Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 17:33:53
2019-04-05 17:33:53
Michał Mordzelewski CASTIEL
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 zwykły (art. 238.2.1) ZR
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 17:32:22
2019-04-05 17:32:22
Michał Mordzelewski WIMMA
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 10:50:46
2019-04-05 10:50:46
Konrad Bogusz DEMON
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 10:10:41
2019-04-05 10:10:41
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 zwykły (art. 238.2.1) ZR
  • 1x 14/P/P 110 zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 16/N/N 120 zwykły (art. 238.2.1) ZR
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 10:09:17
2019-04-05 10:09:17
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 zwykły (art. 238.2.1) ZR
  • 1x 14/P/P 110 zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 16/N/N 120 zwykły (art. 238.2.1) ZR
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 10:07:40
2019-04-05 10:07:40
Klaudia Olchowska SONATA
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 zwykły (art. 238.2.1) ZR
  • 1x 14/P/P 110 zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 16/N/N 120 zwykły (art. 238.2.1) ZR
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 07:39:03
2019-04-04 22:48:51
Oliwia Soczewska CELCJUSZ
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 07:39:06
2019-04-04 22:48:12
Zofia Cieńska CELCJUSZ
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 07:39:09
2019-04-04 22:47:12
Amelia Brudnicka RASCALINO WELT
  • 2x 10/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:03:05
2019-04-04 20:53:47
Ewa Mulik CASQUIDAM
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:03:10
2019-04-04 20:48:48
Agnieszka Przyborowska WINNETOU
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:48:50
2019-04-04 15:24:43
Przemysław Bylicki POLONEZ
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:48:53
2019-04-04 12:04:14
Iga Krajewska KLUSEK
  • 2x 10/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:48:56
2019-04-04 12:03:08
Zuzanna Kowalska PRINCE KALIPO
  • 2x 10/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:48:59
2019-04-04 11:10:47
Wiktor Larkowski AMAT M
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 09:46:22
2019-04-04 07:52:38
Piotr Piekarczyk DELICJA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 09:46:26
2019-04-04 07:42:56
Klaudia Gawdzik M'06 NIKE
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 09:46:29
2019-04-04 07:38:09
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 zwykły (art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 05:36:04
2019-04-03 23:11:45
Kalina Kasak Jm'05 KASZMIR
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:03:38
2019-04-03 21:59:38
Karolina Wernerowicz PRAGA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:03:41
2019-04-03 21:49:14
Aureliusz Tymiński KAMINA D
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:42:14
2019-04-03 21:42:02
Joanna Dąbek GANGSTER
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:41:48
2019-04-03 20:03:42
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:41:51
2019-04-03 20:03:23
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P1/P1 115 ZR zwykły (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:41:56
2019-04-03 20:02:59
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P1/P1 115 ZR zwykły (art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:42:17
2019-04-03 16:22:11
Paweł Foremny MAGADI
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 16:20:15
2019-04-03 16:14:33
Julia Dobrowolska MARMUR
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 16:20:19
2019-04-03 16:12:42
Katarzyna Szysz TAMARYSZEK
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 16:20:22
2019-04-03 16:10:07
Amelia Pielska BORUC
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 16:20:25
2019-04-03 15:27:31
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 8/N1/N1 125 zwykły (art. 238.2.1) ZR
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:03:16
2019-04-03 15:14:20
Maja Kosińska HATER STAR
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 16:20:31
2019-04-03 13:29:01
Paulina Szuba LIDKA
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 zwykły (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 16:20:34
2019-04-03 12:11:33
Tomasz Matysiak LENOX
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 16:20:37
2019-04-03 11:03:35
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 06:35:27
2019-04-02 22:18:55
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 06:35:32
2019-04-02 21:33:56
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 06:35:37
2019-04-02 21:33:06
Magdalena Gut ARENA
  • 1x 8/N1/N1 125 zwykły (art. 238.2.1) ZR
  • 1x 9/C/C 130 zwykły (art. 238.2.1) ZR
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 06:35:42
2019-04-02 21:11:58
Gabija Siwak M'08 SARACEN GR.
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 17:02:09
2019-04-02 16:58:11
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 20:01:20
2019-04-02 15:00:33
Jakub Kłęk CLANET
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/N 120 zwykły (art. 238.2.1) ZR
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:49:04
2019-04-02 12:36:02
Magdalena Głaz AMADEUSZ
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 06:34:09
2019-04-01 21:03:58
Zuzanna Horaczek RAMONA - CONSOR
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 20:35:37
2019-04-01 20:27:56
Anita Milczarek KURHAN
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 19:42:29
2019-03-31 18:29:58
Halszka Witkowska CZAMIR ARON
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 zwykły (art. 238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 19:42:31
2019-03-31 18:01:54
Wiesław Bako WIDAM
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P1/P1 115 ZR zwykły (art. 238.2.1)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 19:42:36
2019-03-31 18:01:18
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P1/P1 115 ZR zwykły (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 19:42:39
2019-03-31 15:48:17
Julia Borys ENDEMIT
  • 2x 5/L/L 100 licencyjny ZR
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 19:42:42
2019-03-31 13:22:37
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 zwykły (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 19:42:45
2019-03-31 13:16:06
Aleksandra Piątkowska BENJAMIN PP
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 18:44:35
2019-03-30 17:46:53
Sylwia Zarzycka-Cybulska RAMZES
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 18:44:39
2019-03-30 14:41:53
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 18:44:42
2019-03-30 13:42:49
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 06:50:36
2019-03-29 22:25:52
Anna Więcek PROTEUS
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 16:02:46
2019-03-29 14:43:40
Jakub Foks DRÓŻNIK
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:33:53
2019-03-28 20:31:30
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 14/P/P 110 zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/P1/P1 115 ZR zwykły (art. 238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 18:58:08
2019-03-28 18:47:48
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 zwykły (art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 14:34:57
2019-03-28 13:55:23
Gabriela Sompol FIDELIO
  • 1x 16/N/N 120 zwykły (art. 238.2.1) ZR
  • 1x 18/C/C 130 zwykły (art. 238.2.1) ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 13:26:07
2019-03-27 09:54:25
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 8/N1/N1 125 zwykły (art. 238.2.1) ZR
  • 1x 9/C/C 130 zwykły (art. 238.2.1) ZR
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 13:26:09
2019-03-27 09:53:49
Marta Hejger COLETTA 33
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 07:09:32
2019-03-26 22:06:44
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 14:37:52
2019-03-26 22:05:49
Inga Wach GIACOMO
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 20:53:11
2019-03-26 19:29:33
Gabriela Wawerek SANTA WELT
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 09:07:03
2019-03-26 08:33:21
Kaja Januszkiewicz TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 06:05:39
2019-03-25 21:39:31
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 15:19:57
2019-03-25 14:49:35
Marta Pietrkiewicz MARINA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 12:55:17
2019-03-25 12:36:34
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 9/C/C 130 zwykły (art. 238.2.1) ZR
  • 1x 18/C/C 130 zwykły (art. 238.2.1) ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 12:55:20
2019-03-25 12:35:41
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 8/N1/N1 125 zwykły (art. 238.2.1) ZR
  • 1x 9/C/C 130 zwykły (art. 238.2.1) ZR
  • 1x 17/N1/N1 125 zwykły (art. 238.2.1) ZR
  • 1x 18/C/C 130 zwykły (art. 238.2.1) ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 07:28:51
2019-03-22 21:26:29
Krystyna Burchard PRAGA
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 07:28:55
2019-03-22 21:25:36
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 07:28:59
2019-03-22 19:24:33
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 zwykły (art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:24:58
2019-03-21 22:19:54
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:25:02
2019-03-21 22:18:38
Kamila Górecka DI CAPRIO S
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 08:25:05
2019-03-21 20:23:34
Ewelina Falkowska JUSIS
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 15:39:10
2019-03-21 15:20:18
Katarzyna Delekta ALI BOOM
  • 1x 10/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 14:46:07
2019-03-21 14:44:10
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 4/L/L 100 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 6/P/P 110 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14/P/P 110 zwykły (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:23:25
2019-03-19 21:06:36
Magda Burcon PROMYK
  • 2x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:23:27
2019-03-19 19:33:24
Gabriela Wojtaszewska DALAJLAMA
  • 1x 1/LL/Debiuty 60 ZR/ZT dokładności (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 10/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 15:39:19
2019-03-19 14:15:26
Natalia Domagała ZARIM
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:21:54
2019-03-18 10:29:46
Hanna Bzowska GACEK
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 2x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:03:21
2019-03-16 19:00:22
Aleksandra Syliwoniuk BAJECZNY KSIĄŻE
  • 2x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 07:12:41
2019-03-15 22:04:56
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/L 100 licencyjny ZR
  • 1x 12/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 13/L1/L1 105 ZR zwykły (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 12:01:29
2019-03-08 11:23:10
Bianka Jasińska CLIF
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 3/LL/LL 90 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 10/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 12:01:25
2019-03-08 11:22:07
Nadia Kulik BANDI
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 12:01:22
2019-03-08 11:21:13
Karolina Duda BANGA
  • 1x 2/LL/LL 70 ZR/ZT zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/LL/LL 85 ZR/ZT dwufazowy zwykły, zwykły (art. 274.5.3)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bako Wiesław UKS Military
S
O003377
2. Bogusz Konrad niezrzeszony
S
brak
3. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
4. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
5. Brudnicka Amelia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Brak
6. Burchard Janina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2006 (JM.)
0043877
7. Burchard Krystyna Klub Jeździecki Akademia Kucania
2009 (Mł.)
Brak
8. Burcon Magda brak
2003 (J.)
brak
9. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
10. Bzowska Hanna Aromer
2006 (JM.)
0046009
11. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
12. Czech Marcelina Equiclub Zamłyniec
2002 (J.)
O042784
13. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
14. Dąbek Joanna Kj Akademia Kucania
2007 (JM.)
Brak
15. Delekta Katarzyna nz
S
brak
16. Duda Karolina Stajnia Piaseczno
2005 (JM.)
brak
17. Falkowska Ewelina KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O041596
18. Foks Jakub Wkj lublin
2005 (JM.)
Brak
19. Gawdzik Klaudia KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O044546
20. Głaz Magdalena KJ Milord Falenty Nowe
2000 (MJ.)
O041714
21. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
22. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
23. Grabowska Oliwia Largo Sp. z.o.o
S
O006099
24. Gut Magdalena KJ Zbrosławice
S
O002153
25. Hejger Marta KJ Akademia Kucania
S
O006053
26. Horaczek Zuzanna bpk
2004 (JM.)
brak
27. Januszkiewicz Kaja S.J Poster
2006 (JM.)
O049107
28. Jasińska Bianka Stajnia Piaseczno
2004 (JM.)
brak
29. Jóźwiak Gabriela KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
brak
30. Kasak Kalina KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
31. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
32. Kosińska Maja BPK
2000 (MJ.)
O035697
33. Kowalska Zuzanna Horseland
S
brak
34. Krajewska Iga Horseland
2008 (Mł.)
brak
35. Kulik Nadia Stajnia Piaseczno
2004 (JM.)
brak
36. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O020911
37. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
38. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O002876
39. Lewandowska Oliwia BPK
2001 (J.)
brak
40. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o.
2003 (J.)
O035587
41. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
42. Mazurek Joanna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O027547
43. Milczarek Anita KJ Aromer
S
O049015
44. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
45. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
46. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O032392
47. Olchowska Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershiwn
S
O007838
48. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (J.)
O038967
49. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
50. Pieczka Marta LKJ Gałkowo
S
O019288
51. Piekarczyk Piotr BPK
S
brak
52. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
53. Polkowska Marta UKS Military Kąck
S
O033633
54. Przyborowska Agnieszka brak
S
brak
55. Rodź Natalia KJ Aromer
2005 (JM.)
O047927
56. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (MJ.)
O032391
57. Siwak Gabija Klub Jeździecki Aromer
2008 (Mł.)
O053630
58. Soczewska Oliwia Polski Polo Klub
2018 (Mł.)
Xxx
59. Sompol Gabriela Tuszyński KJ Garbówek
S
O021944
10121012
60. Syliwoniuk Aleksandra SJ Mustang Rakowiska
2002 (J.)
brak
61. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
62. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
63. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
64. Wach Inga Soymax Horse Team
2001 (J.)
brak
65. Wawerek Gabriela WKJ Lublin
2004 (JM.)
O047198
66. Wernerowicz Karolina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
67. Więcek Anna KJ Aromer
S
O003694
68. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
69. Wojtaszewska Gabriela WKJ Lublin
S
Brak
70. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
71. Zarzycka-Cybulska Sylwia JKS Sokóle
S
O003902
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

ADMIRAŁ XO POL 2004 Wałach gniada/180 F: Vis Versa
M: Aragona
O: Artur Rodź
B: SK Janów Podlaski
10470
2.

20

ALI BOOM Trakeńska POL 2007 Wałach inna F: Gluosnis
M: Agada
O: Katarzyna Delekta
B: Andrzej Grad
brak
3.

9

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
4.

81

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Casillio
M: Amfora M
O: Wiktor Larkowski
B: SK Moszna
Brak
5.

56

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
O: Magdalena Gut
B: SK Widzów
K012888 616009540055503 104CF24
6.

2

BAJECZNY KSIĄŻE Małopolska POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Vis Versa
M: Bursztynka
O: Syliwoniuk
B: Rabajczyk
brak
7.

13

BANDI SP POL 1997 Wałach tarantowata/mk: F: .
M: .
O: Karolina Chodkiewicz
B: .
brak
8.

12

BANGA MŁP POL 1997 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Garland
M: Barcelona
O: Mirosław Styczeń
B: SK Ochaby
brak 09564
9.

50

BENJAMIN PP DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Procima sp. z o.o.
B: Procima sp. z o.o.
Brak
10.

92

CANDY GIRL SP POL 2001 Klacz kara F: Roland
M: Carmina Z
O: Anna Gromnicka
B: Remigiusz Makowski
Xxx
11.

88

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
O: Dominika Czyż
B: Sławomir Szlachta
K022518 DE418185824611
12.

82

CASQUIDAM HOL GER 2014 Ogier kara/167 F: Casalito
M: Avella
O: Ewa Mulik
B: Peters Timm
brak DE421000058114
13.

91

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162
14.

28

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon
M: Fatendra
O: Adam Mulik
B: Gestuet Lewitz
K020513 DE418184042811 105VT10
15.

33

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
O: Jolanta Latowska-Wach
B: ANR Olsztyn
K025209
16.

14

CLIF SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/168 F: Cantanis
M: Fantazja
O: Karolina Chodkiewicz
B: nn
09857 09857
17.

36

COLETTA 33 HAN GER 2010 Klacz gniada/170 F: Cloney
M: Scarlett
O: Krzysztof Woźniakowski
B: .
K024368 DE431317201710
18.

45

CZAMIR ARON SP POL 2012 Wałach siwa F: Lotos / Levantos II
M: Czamira / Rulon
O: Halszka Witkowska
B: Krzysztof Szczepaniak
K024847 616009610094212
19.

19

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
K024979 528003000812823
20.

18

DALAJLAMA Małopolska POL 2008 Wałach siwa/172 F: JAGIELOŃCZYK
M: DALAI
O: Gabriela Wojtaszewska
B: Jerzy Marzec
brak POL 006550030308
21.

75

DELICJA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Filantrop
M: Dalmacja
O: Marianna Gurowska
B: xxx
brak brak
22.

89

DEMON SP POL 2013 Wałach srokata/165 F: Cytat
M: Dosia
O: Konrad Bogusz
B: Konrad Bogusz
brak 616009660524613
23.

22

DI CAPRIO S Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufro
M: Giornata
O: Marcin Wolski
B: Zbigniew Szumlakowski
K020899 DE455879004610
24.

66

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
O: Anita Skulska
B: /
K015387 /
25.

40

DRÓŻNIK MŁP POL 2013 Wałach gniada/160 F: Emetyt
M: Dróżka
O: Sylwester Tkaczyk
B: ?
Brak ?
26.

35

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
27.

48

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
O: Joanna Ciarczyńska
B: Zbigniew Kwiatkowski
K014249 POL 009640045505
28.

55

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L
M: Elegancja M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K027081 000000
29.

54

ETNA W SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Che Guevara L
M: Enigma W
O: Tomasz Jóźwiak
B: Rinaldo Kiecoń
K018592
30.

67

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
31.

37

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
O: Katarzyna Sompol
B: Oskar Wiese
K013735 DE431314802808 103VT09
32.

27

FORIA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Hataria
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408
33.

16

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilla
O: Klaudia Fabicka
B: N
K013287 616009510050003
34.

70

GANGSTER KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Joanna Dąbek
B: nn
brak brak
35.

38

GAPHIRA KWPN NED 2011 Mare bay/163 F: Diamant de Semilly
M: Saphira
O: Marta von Mauberg
B: M. Maat, A.Swanborn
none 528003201109120
36.

68

GERSHWIN H Bawarska GER 2010 Wałach gniada/166 F: Gambrinus Son
M: Cara Z
O: Aleksander Gołębiewski
B: Niemcy
brak DE 481 810035710
37.

34

GIACOMO SP POL 2002 Wałach kasztanowata/167 F: Garibaldi/Grandeur
M: Arabesque/Symfonie
O: Gruber-Plotkowiak Yvonne
B: Gruber-Plotkowiak Yvonne
K017321
38.

64

GROS S Wielkopolska POL 2013 Ogier siwa/165 F: Love Affair
M: Grosetta
O: Agnieszka Kułakowska
B: Robert Skibicki
Brak 616007660867213
39.

11

HATER STAR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: My will
M: Hajka
O: Hanna Kosińska
B: Gogolińska
brak
40.

61

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
41.

77

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
O: Natalia Paliszkiewicz
B: SK Pępowo
K025016
42.

23

JUSIS SP POL 2006 Klacz siwa/167cm F: Spartakus
M: Juta
O: Agnieszka Falkowska
B: Remigiusz Makowski
11797 Pol00966050006
43.

53

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
O: Piotr Sarnecki
B: Piotr Sarnecki
K017057 203 009 226779507
44.

26

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
45.

74

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Bohun
M: Kasandra
O: -
B: Ewa Trąbczyńska
K017251 POL999670169606
46.

79

KLUSEK NN POL 2004 Wałach siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Monika Żarska
B: nn
brak
47.

51

KURHAN Małopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Dzielżan
M: Kurzawa
O: W Cuglach sc
B: SK Walewice
brak
48.

63

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
49.

62

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
50.

65

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/mk:141 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
O: Agnieszka Kurzyńska
B: Jan Bittala
K019025 203001830257803
51.

39

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach kara F: Huzar
M: Łysica
O: Marek Wacławik
B: SK Walewice
K017722
52.

29

MARINA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harnaś
M: Montana
O: Jadwiga Wolniewicz
B: Zbigniew Janas
K009470 POL009660731203
53.

47

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
O: Marta Polkowska
B: Marek Strzyż
K021611 616009610167112
54.

69

MEKSYK Małopolska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Falkon
M: Madera
O: Jerzy Korona
B: Jan Biskup
K019026 616006540108410
55.

30

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
56.

76

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
K017149 Pół 009540098606
57.

21

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
58.

43

PERFECTO SP POL 2010 Wałach kara F: Domel / Lagrain
M: Progis / Grand Amour
O: Aleksandra Poznańska
B: Zenon Brzozowski
K016501 616009520004510
59.

25

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:145 F: Nando Super
M: Penny
O: Piotr Burchard
B: Andrzej Doroszewski
Brak
60.

78

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
O: Przemysław Bylicki
B: Frąckowiak Paweł
brak
61.

24

PRAGA KUC POL 2007 Klacz kara/kuc:119 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: N
013670096
62.

72

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak 013670096109
63.

80

PRINCE KALIPO ARAB POL 2008 Wałach gniada/156 F: MVA Prince Vayu (US)
M: Perspektywa
O: Mariusz Żarski
B: FHP Giewont sp. z o.o.
brak POL080000006018
64.

17

PROMYK HC POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Wilczek
M: Petarda
O: Marcelina Czech
B: Wiesław Oleszczuk
brak
65.

41

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/154 F: Brentino
M: Perfekta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
K024902 616009670027913
66.

52

RAMONA - CONSOR SP POL 2002 Klacz gniada/170 F: Consor
M: Roxy
O: Aneta Ostrowska
B: Henryk Soboń
Brak 009 60 00107 02
67.

42

RAMZES SP POL 2003 Wałach siwa F: Roland
M: Westa / Wytok
O: Sylwia Zarzycka-Cybulska
B: Piotr Marszałkowski
K014633
68.

85

RASCALINO WELT Hannover GER 2007 Wałach kara/162 F: Rascalino
M: Heuptstutbuch Wildblume
O: Weronika Magrini
B: Margaret und Richard Harms- Neunaber
Brak DE 4313192000307
69.

49

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
70.

32

SANTA WELT SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Weltstein
M: Sirga
O: Gabriela Wawerek
B: Rzepecki Zbigniew
K012561
71.

57

SARACEN KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:kuc F: NN
M: NN
O: Agnieszka Kopka Sikorska
B: brak
brak brak
72.

86

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
73.

31

TJUNMIRA LA NEBBIA Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa/164cm F: Tjungske
M: Robertina
O: Januszkiewicz Małgorzata
B: Stadnina Koni Racot
K021851 616007610059710
74.

87

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
O: Łukasz Wysocki
B: Andrzej Szeremeta
K025557
75.

44

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
76.

6

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
K026506
77.

46

WIDAM KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Guidam
M: Ilottie
O: Wiesław Bako
B: Wiesław Bako
K008565 5280030303948
78.

90

WIMMA SP? POL - Klacz inna/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
79.

83

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Indorado
M: Goldster
O: Marta Kotlarska
B: TW. Kruizinga
brak 102XR45
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bako Wiesław
UKS Military
WIDAM (46)
2019-04-06
10
2019-04-06
7
Bogusz Konrad
niezrzeszony
DEMON (89)
2019-04-07
7
2019-04-07
8
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
ENDEMIT (48)
2019-04-06
2
2019-04-06
8
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (66)
2019-04-07
3
2019-04-07
1
Brudnicka Amelia
Polski Polo Klub
2019-04-07
3
2019-04-07
Burchard Janina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2019-04-06
2019-04-06
12
2019-04-06
Burchard Krystyna
Klub Jeździecki Akademia Kucania
PRAGA (24)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Burcon Magda
brak
PROMYK (17)
2019-04-07
1
2019-04-07
Bylicki Przemysław
BPK
POLONEZ (78)
2019-04-06
10
2019-04-06
Bzowska Hanna
Aromer
GACEK (16)
2019-04-06
8
2019-04-06
7
2019-04-07
2019-04-07
7
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-04-07
2019-04-07
Czech Marcelina
Equiclub Zamłyniec
PROMYK (17)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-06
5
KALINA (26)
2019-04-06
1
100
2019-04-06
8
2019-04-07
13
2019-04-07
4
Czyż Dominika
WKJ Lublin
2019-04-06
1
150
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
Dąbek Joanna
Kj Akademia Kucania
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-06
6
Delekta Katarzyna
nz
2019-04-07
2
2019-04-07
10
Duda Karolina
Stajnia Piaseczno
BANGA (12)
2019-04-06
1
2019-04-07
Falkowska Ewelina
KJ Aromer Józefin
JUSIS (23)
2019-04-06
17
2019-04-06
1
2019-04-07
2
2019-04-07
6
Foks Jakub
Wkj lublin
2019-04-06
3
2019-04-06
14
2019-04-07
13
2019-04-07
1
2019-04-07
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer Józefin
NIKE (76)
2019-04-06
9
2019-04-06
9
Głaz Magdalena
KJ Milord Falenty Nowe
2019-04-06
2019-04-06
10
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (21)
2019-04-06
12
2019-04-06
2019-04-07
11
2019-04-06
16
2019-04-06
2019-04-07
5
2019-04-07
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (61)
2019-04-06
4
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z.o.o
ŁAWNIK (39)
2019-04-07
3
2019-04-07
2
Gut Magdalena
KJ Zbrosławice
ARENA (56)
2019-04-06
3
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Hejger Marta
KJ Akademia Kucania
2019-04-06
1
2019-04-06
3
2019-04-06
5
20
2019-04-06
3
70
GROS S (64)
2019-04-06
21
2019-04-06
Horaczek Zuzanna
bpk
2019-04-06
10
2019-04-06
7
2019-04-07
3
2019-04-07
Januszkiewicz Kaja
S.J Poster
2019-04-06
9
2019-04-06
2
2019-04-07
1
2019-04-07
Jasińska Bianka
Stajnia Piaseczno
CLIF (14)
2019-04-06
7
2019-04-07
2
2019-04-06
2019-04-07
6
Jóźwiak Gabriela
KJ Aromer Józefin
ETNA W (54)
2019-04-06
2019-04-06
6
2019-04-07
Kasak Kalina
KJ Aromer
KASZMIR (74)
2019-04-06
8
2019-04-06
2019-04-07
5
2019-04-07
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
2019-04-06
11
2019-04-06
5
2019-04-07
9
2019-04-07
5
Kosińska Maja
BPK
2019-04-06
18
2019-04-06
Kowalska Zuzanna
Horseland
2019-04-07
2019-04-07
2019-04-07
Krajewska Iga
Horseland
KLUSEK (79)
2019-04-07
2019-04-07
2019-04-07
Kulik Nadia
Stajnia Piaseczno
BANDI (13)
2019-04-06
2
2019-04-07
Kuliszewska Zofia
BPK (MAZ)
2019-04-06
12
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
2019-04-07
Kurzyńska Lena
KJ Aromer Józefin
LIVELLO (65)
2019-04-06
15
2019-04-06
2019-04-07
5
2019-04-07
Larkowski Wiktor
KJ Zbrosławice
2019-04-06
4
2019-04-06
2
100
2019-04-07
2019-04-07
AMAT M (81)
2019-04-06
11
2019-04-06
7
10
2019-04-07
2019-04-07
12
2019-04-07
Lewandowska Oliwia
BPK
2019-04-07
2019-04-07
Marczyk Monika
Largo Sp. z o.o.
WERONA (44)
2019-04-07
2
2019-04-07
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (63)
2019-04-06
1
2019-04-07
12
2019-04-06
8
Mazurek Joanna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-04-07
2019-04-07
Milczarek Anita
KJ Aromer
KURHAN (51)
2019-04-06
13
2019-04-06
23
2019-04-07
8
2019-04-07
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
WIMMA (90)
2019-04-06
13
2019-04-06
CASTIEL (91)
2019-04-06
5
2019-04-06
1
70
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
FORIA (27)
2019-04-06
2019-04-06
2
2019-04-06
2
2019-04-07
2
2019-04-07
2
2019-04-06
13
2019-04-06
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2019-04-06
17
2019-04-06
14
2019-04-06
Olchowska Klaudia
WKJ Lublin / SJ Gershiwn
SONATA (86)
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-07
4
Paliszkiewicz Natalia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2019-04-07
5
2019-04-07
7
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2019-04-06
1
2019-04-06
14
Pieczka Marta
LKJ Gałkowo
MEKSYK (69)
2019-04-07
2019-04-07
Piekarczyk Piotr
BPK
DELICJA (75)
2019-04-06
4
2019-04-06
16
Pietrkiewicz Marta
KJ Dworek Okuniew
MARINA (29)
2019-04-06
6
2019-04-06
2019-04-07
10
2019-04-07
Polkowska Marta
UKS Military Kąck
MARKO (47)
2019-04-06
2
70
2019-04-06
2019-04-07
10
2019-04-07
Przyborowska Agnieszka
brak
2019-04-06
20
2019-04-06
2019-04-07
3
2019-04-07
Rodź Natalia
KJ Aromer
2019-04-06
15
2019-04-06
3
2019-04-07
9
2019-04-07
Sarnecka Agnieszka
bpk
KAILY (53)
2019-04-06
11
2019-04-06
9
Siwak Gabija
Klub Jeździecki Aromer
SARACEN (57)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Soczewska Oliwia
Polski Polo Klub
2019-04-07
4
2019-04-07
2019-04-07
Sompol Gabriela
Tuszyński KJ Garbówek
FIDELIO (37)
2019-04-07
1
2019-04-07
3
Syliwoniuk Aleksandra
SJ Mustang Rakowiska
2019-04-06
22
2019-04-06
2019-04-07
6
2019-04-07
1
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (62)
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
Szymacha Konstancja
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-04-06
2019-04-06
Von Mauberg Konstancja
Polski Polo Klub Brochów
GAPHIRA (38)
2019-04-07
4
2019-04-07
1
Wach Inga
Soymax Horse Team
2019-04-06
4
2019-04-06
3
50
2019-04-07
8
2019-04-07
2019-04-07
2
GIACOMO (34)
2019-04-06
5
2019-04-06
6
20
2019-04-06
2019-04-07
4
2019-04-07
7
2019-04-07
Wawerek Gabriela
WKJ Lublin
2019-04-06
3
2019-04-06
19
2019-04-06
2019-04-07
9
2019-04-07
2019-04-07
Wernerowicz Karolina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
PRAGA (72)
2019-04-06
11
Więcek Anna
KJ Aromer
PROTEUS (41)
2019-04-06
4
30
2019-04-06
6
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-04-07
11
2019-04-07
6
Wojtaszewska Gabriela
WKJ Lublin
2019-04-06
1
2019-04-06
15
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
4
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
TOLEDO (87)
2019-04-06
4
50
2019-04-06
2
2019-04-07
2019-04-07
3
Zarzycka-Cybulska Sylwia
JKS Sokóle
RAMZES (42)
2019-04-06
9
2019-04-06

Number of Riders: 71

Number of Horses: 79

The sum of prizes: 740.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl