Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO*B + ZRiT Equistriada II etap
Wilkowice, 7-9 czerwca

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Babczyńska Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2005 (JM.)
O045329
4. Baca Anna Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
Regionalna: A(w) B(III) - LZ
5. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
6. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
7. Bielak Amelia Bpk
2006 (JM.)
Brak
8. Bomba Bartosz Kj Trachy Sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
9. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
O036058
10. Bula Katarzyna Klub Jeździecki Lando
S
O026592
11. Bula Szymon Klub Jeździecki Lando
S
O031734
12. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
13. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
14. Burzyńska Ewa OJ Lukasyna
2006 (JM.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
15. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
16. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O040158
17. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
18. Ciołczyk Piotr KJ Mustang Jaworzno
1998 (MJ.)
O023918
19. Cymbryłowicz Magdalena nz
S
brak
20. Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
2002 (J.)
O034268
21. Czwórnóg Klaudia KJK Szary Michałowice
S
O004941
22. Czyż Kamila JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2002 (J.)
O027042
23. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
24. Dziędziel Julia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O030772
25. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
26. Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O012829
27. Ferdyn Magdalena ASK Świerklaniec
S
R026907
28. Ferdyn Magdalena ASK Świerklaniec
S
R026907
29. Fiedeń Kaja brak
2008 (Mł.)
brak
30. Fiedorowicz Kaja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O040327
31. Flankowska Justyna KJ Ślężą
32. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
33. Galocz Masza Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O047315
34. Gałas Amelia KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2005 (JM.)
O046091
35. Gaweł Julia St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O037360
36. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O037079
37. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
38. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
39. Gut Magdalena
40. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
41. Hordyczko Inez BPK
2005 (JM.)
O042443
42. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
43. Janasik Dobrosława Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
O012347
44. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
45. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
46. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O013113
47. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (J.)
O033831
48. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (MJ.)
O026423
49. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
50. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (JM.)
O044736
51. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (MJ.)
O034396
52. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
53. Klaassen Izabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
54. Klekot Jakub Klub Jeździecki Zbrosławice
2003 (J.)
O048007
55. Kluska Natalia BPK - SLA
2005 (JM.)
O046739
56. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
57. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
58. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
brak
59. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
60. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
61. Kośnik Aleksandra Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
S
O001558
62. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
63. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
64. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
65. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
66. Koza Paulina KJ Trachy
S
Nr PZJ: O001974
67. Kozioł Grażyna St. KJ Preria Wilkowice
S
O045016
68. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
69. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
70. Kras Magdalena
71. Kroczek Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
O051995
72. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (J.)
O034307
73. Krywult Barbara Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
2003 (J.)
O036409
74. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
75. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
76. Ksiądz Patrycja BPK - SLA
2000 (MJ.)
O039762
77. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
78. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
79. Kulawik Anna ASK Świerklaniec
2005 (JM.)
O048752
80. Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
S
O000324
81. Kumorek Zuzanna KJ Zbrosławice
2002 (J.)
O035265
82. Kurasz Dominika Katowicki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
5982/19 AB
83. Kuśnierz Katarzyna BPK
S
O042442
84. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O027311
85. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
86. LARKOWSKI WIKTOR
87. Lazar Anna KJ Profit
S
Brak
88. Leda Karolina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (JM.)
0041750
89. Leniarska Pola KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2007 (JM.)
O032108
90. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
O020157
91. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
92. Magdalena Kras KS SMALL CHERRY
S
O003162
93. Majer Beata Klub Jeździecki Global
S
0003580
94. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
95. Meller Magdalena LKJ OCHABY
S
O000862
96. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
97. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
98. Mundziakiewicz Julia bpk
2003 (J.)
O049753
99. Murdzia Seweryn bkp
S
O006295
100. Murdzia Seweryn POL
S
4281968Y
10119999
101. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
brak
102. Nepora Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O030717
103. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
104. Nosal Natalia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O051468
105. Nosalik Kinga Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2000 (MJ.)
O036065
106. Nowak Anna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O020807
107. Nowak Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2003 (J.)
Brak
108. Oleszczuk Julia Klub Jeździecki Zbrosławice
2002 (J.)
brak
109. Orlicka Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O025529
110. Osior Martyna brak
2005 (JM.)
O045822
111. Pal Nikola JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O035731
112. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
113. Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2002 (J.)
O045147
114. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
115. Piela Katarzyna JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2000 (MJ.)
O039461
116. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
117. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (J.)
O031245
118. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
119. Pietrzak Emilia POL
2003 (J.)
10171142
120. Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2001 (J.)
O047809
121. Pilarska Anna Klub Jeździecki Profit Orzesze
S
O022416
122. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
123. Płaza Milena Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2004 (JM.)
O039763
124. Poliwoda Dominika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
125. Poliwoda Weronika LKJ Ochaby
2002 (J.)
O029239
126. Pośpiech Elżbieta Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
S
O045821
127. Prażuch Anna KJ Zbrosławice
2006 (JM.)
O047213
128. Rachwał Piotr KJ Szary Michałowice
S
O025098
129. Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
S
O024300
130. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
131. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
132. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
133. Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
134. Rumin Anna KJ Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
135. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
136. Sas Eliza Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (JM.)
O045330
137. Skrzypiec Agata
138. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
139. Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
S
PZJ: B(I) - LZPZJ/648/18
140. Słoniec Natalia KJ Preria Wilkowice
2002 (J.)
None
141. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
142. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (J.)
O039122
143. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
144. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
145. Stopa Maciej KJ IMPULS DĄBROWA GÓRNICZA
S
O000886
146. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
O034333
147. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
148. Sztuka Michalina JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2004 (JM.)
O044565
149. Tomanek Olga KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O033895
150. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
151. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
152. Urban Bartłomiej LKJ Deresz
S
O008960
153. Wiesner Wacław LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
S
0041084
154. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (J.)
O036701
155. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
156. Wolf Paulina KS Faruk
S
Brak
157. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
S
O023187
158. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
159. Zielińska Janina KJ Preria Wilkowice
2008 (Mł.)
Brak
160. Zinek Agnieszka Ludowy klub jeździecki Deresz
S
Brak
161. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

103

ADELANO SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Castiglione L
M: Adelina
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K020891
2.

92

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi
M: Arlin
O: Agata Poliwoda
B: Mateusz Michalski
K015857 616009670088109
3.

30

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
O: Arkadiusz Dratwiński Biuro Doradztwa Gospodarczego
B: SK Udórz
K020732 POL006540045706
4.

284

ALINA PZHK POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
616009690142710 105TU05
5.

280

AMANITA Czeska Gorącokrw. CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
O: Agnieszka Pietryszyn
B: Pavel Kondziolka
K022205 203010237913008
6.

320

Amat M F:
M:
O:
B:
7.

145

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
O: Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K020987 616009540102411
8.

24

ANDIAMO GIRL Oldenburska POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Andiamo Hippica
M: Alkora
O: Magdalena Gałas
B: Maciej Stopa
K025780 DE418183339911
9.

76

APERITIF M POL 2006 Wałach biała F: Fusain Du Defey
M: Auforta
O: Roland Kosmol
B: SK Łąck
K010076
10.

25

ARAGONIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/158 F: RAMMSTEIN
M: ANDORRA
O: IWONA LENIARSKA
B: SUSZEK ANDRZEJ
K024625 616009580496712
11.

322

ARENA F:
M:
O:
B:
12.

2

ARGENTIK 2 HOL GER 2010 Ogier siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Farina XV / Lacapo
O: Fera Equestrian
B: Holsteiner Pferdes
K023692 DE421000096910
13.

285

AWANGARDA Polski Koń Szlachetnej Pólkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/163 F: Vittorio
M: Allez Pologne
O: Kinga Nosalik
B: leszczyński Krzysztof
K026631 616009520019112
14.

260

AWANTAŻ Małopolska POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
O: Łukasz Kot
B: Bogusław Dąbrowski
K020799 616006550027110
15.

169

BACARDIA Holsztyńska POL 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Baracuda
M: Uno V
O: Marek Szweda
B: -
Brak DE 421000187114
16.

70

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
O: Roland Kosmol
B: Roland Kosmol
K024771 616009540053914
17.

100

BALOU BALOU SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Sofia po wantoz
O: Izabela Safinowska
B: Izabela Safinowska
K023192
18.

206

BANOVEY KWPN POL 2006 Wałach siwa/165 F: SYDNEY
M: JANOVA
O: Całka Justyna
B: HOL
K015378
19.

211

BENTLEY Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/169 F: Cordess
M: Brendy
O: Robert Oswald
B: Zawiślak Cezary
K024509 616009520012513
20.

323

BERLINA F:
M:
O:
B:
21.

104

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K020889
22.

31

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Agnieszka Kolińska
B:
K016899 616009690190108 105LX02
23.

52

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K021112 DE433332146211
24.

292

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
O: MAGDALENA ROSTEK
B: RENATA CHRZĄSZCZKIEWICZ
K020788 6160096901285
25.

151

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
26.

74

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada F: Spartacus / Galina
M: Catillia / Eurocommerce Berlin
O: Przemysław Bule
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K018547 616009510354011
27.

212

CABALTICA Oldenburg POL 2008 Klacz kasztanowata/175 F: Cordiolan / Cardino
M: Grand Baluba / Baloubet Du Rouet
O: Adam Janus Jr
B: Gestuet Lewit
K018552 DE418181327008 276098102367146
28.

309

CAFETE Oldenburska POL 2006 Klacz siwa F: Cope de Cour
M: Querida
O: Artur Kuźma
B: Zbigniew Kostrzewski
K015116
29.

281

CALIDA R Hanowerska DEU 2008 Klacz siwa F: Chalet
M: Guste
O: Anna Michalik
B: Niemcy
brak
30.

295

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada F: Conthargos / Converter
M: Loubette / Baloubet Du Rouet
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023063 DE418182536211
31.

240

CAMPINO BURME Hannowerska GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
O: Małgorzata Polok
B: Heinrich Burmester
K024504 DE431316854710
32.

252

CANOLATO SP GER 2009 Wałach siwa F: CANOSO/ CATOKI
M: H-CATHLEEN/ CALATO
O: Paul Sprehe
B: Paul Sprehe
-
33.

286

CANTANIS Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
O: Magdalena Ferdyn
B: Jakub Rogacki
K022029 616007610053912
34.

245

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
35.

165

CARGO Hanowerska POL 2005 Wałach gniada/176 F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
O: Przemysław Burzyński
B: Przemysław Burzyński
K009544 DE431316567405
36.

185

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Sylwia Dziubińska
B: Gestuet Lewitz
K012701 DE418180527206
37.

98

CASSAL V Est. Sport. EST 2013 Klacz kara/. F: Close Harmony
M: Ortega / Orly Chin de Muze
O: Sonia Gaj
B: Peeter Viaard
K026440
38.

269

CASSINA 20 OLD GER 2012 Klacz siwa F: Casino Berlin /
M: Furstin Quinta O / Quintender
O: Michał Krzemień
B:
K024897 DE418180206612
39.

196

CASSINIA Oldenburska POL 2008 Klacz gniada/175 F: Casini II
M: Bonita
O: Mariam Pervez
B: - Siergiej Małgorzata i Tomasz
K014104 Pol666777886554578 DE418180684909
40.

305

Catalaya F:
M:
O:
B:
41.

296

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata F: Cassini II
M: Qua
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
K022324
42.

88

CENTESSA HAN POL 2007 Klacz kara/162 F: C-Indoctro
M: Sally
O: Aleksandra Kosmol
B: -
K014088
43.

82

CHALANDRA Wirtemberska POL 2011 Klacz gniada/162 F: Ciacomo/Cor de la Bryere
M: Salandra/Sandro Z
O: Patryk Mike
B: Mike Patryk
K023886 DE473730687711
44.

153

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
O: Karolina Nowak
B: Karolina Nowak
Brak Brak
45.

149

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: Eliza Masny
B: .
K023614
46.

312

CLAIRE LG SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Puma
M: Carrara N
O: Eliza Stranc-Haberstroh
B: Agro-Mazury Sp. z o.o.
K011772
47.

235

CLINTORD'S SON M OS POL 2010 Wałach gniada/173 F: DE418180166510
M: olitesse D'Ete / Italic Des Salines
O: Anna i Jacek Mierzwińscy
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018675 DE418180166510
48.

184

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/172 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
O: Andrzej Kubik
B: Gestuet Lewitz
K012175 DE418181424407
49.

67

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
O: Barbara Rygoł
B: PETZOLD SUSANNE
PZJ:K024044 P:DE421000281610
50.

49

COMET 240 Niem. Sport. GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Chap
M: Gipsy
O: Kaprzyk Ewa
B: Claudia Heddicke
K022415 DE456370304709
51.

4

CON CHIRA German Sport Horse GER 2009 Mare darkbay/168 F: Convoi/contender
M: Saphira/sacoor
O: Michał Słoniec
B: X
None K016118 DE456570094109
52.

237

CORNET MW Wałach POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
O: Adam Wojda
B: Witold Pietrzyk
K026867 DE433330558114
53.

78

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
O: Beata Glück
B: SK Kozienice spółka z o.o.
K024907
54.

258

CYTAT Typ Szlachetny POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir
M: Czarna
O: Liwia Król
B: Brak
K019877 Pol999540081303
55.

181

CZIKO SP POL 2004 Wałach gniada/168 cm F: Ludger / Laptop
M: Czejenka / Lombardo
O: ELAY Sławomir Piela
B: Sylwester Kosiński
K012550 616009680092104
56.

197

DAFNE Trakeńska POL 2009 Klacz kasztanowata/164 F: Portos
M: Domra
O: Michał Sas
B: Mirosław Kulpiński
K020644 POL732010066509
57.

247

DE CAMERON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 12.03.2012 Wałach gniada F: Check In 2
M: Dolores
O: Magdalena Ferdyn
B: Remigiusz Makowski
Brak 616009661125412
58.

157

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze /
M: Delight / Clearway
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K024740 DE418185561114
59.

316

DEER DON F:
M:
O:
B:
60.

89

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada//// F: Cabrol
M: Donna Welt
O: Paulina Wolf
B: Guz Iwona
Brak
61.

192

DERYK MŁP POL 2000 Wałach gniada/- F: Faworyt / Fortel
M: Darka / Rahman
O: Przemysław Czekaj
B: Przemysław Czekaj
K018192 POL0066900811
62.

301

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
O: Maciej Stopa
B: Jacek Soska
K017300 616009570101609
63.

222

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Campari M
M: Dabelia
O: Katarzyna Leda
B: Golec Henryk
944/19ABC 616 009 54 00689 09
64.

71

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Mag / Empik
M: Dolce Vita / Veloce de Favi
O: Przemysław Bule
B: SK Ochaby
K020280 616006690085011
65.

143

DRAGO - POL 2010 Wałach kasztanowata F: -
M: -
O: Monika Respondek
B: -
-
66.

144

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
O: Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk
B: Maria Czuchryta
K021627 616009670014912
67.

54

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magda Kamińska
B: Magda Kamińska
K019349 616999540162510
68.

47

DRIADA ZK WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada/157 cm F: Dakar Z
M: Doria
O: Ryszard Biliszak
B: KJ Zbyszko
K020396 616007590061510
69.

62

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo van de Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
O: Rajmund Adamietz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021566 616009510343712
70.

37

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/167 F: Ordon
M: Diomeda
O: Kamil Sobczyk
B: Leszek Kośnik
K021987
71.

73

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/171 F: Lordanos
M: Lorite
O: Przemysław Bule
B: -
K026668
72.

207

ECHO MK SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K020351 616009600231310
73.

79

ELEANOR RIGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Elba / Freedom's Choice
O: Krzysztof Rumin
B: Michał Szadkowski
K015451
74.

123

EMAR SP POL 2004 Wałach kasztanowata/164 F: Maram / Aram
M: Ethel / Luron
O: Agnieszka Czekaj
B: SK Prudnik
K010301 616009530412004
75.

266

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
O: Artur Wiśniewski
B: Jerzy Dominiak
K022107
76.

298

ERAZM Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Bre Gun
M: Enigma
O: Katarzyna Bula
B: Jacek Soska
K025342 616006570147214
77.

223

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Carlos DZ
M: Europa
O: Piotr Kaliciński
B: Stefan Dziewięcki
K025190 616009610018414
78.

319

ETIUDA M F:
M:
O:
B:
79.

244

EVERY TIME Czeski Gorącokrwisty POL 2005 Wałach gniada/165 F: Edminton / Emilion
M: Klasika (Zabudka II) / Zenit - 72
O: Katarzyna Bugla
B: TJ SLOVAN
K024400
80.

75

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo
M: Bereusa
O: Roland Kosmol
B: brak
K027055 528003201003825
81.

124

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Amerens/Montreal
O: Gospodarstwo Rolne Janusz Mike
B: Black Horse
K027041 528003201008551
82.

63

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311 BELW239690BWP 103OG61
83.

107

FOR CASPARO 2 HAN GER 2010 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
O: Agnieszka Gaborska
B: Agnieszka Gaborska
K019948 DE431314312810
84.

270

FOREST SP POL 2010 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Turbud Fabel / Fanimo
O: Salih Barlas
B:
K020025 616009590149310
85.

263

GALA W SP POL 2011 Klacz gniada/173 F: Turbud Quirinus
M: Gambetta / Garantie
O: Marek Rosiak i Jacek Mierzwiński
B: Marek Rosiak
K020872 616009670028311
86.

209

GAMBIT-O KWPN BEL 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
O: Zbigniew Jankowski
B:
K020355 528003201102664 105ZD95
87.

251

GOSTERA SP POL 2007 Klacz gniada F: Qulester / Quinar
M: Godella / Luron
O: Henryk Barda
B: SK Prudnik
K012504 POL009690082307
88.

261

GRANULKA Małopolska POL 2005 Klacz gniada/163 F: Czarownik
M: Granula
O: Agata Trudzińska
B: Izabela Serówka-Janasik
K013903 616006540053205
89.

172

GRENTINA GOLD SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/173 F: Louis
M: Gotiwa
O: Anna Nowak
B: Marek Siwiec
K012590 009570025305
90.

51

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K026454 056007000G52862
91.

239

GRYS SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Harwest
M: Gina
O: Anna Morawin
B: Gałązka Krzysztof
3101/19 ABC 616 009 61 02015 13
92.

44

HAHI'YA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Heliana / Cabrol
O: Klaudia Rajtar-Wojciechowska
B: Tomasz Jankowski
LKRWZJ/1681/19 616009640078113
93.

278

HEART LIGHTNING Duńska Goracokwista POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat
M: La Mirage
O: Beata Majer
B: Lena Lind
K026235
94.

1

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
O: Iwona Kluska
B: NEDERLANDS POOLS PAARDENCENTRUM SPZOO
K025813 528003201210618
95.

265

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 Mare Bay F: MASSIMO
M: OBELIA D'06 /SAYGON
O: Michal Kazmierczak
B: PETER LINMANS
BELW260753BWP 104WV51
96.

288

HETMAN SP POL 2006 Wałach F: Emetyt
M: Honda
O: Monika Piech
B: Piech Kazimierz
K012539
97.

246

HIDALGO SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Salazar
M: Halka
O: Monika Piech
B: Tomasz Tura
K023727 616009540063313
98.

61

HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE KWPN NED 2012 Wałach siwa/170 F: Tornesch
M: Sierra Nevada
O: Marcin Piksa
B: F.A.B. Pas
LKRWZJ/4972/18 528003201209114
99.

163

HORYŁKA Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/173 F: Jaśmin
M: H-Gracja
O: Anna Nowak
B: Tomasz Balcerek
K027441 616006590181806
100.

236

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
O: Dziemba Zygmunt
B: Schmidt ingeborg
K027183 124
101.

72

HUAN TWANG R KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech
M: Bulisina R.
O: Przemysław Bule
B: -
K026667
102.

272

HUGO SP POL 2007 Wałach tarantowata/168 F: Eman
M: Hossa
O: Fiedorowicz Krystyna
B: Kmiecik Marek
K025736
103.

164

HYRDA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Garson
M: Hewea
O: Anna Nowak
B: Janusz Majchrzak
K025835 616009610178809
104.

101

I LOVE YOU DU BEAUMONT BWP POL 2008 Klacz kasztanowata/. F: Domino de Moyon
M: Ti Fany du Beaumont / Skippy II
O: -
B: -
K015620
105.

182

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
K014138
106.

109

INGRID SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: -
M: -
O: -
B: -
K026778 -
107.

148

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
108.

179

ISABELLA New Forest Pony NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc: F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
O: Badura Katarzyna
B: P. Burg
brak 528018020132081
109.

50

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
O: Gierek Aleksander
B: Gerby de Busschere
K018996 056002W00291163
110.

324

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa/171 F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
O: Nikola Pal
B: Andrzej Żejmo
K024677 616009610140612
111.

140

JIGO Angielska Pełna Krew POL 2011 Wałach gniada F: Rhodesian Winner
M: Junosza
O: Katarzyna Kuśnierz
B: SK Moszna
K024123
112.

41

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
O: Dariusz Kluska
B: Stadnina Koni Prudnik
K023049 616006590016912
113.

39

KAPITAN KANE SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Player
M: Kasandra
O: Agnieszka Kozłowska - Urban
B: Agnieszka Marzęda
K026487 616009580491411
114.

93

KASAFI SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
O: Agata Poliwoda
B: Tomasz Gałczyński
K022153 616009670088809
115.

116

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL Belg. Gorąc. POL 2010 Wałach gniada/172 F: Borisvan Het Kluizebos
M: Valelaika VD Noordhevve
O: Tomasz Czyż
B: Franken Corneel
K017739 056002W00296403
116.

199

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
O: Grzegorz Gola
B: Zbigniew Kostrzewski
K022323 DE418180173811
117.

60

KOKAINA SP. POL 2011 Klacz gniada/167 F: Goofi R
M: Kenia
O: Marcin Piksa
B: Katowicki Klub Jeździecki
K020848 616009540096011
118.

94

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
O: Jan Gaj
B: Urszula & Adam Zawislok
07254 POL009540005400
119.

297

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
O: Zbigniew Kostrzewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K023065 DE418182528212
120.

193

L-QUICK JUMP Niem. Sport. POL 18.03.2013 Klacz gniada F: Quality /
M: La Greta / Celano
O: Halina Remisz
B: Zbigniew Szumlakowski
K022842 DE455879010213
121.

87

LA PRIM SP POL 2009 Wałach gniada/160 F: Ordon
M: Labada
O: Leszek Kośnik
B: Leszek Kośnik
Brak 616999540004709
122.

203

LA COSTA SP POL 2010 Klacz siwa/160 F: CASTILIO
M: LA BARCELONA
O: DOROTA LENIK
B: CYSPER WOJCIECH
K019251 616 009 54 01201 10
123.

318

LA PRIM F:
M:
O:
B:
124.

294

LACONIEK Z Zangersheide GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
O: DOROTA ROGOSZ
B: PAUL SCHOCKEMOEHLE
K021864 056015Z55733811
125.

190

LADY LIMA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Grand Amour
M: Lima
O: Elżbieta Pośpiech
B: Poznaska M
K012637 POL009540039706
126.

276

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
127.

80

LARIOS HERO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach siwa/174 F: Chaltaire Z
M: Laguna
O: Jolanta Zielińska
B: Burek Józef
brak 616 009 64 00330 12
128.

161

LAUFER SP POL 2013 Wałach gniada/179 F: Larron
M: Lillyfer
O: Izabela Janasik
B: Izabela Janasik
brak 616009681001813
129.

43

LAZAR Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/167 F: Agar
M: Liba
O: Dariusz Bielak
B: Korona Tomasz
Brak 616007520070412
130.

160

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 POL009540111107
131.

306

LIMTENDER F:
M:
O:
B:
132.

264

LIZAK KUC POL 2009 Wałach kasztanowata F: Szaman
M: Blakt's Lianne
O: Paweł Śniegucki
B: Paweł Śniegucki
K017022
133.

224

LORD ARGENTINUS Oldenburska POL 2005 Ogier gniada/167 F: Lord Pezi
M: Angelina
O: NN
B: NN
brak 616999550179905
134.

139

LOVE PARADE HOL POL 2001 Ogier gniada/- F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686 DE421000026601
135.

250

LUCARDIA Małopolska Xxoo POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Ramadan
M: Luczia
O: Wacław Wiesner
B: Prudnik
KO26889
136.

241

LUCILLA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa/164 F: Lwówek
M: Lakonia
O: Marek Handzlik
B: ośrodek
K019266 007520003706 K019266
137.

141

LUCKY M SP POL 2013 Wałach gniada F: De Quidams
M: Layla F
O: Dominik Słodczyk i Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K023229
138.

64

LUKATO -- POL 2006 Wałach gniada/174 F: ----
M: ----
O: Rajmund Adamietz
B: ----
---- -----
139.

91

LUNA MŁP POL 2012 Klacz kara F: Bre Gun / Top Gun
M: ima / Larysz
O: Jakub Gaweł
B: Marta Heblik
K024189 616006540039112
140.

268

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
O: Gerard Gruca
B: Gerard Gruca
K022939 056015Z55826913
141.

289

MARCEPAN Małopolska POL 2012 Wałach kara/173 F: Huzar
M: Mocca
O: TLP Inwest
B: Łój Aleksander
K021574 616006580182312
142.

191

MARCO SP POL 2002 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Quito MB / Boy de la Barre II
M: Marta / Madryt
O: Agnieszka Babczyńska
B: Bauwens Mario Sady
K008527 POL009611174202
143.

170

MATEO Słowacki Kuc Sportowy POL 26.06.2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monty
M: Kreta
O: Karolina Nowak
B: Karolina Nowak
Brak Brak
144.

210

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Horion De libersart /
M: Ischa /
O: Anna i Jan Chrzanowski
B:
K022913
145.

105

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/. F: Dobel's Cento
M: Mirabel
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K018018
146.

238

MILAGROSS Typ. Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Adam Wojda
B: nn
K023004 616999600286011
147.

45

MILORD SP POL 2007 Wałach kara/170 F: Corleone Z
M: Marsylia
O: Magdalena Cymbryłowicz
B: Jochymek Kazimierz
K 016610 009670088207
148.

321

MIRABELA Deutsches Spotrpferd POL 2012 Klacz ciemnogniada/178 F: Con Calma
M: Metaksa
O: Julia Oleszczuk
B: Tadeusz Tomala
brak DE 455-8703161-12
149.

267

MONTENEA Z ZANG POL 2013 Klacz gniada F: Montender / Contender
M: Carenza / Carenzo
O: Gerard Gruca
B: Gerard Gruca
K024037 056015Z55827113
150.

313

MR.KANNAN F:
M:
O:
B:
151.

205

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Dilmar / Maram
M: Carmen / Karbit
O: Piotr Rachwał
B: Józef Charyton
K021285 616007520056712
152.

262

NAHALA GP Z ZANG POL 2010 Klacz gniada/167 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
K023689 056015Z55774610
153.

162

NEFRA Małopolska POL 2011 Klacz gniada/170 F: Frazes
M: Nike
O: Anna Nowak
B: Bieliński Pawał
K023526 616006660508011
154.

42

NEQUIMA SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: IMEQUYL
M: NEQUA
O: ADAM PRAŻUCH
B: STADNINA KONI PRUDNIK
K024804 616 009 69 00573 13
155.

122

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
156.

121

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Vandamme
M: Nimfa
O: Magdalena Ferdyn
B: Dariusz Mantaj
brak 616009610123811
157.

3

NORWICH WLPK POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy/Corrado I
M: Niagara/Gaidar
O: Ireneusz Ćwik
B: Ireneusz Ćwik
K023436
158.

314

NOW OR NEVER F:
M:
O:
B:
159.

215

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
160.

38

PACO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: Ordon
M: Primiera
O: Marcelina Wolny
B: Leszek Kośnik
K023825 616 999 54 01615 09
161.

156

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Pampa / Pumpers
O: Aleksandra Ryt
B: Szczepan Prokopowicz
K021863 POL007540048608
162.

242

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
O: Marek Handzlik
B: Technikum chodowli koni w żywcu
K019266 616009540070110 K019266
163.

183

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
O: Stefania Król
B: Krzysztof Król
K014139
164.

194

Q 7 (Q SIEBEN) HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
O: Paulina Koza
B:
K019363 DE431311437012
165.

216

QIURORA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
O: Jan Pietraszko
B: Sprehe
K027288 DE421000619809
166.

81

QUABREL RJT DE L’ETAPE KUCYK POL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V, Co
M: Nina de l’etape, ONCP
O: Jolanta Zielińska
B: Jean Pierre
Brak 04 315 168 Z
167.

53

QUE SERANDO OLD GER 2005 Wałach kasztanowata F: Quidam`s Rubin / Quidam de Revel
M: Arilena / Sandro
O: Magda Kamińska
B:
K015876 DE433330387505
168.

146

QUICKY B Z - POL 2013 Wałach gniada F: -
M: -
O: Dominik Słodczyk
B: -
-
169.

275

QUIVISTO HOL POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K025694 DE421000402314
170.

34

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
O: Kośnik Leszek
B: Hrncir Zdenek
K025921
171.

186

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
172.

46

RITUS HAN GER 1997 Wałach gniada F: Ritual
M: Granessa
O: Beata Broniatowska
B: Niemcy
K005384 DE316965097
173.

150

ROBIN HOOD- LS Czeski Gorącokrwisty POL 2009 Wałach gniada F: Quick Lauro Z
M: Rokina VD Wateringhoeve
O: Aleksandra Demel-Klekot
B: Struzinsky Libor
brak
174.

180

ROMEO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
O: Gabriela Sztuka
B: Wojciech Palenga
K025148 616999540094411
175.

303

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
O: Jakub Jędruch
B: SK Prudnik
K016387 616009690072010
176.

317

RUBENS SP POL 2011 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: N
B: N
Brak
177.

171

RUBI I Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada F: Correro/Claudio
M: Rosiczka/Wykrot
O: Anna Narodzonek
B: Andrzej Bomba
K018212
178.

259

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
O: Łukasz Kot
B: -
K021765 HUNMTA100050000
179.

254

SALVADOR OS POL 2009 Wałach gniada/175 F: Sanvaro / Sandro Boy
M: Champs Rouge / Cardero
O: Kamil Chwołka
B: Gestuet Lewitz
K018031 DE418180111909
180.

227

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Sokrates / Corrado I
M: Samarkanda / Le Voltaire
O: Zuzanna Kumorek
B: SK Moszna
K009584 POL009690012004
181.

154

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
182.

155

SARAGOSS SP POL 2012 Wałach kara/167 F: Boockmans Looping
M: Saragossa
O: Maxtop
B: Udorz
Brak 616 009 54 00202 12
183.

302

Scarto F: Piquet
M:
O:
B:
184.

214

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
O: natallia pauliuchenka
B: chomiak mieczysław
K022427 616 009 53 02990 09 616009530299009
185.

152

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
186.

18

SFERA S Deutsches Sportpferd POL 2012 Mare darkbay/170 F: Quaterback
M: Sobota
O: Izabela Klaassen
B: Adam Safinowski
166/19B
187.

29

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
O: Arkadiusz Dratwiński
B: SK Udórz
K022930
188.

198

SOLY JEAS HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Lanette / Le Primeur
O: Mariusz Kułaga
B: Ulrike Widdel
K024443 DE431317406909
189.

111

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
O: Magdalena Kaczmarzyk
B: Zbigniew Kostrzewski
K018843 DE418184027910
190.

114

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
O: Małgorzata Falewicz
B:
K018785 DE433331663110
191.

225

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Barczyk
B:
K024158 616999550179910
192.

138

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
193.

189

TEZA WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Eger / Komandor
M: Tatra I / Tasman
O: Stanisława Gierek-Ciaciura
B: Józef Wachowiak
K011879 POL007611032404
194.

200

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487 105XI88
195.

35

TOFFI SP POL 2008 Ogier gniada F: Ordon
M: Tiffany
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K025922 616999540099908
196.

248

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
O: Dziemba Zygmunt
B: Dominik Gronet
K013909 123
197.

274

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
198.

77

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holland
O: Aleksandra Kosmol
B: K. Mellema
K017146 528003000701752 104OR65
199.

58

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud-Ironia / Turbud Tempo
O: Michał Tomanek
B: -
K023355 616009670123711
200.

273

ULA BAJOU K PZHK 2008 Mare Grey F:
M: /
O: Marek Kubacki
B: Kubacki Marake
616009610263008 105RK79
201.

277

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: CANCUN
M: TAMIZA-K
O: MAREK KUBACKI
B: MAREK KUBACKI
BRAK
202.

311

URICELLO HOL GER 2015 Ogier gniada/170 F: Uriko
M: Carpaccio
O: Anna Farysej
B: Henningsen Carsten
K027390 Brak
203.

279

VISTA PONYSPORT Koń Mały POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
O: Urszula Jurczyk
B: Barbara Gumowicz
K015767 POL013570315307
204.

20

WANTOZ S SP POL 2005 Gleiding chestnut/170 F: Wantoz
M: Alinka 5
O: Izabela Klaassen
B: Izabela Safinowska
K009717 POL009540018605
205.

125

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Graf Quidam /
M: Wenus / Szron
O: Agnieszka Czekaj
B: SK Ochaby
K025488 616009540117209
206.

168

WIGONIA M SP POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: So in Love
M: Wersja/Pluspunkt
O: Piotr Kozioł
B: SK Moszna
Brak 616009690079111
207.

307

WIKI F:
M:
O:
B:
208.

99

WINNIE Małopolska POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Bre-Gun
M: Wiza
O: Michał Tomanek
B: Marta Heblik
K023824 616006540098712
209.

55

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
O: Józef Kamiński
B:
K011252 DE421000087006
210.

201

ZINA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:147 F: Nn
M: Nn
O: Katarzyna Makowska
B: Katarzyna Makowska
K027017 616098200257106
211.

271

ZIRROCO AIR HOLST POL 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL/ Mr. Blue
M: Zalza/ Con Air
O: Zbigniew Drozd
B: -
K018528 DE421000564711
Rider Club
Competition
Prize
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
15
25
150
SUM:
190.00
Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
230
SUM:
230.00
Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
80
SUM:
80.00
Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
150
SUM:
150.00
Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
250
180
130
SUM:
560.00
Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
130
SUM:
130.00
Ferdyn Magdalena ASK Świerklaniec
100
50
100
SUM:
250.00
Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
280
80
250
220
280
190
SUM:
1300.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
550
450
300
SUM:
1300.00
Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
25
15
SUM:
40.00
Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
350
500
SUM:
850.00
Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
300
120
200
SUM:
620.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
200
200
700
150
220
350
80
450
SUM:
2350.00
Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
190
80
SUM:
270.00
Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
130
SUM:
130.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
250
80
180
50
400
SUM:
960.00
Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
150
550
700
350
SUM:
1750.00
Kośnik Aleksandra Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
30
SUM:
30.00
Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
230
SUM:
230.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
200
200
170
SUM:
570.00
Koza Paulina KJ Trachy
220
SUM:
220.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
50
850
50
SUM:
950.00
Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
750
SUM:
750.00
Kumorek Tomasz KJ Zbrosławice
300
SUM:
300.00
Langer Kaja KJK Romico Żywiec
60
SUM:
60.00
Majer Beata Klub Jeździecki Global
350
SUM:
350.00
Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
100
70
SUM:
170.00
Murdzia Seweryn bkp
650
100
1300
SUM:
2050.00
Murdzia Seweryn POL
150
SUM:
150.00
Nikolas Kaja bpk
15
SUM:
15.00
Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
190
270
130
350
250
SUM:
1190.00
Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
30
SUM:
30.00
Piech Monika PLKJ Pless?wka
180
SUM:
180.00
Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
350
130
650
SUM:
1130.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
80
450
450
1800
SUM:
2780.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
120
170
60
250
500
300
SUM:
1400.00
Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
50
SUM:
50.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
SUM:
80.00
Skrzypiec Agata
350
SUM:
350.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
100
190
350
50
50
250
SUM:
990.00
Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
80
SUM:
80.00
Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
30
SUM:
30.00
Stopa Maciej KJ IMPULS DĄBROWA GÓRNICZA
130
290
SUM:
420.00
Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
270
270
SUM:
540.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
100
50
300
450
60
50
1050
100
650
1000
SUM:
3810.00
Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
60
15
SUM:
75.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2019-06-07
15
2019-06-07
9
2019-06-09
9
LUKATO (64)
2019-06-08
16
2019-06-07
31
2019-06-07
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2019-06-08
Babczyńska Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
MARCO (191)
2019-06-07
22
2019-06-07
2019-06-08
6
2019-06-09
16
Baca Anna
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (254)
2019-06-07
17
2019-06-07
17
2019-06-08
10
2019-06-08
35
2019-06-09
17
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
ISABELLA (179)
2019-06-07
11
2019-06-07
40
2019-06-08
28
2019-06-08
9
2019-06-09
5
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
2019-06-07
30
2019-06-07
15
2019-06-08
8
2019-06-08
17
2019-06-09
9
SZAROTKA (225)
2019-06-07
30
2019-06-07
39
2019-06-08
16
2019-06-08
32
2019-06-09
19
Bielak Amelia
Bpk
LAZAR (43)
2019-06-08
35
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
Bomba Bartosz
Kj Trachy Sośnicowice
ILONA (182)
2019-06-07
41
2019-06-07
54
2019-06-08
35
2019-06-08
42
2019-06-09
46
PRINCE (183)
2019-06-07
5
2019-06-07
47
2019-06-08
40
2019-06-08
31
2019-06-09
27
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-07
4
2019-06-07
23
2019-06-08
48
2019-06-09
32
2019-06-08
3
Bula Katarzyna
Klub Jeździecki Lando
ERAZM (298)
2019-06-07
9
2019-06-07
35
Bula Szymon
Klub Jeździecki Lando
MARCEPAN (289)
2019-06-07
33
2019-06-07
46
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
2019-06-07
31
2019-06-07
9
2019-06-08
9
2019-06-08
9
15
2019-06-09
14
C BAS (74)
2019-06-07
10
25
2019-06-07
16
2019-06-08
16
2019-06-09
7
150
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2019-06-07
10
2019-06-07
40
2019-06-08
14
2019-06-08
37
2019-06-09
18
2019-06-07
58
2019-06-07
8
2019-06-08
10
2019-06-08
18
2019-06-09
30
Burzyńska Ewa
OJ Lukasyna
CARGO (165)
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża Wrocław
GAMBIT-O (209)
2019-06-07
26
2019-06-07
13
2019-06-08
13
2019-06-09
30
MEADOW (210)
2019-06-07
14
2019-06-08
4
230
2019-06-09
11
2019-06-07
25
MR.KANNAN (313)
2019-06-07
41
2019-06-07
36
2019-06-08
11
2019-06-09
8
2019-06-07
59
2019-06-07
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
BANOVEY (206)
2019-06-07
31
2019-06-08
22
2019-06-07
33
2019-06-09
13
ECHO MK (207)
2019-06-07
36
2019-06-08
13
2019-06-09
6
80
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
TEZA (189)
2019-06-07
33
2019-06-08
14
Ciołczyk Piotr
KJ Mustang Jaworzno
CAFETE (309)
2019-06-07
17
2019-06-07
19
2019-06-08
25
2019-06-08
2019-06-09
19
Cymbryłowicz Magdalena
nz
MILORD (45)
2019-06-07
34
2019-06-07
34
2019-06-08
7
2019-06-08
11
2019-06-09
14
Czekaj Przemysław
LKJ Ostroga Opole
2019-06-07
12
2019-06-09
9
2019-06-08
12
EMAR (123)
2019-06-07
26
2019-06-07
5
150
2019-06-08
21
2019-06-09
17
Czwórnóg Klaudia
KJK Szary Michałowice
CANOLATO (252)
2019-06-07
2019-06-07
12
2019-06-08
21
2019-06-09
9
Czyż Kamila
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-06-07
46
2019-06-07
2019-06-08
18
2019-06-08
2019-06-09
5
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
SIGMA (29)
2019-06-07
4
2019-06-07
42
2019-06-08
4
2019-06-08
24
2019-06-09
2
ALIBI (30)
2019-06-07
7
2019-06-07
25
2019-06-08
1
250
2019-06-08
4
180
2019-06-09
3
130
Dziędziel Julia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
HYRDA (164)
2019-06-09
22
2019-06-09
3
Dziemba Olivia
BPK
2019-06-08
17
2019-06-07
3
2019-06-07
29
2019-06-08
2019-06-09
15
TOP MAN (248)
2019-06-07
8
2019-06-07
2019-06-08
9
2019-06-09
2
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-06-07
3
130
2019-06-07
38
2019-06-08
13
2019-06-08
21
2019-06-09
15
Ferdyn Magdalena
ASK Świerklaniec
2019-06-07
30
2019-06-08
18
2019-06-09
11
2019-06-08
19
Ferdyn Magdalena
ASK Świerklaniec
CANTANIS (286)
2019-06-07
6
100
2019-06-07
8
50
2019-06-08
34
2019-06-08
10
2019-06-09
8
100
Fiedeń Kaja
brak
DERYK (192)
2019-06-07
2019-06-07
27
2019-06-08
26
2019-06-08
2019-06-09
Fiedorowicz Kaja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
HUGO (272)
2019-06-07
28
2019-06-07
2019-06-08
30
2019-06-08
2019-06-09
Flankowska Justyna
KJ Ślężą
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
47
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
2019-06-07
2019-06-07
47
2019-06-08
28
2019-06-08
46
2019-06-09
10
Galocz Masza
Klub Jazdy Konnej Romico
SCYTIA (214)
2019-06-07
11
2019-06-07
59
2019-06-08
35
2019-06-09
25
Gałas Amelia
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2019-06-07
10
2019-06-07
56
2019-06-08
33
2019-06-08
18
2019-06-09
17
Gaweł Julia
St. KJ Preria Wilkowice
LUNA (91)
2019-06-07
17
2019-06-09
2019-06-07
24
2019-06-08
11
2019-06-08
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2019-06-07
14
2019-06-07
50
2019-06-08
38
2019-06-08
27
2019-06-09
7
Glück Dominika
Brak
CYNARA (78)
2019-06-07
7
2019-06-07
38
2019-06-08
5
2019-06-08
36
2019-06-09
18
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
SOLY JEAS (198)
2019-06-07
19
2019-06-07
22
2019-06-08
2
280
2019-06-08
7
80
2019-06-09
6
250
2019-06-07
3
220
2019-06-07
2
280
2019-06-08
22
2019-06-09
6
190
Gut Magdalena
ARENA (322)
2019-06-09
21
Handzlik Maciej
Bez przynależności klubowej
LUCILLA (241)
2019-06-07
21
2019-06-07
19
2019-06-08
14
2019-06-09
27
PIGMENT (242)
2019-06-07
28
2019-06-07
30
2019-06-08
41
2019-06-09
28
Hordyczko Inez
BPK
JIGO (140)
2019-06-07
21
2019-06-08
25
2019-06-09
1
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2019-06-07
1
550
2019-06-07
10
2019-06-08
2
450
2019-06-09
6
300
Janasik Dobrosława
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
LAUFER (161)
2019-06-08
48
2019-06-08
29
Janota Dawid
LKJ Ochaby
URICELLO (311)
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
CABALTICA (212)
2019-06-07
9
25
2019-06-07
11
2019-06-08
19
2019-06-09
12
2019-06-08
10
15
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
IRONIA (148)
2019-06-07
3
350
2019-06-08
10
2019-06-09
5
500
2019-06-07
13
2019-06-07
14
2019-06-08
32
2019-06-09
23
Kaczmarzyk Zuzanna
KJ Trachy Sościcowice
2019-06-07
21
2019-06-07
27
2019-06-08