Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 20:09:52
2019-02-22 20:09:52
Amelia Szczupakowska JEEFREY
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 16:00:49
2019-02-22 16:00:49
Martyna Ostapczuk ARISTA
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 22:52:14
2019-02-21 22:15:19
Karolina Korba-Białkowska NUMERENA
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 22:52:10
2019-02-21 22:08:45
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
154 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 22:52:04
2019-02-21 22:01:30
Aleksandra Gawrońska ZUMI
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 20:22:24
2019-02-21 18:49:22
Konrad Bogusz DEMON
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
152 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 16:51:18
2019-02-21 16:13:07
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
151 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 16:51:21
2019-02-21 16:12:04
Kamila Górecka DI CAPRIO S
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 15:28:32
2019-02-21 13:16:56
Klaudia Mościcka IRON
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 12:30:22
2019-02-21 12:16:06
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 10:44:44
2019-02-21 10:40:59
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
147 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:23:47
2019-02-21 09:21:27
Milena Czaplińska KORA
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
146 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:56:05
2019-02-21 06:43:31
Zofia Pogodzińska Mj'99 CHIPS
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:57:38
2019-02-21 06:11:20
Antonina Popiel M'06 ZAPOLATA GR. D
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:57:32
2019-02-21 06:10:40
Hanna Pogodzińska J'01 SENEGAL M
  • 2x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
143 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:57:23
2019-02-21 06:08:46
Zofia Pogodzińska Mj'99 SONAR
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
142 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:57:17
2019-02-21 00:27:59
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 14/L/L 100 licencyjny ZR
141 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:36:03
2019-02-20 23:45:22
Mateusz Tyszko BIG MAL
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
140 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:36:07
2019-02-20 23:44:40
Mateusz Tyszko LOCANTA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
139 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:36:11
2019-02-20 23:43:40
Mateusz Tyszko CONTI
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
138 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:36:15
2019-02-20 23:43:05
Mateusz Tyszko SELSSILIO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:36:18
2019-02-20 23:41:59
Mateusz Tyszko SASILIO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:55:16
2019-02-20 23:14:37
Sławomir Przybysz HARLEM
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:57:07
2019-02-20 22:52:57
Olga Ruta J-CONTENDRA AZ
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:52:59
2019-02-20 22:25:32
Antoni Strzałkowski QUIDAM'S DIAMOND
  • 2x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:53:05
2019-02-20 22:24:24
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 9/C/C 130 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
132 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:53:08
2019-02-20 22:23:58
Antoni Strzałkowski GALOUBET
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 9/C/C 130 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
131 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:53:11
2019-02-20 22:23:10
Antoni Strzałkowski GALANT
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
130 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:53:14
2019-02-20 22:22:34
Antoni Strzałkowski CLEARSENSE
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
129 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:50:11
2019-02-20 21:43:00
Oliwia Soczewska CANDY GIRL
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:50:06
2019-02-20 21:38:05
Amelia Brudnicka RASCALINO WELT
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:49:58
2019-02-20 21:28:29
Piotr Piasecki ARON
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:49:55
2019-02-20 21:26:36
Katarzyna Żuchowicka Jm'07 ARON
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:49:50
2019-02-20 21:24:54
Katarzyna Żuchowicka Jm'07 DESERT GENERAL
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:49:45
2019-02-20 21:23:57
Katarzyna Żuchowicka Jm'07 CHOPIN
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:49:35
2019-02-20 18:52:47
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:49:29
2019-02-20 18:52:03
Marek Wacławik HORUS
  • 2x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:49:02
2019-02-20 18:48:31
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
120 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:48:56
2019-02-20 18:35:08
Kalina Kasak Jm'05 SARACEN
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 16:52:46
2019-02-20 16:49:42
Wiktoria Król CASARO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:47:05
2019-02-20 15:46:52
Aleksandra Biniek CEZAR
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 14:27:39
2019-02-20 14:23:15
Konstancja Szymacha DA VINCI
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 17/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
116 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 14:27:31
2019-02-20 14:22:26
Leszek Nieużyła CASTEL L
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
115 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:35:30
2019-02-20 11:29:42
Zuzanna Chwalińska IRYDON-L
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
114 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:35:13
2019-02-20 11:28:25
Anna Pawłowska MONTE CHRISTO
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:27:12
2019-02-20 11:26:48
Olga Gieracz RABAT
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:26:15
2019-02-20 11:25:44
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:34:34
2019-02-20 11:25:15
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:09:52
2019-02-20 10:59:15
Hanna Kucharczyk Jm'06 BALCORMO HECTOR
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:09:43
2019-02-20 10:06:59
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 2x 14/L/L 100 licencyjny ZR
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:17:26
2019-02-20 09:19:04
Gabriela Romanowska FLORENCIO DE WEYDERDS
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:09:26
2019-02-20 08:06:00
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:09:13
2019-02-19 23:44:09
Agata Wrona SANDRA
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:52:10
2019-02-19 22:33:55
Mateusz Owczarz LAK GR. D
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:08:15
2019-02-19 22:07:31
Aleksandra Naleszkiewicz QUINTERO
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:39:40
2019-02-19 21:15:01
Alicja Komsta LARIHORN
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:49:21
2019-02-19 20:52:04
Katarzyna Brandys J'04 LEONIDAS
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 16:42:29
2019-02-19 16:35:40
Karina Daniłowska NAOMI
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 16:42:25
2019-02-19 16:18:06
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 16:16:34
2019-02-19 16:10:09
Weronika Ozga BRYLANT
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 13:34:53
2019-02-19 13:26:47
Julia Zawada GIBANTA
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 17/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:12:20
2019-02-19 10:45:25
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:07:51
2019-02-19 09:36:09
Nadia Kulik BANDI
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:08:07
2019-02-19 09:35:24
Bianka Jasińska J'04 CLIF
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:08:05
2019-02-19 09:34:35
Karolina Duda BANGA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:08:02
2019-02-19 09:22:07
Anna Królikowska ROMINA
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:08:00
2019-02-19 09:20:58
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:07:58
2019-02-19 09:19:39
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 09:16:19
2019-02-19 08:13:12
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 09:16:48
2019-02-18 22:56:20
Ewelina Falkowska KASZMIR
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/L/L 100 licencyjny ZR
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:36:43
2019-02-18 20:43:51
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:36:45
2019-02-18 20:28:40
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 17/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:36:56
2019-02-18 20:00:18
Jan Kamiński JAREMA
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:37:03
2019-02-18 19:23:21
Anita Milczarek KURHAN
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:37:10
2019-02-18 19:16:55
Jan Kamiński NANCY
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:37:30
2019-02-18 19:16:24
Jan Kamiński LOGO
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:01:37
2019-02-18 18:18:12
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 9/C/C 130 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:01:39
2019-02-18 16:22:55
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 21:08:27
2019-02-18 14:14:30
Olga Blusiewicz-Serwin ARNOLD
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 15:57:54
2019-02-18 14:13:26
Natalia Rapacka-Zimny J'02 GREASE LIGHTNING
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:06:54
2019-02-18 10:54:15
Julia Poziomkowska NASTER
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:07:00
2019-02-18 10:43:20
Inga Kloze DRAGO DE QUEEN
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:07:08
2019-02-18 09:51:16
Katarzyna Lechowska DAHAR
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:07:04
2019-02-18 09:14:26
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 08:56:56
2019-02-18 07:36:58
Sonia Szyc PREZES
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 07:29:07
2019-02-17 20:49:30
Monika Płatek SZACHRAJ
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 07:29:11
2019-02-17 20:26:06
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:56:31
2019-02-17 19:43:50
Jagoda Niewiadomska KOKAINA HIPPICA
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:56:38
2019-02-17 18:07:23
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:56:41
2019-02-17 18:04:58
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:56:44
2019-02-17 18:03:23
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:56:54
2019-02-17 17:04:36
Antonina Pyśniak GAMA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:56:58
2019-02-17 17:04:35
Amelia Saganowska SIMSALABIM
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:57:07
2019-02-17 17:00:03
Alicja Grudzień BYRON EX BARONG
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:57:11
2019-02-17 16:45:19
Andżelika Romanowicz DISNEY
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:57:15
2019-02-17 15:23:44
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:37:32
2019-02-17 15:04:49
Kaja Pruszkowska J'01 JAREMA
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 13:48:14
2019-02-17 09:17:29
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 16:30:35
2019-02-16 15:41:30
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 2x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 13:18:06
2019-02-16 09:15:17
Monika Kuchta DAVANTI
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 03:14:56
2019-02-15 21:28:43
Sylwia Zarzycka-Cybulska RAMZES
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 03:15:03
2019-02-15 21:05:29
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 15:58:29
2019-02-15 13:37:25
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:16:23
2019-02-15 11:05:46
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:16:25
2019-02-15 11:03:53
Maria Pyzel ELTRES
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:12:58
2019-02-14 20:57:21
Jakub Foks DRÓŻNIK
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:33:13
2019-02-14 14:39:02
Klaudia Dubil SONATA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:33:15
2019-02-14 13:01:59
Aleksandra Gierz J'02 ŁARENNE
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:33:17
2019-02-14 12:31:35
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 9/C/C 130 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 17/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 18/C/C 130 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:48:50
2019-02-14 08:57:52
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:48:43
2019-02-13 20:58:33
Julia Poschauko JEEFREY
  • 1x 9/C/C 130 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:48:20
2019-02-13 20:57:56
Julia Poschauko MR. CINNAMON
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 06:52:47
2019-02-13 20:53:31
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 06:52:51
2019-02-13 20:51:39
Sebastian Grzeszczyk WANDAL I
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 06:52:54
2019-02-13 20:50:47
Sebastian Grzeszczyk ZOJA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 06:52:57
2019-02-13 20:37:44
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 06:53:00
2019-02-13 20:34:21
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 06:53:04
2019-02-13 20:18:22
Hanna Bzowska GACEK
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:47:51
2019-02-13 19:21:44
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 06:53:11
2019-02-13 18:58:44
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 14:00:56
2019-02-13 17:45:55
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
37 ENTRY PRE-APPROVED 2019-02-13 16:32:56
2019-02-13 15:17:58
Karolina Leszko AXOR
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 13:20:40
2019-02-13 09:10:48
Sebastian Grzeszczyk MONELLO
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:40:29
2019-02-13 00:53:27
Zofia Ciszek BEŁT
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:47:43
2019-02-12 22:02:28
Nikolina Czuchaj J'03 BENEFIS
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:40:35
2019-02-12 21:55:11
Gabriela Kaźmirowska SAN LUCA V
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 16:18:26
2019-02-12 16:02:49
Maja Jocz RONDENO
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:21:47
2019-02-12 11:03:15
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 15:31:23
2019-02-12 11:02:36
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 07:12:34
2019-02-11 22:45:57
Ewelina Kluska WIASTON
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 07:12:36
2019-02-11 21:20:12
Agnieszka Przyborowska WINNETOU
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 20:39:19
2019-02-11 16:36:19
Marta Wajda MARINA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 20:39:21
2019-02-11 16:33:40
Marek Wajda MEQINI
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 20:39:22
2019-02-11 16:32:54
Marek Wajda DIAMANT BOY
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 20:39:23
2019-02-11 16:31:52
Marek Wajda LARKIN
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 20:39:25
2019-02-11 16:31:20
Marek Wajda BACHUS BH
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 20:39:26
2019-02-11 16:30:36
Marek Wajda NUBIA MPM
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:56:11
2019-02-11 10:12:59
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:16:27
2019-02-11 10:11:05
Ewa Sekuła AMIRA
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:54:59
2019-02-10 17:07:20
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:47:31
2019-02-10 15:54:59
Karolina Brauła EDMONTON P
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 10:03:52
2019-02-10 09:06:59
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 10:03:58
2019-02-09 23:56:10
Paulina Staromłyńska AVATAR
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 10:04:11
2019-02-09 23:55:35
Natalia Szczepańska DON DAKAR
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 10:04:18
2019-02-09 23:55:07
Dominik Jaworski JASMIN
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:12:35
2019-02-09 19:45:30
Kacper Mróz BRACONTI
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:12:29
2019-02-09 19:41:34
Kacper Mróz LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 10:04:32
2019-02-09 16:02:53
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 14:30:26
2019-02-09 13:42:23
Natalia Szczepańska DOMINACJA
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 14:30:31
2019-02-08 18:58:33
Zuzanna Rudziejewska EMINOR
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 17:45:26
2019-02-08 16:36:42
Zofia Marx AMAR
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:23:24
2019-02-08 08:16:05
Agata Nowak RAFI
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:23:17
2019-02-08 07:32:15
Aleksandra Syliwoniuk BAJECZNY KSIĄŻE
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 12:30:00
2019-02-07 10:02:57
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 08:52:47
2019-02-05 00:21:11
Kornelia Łopacka HONDA
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 08:52:49
2019-02-05 00:14:26
Ewa Mirosław HONDA
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 20:22:07
2019-02-01 09:09:09
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:06:42
2019-01-30 08:14:12
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 14/L/L 100 licencyjny ZR
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Biniek Aleksandra brak przynależności
S
brak
3. Blusiewicz-Serwin Olga Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O008573
4. Bogusz Konrad niezrzeszony
S
brak
5. Brandys Katarzyna UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2004 (J.)
O046446
6. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
7. Brauła Karolina KS AZS AWF Warszawa
S
O003906
8. Broniatowska Anastazja KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O009485
10092457
9. Brudnicka Amelia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Brak
10. Bzowska Hanna KJ Aromer
2006 (JM.)
O046009
11. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
12. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049276
13. Ciszek Zofia Klub Jeździecki " Akademia Kucania "
2010 (Mł.)
O051053
14. Czaplińska Milena KJ Aromer Józefin
S
O043863
15. Czuchaj J'03 Nikolina KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O043868
10192998
16. Daniłowska Karina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (J.)
0043383
17. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (J.)
O048865
18. Duda Karolina Stajnia Piaseczno
2005 (JM.)
brak
19. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
20. Foks Jakub Wkj lublin
2005 (JM.)
Brak
21. Gawrońska Aleksandra nz
S
brak
22. Gburzyński Grzegorz Equikam Sp. z o.o.
S
O049026
23. Gieracz Olga Bpk
2006 (JM.)
Brak
24. Gierz J'02 Aleksandra KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O028780
25. Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O024169
26. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
27. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
28. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
29. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
S
O006099
30. Grudzień Alicja SJ Poniatowa
2009 (Mł.)
brak
31. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
32. Jasińska Bianka Stajnia Piaseczno
2004 (J.)
brak
33. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
34. Jocz Maja Stania Ulmag
2003 (J.)
brak
35. Kajak Dawid SKJ Bajardo Czosnów
S
O028288
36. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
37. Kasak Jm'05 Kalina Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O053329
38. Kaźmirowska Gabriela niezrzeszony
2003 (J.)
brak
39. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
40. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
41. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
42. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (J.)
O031494
43. Korba-Białkowska Karolina KJ Szwadron RP
S
brak
44. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
45. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
46. Król Wiktoria UKS Primo Kozery
2001 (MJ.)
O025141
47. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
48. Kucharczyk Jm'06 Hanna SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
49. Kulik Nadia Stajnia Piaseczno
2004 (J.)
brak
50. Kuliszewska Zofia Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O020911
10170815
51. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
52. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
53. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
S
O021487
54. Lechowska Katarzyna BPK
S
Brak
55. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
56. Lewandowska Weronika KS Centurion Zaręby
2005 (JM.)
O038650
57. Łopacka Kornelia WKJ Lublin
2008 (JM.)
O050932
58. Marczyk Monika Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O035587
59. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (MJ.)
O037224
60. Milczarek Anita KJ Aromer
S
O049015
61. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
62. Mościcka Klaudia KJ Aromer
2001 (MJ.)
0048875
63. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
64. Naleszkiewicz Aleksandra SKJ Beckersport Raszyn
S
O006079
65. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
66. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin / SJ Piker
1999 (MJ.)
O022705
67. Nowak Agata SJ Mustang Rakowiska
1999 (MJ.)
brak
68. Olchowska Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O007838
69. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
70. Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
2003 (J.)
O039837
71. Ostapczuk Martyna Kj chraboly
2002 (J.)
O039176
72. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (J.)
O043514
73. Ozga Weronika Klub Jeździecki Dworek
2005 (JM.)
Brak
74. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O038967
75. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
76. Pawłowska Anna Brak
2001 (MJ.)
Brak
77. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
78. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
79. Płatek Monika KS Equiright Warszawa
2000 (MJ.)
O026756
80. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (MJ.)
O013515
81. Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
82. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
83. Poschauko Julia Klub Sportowy Stadnina Koni Krzywopłoty
1999 (MJ.)
O014122
10085827
84. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
85. Pruszkowska J'01 Kaja Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2001 (MJ.)
O032895
86. Przyborowska Agnieszka brak
S
brak
87. Przybysz Sławomir bez przynależności
S
brak
88. Pyśniak Antonina SJ Poniatowa
2005 (JM.)
brak
89. Pyzel Maria WKJ Lublin / SJ Oxer
2003 (J.)
O043691
90. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
91. Radziszewska Laura Equikam Sp. z o.o.
2001 (MJ.)
O025646
92. Rapacka-Zimny Natalia St. KSK Stare Babice
2002 (J.)
O031630
93. Rodź Natalia KJ Aromer
2005 (JM.)
O047927
94. Romanowicz Andżelika WKJ Lublin
2003 (J.)
O035482
95. Romanowska Gabriela UKS Primo
2009 (Mł.)
brak
96. Roszczyk Maja KJ Rakowiec Kwidzyn
2007 (JM.)
O047408
97. Rudziejewska Zuzanna Brak
S
Brak
98. Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
S
O004222
99. Saganowska Amelia BPK
2003 (J.)
O046336
100. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
101. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
102. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
103. Soczewska Oliwia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Xxx
104. Staromłyńska Paulina KJ Skarb Kozienice
S
Brak
105. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
106. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (J.)
O049277
107. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
108. Syliwoniuk Aleksandra SJ Mustang Rakowiska
2002 (J.)
brak
109. Szczepańska Natalia SJ ZAWIEPRZYCE
2004 (J.)
brak
110. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
111. Szyc Sonia Klub jeździecki AROMER
2005 (JM.)
brak
112. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
113. Tomaszewska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (MJ.)
O037371
114. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
115. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
116. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (MJ.)
O038870
117. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O002899
118. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
119. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
120. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
121. Wrona Agata WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O025480
122. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
123. Zarzycka-Cybulska Sylwia JKS Sokóle
S
O003902
124. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
125. Żewłakow Maja Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
126. Żuchowicka Katarzyna SHS Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

79

A-CARMEN HOL POL 2008 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Elisa III / Lancer II
K014869 DE421000582708
2.

59

ADMIRAŁ XO POL 2004 Wałach gniada/180 F: Vis Versa
M: Aragona
10470
3.

38

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
K017627
4.

9

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
LKRWZJ/853/19 6160090468414
5.

167

ARISTA TRAKEN POL 2006 Klacz gniada/161 F: Dalet
M: Arenda
K011428 brak
6.

26

ARNOLD Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Jam Hetman
M: Arietta
K022789
7.

141

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequyl
M: Aronia
K011039
8.

88

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
K018936 DE421000111411
9.

42

AVATAR NN RUS 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
K025766
10.

106

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
K024767
11.

14

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
K024006 616009670060713
12.

51

BACHUS BH SP POL 2011 Wałach gniada F: Elf
M: Bila BH
Brak
13.

36

BAJECZNY KSIĄŻE MAŁOPOLSKA POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Vis Versa
M: Bursztynka
brak
14.

121

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 Wałach siwa/149 (w pod F: NN
M: NN
Brak 372414005677664
15.

105

BANDI SP POL 1997 Wałach tarantowata F: .
M: .
brak
16.

109

BANGA MŁP POL 1997 Klacz kasztanowata/155 F: Garland
M: Barcelona
brak 09564
17.

12

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
K019531
18.

56

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400 POL013610022506
19.

13

BENEFIS WIELKOPOLSKA POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
K008670 POL007611002502
20.

35

BIRMA Deutsche Reitpony POL 2007 Klacz gniada/137 F: Durello Top / Durello
M: Banitka / Eros
K016340 -
21.

4

BRACONTI WIELKOPOLSKA POL 2014 Ogier gniada/160 F: Contender Son
M: Brawura
K026063 616007660524414
22.

113

BRYLANT MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: Palmer
M: Bessica
Brak 616006661149811
23.

84

BYRON EX BARONG KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:140 F: Mister Man
M: Bourette
K006853 08839
24.

69

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
25.

142

CANDY GIRL SP POL 2001 Klacz kara F: Roland
M: Carmina Z
Xxx
26.

119

CANTURA M OLDENBURSKA GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
K016641
27.

132

CASARO Polski Kon Szlachetny POL 2013 Wałach siwa/174 F: Corrado Son
M: Caserta
Brak 616009610010113
28.

129

CASTEL L Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach siwa/163 F: Cancoon
M: Conchita L
Brak Brak
29.

131

CEZAR Typ Uszlachetniony POL 2006 Wałach kasztanowata/160 F: Consensus
M: Rosa
brak POL999520052906
30.

75

CHAMPION DE NIGHT OLDENURG POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
Brak De 433330418910
31.

134

CHIPS SP POL 2013 Wałach gniada F: Ormuz xx / Special Power
M: Csilla / Czarownik
K026177 616009610105313
32.

139

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
K024469 DE335350353898
33.

96

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
K013689
34.

66

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
35.

30

CLEARSENSE OLD GER 2011 Wałach siwa F: Cortez
M: Pandora
K022624
36.

110

CLIF SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/168 F: Cantanis
M: Fantazja
09857 09857
37.

80

CLYDAGH JUSTICE KUC CONEMARA IRL 2011 Wałach siwa/147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
K024191 372004000010695
38.

18

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
K023581 DE421000600613
39.

153

CONTI HOLST. DEU 2009 Wałach gniada F: Corrado I
M: Ultra IV (Cassini I x Landadel)
K017391
40.

130

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
K024979 528003000812823
41.

93

DAHAR XO POL 2005 Wałach gniada/168 F: Halogen
M: Daria
Brak 616006550021205
42.

78

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
43.

76

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada/x F: Huzar
M: Delia
K024454 616006630031911
44.

45

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
K016373 6160060050610
45.

163

DEMON SP POL 2013 Wałach srokata/162 F: Cytat
M: Dosia
brak 616009660524613
46.

140

DESERT GENERAL XX GBR 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
K015725 8260GB45116184T
47.

162

DI CAPRIO S NIEM.SPORT. POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufro
M: Giornata / Garantie
K020899 DE455879004610
48.

49

DIAMANT BOY WESTF. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado's Boy / Diarado
M: Loreana / Lamoureux I
K024519 DE441410969013
49.

33

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 11593 POL009580228105
50.

85

DISNEY SP POL 2012 Wałach kara F: Stilios
M: Darubina
brak
51.

39

DOMINACJA SP POL 1999 Klacz gniada F: Louis
M: Dracena
K010332
52.

124

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
/ /
53.

43

DON DAKAR Polski Koń Szlechetnej Półkrew POL 2005 Wałach gniada/160 F: Dakar
M: Dolina
Brak
54.

91

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Solaris
M: Deborah
K024479
55.

70

DRÓŻNIK MŁP POL 2013 Wałach gniada/160 F: Emetyt
M: Dróżka
Brak ?
56.

55

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
K011639
57.

7

EDMONTON P SP POL 2014 Wałach gniada F: Cassilio
M: Elcoria P
K025463
58.

72

ELTRES MALOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata F: Emerson
M: Eureka
Brak
59.

40

EMINOR MŁP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin du Maury
M: Emina
K015631
60.

103

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
61.

120

ETNA W SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Che Guevara L
M: Enigma W
K018592
62.

126

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
K024453 616009661360410
63.

122

FLORENCIO DE WEYDERDS KUC WALIJSKI NED 2011 Wałach siwa/kuc:131 F: Glansevin Graffiti
M: Keizershoek
brak
64.

169

FOREST F:
M:
65.

64

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilla
K013287 616009510050003
66.

31

GALANT KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Querly-Elvis
M: Rosette C
K024822
67.

32

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Diamant de Semilly
M: Ulmerette
K019622
68.

82

GAMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Celt
M: Gżegżółka
Brak
69.

112

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
K020276 528003201106593
70.

157

GJALT-D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
K022542 528003201105500
71.

81

GLENLO FIONNUALA KUC CONEMARA IRL 2011 Klacz siwa/144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
K024190 372004000025626
72.

94

GREASE LIGHTNING KWPN POL 2011 Klacz inna F: Chalord / Chalan
M: Tristian Utica / Graan Corrado
K024783 528003201101213
73.

158

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
K020637 POL009630254004
74.

144

HARLEM SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Landino
M: Hipnoza
brak 616 007 66 07986 12
75.

143

HELENA KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/160 F: Johnson
M: Heliante
K027732 brak
76.

114

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
K013790 POL009510342508
77.

34

HONDA MŁP POL 2012 Klacz gniada/154 F: Huzar
M: Heroina
K026096
78.

137

HORUS SBS POL 2013 Wałach siwa/X F: Fodel
M: Fontbrune Caroline/ Norton D'Eole
K023642 056007000454827
79.

95

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
80.

146

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
K025016
81.

160

IRON WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata F: Chef Supreme
M: Izana
Brak
82.

19

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
K007335 09248 102YT08
83.

128

IRYDON-L / POL / Ogier skarogniada// F: /
M: /
/ /
84.

145

J-CONTENDRA AZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Contendro
M: Joda
brak 616 009 60 02095 11
85.

25

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
K012350 11845
86.

99

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
K012350 POL009690100508
87.

44

JASMIN SP POL 2007 Wałach gniada/180 F: Acorino
M: Jurata
K018608
88.

62

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
K025402 POL006660449406
89.

16

JEEFREY SP POL 2006 Wałach gniada/165 F: Day Dream II S / Mason
M: Jennifer / Lord Sherry
K012535 POL009530260706 104FN35
90.

118

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
K019110
91.

104

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Bohun
M: Kasandra
K017251 POL999670169606
92.

136

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
K021758
93.

98

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara/168 F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
K024132 616009661444411
94.

15

KOKAINA HIPPICA HOLSZTYŃSKA POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan
M: La silla
111 111
95.

150

KORA SP POL 2005 Klacz gniada F: -
M: -
-
96.

100

KURHAN MAŁOPOLSKA POL 2003 Wałach kasztanowata F: Dzielżan
M: Kurzawa
brak
97.

123

LAK M. POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Heban / Banita
M: Limita / Legat
K022923 616006580676610
98.

5

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Klacz gniada F: Harley-VDL (Ex Ursel)
M: Turbine Z
K026062 056-002-W00298586
99.

28

LARIHORN HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Bagina / Ahorn Z
K022211 DE421000098512
100.

50

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran / Lord
M: Miss Condina / Lorentin
K020989 DE421000691411
101.

27

LEONIDAS OLDENBURG POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Lyjanero
M: Eida
K028722 DE 433330558214
102.

86

LIVELLO HAFLINGER POL 2003 Wałach izabelowata/141 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
K019025 203001830257803
103.

102

LOGO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Corleolord L
M: Landora
K027829 brak
104.

92

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
K017375 616009610115510 105EW09
105.

68

ŁARENNE M. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Łuna / Brando
K023040 616006630023113
106.

138

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
K017722 616006590217010
107.

47

MARINA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harnaś
M: Montana
K009470 POL009660731203
108.

48

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
K019213 616009680010011
109.

111

MITUVA TRK LTU 2012 Mare bay/162 F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
K027667 LTU002520256612
110.

58

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana
Brak
111.

127

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
K022044
112.

17

MR. CINNAMON SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Sword
M: Morgen / Rhytmus
K023721 616009580444631
113.

101

NANCY SP POL 2013 Klacz kasztanowata/. F: Czamal / Fetysz
M: Nagietka
K024401 616009610129413
114.

115

NAOMI Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz skarogniada/165 F: GOLDEN BOY
M: NANSZA
K 025153 POL 009 60 00555 06
115.

90

NASTER MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/165 F: Awans
M: Nastka
brak brak
116.

63

NESKO SP POL 2014 Wałach kara F: Salomon / Darco
M: Neska / Aunus
K025403 616009640018614
117.

161

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
118.

52

NUBIA MPM WLKP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: CRUZEIRO L
M: Nawara
-
119.

166

NUMERENA WESTF GER 2012 Klacz gniada/159 F: Numero Uno
M: Marena
K027936 DE441411082212
120.

1

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Palmira
K024817
121.

107

PEREZ M. POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
K022045 616006580084112
122.

89

PREZES BRAK POL Brak Wałach siwa/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
123.

159

QINGHAI V DV DNK 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
K024819 208333200507392
124.

156

QUIDAM'S DIAMOND OLD GER 2008 Ogier F: Quidam's Rubin
M: Diana
K011661
125.

117

QUINTERO NIEM.SPORT. GER 2007 Wałach kasztanowata F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
K011667 DE456570297907
126.

125

RABAT MAŁOPOLSKA POL 2002 Wałach gniada F: Askar
M: Robinia
Brak
127.

37

RAFI ŚLĄSKA POL 2011 Klacz kara/156 F: Milord
M: Ruma
brak 616008661365811
128.

74

RAMZES SP POL 2003 Wałach siwa F: Roland
M: Westa / Wytok
K014633
129.

133

RASCALINO WELT HANNOVER GER 2007 Wałach kara/162 F: Rascalino
M: Heuptstutbuch Wildblume
Brak DE 4313192000307
130.

168

RODRIGO CASSIN F:
M:
131.

108

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
K023397 616009590190809
132.

8

RONDENO HISP POL 2008 Wałach siwa/160 F: Unico
M: Reina
brak
133.

41

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
K023624 056015Z55775410 105BB45
134.

165

S-TAJFUN KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach siwa/123 F: Galant
M: Siren
K019562
135.

46

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Salomea
brak 6160095804684
136.

65

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltaire Z
M: Sybilla / Quamiro
K023297
137.

57

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa/173 F: Love Affair
M: Sparta V
brak 009660216409
138.

3

SANDRA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Solina / Dakar
K016647 POL009580743604
139.

135

SARACEN KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/brak F: Nn
M: Nn
brak brak
140.

155

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa F: Cassilio
M: Szata / Alywar
K025470
141.

154

SELSSILIO SP POL 2014 Wałach siwa F: Cassilio
M: Selena 12 / Corrado I
K025469
142.

148

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada F: Montbard
M: Sofia
K015869
143.

73

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush
M: Sestercja / Saphir
K023181
144.

77

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
K023051 DE431319616713
145.

83

SIMSALABIM HANOWERSKA DEU 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Signum
M: po Falkner
Brak DE 431316825514
146.

147

SONAR SP POL 2013 Wałach kara F: San Luis / Dixieland
M: Sonka / Le Voltaire
K025392 616009610105213
147.

67

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
K013394
148.

87

SZACHRAJ WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Viskis
M: Szajka
K011593 616 007 68 00858 06
149.

71

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
K025557
150.

97

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
K019369 POL732010049410
151.

60

WANDAL I SP POL 2013 Wałach siwa F: Arktos
M: Wisienka
Brak
152.

6

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
153.

53

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
brak
154.

54

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Indorado
M: Goldster
brak 102XR45
155.

152

XXX XX POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Xxx
M: Xxx
brak
156.

151

XXX1 SP POL 2000 Ogier gniada/180 F: x
M: y
brak
157.

149

ZAPOLATA KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
K025929 826608200170234
158.

61

ZOJA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Fred
M: Zagadka
K024963
159.

164

ZUMI SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zina
brak
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub
50
SUM:
50.00
Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
70
SUM:
70.00
Dragan Natalia BPK - MAZ
100
SUM:
100.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
100
SUM:
100.00
Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
100
50
SUM:
150.00
Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
20
20
SUM:
40.00
Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
150
SUM:
150.00
Kuliszewska Zofia Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
20
SUM:
20.00
Marczyk Monika Klub Jeździecki Aromer
20
SUM:
20.00
Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
150
SUM:
150.00
Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
100
50
SUM:
150.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
150
100
SUM:
250.00
Płatek Monika KS Equiright Warszawa
70
SUM:
70.00
Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
10
SUM:
10.00
Poschauko Julia Klub Sportowy Stadnina Koni Krzywopłoty
10
SUM:
10.00
Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
20
50
SUM:
70.00
Pruszkowska J'01 Kaja Equikam Sp. z o.o. Milanówek
10
SUM:
10.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
20
50
100
80
SUM:
250.00
Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
150
200
SUM:
350.00
Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
100
SUM:
100.00
Tomaszewska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Equita
200
SUM:
200.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
200
SUM:
200.00
Urbaniak Marek BPK (MAZ)
80
150
SUM:
230.00
Wach Inga WKJ Lublin
50
30
SUM:
80.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o.
20
SUM:
20.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
200
SUM:
200.00
Wysocki Łukasz WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Zawada Julia BPK (MAZ)
200
200
SUM:
400.00
Żewłakow Maja Stow. SKJ Bobrowy Staw
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2019-02-23
8
2019-02-23
4
50
2019-02-24
4
2019-02-24
7
Biniek Aleksandra
brak przynależności
CEZAR (131)
2019-02-24
23
Blusiewicz-Serwin Olga
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
ARNOLD (26)
2019-02-23
27
2019-02-23
Bogusz Konrad
niezrzeszony
DEMON (163)
2019-02-24
21
2019-02-24
5
Brandys Katarzyna
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2019-02-23
11
2019-02-23
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (124)
2019-02-24
2
70
2019-02-24
7
Brauła Karolina
KS AZS AWF Warszawa
2019-02-23
26
2019-02-23
Broniatowska Anastazja
KJ Trachy Sośnicowice
QINGHAI V (159)
2019-02-23
2019-02-23
Brudnicka Amelia
Polski Polo Klub
2019-02-23
2
2019-02-23
Bzowska Hanna
KJ Aromer
GACEK (64)
2019-02-23
24
2019-02-23
2019-02-24
10
2019-02-24
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-02-24
18
2019-02-24
IRYDON-L (128)
2019-02-24
11
2019-02-24
8
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
2019-02-24
11
2019-02-24
8
2019-02-24
2019-02-23
8
2019-02-23
8
Ciszek Zofia
Klub Jeździecki " Akademia Kucania "
BEŁT (56)
2019-02-23
1
2019-02-23
1
2019-02-23
24
2019-02-24
1
2019-02-24
1
Czaplińska Milena
KJ Aromer Józefin
KORA (150)
2019-02-24
5
2019-02-24
25
Czuchaj J'03 Nikolina
KJ Aromer Józefin
BENEFIS (13)
2019-02-23
Daniłowska Karina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NAOMI (115)
2019-02-24
2019-02-24
2019-02-24
Dragan Natalia
BPK - MAZ
JASPIS (62)
2019-02-23
1
2019-02-23
1
100
NESKO (63)
2019-02-23
29
2019-02-23
Duda Karolina
Stajnia Piaseczno
BANGA (109)
2019-02-23
1
2019-02-24
1
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o.
DIANA L (33)
2019-02-23
12
2019-02-23
2019-02-24
12
Foks Jakub
Wkj lublin
2019-02-23
2
2019-02-23
18
2019-02-23
2019-02-24
16
2019-02-24
9
2019-02-24
Gawrońska Aleksandra
nz
ZUMI (164)
2019-02-24
8
2019-02-24
24
2019-02-24
Gburzyński Grzegorz
Equikam Sp. z o.o.
2019-02-23
31
2019-02-23
4
2019-02-24
2019-02-24
2019-02-24
Gieracz Olga
Bpk
RABAT (125)
2019-02-24
2019-02-24
2019-02-24
Gierz J'02 Aleksandra
KJ Aromer Józefin
2019-02-23
25
2019-02-23
19
2019-02-24
9
Glasser Mikołaj
KJ Akademia Kucania Dawidy
JEGOCIN (118)
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-24
2019-02-24
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
CANTURA M (119)
2019-02-24
8