Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

AROmeriada summer (skoki) FINAŁ 2019
KJ Aromer, 14-15.IX.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 00:28:09
2019-09-12 22:22:52
Przemysław Bylicki POLONEZ
  • 2x 4/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 00:28:08
2019-09-12 21:14:21
Olga Tomanek TURBUD IQ
  • 1x 8/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 9/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
  • 1x 17/N/N (120 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 18/N1/N1 (125 cm) z rozgrywką (art. 238.2.2) – ZR - konkurs finałowy
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 00:28:05
2019-09-12 21:00:48
Ewa Strzeszewska ŚNIEŻKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 00:28:06
2019-09-12 20:54:28
Zuzanna Fronc INN
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:52:13
2019-09-12 20:49:36
Ewa Strzeszewska SAPHIRA FULNAHO'S
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:06:19
2019-09-12 19:58:09
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 5/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:06:23
2019-09-12 19:57:04
Gabrysia Wilczek BALBINA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:06:30
2019-09-12 19:56:14
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 7/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 8/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:06:34
2019-09-12 19:52:13
Weronika Szymańska CHRISTMAS BOY-G
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:06:36
2019-09-12 19:26:44
Oliwia Górczyńska COCO HEAVENLY ENIGMA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:06:39
2019-09-12 19:18:08
Olga Szuran CALIGUL
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:06:42
2019-09-12 19:17:00
Monika Samojłowicz ARAGONIT
  • 1x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 20:06:47
2019-09-12 19:03:51
Weronika Zawisza KANTUS
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 17:45:34
2019-09-12 17:07:04
Maja Ślązak MILTON
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 17:45:38
2019-09-12 17:04:21
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 2x 4/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT – konkurs finałowy
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 17:45:42
2019-09-12 17:03:44
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 17:45:45
2019-09-12 16:33:27
Weronika Dołęga-Kozierowska ZEFIR
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 16:24:30
2019-09-12 15:48:16
Martyna Zięba HENIEK
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 16:24:33
2019-09-12 15:46:06
Irmina Mozolewska SATIN
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 16:24:37
2019-09-12 15:45:43
Irmina Mozolewska JANTAR
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 13:57:00
2019-09-12 13:49:05
Lena Laskowska WOJTEK
  • 2x 10/LL/LL (60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:49:22
2019-09-12 09:23:23
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 2x 4/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT – konkurs finałowy
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:49:33
2019-09-12 09:03:01
Weronika Kosińska MADRYT
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:49:44
2019-09-12 08:04:24
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 2x 4/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 04:19:14
2019-09-12 01:04:23
Maja Jocz RONDENO
  • 2x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 04:19:23
2019-09-12 01:02:37
Malwina Rozum N-JOY
  • 1x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 04:19:30
2019-09-11 22:10:16
Julia Grudzińska SATINE
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:29:24
2019-09-11 21:26:07
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 5/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 21:29:26
2019-09-11 21:04:21
Wiktoria Mazanka P-DALILA
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 20:49:00
2019-09-11 20:35:03
Matylda Winnik CHINKA
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 20:49:01
2019-09-11 20:28:24
Aleksandra Majewska CALVADOS
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 20:49:03
2019-09-11 20:11:19
Antonina Odzioba JANTAR
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 20:49:08
2019-09-11 19:32:22
Karolina Zdun ALEX
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 20:49:10
2019-09-11 17:09:46
Karolina Maksymow JAMAJKA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 20:49:12
2019-09-11 17:07:44
Julia Kuszewska HIMENA
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 16:32:39
2019-09-11 16:15:23
Maria Pieczarka GALEON
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 13:01:45
2019-09-11 12:44:38
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 8/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 9/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
  • 1x 17/N/N (120 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 18/N1/N1 (125 cm) z rozgrywką (art. 238.2.2) – ZR - konkurs finałowy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 13:01:49
2019-09-11 12:44:04
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 8/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 9/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
  • 1x 17/N/N (120 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 18/N1/N1 (125 cm) z rozgrywką (art. 238.2.2) – ZR - konkurs finałowy
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 13:01:52
2019-09-11 09:34:22
Kaja Trzcińska PRYMUS
  • 1x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 4/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 13:01:56
2019-09-11 08:56:11
Natalia Marika Rutkowska PLAMKA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 13:01:59
2019-09-11 08:09:50
Martyna Ufnal GRAND CRUZE L
  • 1x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 06:37:59
2019-09-10 21:41:18
Martyna Kubasiewicz LEXUS
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 06:38:02
2019-09-10 21:40:55
Agata Bogumił LUBLANA
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 21:10:02
2019-09-10 21:01:55
Kamil Gospodarczyk IKAR
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 21:10:06
2019-09-10 20:42:45
Oliwia Zych WENDY
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT – konkurs finałowy
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:32:43
2019-09-10 20:32:35
Natalia Wolnomiejska SARIN
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:32:33
2019-09-10 20:31:36
Natalia Czarnak FIESTA
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 08:01:17
2019-09-09 22:29:52
Julia Peszek BENJAMIN PP
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 08:01:18
2019-09-09 22:14:53
Natalia Dzierżanowska MANUELA
  • 2x 4/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 5/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 16:46:47
2019-09-09 16:24:06
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 5/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/L1/L1 (105 cm) zwykły (art. 238.2.1) – ZR - konkurs finałowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 14:33:41
2019-09-09 13:32:11
Anna Kuć WOJTEK
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 14:33:44
2019-09-09 13:02:37
Wojciech Ośka DAUGUST
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:40:44
2019-09-09 12:36:06
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:40:48
2019-09-09 12:35:31
Hubert Aniołek BENETON
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 11:21:33
2019-09-09 10:09:28
Karina Daniłowska NAOMI
  • 2x 6/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:05:32
2019-09-08 21:16:57
Weronika Rupocińska BESSA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:05:35
2019-09-08 19:42:17
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 5/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/L1/L1 (105 cm) zwykły (art. 238.2.1) – ZR - konkurs finałowy
  • 1x 16/P1/P1 (115 cm) z rozgrywką (art. 238.2.2) – ZR - konkurs finałowy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 11:57:04
2019-09-08 10:48:43
Julia Kuszewska GRAFIK
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 03:55:22
2019-09-07 16:28:14
Wiktoria Wrzosek HEROICZNY
  • 2x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 15:20:30
2019-09-07 15:01:01
Antonina Szerszyńska SATINE
  • 2x 10/LL/LL (60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 08:29:09
2019-09-06 21:12:59
Katarzyna Orlik WALENTYNA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:00:40
2019-09-06 14:06:09
Oliwia Reaud WINT
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:00:42
2019-09-06 14:02:00
Julia Kwiatkowska JAMAJKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:00:49
2019-09-06 12:30:31
Marta Wajda COTE D'AZUR
  • 1x 14/L1/L1 (105 cm) zwykły (art. 238.2.1) – ZR - konkurs finałowy
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:54:45
2019-09-05 18:58:58
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 14/L1/L1 (105 cm) zwykły (art. 238.2.1) – ZR - konkurs finałowy
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 21:54:49
2019-09-05 10:33:10
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT – konkurs finałowy
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:11:49
2019-09-04 19:42:43
Gabija Siwak M'08 SARACEN GR.
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:39:06
2019-09-03 16:32:28
Natalia Rodź DOLAR
  • 2x 5/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:39:10
2019-09-03 16:31:41
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x 5/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:39:15
2019-09-03 16:02:48
Weronika Kierska PREZES
  • 1x 3/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 14:21:18
2019-09-03 14:00:17
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 7/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/L1/L1 (105 cm) zwykły (art. 238.2.1) – ZR - konkurs finałowy
  • 1x 16/P1/P1 (115 cm) z rozgrywką (art. 238.2.2) – ZR - konkurs finałowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
2. Bogumił Agata UKS Impuls -Łoś
2004 (JM.)
brak
3. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
4. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
5. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (J.)
O043383
6. Dołęga-Kozierowska Weronika Brak
S
Brak
7. Dzierżanowska Natalia KJ Dworek Okuniew
1999 (MJ.)
O020274
8. Fronc Zuzanna bpk
2006 (JM.)
brak
9. Górczyńska Oliwia BPK maz
2006 (JM.)
Brak
10. Gospodarczyk Kamil UKS Impuls-Łoś
S
brak
11. Grudzińska Julia Klub Jeździecki Aromer
2007 (JM.)
brak
12. Jocz Maja Stajnia Ulmag
2003 (J.)
brak
13. Kierska Weronika KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
14. Kolanowska Karolina brak
2000 (MJ.)
brak
15. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
16. Kosińska Weronika Stajnia Ulmag
2004 (JM.)
brak
17. Kowalska Martyna Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
O003534
18. Kubasiewicz Martyna UKS Impuls -Łoś
2005 (JM.)
brak
19. Kuć Anna brak
2007 (JM.)
brak
20. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (Mł.)
Brak
21. Kwiatkowska Julia Stajnia Goplana
2008 (Mł.)
Brak
22. Laskowska Lena brak
2010 (Mł.)
brak
23. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (JM.)
O043384
24. Majewska Aleksandra Stajnia Wilanów
2003 (J.)
brak
25. Maksymow Karolina Brak
2008 (Mł.)
Brak
26. Mazanka Wiktoria Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2005 (JM.)
Brak
27. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
28. Mozolewska Irmina Klub Jeździecki Aromer
2009 (Mł.)
Brak
29. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O032392
30. Odzioba Antonina KJ Aromer
2007 (JM.)
Brak
Brak
31. Olejarz Inga KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O048619
32. Orlik Katarzyna Stajnia Wilanów
2004 (JM.)
brak
33. Ośka Wojciech BPK
2003 (J.)
Brak
34. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
35. Peszek Julia Bpk
2009 (Mł.)
Brak
36. Pieczarka Maria KJ Aromer
2006 (JM.)
38325/19
37. Pindelska Julia BPK-MAZ
2003 (J.)
O044621
38. Polkowska Marta UKS Military
S
O033633
39. Reaud Oliwia Stajnia Goplana
2007 (JM.)
Brak
40. Rodź Natalia KJ Aromer
2005 (JM.)
O047927
41. Rozum Malwina Stajnia Ulmag
2005 (JM.)
brak
42. Rupocińska Weronika Stajnia Ulmag
S
brak
43. Rutkowska Natalia Marika KJ Humorek
2005 (JM.)
brak
44. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
45. Samojłowicz Monika BPK maz
2004 (JM.)
Brak
46. Siwak M'08 Gabija KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O053630
47. Ślązak Maja Kucykowa Zagroda
2005 (JM.)
48. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (J.)
O032055
49. Szerszyńska Antonina KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
50. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
O035710
51. Szymańska Weronika BPK maz
2005 (JM.)
Brak
52. Tomanek Olga KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O033895
53. Trzcińska Kaja bpk
S
O027468
54. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (JM.)
O036152
55. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
56. Wilczek Gabrysia BPK maz
2006 (JM.)
Brak
57. Winnik Matylda NIEZRZESZONA
2004 (JM.)
BRAK
58. Wiśniewska Oliwia BPK
2005 (JM.)
brak
59. Wolnomiejska Natalia Uks Impuls-Łoś
2007 (JM.)
brak
60. Wrzosek Wiktoria BPK
1999 (MJ.)
brak
61. Zawisza Weronika BPK maz
2005 (JM.)
Brak
62. Zdun Karolina n/a
2007 (JM.)
none
63. Zięba Martyna KJ Dworek Okuniew
2001 (J.)
O041584
64. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
65. Zych Oliwia KJ Dobrzyniec
2003 (J.)
O047932
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

ADMIRAŁ Małopolska POL 2004 Wałach gniada/170 F: Vis Versa
M: Aragona
O: Artur Rodz
B: Janów Podlaski
K009296 10470 104BS29
2.

46

ALEX Małopolska POL 2003 Gleiding darkbay/mk:163 F: Irak
M: Aisza
O: Monika Grom
B: Jarosław Pawlik
none POL006550048203
3.

69

ARAGONIT Małopolska POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna/Ros
O: Olga Rzycka
B: Kluzowski Krzysztof
K010464 11128
4.

61

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K022314 528017200900598
5.

64

BALBINA Pełna Krew Angielska POL 2014 Klacz gniada/160 F: Haafhd
M: Miss Robertico
O: Olga Rzycka
B: S.W.andJ.R Knowles
Brak 8260GB45210935T
6.

22

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Aneta Aniołek
B: Dariusz Markiewicz
K023005
7.

29

BENJAMIN PP DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Procima sp. z o.o.
B: Procima sp. z o.o.
Brak
8.

55

BERGAMO XX POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Alywar
M: Barbie
O: Agnieszka Urbaniak
B: Damis BT
brak
9.

18

BESSA WLKP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Bankiet
M: Baletka
O: Weronika Rupocińska
B: Tadeusz Puchała
brak
10.

68

CALIGUL LWB LAT 2013 Ogier gniada/178 F: COLARD
M: LIKSMA
O: Agnieszka Szuran
B: 3 VITOLU STALLI
K027725 428001000001668
11.

44

CALVADOS WLKP POL 2004 Wałach gniada/mk:156 F: Grey
M: Castella
O: Elżbieta Laszczka
B: SK Liski
brak
12.

43

CHINKA Małopolska POL 2005 Klacz gniada/161 F: BONAPARTE
M: CHANDRA
O: SACIŁOWSKA EWA
B: OWCZAREK MICHAŁ
BRAK B0110376S
13.

66

CHRISTMAS BOY-G Litewska Goracokrwista POL 2004 Wałach kara/164 F: Erzilas
M: Bera
O: Olga Rzycka
B: Ona Gutkauskiene
Brak 000817
14.

67

COCO HEAVENLY ENIGMA COB IRL 2011 Klacz kara/mk:140 F: NN
M: Sander Dolny Daydreamer
O: Olga Rzycka
B: Danworth Farm
Brak 826073001209468
15.

65

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K023218
16.

13

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
17.

24

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
O: Sonia Czerwińska
B: Michał Tomaszek
K023874
18.

6

DOLAR SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Placido KWPN
M: Dębogóra xx
O: Paweł Spisak
B: Brak
K014768 616009610094509
19.

26

E- SYLWIA Typ Kuc POL 2013 Klacz gniada/mk:- F: England Rules
M: Missy
O: Adam Zamoyski
B: Adam Zamoyski
K028339 616999580417713
20.

31

FIESTA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
O: Andrzej Czarnak
B: nn
K026894 brak
21.

42

GALEON SP POL Nn Wałach siwa/160 F: Nn
M: Nn
O: Jacek Stępkowski
B: Nn
BRAK
22.

77

GALEON SP POL 1997 Wałach siwa F: Kabuł
M: Gruzja
O: brak
B: brak
brak
23.

17

GRAFIK Kuc Feliński POL 1999 Wałach gniada/kuc:135 F: King size
M: Grafologia
O: Iwona kuszewska
B: GD Felin - ar lubiln
Brak Brak
24.

41

GRAND CRUZE L SP POL 2008 Wałach gniada/175 F: Cruzeiro L
M: Gazelle L
O: Emilia Ufnal
B: KJ Alexander
brak 2018
25.

56

HENIEK KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: Nn
O: Karol Jerzak
B: Nn
K027358 616 999 66 11158 03
26.

16

HEROICZNY XX POL 2015 Wałach gniada/173 F: Mustafa
M: Heroiczna
O: Dominika Wrzosek
B: Dominiką Wrzosek
Brak Brak
27.

2

HIMENA SP POL 2012 Klacz gniada/mk:158 F: Comandor
M: Hawana
O: Iwona Kuszewska
B: Bartłomiej Talaga
Brak 616 009 57 01844 12
28.

33

IKAR SP POL 2007 Wałach kara/166 F: Karel
M: Ida
O: Agnieszka Niewitecka
B: brak
brak 701536
29.

74

INN KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:125 cm F: Hertz
M: Izabella
O: Maciej Strzeszewski
B: Joanna Olejniczak
brak POL 013611027003
30.

48

INWOOD XX POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Royal Court
M: Italia / Who Knows
O: Małgorzata Persona-Olejarz
B: Bogdan Marek Tomaszewski
K019061
31.

12

JAMAJKA Kuc Walijski POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
O: Zuzanna lach
B: Jaroszówka
K024371
32.

47

JAMAJKA . POL . Klacz inna/kuc:126 F: .
M: .
O: .
B: .
. .
33.

4

JANTAR Kuc Feliński POL 1995 Wałach siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Agnieszka Kopka Sikorska
B: NN
Brak
34.

58

JANTAR NN POL 1999 Wałach siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Agdzieszka Kopka Sikorska
B: NN
Brak NN
35.

70

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa/178 F: Bolero De Ravel
M: Kanasta/Czandor
O: Olga Rzycka
B: Walicki Krzysztof
Brak
36.

38

KLONDAIKA Lot.gorac LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta/Flamenko
O: Olga Rzycka
B: Liga Breiksa
K027064 0000023411
37.

37

LEVANTE R.OLD LAT 2012 Klacz gniada/170 F: LEVANTOS I
M: Alakonte/Abke
O: Olga Rzycka
B: SIA 3 Vitolu Stalli
K027723 DE418182501612
38.

35

LEXUS SP POL 2008 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Agnieszka Niewitecka
B: nn
brak
39.

36

LUBLANA SP POL 2003 Klacz gniada/170 F: BARYSHNIKOV
M: LUKKA
O: Klaudyna Bronszewska
B: Przeczewski Marek
brak POL 009600162103
40.

54

MADRYT SP POL 2013 Wałach kara/170 F: Barros
M: Malezja
O: Anna Olszewska
B: Kukawka Piotr
brak brak
41.

30

MANUELA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lębork
M: Mimoza / Alarm
O: Robert Dzierżanowski
B: Robert Dzierżanowski
K012953
42.

19

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
O: Marta Polkowska
B: Marek Strzyż
K021611 616009610167112
43.

72

MILTON KUC POL 0000 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Emilia Naumiuk
B: nn
brak
44.

51

N-JOY Pełna Krew Angielska (Xx) POL 2008 Klacz gniada/161 F: Enjoy Plan
M: Nawarona
O: Agnieszka Czajkowska
B: Agnieszka Dziuba
brak brak
45.

5

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
46.

20

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
K025153
47.

1

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
48.

28

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland
M: Naomi
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
49.

21

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
O: Aneta Aniołek
B: GB
K028023
50.

49

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Do Caprio PP
M: Pabi
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POLO13661155006
51.

40

PLAMKA Typ Kuc POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:1,40m. F: NN
M: NN
O: Agata Śmietanka-Nowak
B: Nieznany
brak POL999640029403
52.

76

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
O: Przemysław Bylicki
B: Frąckowiak Paweł
K021943
53.

8

PREZES BRAK POL 2004 Wałach siwa/brak F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
54.

39

PRYMUS Wielkopolska POL 2008 Wałach kara/. F: Trawers
M: Peja
O: Lidia Wodzyńska
B: Marcin Pogorzelski
Brak
55.

53

RONALDO MK SP POL 2015 Wałach siwa/159 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
O: Marek Kucharski
B: MK Stadnina Koni Filice
brak 616 009 60 02486 15
56.

50

RONDENO PRE POL 2008 Wałach siwa/160 F: Unico
M: Reina
O: Monika Jocz
B: Hiszpania
brak brak
57.

71

SAPHIRA FULNAHO'S Kuc Walijski POL 2014 Klacz gniada/kuc:130 F: Ell-Willow Michael
M: Fulnaho's Sophie
O: Joanna Strzeszewka
B: Anita Tomosz
616013540096514
58.

9

SARACEN GR. KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:kuc F: NN
M: NN
O: Agnieszka Kopka Sikorska
B: brak
brak brak
59.

32

SARIN Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Niewitecka
B: nn
brak 616999661974209
60.

57

SATIN Haflinger POL 2004 Klacz izabelowata/kuc:NN F: NN
M: NN
O: W Cuglach
B: W Cuglach
brak NN
61.

15

SATINE Haflinger POL 2003 Klacz izabelowata/kuc:145 F: NN
M: NN
O: KJ Aromer
B: NN
brak brak
62.

52

SATINE Haflinger POL 2004 Klacz izabelowata/kuc:NN F: NN
M: NN
O: W Cuglach
B: W Cuglach
brak NN
63.

73

ŚNIEŻKA KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Joanna Strzeszewska
B: Jan Kujawas
616999660250914
64.

63

STAKKATOLIN OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Stakkatol
M: Caretina / Caretano Z
O: -
B: Gestut Lewitz
K025737 DE 418185020312
65.

60

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K024941 826073001322207
66.

10

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
67.

75

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud-Ironia / Turbud Tempo
O: Michał Tomanek
B: -
K023355 616009670123711
68.

14

WALENTYNA KUC POL 2013 Klacz bułana/kuc:135 F: Sport
M: Wiki
O: Iwona Kuszewska
B: Marek Janas
brak brak
69.

34

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
O: Aneta Zych
B: Kujawsko-Pomorski Związek Hodowców Koni
K027222 616009520056812
70.

11

WINT Konik Polski POL 2010 Wałach inna/kuc: F: Duo
M: Wineta
O: Zuzanna Lach
B: Monika Kowalska
Brak
71.

23

WOJTEK KUC POL 16.03.2010 Wałach kara/kuc:130 F: brak
M: brak
O: Klaudia Olejniczak
B: brak
brak 616013610268210
72.

62

ZEFIR Wielkopolska POL 2009 Wałach siwa/170 F: Hektor
M: Baśka
O: Dorota Dołęga-Kozierowska
B: Ewa Kaszczyk-Zajbert
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
OLIVER (21)
2019-09-14
1
2019-09-14
9
BENETON (22)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Bogumił Agata
UKS Impuls -Łoś
LUBLANA (36)
2019-09-14
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Bylicki Przemysław
BPK
POLONEZ (76)
2019-09-14
8
2019-09-14
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
FIESTA (31)
2019-09-14
27
2019-09-14
2019-09-14
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (20)
2019-09-14
1
2019-09-14
Dołęga-Kozierowska Weronika
Brak
ZEFIR (62)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Dzierżanowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
MANUELA (30)
2019-09-14
2019-09-14
2019-09-14
Fronc Zuzanna
bpk
INN (74)
2019-09-14
22
2019-09-14
1
Górczyńska Oliwia
BPK maz
2019-09-14
26
2019-09-14
1
Gospodarczyk Kamil
UKS Impuls-Łoś
IKAR (33)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-14
6
Grudzińska Julia
Klub Jeździecki Aromer
SATINE (52)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Jocz Maja
Stajnia Ulmag
RONDENO (50)
2019-09-14
14
2019-09-14
6
2019-09-14
9
Kierska Weronika
KJ Aromer
PREZES (8)
2019-09-14
16
2019-09-15
Kolanowska Karolina
brak
GALEON (77)
2019-09-15
6
2019-09-15
1
2019-09-15
5
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
2019-09-14
2
2019-09-14
2
2019-09-15
2
2019-09-15
2
Kosińska Weronika
Stajnia Ulmag
MADRYT (54)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Kowalska Martyna
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2019-09-14
2019-09-14
Kubasiewicz Martyna
UKS Impuls -Łoś
LEXUS (35)
2019-09-14
1
2019-09-14
14
Kuć Anna
brak
WOJTEK (23)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Kuszewska Julia
Stajnia Wilanów
HIMENA (2)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
GRAFIK (17)
2019-09-14
2019-09-14
Kwiatkowska Julia
Stajnia Goplana
JAMAJKA (12)
2019-09-14
22
2019-09-14
32
2019-09-14
27
Laskowska Lena
brak
WOJTEK (23)
2019-09-15
5
2019-09-15
4
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (1)
2019-09-15
7
2019-09-15
3
Majewska Aleksandra
Stajnia Wilanów
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Maksymow Karolina
Brak
JAMAJKA (47)
2019-09-14
2019-09-14
1
Mazanka Wiktoria
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
2019-09-14
4
2019-09-14
1
CORNAT (65)
2019-09-14
3
2019-09-14
1
Mozolewska Irmina
Klub Jeździecki Aromer
SATIN (57)
2019-09-14
1
JANTAR (58)
2019-09-14
28
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2019-09-14
5
2019-09-15
5
2019-09-15
Odzioba Antonina
KJ Aromer
JANTAR (4)
2019-09-14
34
2019-09-14
35
Olejarz Inga
KJ Aromer Józefin
INWOOD (48)
2019-09-15
2019-09-15
Orlik Katarzyna
Stajnia Wilanów
2019-09-14
22
2019-09-14
1
Ośka Wojciech
BPK
DAUGUST (24)
2019-09-15
8
2019-09-15
8
Pawłowska Kornelia
KJ Aromer Józefin
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
1
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
2
Peszek Julia
Bpk
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Pieczarka Maria
KJ Aromer
GALEON (42)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Pindelska Julia
BPK-MAZ
2019-09-14
1
2019-09-14
2019-09-15
3
2019-09-15
Polkowska Marta
UKS Military
MARKO (19)
2019-09-14
2019-09-14
4
2019-09-15
4
2019-09-15
1
Reaud Oliwia
Stajnia Goplana
WINT (11)
2019-09-14
1
2019-09-14
27
2019-09-14
1
Rodź Natalia
KJ Aromer
DOLAR (6)
2019-09-14
3
2019-09-14
2019-09-15
3
2019-09-15
2019-09-14
1
2019-09-14
6
2019-09-15
1
2019-09-15
2
Rozum Malwina
Stajnia Ulmag
N-JOY (51)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Rupocińska Weronika
Stajnia Ulmag
BESSA (18)
2019-09-14
27
2019-09-14
29
Rutkowska Natalia Marika
KJ Humorek
PLAMKA (40)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
LEVANTE (37)
2019-09-14
3
2019-09-14
2
2019-09-15
2
2019-09-15
2
2019-09-14
2
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
3
Samojłowicz Monika
BPK maz
2019-09-14
9
2019-09-14
Siwak M'08 Gabija
KJ Aromer Józefin
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
2019-09-15
Ślązak Maja
Kucykowa Zagroda
MILTON (72)
2019-09-14
27
2019-09-14
27
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
2019-09-14
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-14
32
Szerszyńska Antonina
KJ Aromer
SATINE (15)
2019-09-15
2019-09-15
Szuran Olga
UKS Military Kąck
CALIGUL (68)
2019-09-15
4
2019-09-15
Szymańska Weronika
BPK maz
2019-09-14
2019-09-14
2019-09-14
Tomanek Olga
KJ Preria Wilkowice
2019-09-14
4
2019-09-14
3
2019-09-15
3
2019-09-15
1
Trzcińska Kaja
bpk
PRYMUS (39)
2019-09-14
8
2019-09-14
1
2019-09-14
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia Słupno
2019-09-14
2019-09-14
10
2019-09-14
17
Wajda Marta
KJ Dworek Okuniew
2019-09-15
3
2019-09-15
3
Wilczek Gabrysia
BPK maz
BALBINA (64)
2019-09-14
2019-09-14
2019-09-14
22
Winnik Matylda
NIEZRZESZONA
CHINKA (43)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Wiśniewska Oliwia
BPK
BERGAMO (55)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Wolnomiejska Natalia
Uks Impuls-Łoś
SARIN (32)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Wrzosek Wiktoria
BPK
2019-09-14
19
2019-09-14
18
Zawisza Weronika
BPK maz
KANTUS (70)
2019-09-14
1
2019-09-14
9
Zdun Karolina
n/a
ALEX (46)
2019-09-14
1
2019-09-14
20
2019-09-14
1
2019-09-15
7
2019-09-15
1
2019-09-15
3
Zięba Martyna
KJ Dworek Okuniew
HENIEK (56)
2019-09-14
1
2019-09-14
2019-09-14
1
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (10)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Zych Oliwia
KJ Dobrzyniec
WENDY (34)
2019-09-14
1
2019-09-14
9
2019-09-14
9
2019-09-15
6
2019-09-15
6
2019-09-15
3

Number of Riders: 65

Number of Horses: 72

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-032017-2, Klub Jeździecki Aromer)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl