Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 08:44:28
2019-06-27 22:57:00
Maja Kolińska JANTAR
  • 2x 6/LL/Próba Caprilliego LL
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 17:17:46
2019-06-27 14:58:02
Elżbieta Liberda HAJDUK
  • 2x 1/L1/L1 ZT
  • 2x 12/MPMK/Eliminacja do MPMK - Konie 4 letnie
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 17:17:52
2019-06-27 14:55:14
Elżbieta Liberda ATYLLA L
  • 2x 5/CC1/CC1 ZR
  • 2x 11/CC3/CC3 ZR
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 17:17:48
2019-06-27 14:52:45
Elżbieta Liberda FARUK
  • 2x 2/P1/P1 ZR
  • 2x 3/N4/N4 ZR
  • 2x 8/P2/P2 ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 17:49:49
2019-06-26 17:48:05
Magda Kowaluk ALL YOU NEED
  • 2x 4/C1/C1 ZR
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 14:05:14
2019-06-26 12:02:21
Marzena Cieciera HADA
  • 1x 7/L3/L3 ZR
  • 1x 8/P2/P2 ZR kuce
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 14:05:17
2019-06-26 12:00:35
Łucja Mielcarz TESSA
  • 1x 7/L3/L3 ZR
  • 1x 8/P2/P2 ZR
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 14:05:19
2019-06-26 11:58:32
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 7/L3/L3 ZR kuce
  • 1x 8/P2/P2 ZR kuce
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 14:05:22
2019-06-26 11:20:55
Joanna Szymczak BRAWURA
  • 2x 9/N5/N5 ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 07:19:51
2019-06-26 00:07:54
Martyna Baściuk KELPIE
  • 1x 3/N4/N4 ZR kuce
  • 1x 9/N5/N5 ZR kuce
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:01:17
2019-06-25 20:46:44
Wiktoria Świerczewska TERMAR
  • 1x 2/P1/P1 ZT
  • 1x 8/P2/P2 ZR kuce
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:01:19
2019-06-25 20:32:32
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk BLACK-BOY
  • 1x 10/C3/C3 ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:01:21
2019-06-25 20:31:43
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk TEUNIS VAN DE OUDE PLAET
  • 1x 13/MPMK/Eliminacja do MPMK - Konie 5 letnie
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:01:22
2019-06-25 17:22:16
Pola Guerquin-Koryzma DRUH HROBY HRON K020960
  • 2x 1/L1/L1 ZR kuce
  • 1x 7/L3/L3 ZR kuce
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:01:23
2019-06-25 17:20:34
Natalia Wojtaszek SAYARA
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 1x 8/P2/P2 ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:01:25
2019-06-25 16:24:08
Zofia Bukowska DAYLIGHT WHITNEY V
  • 2x 4/C1/C1 ZR
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:18:32
2019-06-23 22:02:03
Przemysław Nidecki GAWJAN
  • 1x 5/CC1/CC1 ZR
  • 1x 11/CC3/CC3 ZR
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 09:06:44
2019-06-22 21:23:10
Karolina Gałkowska FRANS N
  • 1x 4/C1/C1 ZR
  • 1x 10/C3/C3 ZR
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 09:06:47
2019-06-22 21:22:18
Karolina Gałkowska CALMARO
  • 1x 3/N4/N4 ZR
  • 1x 8/P2/P2 ZR
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 09:06:48
2019-06-22 19:43:05
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 2x 8/P2/P2 ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 15:12:11
2019-06-21 15:11:11
Wiktoria Doroz WINDSOR
  • 1x 1/L1/L1 ZT
  • 1x 7/L3/L3 ZT
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 15:12:13
2019-06-21 15:05:49
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 2x 1/L1/L1 ZR kuce
  • 2x 7/L3/L3 ZR kuce
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 11:19:54
2019-06-21 11:06:24
Monika Kuchta DAVANTI
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 1x 8/P2/P2 ZR
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 07:25:41
2019-06-20 20:20:25
Łucja Darska ALEGOR
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 1x 8/P2/P2 ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 07:25:42
2019-06-20 14:34:48
Karolina Badora WEREDUS
  • 2x 12/MPMK/Eliminacja do MPMK - Konie 4 letnie
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 10:15:40
2019-06-20 13:15:18
Dorota Stelmach KOLT
  • 1x 1/L1/L1 ZR
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 1x 7/L3/L3 ZR
  • 1x 8/P2/P2 ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 07:25:49
2019-06-20 12:36:42
Karolina Jeruć RAWDAT
  • 1x 7/L3/L3 ZR
  • 1x 8/P2/P2 ZR
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 07:25:51
2019-06-20 12:16:09
Zofia Marx AMAR
  • 1x 4/C1/C1 ZR
  • 1x 10/C3/C3 ZR
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 07:25:53
2019-06-20 11:35:44
Aleksandra Bielska AMBROZJA "M"
  • 1x 2/P1/P1 ZR
  • 1x 8/P2/P2 ZR
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badora Karolina WKJ Lublin
S
O003952
2. Baściuk Martyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O046348
3. Bielska Aleksandra -
S
o054316
4. Bukowska Zofia Brak
S
Brak
5. Cieciera Marzena SKJ HAWAJKA
S
brak
6. Darska Łucja Klub Jeździecki Sielanka
2004 (JM.)
LZPZJ/1214/19
7. Doroz Wiktoria bpk
2001 (J.)
brak
8. Gałkowska Karolina KS AZS AWF WARSZAWA
S
O019149
9. Grudzinska Julia
2003 (J.)
10. Guerquin-Koryzma Pola BPK
2008 (Mł.)
Brak
11. Jeruć Karolina JKS Karolina
S
O019460
12. Kolińska Maja Klub Jeździecki Aromer
2009 (Mł.)
brak
13. Kowaluk Magda KJ Garo
S
O024858
14. Kuchta Monika BPK
S
brak
15. Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec
S
O001400
16. Marx Zofia KJ AROMER
2001 (J.)
O037224
17. Mielcarz Łucja SKJ Hawajka Majdan
2010 (Mł.)
xxxx
18. Nidecki Przemysław SKM Reszkowce -bez przynależności klubowej
S
O012713
19. Pawłowska Kornelia BPK - MAZ
2007 (JM.)
O048610
20. Solarz Weronika Klub Jeździecki Plejada
2003 (J.)
O050235
21. Stelmach Dorota Stowarzyszenie KS Chojnów
S
PZJ o046320): 6039/19 A(w)
22. Świerczewska Wiktoria Stowarzyszenie KS Chojnów
2007 (JM.)
Brak
23. Szymczak Joanna Klub Jeździecki Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej
S
O020435
24. Wojtaszek Natalia AZS PW
1998 (MJ.)
LZPZJ/1151/18
25. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
26. Zarecka-Kondratiuk Aleksandra CSJ Chraboły
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

ALEGOR SP POL 2007 Gleiding chestnut/162 F: Horror
M: Artemida
O: Paulina K.Darska
B: Rakowska Edyta
K027241 POL009600185807
2.

30

ALL YOU NEED SP POL 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Love affair
M: Ascona
O: Renata Kowaluk
B: Przemysław Marczak
KO17304 616009600203610
3.

10

AMAR WLKP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Turbud Imbir
M: Amfora / Ogar
O: M. Marx
B: R. Mordzelewski
K017627
4.

11

AMBROZJA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/180 F: So In Love
M: Amhara
O: Aleksandra Bielska
B: SK Moszna
k017730 009690066009
5.

33

ATYLLA L SP POL 2007 Wałach gniada F: Cruzeiro L
M: Andaluzja
O: Ireneusz Kołodziejak
B: Ireneusz Kołodziejak
K023487 POL009580430507
6.

21

BLACK-BOY SP POL 2008 Wałach kara F: Wizjoner
M: Belgia
O: Aleksandra Zarecka-Kondratiuk
B: Natalia Dworniczak
brak
7.

29

BRAWURA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada F: Frazes
M: Bawaria
O: Joanna Szymczak
B: Hubert Wojciechowski
LKRWZJ/786/17
8.

16

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
O: Karolina Gałkowska
B:
K021498 DE455870266210
9.

28

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K018656
10.

12

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
11.

24

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Sam R.
M: Miss Diva
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
LKGRPZJ/115/18 528003200809086
12.

19

DRUH HROBY HRON K020960 KUC POL 2010 Wałach gniada/138 F: NN
M: Hurka
O: Weronika Guerquin
B: Krzysztof Chomicz
K020960
13.

32

FARUK Lusitano POL 2012 Wałach kara F: -
M: -
O: Jarosław Ligaj
B: Jose Sanchez Pajuelo
K022548 724910000026072 12753
14.

15

FRANS N KWPN NED 2010 Wałach gniada/165 F: Ampere / Rousseau
M: Aterpenta C / Watermill Scandic
O: Karolina Gałkowska
B: Holandia
K020905
15.

18

GAWJAN XO POL 2009 Wałach kara/169 F: Bartnik
M: Gaja
O: Eliza Kruszelnicka
B: Jerzy Nidecki
K020155 616006510416209
16.

26

HADA PRE POL 2009 Klacz siwa F: Favorito LX
M: Boa III
O: Marzena Cieciera
B: Marzena Cieciera
brak
17.

31

HAJDUK Małopolska POL 2015 Ogier kara/171 F: Huzar
M: Hala
O: Elżbieta Liberda
B: Skj Janów Podlaski
brak brak
18.

34

JANTAR SP POL 2000 Wałach biała/kuc:brak F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
19.

25

KELPIE Koń Mały POL 2010 Klacz kara/mk:141 F: Asumpt
M: Kyniska
O: Marcin Rynkowski
B: Białek Monika
K023088 616013580177810
20.

2

KOLT SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/177 F: Faust Z
M: Kofia
O: Dorota Stelmach
B: Karol Krępa
k021618): 3314/19 A 009660325805
21.

17

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon
M: Maska
O: Wiesław Solarz
B: Ryszard Szpatuśko
K026057
22.

9

RAWDAT SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Moravia
M: Jedwabna
O: Karolina Jeruć
B: Kryszyłowocz Małgorzata
Brak
23.

35

SATINE F:
M:
O:
B:
24.

23

SAYARA Koń Hanowerski POL 2010 Klacz kara/173 cm F: Stedinger
M: Dijala
O: Weronika Guerquin
B: Hannoveraner Verband e. V.
brak brak
25.

14

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
O: -
B: -
K024941 826073001322207
26.

20

TERMAR Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2004 Ogier gniada/kuc:139 cm F: Martel
M: Terka
O: Artur Ćwiek
B: Damian Wiśniewski
Brak Brak
27.

27

TESSA Kuc Wali. POL 1993 Klacz gniada/kuc:127 F: NN
M: NN
O: Kinga Leszek-Karwńska
B: Holandia
K002319 POL013520018693
28.

22

TEUNIS VAN DE OUDE PLAET Fryzyjska NED 2014 Ogier kara F: Maeije 440
M: Aanske Fan le Duc
O: Radosław Piotr Trzeszczkowski
B: J. Vroegindewey, NED
brak
29.

8

WEREDUS TRAK POL 2015 Ogier kasztanowata/164 F: Cargo
M: Wamba/Ignac
O: Karolina Badora
B: Mirosław Kulpinski
K027508 616003010089715
30.

13

WINDSOR SP AUT 2006 Wałach ciemnogniada F: Weltstein
M: Paletta
O: Mariusz Laskowski
B: Jörg Steiner
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badora Karolina
WKJ Lublin
2019-06-30
2
2019-06-30
Baściuk Martyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
KELPIE (25)
2019-06-29
1
2019-06-30
1
Bielska Aleksandra
-
2019-06-29
5
2019-06-30
5
Bukowska Zofia
Brak
2019-06-29
1
Cieciera Marzena
SKJ HAWAJKA
HADA (26)
2019-06-30
2
2019-06-30
8
Darska Łucja
Klub Jeździecki Sielanka
ALEGOR (7)
2019-06-29
2
2019-06-30
3
Doroz Wiktoria
bpk
WINDSOR (13)
2019-06-29
2
2019-06-30
1
Gałkowska Karolina
KS AZS AWF WARSZAWA
FRANS N (15)
2019-06-29
2019-06-30
1
2019-06-29
CALMARO (16)
2019-06-29
2
2019-06-30
2019-06-30
1
Grudzinska Julia
SATINE (35)
2019-06-29
2
2019-06-29
1
Guerquin-Koryzma Pola
BPK
2019-06-29
1
2019-06-29
2019-06-30
2
Jeruć Karolina
JKS Karolina
RAWDAT (9)
2019-06-30
2019-06-30
Kolińska Maja
Klub Jeździecki Aromer
JANTAR (34)
2019-06-29
4
2019-06-29
3
Kowaluk Magda
KJ Garo
2019-06-29
2
2019-06-29
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (12)
2019-06-29
4
2019-06-30
6
Liberda Elżbieta
Eqiu Club Zamłyniec
HAJDUK (31)
2019-06-29
2019-06-29
1
2019-06-30
1
2019-06-30
FARUK (32)
2019-06-29
1
2019-06-29
2019-06-30
1
2019-06-30
2019-06-29
1
2019-06-30
1
Marx Zofia
KJ AROMER
AMAR (10)
2019-06-29
3
2019-06-30
3
Mielcarz Łucja
SKJ Hawajka Majdan
TESSA (27)
2019-06-30
2019-06-30
4
2019-06-30
Nidecki Przemysław
SKM Reszkowce -bez przynależności klubowej
GAWJAN (18)
2019-06-29
1
2019-06-30
1
Pawłowska Kornelia
BPK - MAZ
2019-06-29
2
2019-06-29
2019-06-30
1
2019-06-30
Solarz Weronika
Klub Jeździecki Plejada
MAFIA (17)
2019-06-29
2
2019-06-29
3
2019-06-30
7
2019-06-30
Stelmach Dorota
Stowarzyszenie KS Chojnów
KOLT (2)
2019-06-29
1
2019-06-29
6
2019-06-30
1
2019-06-30
4
Świerczewska Wiktoria
Stowarzyszenie KS Chojnów
TERMAR (20)
2019-06-29
1
2019-06-30
2019-06-30
1
Szymczak Joanna
Klub Jeździecki Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej
BRAWURA (29)
2019-06-30
1
2019-06-30
Wojtaszek Natalia
AZS PW
SAYARA (23)
2019-06-29
1
2019-06-30
2
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (28)
2019-06-30
3
2019-06-30
1
Zarecka-Kondratiuk Aleksandra
CSJ Chraboły
2019-06-30
2
2019-06-30
1

Number of Riders: 26

Number of Horses: 30

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl