Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:05:38
2019-11-07 21:24:47
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:05:09
2019-11-07 21:19:22
Natalia Szczepańska DOMINACJA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:03:47
2019-11-07 21:14:14
Lena Ważyńska ELF
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 19:08:57
2019-11-07 19:08:34
Milena Jakubiak KARINO
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 19:08:09
2019-11-07 19:07:05
Milena Jakubiak QUO VADIS
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 18:53:58
2019-11-07 18:50:06
Bartłomiej Rózga ELEKT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 18:27:04
2019-11-07 18:19:41
Maja Kaźmierczak MALINA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 17:50:10
2019-11-07 17:46:39
Oliwia Lipińska MILTON
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 17:38:36
2019-11-07 17:37:17
Natalia Dzierżanowska MANUELA
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:49:25
2019-11-07 16:47:14
Dominika Ponichtera ELEKT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:49:27
2019-11-07 16:43:44
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:49:29
2019-11-07 16:43:14
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:14:43
2019-11-07 16:00:34
Aleksandra Wyrostkiewicz SHIRAZ
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:14:45
2019-11-07 16:00:15
Julia Skowrońska SHIRAZ
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:14:47
2019-11-07 15:59:56
Aleksandra Łasica PIWONIA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 16:14:49
2019-11-07 15:59:33
Julia Albayrak PIWONIA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 15:53:47
2019-11-07 15:17:50
Aleksandra Czerska OREGON
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 15:53:52
2019-11-07 15:17:12
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
  • 1x 9/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 15:53:55
2019-11-07 15:16:44
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 15:09:44
2019-11-07 15:00:58
Alicja Sadłos ARIONER
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 15:09:49
2019-11-07 14:41:30
Paulina Sułowska - Calak ARIONER
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 15:09:52
2019-11-07 14:39:40
Magdalena Kostro PARYS
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:03:22
2019-11-07 13:31:42
Tomasz Wójtowicz CORNETTO
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:03:28
2019-11-07 12:02:19
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 9/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
  • 1x 18/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:03:33
2019-11-07 12:01:44
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 9/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
  • 1x 18/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:13:06
2019-11-07 11:10:08
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:04:42
2019-11-07 10:46:41
Martyna Ufnal GRAND CRUZE L
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:04:44
2019-11-07 10:41:30
Aleksandra Kozłowska WALKIRIA
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:04:46
2019-11-07 10:40:19
Dorota Gołębiewska BOGUN
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:04:48
2019-11-07 10:39:20
Patrycja Strus ŻEŃSZEŃ
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:04:50
2019-11-07 10:38:43
Paulina Gałecka ŻEŃSZEŃ
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 09:05:21
2019-11-07 08:02:46
Matylda Winnik CHINKA
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 07:58:23
2019-11-07 07:22:34
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 2x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 07:58:30
2019-11-07 05:31:12
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 07:58:32
2019-11-07 05:30:50
Stanisław Tomaszewski LIMARO
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 07:58:34
2019-11-07 05:30:12
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 23:09:19
2019-11-06 23:06:16
Maja Ślązak MILTON
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 22:14:09
2019-11-06 21:22:58
Anastazja Iwanow DORLYN BRIDESMAID
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 21:14:12
2019-11-06 21:05:35
Aleksandra Śledziewska EL NINO
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 21:14:14
2019-11-06 21:03:32
Zuzanna Iwanowicz BENETON
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:39:42
2019-11-06 20:01:48
Julia Wieczorek HOTREX
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:39:45
2019-11-06 19:43:48
Zuzanna Horaczek MERIDO
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:42:32
2019-11-06 18:45:38
Sandra Daszkiewicz HENIEK
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:42:34
2019-11-06 16:31:10
Kamila Konieczna ODETTA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 15:21:49
2019-11-06 15:20:31
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 15:21:51
2019-11-06 15:18:37
Nikola Rzeszotarska HELENA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 14:40:51
2019-11-06 14:15:33
Izabela Cebo NIFAR FT
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 14:40:53
2019-11-06 13:34:03
Paulina Sułowska - Calak AQUARTA
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:38:52
2019-11-06 11:27:55
Natalia Czarnak FIESTA
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 12:38:54
2019-11-06 11:19:11
Oliwia Reaud WINT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
73 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:38:42
2019-11-06 09:57:09
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:38:43
2019-11-06 09:56:27
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:38:47
2019-11-06 09:55:47
Kornelia Naumiuk DOMINO
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:38:49
2019-11-06 09:55:08
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 10:38:51
2019-11-06 09:11:53
Oliwia Esz CHABER
  • 2x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 09:02:27
2019-11-06 07:54:47
Inga Olejarz INWOOD
  • 2x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:47:02
2019-11-06 07:03:16
Hanna Bzowska PREZES
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:47:09
2019-11-06 06:22:31
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 06:09:45
2019-11-05 23:55:51
Natalia Dragan NESKO
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 21:30:53
2019-11-05 21:14:40
Antonina Odzioba LIVELLO
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 20:57:33
2019-11-05 20:09:50
Hanna Kucharczyk Jm'06 MARIO
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 20:57:37
2019-11-05 20:09:02
Marta Pieńkowska SELFI J
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 19:49:59
2019-11-05 18:15:17
Joanna Czyż GENTLE KR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 19:50:01
2019-11-05 18:15:11
Karolina Zdun KAPRYS
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:25:03
2019-11-05 15:13:50
Martyna Grzebieluch ITSI BITSI ZAGORKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:06:29
2019-11-05 14:58:42
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:06:33
2019-11-05 14:58:21
Mateusz Chojnowski JASMON
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 15:06:38
2019-11-05 14:57:39
Wiktoria Redek Jm'04 ABSTYNENCJA M
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 14:42:50
2019-11-05 14:09:35
Kinga Ziętek TOLA
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 14:42:54
2019-11-05 14:08:55
Edyta Patynowska PLACIDO
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 13:15:47
2019-11-05 13:12:54
Gabija Siwak M'08 DRUID
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:19:13
2019-11-05 09:44:31
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:19:18
2019-11-05 09:43:09
Agata Jasnowska PESTKA
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:19:15
2019-11-05 09:42:27
Lena Jasnowska PESTKA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 12:19:20
2019-11-05 08:05:09
Joanna Tomaszewska HALA
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 07:33:42
2019-11-05 06:19:10
Antoni Baran J'02 VERSUS
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 07:33:44
2019-11-05 06:18:41
Antoni Baran J'02 ERUDYCJA
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 04:31:56
2019-11-04 23:19:31
Wiktoria Mazanka P-DALILA
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 21:36:48
2019-11-04 21:23:36
Weronika Kierska BACARDI MK
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 21:36:52
2019-11-04 20:41:47
Natalia Sysiak DIAMANT BOY
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 20:11:49
2019-11-04 20:03:58
Marta Wajda COTE D'AZUR
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 14:41:18
2019-11-04 14:24:02
Natalia Marika Rutkowska PLAMKA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 15:57:46
2019-11-03 13:42:30
Katarzyna Burdzanowska RANCOUR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 15:57:48
2019-11-03 13:18:32
Amelia Saganowska SIMSALABIM
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 04:11:13
2019-11-02 19:18:57
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 04:11:15
2019-11-02 19:18:01
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-03 04:11:17
2019-11-02 19:17:15
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 19:06:07
2019-11-02 18:56:02
Sylwia Początek ALABAMA
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 18:50:44
2019-11-02 18:26:24
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 12:47:56
2019-11-02 12:15:11
Klaudia Gawdzik M'06 NIKE
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 12:47:59
2019-11-02 12:14:53
Julia Szypiło AMIRA
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 08:52:17
2019-11-02 08:24:02
Marta Jarzębowska PROXY'DOR
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 07:36:58
2019-11-02 07:35:55
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 04:50:51
2019-11-01 20:31:52
Zofia Mądra IRON
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 14:50:08
2019-11-01 12:58:25
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 14/L/L (100 cm) licencyjny – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 06:24:02
2019-10-31 19:29:56
Kacper Niewiadomski KOKAINA HIPPICA
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 5/L/L (100 cm) licencyjny - ZR
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 14:02:52
2019-10-31 10:59:46
Kaja Gawda LANZOR
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 12:45:16
2019-10-31 08:45:44
Klaudyna Przybylska JASKIER
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 08:59:09
2019-10-31 08:44:49
Zofia Karpińska V-PARADA
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 10/LL/Debiuty (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:47:05
2019-10-31 08:43:48
Maja Szestowicka FENOMEN W
  • 1x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 08:59:10
2019-10-31 08:42:41
Ida De Raad CHILLOUT Z
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 08:59:12
2019-10-31 08:41:31
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 15/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 14:04:34
2019-10-31 08:39:12
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 20:59:01
2019-10-30 18:51:21
Aleksandra Piątkowska MARCELLO PP
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 14:30:16
2019-10-30 10:41:08
Katarzyna Brandys LEONIDAS
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 09:19:42
2019-10-30 08:04:04
Oliwia Rapa KSELION
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 06:02:42
2019-10-28 22:47:18
Karolina Zdun ALEX
  • 2x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 20:53:59
2019-10-28 21:34:17
Nina Dubowska Jm'05 BURZAN
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 06:02:50
2019-10-28 20:48:52
Emilia Romanek GOLD CHAMPION
  • 1x 6/P/P (110 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 06:02:53
2019-10-28 19:57:38
Zofia Banaszek HERMES
  • 2x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 16:23:54
2019-10-28 12:18:52
Katarzyna Delekta ALI BOOM
  • 1x 3/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 4/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 17:21:45
2019-10-27 11:32:43
Natalia Kroczek HVAR
  • 2x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 08:53:43
2019-10-27 08:44:17
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 9/C/C (130 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 05:31:26
2019-10-26 20:18:39
Joanna Procyszyn ALMERO
  • 2x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 05:31:35
2019-10-26 20:16:14
Magdalena Procyszyn HALANDINA
  • 2x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 07:13:09
2019-10-25 18:58:48
Bartosz Gotner TORNADO
  • 2x 1/LL/Debiuty (50/60 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 2/LL/LL (70 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 10:47:55
2019-10-24 08:28:53
Karolina Jeruć RAWDAT
  • 1x 11/LL/LL (80 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 12/LL/LL (90 cm) dokładności (art. 238.1.1) - ZR/ZT
  • 1x 13/L/L (100 cm) zwykły (art.238.2.1) – ZR
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 11:28:53
2019-10-23 22:41:48
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 7/N/N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) - ZR
  • 1x 8/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.5.3) – ZR
  • 1x 16/N/ N (120 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) - ZR
  • 1x 17/N1/N1 (125 cm) dwufazowy: zwykły, zwykły (art. 274.1.5.3) – ZR
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Albayrak Julia BPK
2001 (J.)
Brak
2. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (J.)
O026467
3. Baran J'02 Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O025129
4. Bartoszek Iga WKJ Lublin
2000 (MJ.)
R005174
5. Bogucka Natalia
6. Brandys Katarzyna BPK
2004 (JM.)
brak
7. Burdzanowska Katarzyna Sj Aleksander Elizówka
S
brak
8. Bzowska Hanna KJ Aromer
2006 (JM.)
O046009
9. Cebo Izabela Stajnia Pod Zegarem
2005 (JM.)
Brak
10. Cebula Olga JKS Equita Świętochów
2006 (JM.)
O049784
11. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
12. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
13. Czerska Aleksandra KJ Just Riding Kielce
2001 (J.)
O026082
14. Czyż Joanna Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O020866
15. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (J.)
O043383
16. Daszkiewicz Sandra Klub Jeździecki Dworek
2009 (Mł.)
O053651
17. De Raad Ida Jeździecki Klub Sportowy Equita
2003 (J.)
O035650
18. Delekta Katarzyna BPK
S
O029045
19. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
20. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
21. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
22. Dubowska Jm'05 Nina UKS Vacat Eventing Sulbiny
2005 (JM.)
O045589
23. Dzierżanowska Natalia KJ Dworek Okuniew
1999 (MJ.)
O020274
24. Esz Oliwia KJ Strzala Krubiczew
2005 (JM.)
O041290
25. Gałecka Paulina niezrzeszona
2003 (J.)
brak
26. Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (Mł.)
O053557
27. Gawdzik M'06 Klaudia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2006 (JM.)
O044546
28. Gołębiewska Dorota niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
29. Gotner Bartosz SJ Piker
2009 (Mł.)
Brak
30. Grzebieluch Martyna KS Equiright Warszawa
2009 (Mł.)
brak
31. Horaczek Zuzanna BPK
2004 (JM.)
brak
32. Inguenaud Sophia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O025610
33. Iwanow Anastazja Brak
2008 (Mł.)
Brak
34. Iwanowicz Zuzanna SKJ PONY POWER
2009 (Mł.)
brak
35. Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
S
O009262
36. Jarzębowska Marta KJ Bingo Człekówka
S
O005104
37. Jasnowska Lena Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
38. Jeruć Karolina JKS Karolina
S
O019460
39. Kadłubowski Aleksander KJ Strzała Krubiczew
S
O003700
40. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
41. Karpińska Zofia Jeździecki Klub Sportowy Equita
2007 (JM.)
brak
42. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
43. Kaźmierczak Maja brak
2008 (Mł.)
brak
44. Kierska Weronika KJ Aromer
2005 (JM.)
brak
45. Konieczna Kamila BPK - MAZ
S
brak
46. Kostro Magdalena KJ Akademia Kucania
1999 (MJ.)
O025561
47. Kozłowska Aleksandra niezrzeszona
2001 (J.)
brak
48. Kroczek Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2004 (JM.)
O051995
49. Krzyśpiak Weronika UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O025285
50. Kucharczyk Jm'06 Hanna SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
51. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
52. Lipińska Oliwia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2007 (JM.)
BRAK
53. Łasica Aleksandra BPK
2005 (JM.)
Brak
54. Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O032056
55. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o. Warszawa
2003 (J.)
O035587
56. Mazanka Wiktoria Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2005 (JM.)
Brak
57. Nagórka Justyna Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2006 (JM.)
O048642
58. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O030887
59. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
60. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
61. Niewiadomski Kacper SJ Piker
2002 (J.)
brak
62. Odzioba Antonina KJ Aromer
2007 (JM.)
Brak
Brak
63. Olejarz Inga KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O048619
64. Patynowska Edyta Klub Jeździecki Caballo
2007 (JM.)
Brak
65. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
66. Pieńkowska Marta bpk
S
brak
67. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
68. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034837
69. Ponichtera Dominika Stajnia Pasja
S
brak
70. Ponińska Helena Polski Polo Klub
2008 (Mł.)
Brak
71. Procyszyn Joanna BPK (MAZ)
S
O039384
72. Procyszyn Magdalena BPK (MAZ)
S
O039383
73. Przybylska Klaudyna Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O043503
74. Rapa Oliwia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2003 (J.)
O043881
75. Reaud Oliwia Stajnia Goplana
2007 (JM.)
Brak
76. Redek Jm'04 Wiktoria UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (JM.)
O031764
77. Rodź Natalia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O047927
78. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O031281
79. Rutkowska Natalia Marika KJ Humorek
2005 (JM.)
brak
80. Rzeszotarska Nikola BPK (MAZ)
2002 (J.)
O035412
81. Sadłos Alicja BPK
1999 (MJ.)
O029327
82. Saganowska Amelia BPK
2003 (J.)
O046336
83. Siwak M'08 Gabija KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O053630
84. Skowrońska Julia BPK
2002 (J.)
Brak
85. Ślązak Maja kucykowa zagroda
2005 (JM.)
brak
86. Śledziewska Aleksandra SKJ PONY POWER
2008 (Mł.)
brak
87. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
88. Sobańska Zofia Polski Polo Klub
2007 (JM.)
Brak
89. Strus Patrycja niezrzeszona
2003 (J.)
brak
90. Sułowska - Calak Paulina KJ Dobrzyniec
S
O005588
91. Sysiak Natalia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
o038607
92. Szczepańska Natalia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O053550
93. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (Mł.)
O054330
94. Szewczyk Marek Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O001473
95. Szypiło Julia KJ Aleksander Elizówka
2002 (J.)
O049555
96. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
S
brak
97. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O003344
98. Tomaszewska Joanna KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O033950
99. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
100. Tomaszewski Stanisław -
2008 (Mł.)
brak
101. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
102. Ważyńska Lena Klub Jeździecki Humorek
2008 (Mł.)
brak
103. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
104. Wieczorek Julia BPK
2006 (JM.)
Brak
105. Winnik Matylda NIEZRZESZONA
2004 (JM.)
BRAK
106. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
107. Wyrostkiewicz Aleksandra BPK
2004 (JM.)
Brak
108. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
109. Zalewska Magdalena BPK
S
brak
110. Zdun Karolina BPK
2007 (JM.)
none
111. Ziętek Kinga WKJ Lublin
S
O012615
112. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

108

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
O: Aleksandra Czerska
B: Wioletta Swoboda
K026583
2.

62

ABSTYNENCJA M XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: Rhodesian Winner
M: Adoracja
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: SK Moszna sp. z.o.o.
K024004 616POL11007380T
3.

123

ADMIRAŁ XO POL 2004 Wałach gniada/180 F: Vis Versa
M: Aragona
O: Artur Rodź
B: SK Janów Podlaski
10470
4.

125

ADMIRAŁ F:
M:
O:
B:
5.

40

AJSZA Kuc Niemiecki NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
brak 528 009 09 1167446
6.

7

ALABAMA MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
O: Ewa Brzozowska
B: Radosław Nowicki
K027728 -
7.

22

ALEX Małopolska POL 2003 Wałach ciemnogniada/mk:163 F: Irak
M: Aisza
O: Monika Grom
B: Jarosław Pawlik
brak POL006550048203
8.

21

ALI BOOM TRK POL 2007 Wałach skarogniada/161 F: Gluosnis xx
M: Agada
O: Katarzyna Delekta
B: Mirosław Szturmowicz
K028056 -
9.

17

ALMERO SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Rammstein
M: Andromeda
O: Joanna Procyszyn
B: brak
K024468 616009590062410
10.

39

AMIRA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Grand Master
M: Agawa
O: Katarzyna Szypiło
B: Mirosław Tomikowski
K025221
11.

36

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
12.

82

AQUARTA Małopolska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Davinci
M: Awarta ex Watra
O: Paulina Sułowska
B: Paulina Sułowska
K025613
13.

10

ARIONER OLD GER 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Messenger
M: Chacuetta
O: Magdalena Sadłos
B: niemcy
brak brak
14.

104

ARIONER Koń Oldenburski POL 2014 Wałach kasztanowata/180 F: Messenger
M: Chacuetta
O: Magdalena Sadłos
B: Gestüt Lewitz
K028639 DE418185038614
15.

49

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex.Bonita)
O: Marek Kierski
B: MK Stadnina Koni Filice
K023668 616009600378809
16.

31

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
O: Anna Kasprzyszak
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
17.

90

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Aneta Aniołek
B: Dariusz Markiewicz
K023005
18.

101

BOGUN Budionowska UKR 2002 Wałach gniada/162 F: Beleck
M: Birja
O: Bogdan Staszak
B: Leonid Lochakov
brak
19.

2

BURZAN XX POL 2006 Wałach gniada F: All Hands On Deck
M: Błyskawica / Diatmar
O: Natalie Wojtak
B: Tomasz i Dorota Drażba
K010700 POL060000004331
20.

78

CHABER WLKP POL 1998 Wałach /- F: Kesar xx
M: Chrapka
O: Agata Świerczyńska
B: Agata Świerczyńska
K008673
21.

30

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Zinedine / Guidam
M: Red Allegra / Rommel
O: Mark de Raad
B: Agata Zawada
brak 616009661355214
22.

97

CHINKA Małopolska POL 2005 Klacz gniada/161 F: BONAPARTE
M: CHANDRA
O: SACIŁOWSKA EWA
B: OWCZAREK MICHAŁ
BRAK B0110376S
23.

83

CHOCOLATTI Reinisches POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
O: Marek Szewczyk
B: Niemcy
K028479 DE443430709513 DE443430709513
24.

42

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
25.

13

CORNETTO Oldenburg POL 2015 Wałach kara/170 F: corlani
M: walburga
O: anna wójtowicz
B: anna wójtowicz
brak
26.

48

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
27.

1

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Agnieszka Bala
B: Henrike Feldhaus
K025023 DE421000048113
28.

77

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
O: Agnieszka Terlecka - Ludwiniak
B: Jacek Rutkowski
K027068 POL013661811207
29.

34

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
O: Beata Naruszewicz - Stroińska
B:
K021889 528003000809047 105AY42
30.

72

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
31.

19

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
O: Robert Dubel
B: Agnieszka Jabłońska
K012760
32.

50

DIAMANT BOY Westfale POL 2013 Wałach skarogniada/180 F: Diarado s boy
M: Loreana
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
0000 DE 441410969013
33.

103

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
O: Magdalena Zalewska
B: Soćko Mateusz
brak
34.

120

DOMINACJA SP POL 1999 Klacz gniada/167 F: Caldera (Deu) / Calico
M: Dracena / Orkisz
O: Aleksandra Nucia
B: SK Nowa Wioska
K010332 POL009530003799
35.

76

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata/kuc: F: Arkan
M: Dora
O: Agnieszka Kopacz
B: Jerzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
36.

91

DORLYN BRIDESMAID Brytyjski Kuc Wierzchowy POL 2008 Klacz kara/mk:138 F: Ninfield milionare
M: Dorlyn brydie
O: Wrzosek Dominika
B: .
Brak Brak
37.

57

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa/167 F: Armani / Caletto's Son
M: Diana V / Czaromir
O: Agnieszka Kopka Sikorska
B: Bronisław Vogt
K013457 POL009611054904
38.

89

EL NINO Kuc Kwpn POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Wervelwind C
M: Willemien
O: Krzysztof Aniołek
B: F Fievez-Smit
brak
39.

111

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada F: Bakszysz
M: Emisja
O: Agnieszka Skowrońska
B: Agnieszka Skowrońska
K021174 POL009661531008
40.

119

ELF Kuc Feliński POL 2006 Wałach bułana/kuc:146 F: Nn
M: Nn
O: Jolanta Czarnak
B: Jolanta Czarnak
brak K006585
41.

113

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K010266
42.

112

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
O: Henryk MIanowski
B: Henryk MIanowski
K020771 616009661085412
43.

53

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Erotyka / Palegro
O: Małgorzata Świderek- Baran
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024727 616009510135814
44.

71

FENOMEN W Kuc Feliński POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: El-Vis
M: Fifi
O: Grzegorz Szestowicki
B: Ryszard Wójcik
K012587 013580374908
45.

79

FIESTA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
O: Andrzej Czarnak
B: nn
K026894 brak
46.

64

GENTLE KR KWPN NED 2011 Wałach siwa/- F: Corland
M: Amourette / Heartbreaker
O: -
B: -
K019358 -
47.

126

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: nn
M: Gabi AS / Rokset
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
K023968 616999580284510
48.

6

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Jan Greve
K019360 528003201107648
49.

23

GOLD CHAMPION SP POL 2009 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Gerida
O: Mariusz Romanek
B: Rudiger Wassibauer
K019867 616009690172109
50.

122

HAKER KUC POL 2010 Wałach kasztanowata F: Golosny
M: Haberka
O: Anna Gromnicka
B: Malak spzoo
Brak
51.

56

HALA WLKP. POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Tioman Island
M: Hawana / Oder
O: Damian Tomaszewski
B: SK Widzów
K020640 616 007 54 00447 09
52.

18

HALANDINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Landino
M: Halama
O: Magdalena Procyszyn
B: Krakowiak Alina
616009570097011 616009570097011
53.

94

HALLOUMI SP POL 2013 Klacz kara/- F: Kilian 38
M: Hellenika
O: -
B: -
K026385
54.

84

HELENA KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/160 F: Johnson
M: Heliante
O: Ryszard Mordzelewski
B: Holandia
K027732 brak
55.

85

HENIEK Typ Kuc POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: NN
O: Karol Jerzak
B: NN
K027358 616999661115803
56.

24

HERMES Lusitano POR 2012 Wałach bułana/164cm F: Casanova
M: Zita / R-Kazan Coussoul
O: Leszek Banaszek
B: Joao Antonio Bras de Moura
K025558 620001002879255
57.

44

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
O: Bogusław Święćki
B: -
K022849
58.

87

HOTREX NN POL 2008 Wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
O: Krzysztof Wieczorek
B: Nn
Brak
59.

20

HVAR Małopolska POL 2012 Wałach siwa/168 F: Berlin Bej
M: Hiszpanka
O: Mariusz Warda
B: Mariusz Warda
K027464 616006580447712
60.

73

INWOOD XX POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Royal Court
M: Italia / Who Knows
O: Małgorzata Persona-Olejarz
B: Bogdan Marek Tomaszewski
K019061
61.

35

IRON Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
O: Łukasz Sikorski
B: SK Racot
K017185 POL007610099506
62.

12

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
O: Tomasz Wojtowicz
B: Jacek Tokarski
K018903 616009580593111
63.

63

ITSI BITSI ZAGORKA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Monika Święcka
B: -
brak -
64.

4

JASKIER Szlechetny POL nn Wałach kasztanowata/163 F: nn
M: nn
O: Klaudyna Przybylska
B: nn
brak 616999540153006
65.

61

JASMON PKSP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Marino
M: Jara / Revel
O: WKW Sp z o.o.
B: SO Starogard Gdański
K028115 616 009 60 01152 12
66.

60

JAVALLI HDH KWPN POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
O: Krystyna Wojtaszek
B: Hans Dings BV
K027319 -
67.

65

KAPRYS Typ Kuc POL 2012 Wałach srokata/mk:155 F: NN
M: NN
O: Monika Grom
B: Sylwia Litwinowicz
brak 616999690080712
68.

118

KARINO Typ Szlachetny POL 1999 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Milena Jakubiak
B: Ireneusz Wasilewski
K014807
69.

124

KARMEL KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/145 F: Linde's Rob
M: Karmalita Golden Girl
O: Anna Gromnicka
B: Xxx
PZJ 10854
70.

33

KOKAINA HIPPICA Oldenburska POL 2013 Klacz gniada/165 F: Kannan
M: La Silla
O: Marek Niewiadomski
B: Zbigniew Kostrzewski
Brak DE 418180093914
71.

26

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Cativo
M: Kasandra
O: Beata Rapa
B: Mirosław Malec
K021735 -
72.

32

LANZOR SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landos II
M: Husaria
O: Katarzyna Gawda
B: Robert Stasiuk
Brak -
73.

25

LEONIDAS Oldenburg POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Lyjanero
M: Eida
O: Marek Brandys
B: Witold Pietrzyk
brak DE 433330558214
74.

95

LIMARO - POL - Wałach siwa/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
75.

54

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
O: Edyta Mikołajczyk
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
76.

68

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:145 F: NN
M: NN
O: Agnieszka Siennicka
B: NN
NN NN
77.

107

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
O: Katarzyna Czerska
B: Julian Radowski
K014747 616009610014608 105LR04
78.

116

MALINA Koń Mały POL 2010 Klacz inna/kuc:150 F: Dragon
M: Mała
O: Agnieszka Kaźmierczak
B: Jan Gorzkiewicz
brak 616 999 59 01988 10
79.

114

MANUELA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lębork
M: Mimoza / Alarm
O: Robert Dzierżanowski
B: Robert Dzierżanowski
K012953
80.

27

MARCELLO PP DRP POL 2015 Wałach bułana/kuc:142 F: FS Mr. Right
M: Nasma PP
O: Procima sp. z o.o.
B: Procima sp. z o.o.
brak DE434340271415
81.

66

MARIO MŁP POL 2006 Wałach siwa/161 F: Gerber
M: Murcja
O: Kucharczyk Agnieszka
B: Dziekańska Małgorzata
Brak
82.

88

MERIDO WLKP POL 1998 Wałach gniada/175 F: Elmero
M: Mera
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
Brak
83.

128

MILANO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: Ekier
M: Mazuria
O: Anna Nagórka
B: Kowalik Janusz
K023969 616999580603510
84.

115

MILTON Grupa C POL NN Wałach siwa/kuc:138 F: Ulen
M: nn
O: Emilia Naumiuk
B: nn
BRAK nn
85.

92

MILTON KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:kuc:13 F: b/d
M: b/d
O: b/d
B: b/d
brak brak
86.

43

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
K025153
87.

127

NELSON F:
M:
O:
B:
88.

69

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403 616009640018614
89.

81

NIFAR FT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Farmer
M: Niwa
O: Rafał Cebo
B:
90.

38

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata/- F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
K017149 POL009540098606
91.

86

ODETTA Trakenska POL 29.0 Klacz kasztanowata/172 F: LORD ODER I
M: OLIWIA LIFE
O: KAMILA KONIECZNA
B: ŁUKASZ MRZYGLOD
brak POL732010040709
92.

106

OREGON SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Flinston Van Den Bisschop / Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Ornelia / Royal Court
O: Aleksandra Czerska
B: SK Nad Wigrami
K024661 616009510343212
93.

51

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Do Caprio PP
M: Pabi
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
K020920 POLO13661155006
94.

105

PARYS Małopolska POL 2009 Wałach gniada/164 F: E-tam
M: Pigwa
O: Agnieszka Lesica
B: Zygmunt Ogiegło
Brak Brak
95.

55

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
96.

110

PIWONIA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada/Brak F: Patryk
M: Toga
O: Barbara Deluga
B: Putr Wodnik
Brak Pol007640040206
97.

59

PLACIDO Kuc Fel. POL 2013 Wałach siwa/kuc:132 F: PL Nitro
M: Łatka
O: Jacenty Ziętek
B: Mazur Norbert
Brak 616013610077113
98.

47

PLAMKA Typ Kuc POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:1,40m. F: NN
M: NN
O: Agata Śmietanka-Nowak
B: Nieznany
brak POL999640029403
99.

70

PREZES BRAK POL Brak Wałach siwa/Brak F: Nn
M: Nn
O: Bral
B: Brak
Brak Brak
100.

37

PROXY'DOR Ang.norm. POL 2011 Wałach kasztanowata F: Polydor's Erbe
M: Marsylia
O: Marta Jarzębowska
B: Monika Zagrobelne Męcina
K025080 826002110876898
101.

117

QUO VADIS Koń Oldenburski Skoczek GER 2008 Klacz gniada/165 F: QUALITY
M: ELFENLISA
O: KAMIL DĘBY
B: FRIEDRICH MEINERS
K025723 DE418180158708
102.

45

RANCOUR SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Widam
M: Romana
O: Katarzyna Burdzanowska
B: .
brak
103.

15

RAWDAT SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Moravia
M: Jedwabna
O: Karolina Jeruć
B: Kryszyłowocz Małgorzata
Brak
104.

67

SELFI J SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: Karbon
M: Serwantka
O: Luty Anna
B: Blg Consulting bertrand Le Guern
Brak
105.

109

SHIRAZ Typ Szlachetny POL Brak Klacz siwa/Brak F: NN
M: NN
O: Niemkiewicz klaudia
B: Nieznany
Brak
106.

46

SIMSALABIM Hanowerska DEU 2014 Klacz ciemnogniada/162 F: Signum
M: po Falkner
O: Seweryn Saganowski
B: Luise Benjes
K026038 DE 431316825514
107.

74

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekuła
K021904 DE418180155209
108.

96

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
109.

58

TOLA Ślaska POL 2015 Klacz skarogniada/170 F: Eden
M: Tina
O: Jacenty Ziętek
B: Jacenty Ziętek
Brak 616008660206115
110.

75

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa/149 F: Ludger / Laptop
M: Tajga / nn
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
111.

16

TORNADO Kuc Feliński POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 F: Karmel
M: Tasmania
O: Patrycja Ciechan-Gotner
B: Klub Jeździecki Kapriola -Choiny
Brak
112.

93

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
113.

11

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
O: Tomasz Wojtowicz
B: Krzysztof Ciechoński
K012028 POL009580333708
114.

29

V-PARADA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Sanwan
M: Vivierroland Peche
O: Monika Karpińska
B: Rajmund Łączny
brak POL 013 52 00857 09
115.

52

VERSUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Bajou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K023408 616007661576409
116.

100

WALKIRIA NN POL 2003 Klacz gniada/159 F: NN
M: NN
O: Beata Smużyńska-Staszak
B: NN
brak 616999661115203
117.

121

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
118.

80

WINT Konik Polski POL 2010 Wałach inna/kuc: F: Duo
M: Wineta
O: Zuzanna Lach
B: Monika Kowalska
Brak
119.

102

ŻEŃSZEŃ NN POL 2008 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Sochan Stanisław
B: NN
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Albayrak Julia
BPK
PIWONIA (110)
2019-11-09
26
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
HERMES (24)
2019-11-09
14
2019-11-09
2019-11-10
10
2019-11-10
Baran J'02 Antoni
KJ Aromer Józefin
VERSUS (52)
2019-11-09
16
2019-11-09
2019-11-09
18
2019-11-09
Bartoszek Iga
WKJ Lublin
NELSON (127)
2019-11-10
18
2019-11-10
1
Bogucka Natalia
MILANO (128)
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-10
Brandys Katarzyna
BPK
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Burdzanowska Katarzyna
Sj Aleksander Elizówka
RANCOUR (45)
2019-11-10
2019-11-10
Bzowska Hanna
KJ Aromer
PREZES (70)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Cebo Izabela
Stajnia Pod Zegarem
2019-11-10
1
2019-11-10
17
2019-11-10
17
Cebula Olga
JKS Equita Świętochów
2019-11-09
11
2019-11-09
2
2019-11-09
2019-11-10
3
2019-11-10
2
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
2019-11-09
5
2019-11-09
5
2019-11-10
6
2019-11-10
6
JASMON (61)
2019-11-09
6
2019-11-09
11
2019-11-10
9
2019-11-10
9
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
FIESTA (79)
2019-11-10
26
2019-11-10
1
2019-11-10
Czerska Aleksandra
KJ Just Riding Kielce
OREGON (106)
2019-11-09
19
2019-11-09
2019-11-10
12
MAGNUS (107)
2019-11-09
2
2019-11-09
5
2019-11-10
2
2019-11-10
3
2019-11-09
10
2019-11-10
8
Czyż Joanna
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-11-10
16
2019-11-10
7
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (43)
2019-11-09
2019-11-09
Daszkiewicz Sandra
Klub Jeździecki Dworek
HENIEK (85)
2019-11-09
31
2019-11-09
1
De Raad Ida
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-11-09
1
2019-11-09
4
2019-11-10
6
2019-11-10
Delekta Katarzyna
BPK
2019-11-09
27
2019-11-09
21
2019-11-10
17
2019-11-10
1
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (44)
2019-11-09
11
2019-11-09
3
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
NESKO (69)
2019-11-10
1
2019-11-10
19
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (19)
2019-11-09
8
2019-11-09
3
Dubowska Jm'05 Nina
UKS Vacat Eventing Sulbiny
BURZAN (2)
2019-11-09
11
2019-11-09
8
Dzierżanowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
MANUELA (114)
2019-11-10
1
2019-11-10
17
2019-11-10
Esz Oliwia
KJ Strzala Krubiczew
CHABER (78)
2019-11-10
2019-11-10
Gałecka Paulina
niezrzeszona
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Gawda Kaja
WKJ Lublin / SJ Piker
LANZOR (32)
2019-11-09
38
2019-11-09
1
2019-11-10
17
2019-11-10
1
Gawdzik M'06 Klaudia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
NIKE (38)
2019-11-09
6
2019-11-09
Gołębiewska Dorota
niezrzeszona
BOGUN (101)
2019-11-09
2019-11-09
11
Gotner Bartosz
SJ Piker
TORNADO (16)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
2019-11-10
1
Grzebieluch Martyna
KS Equiright Warszawa
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-09
Horaczek Zuzanna
BPK
MERIDO (88)
2019-11-09
1
2019-11-09
2019-11-09
1
Inguenaud Sophia
BPK (MAZ)
2019-11-09
4
2019-11-09
2
2019-11-10
1
2019-11-10
3
Iwanow Anastazja
Brak
2019-11-09
26
2019-11-09
1
Iwanowicz Zuzanna
SKJ PONY POWER
BENETON (90)
2019-11-09
26
2019-11-09
1
Jakubiak Milena
Bez przynależności klubowej
QUO VADIS (117)
2019-11-10
1
2019-11-10
11
2019-11-10
KARINO (118)
2019-11-10
7
2019-11-10
14
Jarzębowska Marta
KJ Bingo Człekówka
2019-11-09
2019-11-09
Jasnowska Lena
Stowarzyszenie CIM Stajnia Agmaja
PESTKA (55)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
17
2019-11-10
1
Jeruć Karolina
JKS Karolina
RAWDAT (15)
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Kadłubowski Aleksander
KJ Strzała Krubiczew
HAKER (122)
2019-11-09
2019-11-09
1
2019-11-10
25
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (40)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Karpińska Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
33
2019-11-10
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
2
2019-11-10
1
Kaźmierczak Maja
brak
MALINA (116)
2019-11-09
1
2019-11-09
32
Kierska Weronika
KJ Aromer
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Konieczna Kamila
BPK - MAZ
ODETTA (86)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
33
Kostro Magdalena
KJ Akademia Kucania
PARYS (105)
2019-11-10
21
2019-11-10
24
2019-11-10
30
Kozłowska Aleksandra
niezrzeszona
WALKIRIA (100)
2019-11-09
23
2019-11-09
11
Kroczek Natalia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HVAR (20)
2019-11-09
1
2019-11-09
33
2019-11-10
19
2019-11-10
27
Krzyśpiak Weronika
UKS Vacat Eventing Sulbiny
ENIGMA (112)
2019-11-10
6
2019-11-10
5
ELITA (113)
2019-11-10
2
2019-11-10
4
Kucharczyk Jm'06 Hanna
SSKJ Grobice
MARIO (66)
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-11-10
1
2019-11-10
3
Lipińska Oliwia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
MILTON (115)
2019-11-10
17
2019-11-10
17
Łasica Aleksandra
BPK
PIWONIA (110)
2019-11-09
1
Mądra Zofia
KJ Aromer Józefin
IRON (35)
2019-11-09
1
2019-11-09
11
2019-11-10
18
2019-11-10
1
Marczyk Monika
Largo Sp. z o.o. Warszawa
WERONA (121)
2019-11-10
1
2019-11-10
5
Mazanka Wiktoria
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2019-11-09
2019-11-09
1
Nagórka Justyna
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (126)
2019-11-10
15
2019-11-10
1
2019-11-10
Naruszewicz - Stroińska Julia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DAME (34)
2019-11-09
7
2019-11-10
16
2019-11-09
5
2019-11-10
18
Naumiuk Kornelia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
DOMINO (76)
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
2019-11-10
9
2019-11-10
TOPAZ (75)
2019-11-10
10
2019-11-10
3
Niewiadomski Kacper
SJ Piker
2019-11-09
13
2019-11-09
8
2019-11-10
12
2019-11-10
15
Odzioba Antonina
KJ Aromer
LIVELLO (68)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Olejarz Inga
KJ Aromer Józefin
INWOOD (73)
2019-11-09
5
2019-11-09
2
Patynowska Edyta
Klub Jeździecki Caballo
PLACIDO (59)
2019-11-10
1
2019-11-10
17
2019-11-10
27
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Pieńkowska Marta
bpk
SELFI J (67)
2019-11-10
20
2019-11-10
21
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
2019-11-10
15
2019-11-10
Pondo Natalia
BPK (MAZ)
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-09
9
Ponichtera Dominika
Stajnia Pasja
ELEKT (111)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
23
Ponińska Helena
Polski Polo Klub
HAKER (122)
2019-11-10
Procyszyn Joanna
BPK (MAZ)
ALMERO (17)
2019-11-10
4
2019-11-10
Procyszyn Magdalena
BPK (MAZ)
2019-11-10
2019-11-10
Przybylska Klaudyna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-11-09
33
2019-11-09
11
2019-11-09
2019-11-10
17
2019-11-10
1
2019-11-10
18
Rapa Oliwia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
KSELION (26)
2019-11-09
15
2019-11-09
Reaud Oliwia
Stajnia Goplana
WINT (80)
2019-11-10
21
2019-11-10
17
Redek Jm'04 Wiktoria
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-11-09
1
2019-11-09
7
Rodź Natalia
KJ Aromer Józefin
ADMIRAŁ (123)
2019-11-10
2
2019-11-10
5
Romanek Emilia
WKJ Lublin
2019-11-09
3
2019-11-09
7
Rutkowska Natalia Marika
KJ Humorek
PLAMKA (47)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Rzeszotarska Nikola
BPK (MAZ)
HELENA (84)
2019-11-09
1
2019-11-09
20
2019-11-10
13
2019-11-10
13
2019-11-09
Sadłos Alicja
BPK
ARIONER (104)
2019-11-09
1
Saganowska Amelia
BPK
2019-11-09
4
2019-11-10
3
2019-11-09
3
2019-11-10
1
Siwak M'08 Gabija
KJ Aromer Józefin
DRUID (57)
2019-11-09
1
2019-11-09
33
2019-11-10
1