Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 13:04:38
2019-10-20 13:04:38
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 11:56:31
2019-10-17 22:59:26
Zofia Sobańska KARMEL
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 11:55:33
2019-10-17 22:58:57
Helena Ponińska HAKER
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 23:01:43
2019-10-17 22:51:27
Michał Mordzelewski MERCEDES
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 23:01:47
2019-10-17 22:46:26
Michał Mordzelewski CLANET
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 23:01:49
2019-10-17 22:45:39
Michał Mordzelewski OMEGA 34
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 22:42:38
2019-10-17 22:22:36
Przemysław Bylicki POLONEZ
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 22:42:41
2019-10-17 22:17:40
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 22:42:43
2019-10-17 22:03:26
Patrycja Wysocka PARYS
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 22:42:46
2019-10-17 21:56:59
Aleksandra Kaszyńska HILUX
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:32:05
2019-10-17 21:17:45
Leszek Nieużyła INFERNO
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:32:15
2019-10-17 21:17:15
Leszek Nieużyła LAPITA
  • 1x 5/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:32:20
2019-10-17 21:16:59
Leszek Nieużyła CORDESSO
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:32:25
2019-10-17 21:16:44
Leszek Nieużyła CHACORNETO
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:32:30
2019-10-17 21:09:21
Marianna Wawrzynowicz GAROU DU ECLAT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:32:34
2019-10-17 20:57:19
Izabela Cebo NIFAR FT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:32:39
2019-10-17 19:58:34
Anna Królikowska LAURENTIO
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:32:44
2019-10-17 19:58:01
Anna Królikowska FUDŻI BM
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:32:49
2019-10-17 19:51:58
Katarzyna Żuchowicka MERNIE
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:32:54
2019-10-17 19:50:37
Katarzyna Żuchowicka AWANGARDA
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:32:59
2019-10-17 19:36:30
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:33:04
2019-10-17 18:51:22
Zofia Kulczycka KORDOBA
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 18:21:48
2019-10-17 17:38:43
Paulina Sułowska - Calak ARIONER
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 17:11:20
2019-10-17 16:55:01
Irmina Mozolewska SATIN
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 15:53:24
2019-10-17 15:44:58
Emilia Tymczyszyn PARUZJA
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 15:53:26
2019-10-17 15:44:28
Emilia Tymczyszyn DNIEPR
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:27:12
2019-10-17 11:51:54
Patrycja Strus ŻEŃSZEŃ
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:27:18
2019-10-17 11:49:09
Aleksandra Kozłowska WALKIRIA
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:27:22
2019-10-17 11:48:14
Dorota Gołębiewska BOGUN
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:27:30
2019-10-17 11:45:57
Paulina Gałecka ŻEŃSZEŃ
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:27:39
2019-10-17 10:46:24
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 5/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:27:45
2019-10-17 10:45:32
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 6/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 7/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:27:48
2019-10-17 10:29:16
Marek Wacławik IRYDION L
  • 1x 6/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:27:53
2019-10-17 10:28:56
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 7/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 22:42:49
2019-10-17 10:28:39
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 6/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:28:02
2019-10-17 09:51:26
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:28:07
2019-10-17 09:12:04
Inga Olejarz INWOOD
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:28:12
2019-10-17 09:11:29
Magda Urban JEGOMOŚĆ
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:25:50
2019-10-17 07:24:58
Milena Czaplińska GALEON
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:33:09
2019-10-16 22:07:49
Adrian Potocki KARMENTA
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:25:57
2019-10-16 22:06:16
Wiktoria Skłodowska SWEET CHERRY W
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:33:13
2019-10-16 22:05:28
Hanna Puta BYSTRA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:33:17
2019-10-16 22:04:50
Izabela Janikowska FEIVEL 0143
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:26:06
2019-10-16 21:56:59
Wiktoria Skłodowska TWIGGY EWITA
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:26:08
2019-10-16 21:56:25
Klaudia Skłodowska ZENDER
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:26:11
2019-10-16 21:47:50
Nadia Chełmińska LORENCJA
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 21:45:47
2019-10-16 21:31:55
Zuzanna Dębowska LONDON
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 21:45:54
2019-10-16 21:16:48
Oliwia Stępień J'02 COUNTRY G
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 21:03:40
2019-10-16 19:10:43
Natalia Sysiak DIAMANT BOY
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:54:17
2019-10-16 13:47:08
Nikola Rzeszotarska HELENA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 5/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:54:29
2019-10-16 13:46:20
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 13:02:36
2019-10-16 12:36:13
Julia Niedzielska KORWETTA II
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 11:53:37
2019-10-16 10:19:20
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 10:01:01
2019-10-16 07:56:38
Alicja Potocka CAVALLO
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 21:33:22
2019-10-16 07:53:49
Aleksandra Potocka CAVALLO
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 10:01:14
2019-10-16 07:52:46
Wiktoria Piątkowska KASZMIR
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 10:01:19
2019-10-16 07:51:51
Maria Kozłowska RASZKA MK
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 10:01:22
2019-10-16 07:49:18
Edyta Baranowska BLEK
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 04:57:16
2019-10-15 23:30:38
Lena Pietrzak UVINE
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 04:57:18
2019-10-15 23:30:10
Lena Kwiatkowska CANGELO
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 22:18:18
2019-10-15 21:59:21
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 5/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 22:18:21
2019-10-15 21:48:34
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 22:18:24
2019-10-15 21:17:58
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:39:14
2019-10-15 20:08:29
Julia Grudzińska GALEON
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:39:16
2019-10-15 19:52:34
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:39:24
2019-10-15 19:52:11
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:39:27
2019-10-15 19:51:46
Stanisław Tomaszewski LIMARO
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 17:40:08
2019-10-15 15:19:30
Aleksandra Kurdej AILLE ARDAIGH ORGA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 17:40:12
2019-10-15 15:15:51
Anna Hercog PREZES
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:11:22
2019-10-15 12:22:47
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 5/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:11:31
2019-10-15 12:19:12
Angelika Okolus ASTRA
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:11:34
2019-10-15 11:33:55
Aleksandra Wołąs LOARA
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 21:03:42
2019-10-15 11:32:44
Aleksandra Wołąs CALIGULA L
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:12:41
2019-10-15 08:42:51
Ida De Raad CHILLOUT Z
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:12:47
2019-10-15 08:41:54
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 5/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:12:58
2019-10-15 08:41:01
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:13:04
2019-10-15 08:39:58
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:13:08
2019-10-15 08:38:45
Małgorzata Stasiak MARS
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 09:13:14
2019-10-15 08:37:36
Zofia Karpińska V-PARADA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 06:41:19
2019-10-14 23:38:28
Pola Łakomy STAMFORD
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 22:26:12
2019-10-14 21:54:06
Anna Jagielak OLTEN
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 22:26:15
2019-10-14 21:53:45
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 14/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 22:26:19
2019-10-14 21:31:50
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 20:11:55
2019-10-14 19:23:08
Weronika Kierska BACARDI MK
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 17:08:16
2019-10-14 16:22:50
Gabija Siwak M'08 DRUID
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:46:09
2019-10-14 11:46:27
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:46:13
2019-10-14 11:09:08
Daria Niedziałkowska KANTOR
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 09:25:10
2019-10-14 07:55:07
Magdalena Adamska HARBOR
  • 2x 9/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 07:34:08
2019-10-13 22:25:40
Karina Przybyłek GACEK
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:32:16
2019-10-13 13:41:18
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 5/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:32:20
2019-10-13 13:11:33
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 5/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 14/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 15:32:23
2019-10-13 10:22:25
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 5/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 10:09:09
2019-10-13 09:27:11
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 6/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 7/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 10:09:11
2019-10-13 09:26:43
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 6/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 7/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 14/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 10:09:14
2019-10-13 08:49:57
Jacek Smolarczyk DEJV
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 10:09:16
2019-10-13 08:49:42
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:11:40
2019-10-12 21:22:03
Paulina Staromłyńska AVATAR
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 08:31:39
2019-10-12 21:16:59
Dominik Jaworski JAKADI NON STOP
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 20:46:03
2019-10-10 17:18:37
Karolina Zdun ALEX
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 17:30:07
2019-10-09 22:51:19
Agnieszka Pietrak GACEK
  • 1x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 20:40:27
2019-10-09 20:39:23
Paulina Konopka HELLO
  • 1x 10/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 19:24:45
2019-10-08 12:02:11
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:36:49
2019-10-08 08:36:43
Artur Kufel JASTINE
  • 1x 7/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:36:15
2019-10-08 08:35:19
Artur Kufel ELANO
  • 1x 7/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:36:17
2019-10-08 08:33:23
Artur Kufel CEDRIC
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 5/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:36:18
2019-10-08 08:31:10
Artur Kufel ALABASTER
  • 1x 5/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 08:25:33
2019-10-08 07:07:05
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 5/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 6/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 16:13:31
2019-10-07 21:42:54
Julia Poschauko CARDIFF
  • 1x 6/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 7/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 20:40:25
2019-10-07 21:21:13
Marta Wajda COTE D'AZUR
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 2x 12/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
  • 1x 13/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 21:07:52
2019-10-07 15:09:00
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 1x 5/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 06:02:18
2019-10-07 15:08:05
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 6/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 7/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 10:47:38
2019-10-07 10:40:57
Katarzyna Delekta ALI BOOM
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) - ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 11:54:31
2019-10-06 23:57:33
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 14/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 07:27:52
2019-10-06 23:57:03
Julia Sopińska MACLAREN
  • 2x 11/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamska Magdalena UKS Akademia Jeździectwa
2002 (J.)
O036225
2. Baranowska Edyta Skj olimpia
S
Z
3. Boćkowska Olivia BPK
2006 (JM.)
Brak
4. Bylicki Przemysław BPK
S
brak
5. Cebo Izabela Stajnia Pod Zegarem
2005 (JM.)
Brak
6. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (JM.)
O052249
7. Cebula Olga JKS Equita Świętochów
2006 (JM.)
O049784
8. Chełmińska Nadia Stajnia Chełmińscy
2008 (Mł.)
brak
9. Czaplińska Milena nz (KJ Aromer Józefin)
S
O043863
10. De Raad Ida Jeździecki Klub Sportowy Equita
2003 (J.)
O035650
11. Dębowska Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O013837
12. Delekta Katarzyna BPK
S
O029045
13. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
14. Gałecka Paulina niezrzeszona
2003 (J.)
brak
15. Gierz Aleksandra Kj Aromer
2002 (J.)
24188
16. Gołębiewska Dorota niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
17. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
18. Grudzińska Julia Klub Jeździecki Aromer
2007 (JM.)
brak
19. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin
1998 (MJ.)
O023808
20. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
21. Hercog Anna KJ Aromer
2007 (JM.)
brak
22. Jagielak Anna KJ Aldragho Józefosław
S
O019271
23. Janikowska Izabela SKJ OLIMPIA
2006 (JM.)
Brak
24. Jaworski Dominik KJ Skarb Kozienice
S
O050835
25. Karpińska Zofia Jeździecki Klub Sportowy Equita
2007 (JM.)
brak
26. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
27. Kaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
brak
28. Kierska Weronika KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
29. Komorowska Alicja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (MJ.)
O025592
30. Konopka Paulina BPK
S
brak
31. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
2000 (MJ.)
O026072
32. Kozłowska Aleksandra niezrzeszona
2001 (J.)
brak
33. Kozłowska Maria St. KJ Olimpia Warszawa
2001 (J.)
O043870
34. Królikowska Anna SKJ Beckersport Laszczki
S
O003192
35. Krzyśpiak Weronika UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O025285
36. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
37. Kulczycka Zofia SJ Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
brak
38. Kurdej Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
39. Kwiatkowska Lena TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
brak
40. Łakomy Pola Kj Aromer
2006 (JM.)
brak
41. Madej Oliwia JKS Sokóle
2005 (JM.)
O035308
42. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O046006
43. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
44. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O001972
45. Mozolewska Irmina Klub Jeździecki Aromer
2009 (Mł.)
Brak
46. Naruszewicz - Stroińska Julia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O030887
47. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (MJ.)
O032392
48. Niedziałkowska Daria brak
S
brak
49. Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (JM.)
O041582
50. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
51. Okolus Angelika KJ Skarb Kozienice
2006 (JM.)
brak
52. Olejarz Inga KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O048619
53. Piątkowska Wiktoria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2003 (J.)
brak
54. Pietrak Agnieszka KJ Aromer
1998 (MJ.)
O031478
55. Pietrzak Lena TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2006 (JM.)
brak
56. Pindelska Julia BPK-MAZ
2003 (J.)
O044621
57. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034837
58. Ponińska Helena Polski Polo Klub
2008 (Mł.)
Brak
59. Poschauko Julia Largo Sp. z o.o. Warszawa
1999 (MJ.)
O014122
10085827
60. Potocka Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
brak
61. Potocka Alicja Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
brak
62. Potocki Adrian SKJ Olimpia
S
brak
63. Przybyłek Karina Klub Jeździecki Aromer
S
brak
64. Puta Hanna SKJ OLIMPIA
2007 (JM.)
Brak
65. Roszczyk Maja bpk
2007 (JM.)
O047408
66. Rzeszotarska Nikola BPK (MAZ)
2002 (J.)
O035412
67. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
68. Siwak M'08 Gabija KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O053630
69. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
70. Skłodowska Wiktoria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2009 (Mł.)
O054030
71. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
72. Smolarczyk Jacek KJ Skarb Kozienice
S
O045430
73. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (J.)
O042345
74. Sobańska Zofia Polski Polo Klub
2007 (JM.)
Brak
75. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp. z o.o.
1999 (MJ.)
O013680
76. Staromłyńska Paulina KJ Skarb Kozienice
S
Brak
77. Stasiak Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Equita
2007 (JM.)
brak
78. Stępień J'02 Oliwia WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2002 (J.)
O047718
79. Strus Patrycja niezrzeszona
2003 (J.)
brak
80. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
81. Sułowska - Calak Paulina KJ Dobrzyniec
S
O005588
82. Sysiak Natalia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
o038607
83. Szestowicka Katarzyna KJ Equita
84. Szewczyk Marek Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O001473
85. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O003344
86. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
87. Tomaszewski Stanisław -
2008 (Mł.)
brak
88. Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
2003 (J.)
O045494
89. Urban Magda Brak
2004 (JM.)
Brak
90. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
91. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
92. Wasilewska Magdalena KJ Skarb Kozienice
S
Brak
93. Wawrzynowicz Marianna SJ Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
Brak
94. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
95. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
S
O007543
96. Zalewska Magdalena BPK
S
brak
97. Zdun Karolina BPK
2007 (JM.)
none
98. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
99. Żuchowicka Katarzyna SHS Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

53

AILLE ARDAIGH ORGA Kuc Connemara IRL 2015 Klacz siwa/kuc:135 F: -
M: -
O: Wojciech Stasiuk
B: Dartfield
Brak -
2.

16

ALABASTER SP POL 2006 Ogier gniada F: Contender Son
M: Asteria
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K010617
3.

19

ALEX Małopolska POL 2003 Wałach ciemnogniada/mk:163 F: Irak
M: Aisza
O: Monika Grom
B: Jarosław Pawlik
brak POL006550048203
4.

10

ALI BOOM TRK POL 2007 Wałach skarogniada/161 F: Gluosnis
M: Agada
O: Katarzyna Delekta
B: Mirosław Szturmowicz
K028056 -
5.

122

APRILIS F:
M:
O:
B:
6.

13

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
7.

100

ARIONER OLD GER 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Messenger
M: Chacuetta
O: Magdalena Sadłos
B: niemcy
brak brak
8.

50

ASTRA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Wars
M: Arabika
O: Gęborys Paweł Jan
B: Gęborys Paweł Jan
Brak Brak
9.

8

AVATAR NN RUS 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paulina Staromłyńska
B: NN
K025766
10.

110

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Piotr Piasecki
B: -
K024767
11.

36

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex.Bonita)
O: Marek Kierski
B: MK Stadnina Koni Filice
K023668 616009600378809
12.

41

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
O: Anna Kasprzyszak
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
13.

67

BLEK ŚL POL 2009 Wałach kara F: Z
M: Z
O: Wojciech Wiśniewski
B: Pl
Z
14.

88

BOGUN Budionowska UKR 2002 Wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
O: Bogdan Staszak
B: Leonid Lochakov
brak
15.

73

BYSTRA Kuc Walijski POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc: F: .
M: Blanka
O: Aleksandra Wiśniewska
B: Pl
.
16.

52

CALIGULA L SP POL 2014 Wałach siwa/173 F: Corrado Son
M: Conchita L / Cruzeiro L
O: Tadeusz Boćkowski
B: Jarmuszczak Sławomir
K028155 616 009 61 00786 14
17.

63

CANGELO KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata/164 F: Tangelo van der Zuuthoeve
M: Forever
O: Monika Kwasieborska-Kościesza
B: NED
Brak 5280003000708645
18.

12

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Carambole
M: Carrarra/ Carrico
O: Julia Poschauko
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023534 616009510253013
19.

123

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
20.

64

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
O: Aleksandra Wiśniewska
B:
K020731 DE421000042703
21.

15

CEDRIC SP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold
M: Cherryl
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K024868 A0018179S
22.

104

CHACORNETO / POL / Ogier ciemnogniada// F: Chacco-Blue
M: /
O: Jerzy Korona
B: /
/ /
23.

47

CHAMPION DE NIGHT OLD. POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: -
B: -
K022226 De 433330418910
24.

28

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada/168 F: Canterbury
M: Una VIII
O: Krzysztof Madej
B: NIemcy
K025419
25.

40

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Zinedine / Guidam
M: Red Allegra / Rommel
O: Mark de Raad
B: Agata Zawada
brak 616009661355214
26.

71

CHOCOLATTI Reinisches POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
O: Marek Szewczyk
B: Niemcy
K028479 DE443430709513 DE443430709513
27.

118

CLANET Holsztyn POL 2009 Wałach skarogniada/173 F: Clinton I
M: new origin
O: Jakub Kłęk
B: Sergiej Małgorzata
brak brak
28.

68

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
29.

4

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
30.

80

COUNTRY G HOL POL 2004 Wałach ciemnogniada/173 F: Caruso Gut
M: Harka / 321 Verdenas
O: Piotr Stępień
B: Gutkauskas
K028485 LTU005170010004 276020000410324
31.

125

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
K024979 528003000812823
32.

61

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
O: Beata Naruszewicz - Stroińska
B:
K021889 528003000809047 105AY42
33.

92

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Ferline / Romino
O: Michał Broniszewski
B: G. Lenaerts
K019460 056015Z55708210
34.

24

DEJV SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Kilian38
M: Dosia / Marino
O: Jacek Smolarczyk
B: Monika Pasik
K025635 616009600113014
35.

78

DIAMANT BOY Westfale POL 2013 Wałach skarogniada/180 F: Diarado s boy
M: Loreana
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
0000 DE 441410969013
36.

111

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
O: Magdalena Zalewska
B: Soćko Mateusz
brak
37.

97

DNIEPR SP POL 2015 Ogier gniada/172 F: PALERMO
M: DOGARESSA
O: Emilia Tymczyszyn
B: Tokarski Jacek
K027509
38.

35

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa/167 F: Armani / Caletto's Son
M: Diana V / Czaromir
O: Agnieszka Kopka Sikorska
B: Bronisław Vogt
K013457 POL009611054904
39.

14

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
O: Robert Stasiuk
B: -
K016424 528003200907210
40.

90

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K010266
41.

89

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
O: Henryk MIanowski
B: Henryk MIanowski
K020771 616009661085412
42.

74

FEIVEL 0143 WEST GER 2001 Wałach F: Fleurop
M: Schalimar
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Niemcy
K008335
43.

108

FUDŻI BM SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/167 F: Vulkan L
M: Fiona L
O: Anna Królikowska
B: B.M. Kobylin Sp. Z o.o.
K028037 616009610150915
44.

30

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilo
O: Klaudia Fabicka
B: Mirosław Lingo
K013287 616009510050003
45.

6

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilo
O: Klaudia Fabicka
B: Mirosław Lingo
K013287 616009510050003
46.

55

GALEON NN POL 1997 Wałach siwa/160 F: brak
M: brak
O: Jacek Stepkowski
B: brak
brak brak brak
47.

81

GALEON - POL 1997 Wałach siwa F: -
M: -
O: -
B: -
brak
48.

105

GAROU DU ECLAT KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: Francja
Brak
49.

42

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Jan Greve
K019360 528003201107648
50.

77

HAKER KUC POL 2010 Wałach kasztanowata F: Golosny
M: Haberka
O: Anna Gromnicka
B: Malak spzoo
Brak
51.

56

HALLOUMI SP POL 2013 Klacz kara/- F: Kilian 38
M: Hellenika
O: -
B: -
K026385
52.

31

HARBOR SP POL 2015 Wałach siwa/165 F: ---
M: ---
O: Małgorzata Adamska
B: ---
Brak
53.

11

HARVARD SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Landjonker S / Landjonker
O: Dorota Miedziocha
B:
K009062 POL009530036004
54.

70

HELENA KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/160 F: Johnson
M: Heliante
O: Ryszard Mordzelewski
B: Holandia
K027732 brak
55.

18

HELLO SP POL 1999 Wałach siwa/160 F: Egzamin
M: Hestia
O: Aleksander Gołębiewski
B: -
brak
56.

116

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:mk:- F: Strayer's Samson
M: Hesperyda/Enjoy Plan
O: Mordzelewski Michał
B: SK Jaroszówka
K022502
57.

101

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach gniada/. F: Sokrates
M: Insygnia / Barbuz
O: Jerzy Korona
B: -
K025040 -
58.

94

INWOOD XX POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Royal Court
M: Italia / Who Knows
O: Małgorzata Persona-Olejarz
B: Bogdan Marek Tomaszewski
K019061
59.

91

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada/166 F: Castigione L
M: Ida L/ Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Aleksander Elizówka
K007335 09248
60.

26

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
O: Natalia Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818 528003201306579
61.

21

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Non Stop
M: Orchidee Van Wittestein
O: Dominik Jaworski
B: Raymond Thewissen
K016443 056002W00290295
62.

95

JEGOMOŚĆ SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Planet
M: Jasna Zorza
O: Katarzyna Żórawska
B: Szczepanek Zdzisław
Brak
63.

5

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/. F: Lord Z
M: Julia Mariner / Julio Mariner
O: Zuzanna Grzegorczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K014004
64.

33

KANTOR SP POL 2008 Wałach gniada/163 F: Armani
M: Kalina
O: Anna Tomczak
B: Iwona Wawrzyniak
brak POL013640055708
65.

76

KARMEL KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/145 F: Linde's Rob
M: Karmalita Golden Girl
O: Anna Gromnicka
B: Xxx
PZJ 10854
66.

72

KARMENTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: Adrian Potocki
B: -
brak
67.

65

KASZMIR SP POL 2013 Wałach srokata F: Czos
M: Kamelia
O: Wiktoria Piątkowska
B: Pl
Pl
68.

23

KLONDAIKA Lot.gorac LAT 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carpaccio II
M: Fanta/Flamenko
O: Olga Rzycka
B: Liga Breiksa
K027064 0000023411
69.

112

KORDOBA SP POL 1998 Klacz kasztanowata/160 F: Justin Damiro
M: Krona
O: Mordzelewski Michał
B: Polska
KO12051
70.

69

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Veracruz
M: Kordoba/Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K018266 616009660034607
71.

3

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis
M: La Vawetta / Lugwig von Bayern
O: Dorota Miedziocha
B: Małgorzata & Tomasz Sergiej
K020919 -
72.

38

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
O: Anna Jagielak
B: Yeguada Cuesta
K026442
73.

102

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Ludger
M: Lady Lena / Placido
O: Jerzy Korona
B: -
K025042 -
74.

107

LAURENTIO SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Solaris
M: Laurentia L
O: Piotr Piasecki
B: -
brak
75.

22

LEVANTE R.OLD LAT 2012 Klacz gniada/170 F: LEVANTOS I
M: Alakonte/Abke
O: Olga Rzycka
B: SIA 3 Vitolu Stalli
K027723 DE418182501612
76.

58

LIMARO - POL - Wałach siwa/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
77.

51

LOARA SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Tadeusz Boćkowski
B: DAriusz Juszczak
K028154 616009610086614
78.

93

LOCO Lusitano ESP 2009 Wałach izabelowata/kuc:155 F: NN
M: NN
O: Ada Wołąs
B: Maria Del Pilar
K025819 ULEN72491000001
79.

79

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/167 F: Lider
M: Larissa
O: Michał Mordzelewski
B: Poland
K017212 POL009611094104
80.

127

LOPEZ F:
M:
O:
B:
81.

85

LORENCJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Klacz tarantowata/164 F: Rufi
M: Lanca
O: Aleksandra Chełmińska
B: Krzyżoszczak Jan
brak POL 009 61 01147 05
82.

99

LOTUS-P SP POL 2013 Wałach skarogniada/168 F: Stilios
M: Lara
O: Ilona Strzelczyk
B: Piwowarski Krzysztof
Bark -
83.

120

ŁARENNE Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: El Bonillo
M: Łuna
O: Marta Mirowska
B: Marta Mirowska
K023040 616006630023113
84.

75

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
85.

9

MACLAREN SP POL 2014 Wałach gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
O: Julia Sopińdska
B: Tomasz Jóźwicki
K026229 616009660461614
86.

43

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Lambado
M: Mara
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Lucjan Kosnowicz
K010426
87.

44

MARS MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Mikstura
O: Tomasz Stasiak
B: Polska
K024364 616 006 660 5657 10
88.

117

MERCEDES SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corrado boy
M: Mariotta
O: Mivhał Mordzelewski
B: Polska
K026496
89.

109

MERNIE Kuc Holenderski NED 2006 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Juravel
M: Bianca
O: Jakub Żuchowicki
B: Holandia
K028557 -
90.

124

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Mordzelewski Michał
B: nn
brak
91.

25

MITUVA TRK LTU 2012 Mare bay/162 F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
O: Jacek Smolarczyk
B: SK Nemunas (Nemuno Stud)
K027667 LTU002520256612
92.

49

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana / Sopel
O: Karolina Detka
B: Anna Detka
K026191
93.

7

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
94.

60

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403 616009640018614
95.

106

NIFAR FT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Farmer
M: Niwa
O: Rafał Cebo
B:
96.

37

OLTEN WLKP POL 2014 Wałach kara/167 F: Etos
M: Olimpiada / Czarczaf
O: Anna Maria Jagielak
B: SK Liski
K028127 616007600220214
97.

119

OMEGA 34 OLD GER 2010 Klacz gniada/168 F: Lordanos / Landos
M: Onette / Chagallo
O: Michał Mordzelewski
B: -
K027558 DE433330653910
98.

2

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowielice
K010942 POL009640033807
99.

96

PARUZJA SP POL 2007 Klacz gniada/162 F: Rammstein
M: Palba
O: Emilia Tymczyszyn
B: Aranowska Urszula
K025596
100.

113

POLONEZ SP POL 2012 Ogier gniada F: Ulco
M: Poliksena
O: Przemysław Bylicki
B: Frąckowiak Paweł
K021943
101.

54

PREZES BRAK POL Brak Wałach inna/Brak F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak Brak
102.

66

RASZKA MK SP POL 2014 Klacz kara/163 F: Rash
M: Rihanna
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
C V
103.

114

RONALDO MK SP POL 2015 Wałach siwa/159 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
O: Marek Kucharski
B: MK Stadnina Koni Filice
brak 616 009 60 02486 15
104.

32

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: Galant
M: Siren
O: Monika Bartoszewicz
B: .
K019562 .
105.

98

SATIN Haflinger POL 2004 Klacz izabelowata/kuc:NN F: NN
M: NN
O: W Cuglach
B: W Cuglach
brak NN
106.

39

STAMFORD Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach skarogniada/Około 160 F: Royal Court
M: Sachmet
O: Kj aromer
B: Nn
Brak Nn
107.

82

SWEET CHERRY W KUC POL 2014 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Little Ear
M: Sissi
O: Aleksandra Wiśniewska
B: Aleksandra Wiśniewska
Brak Beak
108.

57

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
109.

27

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009 616009680087810 105NA11
110.

83

TWIGGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
K027048
111.

62

UVINE KWPN NED 2001 Klacz kara F: Marino
M: Nova
O: Ognisko TKKF Hubert
B: brak
brak
112.

45

V-PARADA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Sanwan
M: Vivierroland Peche
O: Monika Karpińska
B: Rajmund Łączny
brak POL 013 52 00857 09
113.

87

WALKIRIA NN POL 2003 Klacz gniada/159 F: NN
M: NN
O: Beata Smużyńska-Staszak
B: NN
brak 616999661115203
114.

84

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
O: Derlatka Pawel
B: .
K009946 528210000509481
115.

86

ŻEŃSZEŃ NN POL 2008 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Sochan Stanisław
B: NN
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Magdalena
UKS Akademia Jeździectwa
HARBOR (31)
2019-10-20
2019-10-20
Baranowska Edyta
Skj olimpia
BLEK (67)
2019-10-20
13
2019-10-20
13
Boćkowska Olivia
BPK
CASALLINA (123)
2019-10-20
10
2019-10-20
Bylicki Przemysław
BPK
POLONEZ (113)
2019-10-19
24
2019-10-20
1
Cebo Izabela
Stajnia Pod Zegarem
NIFAR FT (106)
2019-10-20
1
2019-10-20
13
2019-10-20
1
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (43)
2019-10-19
1
2019-10-19
10
2019-10-19
1
2019-10-20
1
2019-10-20
23
2019-10-20
22
Cebula Olga
JKS Equita Świętochów
GLITTER (42)
2019-10-19
10
2019-10-19
1
2019-10-19
2019-10-20
2
2019-10-20
Chełmińska Nadia
Stajnia Chełmińscy
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19
Czaplińska Milena
nz (KJ Aromer Józefin)
GALEON (81)
2019-10-20
1
2019-10-20
1
De Raad Ida
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-10-19
1
2019-10-19
2019-10-19
9
2019-10-20
1
2019-10-20
13
Dębowska Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
LONDON (79)
2019-10-20
21
2019-10-20
Delekta Katarzyna
BPK
2019-10-19
10
2019-10-19
5
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
NESKO (60)
2019-10-20
1
2019-10-20
16
Gałecka Paulina
niezrzeszona
2019-10-19
1
Gierz Aleksandra
Kj Aromer
ŁARENNE (120)
2019-10-19
11
2019-10-20
23
Gołębiewska Dorota
niezrzeszona
BOGUN (88)
2019-10-19
10
2019-10-19
1
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
ŁAWNIK (75)
2019-10-19
8
Grudzińska Julia
Klub Jeździecki Aromer
GALEON (55)
2019-10-19
1
2019-10-19
23
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin
2019-10-20
6
2019-10-20
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
LOTUS-P (99)
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19
Hercog Anna
KJ Aromer
PREZES (54)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
1
2019-10-20
2019-10-20
2019-10-20
1
Jagielak Anna
KJ Aldragho Józefosław
OLTEN (37)
2019-10-20
25
2019-10-20
2019-10-20
11
2019-10-20
Janikowska Izabela
SKJ OLIMPIA
2019-10-19
2019-10-19
Jaworski Dominik
KJ Skarb Kozienice
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-20
Karpińska Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-19
23
2019-10-20
18
2019-10-20
25
2019-10-20
17
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-10-19
4
2019-10-19
2
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Kaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
HILUX (116)
2019-10-20
1
2019-10-20
2019-10-20
1
Kierska Weronika
KJ Aromer
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
1
2019-10-20
17
Komorowska Alicja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
TENOR (27)
2019-10-19
2019-10-20
8
2019-10-20
2
Konopka Paulina
BPK
HELLO (18)
2019-10-20
2019-10-20
2019-10-20
Kotlarska Marta
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2019-10-19
18
2019-10-19
2019-10-20
1
2019-10-20
8
Kozłowska Aleksandra
niezrzeszona
2019-10-19
10
2019-10-19
10
Kozłowska Maria
St. KJ Olimpia Warszawa
2019-10-19
23
2019-10-19
1
2019-10-19
19
2019-10-20
26
2019-10-20
16
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Laszczki
LAURENTIO (107)
2019-10-20
2019-10-20
FUDŻI BM (108)
2019-10-20
2019-10-20
Krzyśpiak Weronika
UKS Vacat Eventing Sulbiny
ENIGMA (89)
2019-10-19
8
2019-10-19
9
2019-10-20
18
2019-10-20
3
ELITA (90)
2019-10-19
7
2019-10-19
4
2019-10-20
5
2019-10-20
1
Kufel Artur
WKJ Lublin
2019-10-19
14
2019-10-19
ELANO (14)
2019-10-19
2
2019-10-19
1
2019-10-20
4
2019-10-20
2
CEDRIC (15)
2019-10-19
15
2019-10-19
9
2019-10-20
9
2019-10-20
18
2019-10-19
3
2019-10-19
3
2019-10-20
7
2019-10-20
5
Kulczycka Zofia
SJ Stajnia Podolszyn
KORDOBA (112)
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Kurdej Aleksandra
WKJ Lublin
2019-10-19
7
2019-10-19
23
Kwiatkowska Lena
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
CANGELO (63)
2019-10-20
2019-10-20
Łakomy Pola
Kj Aromer
2019-10-20
1
2019-10-20
13
Madej Oliwia
JKS Sokóle
2019-10-19
20
2019-10-19
10
2019-10-20
29
2019-10-20
19
Michalska Emilia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (124)
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Miedziocha Hanna
BPK (MAZ)
2019-10-19
2019-10-19
6
2019-10-19
7
HARVARD (11)
2019-10-19
7
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
MERCEDES (117)
2019-10-20
16
2019-10-20
6
CLANET (118)
2019-10-20
11
2019-10-20
4
OMEGA 34 (119)
2019-10-20
15
2019-10-20
16
Mozolewska Irmina
Klub Jeździecki Aromer
SATIN (98)
2019-10-19
2019-10-19
28
Naruszewicz - Stroińska Julia
BPK (MAZ)
DAME (61)
2019-10-19
2
2019-10-19
2019-10-20
3
2019-10-20
7
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2019-10-19
21
2019-10-19
2019-10-20
24
2019-10-20
Niedziałkowska Daria
brak
KANTOR (33)
2019-10-20
17
2019-10-20
1
2019-10-20
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2019-10-20
4
2019-10-20
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
INFERNO (101)
2019-10-19
12
2019-10-20
17
LAPITA (102)
2019-10-19
1
2019-10-20
12
2019-10-19
16
2019-10-20
2019-10-20
14
DA VINCI (125)
2019-10-19
3
2019-10-20
1
Okolus Angelika
KJ Skarb Kozienice
ASTRA (50)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-19
10
Olejarz Inga
KJ Aromer Józefin
INWOOD (94)
2019-10-19
8
2019-10-19
2019-10-20
28
2019-10-20
Piątkowska Wiktoria
Stow. KJ Olimpia Warszawa
KASZMIR (65)
2019-10-19
19
2019-10-19
19
2019-10-20
1
2019-10-20
23
Pietrak Agnieszka
KJ Aromer
GACEK (6)
2019-10-20
9
2019-10-20
3
Pietrzak Lena
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
UVINE (62)
2019-10-20
2019-10-20
Pindelska Julia
BPK-MAZ
2019-10-20
1
2019-10-20
Pondo Natalia
BPK (MAZ)
2019-10-20
11
2019-10-20
5
Ponińska Helena
Polski Polo Klub
HAKER (77)
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-20
2019-10-20
Poschauko Julia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
CARDIFF (12)
2019-10-19
2019-10-19
3
Potocka Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
CAVALLO (64)
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Potocka Alicja
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
CAVALLO (64)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
Potocki Adrian
SKJ Olimpia
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
2019-10-20
1
2019-10-20
28
2019-10-20
1
Przybyłek Karina
Klub Jeździecki Aromer
GACEK (30)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
Puta Hanna
SKJ OLIMPIA
BYSTRA (73)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
Roszczyk Maja
bpk
2019-10-20
1
2019-10-20
2019-10-20
26
2019-10-20
24
Rzeszotarska Nikola
BPK (MAZ)
HELENA (70)
2019-10-19
1
2019-10-19
17
2019-10-20
20
2019-10-20
21
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
LEVANTE (22)
2019-10-19
4
2019-10-19
5
2019-10-20
10
2019-10-20
3
2019-10-19
5
2019-10-19
6
2019-10-20
9
2019-10-20
Siwak M'08 Gabija
KJ Aromer Józefin
DRUID (35)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-20
17
2019-10-20
1
Skłodowska Klaudia
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
ZENDER (84)
2019-10-19
2019-10-19
6
2019-10-19
2019-10-20
16
2019-10-20
5
2019-10-19
1
Skłodowska Wiktoria
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-19
1
2019-10-19
19
2019-10-20
1
2019-10-20
16
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2019-10-19
6
2019-10-19
2
2019-10-20
6
Smolarczyk Jacek
KJ Skarb Kozienice
DEJV (24)
2019-10-20
22
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
MITUVA (25)
2019-10-20
Sobańska Zofia
Polski Polo Klub
KARMEL (76)
2019-10-19
1
2019-10-19
1
2019-10-19
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Sopińska Julia
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2019-10-20
8
2019-10-20
2
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Staromłyńska Paulina
KJ Skarb Kozienice
AVATAR (8)
2019-10-19
2019-10-19
2019-10-20
2019-10-20
Stasiak Małgorzata
Jeździecki Klub Sportowy Equita
MARS (44)
2019-10-19
2019-10-19
Stępień J'02 Oliwia
WKJ Lublin / SJ Bałkanówka
2019-10-20
12
2019-10-20
15
Strus Patrycja
niezrzeszona
2019-10-19
19
2019-10-19
10
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-10-19
7
2019-10-19
4
Sułowska - Calak Paulina
KJ Dobrzyniec
ARIONER (100)
2019-10-20
1
2019-10-20
1
Sysiak Natalia
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-20