Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO*B + ZRiT Equistriada II etap
Wilkowice, 7-9 czerwca

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (MJ.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Babczyńska Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2005 (JM.)
O045329
4. Baca Anna Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
Regionalna: A(w) B(III) - LZ
5. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
6. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
7. Bielak Amelia Bpk
2006 (JM.)
Brak
8. Bomba Bartosz Kj Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
9. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O036058
10. Bula Katarzyna Klub Jeździecki Lando
S
O026592
11. Bula Szymon Klub Jeździecki Lando
S
O031734
12. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
13. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
14. Burzyńska Ewa OJ Lukasyna
2006 (JM.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
15. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
16. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O040158
17. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
18. Ciołczyk Piotr KJ Mustang Jaworzno
S
O023918
19. Cymbryłowicz Magdalena nz
S
brak
20. Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
2002 (J.)
O034268
21. Czwórnóg Klaudia KJK Szary Michałowice
S
O004941
22. Czyż Kamila JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2002 (J.)
O027042
23. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
24. Dziędziel Julia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O030772
25. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
26. Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O012829
27. Ferdyn Magdalena ASK Świerklaniec
S
R026907
28. Ferdyn Magdalena ASK Świerklaniec
S
R026907
29. Fiedeń Kaja brak
2008 (JM.)
brak
30. Fiedorowicz Kaja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O040327
31. Flankowska Justyna KJ Ślężą
32. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
33. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
34. Gałas Amelia KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2005 (JM.)
O046091
35. Gaweł Julia St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O037360
36. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
37. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
38. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O036777
39. Gut Magdalena
40. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
41. Hordyczko Inez BPK
2005 (JM.)
O042443
42. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
43. Janasik Dobrosława Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
O012347
44. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
45. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O041054
46. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
47. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (J.)
O033831
48. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (MJ.)
O026423
49. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
50. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O044736
51. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (MJ.)
O034396
52. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
53. Klaassen Izabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
54. Klekot Jakub Klub Jeździecki Zbrosławice
2003 (J.)
O048007
55. Kluska Natalia BPK - SLA
2005 (JM.)
O046739
56. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
57. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
58. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
brak
59. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
60. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
61. Kośnik Aleksandra Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
S
O001558
62. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
63. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
64. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
65. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
66. Koza Paulina KJ Trachy
S
Nr PZJ: O001974
67. Kozioł Grażyna St. KJ Preria Wilkowice
S
O045016
68. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
69. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
70. Kras Magdalena
71. Kroczek Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2019 (Mł.)
O051995
72. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (MJ.)
O034307
73. Krywult Barbara Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
2003 (J.)
O036409
74. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
75. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
76. Ksiądz Patrycja BPK - SLA
2000 (MJ.)
O039762
77. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
78. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
79. Kulawik Anna ASK Świerklaniec
2005 (JM.)
O048752
80. Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
S
O000324
81. Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
2002 (J.)
O035265
82. Kurasz Dominika Katowicki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
5982/19 AB
83. Kuśnierz Katarzyna BPK
S
O042442
84. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (MJ.)
O027311
85. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
86. LARKOWSKI WIKTOR
87. Lazar Anna KJ Profit
S
Brak
88. Leda Karolina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (J.)
0041750
89. Leniarska Pola KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2007 (JM.)
O032108
90. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
O020157
91. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
92. Magdalena Kras KS SMALL CHERRY
S
O003162
93. Majer Beata Klub Jeździecki Global
S
0003580
94. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
95. Meller Magdalena LKJ OCHABY
S
O000862
96. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
97. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
98. Mundziakiewicz Julia bpk
2003 (J.)
O049753
99. Murdzia Seweryn bkp
S
O006295
100. Murdzia Seweryn POL
S
4281968Y
10119999
101. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
brak
102. Nepora Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O030717
103. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
104. Nosal Natalia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O051468
105. Nosalik Kinga Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2000 (MJ.)
O036065
106. Nowak Anna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O020807
107. Nowak Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2003 (J.)
Brak
108. Oleszczuk Julia Klub Jeździecki Zbrosławice
2002 (J.)
brak
109. Orlicka Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O025529
110. Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O035731
111. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
112. Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2002 (J.)
O045147
113. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
114. Piela Katarzyna JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2000 (MJ.)
O039461
115. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
116. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (J.)
O031245
117. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
118. Pietrzak Emilia POL
2003 (J.)
10171142
119. Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2001 (MJ.)
O047809
120. Pilarska Anna Klub Jeździecki Profit Orzesze
S
O022416
121. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
122. Płaza Milena Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2004 (J.)
O039763
123. Poliwoda Dominika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
124. Poliwoda Weronika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
125. Pośpiech Elżbieta Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
S
O045821
126. Prażuch Anna KJ Zbrosławice
2006 (JM.)
O047213
127. Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice
S
O025098
128. Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
S
O024300
129. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
130. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O039200
131. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
132. Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (MJ.)
O048783
133. Rumin Anna KJ Preria Wilkowice
2001 (MJ.)
O048783
134. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
135. Sas Eliza Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (J.)
O045330
136. Skrzypiec Agata
137. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
138. Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
S
PZJ: B(I) - LZPZJ/648/18
139. Słoniec Natalia KJ Preria Wilkowice
2002 (J.)
None
140. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (J.)
O045615
141. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (J.)
O039122
142. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
143. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
144. Stopa Maciej KJ IMPULS DĄBROWA GÓRNICZA
S
O000886
145. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O034333
146. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
147. Sztuka Michalina JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2004 (J.)
O044565
148. Tomanek Olga KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O033895
149. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
150. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
151. Urban Bartłomiej LKJ Deresz
S
O008960
152. Wiesner Wacław LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
S
0041084
153. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (J.)
O036701
154. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
155. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
156. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
S
O023187
157. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
158. Zielińska Janina KJ Preria Wilkowice
2008 (JM.)
Brak
159. Zinek Agnieszka Ludowy klub jeździecki Deresz
S
Brak
160. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

291

ACORD SP POL 2003 Wałach gniada/165 F: Toledo
M: Arja / Jumz
K014206 POL009510079703
2.

103

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
K020891
3.

92

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi
M: Arlin
K015857 616009670088109
4.

83

AKTIW WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach gniada/172 F: Lider
M: Austria
K011715 11624 104XU38
5.

30

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
K020732 POL006540045706
6.

284

ALINA PZHK POL 2010 Mare Bay F:
M: /
616009690142710 105TU05
7.

119

ALLEGRO SP POL 2012 Wałach siwa/. F: Ustinov
M: Adelina
K020890
8.

280

AMANITA Czeska Gorącokrw. CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
K022205 203010237913008
9.

320

Amat M F:
M:
10.

145

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
K020987 616009540102411
11.

24

ANDIAMO GIRL OLDENBURSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Andiamo Hippica
M: Alkora
K025780 DE418183339911
12.

76

APERITIF M POL 2006 Wałach biała F: Fusain Du Defey
M: Auforta
K010076
13.

25

ARAGONIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/158 F: RAMMSTEIN
M: ANDORRA
K024625 616009580496712
14.

322

ARENA F:
M:
15.

2

ARGENTIK 2 HOL GER 2010 Ogier siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Farina XV / Lacapo
K023692 DE421000096910
16.

106

ASHFORD 4 SP POL 2004 Ogier gniada/175 F: -
M: -
K018359 -
17.

142

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
18.

285

AWANGARDA Polski Koń Szlachetnej Pólkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/163 F: Vittorio
M: Allez Pologne
K026631 616009520019112
19.

260

AWANTAŻ MAŁOPOLSKA POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
20.

169

BACARDIA HOLSZTYŃSKA POL 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Baracuda
M: Uno V
Brak DE 421000187114
21.

70

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
K024771 616009540053914
22.

100

BALOU BALOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Sofia po wantoz
K023192
23.

206

BANOVEY KWPN POL 2006 Wałach siwa/165 F: SYDNEY
M: JANOVA
K015378
24.

117

BELLONA M. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Egon / Emir
M: Britanika / Aparizzo
K018308 POL006670019405 105AA40
25.

211

BENTLEY Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/169 F: Cordess
M: Brendy
K024509 616009520012513
26.

323

BERLINA F:
M:
27.

304

Bijou Be ogier F:
M:
28.

104

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
K020889
29.

40

BONUS SP POL 2009 Wałach siwa/160 F: NN
M: NN
Brak 616999540102209
30.

31

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108 105LX02
31.

52

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
32.

292

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
K020788 6160096901285
33.

151

BRIANCE HOLSZTYN GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
K022938
34.

33

BRODWAY SP POL 2010 Ogier gniada/168 F: Placido
M: Bianka
K016612 616009540063310
35.

74

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada F: Spartacus / Galina
M: Catillia / Eurocommerce Berlin
K018547 616009510354011
36.

212

CABALTICA OLDENBURG POL 2008 Klacz kasztanowata/175 F: Cordiolan / Cardino
M: Grand Baluba / Baloubet Du Rouet
K018552 DE418181327008 276098102367146
37.

309

CAFETE OLDENBURSKA POL 2006 Klacz siwa F: Cope de Cour
M: Querida
K015116
38.

281

CALIDA R HANOWERSKA DEU 2008 Klacz siwa F: Chalet
M: Guste
brak
39.

295

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada F: Conthargos / Converter
M: Loubette / Baloubet Du Rouet
K023063 DE418182536211
40.

240

CAMPINO BURME HANNOWERSKA GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
41.

217

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
brak 616007600155013
42.

252

CANOLATO SP GER 2009 Wałach siwa F: CANOSO/ CATOKI
M: H-CATHLEEN/ CALATO
-
43.

159

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa /
K022652 DE43333619208
44.

286

CANTANIS WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
K022029 616007610053912
45.

245

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
K022373 DE431310077311
46.

165

CARGO HANOWERSKA POL 2005 Wałach gniada/176 F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
K009544 DE431316567405
47.

36

CARTOGRAN'S STAR Koń Oldenburski POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cartogran
M: Quanne
Brak 2764181813550083
48.

185

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
K012701 DE418180527206
49.

175

CASALITA ELIZAR HOL BEL 2012 Klacz gniada/160 F: Casall / Caretino
M: Perle XXI / Acobat II
K024989 DE421000121012
50.

96

CASCALIDO OLDENBURG POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cascadello I/ Casall
M: Prestige II/ Calido
DE 418180234613
51.

98

CASSAL V EST. SPORT. EST 2013 Klacz kara/. F: Close Harmony
M: Ortega / Orly Chin de Muze
K026440
52.

269

CASSINA 20 OLD GER 2012 Klacz siwa F: Casino Berlin /
M: Furstin Quinta O / Quintender
K024897 DE418180206612
53.

196

CASSINIA OLDENBURSKA POL 2008 Klacz gniada/175 F: Casini II
M: Bonita
K014104 Pol666777886554578 DE418180684909
54.

305

Catalaya F:
M:
55.

296

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata F: Cassini II
M: Qua
K022324
56.

204

CAVARELLI OLD GER 2007 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido
M: Lavarell / Contender
K018712 DE433331527007 104EQ07
57.

88

CENTESSA HAN POL 2007 Klacz kara/162 F: C-Indoctro
M: Sally
K014088
58.

82

CHALANDRA WIRTEMBERSKA POL 2011 Klacz gniada/162 F: Ciacomo/Cor de la Bryere
M: Salandra/Sandro Z
K023886 DE473730687711
59.

153

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
Brak Brak
60.

110

CHARDONNAY SZUMAWA SP POL - Klacz gniada/- F: chacco blue
M: -
K023028 -
61.

48

CHARLOTTE Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/173 F: Le Voltaire
M: Fontana
brak 616009690058710
62.

118

CHEDOUSE Sk Gorącokrwista POL 2006 Wałach gniada/. F: Dunsany
M: Santal
K024332
63.

149

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
K023614
64.

312

CLAIRE LG SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Puma
M: Carrara N
K011772
65.

253

CLINTELLA WESTFALSKA POL 2009 Klacz siwa F: Clinton
M: Marena
K018034
66.

235

CLINTORD'S SON M OS POL 2010 Wałach gniada/173 F: DE418180166510
M: olitesse D'Ete / Italic Des Salines
K018675 DE418180166510
67.

184

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
68.

67

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
PZJ:K024044 P:DE421000281610
69.

49

COMET 240 NIEM. SPORT. GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Chap
M: Gipsy
K022415 DE456370304709
70.

4

CON CHIRA German Sport Horse GER 2009 Mare darkbay/168 F: Convoi/contender
M: Saphira/sacoor
None K016118 DE456570094109
71.

19

CONDIA Deutsches Sportpferd POL 2015 Mare darkbay/170 F: Conthargos
M: Syberia
none
72.

173

CONTINA ELIZAR HOL BEL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
73.

237

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
74.

78

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
K024907
75.

258

CYTAT TYP SZLACHETNY POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir
M: Czarna
K019877 Pol999540081303
76.

181

CZIKO SP POL 2004 Wałach gniada/168 cm F: Ludger / Laptop
M: Czejenka / Lombardo
K012550 616009680092104
77.

197

DAFNE TRAKEŃSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/164 F: Portos
M: Domra
K020644 POL732010066509
78.

247

DE CAMERON SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Check in 2 / Cordalme
M: Dolores / Welt Gang
K027083 616009661125412
79.

157

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze /
M: Delight / Clearway
K024740 DE418185561114
80.

316

DEER DON F:
M:
81.

283

DELTA I Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Turbud Qurinus
M: Dera
brak 616009640062511
82.

89

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Donna Welt / Weltstein
K026826 616009580192814
83.

192

DERYK MŁP POL 2000 Wałach gniada/- F: Faworyt / Fortel
M: Darka / Rahman
K018192 POL0066900811
84.

301

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K017300 616009570101609
85.

222

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Campari M
M: Dabelia
944/19ABC 616 009 54 00689 09
86.

71

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Mag / Empik
M: Dolce Vita / Veloce de Favi
K020280 616006690085011
87.

56

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Cancoon
M: Diablica
K018574 616009640073809
88.

143

DRAGO - POL 2010 Wałach kasztanowata F: -
M: -
-
89.

144

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
K021627 616009670014912
90.

54

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
91.

47

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada/157 cm F: Dakar Z
M: Doria
K020396 616007590061510
92.

62

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo van de Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
K021566 616009510343712
93.

300

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
K021401
94.

37

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/167 F: Ordon
M: Diomeda
K021987
95.

73

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/171 F: Lordanos
M: Lorite
K026668
96.

290

EASY TO LOVE SP POL 2012 Wałach kasztanowata/162 F: Bijou Be
M: Escada as Erika
K027018
97.

207

ECHO MK SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
K020351 616009600231310
98.

79

ELEANOR RIGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Elba / Freedom's Choice
K015451
99.

123

EMAR SP POL 2004 Wałach kasztanowata/164 F: Maram / Aram
M: Ethel / Luron
K010301 616009530412004
100.

266

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
K022107
101.

176

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon / Biskwit
M: Estera / Effendi
K024679 616999540004909
102.

147

ENJOY ME Z - POL 2013 Klacz gniada F: -
M: -
-
103.

298

ERAZM MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada F: Bre Gun
M: Enigma
K025342 616006570147214
104.

223

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Carlos DZ
M: Europa
K025190 616009610018414
105.

319

ETIUDA M F:
M:
106.

244

EVERY TIME Czeski Gorącokrwisty POL 2005 Wałach gniada/165 F: Edminton / Emilion
M: Klasika (Zabudka II) / Zenit - 72
K024400
107.

75

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo
M: Bereusa
K027055 528003201003825
108.

124

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Amerens/Montreal
K027041 528003201008551
109.

63

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
K016311 BELW239690BWP 103OG61
110.

107

FOR CASPARO 2 HAN GER 2010 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
111.

270

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
K020025 616009590149310
112.

177

FREE STAR SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
113.

263

GALA W SP POL 2011 Klacz gniada/173 F: Turbud Quirinus
M: Gambetta / Garantie
K020872 616009670028311
114.

209

GAMBIT-O KWPN BEL 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
K020355 528003201102664 105ZD95
115.

249

GLORIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
K016957 POL009690013308
116.

102

GOLDEN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Alvarez17
M: Goldi
K022449
117.

251

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: Qulester / Quinar
M: Godella / Luron
K012504 POL009690082307
118.

261

GRANULKA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/163 F: Czarownik
M: Granula
K013903 616006540053205
119.

172

GRENTINA GOLD SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/173 F: Louis
M: Gotiwa
K012590 009570025305
120.

51

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
121.

239

GRYS SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Harwest
M: Gina
3101/19 ABC 616 009 61 02015 13
122.

44

HAHI'YA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Heliana / Cabrol
LKRWZJ/1681/19 616009640078113
123.

115

HAMILTON F VDL BEL 2007 Wałach kasztanowata F: TENERIFE VDL / RAPHAEL
M: QUEDA V/D GRUNDEVAL / LANDETTO
K018995 BEL-W-260036-BWP
124.

95

HANKEE DOODLE KWPN POL 2012 Wałach gniada/166 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I / Ahorn Z
K021799 -
125.

278

HEART LIGHTNING Duńska Goracokwista POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat
M: La Mirage
K026235
126.

1

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
K025813 528003201210618
127.

265

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 Mare Bay F: MASSIMO
M: OBELIA D'06 /SAYGON
BELW260753BWP 104WV51
128.

288

HETMAN SP POL 2006 Wałach F: Emetyt
M: Honda
K012539
129.

195

HI DIARADO NIEM. SPORT. POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sardynia / Wantoz
K022620 DE456570175613
130.

246

HIDALGO SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Salazar
M: Halka
K023727 616009540063313
131.

61

HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE KWPN NED 2012 Wałach siwa/170 F: Tornesch
M: Sierra Nevada
LKRWZJ/4972/18 528003201209114
132.

163

HORYŁKA Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/173 F: Jaśmin
M: H-Gracja
K027441 616006590181806
133.

236

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
134.

72

HUAN TWANG R KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech
M: Bulisina R.
K026667
135.

272

HUGO SP POL 2007 Wałach tarantowata/168 F: Eman
M: Hossa
K025736
136.

164

HYRDA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Garson
M: Hewea
K025835 616009610178809
137.

101

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata/. F: Domino de Moyon
M: Ti Fany du Beaumont / Skippy II
K015620
138.

65

IKRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Alvarez 17
M: Istna
K024522 POL 009 67 00065 09
139.

182

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
K014138
140.

109

INGRID SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: -
M: -
K026778 -
141.

148

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
K017976 DE418181686210 105RM16
142.

179

ISABELLA NRPS NED 2013 Klacz kasztanowata/- F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
K026378 528018020132081
143.

50

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
144.

324

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa/171 F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
K024677 616009610140612
145.

166

JAMAIS DEUX SANS TROIS. P BWP BEL 2009 Klacz ciemnogniada F: Quickfeuer Van Koekshof / Heartbreaker
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
K024162 BEL002W00291773
146.

202

JASTRUN MAŁOPOLSKA POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Libretto
M: Jutla
K022260 POL006630258607
147.

140

JIGO Angielska Pełna Krew POL 2011 Wałach gniada F: Rhodesian Winner
M: Junosza
K024123
148.

41

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
K023049 616006590016912
149.

39

KAPITAN KANE SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Player
M: Kasandra
K026487 616009580491411
150.

93

KASAFI SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
K022153 616009670088809
151.

116

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BELG. GORĄC. POL 2010 Wałach gniada/172 F: Borisvan Het Kluizebos
M: Valelaika VD Noordhevve
K017739 056002W00296403
152.

199

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
K022323 DE418180173811
153.

60

KOKAINA SP. POL 2011 Klacz gniada/167 F: Goofi R
M: Kenia
K020848 616009540096011
154.

97

KON'AMIE SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Kontador v.d. Doorndonkhoeve C
M: Titanic S / Marlon
K026439
155.

94

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
07254 POL009540005400
156.

188

KOSMICZNY PRZYPADEK TYP SZLACHETNY POL 2004 Wałach gniada/172 F: NN
M: Kopciuszek
K014367 POL999670131904
157.

297

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
K023065 DE418182528212
158.

193

L-QUICK JUMP NIEM. SPORT. POL 18.03.2013 Klacz gniada F: Quality /
M: La Greta / Celano
K022842 DE455879010213
159.

87

LA PRIM SP POL 2009 Wałach gniada/160 F: Ordon
M: Labada
Brak 616999540004709
160.

203

LA COSTA SP POL 2010 Klacz siwa/160 F: CASTILIO
M: LA BARCELONA
K019251 616 009 54 01201 10
161.

318

LA PRIM F:
M:
162.

294

LACONIEK Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
K021864 056015Z55733811
163.

190

LADY LIMA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Grand Amour
M: Lima
K012637 POL009540039706
164.

276

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
K015615 DE421000404109 104GB31
165.

80

LARIOS HERO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach siwa/174 F: Chaltaire Z
M: Laguna
brak 616 009 64 00330 12
166.

161

LAUFER SP POL 2013 Wałach gniada/179 F: Larron
M: Lillyfer
brak 616009681001813
167.

158

LAVINA 45 HOLSZTYŃSKA POL 2012 Klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
K026547 DE421000533212
168.

43

LAZAR WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/167 F: Agar
M: Liba
Brak 616007520070412
169.

160

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
K012200 POL009540111107
170.

85

LEGIONISTA KOŃ MAŁY POL 2007 Wałach srokata/kuc:145 F: FACET
M: LEGIA
BRAK POL 013670174007
171.

32

LESZCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: Alczyk
M: Lasma
K020446
172.

68

LIBERIA SP POL 2000 Klacz inna F: Tulon
M: Loteria
K014922
173.

306

LIMTENDER F:
M:
174.

264

LIZAK KUC POL 2009 Wałach kasztanowata F: Szaman
M: Blakt's Lianne
K017022
175.

224

LORD ARGENTINUS OLDENBURSKA POL 2005 Ogier gniada/167 F: Lord Pezi
M: Angelina
brak 616999550179905
176.

139

LOVE PARADE HOL POL 2001 Ogier gniada/- F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
K007686 DE421000026601
177.

250

LUCARDIA Małopolska Xxoo POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Ramadan
M: Luczia
KO26889
178.

241

LUCILLA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz siwa/164 F: Lwówek
M: Lakonia
K019266 007520003706 K019266
179.

141

LUCKY M SP POL 2013 Wałach gniada F: De Quidams
M: Layla F
K023229
180.

64

LUKATO -- POL 2006 Wałach gniada/174 F: ----
M: ----
---- -----
181.

91

LUNA MŁP POL 2012 Klacz kara F: Bre Gun / Top Gun
M: ima / Larysz
K024189 616006540039112
182.

268

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
183.

289

MARCEPAN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach kara/173 F: Huzar
M: Mocca
K021574 616006580182312
184.

191

MARCO SP POL 2002 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Quito MB / Boy de la Barre II
M: Marta / Madryt
K008527 POL009611174202
185.

170

MATEO Słowacki Kuc Sportowy POL 26.06.2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monty
M: Kreta
Brak Brak
186.

112

MAXIMUS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
K024723 616009660670013
187.

210

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Horion De libersart /
M: Ischa /
K022913
188.

105

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/. F: Dobel's Cento
M: Mirabel
K018018
189.

238

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
190.

45

MILORD SP POL 2007 Wałach kara/170 F: Corleone Z
M: Marsylia
K 016610 009670088207
191.

321

MIRABELA Deutsches Spotrpferd POL 2012 Klacz ciemnogniada/178 F: Con Calma
M: Metaksa
brak DE 455-8703161-12
192.

267

MONTENEA Z ZANG POL 2013 Klacz gniada F: Montender / Contender
M: Carenza / Carenzo
K024037 056015Z55827113
193.

313

MR.KANNAN F:
M:
194.

205

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar / Maram
M: Carmen / Karbit
K021285 616007520056712
195.

262

NAHALA GP Z ZANG POL 2010 Klacz gniada/167 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
K023689 056015Z55774610
196.

162

NEFRA MAŁOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada/170 F: Frazes
M: Nike
K023526 616006660508011
197.

208

NELSON V/D HUNTERS BWP POL 2013 Wałach gniada/164 F: Hunters Scendro
M: Freya
Brak
198.

42

NEQUIMA SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: IMEQUYL
M: NEQUA
K024804 616 009 69 00573 13
199.

122

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
K020616 01370146K
200.

27

NIRWANA SP POL 2006 Klacz kara/168 F: Oliver
M: Nigeria
KO12282 616009540157706
201.

121

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Gleiding darkbay F: Vandamme
M: Nimfa
POL 616009610123811
202.

3

NORWICH WLPK POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy/Corrado I
M: Niagara/Gaidar
K023436
203.

314

NOW OR NEVER F:
M:
204.

187

NUMERIS ONE WESTFALSKA GER 2012 Klacz gniada/165 F: Numero Uno
M: Jung Maksyma
Brak DE441411085212
205.

215

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
K016456 POL732010050910
206.

310

PABLO SP POL 1999 Wałach siwa F: ELVIS / LE MEXICO
M: PILICA / ELECTRIC CHARGER
K018901
207.

38

PACO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: Ordon
M: Primiera
K023825 616 999 54 01615 09
208.

156

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Pampa / Pumpers
K021863 POL007540048608
209.

108

PANQUIDAM SP POL 2013 Ogier gniada F: Quite Donaldson / Quidam De Revel
M: Panja / Poet
K024070 A0014846S
210.

315

PARYS F:
M:
211.

120

PASJA STARY MŁYN SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Fair Play Coudreau
M: Prekrasnaja / Pursat
K026413
212.

308

PATAGONIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/- F: Bonaparte
M: Korea
K020086 616009540110409
213.

242

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110 K019266
214.

183

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
215.

194

Q 7 (Q SIEBEN) HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
K019363 DE431311437012
216.

216

QIURORA HOLSZTYŃSKA POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
K027288 DE421000619809
217.

81

QUABREL RJT DE L’ETAPE KUCYK POL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V, Co
M: Nina de l’etape, ONCP
Brak 04 315 168 Z
218.

53

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
K015876 DE433330387505
219.

167

QUEST Z ZANG BEL 2005 Wałach gniada/163 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Duchesse / Stalon
K011358 Z-636905 105AJ88
220.

146

QUICKY B Z - POL 2013 Wałach gniada F: -
M: -
-
221.

275

QUIVISTO HOL POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
K025694 DE421000402314
222.

34

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
K025921
223.

186

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
K021677 616009540120912
224.

46

RITUS HAN GER 1997 Wałach gniada F: Ritual
M: Granessa
K005384 DE316965097
225.

113

ROBESPIERE SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: For Pleasure
M: Rock and Roll
K015472 616009661130809
226.

150

ROBIN HOOD- LS Czeski Gorącokrwisty POL 2009 Wałach gniada F: Quick Lauro Z
M: Rokina VD Wateringhoeve
brak
227.

180

ROMEO TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
K025148 616999540094411
228.

303

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
K016387 616009690072010
229.

317

RUBENS SP POL 2011 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
Brak
230.

171

RUBI I WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: Correro/Claudio
M: Rosiczka/Wykrot
K018212
231.

259

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
K021765 HUNMTA100050000
232.

254

SALVADOR OS POL 2009 Wałach gniada/175 F: Sanvaro / Sandro Boy
M: Champs Rouge / Cardero
K018031 DE418180111909
233.

227

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates / Corrado I
M: Samarkanda / Le Voltaire
K009584 POL009690012004
234.

154

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
K021862 616009540140411
235.

155

SARAGOSS SP POL 2012 Wałach kara/167 F: Boockmans Looping
M: Saragossa
Brak 616 009 54 00202 12
236.

302

Scarto F: Piquet
M:
237.

178

SCHIROCCO DES CHAINES SF POL 2006 Ogier siwa/171 F: CassiniII
M: Iola des chaines
Brak 06224835Z
238.

213

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
K024185 DE431311331307 104EH29
239.

214

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616 009 53 02990 09 616009530299009
240.

152

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
K019670 616009540106911 106AO86
241.

18

SFERA S Deutsches Sportpferd POL 2012 Mare darkbay/170 F: Quaterback
M: Sobota
166/19B
242.

174

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
K021797 056015Z55644611
243.

29

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
K022930
244.

198

SOLY JEAS HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Stolzenberg / Stakkato
K024443 DE431317406909
245.

84

SONNY BOY M OLDENBURG POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
K018678 DE433330462909
246.

111

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
K018843 DE418184027910
247.

9

STACUDO BAW POL 2010 Wałach gniada F: Stalypso / Stakkate
M: Medici / Florestine
K019997 DE481810205810
248.

282

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
K022326 DE431314407411
249.

114

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
K018785 DE433331663110
250.

69

SZANOWNA DAMA XO POL 2009 Klacz siwa F: NN
M: NN
Brak
251.

225

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K024158 616999550179910
252.

299

SZTORM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/166 F: Bockman's Looping
M: Storia
K023422 616009540020112
253.

138

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
254.

189

TEZA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Eger / Komandor
M: Tatra I / Tasman
K011879 POL007611032404
255.

200

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487 105XI88
256.

35

TOFFI SP POL 2008 Ogier gniada F: Ordon
M: Tiffany
K025922 616999540099908
257.

248

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
K013909 123
258.

274

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
K023647 616009610027912
259.

77

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holland
K017146 528003000701752 104OR65
260.

58

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud-Ironia / Turbud Tempo
K023355 616009670123711
261.

273

ULA BAJOU K PZHK 2008 Mare Grey F:
M: /
616009610263008 105RK79
262.

277

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: CANCUN
M: TAMIZA-K
BRAK
263.

311

URICELLO HOL GER 2015 Ogier gniada/170 F: Uriko
M: Carpaccio
K027390 Brak
264.

279

VISTA PONYSPORT KOŃ MAŁY POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
K015767 POL013570315307
265.

59

VOLSTRUPGAARD'S COMET DWB DEN 2002 Wałach ciemnogniada F: Coronado II
M: Fremads Caletta
K008227
266.

20

WANTOZ S SP POL 2005 Gleiding chestnut/170 F: Wantoz
M: Alinka 5
K009717 POL009540018605
267.

125

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Graf Quidam /
M: Wenus / Szron
K025488 616009540117209
268.

168

WIGONIA M SP POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: So in Love
M: Wersja/Pluspunkt
Brak 616009690079111
269.

307

WIKI F:
M:
270.

99

WINNIE MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Bre-Gun
M: Wiza
K023824 616006540098712
271.

55

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
K011252 DE421000087006
272.

201

ZINA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:147 F: Nn
M: Nn
K027017 616098200257106
273.

271

ZIRROCO AIR HOLST POL 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL/ Mr. Blue
M: Zalza/ Con Air
K018528 DE421000564711
Rider Club
Competition
Prize
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
15
25
150
SUM:
190.00
Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
230
SUM:
230.00
Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
80
SUM:
80.00
Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
150
SUM:
150.00
Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
250
180
130
SUM:
560.00
Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
130
SUM:
130.00
Ferdyn Magdalena ASK Świerklaniec
100
50
100
SUM:
250.00
Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
280
80
250
220
280
190
SUM:
1300.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
550
450
300
SUM:
1300.00
Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
25
15
SUM:
40.00
Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
350
500
SUM:
850.00
Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
300
120
200
SUM:
620.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
200
200
700
150
220
350
80
450
SUM:
2350.00
Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
190
80
SUM:
270.00
Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
130
SUM:
130.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
250
80
180
50
400
SUM:
960.00
Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
150
550
700
350
SUM:
1750.00
Kośnik Aleksandra Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
30
SUM:
30.00
Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
230
SUM:
230.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
200
200
170
SUM:
570.00
Koza Paulina KJ Trachy
220
SUM:
220.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
50
850
50
SUM:
950.00
Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
750
SUM:
750.00
Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
300
SUM:
300.00
Langer Kaja KJK Romico Żywiec
60
SUM:
60.00
Majer Beata Klub Jeździecki Global
350
SUM:
350.00
Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
100
70
SUM:
170.00
Murdzia Seweryn bkp
650
100
1300
SUM:
2050.00
Murdzia Seweryn POL
150
SUM:
150.00
Nikolas Kaja bpk
15
SUM:
15.00
Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
190
270
130
350
250
SUM:
1190.00
Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
30
SUM:
30.00
Piech Monika PLKJ Pless?wka
180
SUM:
180.00
Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
350
130
650
SUM:
1130.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
80
450
450
1800
SUM:
2780.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
120
170
60
250
500
300
SUM:
1400.00
Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
50
SUM:
50.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
SUM:
80.00
Skrzypiec Agata
350
SUM:
350.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
100
190
350
50
50
250
SUM:
990.00
Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
80
SUM:
80.00
Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
30
SUM:
30.00
Stopa Maciej KJ IMPULS DĄBROWA GÓRNICZA
130
290
SUM:
420.00
Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
270
270
SUM:
540.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
100
50
300
450
60
50
1050
100
650
1000
SUM:
3810.00
Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
60
15
SUM:
75.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2019-06-07
15
2019-06-07
9
2019-06-09
9
LUKATO (64)
2019-06-08
16
2019-06-07
31
2019-06-07
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2019-06-08
Babczyńska Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
MARCO (191)
2019-06-07
22
2019-06-07
2019-06-08
6
2019-06-09
16
Baca Anna
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (254)
2019-06-07
17
2019-06-07
17
2019-06-08
10
2019-06-08
35
2019-06-09
17
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
ISABELLA (179)
2019-06-07
11
2019-06-07
40
2019-06-08
28
2019-06-08
9
2019-06-09
5
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
2019-06-07
30
2019-06-07
15
2019-06-08
8
2019-06-08
17
2019-06-09
9
SZAROTKA (225)
2019-06-07
30
2019-06-07
39
2019-06-08
16
2019-06-08
32
2019-06-09
19
Bielak Amelia
Bpk
LAZAR (43)
2019-06-08
35
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
Bomba Bartosz
Kj Trachy Sośnicowice
ILONA (182)
2019-06-07
41
2019-06-07
54
2019-06-08
35
2019-06-08
42
2019-06-09
46
PRINCE (183)
2019-06-07
5
2019-06-07
47
2019-06-08
40
2019-06-08
31
2019-06-09
27
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-07
4
2019-06-07
23
2019-06-08
48
2019-06-09
32
2019-06-08
3
Bula Katarzyna
Klub Jeździecki Lando
ERAZM (298)
2019-06-07
9
2019-06-07
35
Bula Szymon
Klub Jeździecki Lando
MARCEPAN (289)
2019-06-07
33
2019-06-07
46
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
2019-06-07
31
2019-06-07
9
2019-06-08
9
2019-06-08
9
15
2019-06-09
14
C BAS (74)
2019-06-07
10
25
2019-06-07
16
2019-06-08
16
2019-06-09
7
150
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2019-06-07
10
2019-06-07
40
2019-06-08
14
2019-06-08
37
2019-06-09
18
2019-06-07
58
2019-06-07
8
2019-06-08
10
2019-06-08
18
2019-06-09
30
Burzyńska Ewa
OJ Lukasyna
CARGO (165)
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża Wrocław
GAMBIT-O (209)
2019-06-07
26
2019-06-07
13
2019-06-08
13
2019-06-09
30
MEADOW (210)
2019-06-07
14
2019-06-08
4
230
2019-06-09
11
2019-06-07
25
MR.KANNAN (313)
2019-06-07
41
2019-06-07
36
2019-06-08
11
2019-06-09
8
2019-06-07
59
2019-06-07
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
BANOVEY (206)
2019-06-07
31
2019-06-08
22
2019-06-07
33
2019-06-09
13
ECHO MK (207)
2019-06-07
36
2019-06-08
13
2019-06-09
6
80
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
TEZA (189)
2019-06-07
33
2019-06-08
14
Ciołczyk Piotr
KJ Mustang Jaworzno
CAFETE (309)
2019-06-07
17
2019-06-07
19
2019-06-08
25
2019-06-08
2019-06-09
19
Cymbryłowicz Magdalena
nz
MILORD (45)
2019-06-07
34
2019-06-07
34
2019-06-08
7
2019-06-08
11
2019-06-09
14
Czekaj Przemysław
LKJ Ostroga Opole
2019-06-07
12
2019-06-09
9
2019-06-08
12
EMAR (123)
2019-06-07
26
2019-06-07
5
150
2019-06-08
21
2019-06-09
17
Czwórnóg Klaudia
KJK Szary Michałowice
CANOLATO (252)
2019-06-07
2019-06-07
12
2019-06-08
21
2019-06-09
9
Czyż Kamila
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-06-07
46
2019-06-07
2019-06-08
18
2019-06-08
2019-06-09
5
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
SIGMA (29)
2019-06-07
4
2019-06-07
42
2019-06-08
4
2019-06-08
24
2019-06-09
2
ALIBI (30)
2019-06-07
7
2019-06-07
25
2019-06-08
1
250
2019-06-08
4
180
2019-06-09
3
130
Dziędziel Julia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
HYRDA (164)
2019-06-09
22
2019-06-09
3
Dziemba Olivia
BPK
2019-06-08
17
2019-06-07
3
2019-06-07
29
2019-06-08
2019-06-09
15
TOP MAN (248)
2019-06-07
8
2019-06-07
2019-06-08
9
2019-06-09
2
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-06-07
3
130
2019-06-07
38
2019-06-08
13
2019-06-08
21
2019-06-09
15
Ferdyn Magdalena
ASK Świerklaniec
2019-06-07
30
2019-06-08
18
2019-06-09
11
2019-06-08
19
Ferdyn Magdalena
ASK Świerklaniec
CANTANIS (286)
2019-06-07
6
100
2019-06-07
8
50
2019-06-08
34
2019-06-08
10
2019-06-09
8
100
Fiedeń Kaja
brak
DERYK (192)
2019-06-07
2019-06-07
27
2019-06-08
26
2019-06-08
2019-06-09
Fiedorowicz Kaja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
HUGO (272)
2019-06-07
28
2019-06-07
2019-06-08
30
2019-06-08
2019-06-09
Flankowska Justyna
KJ Ślężą
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
47
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
2019-06-07
2019-06-07
47
2019-06-08
28
2019-06-08
46
2019-06-09
10
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
SCYTIA (214)
2019-06-07
11
2019-06-07