Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 14:43:56
2019-05-02 08:38:52
Tatiana Bierieżnow ROMANTICA
  • 1x 5/C1/C1 ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 07:39:35
2019-05-01 20:23:42
Zofia Marx AMAR
  • 1x 5/C1/C1 ZR
  • 1x 11/C3/C3 ZR
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:52:44
2019-05-01 17:04:16
Sylwia Ruta DON CORLEONE 29
  • 1x 5/C1/C1 ZR
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:52:41
2019-05-01 17:03:47
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x 5/C1/C1 ZR
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 12:59:59
2019-05-01 09:44:46
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 1x 3/P3/P3 ZR kuce
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 13:00:05
2019-05-01 08:35:14
Anna Szukało RIWETTO
  • 2x 7/L3/L3 ZT
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 14:44:02
2019-05-01 08:22:16
Zofia Tutak MEKINTOSZ J
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 7/L3/L3 ZT
24 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-01 13:00:19
2019-05-01 07:02:21
Natalia Czarnak FIESTA
  • 2x 7/L3/L3 ZR kuce
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 13:00:22
2019-04-30 22:56:44
Agnieszka Romszycka NERON
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 2/P1/P1 ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 13:00:26
2019-04-30 22:48:40
Agnieszka Romszycka GRETA
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 2/P1/P1 ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 14:02:13
2019-04-30 12:26:33
Helena Kozłowska EMOL
  • 1x 5/C1/C1 ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 14:02:16
2019-04-30 12:16:23
Natalia Kozłowska EMANOS
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 7/L3/L3 ZT
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 14:02:18
2019-04-30 11:19:57
Aleksandra Tatak TOTEM
  • 1x 6/CC1/CC1 ZR
  • 1x 12/CC4/CC4 ZR
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 20:33:51
2019-04-29 15:27:40
Aleksandra Bielska AMBROZJA "M"
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 1x 8/P2/P2 ZR
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 14:25:10
2019-04-29 11:51:03
Łucja Darska ALEGOR
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 1x 7/L3/L3 ZR
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 14:25:13
2019-04-29 10:49:39
Dorota Stelmach KOLT
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 7/L3/L3 ZT
  • 1x 7/L3/L3 ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 14:25:19
2019-04-29 09:28:29
Marta Dziak-Gierlicz MR. MAGIC
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 2/P1/P1 ZR
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 14:44:09
2019-04-28 18:45:22
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 2x 9/P6/P6 ZR kuce
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:05:05
2019-04-28 14:15:51
Kornelia Redek CLEVER BOY
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 2/P1/P1 ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 14:02:12
2019-04-28 12:47:03
Monika Kuchta DAVANTI
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 1x 8/P2/P2 ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 14:02:25
2019-04-27 22:36:00
Karolina Gałkowska CALMARO
  • 2x 2/P1/P1 ZR
  • 2x 8/P2/P2 ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 14:02:35
2019-04-27 22:34:44
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 1x 4/N4/N4 ZR
  • 1x 5/C1/C1 ZR
  • 1x 10/N5/N5 ZR
  • 1x 11/C3/C3 ZR
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 14:02:37
2019-04-27 20:25:10
Karolina Jeruć RAWDAT
  • 1x 7/L3/L3 ZR
  • 2x 8/P2/P2 ZR
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bielska Aleksandra -
S
o054316
2. Bierieżnow Tatiana KS Centurion
2004 (JM.)
O036896
3. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
4. Darska Łucja Klub Jeździecki Sielanka
2004 (JM.)
LZPZJ/1214/19
5. Dziak-Gierlicz Marta UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
S
O002140
6. Jeruć Karolina JKS Karolina
S
O019460
7. Kaśnicka Julia KJ Amber Horse
2002 (J.)
8. Kozłowska Helena JKS Jagodne
2004 (JM.)
brak
9. Kozłowska Natalia JKS Jagodne
S
brak
10. Kuchta Monika BPK
S
brak
11. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (J.)
O037224
12. Redek Kornelia UKS. Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
0031763
13. Romszycka Agnieszka KJ Dobrzyniec
S
brak
14. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
15. Stelmach Dorota Stowarzyszenie KS Chojnów
S
PZJ o046320): 6039/19 A(w)
16. Szukało Anna bpk
2001 (J.)
brak
17. Tatak Aleksandra bpk MAZ
S
O025281
18. Tutak Zofia JKS Jagodne
S
brak
19. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
20. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

16

ALEGOR SP POL 2007 Gleiding chestnut/162 F: Horror
M: Artemida
O: Paulina K.Darska
B: Rakowska Edyta
K027241 POL009600185807
2.

30

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
3.

19

AMBROZJA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/180 F: So In Love
M: Amhara
O: Aleksandra Bielska
B: SK Moszna
k017730 009690066009
4.

32

BOLERO SP PL 2004 Wałach Siwa/163 F: WELT STEIN
M: BRUNETKA
O: Sebastian Widalski
B: Krzysztof Idzikowski
5.

15

CLEVER BOY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada/172 F: Landor
M: Cytia
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Gerke Marcin
K016637 POL009520039409
6.

11

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
7.

28

DON CORLEONE 29 Hanoverska GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Antonio-Star
M: Physalie
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
LKPZJ/1306/18
8.

21

EMANOS Małopolsks POL 2015 Wałach kasztanowata/163 F: Huzar
M: Emarilla
O: Natalia Kozłowska
B: SK
brak 616006580254515
9.

20

EMOL SP POL 2001 Wałach gniada/173 F: Denar
M: Etiuda
O: Natalia Kozłowska
B: Scholastyka Jerzak
brak 08941
10.

25

FIESTA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
O: Andrzej Czarnak
B: nn
K026894 brak
11.

27

GRETA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Folio
M: Gama
O: Magdalena Szyszkowska
B: Sławomir Godzina
brak brak
12.

29

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
O: Sylwia Ruta
B: Dania
K022814
13.

17

KOLT SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/177 F: Faust Z
M: Kofia
O: Dorota Stelmach
B: Karol Krępa
k021618): 3314/19 A 009660325805
14.

10

MEKINTOSZ J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Miss Sally
O: Zofia Tutak
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
brak 616009600306010
15.

18

MR. MAGIC Oldbg. POL 2013 Wałach gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Menada / Nuriev
O: Marta Dziak-Gierlicz
B: Jacek Kowerski
K025909 DE433331702313
16.

26

NERON Typ Szlachetny POL 2009 Wałach inna/160 F: Dalton
M: Nimfa
O: Iwona Wojciechowska
B: Krystyna Trybuła
brak
17.

14

RAWDAT SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Moravia
M: Jedwabna
O: Karolina Jeruć
B: Kryszyłowocz Małgorzata
Brak
18.

24

RIWETTO SP POL 2012 Wałach srokata F: Libretto
M: Ridiera
O: Alberska Beata
B: Kędzior Zbigniew
brak
19.

31

ROMANTICA SP POL 2010 Klacz kara F: Swarovski
M: Rowa
O: Ludmiła Strypikowska
B: Piotr Wiese
K017986 616009590204710
20.

22

TOTEM SP POL 2008 Wałach kara/163 F: Le Duc
M: Taka Pani
O: Aleksandra Tatak
B: Paweł Mazurek
K012126
21.

6

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bielska Aleksandra
-
2019-05-04
6
2019-05-05
3
Bierieżnow Tatiana
KS Centurion
2019-05-04
1
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
FIESTA (25)
2019-05-05
1
2019-05-05
2
Darska Łucja
Klub Jeździecki Sielanka
ALEGOR (16)
2019-05-04
2
2019-05-05
1
Dziak-Gierlicz Marta
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2019-05-04
1
2019-05-04
1
Jeruć Karolina
JKS Karolina
RAWDAT (14)
2019-05-05
3
2019-05-05
4
Kaśnicka Julia
KJ Amber Horse
BOLERO (32)
2019-05-05
4
2019-05-05
2
Kozłowska Helena
JKS Jagodne
EMOL (20)
2019-05-04
4
Kozłowska Natalia
JKS Jagodne
EMANOS (21)
2019-05-04
1
2019-05-05
4
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (11)
2019-05-04
4
2019-05-05
1
Marx Zofia
KJ AROMER
AMAR (30)
2019-05-04
5
2019-05-05
1
Redek Kornelia
UKS. Vacat Eventing Sulbiny
2019-05-04
2
2019-05-04
3
Romszycka Agnieszka
KJ Dobrzyniec
NERON (26)
2019-05-04
5
2019-05-04
7
GRETA (27)
2019-05-04
3
2019-05-04
5
Ruta Sylwia
Equesta
2019-05-04
3
Stelmach Dorota
Stowarzyszenie KS Chojnów
KOLT (17)
2019-05-04
3
2019-05-04
4
2019-05-05
3
2019-05-05
2
Szukało Anna
bpk
RIWETTO (24)
2019-05-05
1
2019-05-05
Tatak Aleksandra
bpk MAZ
TOTEM (22)
2019-05-04
1
2019-05-05
1
Tutak Zofia
JKS Jagodne
2019-05-04
2
2019-05-05
5
Zalewska Magdalena
Equesta
2019-05-04
2
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
2019-05-05
1
2019-05-05

Number of Riders: 20

Number of Horses: 21

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl