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 2x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 15:49:08
2019-01-22 15:27:12
Karolina Łącka SUN PAULA
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 15:49:12
2019-01-22 14:31:13
Oskar Nowak LUCKY
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 15:49:17
2019-01-22 14:26:41
Kinga Lewandowska LUCKY
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 15:49:22
2019-01-22 11:27:23
Natalia Czarnak FIESTA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 11:14:22
2019-01-22 10:53:50
Konstancja Szymacha DA VINCI
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 17/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 08:13:34
2019-01-22 07:25:11
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 08:13:42
2019-01-22 01:16:46
Łucja Majka SAN REMO
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 08:13:46
2019-01-22 01:13:39
Łucja Majka JACKPOT
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 08:13:50
2019-01-21 21:30:27
Julia Kropielnicka GOTYK
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-01-22 08:13:54
2019-01-21 21:23:17
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 20:42:51
2019-01-21 20:14:22
Anita Milczarek KURHAN
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 20:42:54
2019-01-21 19:51:22
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 20:42:55
2019-01-21 19:39:58
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 20:42:57
2019-01-21 18:06:00
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk LANCER SON
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 20:42:59
2019-01-21 14:27:55
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 20:43:00
2019-01-21 13:31:12
Zuzanna Kłos PANDORA PQ
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 20:43:02
2019-01-21 13:30:02
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 07:44:54
2019-01-21 13:29:14
Julia Buriak TANGENS
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 10:04:33
2019-01-21 09:49:30
Jan Kamiński JAREMA
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 08:52:28
2019-01-21 08:07:04
Stanisław Przedpełski ANARION D’OZ
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 07:40:49
2019-01-20 23:35:10
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 18/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 07:40:53
2019-01-20 22:21:00
Marta Pietrkiewicz MARINA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 07:40:57
2019-01-20 22:19:54
Marek Wajda BACHUS BH
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 07:41:01
2019-01-20 21:47:34
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 07:41:07
2019-01-20 20:41:20
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 07:41:11
2019-01-20 20:34:26
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 07:41:14
2019-01-20 20:22:32
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 12:48:54
2019-01-20 18:12:02
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:18:10
2019-01-20 17:38:30
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:18:12
2019-01-20 17:37:42
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:18:13
2019-01-20 16:51:10
Alicja Markiewicz TOPAZ
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:18:15
2019-01-19 22:36:50
Stanisław Przedpełski COCO LADY
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:18:17
2019-01-19 22:35:58
Stanisław Przedpełski CANJER HST
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:18:18
2019-01-19 22:34:37
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-01-20 19:18:20
2019-01-19 18:26:18
Joanna Mazurek GERSHWIN H
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 16:24:25
2019-01-19 15:59:35
Karolina Kłos ASSANI
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 16:24:38
2019-01-19 11:41:25
Natalia Łazowska NESKA
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 16:24:40
2019-01-19 10:39:16
Zuzanna Zwolak CABALLO H
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 08:54:33
2019-01-18 22:29:49
Monika Binerowska CHIRON
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 08:54:38
2019-01-18 22:28:30
Monika Binerowska CALHEDRON
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 08:54:45
2019-01-18 19:27:21
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 08:54:48
2019-01-18 13:52:16
Karolina Kicinska NOTA
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 09:23:33
2019-01-18 09:22:21
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 09:23:36
2019-01-18 09:21:52
Artur Kufel ELANO
  • 1x 9/C/C 130 ZR (art 274.5.3)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 09:01:54
2019-01-18 07:26:06
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 09:01:56
2019-01-18 07:24:02
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-21 07:41:18
2019-01-17 18:48:56
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 09:02:08
2019-01-17 18:48:17
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 13:04:54
2019-01-17 12:45:00
Julianna Fabijaniak STAMFORD
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 11:47:19
2019-01-17 11:25:03
Hanna Bzowska GACEK
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 08:33:36
2019-01-17 07:34:26
Aleksandra Majewska CALVADOS
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 21:43:28
2019-01-16 20:43:25
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 18:35:34
2019-01-16 20:42:47
Franciszek Jurzak CLAUS
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 8/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 21:43:31
2019-01-16 20:41:42
Iga Bors SHADOW
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 18:25:03
2019-01-16 18:13:26
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 13:05:49
2019-01-16 13:02:44
Gaja Raszewska DRAGON
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 13:05:57
2019-01-16 11:47:34
Nikolina Czuchaj BENEFIS
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 13:06:02
2019-01-15 23:08:57
Magdalena Głaz AMADEUSZ
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 13:06:05
2019-01-15 23:07:40
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR (art. 269 i 270)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 20:41:23
2019-01-15 09:12:27
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-23 21:08:45
2019-01-15 07:42:48
Aleksandra Syliwoniuk BAJECZNY KSIĄŻE
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT (art. 238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-01-15 20:41:28
2019-01-14 21:21:35
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 19:24:36
2019-01-14 09:45:55
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 08:54:52
2019-01-13 16:06:42
Anna Czarnecka JIM BEAM
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 08:54:57
2019-01-13 16:06:09
Aleksander Antas ŁAPÓWKA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-14 19:24:40
2019-01-13 13:33:06
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 16/N/N 120 ZR (art. 274.5.3)
  • 1x 17/N1/N1 125 ZR (art. 274.5.3)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antas Aleksander Nz
2005 (JM.)
Brak
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
4. Bielica Krzysztof Stajnia Piaseczno
S
brak
5. Binerowska Monika JKS Niestępowo
2004 (JM.)
O047538
6. Bogusz Konrad niezrzeszony
S
brak
7. Bolesta Alicja WKj Lublin
2004 (JM.)
brak
8. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
9. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
10. Brudnicka Amelia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Brak
11. Burchard Janina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2006 (JM.)
0043877
12. Buriak Julia KJ Aldragho Piaseczno
2004 (JM.)
brak
13. Bzowska Hanna Aromer
2006 (JM.)
0046009
14. Chróścik Julia Klub Jeździecki Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
15. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
16. Cieńska Zofia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Brak
17. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
18. Czarnecka Anna BPK
2001 (J.)
brak
19. Czech Marcelina Equiclub Zamłyniec
2002 (J.)
O042784
20. Czuchaj Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O043868
21. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (J.)
O048865
22. Drózd Gabriela KJ Aldragho
S
O006793
23. Duda Karolina Stajnia Piaseczno
2005 (JM.)
brak
24. Fabijaniak Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
25. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
26. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
27. Florczak Aleksandra EQUIKAM
2003 (J.)
O041726
28. Gburzyński Grzegorz Equikam Sp. z o.o.
S
O049026
29. Gieracz Olga Bpk
2006 (JM.)
Brak
30. Głaz Magdalena KJ Milord Falenty Nowe
2000 (MJ.)
brak
31. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
32. Gradzi Julia BPK
2000 (MJ.)
brak
33. Jachymek Paweł WKJ Lublin
S
O002463
34. Jóźwiak Gabriela KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
brak
35. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
36. Kaleta Zuzanna Stajnia Agmaja
2007 (JM.)
brak
37. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043878
38. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
39. Kicinska Karolina SSKJ Bobrowy Staw
S
O043139
40. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
41. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
42. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
43. Kłos Karolina Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2003 (J.)
O041683
44. Kłos Zuzanna KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
brak
45. Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
46. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O026072
47. Krasnowska Magdalena KJ Leśna Wola
S
O003541
48. Kropielnicka Julia Brak
2006 (JM.)
Brak
49. Kufel Artur WKJ Lublin / SJ Krupiec
S
O000968
50. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
51. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
52. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
53. Lewandowska Oliwia BPK
2001 (J.)
brak
54. Lewandowska Weronika Largo Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O038650
55. Łącka Karolina BPK (MAZ)
S
O021929
56. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (JM.)
O043384
57. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
58. Majewska Aleksandra Stajnia Wilanów
2003 (J.)
brak
59. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
60. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
61. Mazurek Joanna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O027547
62. Milczarek Anita KJ Aromer
S
O049015
63. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
64. Mont-Jovet Natacha bpk
2004 (JM.)
O036944
65. Mrowiec Anna KJ Akademia Kucania
S
O046315
66. Naleszkiewicz Aleksandra SKJ Beckersport Raszyn
S
O006079
67. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O032392
68. Naumiuk Kornelia bpk
2009 (Mł.)
O047930
69. Nowak Oskar Huculski Raj
2003 (J.)
Brak
70. Okoń Zofia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Xxx
71. Patejko Sara Largo Sp. z o.o.
2004 (JM.)
O031618
72. Pawłowska Kornelia BPK
2007 (JM.)
O048610
73. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
74. Piotrowska Maria Stajnia Sawanka
2005 (JM.)
brak
75. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O035554
76. Pliem-Perka Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (Mł.)
O048671
77. Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
78. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
79. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034837
80. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
81. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O001821
10025825
82. Przedpełski Stanisław WKJ Warszawa
S
O001821
83. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
0001821
84. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
85. Raszewska Gaja Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (JM.)
brak
86. Rodź Natalia KJ Aromer
2005 (JM.)
O047927
87. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (J.)
O024452
88. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
89. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
90. Słopecka Melania Bpk
2003 (J.)
35715/18
91. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
O041723
92. Starczewska Paulina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
93. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
94. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
95. Syliwoniuk Aleksandra SJ Mustang Rakowiska
2002 (J.)
brak
96. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
97. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
98. Szymańska Dominika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
brak
99. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
100. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
101. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (JM.)
O036152
102. Vollenhoven Agata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O003338
103. Wacławik Marek St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O002899
104. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
105. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O039315
106. Wieczorek Julia Stajnia Sawanka
2006 (JM.)
Brak
107. Wiśniewska Oliwia Stajnia Wilanów
2015 (Mł.)
brak
108. Wołąs Ada BPK - MAZ
S
O007542
109. Zalewska Magdalena Bpk
S
brak
110. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
111. Ziajkowska Magdalena Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
112. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
113. Żółkiewicz-Fiuk Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O004545
114. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
115. Zwolak Zuzanna JKS Niestępowo
2001 (J.)
O043531
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

ADMIRAŁ XO POL 2004 Wałach gniada/180 F: Vis Versa
M: Aragona
O: Artur Rodź
B: SK Janów Podlaski
10470
2.

150

AJSZA Kuc Niemiecki NED 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: NN
M: NN
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
brak 528009091167446
3.

26

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
4.

63

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Ogier gniada F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
O: Karolina Kicińska
B: Francja
K019753
5.

73

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
6.

93

ASKARIA Niem. Sportowa GER 2012 Klacz siwa F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
O: Zbigniew Kruk
B: Kai Uwe Fricke
K024533 DE456370055112
7.

45

ASSANI MŁP POL 2007 Wałach siwa F: Efekt
M: Azalia
O: Joanna Zdankiewicz
B: Aleksander Łój
K026310
8.

37

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K022314 528017200900598
9.

74

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
10.

110

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
O: Karolina Leszko
B: Mirosław Tchórz
K024006 616009670060713
11.

58

BACHUS BH SP POL 2011 Wałach gniada F: Elf
M: Bila BH
O: Magdalena Litaszewska
B: Bogna Hupa
Brak
12.

5

BAJECZNY KSIĄŻE Małopolska POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Vis Versa
M: Bursztynka
O: Syliwoniuk
B: Rabajczyk
brak
13.

100

BANGA MŁP POL 1997 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Garland
M: Barcelona
O: Mirosław Styczeń
B: SK Ochaby
brak 09564
14.

75

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
15.

155

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nobody / Indoctro
M: Bretania / Firstgraaf
O: Agnieszka Kopka
B: Paweł Strzechowski
K020076 616009590286109
16.

25

BENEFIS Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
K008670 POL007611002502
17.

61

BERGAMO XX POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Alywar
M: Barbie
O: Agnieszka Urbaniak
B: Damis BT
brak
18.

60

BIRMA Deutsche Reitpony POL 2007 Klacz gniada/kuc:137 F: Durello Top
M: Banitka
O: Edyta Lewandowska
B: Tomasz Kowala
K016340 12162 12162
19.

128

BOLIWAR NN POL nn Wałach kasztanowata/nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak nn
20.

47

CABALLO H Wlkp/poch.trk. POL 2011 Ogier kasztanowata/165 F: Likwor
M: Centuria / Sedan
O: Iwona Zwolak
B: Agnieszka Rąbca
K019000 616007530219911
21.

160

CABO MECKL POL 2008 Stallion Bay F: CONCRETO 9HOLST)
M: COLETTA (HANN)/CHEENOOK (HOLST)
O: Largo SA
B: Largo SA, Pawel Sawicki
DE427271663208 104QY29
22.

21

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
23.

42

CALHEDRON Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Likwor
M: Cypia
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017459 POL732010051910
24.

31

CALVADOS Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada/mk:156 F: Grey
M: Castella
O: Elżbieta Laszczka
B: SK Liski
brak
25.

53

CANJER HST HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
O: Anna Kiełb
B:
K022704 DE421000297810 105RI36
26.

35

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
27.

9

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino
M: Gerona
O: -
B: -
K022024
28.

103

CASSINA 20 OLD GER 2012 Klacz siwa F: Casino Berlin /
M: Furstin Quinta O / Quintender
O: Michał Krzemień
B:
K024897 DE418180206612
29.

96

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K024868
30.

112

CELCJUSZ WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen
M: Całka
O: Anna Gromnicka
B: Kawczyńska Kinga
Brak
31.

62

CHARDONNAY Deutsches Sportpferd GER 2014 Wałach gniada F: Chetlag
M: Classic Cera
O: Magdalena Ziajkowska
B: Niemcy
DE 456560008014
32.

38

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
33.

137

CHELSEA L SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Candy Girl II PG /
O: Anna Sobańska
B: Izabela Jastrzębska
K011364
34.

41

CHIRON Trakeńska POL 2008 Wałach gniada/170 F: Malmo
M: Cypia
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K012816 POL732010035408
35.

92

CHOCO LADY Niem. Sport. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 105BA05
36.

8

CLAUS HOL. GER 2011 Wałach siwa F: Cormint
M: Viola XXXXV / Ladas
O: H&B Jakub Jurzak
B: Niemcy
K026183
37.

99

CLIF SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/168 F: Cantanis
M: Fantazja
O: Karolina Chodkiewicz
B: nn
09857 09857
38.

52

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394
39.

28

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
40.

91

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
41.

94

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 cm F: Posejdon (sp.)
M: Czantoria (sp.)
O: Jarosław Ptaszyński
B: Mirosław Cichy
K025138
42.

80

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
K024979 528003000812823
43.

124

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
K025355
44.

119

DARFUR Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/173 F: Banita
M: Dalarna
O: Batalion Reprezentacyjny Wojska Polskiego
B: Stadnina Koni Liski Sp. Z o. O.
Brak POL 007 60 02976 06
45.

139

DEMON SP POL 2013 Wałach srokata/165 F: Cytat
M: Dosia
O: Konrad Bogusz
B: Konrad Bogusz
brak 616009660524613
46.

20

DIANA L SP POL 2005 Klacz gniada/- F: BISCHOF L
M: DONNERDAMME L
O: Florczak
B: -
K011520 11593 POL009580228105
47.

118

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
O: Magdalena Zalewska
B: Soćko Mateusz
brak
48.

114

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
O: Anita Skulska
B: /
/ /
49.

97

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Solaris
M: Deborah
O: Kloze Inga
B: Muzyka Monika
K024479
50.

24

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
brak
51.

135

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
52.

40

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Zavall VDL
M: Violet
O: Robert Stasiuk
B: ...
K016424 528003200907210
53.

136

ELWIS Kuc Feliński POL 2005 Wałach kara/kuc:139 F: Mandaryn
M: Energia
O: Anna Sobańska
B: Zofia Fulman
K019939 pol013580372805
54.

154

EMMA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Etolia / Burgund
O: Agnieszka Kopka
B: Cezary Senderowski
K023844 616007600308510
55.

85

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
56.

152

ETNA W SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Che Guevara L
M: Enigma W
O: Tomasz Jóźwiak
B: Rinaldo Kiecoń
K018592
57.

89

FAMEUS OLT KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro
M: Kamalve/Ramiro Z
O: Leszek Sasinowski
B: Holandia
Brak
58.

90

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
O: Zbigniew Kruk
B: W. S. Oosterveld
K024532 528003201007590 105ZV50
59.

83

FIESTA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
O: Andrzej Czarnak
B: nn
brak brak
60.

165

FOREST F:
M:
O:
B:
61.

32

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilla
O: Klaudia Fabicka
B: N
K013287 616009510050003
62.

55

GERSHWIN H Bawarska GER 2010 Wałach gniada/166 F: Gambrinus Son
M: Cara Z
O: Aleksander Gołębiewski
B: Niemcy
brak DE 481 810035710
63.

131

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
64.

78

GOTYK SP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Libretto
M: Gloria
O: Michał Kropielnicki
B: Nn
Brak 616 009 63 0148709
65.

134

GWIAZDKA TS POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Maciuś / nn
M: Hadora / Hadrian
O: Anna Sobańska
B:
K019024 POL999540183107
66.

49

HALLOUMI SP POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38
M: Hellenika
O: Jacek Dobrowolski
B: -
K026385
67.

141

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Michał Siejek
K019314
68.

127

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm
M: Happy Star
O: Aleksandra Walczak
B: nn
K012036 616009530147506 brak
69.

161

HELERINA Trakeńska POL 2012 Klacz kara F: Velsas
M: Helmainte
O: Malwina Mont-Jovet
B: Tomasz Gąsowski
K022537 POL 732 01 00622 12
70.

144

HOTREX NN POL 2008 Wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
O: Krzysztof Wieczorek
B: Nn
Brak
71.

56

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
72.

43

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
73.

34

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
O: Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818
74.

77

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
O: Łucja Majka
B: Andrzej Żejmo
K024677 616009610140612
75.

39

JASTINE SP POL 2005 Klacz F: Ever for Pleasure
M: Jurta
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K012855
76.

1

JIM BEAM Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Anna Czarnecka
B: -
brak
77.

149

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B: -
K016458 616999590267306
78.

133

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Jejmościanka
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
79.

71

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
80.

129

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940 POL732010026007
81.

153

KASANDRA SP POL 2005 Klacz siwa F: Cavallo
M: Kamena
O: Gabriela drozd
B: Grzegorz Kubiak
K011220
82.

67

KURHAN Małopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Dzielżan
M: Kurzawa
O: W Cuglach sc
B: SK Walewice
brak
83.

29

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
84.

54

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
O: Łukasz Pięta
B: Karl-Heinz Bruck
brak brak
85.

146

LABRADOR Traken POL 2003 Wałach kara/mk: F: Arianin / Sopran
M: Literatka / Dziurawie
O: M.Burdzy-Barrington
B: brak
K015802
86.

70

LANCER SON Holsztynska GER 2002 Wałach gniada F: Lancer II
M: Amica
O: Magdalena Żółkiewicz-Fiuk
B: Niemcy
K007383 DE421000126702
87.

145

LARIANT WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Magdalena Piotrowska
B: Nn
Brak
88.

123

LETYCJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Markies V
M: Lady Black
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
K025357
89.

121

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
90.

68

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/mk:141 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
O: Agnieszka Kurzyńska
B: Jan Bittala
K019025 203001830257803
91.

120

LOCO Lusitano ESP 2009 Wałach izabelowata/mk:155 F: NN
M: NN
O: Ada Wołąs
B: Maria Del Pilar
K025819 ULEN72491000001
92.

59

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
93.

151

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
94.

162

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Aperitif/Fusain de Dafney
M: Lukrecja/Paszkwil
O: Patrycja Kamińska
B: Słomiński Mirosław
Brak
95.

2

ŁAPÓWKA Typ Pogrubiony POL 2003 Klacz gniada/kuc:156 F: Cent
M: Łatka
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Anna Komoń
K015957 12564
96.

156

ŁASUCH Małopolska POL 2009 Wałach gniada/167 F: Harpun
M: Łysa
O: Michał Wcisło
B: brak
brak 616006661693209
97.

116

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: Nowogródek / Who Knows
M: Muffin / Spinway Comet
O: Emilia Ufnal
B: Patrycja Dziewolska
K014100 616013610168707
98.

117

MAKSIMUS Wielkopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: VANDAMME
M: MELISA
O: Małgorzata Rogalska
B: Ryszard Piątek
K023494 616007610100210
99.

57

MARINA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harnaś
M: Montana
O: Jadwiga Wolniewicz
B: Zbigniew Janas
K009470 POL009660731203
100.

88

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
101.

84

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
102.

102

MONTENEA Z ZANG POL 2013 Klacz gniada F: Montender / Contender
M: Carenza / Carenzo
O: Gerard Gruca
B: Gerard Gruca
K024037 056015Z55827113
103.

69

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
104.

148

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
K019967 POL013570009205
105.

107

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
O: Magdalena Krasnowska
B: Barbara Mierzwińska
K018932 616009670114110
106.

46

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
107.

126

NESKO SP POL 2014 Wałach kara F: Salomon / Darco
M: Neska / Aunus
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403 616009640018614
108.

130

NEVADA ROYAL Z Holsztyńska POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab de Reeve
M: Ziva Ropyal
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
K026683 brak
109.

19

NEVIO 17 DRP DEU 2006 Wałach gniada/154 F: Nibelungenheld
M: Mhadina / Mentos
O: Jacek Kapel
B: Hedwig Buil
K026027 DE 443430007906
110.

44

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105 104TY80
111.

22

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Palmira
O: Grzegorz Gburzyński
B: Eco-Abi
K024817
112.

72

PANDORA PQ Mały Koń POL 2009 Klacz siwa/mk: F: Ludger
M: Poezja
O: Anna Misior
B: Włodzimierz Kowalski
brak
113.

101

PERFECTO SP POL 2010 Wałach kara F: Domel / Lagrain
M: Progis / Grand Amour
O: Aleksandra Poznańska
B: Zenon Brzozowski
K016501 616009520004510
114.

98

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:145 F: Nando Super
M: Penny
O: Piotr Burchard
B: Andrzej Doroszewski
Brak
115.

87

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
116.

17

PROMYK HC POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Wilczek
M: Petarda
O: Marcelina Czech
B: Wiesław Oleszczuk
brak
117.

158

QUINTERO Niem.sport. GER 2007 Wałach kasztanowata F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
O: Aleksandra Naleszkiewicz
B: Niemcy
K011667 DE456570297907
118.

105

QUITA DU DOMAINE Z Zangersheide BEL 2004 Klacz gniada F: Quantum ( Quidam de Revel x Cor de la Bryere)
M: Gret Palucca ( Coriolan x Capitol
O: Gerard Gruca
B: Belgia
K016862
119.

86

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
120.

113

RABAT Małopolska POL 2002 Wałach gniada F: Askar
M: Robinia
O: Marzena Dębska
B:
Brak
121.

115

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
K013543 POL999580294301
122.

111

RASCALINO WELT Hannover GER 2007 Wałach kara/162 F: Rascalino
M: Heuptstutbuch Wildblume
O: Weronika Magrini
B: Margaret und Richard Harms- Neunaber
Brak DE 4313192000307
123.

76

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Sokrates / Corrado I
M: Smirana / Creool
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 616009610158912
124.

143

SELENE MLP POL 2013 Klacz gniada/162 F: Banita
M: Safira
O: M. Lewandowski
B: T. Nowak
Brak
125.

106

SELSSILIO SP POL 2014 Wałach siwa F: Cassilio
M: Selena 12 / Corrado I
O: Anna Tyszko
B: SK Widzów Anna Tyszko
K025469
126.

30

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
127.

142

SONAR SP POL 2013 Wałach kara F: San Luis / Dixieland
M: Sonka / Le Voltaire
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
K025392 616009610105213
128.

33

STAMFORD XX POL 2010 Wałach skarogniada/mk:159 F: Royal Court
M: Sachmet
O: Agnieszka Kopka
B: Bogdan Marek Tomaszewski
brak 616POL10006873T
129.

36

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
O: -
B: -
K024941 826073001322207
130.

81

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Puillac de Meia Lua
M: Skrobia
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
131.

157

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Przybylski Krzysztof
K014132
132.

50

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
133.

13

TANGENS KUC POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Monika Karpińska
B: -
K019244
134.

147

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O: Janusz Pliem-Perka
B: SK Nowielice
K014650 12352
135.

14

TOP ALADIN PKSP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601 / Acord II
M: Tamona / Candiavolo
O: Ewelina Polska-Fijałek
B: Ryszard Wójcik
K024655 616009580408614
136.

51

TOPAZ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Efekt
M: Tamaria
O: Agnieszka Markiewicz
B: Janów Podlaski
K010029
137.

48

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
138.

159

U-PSIKUS KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:120 F: Urlop
M: Unita
O: Emilia Naumiuk
B: Emanuela Popielska
brak 013680027707
139.

18

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: VANDAME
M: ULINELA
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310 616009610227310
140.

132

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
141.

27

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
brak
142.

164

ZIRROCCO AIR F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub
20
SUM:
20.00
Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
50
SUM:
50.00
Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
80
SUM:
80.00
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
200
50
120
100
200
SUM:
670.00
Czech Marcelina Equiclub Zamłyniec
30
120
SUM:
150.00
Florczak Aleksandra EQUIKAM
80
SUM:
80.00
Gburzyński Grzegorz Equikam Sp. z o.o.
20
SUM:
20.00
Jachymek Paweł WKJ Lublin
120
SUM:
120.00
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
100
150
150
SUM:
400.00
Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
150
SUM:
150.00
Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
30
SUM:
30.00
Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
30
SUM:
30.00
Kłos Karolina Stowarzyszenie WKJ Warszawa
50
SUM:
50.00
Krasnowska Magdalena KJ Leśna Wola
100
100
SUM:
200.00
Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
50
SUM:
50.00
Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
30
SUM:
30.00
Pondo Natalia BPK (MAZ)
150
SUM:
150.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
200
50
SUM:
250.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
100
150
SUM:
250.00
Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
100
SUM:
100.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
150
100
200
100
150
SUM:
700.00
Wacławik Marek St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
150
200
SUM:
350.00
Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
120
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antas Aleksander
Nz
2019-01-26
1
2019-01-26
1
2019-01-26
30
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
LETYCJA (123)
2019-01-26
15
2019-01-26
2019-01-27
11
2019-01-27
16
DABECJA (124)
2019-01-26
8
2019-01-26
14
2019-01-27
5
20
2019-01-27
18
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-01-26
19
2019-01-26
29
PIPIN (87)
2019-01-26
9
2019-01-26
23
MARKIZA (88)
2019-01-26
1
2019-01-26
Bielica Krzysztof
Stajnia Piaseczno
CLIF (99)
2019-01-26
23
2019-01-26
11
2019-01-27
20
2019-01-27
21
Binerowska Monika
JKS Niestępowo
CHIRON (41)
2019-01-26
16
2019-01-26
13
2019-01-27
13
2019-01-26
28
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-27
2019-01-27
Bogusz Konrad
niezrzeszony
DEMON (139)
2019-01-26
14
2019-01-26
28
Bolesta Alicja
WKj Lublin
PROMYK (17)
2019-01-26
10
2019-01-26
10
2019-01-26
29
2019-01-27
1
2019-01-27
9
2019-01-27
19
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (30)
2019-01-26
2019-01-26
3
50
2019-01-26
19
2019-01-27
12
2019-01-27
19
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (114)
2019-01-27
12
2019-01-27
2
80
Brudnicka Amelia
Polski Polo Klub
2019-01-26
2019-01-26
1
2019-01-26
24
Burchard Janina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2019-01-26
2019-01-26
11
2019-01-26
Buriak Julia
KJ Aldragho Piaseczno
TANGENS (13)
2019-01-26
1
2019-01-26
22
2019-01-27
2019-01-27
1
Bzowska Hanna
Aromer
GACEK (32)
2019-01-26
33
2019-01-26
4
2019-01-27
10
2019-01-27
18
Chróścik Julia
Klub Jeździecki Akademia Kucania
EL- VIS (135)
2019-01-27
1
2019-01-27
5
2019-01-27
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2019-01-26
1
200
2019-01-26
6
2019-01-27
4
50
CHELBY (38)
2019-01-26
2
120
2019-01-26
13
2019-01-27
3
100
2019-01-27
1
200
Cieńska Zofia
Polski Polo Klub
CELCJUSZ (112)
2019-01-27
7
2019-01-27
15
2019-01-27
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
FIESTA (83)
2019-01-26
1
2019-01-26
15
2019-01-26
36
Czarnecka Anna
BPK
2019-01-26
10
2019-01-26
1
2019-01-26
4
Czech Marcelina
Equiclub Zamłyniec
KALINA (71)
2019-01-26
4
30
2019-01-26
2019-01-27
1
120
2019-01-27
17
Czuchaj Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
BENEFIS (25)
2019-01-26
15
2019-01-26
3
2019-01-27
21
Dragan Natalia
BPK - MAZ
NESKO (126)
2019-01-26
17
2019-01-26
16
Drózd Gabriela
KJ Aldragho
KASANDRA (153)
2019-01-27
11
2019-01-27
6
Duda Karolina
Stajnia Piaseczno
BANGA (100)
2019-01-26
21
2019-01-27
1
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer Józefin
2019-01-26
34
2019-01-26
31
2019-01-27
21
2019-01-27
23
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-01-26
9
2019-01-26
3
2019-01-26
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (85)
2019-01-26
13
2019-01-26
2019-01-26
Florczak Aleksandra
EQUIKAM
DIANA L (20)
2019-01-26
2
80
2019-01-26
20
Gburzyński Grzegorz
Equikam Sp. z o.o.
2019-01-26
5
20
2019-01-26
5
2019-01-26
6
Gieracz Olga
Bpk
RABAT (113)
2019-01-27
2019-01-27
14
2019-01-27
6
Głaz Magdalena
KJ Milord Falenty Nowe
2019-01-26
2
2019-01-26
2019-01-27
1
2019-01-27
2
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (56)
2019-01-26
7
2019-01-27
6
Gradzi Julia
BPK
ŁASUCH (156)
2019-01-26
2019-01-26
21
2019-01-26
22
Jachymek Paweł
WKJ Lublin
SZAMAN (157)
2019-01-26
2019-01-26
7
2019-01-27
15
2019-01-27
2
120
Jóźwiak Gabriela
KJ Aromer Józefin
ETNA W (152)
2019-01-26
7
2019-01-26
9
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
CLAUS (8)
2019-01-26
5
2019-01-26
3
100
2019-01-26
2019-01-26
1
150
2019-01-26
11
2019-01-27
10
2019-01-27
2
150
Kaleta Zuzanna
Stajnia Agmaja
AJSZA (150)
2019-01-26
2019-01-26
Kamieniecka Kaja
KJ Akademia Kucania
GWIAZDKA (134)
2019-01-27
24
2019-01-27
22
2019-01-27
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
ULILEN (18)
2019-01-27
11
2019-01-27
2
150
2019-01-27
2019-01-27
Kicinska Karolina
SSKJ Bobrowy Staw
NOTA (44)
2019-01-26
12
2019-01-26
2019-01-26
2019-01-27
19
2019-01-27
6
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2019-01-26
11
2019-01-26
2019-01-27
15
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-01-26
1
2019-01-26
4
30
2019-01-27
14
2019-01-27
16
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WIASTON (27)
2019-01-26
18
2019-01-26
13
2019-01-26
2019-01-27
4
30
2019-01-27
Kłos Karolina
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
ASSANI (45)
2019-01-26
17
2019-01-26
2019-01-27
3
50
2019-01-27
9
Kłos Zuzanna
KJ Aldragho Piaseczno
2019-01-26
20
2019-01