Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

EQUISTRIADA etap II ZR+ZT
Wilkowice, 18-19 sierpnia

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
220 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 06:32:55
2018-08-15 21:00:01
Wiktoria Dżugaj KALISTER
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
219 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 06:32:40
2018-08-15 20:59:28
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
218 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:46:35
2018-08-14 13:28:24
Paulina Wielgórska-Zdebel WPRAWKA
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
217 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:06:42
2018-08-13 21:26:38
Bartosz Bomba PRINCE
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 20:38:00
2018-08-13 18:49:39
Aleksandra Ryt LA COSTA
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:06:30
2018-08-13 18:03:27
Tomasz Stachowiak HATTRICK
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 17:31:20
2018-08-13 17:14:57
Michał Kaźmierczak CELANIQUE
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
213 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 17:31:03
2018-08-13 17:13:36
Michał Kaźmierczak J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
212 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 17:30:49
2018-08-13 17:12:58
Michał Kaźmierczak BACIO
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
211 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 17:30:27
2018-08-13 17:12:34
Michał Kaźmierczak AVIGAIL
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
210 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 17:30:06
2018-08-13 17:12:07
Tomasz Plewa MICENTO
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
209 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 17:29:38
2018-08-13 17:10:34
Tomasz Plewa ADELANO
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
208 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 17:29:16
2018-08-11 19:22:49
Maciej Stopa JAMBOREE
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
207 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:28:44
2018-08-11 19:21:39
Szymon Bula KENNEDY HIPPICA
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:28:25
2018-08-11 19:21:06
Katarzyna Bula ERAZM
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 20:39:17
2018-08-11 18:27:42
Alicja Kistowska PYRUS
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 15:52:53
2018-08-10 21:57:29
Martyna Kopiec CONCHITTA
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
203 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 20:39:52
2018-08-10 21:50:38
Marta Brzezicha NORMATIV
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
202 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 12:14:10
2018-08-10 21:24:21
Milena Wiśniewska SASZIKA
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
201 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 12:13:44
2018-08-10 21:22:17
Agata Arendt TBI DÜSSELDORF
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
200 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 12:13:20
2018-08-10 21:21:35
Agata Arendt BAJASZA
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 20:46:51
2018-08-10 20:18:43
Sandra Kuśka ANDŻELINA
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 20:46:22
2018-08-10 20:17:55
Aleksandra Ryt LORD OF FAME
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
196 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 20:45:54
2018-08-10 12:44:04
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
195 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 10:08:46
2018-08-10 10:52:34
Barbara Połap IMPLAY
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
194 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 14:09:42
2018-08-09 21:39:07
Weronika Tokarska EUFORIA
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 20:44:48
2018-08-09 21:37:51
Dominik Słodczyk EUFORIA
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 16:12:29
2018-08-08 22:18:09
Klaudia Koj ESTELA
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 20:43:17
2018-08-08 21:13:16
Patrycja Kościańska BRYZA
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
187 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 20:42:47
2018-08-08 20:57:05
Zuzanna Klak BAJARZ
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
185 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 20:42:02
2018-08-08 20:51:49
Magdalena Ferdyn DE CAMERON
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:05:58
2018-08-08 20:40:19
Paulina Klimek LEANDRA
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 21:03:46
2018-08-08 20:32:06
Nadia Kancelista BONGO
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 21:02:45
2018-08-08 20:31:34
Adam Kaźmierczak KON'AMIE
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 21:01:59
2018-08-08 20:15:44
Adam Kaźmierczak ERATO
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
179 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 15:53:50
2018-08-08 14:48:14
Natalia Pschionko DORADO
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 15:53:32
2018-08-08 14:45:57
Barbara Połap AQUADOR
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 16:12:02
2018-08-08 13:00:30
Katarzyna Bembenek COCO MK
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 15:22:23
2018-08-08 12:35:36
Maria Dzida DUŃCZYK
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 15:23:46
2018-08-08 10:57:30
Kamila Pilarska AJRIS
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:20:02
2018-08-08 10:21:55
Zuzanna Bernaś BALANDO
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:19:41
2018-08-08 10:18:44
Emilia Frankowska PLEJADA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
172 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 11:16:45
2018-08-08 10:11:35
Monika Machnik HIDALGO
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 15:24:12
2018-08-08 08:33:58
Agata Russin WAMAR
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 11:16:19
2018-08-08 08:28:06
Anna Zakałużna RUBENS
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 15:23:28
2018-08-08 08:16:49
Paulina Garczorz NIDER
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 11:15:57
2018-08-08 07:59:44
Anna Zakałużna ARAMIS
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 11:15:14
2018-08-07 22:41:01
Mikołaj Szulakowski RAMIRADO
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:41:18
2018-08-07 20:05:41
Aleksandra Ryt SAMIRO
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:40:56
2018-08-07 20:04:53
Aleksandra Ryt PALOMA
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 20:38:09
2018-08-07 10:15:27
Dominik Słodczyk DRAKO
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 20:37:50
2018-08-07 10:14:57
Dominik Słodczyk DEMETER
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
160 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 20:36:34
2018-08-07 10:14:22
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:38:11
2018-08-06 21:09:42
Paulina Wielgórska-Zdebel CISCO 241
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:35:58
2018-08-06 18:47:05
Katarzyna Baherycz CALIA M
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
157 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:36:55
2018-08-06 18:46:20
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 15/130cm/RUNDA DIAMENTOWA-130cm zwykły 238.2.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:36:31
2018-08-06 18:45:17
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 15/130cm/RUNDA DIAMENTOWA-130cm zwykły 238.2.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 06:32:00
2018-08-06 17:31:14
Emilia Skorek ENDO
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:10:27
2018-08-06 17:12:24
Klaudia Jasnos DAKOTA II
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:30:26
2018-08-06 14:25:21
Kinga Śliż CICHY
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:30:05
2018-08-06 14:22:51
Klaudia Rajtar-Wojciechowska ROSSA
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
149 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:29:36
2018-08-06 14:22:21
Klaudia Rajtar-Wojciechowska BAJADERA
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:29:04
2018-08-06 14:21:41
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DESKANA
  • 1x 15/130cm/RUNDA DIAMENTOWA-130cm zwykły 238.2.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:28:05
2018-08-06 14:20:29
Natalia Słoniec CON CHIRA
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:27:31
2018-08-06 14:19:48
Paulina Bule WERTER
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:27:04
2018-08-06 14:19:19
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:26:44
2018-08-06 14:18:41
Oliwer Bule C BAS
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
142 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:26:06
2018-08-06 12:19:39
Nikola Wolny MILAN
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 14:25:44
2018-08-06 12:18:29
Nikola Wolny MALIBU
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
140 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:25:14
2018-08-06 11:42:53
Konstancja Smykowska EGIDA
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 18:42:10
2018-08-06 07:26:54
Roksana Walczuch DANTE
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:24:49
2018-08-06 00:10:39
Magdalena Potysz LAUR
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:24:27
2018-08-06 00:10:15
Agnieszka Ciurzyńska LALA
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 06:46:25
2018-08-05 23:19:25
Kaja Gwoździewicz CYRUS
  • 2x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 06:46:03
2018-08-05 22:00:46
Matylda Badura ISABELLA
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 06:45:32
2018-08-05 17:41:50
Paulina Sowa JOANNA D’ARC
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 06:43:59
2018-08-05 12:08:07
Janina Zielińska CYTRA
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:23:51
2018-08-05 11:05:26
Monika Duda EMBASSY BASSY
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
127 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 06:43:23
2018-08-05 10:48:35
Dominik Słodczyk LIDER
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
126 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:21:41
2018-08-05 00:09:35
Paulina Smolorz FLAMENCO
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 06:42:53
2018-08-05 00:05:24
Julia Rusin HARMA
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 06:42:30
2018-08-05 00:00:33
Magdalena Niziałek HARMA
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 12:28:23
2018-08-04 23:52:52
Jagoda Flis KLARA
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 06:41:45
2018-08-04 23:41:53
Natalia Kurzok HODAR
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 06:41:25
2018-08-04 22:23:35
Maja Kliś FLAWIA
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 06:41:03
2018-08-04 12:25:03
Anna Rumin ELEANOR RIGBY
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 06:40:14
2018-08-03 20:07:39
Julia Hess MYRON
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 06:38:58
2018-08-03 20:06:54
Karolina Brysz MYRON
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 06:39:51
2018-08-03 17:19:07
Anna Lazar WACZAFA
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 10:32:58
2018-08-03 16:08:58
Dominik Słodczyk OLDFIELD
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 16:19:24
2018-08-03 14:27:08
Paulina Sowa MORGOTH
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 16:18:19
2018-08-03 14:14:33
Liwia Król CYTAT
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 15:58:44
2018-08-03 13:14:29
Angelika Michalik CALIDA R
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 16:18:42
2018-08-03 09:27:18
Angelika Kucias LUCKY M
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 16:17:52
2018-08-03 09:26:47
Monika Respondek DRAGO
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
109 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 23:11:16
2018-08-02 22:19:59
Wojciech Korzeczek MARCEPAN
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 23:10:51
2018-08-02 22:08:32
Roxana Gajdzik VALEA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:39:07
2018-08-02 22:07:28
Martyna Pawlas KALIBRA WONA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
106 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:38:49
2018-08-02 22:06:45
Wiktoria Skorupa CIUŁALA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
105 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:38:13
2018-08-02 22:05:47
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:37:50
2018-08-02 22:03:39
Paulina Matuszczyk EWERTON
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:32:47
2018-08-02 22:02:59
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:37:08
2018-08-02 14:50:47
Zuzanna Muc ABIDŻAN
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:36:44
2018-08-02 14:39:51
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:36:16
2018-08-02 14:38:57
Emilia Szojda STEFANIE
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:35:41
2018-08-02 12:10:30
Izabela Grochowina CHEDOUSE
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:34:24
2018-08-02 11:37:06
Agata Paczyna K-FIGA
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:33:54
2018-08-02 10:19:43
Dominik Słodczyk ENJOY ME Z
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 10:35:33
2018-08-02 10:18:37
Dominik Słodczyk ROWITTO
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 15/130cm/RUNDA DIAMENTOWA-130cm zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:32:54
2018-08-02 10:18:04
Dominik Słodczyk APERITIF
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
93 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 10:34:33
2018-08-02 10:17:38
Angelika Kucias ATLANTO
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 15/130cm/RUNDA DIAMENTOWA-130cm zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:29:50
2018-08-02 08:38:41
Maria Jońca NIESPODZIANKA
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:28:46
2018-08-02 01:12:01
Kevin Nagórka COLINA W
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:28:24
2018-08-02 01:10:24
Kevin Nagórka TIORE
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:27:52
2018-08-01 22:44:06
Dominika Raczkowska NORWICH
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:12:58
2018-08-01 22:11:10
Przemysław Czekaj CURLY SUE
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 06:31:13
2018-08-01 22:08:05
Julia Mundziakiewicz WESOŁA GRAFKA
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:12:07
2018-08-01 22:06:36
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:11:21
2018-08-01 19:48:07
Izabela Grochowina BELLONA
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:00:11
2018-07-31 21:24:57
Marlena Rogosz LACONIEK Z
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:11:03
2018-07-31 16:20:04
Kamil Pszowski LUISSOME D'ESPOIRE
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:10:38
2018-07-31 16:19:38
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:09:28
2018-07-31 16:18:22
Tomasz Gordzielik ELIF
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:08:38
2018-07-31 16:17:49
Kinga Gordzielik DARMA
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:08:05
2018-07-30 21:43:42
Gabriela Stachowiak INES M
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:07:33
2018-07-30 21:43:14
Tomasz Stachowiak MONITO
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:07:04
2018-07-30 21:42:30
Paulina Selega WIEDŹMIN
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:06:33
2018-07-30 21:41:20
Tomasz Stachowiak ROSVEEL T
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:06:06
2018-07-30 16:26:30
Oliwia Jakubowska ENRICO PONY SPORT
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:05:46
2018-07-30 16:25:21
Jagoda Kuszka SAMIRO "KA"
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:05:20
2018-07-30 16:23:17
Kamila Czyż KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:04:17
2018-07-30 00:35:31
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:03:46
2018-07-29 20:12:09
Paulina Wielgórska Zdebel DON BIJOU II ZW
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:20:04
2018-07-29 16:38:23
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:19:10
2018-07-29 16:32:44
Justyna Wacławek COVER BOY
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:18:37
2018-07-29 16:29:36
Justyna Wacławek LUCKY
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:18:01
2018-07-29 16:29:05
Justyna Wacławek ETER
  • 1x 15/130cm/RUNDA DIAMENTOWA-130cm zwykły 238.2.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:17:27
2018-07-29 16:28:22
Justyna Wacławek DAILY QUI
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 22:14:10
2018-07-28 22:07:48
Dominika Raczkowska CARRY 70
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 22:12:06
2018-07-28 22:00:04
Dorota Potrzebka PABLO
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:12:43
2018-07-28 19:05:57
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:01:44
2018-07-28 17:00:06
Aneta Bienek SYNAJ
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 22:00:41
2018-07-27 21:32:37
Konrad Rusinek CON QUESTA
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:01:05
2018-07-27 14:16:45
Alicja Musiał MY LITTLE PONY
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/20cm/PONY GAMES dla dzieci do lat 12
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 22:09:58
2018-07-25 15:18:21
Kinga Gdynia KARINO
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 11:02:06
2018-07-25 00:34:09
Marcelina Wolny PACO
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 11:01:54
2018-07-25 00:33:38
Bartłomiej Urban LESZCZYK
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 11:01:39
2018-07-25 00:33:04
Weronika Sobczyk DUNKA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 11:01:25
2018-07-25 00:32:36
Weronika Sobczyk BOLIVIA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 11:01:07
2018-07-25 00:27:50
Aleksandra Kośnik TOFFI
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 11:00:51
2018-07-25 00:27:09
Aleksandra Kośnik REFLEX
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 22:10:45
2018-07-24 20:51:40
Zuzanna Kaczmarzyk RITUS
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 22:10:27
2018-07-24 20:48:28
Zuzanna Kaczmarzyk SOPRANO HIPPICA
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:05:39
2018-07-23 22:38:56
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
  • 1x 15/130cm/RUNDA DIAMENTOWA-130cm zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 22:13:05
2018-07-23 22:35:46
Wiesław Piecha BASALINO FS
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:12:12
2018-07-22 23:40:03
Emilia Wiśniewska EMET
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:18:55
2018-07-22 23:27:27
Karolina Kozik MERCURY
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:11:10
2018-07-22 21:42:55
Katarzyna Bomba RYOKO
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 22:11:21
2018-07-21 18:07:18
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 22:11:43
2018-07-21 18:05:19
Magdalena Wojda RINGO
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 10:04:38
2018-07-21 08:57:46
Magdalena Ferdyn ILARIO DI BUA
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 10:04:15
2018-07-21 08:27:44
Magdalena Ferdyn CANTANIS
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:08:03
2018-07-20 23:40:22
Aleksandra Pietryszyn AMANITA
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:10:40
2018-07-19 14:35:23
Nikola Wolny BOECKMANN`S LOOPING
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:10:13
2018-07-19 00:23:09
Nina Hoszek GRAND
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 22:12:25
2018-07-18 20:27:26
Zofia Bugla EVERY TIME
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:09:27
2018-07-18 19:45:18
Ida Gajewska GARDENIA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 20:37:36
2018-07-18 17:24:36
Patrycja Ksiądz CENTESSA
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 20:37:17
2018-07-18 17:24:07
Patrycja Ksiądz ANTARES
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 20:37:56
2018-07-18 17:23:42
Natalia Kluska JUNISZA
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 11:02:39
2018-07-18 10:46:29
Monika Materlik S-RUBIN
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 11:02:21
2018-07-18 10:43:50
Patrycja Pieńkos S-RUBIN
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 09:27:00
2018-07-17 19:12:40
Magdalena Cymbryłowicz MILORD
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 21:01:19
2018-07-17 18:38:06
Otylia Barczyk SZAROTKA
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 21:01:35
2018-07-17 18:36:13
Otylia Barczyk JOLY'S HOUSTON
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:08:12
2018-07-17 13:04:36
Marta Starzec CZUMIZ
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:06:54
2018-07-16 15:00:49
Dominika Smyrak SISAIDA
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 20:23:25
2018-07-16 14:35:08
Marta Kwiecińska LA BELLE
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 20:39:33
2018-07-16 14:31:51
Matylda Miska NEQUIMA
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 20:44:07
2018-07-16 14:31:50
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 6/120 cm/RUNDA PLATYNOWA 120cm-N dwufazowy 274.5.2
  • 1x 7/130 cm/ZR C-130 cm szybkości art.239.1
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
  • 1x 14/120cm/RUNDA PLATYNOWA N-120cm zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 13:34:17
2018-07-16 13:08:34
Julia Badora KORYNT
  • 1x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 21:03:41
2018-07-16 11:31:46
Karina Gajda CZADOR
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:06:25
2018-07-16 11:31:00
Angelika Jaskuła ROMINA
  • 1x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 16:01:03
2018-07-16 11:30:48
Angelika Michalik CICHA TOŃ 1
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 20:45:19
2018-07-15 15:54:58
Jakub Danis ARSEN PONYSPORT
  • 2x 1/60 cm/ZT 60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:15:53
2018-07-11 22:08:53
Piotr Kozioł WIGONIA M
  • 1x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 3/90 cm/RUNDA BRĄZOWA LL 90 cm zwykły 238.2.1
  • 2x 10/80cm/ZT 80 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:03:05
2018-07-10 06:21:00
Agata Borowczak GEMINI 2
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 22:02:35
2018-07-10 06:17:36
Agata Borowczak CABORA
  • 2x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/110cm/RUNDA ZŁOTA P-110cm dwufazowy 274.5.5 zwykły/szybkości
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 11:16:04
2018-07-09 20:57:08
Agnieszka Beberok-Surowiec ARKADA
  • 2x 2/80 cm/ZT 80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/60cm/ZT 60 cm dokładności bez rozgrywki 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 20:38:48
2018-07-09 20:54:10
Dominika Raczkowska ARGENTIK 2
  • 1x 4/100 cm/RUNDA SREBRNA L 100 cm zwykły 238.2.1
  • 1x 5/110 cm/RUNDA ZŁOTA P-110 cm wzrastającego stopnia trudności z jokerem 269.1
  • 1x 11/90cm/RUNDA BRĄZOWA LL-90cm zwykły 238.2.1
  • 1x 12/100cm/RUNDA SREBRNA L-100cm dwufazowy 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arendt Agata LKJ Ochaby
1998 (MJ.)
O026809
10121010
2. Badora Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lubliniec
2003 (JM.)
LZRWZJ/1183/18
3. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
4. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
5. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
6. Beberok-Surowiec Agnieszka SKJ Preria Wilkowice
S
Brak
7. Bembenek Katarzyna BRAK
2003 (JM.)
BRAK
8. Bernaś Zuzanna Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
2002 (J.)
O039419
9. Bienek Aneta brak
2004 (JM.)
brak
10. Bomba Bartosz KJ Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
Brak
11. Bomba Katarzyna KJ Zbrosławice
S
105/Z/94/2013
12. Borowczak Agata Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O039208
13. Brysz Karolina Sportowy Klub Jeździecki Omega
S
O023194
14. Brzezicha Marta bpk
2005 (JM.)
brak
15. Bugla Zofia niezrzeszona
2004 (JM.)
O036058
16. Bula Katarzyna KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O026592
17. Bula Szymon KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O031734
18. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033821
19. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
20. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
21. Cymbryłowicz Magdalena nz
S
brak
22. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
Brak
23. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
24. Czyż Kamila Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2002 (J.)
O027042
25. Danis Jakub BPK
2006 (JM.)
Brązowa odznaka
26. Dzida Maria LKJ Ochaby
2005 (JM.)
O039207
27. Dżugaj Wiktoria LKJ Moszna
S
O024922
28. Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O024774
29. Flis Jagoda KJ PROFIT
2006 (JM.)
brak
30. Frankowska Emilia Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
2001 (J.)
O041233
31. Gajda Karina Kj Profit
S
B
32. Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O037352
33. Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (J.)
O031691
34. Garczorz Paulina AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
2001 (J.)
O051049
35. Gdynia Kinga Bpk
2007 (Mł.)
brak
36. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
--------
37. Gordzielik Tomasz KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
brak
38. Grochowina Izabela KJ Leśna Wola
1997 (MJ.)
Brak
39. Grochowina Izabela UKS KJK Stary Młyn
1997 (MJ.)
brak
40. Gwoździewicz Kaja Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (J.)
O023636
41. Hess Julia SKJ OMEGA
2003 (JM.)
BRAK
42. Hoszek Nina Brak
2002 (J.)
O28070/16
43. Jakubowska Oliwia Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2004 (JM.)
O039121
44. Jaskuła Angelika BPK
S
brak
45. Jasnos Klaudia bpk
S
LZRWZJ/1693/18
46. Jońca Maria LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
Brak
47. Kamińska Patrycja Bpk
2001 (J.)
brak
48. Kancelista Nadia LKJ Ochaby
2003 (JM.)
O037083
49. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
50. Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
S
O001402
51. Kistowska Alicja Klub Jeździecki LANDO
1998 (MJ.)
O026590
52. Klak Zuzanna BPK
2003 (JM.)
Brak
53. Klimek Paulina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
S
LZRWZJ/1597/18
54. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
Brak
55. Kluska Natalia BPK - SLA
2005 (JM.)
O046739
56. Koj Klaudia bpk
2001 (J.)
brak
57. Kopiec Martyna bpk
2005 (JM.)
brak
58. Korzeczek Wojciech BPK
2004 (JM.)
831/18 AB
59. Kościańska Patrycja Bpk
2002 (J.)
brak
60. Kosmol Alicja SKJ Preria Wilkowice
61. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
62. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
63. Kozik Karolina KJ Zbroslawice
S
Brak
64. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
65. Król Liwia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
O034307
66. Ksiądz Patrycja BPK - SLA
2000 (J.)
O039762
67. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
68. Kurzok Natalia KJ PROFIT
2004 (JM.)
brak
69. Kuśka Sandra niezrzeszona
2003 (JM.)
brak
70. Kuszka Jagoda Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2001 (J.)
O027311
71. Kwiecińska Marta KJ Zbrosławice
O035671
72. Lazar Anna KJ Profit
S
Brak
73. Machnik Monika Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
S
O013318
74. Martinez Vanessa Katowicki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O031672
75. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
76. Materlik Monika Katowicki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O028995
77. Matuszczyk Paulina Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (J.)
O033822
78. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
79. Mike Patryk KJ GLOBAL
S
O024499
80. Miska Matylda KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O041525
81. Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O027521
82. Mundziakiewicz Julia Brak
2003 (JM.)
Brak
83. Musiał Alicja LZJ Drama Zbrosławice
2009 (Mł.)
Brak
84. Nagórka Kevin Klub Jeździecki Global
2000 (J.)
O026038
85. Niziałek Magdalena KJ PROFIT
2003 (JM.)
brak
86. Paczyna Agata LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O040344
87. Pawlas Martyna JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój
S
O037031
88. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
89. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
90. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
1999 (MJ.)
O029145
91. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (J.)
O031245
92. Pilarska Kamila Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
Brak
93. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
94. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (J.)
O029142
95. Potrzebka Dorota Bez przynależności klubowej
S
O039218
96. Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
S
O024773
97. Prażuch Anna BPK
98. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team Mikołów
2003 (JM.)
O033990
99. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
100. Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
S
O024300
101. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
102. Respondek Monika Kj Zbrosławice
2000 (J.)
-
103. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
104. Rostek Martyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
105. Ruczka Mirella KJ Zbrosławice
S
O000977
106. Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
107. Rusin Julia KJ PROFIT
2003 (JM.)
brak
108. Rusinek Konrad KJ Vena Rogoźnik
1999 (MJ.)
O020933
109. Russin Agata Klub jeździecki ,,Trachy” Sośnicowice
2001 (J.)
O042995
110. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
111. Ryt Aleksandra JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
S
O003310
112. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
113. Silarska Jaga Kjk ELIZAR
2002 (J.)
Brak
114. Skorek Emilia KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
LZRWZJ/1189/18
115. Skorupa Wiktoria Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (JM.)
O044731
116. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
117. Śliż Kinga KJ Profit Orzesze
2001 (J.)
O035799
118. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
119. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
120. Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O007598
121. Słodczyk Dominik KJ Zbroslawice
S
.
122. Słoniec Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O051152
123. Słoniec Paulina SKJ Preria Wilkowice
124. Smolorz Paulina KJ PROFIT
2003 (JM.)
brak
125. Smykowska Konstancja brak
2000 (J.)
brak
126. Smyrak Dominika Lkj Ochaby
2003 (JM.)
Brak
127. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (JM.)
O039122
128. Sowa Paulina Klub Jeździecki Amigo
2002 (J.)
O031426
129. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
130. Stachowiak Gabriela Lkj Moszna
2003 (JM.)
O034038
131. Stachowiak Tomasz Lkj Moszna
S
O000593
132. Starzec Marta BPK
2001 (J.)
O036062
133. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
134. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (JM.)
O035796
135. Szulakowski Mikołaj Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
1999 (MJ.)
O029147
136. Tokarska Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O045396
137. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
138. Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
139. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
brak
140. Wielgórska-Zdebel Paulina Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
S
O002918
141. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (JM.)
O036701
142. Wiśniewska Milena LKJ Ochaby
2005 (JM.)
brak
143. Wojda Magdalena LKJ Ochaby
2006 (JM.)
O040766
144. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
1997 (MJ.)
O023187
145. Wolny Nikola BPK
2001 (J.)
O034451
146. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
S
O024508
147. Zielińska Janina Brak
2008 (Mł.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

89

ABIDŻAN SP POL 2002 Wałach gniada F: Nektar
M: Afra
O: Dominika Zielińska
B: -
K011719 POL009540130302
2.

204

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Castiglione L
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
1
3.

196

AJRIS Typ Kuc POL 2007 Klacz srokata/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Marta Heblik
B: Nn
Brak
4.

30

AMANITA Czeska Gorącokrw. CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
O: Agnieszka Pietryszyn
B: Pavel Kondziolka
K022205 203010237913008
5.

179

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
O: Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K020987 616009540102411
6.

182

ANDŻELINA NN POL 1999 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Tadeusz Kaczyna
B: nn
brak
7.

81

APERITIF - POL 2006 Wałach siwa F: -
M: -
O: Aleksandra Kosmol
B: -
-
8.

167

AQUADOR KWPN POL 2005 Ogier kasztanowata F: Heartbreaker / 147STB-H Nimmerdor
M: Sharmeta / Calvados
O: Ewa i Stefan Kaprzyk
B: Van Noorloos
K024596 528210000694797 105AB94
9.

2

ARGENTIK 2 HOL GER 2010 Ogier siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Farina XV / Lacapo
O: Fera Equestrian
B: Holsteiner Pferdes
K023692 DE421000096910
10.

3

ARKADA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Pauillac de meia lua
M: Arkadia
O: Agnieszka Beberok-Surowiec
B: SO Bogusławice
Brak
11.

7

ARSEN PONYSPORT Typ Szlachetny POL 2009 Wałach siwa/mk: F: NN
M: NN
O: Anna Wójcik-Pruszyńska
B: Barbara Guniewicz
Brak 616 999 57 03049 09
12.

80

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
O: Dominik Słodczyk
B: Herbert Meyer
K021916 DE431316584509
13.

206

AVIGAIL SP POL 2010 Klacz kara F: ,
M: ,
O: .
B: ,
.
14.

158

AWANTAŻ Małopolska POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
O: Łukasz Kot
B: Bogusław Dąbrowski
K020799 616006550027110
15.

207

BACIO HOS DEU 2011 Wałach gniada F: QUICK FIRE
M: SOUL
O: MALGORZATA LUBERDA
B: ,
,
16.

147

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
O: Roland Kosmol
B: Roland Kosmol
K024771 616009540053914
17.

175

BAJARZ Małopolska POL 2008 Wałach tarantowata F: Łyk Szampana
M: Borówka
O: Nina Jarosz
B: Karolina Rogalska
brak 616006550190508
18.

184

BAJASZA Małopolska POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Szkrab
M: Baja
O: SK Ochaby
B: SK Ochaby
brak
19.

165

BALANDO SP POL 2009 Wałach gniada F: WENCCO
M: BALLADYNA
O: Jacek Tura
B: Tomasz Tura
K019074 616009540007409
20.

191

Barcelona F:
M:
O:
B:
21.

38

BASALINO FS Brandenburg GER 2010 Wałach gniada F: Black Jack
M: Salanda FS
O: Wiesław Piecha
B: Matthias Schulze
K012636
22.

70

BELLONA M. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Egon / Emir
M: Britanika / Aparizzo
O: Marek Kaźmierczak
B: Roman Drabiński
K018308 POL006670019405 105AA40
23.

28

BOECKMANN`S LOOPING Holsztyńska GER 1996 Ogier ciemnogniada F: Lasino
M: Elena
O: Krakowczyk
B: Boeckmann Anton
K020566
24.

172

BONGO WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
O: Sebastian Kancelista
B: -
POL007610099306
25.

92

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Bandola
O: Magdalena Rostek
B: Renata Chrząszczkiewicz
K020788 616 009 69 01285 10
26.

176

BRYZA Małopolska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Berlin Bej
M: Bella
O: Patrycja Kościańska
B: Wójtowicz Paweł
brak
27.

72

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dinar
M: Burka XXOO
O: Agnieszka Czekaj
B: Sk Kowalewko
brak
28.

141

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada F: Spartacus / Galina
M: Catillia / Eurocommerce Berlin
O: Przemysław Bule
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K018547 616009510354011
29.

17

CABORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Quamiro
M: Carrera
O: Katarzyna Borowczak
B: Damian Wechta
K009069
30.

153

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: So in Love
M: Calma M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak
31.

99

CALIDA R Hannowerska GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
O: ANNA MICHALIK
B: mgr inż. DIRK ROST
DE 431319803908
32.

88

CAMPINO BURME HAN GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
O: Małgorzata Polok
B: Heinrich Burmester
K024504 DE431316854710
33.

31

CANTANIS Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
O: Magdalena Ferdyn
B: Jakub Rogacki
K022029 616007610053912
34.

53

CARRY 70 Holsztyńska DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: Carinjo / Cascavelle
M: Golden Gate / Lesanto
O: Dorota Korbalewska
B: Voelz Lothar und Sven
K022455
35.

209

CELANIQUE HOLS POL 2011 Klacz ciemnogniada F: 1
M: 1
O: T.Ochab
B: ,
1
36.

25

CENTESSA HAN GER 2007 Klacz kara F: C-Indoctro / Capitol I
M: Sally / Stakkato
O: Iwona Kluska
B: Freidrich Niemeyer Quetzen Riehe Hoefe 6 32469 Petershagen
K014088 DE431319889507
37.

86

CHEDOUSE Sk Gorącokrwista POL 2006 Wałach gniada F: Dunsany
M: Santal
O: Marek Kaźmierczak
B:
Brak
38.

140

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: Eliza Masny
B: .
K023614
39.

8

CICHA TOŃ 1 SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/160 F: Akant / Arcus
M: Cicha Toń / Dinard
O: Marcin Michalik
B: Tadeusz Koza
K022224 POL009540038102
40.

149

CICHY SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Savage / Adam
M: Cicha Toń / Dinard
O: Bartosz Śliż
B: Marek Szweda
K012645 POL009540040106
41.

154

CISCO 241 Niem. Sport. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
O: Rafał Janota
B: Peter Dietert
K024128 DE456370323409
42.

93

CIUŁALA SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Weronika Chruścicka
B: Weronika Chruścicka
K024351
43.

47

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
O: Wiesław Piecha
B: Manfred Streicher
K012642
44.

198

COCO MK SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Solaris
M: Charly Z
O: Agata Bembenek
B: Marek Kucharski
BRAK
45.

77

COLINA W KWPN POL 2007 Klacz gniada F: Colandro
M: Talina
O: Katarzyna Sokalska
B: Holandia
K026202
46.

144

CON CHIRA Niemiecki Sportowy POL 2009 Klacz gniada F: Convoi
M: Saphira
O: Michał Słoniec
B: Brak
K016118
47.

51

CON QUESTA WLKP POL 2012 Klacz siwa/172 F: Lew
M: Czarodziejka
O: Sławomir Rusinek
B: -
K025861 616007610005712
48.

128

COVER BOY DSP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: //
M: //
O: //
B: //
brak
49.

74

CURLY SUE DS POL 2014 Klacz kasztanowata F: Champion
M: La Le Lu
O: agnieszka czekaj
B: Niemcy
brak
50.

119

CYRUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Ogar
M: Ceta
O: Gwoździewicz
B: -
LKRWZJ/1650/18 616009600459608
51.

100

CYTAT Typ Szlachetny POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir
M: Czarna
O: Monika król
B: Brak
K019877 Pol999540081303
52.

112

CYTRA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Psalm
M: Czajka
O: Jolanta Zielińska
B: Brak
K013039
53.

19

CZADOR SP POL 2009 Wałach gniada F: San
M: Cytra
O: Karina Gajda
B: Patrycja Rzychoń
B 616009540109509
54.

20

CZUMIZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Literat / Czandor
M: Czumiza / Lesotho
O:
B:
K024054 616009680025813
55.

131

DAILY QUI Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz siwa F: Novum
M: Davidia Qui
O: Magda Zacharko
B: Dawid Szwetka
K020999
56.

193

DAKOTA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Hetman
M: Dubeltówka
O: Klaudia Jasnos
B: Jerzy Hławiczka
brak
57.

65

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dania / Adrian
O: Henryk Gordzielik
B:
K018929 616009670113910
58.

173

DE CAMERON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 12.03.2012 Wałach gniada F: Check In 2
M: Dolores
O: Magdalena Ferdyn
B: Remigiusz Makowski
Brak 616009661125412
59.

146

DESKANA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Askano / Alcatraz
M: Destiny / San Juan
O: Roland Kosmol
B:
K019528 DE433330428409 104UO98
60.

142

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Mag / Empik
M: Dolce Vita / Veloce de Favi
O: Przemysław Bule
B: SK Ochaby
K020280 616006690085011
61.

55

DON BIJOU II ZW SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Drobnostka / Szron
O: Paulina Wielgorska Zdebel
B: Wojciech Zdebel
K024707 616009540034514
62.

168

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
O: Arkadiusz Pschionko
B:
K018574 616009640073809
63.

97

DRAGO - POL 2010 Wałach kasztanowata F: -
M: -
O: Monika Respondek
B: -
-
64.

177

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
O: Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk
B: Maria Czuchryta
K021627 616009670014912
65.

197

DUŃCZYK SP POL 2005 Wałach siwa F: Ludger / Laptop
M: Dunka / Ludger
O: Karolina Dzida
B: Kosiński Sylwester
K012441 POL009680043405
66.

44

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Ordon
M: Diomeda
O: Leszek Kośnik
B: Leszek Kośnik
K021987
67.

215

EFILM SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
O: Wiktoria Dżugaj
B: SK Prudnik
K025762 616009690058514
68.

137

EGIDA Małopolska POL 2011 Klacz siwa/172 F: Lębork
M: Elida
O: Joanna Nyga - Smykowska
B: -
brak 6160065803493
69.

106

ELEANOR RIGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Elba / Freedom's Choice
O: Krzysztof Rumin
B: Michał Szadkowski
K015451
70.

66

ELIF KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: ---
M: -----
O: Henryk Gordzielik
B: ----
brak
71.

127

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
O: Artur Wiśniewski
B: Jerzy Dominiak
K022107
72.

150

ENDO INNA POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:129,5 F: Jup / Branco S.V.
M: Pekna / Basco
O: Wojciech Skorek
B: Vymetalikovi Pavla i Vaclav
LKRWZJ/1749/18 213111926835708
73.

83

ENJOY ME Z - POL 2013 Klacz gniada F: -
M: -
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
-
74.

60

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/135 F: Waron / Waluś
M: Eza-Eris / Drinck
O: Wioletta Jakubowska
B: Guniewicz Barbara
K019883 POL013570056505
75.

169

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando
M: Effi
O: .
B: .
0
76.

187

ERAZM Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Bre Gun
M: Enigma
O: Katarzyna Bula
B: Jacek Soska
brak - w trakcie rejestracji 616006570147214
77.

199

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
O: Izabela Koj
B: Gierszewski Krzysztof
Brak
78.

130

ETER M. POL 2005 Wałach siwa F: Wig / Garland
M: Elma / Elma
O: Justyna Wacławek
B: Izabela Margańska
K017853 POL006630084805
79.

180

EUFORIA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Armand
M: Elena
O: Anna Tokarska
B: Basia Guniewicz
K021932
80.

26

EVERY TIME SP POL 2005 Wałach gniada F: Edminton
M: Klasika
O: Katarzyna Bugla
B: TJ Slovan
brak
81.

91

EWERTON M POL 2013 Wałach gniada F: Emetyt / Kwartet (ex Quatuor Charriere)
M: Elegancja / Harpun
O: Iwona Matuszczyk
B: .
K022934 616006660849813
82.

132

FLAMENCO KUC POL 2000 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Marek Szweda
B: nn
brak
83.

107

FLAWIA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc: F: Brak
M: Brak
O: Marek Szweda
B: Marek Szweda
Brak
84.

222

Focus MK F:
M:
O:
B:
85.

189

Freedom F:
M:
O:
B:
86.

90

GADIA CZEWB POL 2007 Klacz gniada F: GRAND STEP KOLACEK
M: COLETTE
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
brak
87.

27

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
O: Ida Gajewska
B: SK Dębno
K021197
88.

16

GEMINI 2 Gorącokrwista AUT 2004 Wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
O: Katarzyna Borowczak
B: Johann Schinhan
K025193
89.

125

GRAND Koń Trakeńki POL 2007 Klacz ciemnogniada/175 F: Glorious
M: Grace Bun
O: Nina Hoszek
B: Teodor Skiba
brak
90.

108

HARMA WLKP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: saracen
M: panama
O: Marek Szweda
B: Krakowiak Marek
brak
91.

211

HATTRICK SP POL 2012 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Hellana
O: Tomasz Szynkiewicz
B: Jarecka Jolanta
K021746
92.

166

HIDALGO SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Salazar
M: Halka
O: Tomasz Tura
B: Monika Piech
K023727 616009540063313
93.

110

HODAR WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Marek Szweda
B: nn
brak
94.

32

ILARIO DI BUA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 05.05.2014 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Iryda
O: Izabela Całusińska
B: Izabela Całusińska
Brak 616009690103614
95.

181

ILONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/163 F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
Brak POL009690005608
96.

122

IMPLAY SP POL 2004 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: India / Indianin
O: Beata Krawczyk
B: Ewa Dziubany
K012545 POL009540024104
97.

64

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
O: Sk Moszna
B: Sk Moszna
K021474
98.

117

ISABELLA New Forest Pony NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc: F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
O: Badura Katarzyna
B: P. Burg
brak 528018020132081
99.

208

J'T' ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada F: Ferro / Ulft
M: Misse Lucernaise / Qredo De Paulastra
O: SK Leśna Wola
B:
K018996 056002W00291163
100.

210

JAMBOREE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Etoulon VDL
M: Pheminka
O: Paw-Del-Trans Pandel Katarzyna
B: -
K025376
101.

116

JOANNA D’ARC Małopolska POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dereń
M: Jurta
O: Majka Burdalska
B: Zdzisław Szczepanek
Brak
102.

21

JOLY'S HOUSTON New Forest Pony BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti
O: Ryszard Barczyk
B:
K022358 056011020100145
103.

23

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
O: Dariusz Kluska
B: Stadnina Koni Prudnik
K023049 616006590016912
104.

84

K-FIGA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc: F: Król Karo
M: Flagriata
O: Bogusława Paczyna
B: NW
K023080
105.

94

KALIBRA WONA MŁP POL 2004 Klacz gniada F: Bolivar / Rahman
M: Karina / nn
O: Martyna Pawlas
B: Janusz Gałązka
K020150 POL006670080104
106.

216

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara F: Liguster / Czandor
M: Kariera / Nurjev
O: Henryk Polednia
B: Jacek Bobik
K009263 POL009640024204
107.

36

KARINO Typ Szlachetny POL 2012 Wałach siwa/kuc:142 F: Nn
M: Nn
O: Sylwia Gdynia
B: Zbigniew Zdyb
Brak 616 999 59 02385 12
108.

58

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Boris van het Kluizebos
M: Valelaika vd Noordheuevel
O: Kamila Czyz
B: Belgia
Brak
109.

188

KENNEDY HIPPICA OLD. POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Kannan
M: La Silla
O: Jerzy Pandel
B: Zbigniew Kostrzewski
K022230
110.

155

KLARA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Marek Szweda
B: andrzej baranowski
brak
111.

171

KON'AMIE SP POL 2014 Klacz gniada F: Kontador v.d. doorndonkhoeve/ Nabab de Reve
M: Titanic S
O: Adam Kaźmierczak
B: -
23300114A128111
112.

9

KORYNT WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/161 cm F: Grandioso
M: Kwerenda
O: Aneta Badora
B: -
LKRWZJ/1736/18
113.

15

LA BELLE SP POL 2007 Klacz gniada F: Kurdesz
M: Lozanna
O: Marta Kwiecińska
B: Aneta Dybała
K016731 POL 009 54 00862 07
114.

212

LA COSTA SP POL 2011 Klacz siwa F: Castilo
M: Ła Barcelona
O: Dorota Lenik
B: Wojciech Cypcer
Brak
115.

69

LACONIEK Z Zangersheide GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
O: DOROTA ROGOSZ
B: PAUL SCHOCKEMOEHLE
PZJ - LKPZJ/2615/18 056015Z55733811
116.

134

LALA SP POL 2009 Klacz kara F: Bekas
M: Labelle
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Stanisław Siebielec
K024060
117.

135

LAUR Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Professional
M: Lady In Heaven
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Marian Pokrywka
K012465
118.

218

LAURA F:
M:
O:
B:
119.

121

LEANDRA Czeska Goracokrwista (Cs) CZE 2008 Klacz gniada F: 1072 LORANDO
M: ARCADIA
O: Paulina Klimek
B: Ing.Minx Jindrich
K026035 203 010 327915208
120.

13

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 POL009540111107
121.

45

LESZCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: Alczyk
M: Lasma
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K020446
122.

111

LIDER Małopolska POL 2012 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Lusi
O: Żaneta Martinez
B: Kołcon Marek
brak 616 006 58 02404 12
123.

183

LORD OF FAME WESTF GER 2005 Wałach gniada F: Lord Siclau/
M: Miss Gento/
O: Maria Kaczyna
B: Karl VoBhage
K013349
124.

129

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif/Fusain de Dafney
M: Lukrecja/Paszkwil
O: Patrycja Kamińska
B: Słomiński Mirosław
Brak
125.

98

LUCKY M SP POL 2013 Wałach gniada F: De Quidams
M: Layla F
O: Dominik Słodczyk i Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K023229
126.

68

LUISSOME D'ESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
O: Kornel Pszowski
B: Mirosław Szary
K015943 616009570342508 104HA04
127.

10

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckmann`s Looping
M: Korys Meduza
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
2438/18AB
128.

96

MARCEPAN Małopolska POL 2012 Wałach kara F: Huzar
M: Mocca
O: Justyna Korzeczek
B: Aleksander Łój
1609/18 ABC 616 006 58 01823 12
129.

120

MERCURY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Sword
M: Merquria
O: Karolina Kozik
B: SK Prudnik
Brak
130.

205

MICENTO SP POL 2009 Wałach F: Cento
M: Mirabel
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K018018
131.

34

MILAGROSS Typ. Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Adam Wojda
B: nn
K023004 616999600286011
132.

139

MILAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Boeckmann’s Looping
M: Dolmet Milly
O: Martina Krakowczyk
B: Martina Krakowczyk
Brak
133.

1

MILORD SP POL 2007 Wałach kara/170 F: Corleone Z
M: Marsylia
O: Magdalena Cymbryłowicz
B: Jochymek Kazimierz
K 016610 009670088207
134.

63

MONITO XO POL 2012 Wałach siwa F: San Louis
M: Moldau III
O: Anna Wójcik Pruszynska
B: Janow Podlaski
K022640
135.

101

MORGOTH Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Sex
M: Margaret
O: Paweł Sowa
B: Zdzisław Szczepanek
K024598 616006550074813
136.

50

MY LITTLE PONY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: Karolina Rodek- Musiał
B: NN
Brak
137.

104

MYRON OO POL 2012 Wałach gniada/mk: F: FS BENGALI (DE)
M: MYRNA
O: HIERONIM KASICA
B: NN
616POL12008893A
138.

14

NEQUIMA SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: IMEQUYL
M: NEQUA
O: ADAM PRAŻUCH
B: STADNINA KONI PRUDNIK
K024804 616 009 69 00573 13
139.

194

NIDER NN POL 2001 Wałach inna/mk: F: Nn
M: Nn
O: Paulina Garczorz
B: NN
Brak POL999550024901
140.

78

NIESPODZIANKA SP POL 2009 Klacz srokata F: NN
M: NN
O: Marcin Jońca
B: Andrzej Jońca
Brak 616999540170110
141.

200

NORMATIV Haflinger DEU 2006 Wałach izabelowata/kuc:140 F: Novum II
M: Bella Donna
O: Marta Szuścik
B: Paweł Małkiński
Brak DE 467 0000 224 06
142.

75

NORWICH WLPK POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy/Corrado I
M: Niagara/Gaidar
O: Ireneusz Ćwik
B: Ireneusz Ćwik
K023436
143.

102

OLDFIELD Holsztyński POL 2008 Wałach gniada F: Qulester
M: Opta
O: -
B: -
K025125
144.

52

PABLO SP POL 1999 Wałach siwa F: ELVIS / LE MEXICO
M: PILICA / ELECTRIC CHARGER
O: Dorota Potrzebka
B: Agnieszka Krysik
K018901
145.

46

PACO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: Ordon
M: Primiera
O: Marcelina Wolny
B: Leszek Kośnik
K023825 616 999 54 01615 09
146.

159

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Pampa / Pumpers
O: Aleksandra Ryt
B: Szczepan Prokopowicz
K021863 POL007540048608
147.

220

PANAMERA 13 F:
M:
O:
B:
148.

164

PLEJADA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: MACHMUTH NUR
M: POLISA
O: Jędrzej Tura
B: Tomasz Tura
K020130 POL009540023908
149.

217

Powiew F:
M:
O:
B:
150.

213

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
O: Król Stefania
B: Król Krzysztof
1234
151.

203

PYRUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Duran Duran
M: Pola
O: Alicja Kistowska
B: Adam Mazur
K024516 616009540138510
152.

161

RAMIRADO Holsztyńska POL 2000 Wałach F:
M:
O:
B:
K006369
153.

41

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
O: Kośnik Leszek
B: Hrncir Zdenek
K025921
154.

33

RINGO KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:118 F: KAPSEL
M: TAMIZA RUMBA
O: ADAM WOJDA
B: KORNELIA PRYSZCZ
24793/16 POL013690065405
155.

123

ROMINA SP POL 1993 Klacz ciemnogniada F: Czubaryk
M: Ramona
O: Angelika Jaskuła
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
Brak 616 009 64 00196 93
156.

148

ROSSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
O: Roland Kosmol
B: Ewa Hauer
K019914 616009600253411 105DW53
157.

61

ROSVEEL T SP POL 2013 Wałach gniada F: Bolshoi
M: Rosita
O: Jacob Trela
B: Sk Racot
K024375
158.

82

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
O: Jakub Jędruch
B: SK Prudnik
K016387 616009690072010
159.

163

RUBENS M POL 2011 Wałach gniada F: Awans
M: Rodania
O: n
B: n
K019910
160.

126

RYOKO SP POL 2006 Klacz /172 F: DIATOS
M: RESEDA
O: Adam Paruzel
B: Kinga Paruzel
1592/K/2013
161.

37

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
O: Patrycja Pieńkos
B: Świder Jadwiga
brak
162.

160

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
163.

59

SAMIRO KA WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata/155 F: Ramstein / Radiator
M: Samanta / Rubin
O: Zdzisław Kamola
B: Piotr Liberda
K015950 616007540191308
164.

186

SASZIKA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/164 F: Szkrab
M: Skadena
O: Arkadiusz Wiśniewski
B: SK Ochaby
brak 6160095401035
165.

221

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
166.

124

SISAIDA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/163 F: San
M: Sasanka
O: Katarzyna Serafinowska
B: Borowska Martyna
616999540170108
167.

67

SONNY BOY M OLD GER 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
168.

87

STEFANIE KUC NED 2003 Klacz bułana/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzat Polok
B: Van Der Rakt
K020938 528018920032064
169.

54

SYNAJ Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/164 cm F: Regiel
M: Sycylia
O: Seweryn Hajda
B: PPHU Algas SpJ. SK Udórz
1377/K/2012 POL 006 54 00607 08
170.

151

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
171.

22

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Barczyk
B:
K024158 616999550179910
172.

185

TBI DÜSSELDORF BAVAR GER 2004 Wałach gniada F: Contendro hol. / Contender hol.
M: Chiara Z / Heraldik xx
O: Ireneusz Cela
B:
K019942 616999540269104 104WC46
173.

76

TIORE KWPN POL 2000 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Odior
O: Katarzyna Sokalska
B: Holandia
K026072
174.

42

TOFFI SP POL 2008 Ogier gniada F: Ordon
M: Tiffany
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K025922 616999540099908
175.

95

VALEA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Izabela Marchewka
B: Izabela Marchewka
brak
176.

152

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
177.

103

WACZAFA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Czarczaf
M: Ważka
O: Anna Lazar
B: Stadnina koni Nowe Jankowice
K025556
178.

195

WAMAR KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:135 F: Nn
M: Nn
O: Joachim Russin
B: Beata Fojcik
Brak
179.

190

Wendy F:
M:
O:
B:
180.

143

WERTER SP POL 2010 Wałach gniada F: Paquito Go / Maizauber
M: Weteranka / Trawers
O: Przemysław Bule
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017600 616009600110610
181.

73

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Graf Quidam
M: Wenus
O: agnieszka czekaj
B: ochaby
brak
182.

62

WIEDŹMIN Małopolska POL 2012 Wałach gniada F: DaVinci
M: Wiedźma
O: Tomasz Stachowiak
B: Anna Modelewska
K025315
183.

4

WIGONIA M SP POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: So in Love
M: Wersja/Pluspunkt
O: Piotr Kozioł
B: SK Moszna
Brak 616009690079111
184.

214

WPRAWKA Wielkopolska/ Poch. Trakeńskie POL 2008 Klacz kasztanowata F: Esaul
M: Widawa
O: Marta Borowska
B: Stadnika Koni Liski Sp. z o.o.
K014179
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Agata
LKJ Ochaby
BAJASZA (184)
2018-08-18
34
2018-08-18
36
2018-08-19
21
2018-08-19
23
2018-08-18
3
2018-08-19
12
2018-08-19
4
Badora Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Lubliniec
KORYNT (9)
2018-08-18
23
2018-08-18
2018-08-19
6
2018-08-19
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
ISABELLA (117)
2018-08-19
1
2018-08-19
22
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
CALIA M (153)
2018-08-19
27
2018-08-19
27
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
2018-08-18
8
2018-08-18
2018-08-19
10
2018-08-19
4
2018-08-18
21
2018-08-18
1
2018-08-19
1
2018-08-19
26
Beberok-Surowiec Agnieszka
SKJ Preria Wilkowice
ARKADA (3)
2018-08-18
1
2018-08-18
1
2018-08-19
20
2018-08-19
16
Bembenek Katarzyna
BRAK
COCO MK (198)
2018-08-19
1
2018-08-19
20
Bernaś Zuzanna
Ludowy Klub Jeździecki Solec W Bieruniu
BALANDO (165)
2018-08-18
2
2018-08-18
15
2018-08-19
14
2018-08-19
29