Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT B EQUISTRIADA etap I
Wilkowice, 17-19.05.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Arendt Agata LkJ Ochaby
S
0026809
2. Arendt Agata LKJ Ochaby
S
O026809
10121010
3. Babczyńska Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2005 (JM.)
O045329
4. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O045328
5. Baczyńska Marta TKJ Garbówek
6. Badora Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2003 (J.)
PZJ: B(III) LZPZJ/1524/19
7. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
8. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
9. Beberok-Surowiec Agnieszka SKJ Preria Wilkowice
S
brak
10. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
11. Bijan Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2006 (JM.)
brak
12. Biskup Paulina KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O034216
13. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
14. Bronkowska Magdalena Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
15. Brysz Karolina Sportowy Klub Jeździecki Omega
S
O023194
16. Bugała Agata Stowarzyszenie Jeździeckie Preria Wilkowice
S
O037388
17. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O036058
18. Bula Szymon KJ LANDO
S
O031734
19. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
20. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
21. Burzyńska Ewa OJ Luksyna
2006 (JM.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
22. Chlipała Barbara Klub Jazdy Konnej Romico
S
O011417
23. Chojowska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2010 (Mł.)
O054009
24. Cieślińska Katarzyna SKJ OMEGA
1999 (MJ.)
Brak
25. Cymbryłowicz Magdalena nz
S
brak
26. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (J.)
O047272
27. Czajkowska Lena LKS Don Camillo
2006 (JM.)
O048534
28. Czubała Kaja BPK
S
O026095
29. Czyż Kamila JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2002 (J.)
O027042
30. Domańska Marta brak
S
brak
31. Domin Iwona JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O020295
32. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
33. Dziędziel Julia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O030772
34. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
35. Emilia Mazur BPK
2007 (JM.)
brak
36. Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O012829
37. Ferdyn Magdalena ASK Świerklaniec
S
R026907
38. Fiedorowicz Kaja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O040327
39. Fiołek Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O039561
40. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (MJ.)
O037352
41. Gałas Amelia KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2005 (JM.)
O046091
42. Gaweł Julia St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O037360
43. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
44. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
45. Gonera Paulina Stajnia Bastion
2001 (MJ.)
O044045
46. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
O052013
47. Gordzielik Tomasz KJ Metpol Grodziec
2008 (JM.)
O051229
48. Górny Kinga BPK
2006 (JM.)
Brak
49. Grela Marta KJ Zbrosławice
2003 (J.)
5983/19AB
50. Grzyśka Marta KJ PROFIT
S
O005055
51. Hess Julia SKJ OMEGA
2003 (J.)
BRAK
52. Hlausek Rostislav
53. Hordyczko Inez BPK
2005 (JM.)
O042443
54. Hubner Agata Brak przynależności klubowej
2005 (JM.)
5821/19B
55. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
56. Jakubczyk Karolina KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2000 (MJ.)
O037108
57. Janasik Dobrosława Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
O012347
58. Jasnos Klaudia bpk
S
Brak
59. Jeżyna Aniela SKJ OMEGA
2003 (J.)
BRAK
60. Jońca Maria LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
Brak
61. Jóźwiak Alicja BPK
2018 (Mł.)
dfdf
62. Kacmarova Eva
63. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (J.)
O033831
64. Kaczyna Maria KJ Trachy Gliwice
S
O011225
65. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
66. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka Żywiec
2005 (JM.)
brak
67. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O044736
68. Karpińska Wioletta Lkj Ochaby
S
O033099
69. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
70. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
1999 (MJ.)
O027312
71. Klaassen Izabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
72. Klabisz Weronika Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
1999 (MJ.)
O044043
73. Klekot Jakub Klub Jeździecki Zbrosławice
2003 (J.)
O048007
74. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
O050260
75. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O035254
76. Kluska Natalia BPK - SLA
2005 (JM.)
O046739
77. Koj Klaudia bpk
2001 (MJ.)
O042230
78. Kolaniak Emilia JKS SALTANDO
2001 (MJ.)
O043612
79. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
S
O023108
80. Korzeczek Wojciech BPK
2004 (J.)
LZRWZJ/9/19
81. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
brak
82. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
83. Kośnik Aleksandra Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
S
O001558
84. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
85. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
86. Kozioł Grażyna St. KJ Preria Wilkowice
S
O045016
87. Kozłowska Nikola brak
2007 (JM.)
brak
88. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (MJ.)
O034307
89. Krygier Maja Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2009 (Mł.)
Brak
90. Krywult Barbara Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
2003 (J.)
O036409
91. Ksiądz Patrycja BPK - SLA
2000 (MJ.)
O039762
92. Kuc Hanna Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2008 (JM.)
O048356
93. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
94. Kulawik Anna ASK Świerklaniec
2005 (JM.)
O048752
95. Kulej Oliwia Klub Jeździecki „AVANTI” sp. z o.o.
2002 (J.)
O026123
96. Kułaga Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2005 (JM.)
0037080
97. Kunicka Dominika SKJ OMEGA
2003 (J.)
brak
98. Kuśnierz Katarzyna BPK
S
O042442
99. Larkowski Wiktor
100. Leda Karolina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (J.)
0041750
101. Leniarska Pola KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2007 (JM.)
O032108
102. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
O020157
103. Lund Amelia brak
2007 (JM.)
brak
104. Łukaszek Marcelina JKS Kasztanka Żywiec
2003 (J.)
Brak
105. Machnik Roman Jurajski LKJ Udórz
S
O044878
106. Majer Beata
107. Marciniak Anna KJ Metpol
108. Masny Eliza Trachy Sosnicowice
S
O011415
109. Materlik Monika
110. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
111. Mike Patryk KJ Global
S
O024499
112. Muc Zuzanna KJ Vena Rogoźnik
2002 (J.)
O027521
113. Nepora Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O030717
114. Nosal Natalia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O051468
115. Nowak Anna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O020807
116. Nowak Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2003 (J.)
Brak
117. Nowak Ewa Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2007 (JM.)
Brak
118. Nowicz Jagoda bpk
2002 (J.)
Brak
brak
119. Oleszczuk Julia Klub Jeździecki Zbrosławice
2002 (J.)
brak
120. Orlicka Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O025529
121. Osior Martyna brak
2005 (JM.)
O045822
122. Paczyna Agata LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O040344
123. Panek Aleksandra KJ Vena Rogoźnik
2004 (J.)
O048471
124. Papkala Sylwia Brak przynależności klubowej
2003 (J.)
O050253
125. Pasieka Nadia BPK
2006 (JM.)
brak
126. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
127. Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2002 (J.)
O045147
128. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
129. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
130. Piela Katarzyna JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2000 (MJ.)
O039461
131. Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2001 (MJ.)
O047809
132. Pinkawa Wiktoria SKJ OMEGA
2003 (J.)
BRAK
133. Piwko Paulina brak
2005 (JM.)
brak
134. Piwoń Sylwia SKJ OMEGA
2000 (MJ.)
O033433
135. Pluta Maja BPK
2018 (Mł.)
ffd
136. Płaza Milena Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2004 (J.)
O039763
137. Poborska Ewa Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
o008953
138. Potrzebka Dorota Bez przynależności klubowej
S
O039218
139. Prażuch Maria BPK
2008 (JM.)
BRAK
140. Przybyło Agata brak
2005 (JM.)
brak
141. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (MJ.)
O045612
142. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (JM.)
O047502
143. Raczkowska Dominika SKJ Preria Wilkowice
S
O024300
144. Radwańska Julia brak
2013 (Mł.)
brak
145. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O039200
146. Rosińska Anna JKS EQUI VERSO JASTRZĘBIE ZDRÓJ
S
K012636
147. Rostek Martyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
148. Rozpondek Julia BPK
2001 (MJ.)
O034302
149. Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (MJ.)
O048783
150. Rumin Anna KJ Preria Wilkowice
2001 (MJ.)
O048783
151. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
152. Rzepa Marta Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
153. Samborska Nikola Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O054232
154. Sas Eliza Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (J.)
O045330
155. Skorek Emilia KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
LZRWZJ/4258/19B
156. Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
brak
157. Ślązak Karolina LZJDramaZbrosławice
2004 (J.)
O026120
158. Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
S
PZJ: B(I) - LZPZJ/648/18
159. Słodczyk Dominik Kj Zbroslawice
S
O007598
160. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
161. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
162. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (J.)
O039122
163. Sobiecka Julia Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2019 (Mł.)
O045186
164. Soboń Magdalena BPK
S
brak
165. Stanek Aleksandra Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O050452
166. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
167. Suwała Amelia PLKJ Plessówka
2003 (J.)
5718/19ABC
168. Swaczyna Magdalena Profit
2003 (J.)
Brak
169. Szczot Sara KJ Trachy Sośnicowice
S
O008956
170. Szczypka Matylda
171. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
172. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (MJ.)
O035256
173. Sztaba Julia KJ Vena
2006 (JM.)
O048470
174. Sztuka Michalina JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2004 (J.)
O044565
175. Tomanek Olga KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O033895
176. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
177. Urban Bartłomiej LKJ Deresz
S
O008960
178. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
179. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
S
O002461
180. Wieczorek Julia KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (J.)
O036778
181. Wielgórska Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
182. Wiesner Wacław LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
S
0041084
183. Wiórek Maria Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O031664
184. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (J.)
O036701
185. Wiśniewska Milena LKJ Ochaby
2005 (JM.)
O052783
186. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
187. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
S
O023187
188. Zejer Zuzanna bpk
2005 (JM.)
O044091
189. Zielińska Janina KJ Preria Wilkowice
2008 (JM.)
Brak
190. Zwolińska Adrianna LZJ Drama Zbroslawice
2002 (J.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

194

ACORD SP POL 2003 Wałach gniada/165 F: Toledo
M: Arja / Jumz
K014206 POL009510079703
2.

94

ADRIANNA-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Adrian
M: Kinga-K
K023839 616009570112012
3.

86

AKTIW WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach gniada/172 F: Lider
M: Austria
K011715 11624 104XU38
4.

242

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
K020732 POL006540045706
5.

135

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
K020987 616009540102411
6.

173

AMELKA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz siwa/172 F: Dyskobol
M: Arka
Brak POL 007 54 01425 08
7.

29

ANDIAMO GIRL OLDENBURSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Andiamo Hippica
M: Alkora
K025780 DE418183339911
8.

24

ANTONIO . POL 2011 Wałach gniada/. F: .
M: .
Brak .
9.

69

APERITIF M POL 2006 Wałach biała F: Fusain Du Defey
M: Auforta
K010076
10.

30

ARAGONIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/158 F: RAMMSTEIN
M: ANDORRA
K024625 616009580496712
11.

263

ARGENTIK 2 HOL GER 2010 Ogier siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Farina XV / Lacapo
K023692 DE421000096910
12.

59

ARKADA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Pauillac De Meia Lua
M: Arkadia
K022772 616007592000413
13.

3

AS PIK WLKP POL 2007 Wałach srokata/173 F: Opal
M: Andromeda
brak 007590188007
14.

201

ASKARA Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2010 Klacz skarogniada/170 F: Roulette
M: Argenta
K027351
15.

123

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
16.

113

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Desant/Lando
M: Alexandria/Carenzo
K023124
17.

18

AWANTAŻ MAŁOPOLSKA POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
18.

214

BAFUSAINI MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/174 F: .
M: .
. .
19.

71

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
K024771 616009540053914
20.

269

Baladeira B F: Quentino
M:
21.

232

BASALINO FS BRANDENBURG GER 2010 Wałach gniada F: Black Jack
M: Salanda FS
K024959
22.

191

BELVEDER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: VECTOR
M: BALUNA
K019299 616 009 54 00094 11
23.

82

BETINA ( STOUGJESHOEVE BENITA ) WELSH PONY POL 1999 Klacz siwa/kuc:119 F: High Flowns Japhet
M: Trefaes Banny
LKRWZJ/2240/17
24.

224

BIANCO MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/166 F: Audan
M: Birma
3142/19 B 616 006 57 01713 13
25.

190

BINGO TRAKEŃSKA POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Horala
M: Brazilija
K006807
26.

176

BLACK LITTLE COFFE NN POL 2009 Klacz kara F: Nn
M: Nn
Nn
27.

238

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
K020735 POL013640011904
28.

211

BONUS CANNABIS TYP MAŁY KOŃ POL 2012 Wałach gniada/mk:165 F: NN
M: NN
K026271 616999540122112
29.

120

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108
30.

188

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
31.

282

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Bandola
K020788 616 009 69 01285 10
32.

65

BRAWADA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Mandaryn
M: Bajka
brak POL0135801953
33.

33

BRIANCE HOLSZTYN GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
K022938
34.

109

BRODWAY SP POL 2010 Ogier gniada/168 F: Placido
M: Bianka
K016612 616009540063310
35.

75

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada F: Spartacus / Galina
M: Catillia / Eurocommerce Berlin
K018547 616009510354011
36.

247

C-LIMITED EDITION SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Czejenka
brak 616009682003013
37.

26

CABORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Quamiro
M: Carrera
K009069
38.

154

CALIDA R HANNOWERSKA GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
K026356
39.

152

CAMPINO BURME HAN GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
40.

184

CANTANIS WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
K022029 616007610053912
41.

57

CARGO HANOWERSKA POL 2005 Wałach gniada/176 F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
K009544 DE431316567405
42.

161

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098
43.

110

CARTOGRAN'S STAR Koń Oldenburski POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cartogran
M: Quanne
Brak 2764181813550083
44.

61

CARYCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kara F: Carlos DZ
M: Celtica
K021383 616009520046812
45.

167

CASANI OLDENBURSKA POL 2011 Wałach gniada/167 F: Castino
M: Layla
K025947 DE433330254311
46.

212

CASSAWA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kasztanowata/brak F: Ałtaj
M: Castella
K011198 POL007600237306
47.

121

CASSINIA OLDENBURSKA POL 2008 Klacz gniada/175 F: Casini II
M: Bonita
brak Pol666777886554578 DE418180684909
48.

72

CENTESSA HAN POL 2007 Klacz kara/162 F: C-Indoctro
M: Sally
K014088
49.

181

CEVITA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/161 F: Vulkan L
M: Cyganka
K026761 616007610025013
50.

171

CHALANDRA WIRTEMBERSKA POL 2011 Klacz gniada/162 F: Ciacomo/Cor de la Bryere
M: Salandra/Sandro Z
K023886 DE473730687711
51.

178

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
Brak Brak
52.

199

CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/175 F: Liberado
M: Celebres
K025313 6160095401010
53.

233

CHARLOTTE Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/173 F: Le Voltaire
M: Fontana
brak 616009690058710
54.

38

CHEROKEE HANNOVER GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
K023614
55.

7

CILENA Duński Kuc Sportowy DEN 1998 Klacz siwa/kuc:136cm F: MACON
M: CINDIA
K020229
56.

66

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
K017028
57.

51

CLINTELLA WESTFALSKA POL 2009 Klacz siwa F: Clinton
M: Marena
K018034
58.

257

COKABLANCA Trotteur Francais POL 2012 Klacz gniada/mk:152 F: Imoko
M: Helice du Fruitier
Brak
59.

231

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leanrdo
PZJ:K024044 P:DE421000281610
60.

53

COMET 240 NIEM. SPORT. GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Chap
M: Gipsy
K022415 DE456370304709
61.

253

CONDIA Deutsches Sportpferd POL 2015 Mare darkbay/170 F: Conthargos
M: Syberia
none
62.

60

CORTES SP POL 2004 Wałach siwa/176 F: ff
M: ff
brak fdf
63.

127

COVER BOY DSP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Cato/Cantus
M: Wilde
brak
64.

250

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
K024907
65.

165

CYTAT TS POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir /
M: Czarna /
K019877 POL999540081303
66.

273

CZIKO SP POL 2004 Wałach gniada/168 cm F: Ludger / Laptop
M: Czejenka / Lombardo
K012550 616009680092104
67.

118

DAFNE TRAKEŃSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/164 F: Portos
M: Domra
K020644 POL732010066509
68.

128

DAILY QUI Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz siwa F: Novum
M: Davidia Qui
K020999
69.

228

DAKOTA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Hetman
M: Dubeltówka
brak
70.

219

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dania / Adrian
K018929 616009670113910
71.

48

DE CAMERON SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Check in 2 / Cordalme
M: Dolores / Welt Gang
K027083 616009661125412
72.

264

DE NIRO . POL 2014 Wałach siwa/164 F: Stakkato Top
M: Dewiza de Revel
Brak .
73.

185

DELTA I Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Turbud Qurinus
M: Dera
brak 616009640062511
74.

32

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Donna Welt / Weltstein
K026826 616009580192814
75.

266

DHALILA / POL / Klacz kasztanowata// F: /
M: /
brak /
76.

2

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Campari M
M: Dabelia
944/19ABC 616 009 54 00689 09
77.

73

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Mag / Empik
M: Dolce Vita / Veloce de Favi
K020280 616006690085011
78.

276

Don Bijou F:
M:
79.

21

DON BIJOU II ZW SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Drobnostka / Szron
K024707 616009540034514
80.

163

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Cancoon
M: Diablica
K018574 616009640073809
81.

139

DRAGO - POL 2010 Wałach kasztanowata F: -
M: -
-
82.

138

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
K021627 616009670014912
83.

162

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
84.

34

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
K021401
85.

166

DUKAT SP POL 2008 Wałach gniada/168cm F: Inhalator
M: Dąbrowa
brak
86.

103

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/167 F: Ordon
M: Diomeda
K021987
87.

76

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/171 F: Lordanos
M: Lorite
K026668
88.

193

EASY TO LOVE SP POL 2012 Wałach kasztanowata/163 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Escada as Erika / Earl
K027018 616009540013412
89.

117

ELEANOR RIGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Elba / Freedom's Choice
K015451
90.

89

ELEGANT KUC FELIŃSKI POL 1999 Wałach siwa/kuc:130 F: Grafit
M: Emocja
K007119 POL 013660439099
91.

218

ELIF KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: ---
M: -----
K018768
92.

13

ELIPSA MŁP POL 2006 Klacz kasztanowata/mk: F: Emigrant I
M: Zorza
K022882 POL006580685606
93.

114

EMBASSY BASSY HANOWER GER 2011 Wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
K021475 DE431311414811
94.

84

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
K022107
95.

8

ENDO KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: Jup / Branco S.V.
M: Pekna / Basco
LKRWZJ/943/19AB 213111926835708
96.

134

ENJOY ME Z - POL 2013 Klacz gniada F: -
M: -
-
97.

80

ESTELA SP POL 2006 Klacz gniada/160 F: Minneapolis
M: Era II
K017467
98.

126

ETER M. POL 2005 Wałach siwa F: Wig / Garland
M: Elma / Elma
K017853 POL006630084805
99.

279

ETIUDA M F:
M:
100.

280

EUFRAT SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Dresk
M: Euterpe
LKRWZJ/1454/18 POL009630256806
101.

132

EVERY TIME Czeski Gorącokrwisty POL 2005 Wałach gniada/165 F: Edminton / Emilion
M: Klasika (Zabudka II) / Zenit - 72
K024400
102.

122

EWERTON MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada F: Emetyt
M: Elegancja
K022934 616006660849813
103.

42

FAJNA SUNSHINE Z Z POL 2013 Klacz siwa/176 cm F: Falbrus
M: Sagiwara
K025036
104.

68

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo
M: Bereusa
K027055 528003201003825
105.

244

FLINTSTONE UTOPIA KWPN NED 2010 Wałach gniada/172 F: PIERROT
M: HALMETA
K017996 528003201007892
106.

93

FOCUS MK SP POL 2011 Ogier gniada F: Corde Star / Cor de la Bryere
M: First Lady / Roland
K020696 616009600136311
107.

108

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
108.

81

FREEDOM NN POL 2007 Wałach srokata/kuc:119 F: NN
M: NN
Brak
109.

155

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146
110.

27

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 Wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193
111.

249

GOLD MARKE Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata// F: Calato Kama
M: Gitane de Furnes
K021284 616009640057011
112.

62

GOLD MARKE SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Calto Kama
M: Gitane De Furnes
brak 616009640057011
113.

88

GRANULKA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/163 F: Czarownik
M: Granula
K013903 616006540053205
114.

208

GRENTINA GOLD SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/173 F: Louis
M: Gotiwa
K012590 009570025305
115.

52

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
116.

189

H-PASADENA KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz srokata/mk:154 F: Paszkwir
M: Hiena
brak 982000167874535
117.

197

HAHI'YA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Heliana / Cabrol
LKRWZJ/1681/19 616009640078113
118.

119

HAKER SP POL 2009 Wałach gniada F: Komplement
M: Hadyna
K023428
119.

10

HAKUNA MA TATA MAŁOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/168 F: Alczyk
M: Hipnoza
brak 616 006 55 01138 11
120.

43

HAMILTON F VDL BEL 2007 Wałach kasztanowata F: TENERIFE VDL / RAPHAEL
M: QUEDA V/D GRUNDEVAL / LANDETTO
K018995 BEL-W-260036-BWP
121.

234

HANCOR TRAKEŃSKA POL 2010 Wałach kara/167 F: NAPAR / HAMLET GO
M: HELMAINTE / VELSAS
K016548
122.

281

HEART LIGHTING F:
M:
123.

5

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
K025813 528003201210618
124.

146

HEROINA OLDENBURG GER 25.04.2009 Klacz kara/174 F: Shamane
M: Hauptstutbuch
K023543 433330921609
125.

186

HIKI WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada/165 F: Antek
M: Harfa
Brak 616007590176411
126.

195

HIPIS MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/168 F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
Brak POL006540056605
127.

31

HIPNOZA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: ANALOG
M: HAŃCZA
K020809
128.

45

HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE KWPN NED 2012 Wałach siwa/170 F: Tornesch
M: Sierra Nevada
LKRWZJ/4972/18 528003201209114
129.

116

HORPYNA WIELKOPOLSKA POL 08.05.2010 Klacz gniada/180 F: Cruzeiro L
M: Harfa
Brak 616007610176910
130.

206

HORYŁKA Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/173 F: Jaśmin
M: H-Gracja
K027441 616006590181806
131.

150

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
132.

74

HUAN TWANG R KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech
M: Bulisina R.
K026667
133.

83

HUGO SP POL 2007 Wałach tarantowata/168 F: Eman
M: Hossa
K025736
134.

96

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Holandia
K020450 616009540079411
135.

204

HYRDA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Garson
M: Hewea
K025835 616009610178809
136.

149

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
K014138
137.

54

IMPLAY SP POL 2004 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: India / Indianin
K012545 POL009540024104
138.

87

INEZ-PRO SP POL 2010 Klacz gniada F: Pro-Savage
M: Izyda
K020810
139.

129

INIDA WLKP POL 2015 Klacz gniada/175 F: Landor
M: Inira/Quamiro
Brak 00
140.

78

IRIANE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata/158 F: Vittorio
M: Tessa
3687/18 AB 528003201308180
141.

217

ISABELLA NRPS NED 2013 Klacz kasztanowata/- F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
K026378 528018020132081
142.

55

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
143.

125

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa/171 F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
K024677 616009610140612
144.

107

JAGIENKA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K023715 POL013670006908
145.

23

JAMBOREE KWPN POL 2014 Ogier gniada/. F: Etoulon VDL
M: Pheminka
brak .
146.

248

JASYR MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach siwa/157 F: Forest
M: Japa
3016/19B 616006550145309
147.

1

JIGO Angielska Pełna Krew POL 2011 Wałach gniada F: Rhodesian Winner
M: Junosza
K024123
148.

22

JULIUS KWPN POL 2014 Ogier siwa/164 F: Indorado
M: C
K025397 Tak
149.

4

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
K023049 616006590016912
150.

130

KAMARO-A SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Marino
M: Kassari/Rhytmus S
Brak 00
151.

101

KAPITAN KANE SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Player
M: Kasandra
K026487 616009580491411
152.

41

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BELG. GORĄC. POL 2010 Wałach gniada/172 F: Borisvan Het Kluizebos
M: Valelaika VD Noordhevve
K017739 056002W00296403
153.

187

KENZO SP POL 2006 Wałach gniada F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
154.

177

KLARA KUC POL 2012 Klacz siwa/120 F: Nn
M: Nn
K024243
155.

140

KOEKOEKSHOF ROSALYN KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Casperhof's Freddy
M: Koekoekshof Charmant
K024525 LKRWZJ/312/19
156.

99

KOKAINA SP. POL 2011 Klacz gniada/167 F: Goofi R
M: Kenia
K020848 616009540096011
157.

25

KORGAN SP POL 2010 Wałach gniada/162 F: Gandis
M: Kasandra
0 616009530144310
158.

145

KORYNT WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/164 cm F: Grandioso
M: Kwerenda
PZJ LKPZJ/5878/19 616007610168410
159.

169

KOSMICZNY PRZYPADEK TYP SZLACHETNY POL 2004 Wałach gniada/172 F: NN
M: Kopciuszek
K014367 POL999670131904
160.

28

KSENA KUC POL 2009 Klacz bułana/kuc: F: nn
M: nn
K020866
161.

235

LA BELLE SP POL 2007 Klacz gniada F: Kurdesz
M: Lozanna
K016731 POL 009 54 00862 07
162.

70

LA COSTA SP POL 2010 Klacz siwa/160 F: CASTILIO
M: LA BARCELONA
K019251 616 009 54 01201 10
163.

11

LACONIEK Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
K021864 056015Z55733811
164.

131

LARIOS HERO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach siwa/174 F: Chaltaire Z
M: Laguna
brak 616 009 64 00330 12
165.

58

LAUFER SP POL 2013 Wałach gniada/179 F: Larron
M: Lillyfer
brak 616009681001813
166.

37

LAVINA 45 HOLSZTYŃSKA POL 2012 Klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
K026547 DE421000533212
167.

229

LAZAR WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/167 F: Agar
M: Liba
Brak 616007520070412
168.

112

LEDA NAJA W SP POL 2005 Klacz siwa F: Desant
M: Lukarna/Kwartet
K010307 POL009540055605
169.

36

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
K012200 POL009540111107
170.

237

LEGIONISTA KOŃ MAŁY POL 2007 Wałach srokata/kuc:145 F: FACET
M: LEGIA
BRAK POL 013670174007
171.

106

LESZCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: Alczyk
M: Lasma
K020446
172.

49

LEVISIONN CONTANGA EWP OLD POL 2011 Klacz siwa/168 F: Levisto
M: Contanga
K020860 DE 433330209411
173.

230

LIBERATOR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/166 F: Caliro
M: Lara Croft
2878/19ABC 616009530238211
174.

153

LIBERIA SP POL 2000 Klacz inna F: Tulon
M: Loteria
K014922
175.

35

LIDER MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Lusi
brak 616 006 58 02404 12
176.

268

Lili 9 F: Lantino
M:
177.

158

LORD ARGENTINUS OLDENBURSKA POL 2005 Ogier gniada/167 F: Lord Pezi
M: Angelina
brak 616999550179905
178.

200

LORD OF FAME WESTF GER 2005 Wałach gniada F: Lord Siclau/
M: Miss Gento/
K013349
179.

267

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
K018239 616999540119008
180.

220

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
K009376
181.

259

LUCARDIA Małopolska Xxoo POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Ramadan
M: Luczia
KO26889
182.

144

LUCKY MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif
M: Lukrecja
K024288
183.

124

LUCKY M SP POL 2013 Wałach gniada F: De Quidams
M: Layla F
K023229
184.

258

LUNA MŁP POL 2012 Klacz kara F: Bre Gun / Top Gun
M: ima / Larysz
K024189 616006540039112
185.

182

LUPIMAXI WESTFALSKA POL 2012 Klacz gniada/165 F: Lupicor
M: Jung Maksyma
3690/17 DE
186.

227

ŁOSZAK SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Hetman
M: Łownia
Brak 616009540143909
187.

111

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
K007801 POL009540020802
188.

143

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boeckmann’s Looping
M: Korys Meduza
K021658 Brak
189.

254

MARCEPAN MALOPOLAK POL 2012 Wałach kara F: HUZAR
M: MOCCA
K021574 616006580182312
190.

100

MARCO SP POL 2002 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Quito MB / Boy de la Barre II
M: Marta / Madryt
K008527 POL009611174202
191.

256

MARGOT Słowacki Gorącokrwisty CZE 2014 Klacz kasztanowata F: Gin Fizz IV
M: Marion
Brak
192.

85

MAROKO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:133 F: Marafon
M: Balza
K023967 616009690132610
193.

179

MATEO Słowacki Kuc Sportowy POL 26.06.2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monty
M: Kreta
Brak Brak
194.

241

MEBORA WLKP POL 2008 Klacz izabelowata/162 F: Bonsun
M: Meduza
K019048 POL007610203208
195.

170

MILORD SP POL 2007 Wałach kara/170 F: Corleone Z
M: Marsylia
K 016610 009670088207
196.

95

MILWI MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: Wiwat
M: Michelle
K021982 616006690071310
197.

216

MIRABELA Deutsches Spotrpferd POL 2012 Klacz ciemnogniada/178 F: Con Calma
M: Metaksa
brak DE 455-8703161-12
198.

39

MONTANA SP POL 2007 Klacz kara/160 F: Medik/Pik
M: Madame/Borysław
Brak
199.

196

MORS MAŁOPOLSKA POL 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Psalm
M: Magia
Brak POL006570299904
200.

16

MYRON OO POL 2012 Wałach gniada/mk: F: FS BENGALI (DE)
M: MYRNA
616POL12008893A
201.

207

NEFRA MAŁOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada/170 F: Frazes
M: Nike
K023526 616006660508011
202.

50

NEQUIMA SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: IMEQUYL
M: NEQUA
K024804 616 009 69 00573 13
203.

245

NIESPODZIANKA SP POL 2009 Klacz srokata F: NN
M: NN
Brak 616999540170110
204.

172

NIRWANA SP POL 2006 Klacz kara/168 F: Oliver
M: Nigeria
KO12282 616009540157706
205.

183

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Gleiding darkbay F: Vandamme
M: Nimfa
POL 616009610123811
206.

277

NORMANDIA SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Czumen K
M: Nowela
K023960
207.

92

NORWICH WLPK POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy/Corrado I
M: Niagara/Gaidar
K023436
208.

202

NOTIS SP POL 2010 Wałach gniada/175cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Nota
K023682
209.

115

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Osada W / Desant
K024600 616009540042713
210.

255

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
211.

251

PABLO SP POL 1999 Wałach siwa F: ELVIS / LE MEXICO
M: PILICA / ELECTRIC CHARGER
K018901
212.

102

PACO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: Ordon
M: Primiera
K023825 616 999 54 01615 09
213.

17

PALEFACE XX POL 2009 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
Brak
214.

271

Palmira F: Piquet
M:
215.

142

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Pampa / Pumpers
K021863 POL007540048608
216.

136

PANAMERA 13 - POL 2008 Klacz gniada/- F: -
M: -
- -
217.

225

PEGGY Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Imequil
M: Pestka
3353/19 ABC 616009540131709
218.

222

POZEW WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Caretino C
M: Pola
//
219.

148

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
220.

98

QUABREL RJT DE L’ETAPE KUCYK POL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V, Co
M: Nina de l’etape, ONCP
Brak 04 315 168 Z
221.

270

Qualmar F: Quadam
M:
222.

19

QUASI UNA FANTASIA SP POL 2007 Klacz srokata F: TURBUD QUIRINUS
M: BAJKA
brak POL009640048707
223.

198

QUENTCHEN Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz kasztanowata/160 F: Quaterback
M: Greta
3178/19 AB DE 456-5703369-08
224.

164

QUERO HANOWERSKA POL 2011 Wałach kasztanowata F: Quaid
M: Camilla
brak
225.

137

QUICKY B Z - POL 2013 Wałach gniada F: -
M: -
-
226.

105

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
K025921
227.

160

ROBIN HOOD- LS Czeski Gorącokrwisty POL 2009 Wałach gniada F: Quick Lauro Z
M: Rokina VD Wateringhoeve
brak
228.

221

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
K022446
229.

46

ROMEO TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
K025148 616999540094411
230.

90

RUGIA KUC WALIJSKI POL 2005 Klacz gniada/kuc:135 F: Strayer’s Samson
M: Marjac’s Rianne
Brak POL 013670043305
231.

223

RUMIAN MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/160 F: Ekoton
M: Rudzianka
K027513 616006550105714
232.

272

RYOKO SP POL 2006 Klacz /172 F: DIATOS
M: RESEDA
1592/K/2013
233.

278

S Rubin F:
M:
234.

14

SABRA XX POL 2013 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
Brak
235.

15

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
K021765 HUNMTA100050000
236.

141

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
K021862 616009540140411
237.

56

SAMIRO KA WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/158 F: Ramstein
M: Samanta
K015950 616007540191308
238.

203

SANDRA DE FINIBUS TERRAE Deutsches Reitpony POL 2011 Klacz gniada/kuc:149 F: Beaumont D’Alme
M: Sandra Song Z
K022661
239.

180

SANGRITA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Sentender
M: Świtezianka
Brak
240.

209

SANTIAGO MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach siwa/161 F: Monsieur Toledo
M: Satina
Brak 616006570093009
241.

147

SARAGOSS SP POL 2012 Wałach kara/167 F: Boockmans Looping
M: Saragossa
K025522 616 009 54 00202 12
242.

205

SARMATA MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach kara/162 F: Jasny Poranek
M: Silene
brak 616006590159210
243.

213

SASZIKA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Skadena
K026565 616 009 54 01035 13
244.

40

SAWANT SP POL 2011 Wałach skarogniada/175 F: Bibigar m
M: Sabika sp.
K024403 6160095701388
245.

274

Scarto F: Piquet
M:
246.

246

SEPIA SP POL 03.05.2014 Klacz gniada F: Salazar
M: Liza
K024958
247.

262

SFERA S Deutsches Sportpferd POL 2012 Mare darkbay/170 F: Quaterback
M: Sobota
166/19B
248.

243

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
K022930
249.

97

SIROCCO Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach siwa/170 F: Spartakus
M: Indiana
K015994 POL009660179203
250.

79

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
251.

240

SOKRATES WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach siwa/164 F: Kłobuk
M: Saga
LKRWZJ/1789/19 616098100103719
252.

236

SONNY BOY M OLDENBURG POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
K018678 DE433330462909
253.

265

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
K018843 DE418184027910
254.

77

STACUDO BAW POL 2010 Wałach gniada F: Stalypso / Stakkate
M: Medici / Florestine
K019997 DE481810205810
255.

133

STOLLBERG HANOWER POL 2006 Wałach skarogniada/162 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Hauptstutbuch Dalida II / Drosselbart
K026887
256.

44

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
K018785 DE433331663110
257.

275

Super Hero F:
M:
258.

261

SURINAM MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach kasztanowata/mk: F: Mag
M: Sugestia
2239/17 ABC
259.

20

SZANOWNA DAMA XO POL 2009 Klacz siwa F: NN
M: NN
Brak
260.

159

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K024158 616999550179910
261.

47

SZTALUGA SP. POL 2004 Klacz kasztanowata/171 F: Graf Quidam sp.
M: Szansa m.
11443 POL009540175104
262.

215

TBI DUSSELDORF BAWARSKLA POL 2004 Wałach gniada/176 F: .
M: .
. .
263.

104

TOFFI SP POL 2008 Ogier gniada F: Ordon
M: Tiffany
K025922 616999540099908
264.

151

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
K013909 123
265.

168

TORES-P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ron Wiliam
M: Tamira-P
brak
266.

67

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holland
K017146 528003000701752 104OR65
267.

157

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud-Ironia / Turbud Tempo
K023355 616009670123711
268.

192

VI-VI ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Wicher
M: Vega
K015671 POL 013 53 00942 07
269.

12

VOLSTRUPGAARD'S COMET DWB DEN 2002 Wałach ciemnogniada F: Coronado II
M: Fremads Caletta
K008227
270.

252

WANTOZ S SP POL 2005 Gleiding chestnut/170 F: Wantoz
M: Alinka 5
K009717 POL009540018605
271.

210

WARKA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz siwa/160 F: Benitol
M: Wirka
brak 616007610130114
272.

239

WATERLO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: Lou Reed
M: Wenecja
616 009 67 01086 10 616 009 67 01086 10
273.

63

WATRA WIELKOPOLAK POL 2009 Klacz gniada/173 F: NN
M: NN
brak ss
274.

226

WENDY KUC NED 2013 Mare chestnut/130 F: nn / nn
M: nn / nn
K027167 528003000033188
275.

64

WERTER HUCUŁ POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: dd
M: dd
brak dfdd
276.

91

WIGONIA M SP POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: So in Love
M: Wersja/Pluspunkt
Brak 616009690079111
277.

156

WINNIE MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Bre-Gun
M: Wiza
K023824 616006540098712
278.

260

YOUNG LADY HOLSZTYŃSKA POL 2000 Klacz siwa/169 F: Cambridge
M: G-Christine
K027685 POL009611181600
279.

6

ZINA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:147 F: Nn
M: Nn
K027017 616098200257106
Rider Club
Competition
Prize
Biskup Paulina KJK Szary Michałowice
130
50
SUM:
180.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
180
80
SUM:
260.00
Chlipała Barbara Klub Jazdy Konnej Romico
30
SUM:
30.00
Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
250
130
SUM:
380.00
Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
80
SUM:
80.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
100
300
SUM:
400.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
300
270
350
SUM:
920.00
Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
190
130
80
SUM:
400.00
Klekot Jakub Klub Jeździecki Zbrosławice
220
SUM:
220.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
80
270
30
30
SUM:
410.00
Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
180
SUM:
180.00
Majer Beata
350
220
SUM:
570.00
Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
250
220
SUM:
470.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
270
200
130
200
SUM:
800.00
Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
300
SUM:
300.00
Słodczyk Dominik Kj Zbroslawice
130
SUM:
130.00
Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
350
SUM:
350.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
80
180
190
SUM:
450.00
Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
200
100
SUM:
300.00
Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
50
130
50
250
SUM:
480.00
Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
80
SUM:
80.00
Wiśniewska Emilia bpk
190
SUM:
190.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Agata
LkJ Ochaby
BAFUSAINI (214)
2019-05-17
34
2019-05-17
34
2019-05-18
22
2019-05-18
59
2019-05-19
42
Arendt Agata
LKJ Ochaby
2019-05-17
25
2019-05-17
47
2019-05-18
18
2019-05-18
63
2019-05-19
34
Babczyńska Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
MARCO (100)
2019-05-17
21
2019-05-17
2019-05-18
32
2019-05-18
74
2019-05-19
7
Babczyńska Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
JAGIENKA (107)
2019-05-17
1
2019-05-17
1
2019-05-18
1
2019-05-18
19
2019-05-19
1
Baczyńska Marta
TKJ Garbówek
KORYNT (145)
2019-05-18
31
Badora Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
KORYNT (145)
2019-05-18
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
ISABELLA (217)
2019-05-19
22
2019-05-19
32
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
2019-05-18
25
2019-05-19
2019-05-17
13
2019-05-17
25
2019-05-18
26
SZAROTKA (159)
2019-05-17
27
2019-05-17
41
2019-05-18
21
2019-05-18
36
Beberok-Surowiec Agnieszka
SKJ Preria Wilkowice
ARKADA (59)
2019-05-18
22
2019-05-18
19
2019-05-19
2019-05-19
20
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
LUBASZKA (220)
2019-05-17
1
2019-05-17
16
2019-05-18
1
2019-05-18
2019-05-19
14
ROCK (221)
2019-05-17
22
2019-05-17
1
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-19
1
Bijan Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CHARLOTTE (233)
2019-05-17
1
2019-05-17
16
2019-05-19
1
Biskup Paulina
KJK Szary Michałowice
2019-05-17
5
2019-05-17
3
130
2019-05-18
52
2019-05-18
10
2019-05-19
5
50
Bomba Bartosz
Kj trachy sośnicowice
PRINCE (148)
2019-05-17
6
2019-05-17
35
2019-05-18
8
2019-05-18
25
2019-05-19
5
ILONA (149)
2019-05-17
2
2019-05-19
19
2019-05-17
2019-05-18
10
2019-05-18
40
Bronkowska Magdalena
Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
CHARLOTTE (233)
2019-05-18
19
2019-05-18
Brysz Karolina
Sportowy Klub Jeździecki Omega
MYRON (16)
2019-05-17
Bugała Agata
Stowarzyszenie Jeździeckie Preria Wilkowice
EUFRAT (280)
2019-05-18
69
2019-05-18
59
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-17
2019-05-18
2019-05-18
2019-05-19
5
Bula Szymon
KJ LANDO
MARCEPAN (254)
2019-05-18
11
2019-05-18
37
2019-05-17
2019-05-17
28
2019-05-19
24
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
C BAS (75)
2019-05-17
4
180
2019-05-18
34
2019-05-17
4
80
2019-05-19
13
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2019-05-17
17
2019-05-17
24
2019-05-18
18
2019-05-18
19
2019-05-19
12
2019-05-18
31
2019-05-17
26
2019-05-18
20
2019-05-17
19
2019-05-19
21
Burzyńska Ewa
OJ Luksyna
CARGO (57)
2019-05-17
29
2019-05-17
2019-05-18
60
2019-05-18
2019-05-19
29
Chlipała Barbara
Klub Jazdy Konnej Romico
CARYCA (61)
2019-05-17
6
30
2019-05-17
28
2019-05-18
11
2019-05-18
37
2019-05-19
18
Chojowska Iga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
MAROKO (85)
2019-05-17
1
2019-05-17
1
2019-05-18
1
2019-05-18
2019-05-19
ELEGANT (89)
2019-05-17
1
2019-05-17
1
2019-05-19
1
2019-05-18
1
2019-05-18
Cieślińska Katarzyna
SKJ OMEGA
SABRA (14)
2019-05-19
47
2019-05-19
22
Cymbryłowicz Magdalena
nz
MILORD (170)
2019-05-18
19
2019-05-18
2019-05-19
18
2019-05-19
34
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
2019-05-17
16
2019-05-17
14
2019-05-18
50
2019-05-19
29
2019-05-18
22
MILWI (95)
2019-05-17
1
2019-05-17
33
2019-05-18
2
2019-05-19
22
2019-05-18
58
Czajkowska Lena
LKS Don Camillo
ASKARA (201)
2019-05-19
22
2019-05-19
43
2019-05-19
12
2019-05-19
1
Czubała Kaja
BPK
SIROCCO (97)
2019-05-18
22
2019-05-18
40
Czyż Kamila
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-05-17
32
2019-05-17
29
2019-05-18
34
2019-05-18
38
2019-05-19
26
Domańska Marta
brak
WARKA (210)
2019-05-19
22
2019-05-19
1
Domin Iwona
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-05-17
23
2019-05-17
10
2019-05-18
17
2019-05-18
47
2019-05-19
37
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
ALIBI (242)
2019-05-18
1
250
2019-05-19
3
130
2019-05-17
4
SIGMA (243)
2019-05-17
1
2019-05-17
6
2019-05-18
3
2019-05-18
4
2019-05-19
3
Dziędziel Julia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
HYRDA (204)
2019-05-19
54
Dziemba Olivia
BPK
2019-05-17
32
2019-05-17
2019-05-18
2019-05-18
19
2019-05-19
11
TOP MAN (151)
2019-05-17
19
2019-05-17
1
2019-05-18
1
2019-05-19
1
Emilia Mazur
BPK
BINGO (190)
2019-05-17
5
2019-05-18
2019-05-18
27
2019-05-19
48
2019-05-17
2
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-05-17
45
2019-05-17
8
2019-05-18
8
2019-05-18
22
2019-05-19
6
80
Ferdyn Magdalena
ASK Świerklaniec
2019-05-17
12
2019-05-17
30
2019-05-18
23
2019-05-18
34
2019-05-19
20
CANTANIS (184)
2019-05-17
10
2019-05-18
24
2019-05-18
4
2019-05-19
15
Fiedorowicz Kaja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
HUGO (83)
2019-05-17
2019-05-17
2019-05-18
32
2019-05-18
2019-05-19
36
Fiołek Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-17
31
2019-05-17
31
2019-05-18
6
2019-05-18
12
2019-05-19
39
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (155)
2019-05-17
48
2019-05-17
16
Gałas Amelia
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2019-05-17
13
2019-05-17
36
2019-05-19
15
2019-05-18
45
2019-05-18
49
Gaweł Julia
St. KJ Preria Wilkowice
LUNA (258)
2019-05-17
11
2019-05-17
2019-05-18
16