Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
171 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 20:09:52
2019-02-22 20:09:52
Amelia Szczupakowska JEEFREY
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
170 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 16:00:49
2019-02-22 16:00:49
Martyna Ostapczuk ARISTA
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
169 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 22:52:14
2019-02-21 22:15:19
Karolina Korba-Białkowska NUMERENA
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
168 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 22:52:10
2019-02-21 22:08:45
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
167 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 22:52:04
2019-02-21 22:01:30
Aleksandra Gawrońska ZUMI
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
166 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 20:22:24
2019-02-21 18:49:22
Konrad Bogusz DEMON
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 16:51:18
2019-02-21 16:13:07
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
164 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 16:51:21
2019-02-21 16:12:04
Kamila Górecka DI CAPRIO S
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 15:28:32
2019-02-21 13:16:56
Klaudia Mościcka IRON
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 12:30:22
2019-02-21 12:16:06
Anastazja Broniatowska QINGHAI V
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
161 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 10:44:44
2019-02-21 10:40:59
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
160 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:23:47
2019-02-21 09:21:27
Milena Czaplińska KORA
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
159 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:56:05
2019-02-21 06:43:31
Zofia Pogodzińska Mj'99 CHIPS
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:57:38
2019-02-21 06:11:20
Antonina Popiel M'06 ZAPOLATA GR. D
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:57:32
2019-02-21 06:10:40
Hanna Pogodzińska J'01 SENEGAL M
  • 2x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:57:23
2019-02-21 06:08:46
Zofia Pogodzińska Mj'99 SONAR
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:57:17
2019-02-21 00:27:59
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 14/L/L 100 licencyjny ZR
154 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:36:03
2019-02-20 23:45:22
Mateusz Tyszko XXX1
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:36:07
2019-02-20 23:44:40
Mateusz Tyszko LOCANTA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
152 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:36:11
2019-02-20 23:43:40
Mateusz Tyszko CONTI
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
151 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:36:15
2019-02-20 23:43:05
Mateusz Tyszko SELSSILIO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:36:18
2019-02-20 23:41:59
Mateusz Tyszko SASILIO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:55:16
2019-02-20 23:14:37
Sławomir Przybysz HARLEM
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:57:07
2019-02-20 22:52:57
Olga Ruta J-CONTENDRA AZ
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:52:59
2019-02-20 22:25:32
Antoni Strzałkowski QUIDAM'S DIAMOND
  • 2x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
146 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:53:05
2019-02-20 22:24:24
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 9/C/C 130 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
145 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:53:08
2019-02-20 22:23:58
Antoni Strzałkowski GALOUBET
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 9/C/C 130 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
144 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:53:11
2019-02-20 22:23:10
Antoni Strzałkowski GALANT
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
143 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 09:53:14
2019-02-20 22:22:34
Antoni Strzałkowski CLEARSENSE
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
141 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:50:11
2019-02-20 21:43:00
Oliwia Soczewska CANDY GIRL
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:50:06
2019-02-20 21:38:05
Amelia Brudnicka RASCALINO WELT
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:49:58
2019-02-20 21:28:29
Piotr Piasecki ARON
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:49:55
2019-02-20 21:26:36
Katarzyna Żuchowicka ARON
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:49:50
2019-02-20 21:24:54
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:49:45
2019-02-20 21:23:57
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:49:35
2019-02-20 18:52:47
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:49:29
2019-02-20 18:52:03
Marek Wacławik HORUS
  • 2x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:49:02
2019-02-20 18:48:31
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
131 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:48:56
2019-02-20 18:35:08
Kalina Kasak Jm'05 SARACEN
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 16:52:46
2019-02-20 16:49:42
Wiktoria Król CASARO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:47:05
2019-02-20 15:46:52
Aleksandra Biniek CEZAR
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 14:27:39
2019-02-20 14:23:15
Konstancja Szymacha DA VINCI
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 17/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
126 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 14:27:31
2019-02-20 14:22:26
Leszek Nieużyła CASTEL L
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:35:30
2019-02-20 11:29:42
Zuzanna Chwalińska IRYDON-L
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:35:13
2019-02-20 11:28:25
Anna Pawłowska MONTE CHRISTO
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:27:12
2019-02-20 11:26:48
Olga Gieracz RABAT
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:26:15
2019-02-20 11:25:44
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:34:34
2019-02-20 11:25:15
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:09:52
2019-02-20 10:59:15
Hanna Kucharczyk Jm'06 BALCORMO HECTOR
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:09:43
2019-02-20 10:06:59
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 2x 14/L/L 100 licencyjny ZR
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:17:26
2019-02-20 09:19:04
Gabriela Romanowska FLORENCIO DE WEYDERDS
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:09:26
2019-02-20 08:06:00
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
116 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:09:13
2019-02-19 23:44:09
Agata Wrona SANDRA
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:52:10
2019-02-19 22:33:55
Mateusz Owczarz Jm'04 LAK GR. D
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:08:15
2019-02-19 22:07:31
Aleksandra Naleszkiewicz QUINTERO
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
111 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:39:40
2019-02-19 21:15:01
Alicja Komsta LARIHORN
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:49:21
2019-02-19 20:52:04
Katarzyna Brandys LEONIDAS
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 16:42:29
2019-02-19 16:35:40
Karina Daniłowska NAOMI
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 16:42:25
2019-02-19 16:18:06
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 16:16:34
2019-02-19 16:10:09
Weronika Ozga BRYLANT
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 13:34:53
2019-02-19 13:26:47
Julia Zawada GIBANTA
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 17/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:12:20
2019-02-19 10:45:25
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:07:51
2019-02-19 09:36:09
Nadia Kulik BANDI
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:08:07
2019-02-19 09:35:24
Bianka Jasińska CLIF
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:08:05
2019-02-19 09:34:35
Karolina Duda BANGA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:08:02
2019-02-19 09:22:07
Anna Królikowska ROMINA
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:08:00
2019-02-19 09:20:58
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 10:07:58
2019-02-19 09:19:39
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 09:16:19
2019-02-19 08:13:12
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 09:16:48
2019-02-18 22:56:20
Ewelina Falkowska KASZMIR
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/L/L 100 licencyjny ZR
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:36:43
2019-02-18 20:43:51
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:36:45
2019-02-18 20:28:40
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 17/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
94 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:36:56
2019-02-18 20:00:18
Jan Kamiński JAREMA
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:37:03
2019-02-18 19:23:21
Anita Milczarek KURHAN
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:37:10
2019-02-18 19:16:55
Jan Kamiński NANCY
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:37:30
2019-02-18 19:16:24
Jan Kamiński LOGO
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:01:37
2019-02-18 18:18:12
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 9/C/C 130 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 19:01:39
2019-02-18 16:22:55
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 21:08:27
2019-02-18 14:14:30
Olga Blusiewicz-Serwin ARNOLD
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 15:57:54
2019-02-18 14:13:26
Natalia Rapacka-Zimny J'02 GREASE LIGHTNING
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:06:54
2019-02-18 10:54:15
Julia Poziomkowska NASTER
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:07:00
2019-02-18 10:43:20
Inga Kloze DRAGO DE QUEEN
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:07:08
2019-02-18 09:51:16
Katarzyna Lechowska DAHAR
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 12:07:04
2019-02-18 09:14:26
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 08:56:56
2019-02-18 07:36:58
Sonia Szyc PREZES
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 07:29:07
2019-02-17 20:49:30
Monika Płatek SZACHRAJ
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 07:29:11
2019-02-17 20:26:06
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:56:31
2019-02-17 19:43:50
Jagoda Niewiadomska KOKAINA HIPPICA
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:56:38
2019-02-17 18:07:23
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:56:41
2019-02-17 18:04:58
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:56:44
2019-02-17 18:03:23
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:56:54
2019-02-17 17:04:36
Antonina Pyśniak GAMA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:56:58
2019-02-17 17:04:35
Amelia Saganowska SIMSALABIM
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:57:07
2019-02-17 17:00:03
Alicja Grudzień BYRON EX BARONG
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:57:11
2019-02-17 16:45:19
Andżelika Romanowicz DISNEY
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 19:57:15
2019-02-17 15:23:44
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:37:32
2019-02-17 15:04:49
Kaja Pruszkowska J'01 JAREMA
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 13:48:14
2019-02-17 09:17:29
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 16:30:35
2019-02-16 15:41:30
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 2x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 13:18:06
2019-02-16 09:15:17
Monika Kuchta DAVANTI
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 03:14:56
2019-02-15 21:28:43
Sylwia Zarzycka-Cybulska RAMZES
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 03:15:03
2019-02-15 21:05:29
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 15:58:29
2019-02-15 13:37:25
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:16:23
2019-02-15 11:05:46
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
  • 1x 16/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:16:25
2019-02-15 11:03:53
Maria Pyzel ELTRES
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 21:12:58
2019-02-14 20:57:21
Jakub Foks DRÓŻNIK
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:33:13
2019-02-14 14:39:02
Klaudia Olchowska SONATA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:33:15
2019-02-14 13:01:59
Aleksandra Gierz J'02 ŁARENNE
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 15:33:17
2019-02-14 12:31:35
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 8/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 9/C/C 130 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 17/N1/N1 125 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
  • 1x 18/C/C 130 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:48:50
2019-02-14 08:57:52
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:48:43
2019-02-13 20:58:33
Julia Poschauko JEEFREY
  • 1x 9/C/C 130 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:48:20
2019-02-13 20:57:56
Julia Poschauko MR. CINNAMON
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 06:52:47
2019-02-13 20:53:31
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 06:52:51
2019-02-13 20:51:39
Sebastian Grzeszczyk WANDAL I
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 06:52:54
2019-02-13 20:50:47
Sebastian Grzeszczyk ZOJA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 06:52:57
2019-02-13 20:37:44
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 06:53:00
2019-02-13 20:34:21
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 06:53:04
2019-02-13 20:18:22
Hanna Bzowska GACEK
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:47:51
2019-02-13 19:21:44
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 06:53:11
2019-02-13 18:58:44
Dagmara Seredyn SAMARA
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 14:00:56
2019-02-13 17:45:55
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
40 ENTRY PRE-APPROVED 2019-02-13 16:32:56
2019-02-13 15:17:58
Karolina Leszko AXOR
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 13:20:40
2019-02-13 09:10:48
Sebastian Grzeszczyk MONELLO
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:40:29
2019-02-13 00:53:27
Zofia Ciszek BEŁT
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:47:43
2019-02-12 22:02:28
Nikolina Czuchaj J'03 BENEFIS
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:40:35
2019-02-12 21:55:11
Gabriela Kaźmirowska SAN LUCA V
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 16:18:26
2019-02-12 16:02:49
Maja Jocz RONDENO
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:21:47
2019-02-12 11:03:15
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 15:31:23
2019-02-12 11:02:36
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 07:12:34
2019-02-11 22:45:57
Ewelina Kluska WIASTON
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-12 07:12:36
2019-02-11 21:20:12
Agnieszka Przyborowska WINNETOU
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 20:39:19
2019-02-11 16:36:19
Marta Pietrkiewicz MARINA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 20:39:21
2019-02-11 16:33:40
Marek Wajda MEQINI
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 20:39:22
2019-02-11 16:32:54
Marek Wajda DIAMANT BOY
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 20:39:23
2019-02-11 16:31:52
Marek Wajda LARKIN
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 20:39:25
2019-02-11 16:31:20
Marek Wajda BACHUS BH
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 20:39:26
2019-02-11 16:30:36
Marek Wajda NUBIA MPM
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:56:11
2019-02-11 10:12:59
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:16:27
2019-02-11 10:11:05
Ewa Sekuła AMIRA
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:54:59
2019-02-10 17:07:20
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:47:31
2019-02-10 15:54:59
Karolina Brauła EDMONTON P
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 10:03:52
2019-02-10 09:06:59
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 10:03:58
2019-02-09 23:56:10
Paulina Staromłyńska AVATAR
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 10:04:11
2019-02-09 23:55:35
Natalia Szczepańska DON DAKAR
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 10:04:18
2019-02-09 23:55:07
Dominik Jaworski JASMIN
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:12:35
2019-02-09 19:45:30
Kacper Mróz BRACONTI
  • 2x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:12:29
2019-02-09 19:41:34
Kacper Mróz LANZAROTTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-10 10:04:32
2019-02-09 16:02:53
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 14:30:26
2019-02-09 13:42:23
Natalia Szczepańska DOMINACJA
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-09 14:30:31
2019-02-08 18:58:33
Zuzanna Rudziejewska EMINOR
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 dwufazowy: zwykły,zywkły (art. 274.5.3) ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 17:45:26
2019-02-08 16:36:42
Zofia Marx AMAR
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:23:24
2019-02-08 08:16:05
Agata Nowak RAFI
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/Debiuty 70 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 09:23:17
2019-02-08 07:32:15
Aleksandra Syliwoniuk BAJECZNY KSIĄŻE
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 11/LL/LL 80 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 12:30:00
2019-02-07 10:02:57
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 08:52:47
2019-02-05 00:21:11
Kornelia Łopacka HONDA
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-05 08:52:49
2019-02-05 00:14:26
Ewa Mirosław HONDA
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 20:22:07
2019-02-01 09:09:09
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P/P 110 ZR z jockerem (art. 269.5.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 11:06:42
2019-01-30 08:14:12
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 13/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 14/L/L 100 licencyjny ZR
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Biniek Aleksandra brak przynależności
S
brak
3. Blusiewicz-Serwin Olga Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O008573
4. Bogusz Konrad niezrzeszony
S
brak
5. Brandys Katarzyna stajnia Ulmag
2004 (JM.)
brak
6. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
7. Brauła Karolina KS AZS AWF Warszawa
S
O003906
8. Broniatowska Anastazja KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O009485
10092457
9. Brudnicka Amelia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Brak
10. Bzowska Hanna Aromer
2006 (JM.)
0046009
11. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
12. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049276
13. Ciszek Zofia UKS Primo
2010 (Mł.)
O051053
14. Czaplińska Milena KJ Aromer Józefin
S
O043863
15. Czuchaj Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O043868
16. Daniłowska Karina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (J.)
0043383
17. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (J.)
O048865
18. Duda Karolina Stajnia Piaseczno
2005 (JM.)
brak
19. Florczak Aleksandra EQUIKAM
2003 (J.)
O041726
20. Foks Jakub Wkj lublin
2005 (JM.)
Brak
21. Gawrońska Aleksandra nz
S
brak
22. Gburzyński Grzegorz Equikam Sp. z o.o.
S
O049026
23. Gieracz Olga Bpk
2006 (JM.)
Brak
24. Gierz Aleksandra KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O028780
25. Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy
1998 (MJ.)
O024169
26. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
27. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
28. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
29. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
S
O006099
30. Grudzień Alicja SJ Poniatowa
2009 (Mł.)
brak
31. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
32. Jasińska Bianka Stajnia Piaseczno
2004 (JM.)
brak
33. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
34. Jocz Maja Stania Ulmag
2003 (J.)
brak
35. Kajak Dawid SKJ Bajardo
S
O028288
36. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
37. Kasak Kalina KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
38. Kaźmirowska Gabriela niezrzeszony
2003 (J.)
brak
39. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
40. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
41. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
42. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (J.)
O031494
43. Korba-Białkowska Karolina KJ Szwadron RP
S
brak
44. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
45. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
46. Król Wiktoria UKS Primo Kozery
2001 (J.)
O025141
47. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
48. Kucharczyk Hanna BPK
2006 (JM.)
BRAK
49. Kulik Nadia Stajnia Piaseczno
2004 (JM.)
brak
50. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O020911
51. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
52. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
53. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
54. Lechowska Katarzyna BPK
S
Brak
55. Leszko Karolina KJ Strzała Krubiczew
S
O003038
56. Lewandowska Weronika Largo Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O038650
57. Łopacka Kornelia WKJ LUBLIN
2008 (Mł.)
BRAK
58. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o.
2003 (J.)
O035587
59. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (J.)
O037224
60. Milczarek Anita KJ Aromer
S
O049015
61. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
62. Mościcka Klaudia KJ Aromer
2001 (J.)
0048875
63. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
10145798
64. Naleszkiewicz Aleksandra SKJ Beckersport Raszyn
S
O006079
65. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
66. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin / SJ Piker
1999 (MJ.)
O022705
67. Nowak Agata SJ Mustang Rakowiska
1999 (MJ.)
brak
68. Olchowska Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O007838
69. Oleszkiewicz Lena Aldragho
2005 (JM.)
O039679
70. Oleszkiewicz Nina Aldragho
2003 (J.)
O039837
71. Ostapczuk Martyna Kj chraboly
2002 (J.)
O039176
72. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
O043514
73. Ozga Weronika Klub Jeździecki Dworek
2005 (JM.)
Brak
74. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (J.)
O038967
75. Patejko Sara Largo Sp. z o.o.
2004 (JM.)
O031618
76. Pawłowska Anna Brak
2001 (J.)
Brak
77. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
78. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
79. Płatek Monika KS Equiright Warszawa
2000 (MJ.)
O026756
80. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (J.)
O013515
81. Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
82. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
83. Poschauko Julia Largo Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
O014122
10085827
84. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
85. Pruszkowska Kaja Equikam Sp. z o.o.
2001 (J.)
O032895
86. Przyborowska Agnieszka brak
S
brak
87. Przybysz Sławomir bez przynależności
S
brak
88. Pyśniak Antonina SJ Poniatowa
2005 (JM.)
brak
89. Pyzel Maria WKJ Lublin / SJ Oxer
2003 (J.)
O043691
90. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
91. Radziszewska Laura Equikam Sp. z o.o.
2001 (J.)
O025646
92. Rapacka-Zimny Natalia St. KSK Stare Babice
2002 (J.)
O031630
93. Rodź Natalia KJ Aromer
2005 (JM.)
O047927
94. Romanowicz Andżelika WKJ Lublin
2003 (J.)
O035482
95. Romanowska Gabriela UKS Primo
2009 (Mł.)
brak
96. Roszczyk Maja KJ Rakowiec Kwidzyn
2007 (JM.)
O047408
97. Rudziejewska Zuzanna Brak
1998 (MJ.)
Brak
98. Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
S
O004222
99. Saganowska Amelia BPK
2003 (J.)
O046336
100. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
101. Seredyn Dagmara KJ Skarb Kozienice
S
O001251
102. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
103. Soczewska Oliwia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Xxx
104. Staromłyńska Paulina KJ Skarb Kozienice
S
Brak
105. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
106. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
107. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
108. Syliwoniuk Aleksandra SJ Mustang Rakowiska
2002 (J.)
brak
109. Szczepańska Natalia SJ ZAWIEPRZYCE
2004 (JM.)
brak
110. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
111. Szyc Sonia Klub jeździecki AROMER
2005 (JM.)
brak
112. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
113. Tomaszewska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O037371
114. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
115. Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o.
S
O012763
116. Wach Inga Soymax Horse Team
2001 (J.)
brak
117. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o.
2008 (Mł.)
O002899
118. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
119. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
120. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
121. Wrona Agata WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O025480
122. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
123. Zarzycka-Cybulska Sylwia JKS Sokóle
S
O003902
124. Zawada Julia BPK (MAZ)
S
O001955
125. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
126. Żuchowicka Katarzyna SHS Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

79

A-CARMEN HOL POL 2008 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Elisa III / Lancer II
O: Laura Radziszewska
B: Wojciech Kasperski
K014869 DE421000582708
2.

59

ADMIRAŁ XO POL 2004 Wałach gniada/180 F: Vis Versa
M: Aragona
O: Artur Rodź
B: SK Janów Podlaski
10470
3.

38

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
4.

9

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
O: Ewa Sekuła
B: Mariusz Wasil
LKRWZJ/853/19 6160090468414
5.

167

ARISTA Traken POL 2006 Klacz gniada/161 F: Dalet
M: Arenda
O: Ostapczuk
B: polska
K011428 brak
6.

26

ARNOLD Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Jam Hetman
M: Arietta
O: Olga Blusiewicz-Serwin
B: SK Iwno
K022789
7.

141

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequyl
M: Aronia
O: Jakub Żuchowicki
B: -
K011039
8.

88

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
9.

42

AVATAR NN RUS 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paulina Staromłyńska
B: NN
K025766
10.

106

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Piotr Piasecki
B: -
K024767
11.

14

AXOR SP POL 2013 Ogier siwa F: Con Calma
M: Arkadia
O: Karolina Leszko
B: Mirosław Tchórz
K024006 616009670060713
12.

51

BACHUS BH SP POL 2011 Wałach gniada F: Elf
M: Bila BH
O: Magdalena Litaszewska
B: Bogna Hupa
Brak
13.

36

BAJECZNY KSIĄŻE Małopolska POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Vis Versa
M: Bursztynka
O: Syliwoniuk
B: Rabajczyk
brak
14.

121

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Kucharczyk
B: NN
brak
15.

105

BANDI SP POL 1997 Wałach tarantowata/mk: F: .
M: .
O: Karolina Chodkiewicz
B: .
brak
16.

109

BANGA MŁP POL 1997 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Garland
M: Barcelona
O: Mirosław Styczeń
B: SK Ochaby
brak 09564
17.

56

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
O: Ewa Ciszek
B: Ewa Ciszek
K0184OO POL013610022506
18.

13

BENEFIS Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
K008670 POL007611002502
19.

35

BIRMA Deutsche Reitpony POL 2007 Klacz gniada/kuc:137 F: Durello Top
M: Banitka
O: Edyta Lewandowska
B: Tomasz Kowala
K016340 12162 12162
20.

4

BRACONTI Wielkopolska POL 2014 Ogier gniada/160 F: Contender Son
M: Brawura
O: Kacper Mróz
B: Piotr Wilczewski
K026063 616007660524414
21.

113

BRYLANT Małopolska POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: Palmer
M: Bessica
O: Scholastyka Jerzak
B: Scholastyka Jerzak
Brak 616006661149811
22.

84

BYRON EX BARONG KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:140 F: Mister Man
M: Bourette
O: Ewa Grudzień
B: Ślotała Jacek
K006853 08839
23.

69

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
24.

142

CANDY GIRL SP POL 2001 Klacz kara F: Roland
M: Carmina Z
O: Anna Gromnicka
B: Remigiusz Makowski
Xxx
25.

119

CANTURA M Oldenburska GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Muller
K016641
26.

132

CASARO Polski Kon Szlachetny POL 2013 Wałach siwa/174 F: Corrado Son
M: Caserta
O: Alicja Borowska
B: Kwiron Juszczak
Brak 616009610010113
27.

129

CASTEL L Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach siwa/163 F: Cancoon
M: Conchita L
O: Piotr Zwierzyński
B: Sławomir Jarmuszczak
Brak Brak
28.

131

CEZAR Typ Uszlachetniony POL 2006 Wałach kasztanowata/160 F: Consensus
M: Rosa
O: Katarzyna Jarosz
B: nn
brak POL999520052906
29.

75

CHAMPION DE NIGHT Oldenurg POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: ...
B: ...
Brak De 433330418910
30.

134

CHIPS SP POL 2013 Wałach gniada F: Ormuz xx / Special Power
M: Csilla / Czarownik
O: Dorota Śmiechowska
B: SK Racot
K026177 616009610105313
31.

139

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: -
K024469 DE335350353898
32.

96

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
33.

66

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
O: Jolanta Latowska-Wach
B: ANR Olsztyn
brak
34.

30

CLEARSENSE OLD GER 2011 Wałach siwa F: Cortez
M: Pandora
O: Piotr Strzalkowski
B: Lewitz
K022624
35.

110

CLIF SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/168 F: Cantanis
M: Fantazja
O: Karolina Chodkiewicz
B: nn
09857 09857
36.

80

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024191 372004000010695
37.

18

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
38.

153

CONTI Holst. DEU 2009 Wałach gniada F: Corrado I
M: Ultra IV (Cassini I x Landadel)
O: Bożena Daniłowicz
B: Niemcy
K017391
39.

130

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
K024979 528003000812823
40.

93

DAHAR XO POL 2005 Wałach gniada/168 F: Halogen
M: Daria
O: Katarzyna Lechowska
B: Edward Kania
Brak 616006550021205
41.

78

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
42.

45

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
O: KRASOWSKI SPÓŁKA JAWNA
B: K. Z. Krasowscy
K016373 6160060050610
43.

163

DEMON SP POL 2013 Wałach srokata/162 F: Cytat
M: Dosia
O: Konrad Bogusz
B: Bogdan Wronka
brak 616009660524613
44.

140

DESERT GENERAL XX GBR 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
O: Jakub Żuchowicki
B: GBR
K015725 8260GB45116184T
45.

162

DI CAPRIO S Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufro
M: Giornata
O: Marcin Wolski
B: Zbigniew Szumlakowski
K020899 DE455879004610
46.

49

DIAMANT BOY Westf. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado's Boy / Diarado
M: Loreana / Lamoureux I
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
K024519 DE441410969013
47.

33

DIANA L SP POL 2005 Klacz gniada/- F: BISCHOF L
M: DONNERDAMME L
O: Florczak
B: -
K011520 11593 POL009580228105
48.

85

DISNEY SP POL 2012 Wałach kara F: Stilios
M: Darubina
O: Edyta Romanowicz
B: Piotr Tracz
brak
49.

39

DOMINACJA SP POL 1999 Klacz gniada F: Louis
M: Dracena
O: Aleksandra Nucia
B: Sk Nowa Wioska
K010332
50.

124

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
O: Anita Skulska
B: /
/ /
51.

43

DON DAKAR Polski Koń Szlechetnej Półkrew POL 2005 Wałach gniada/160 F: Dakar
M: Dolina
O: Natalia Szczepańska
B: Ciechoński Krzysztof
Brak
52.

91

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Solaris
M: Deborah
O: Kloze Inga
B: Muzyka Monika
K024479
53.

70

DRÓŻNIK MŁP POL 2013 Wałach gniada/160 F: Emetyt
M: Dróżka
O: Sylwester Tkaczyk
B: ?
Brak ?
54.

55

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
55.

7

EDMONTON P SP POL 2014 Wałach gniada F: Cassilio
M: Elcoria P
O: Karolina Brauła
B: Witold Polowczyk
K025463
56.

72

ELTRES Malopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Emerson
M: Eureka
O: Joanna sionkowska
B: Jan Zuber
Brak
57.

40

EMINOR MŁP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin du Maury
M: Emina
O: Agnieszka Rudziejewska
B: Janów Podlaski
K015631
58.

103

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
59.

126

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
60.

122

FLORENCIO DE WEYDERDS Kuc Walijski NED 2011 Wałach siwa/kuc:131 F: Glansevin Graffiti
M: Keizershoek
O: W. Leeuwis
B: W. Leeuwis
brak
61.

169

FOREST F:
M:
O:
B:
62.

64

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilla
O: Klaudia Fabicka
B: N
K013287 616009510050003
63.

31

GALANT KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Querly-Elvis
M: Rosette C
O: Strzałkowski Dinks
B: Derikx
K024822
64.

32

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Diamant de Semilly
M: Ulmerette
O: Zdzisław Urban
B: W. Van de Mheen
K019622
65.

82

GAMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Celt
M: Gżegżółka
O: Grzegorz Wosik
B: Grzegorz Wosik
Brak
66.

112

GIBANTA KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: Harley VDL
M: Zibanta
O: B.V.H. Sp. z o.o.
B: Holandia
K020276 528003201106593
67.

157

GJALT-D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: J. Dijkstra
K022542 528003201105500
68.

81

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
69.

94

GREASE LIGHTNING KWPN POL 2011 Klacz inna F: Chalord / Chalan
M: Tristian Utica / Graan Corrado
O: Barbara Rapacka-Zimny
B: Holandia
K024783 528003201101213
70.

158

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
71.

144

HARLEM SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Landino
M: Hipnoza
O: OLga Ruta-Kurek
B: Agata Świerczyńska
brak 616 007 66 07986 12
72.

114

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
73.

34

HONDA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/mk:154 F: HUZAR
M: HEROINA
O: BOŻENA LITWIŃSKA
B: ŁÓJ ALEKSANDER
BRAK
74.

137

HORUS SBS POL 2013 Wałach siwa/X F: Fodel
M: Fontbrune Caroline/ Norton D'Eole
O: Adam Nowiński
B: X
K023642 056007000454827
75.

95

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
76.

146

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
O: Natalia Paliszkiewicz
B: SK Pępowo
K025016
77.

160

IRON Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Chef Supreme
M: Izana
O: Łukasz Sikorski
B: Stadnina Koni Racot
Brak
78.

19

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
79.

128

IRYDON-L / POL / Ogier skarogniada// F: /
M: /
O: Jerzy Korona
B: /
/ /
80.

145

J-CONTENDRA AZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Contendro
M: Joda
O: Olga Ruta-Kurek
B: Andrzej Zdziebło
brak 616 009 60 02095 11
81.

25

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
K012350 11845
82.

99

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
K012350 POL009690100508
83.

44

JASMIN SP POL 2007 Wałach gniada/180 F: Acorino
M: Jurata
O: Dominik Jaworski
B: Procajło Jan Tomasz
K018608
84.

62

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
85.

16

JEEFREY SP POL 2006 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Jennifer / Lord Sherry
O: Monika Popławska
B: Renata Marocka
K012535 POL009530260706 104FN35
86.

118

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
87.

136

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
88.

98

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132 616009661444411
89.

15

KOKAINA HIPPICA Holsztyńska POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Kannan
M: La silla
O: Marek Niewiadomski
B: Hippica
111 111
90.

150

KORA SP POL 2005 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
91.

100

KURHAN Małopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Dzielżan
M: Kurzawa
O: W Cuglach sc
B: SK Walewice
brak
92.

123

LAK M. POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Heban / Banita
M: Limita / Legat
O: Ewa Owczarz
B: Teresa Wójciuk
K022923 616006580676610
93.

5

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Klacz gniada F: Harley-VDL (Ex Ursel)
M: Turbine Z
O: Waldemar Mróz
B: Dirk En Thomas Mertens
K026062 056-002-W00298586
94.

28

LARIHORN HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Bagina / Ahorn Z
O: Tomasz Komsta
B: Peters Timm
K022211 DE421000098512
95.

50

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran / Lord
M: Miss Condina / Lorentin
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
K020989 DE421000691411
96.

27

LEONIDAS Oldenburg POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Lyjanero
M: Eida
O: Marek Brandys
B: Witold Pietrzyk
brak DE 433330558214
97.

86

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/mk:141 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
O: Agnieszka Kurzyńska
B: Jan Bittala
K019025 203001830257803
98.

102

LOGO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Corleolord L
M: Landora
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
brak brak
99.

92

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
100.

68

ŁARENNE M. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Łuna / Brando
O: Katarzyna Gierz
B: Marta Mirowska
K023040 616006630023113
101.

138

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
102.

47

MARINA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harnaś
M: Montana
O: Jadwiga Wolniewicz
B: Zbigniew Janas
K009470 POL009660731203
103.

48

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
O: Stanisław Choiński
B: Artur Dąbrowski
K019213 616009680010011
104.

111

MITUVA Trakeńska LTU 2012 Klacz gniada/161 F: Luitas trak
M: Miledi trak
O: Jacek Smolarczyk
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
brak
105.

58

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana
O: Karolina Detka
B: Anna Detka
Brak
106.

127

MONTE CHRISTO SP POL 2004 Wałach kara F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Skulska
B:
K022044
107.

17

MR. CINNAMON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Sword
M: Morgen / Rhytmus
O: Monika Popławska
B: Robert Stasiuk
K023721 616009580444631
108.

101

NANCY SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Czamal / Fetysz
M: Nagietka
O: Adam Borowski/ Marcin Kamiński
B: Adam Borowski
PZJ LKPZJ/3108/17 616009610129413
109.

115

NAOMI Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz skarogniada/165 F: GOLDEN BOY
M: NANSZA
O: Krzysztof Daniłowski
B: S.K Rzeczna
K 025153 POL 009 60 00555 06
110.

63

NESKO SP POL 2014 Wałach kara F: Salomon / Darco
M: Neska / Aunus
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403 616009640018614
111.

161

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
112.

52

NUBIA MPM WLKP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: CRUZEIRO L
M: Nawara
O: Marcin Skoneczny
B: Mantai Paweł
-
113.

166

NUMERENA Westfalska GER 2012 Klacz gniada/159 F: Numero Uno
M: Marena
O: Karolina Korba-Białkowska
B: Agroterra sp.z.o.o.
brak DE441411082212
114.

1

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Palmira
O: Grzegorz Gburzyński
B: Eco-Abi
K024817
115.

107

PEREZ M. POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
O: Katarzyna Witaszewska-Król
B: Roman Miedziak
K022045 616006580084112
116.

89

PREZES BRAK POL Brak Wałach siwa/Brak F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak Brak
117.

159

QINGHAI V DV DNK 2005 Ogier kara/165 F: Quebec / Quidam De Revel
M: Chess V / Come Back II
O: Anastazja Broniatowska
B: Viegaard Stutteri
K024819 208333200507392
118.

156

QUIDAM'S DIAMOND OLD GER 2008 Ogier F: Quidam's Rubin
M: Diana
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011661
119.

117

QUINTERO Niem.sport. GER 2007 Wałach kasztanowata F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
O: Aleksandra Naleszkiewicz
B: Niemcy
K011667 DE456570297907
120.

125

RABAT Małopolska POL 2002 Wałach gniada F: Askar
M: Robinia
O: Marzena Dębska
B:
Brak
121.

37

RAFI Śląska POL 2011 Klacz kara/156 F: Milord
M: Ruma
O: M. Popławski
B: K. Zadroga
brak 616008661365811
122.

74

RAMZES SP POL 2003 Wałach siwa F: Roland
M: Westa / Wytok
O: Sylwia Zarzycka-Cybulska
B: Piotr Marszałkowski
K014633
123.

133

RASCALINO WELT Hannover GER 2007 Wałach kara/162 F: Rascalino
M: Heuptstutbuch Wildblume
O: Weronika Magrini
B: Margaret und Richard Harms- Neunaber
Brak DE 4313192000307
124.

168

RODRIGO CASSIN F:
M:
O:
B:
125.

108

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
O: Anna Królikowska
B: Ireneusz Skowroński
K023397 616009590190809
126.

8

RONDENO HISP POL 2008 Wałach siwa/160 F: Unico
M: Reina
O: Monika Jocz
B: brak
brak
127.

41

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
128.

165

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Galant
M: Siren
O: Monika Bartoszewicz
B: -
K019562
129.

46

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Salomea
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
brak 6160095804684
130.

65

SAMARA SP POL 2011 Klacz gniada/158 F: Chaltarre Z
M: Sybilla / Quamiro
O: Dagmara Seredyn
B: Damian Wechta
K023297
131.

57

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa/173 F: Love Affair
M: Sparta V
O: Maria Sieklucka-Kaźmirowska
B: Koperski Zbigniew
brak 009660216409
132.

3

SANDRA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Solina / Dakar
O: Anna Wrona
B: Krzysztof Przybylski
K016647 POL009580743604
133.

135

SARACEN KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:brak F: Nn
M: Nn
O: Agnieszka Kopka
B: brak
brak brak
134.

155

SASILIO SP POL 2014 Wałach siwa F: Cassilio
M: Szata / Alywar
O: Anna Tyszko
B: SK Widzów Anna Tyszko
K025470
135.

154

SELSSILIO SP POL 2014 Wałach siwa F: Cassilio
M: Selena 12 / Corrado I
O: Anna Tyszko
B: SK Widzów Anna Tyszko
K025469
136.

148

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada F: Montbard
M: Sofia
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Moszna
K015869
137.

73

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush
M: Sestercja / Saphir
O: Aleksander Kiljańczyk
B: -
K023181
138.

77

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051 DE431319616713
139.

83

SIMSALABIM Hanowerska DEU 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Signum
M: po Falkner
O: Seweryn Saganowski
B: Luise Benjes
Brak DE 431316825514
140.

147

SONAR SP POL 2013 Wałach kara F: San Luis / Dixieland
M: Sonka / Le Voltaire
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
K025392 616009610105213
141.

67

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
142.

87

SZACHRAJ WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Viskis
M: Szajka
O: Płatek Jarosław
B: Filipska Maria
K011593 616 007 68 00858 06
143.

71

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
O: Łukasz Wysocki
B: Andrzej Szeremeta
K025557
144.

97

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
145.

60

WANDAL I SP POL 2013 Wałach siwa F: Arktos
M: Wisienka
O: Szczepański Zbigniew
B: Związek Hodowców Koni Wielkopolskich
Brak
146.

6

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
147.

53

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
brak
148.

54

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Indorado
M: Goldster
O: Marta Kotlarska
B: TW. Kruizinga
brak 102XR45
149.

149

ZAPOLATA KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Rafał Popiel
B: Irlandia
K025929 826608200170234
150.

164

ZUMI SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zina
O: Aleksandra Gawrońska
B: Strzechowski Paweł
brak
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub
50
SUM:
50.00
Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
70
SUM:
70.00
Dragan Natalia BPK - MAZ
100
SUM:
100.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
100
SUM:
100.00
Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
100
50
SUM:
150.00
Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
20
20
SUM:
40.00
Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
150
SUM:
150.00
Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
20
SUM:
20.00
Marczyk Monika Largo Sp. z o.o.
20
SUM:
20.00
Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
150
SUM:
150.00
Oleszkiewicz Lena Aldragho
100
50
SUM:
150.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o.
150
100
SUM:
250.00
Płatek Monika KS Equiright Warszawa
70
SUM:
70.00
Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
10
SUM:
10.00
Poschauko Julia Largo Sp. z o.o.
10
SUM:
10.00
Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
20
50
SUM:
70.00
Pruszkowska Kaja Equikam Sp. z o.o.
10
SUM:
10.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
20
50
100
80
SUM:
250.00
Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
150
200
SUM:
350.00
Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
100
SUM:
100.00
Tomaszewska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Equita
200
SUM:
200.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
200
SUM:
200.00
Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o.
80
150
SUM:
230.00
Wach Inga Soymax Horse Team
50
30
SUM:
80.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o.
20
SUM:
20.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
200
SUM:
200.00
Wysocki Łukasz WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Zawada Julia BPK (MAZ)
200
200
SUM:
400.00
Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2019-02-23
8
2019-02-23
4
50
2019-02-24
4
2019-02-24
7
Biniek Aleksandra
brak przynależności
CEZAR (131)
2019-02-24
23
Blusiewicz-Serwin Olga
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
ARNOLD (26)
2019-02-23
27
2019-02-23
Bogusz Konrad
niezrzeszony
DEMON (163)
2019-02-24
21
2019-02-24
5
Brandys Katarzyna
stajnia Ulmag
2019-02-23
11
2019-02-23
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (124)
2019-02-24
2
70
2019-02-24
7
Brauła Karolina
KS AZS AWF Warszawa
2019-02-23
26
2019-02-23
Broniatowska Anastazja
KJ Trachy Sośnicowice
QINGHAI V (159)
2019-02-23
2019-02-23
Brudnicka Amelia
Polski Polo Klub
2019-02-23
2
2019-02-23
Bzowska Hanna
Aromer
GACEK (64)
2019-02-23
24
2019-02-23
2019-02-24
10
2019-02-24
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-02-24
18
2019-02-24
IRYDON-L (128)
2019-02-24
11
2019-02-24
8
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
2019-02-24
11
2019-02-24
8
2019-02-24
2019-02-23
8
2019-02-23
8
Ciszek Zofia
UKS Primo
BEŁT (56)
2019-02-23
1
2019-02-23
1
2019-02-23
24
2019-02-24
1
2019-02-24
1
Czaplińska Milena
KJ Aromer Józefin
KORA (150)
2019-02-24
5
2019-02-24
25
Czuchaj Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
BENEFIS (13)
2019-02-23
Daniłowska Karina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NAOMI (115)
2019-02-24
2019-02-24
2019-02-24
Dragan Natalia
BPK - MAZ
JASPIS (62)
2019-02-23
1
2019-02-23
1
100
NESKO (63)
2019-02-23
29
2019-02-23
Duda Karolina
Stajnia Piaseczno
BANGA (109)
2019-02-23
1
2019-02-24
1
Florczak Aleksandra
EQUIKAM
DIANA L (33)
2019-02-23
12
2019-02-23
2019-02-24
12
Foks Jakub
Wkj lublin
2019-02-23
2
2019-02-23
18
2019-02-23
2019-02-24
16
2019-02-24
9
2019-02-24
Gawrońska Aleksandra
nz
ZUMI (164)
2019-02-24
8
2019-02-24
24
2019-02-24
Gburzyński Grzegorz
Equikam Sp. z o.o.
2019-02-23
31
2019-02-23
4
2019-02-24
2019-02-24
2019-02-24
Gieracz Olga
Bpk
RABAT (125)
2019-02-24
2019-02-24
2019-02-24
Gierz Aleksandra
KJ Aromer Józefin
2019-02-23
25
2019-02-23
19
2019-02-24
9
Glasser Mikołaj
KJ Akademia Kucania Dawidy
JEGOCIN (118)
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-24
2019-02-24
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
CANTURA M (119)
2019-02-24
8
2019-02-24
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (161)
2019-02-24
24
2019-02-24
12
2019-02-24
11
2019-02-24
13
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (95)
2019-02-23
3
100
2019-02-23
2
2019-02-24
3
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o.
ŁAWNIK (138)
2019-02-24
1
100
2019-02-24
4
50
Grudzień Alicja
SJ Poniatowa
2019-02-23
13
2019-02-23
1
2019-02-23
20
2019-02-24
1
2019-02-24
1
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
MONELLO (58)
2019-02-23
27
2019-02-23
24
2019-02-24
23
2019-02-24
20
2019-02-24
2019-02-23
13
2019-02-23
2019-02-24
2019-02-24
10
Jasińska Bianka
Stajnia Piaseczno
CLIF (110)
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-24
17
2019-02-24
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
JASMIN (44)
2019-02-23
23
2019-02-23
5
20
2019-02-24
6
20
2019-02-24
5
Jocz Maja
Stania Ulmag
2019-02-23
1
2019-02-23
18
2019-02-23
Kajak Dawid
SKJ Bajardo
GRYKA (158)
2019-02-23
13
2019-02-23
6
Kamiński Jan
Equikam Sp. z o.o.
JAREMA (99)
2019-02-24
1
150
NANCY (101)
2019-02-24
16
2019-02-24
9
2019-02-24
LOGO (102)
2019-02-24
20
2019-02-24
14
Kasak Kalina
KJ Aromer
SARACEN (135)
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-24
17
2019-02-24
29
Kaźmirowska Gabriela
niezrzeszony
2019-02-23
19
2019-02-23
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2019-02-23
5
2019-02-23
2019-02-24
3
2019-02-24
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2019-02-23
2019-02-24
16
2019-02-24