Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

FINAŁ EQUISTRIADA 2019 ZR+ZT B
WILKOWICE, 6-8.09.2019

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamek Maria LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O046030
2. Babczyńska Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2005 (JM.)
O045329
3. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O045328
4. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
5. Bartusek Helena KJ Zbroslawice
2008 (Mł.)
LZRWZJ/6776/19
6. Beberok-Surowiec Agnieszka Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
Brak
7. Belvedere Dominika SKJ Preria Wilkowice
brak
8. Bijan Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2006 (JM.)
brak
9. Biskup Paulina KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O034216
10. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
11. Brysz Karolina Sportowy Klub Jeździecki Omega
S
O023194
12. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
O036058
13. Bula Katarzyna Klub Jeździecki Lando
S
O026592
14. Bula Szymon Klub Jeździecki Lando
S
O031734
15. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
16. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
17. Burzyński Tomasz UJ Luksyna
2004 (JM.)
LZRWZJ/984/18
18. Chojowska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2010 (Mł.)
O054009
19. Czubała Kaja BPK
S
O026095
20. Dobrowolska Kinga Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2003 (J.)
Brak
21. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
22. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
23. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
24. Fajfur Maja Brak
2001 (J.)
O051218
25. Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O012829
26. Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
2001 (J.)
O037352
27. Gajewska Ida Klub Jeździecki Zbrosławice
2000 (MJ.)
O031691
28. Gałas Amelia Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2005 (JM.)
O046091
29. Glück Dominika Brak
2005 (JM.)
O048467
30. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
31. Grela Marta KJ Zbrosławice
2003 (J.)
5983/19AB
32. Grodska Iga BPK
2010 (Mł.)
brak
33. Gruca Lena BPK
2007 (JM.)
O043496
34. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
35. Handzlik Maciej Bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
O050177
36. Hernik Anna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O047375
37. Hordyczko Inez BPK
2005 (JM.)
O042443
38. Jagusiak Alicja BPK śl
2008 (Mł.)
0000
39. Jankowska Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
S
O019360
40. Janota Dawid LKJ Ochaby
2002 (J.)
O039563
41. Janota Natalia LKJ Ochaby
2000 (MJ.)
O040364
42. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
43. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (J.)
O033831
44. Kamińska Magda KJ Avanti Opole
S
O002662
45. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (JM.)
O044736
46. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
47. Kasprzyk Patrycja Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
brak
48. Klekot Jakub Klub Jeździecki Zbrosławice
2003 (J.)
O048007
49. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2013 (Mł.)
O035254
50. Kluska Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O046739
51. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
52. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
53. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
Brak
54. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
55. Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
S
O001558
56. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
57. Kowalska Kinga brak
2005 (JM.)
brak
58. Koza Paulina Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
O048386
59. Kozioł Grażyna St. KJ Preria Wilkowice
S
O045016
60. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
61. Kozłowska Nikola KJ Zbrosławice
2007 (JM.)
O054874
62. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
63. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (J.)
O034307
64. Krygier Maja Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2009 (Mł.)
Brak
65. Krywult Barbara LKJ Solec w Bieruniu
2003 (J.)
O036409
66. Ksiądz Patrycja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
67. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
68. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
69. Kulawik Anna Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2005 (JM.)
O048752
70. Kulej Oliwia Klub Jeździecki „AVANTI” sp. z o.o.
2002 (J.)
O026123
71. Kunicka Dominika SKJ OMEGA
2003 (J.)
brak
72. Kupczyk Amelia Pony Sport Wieliczka
2004 (JM.)
O036435
73. Kusiak Marta BPK
S
O034551
74. Kusiak Monika BPK
S
O034550
75. Kuśnierz Katarzyna BPK
S
O042442
76. Kuszka Jagoda KJ Zbrosławice
2001 (J.)
O027311
77. Leda Karolina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (JM.)
O041750
78. Lubicz Julia BPK
2005 (JM.)
Brak
79. Łakota Martyna Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
R023227
80. Majer Beata Klub Jeździecki Global
S
O003580
81. Majer Beata Klub Jeździecki Global
S
O003580
82. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
83. Materlik Monika Katowicki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O028995
84. Mazur Emilia BPK
2007 (JM.)
O046621
85. Meller Magda Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2001 (J.)
O000862
86. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
87. Nepora Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O030717
88. Nielsen Emma -
2006 (JM.)
O055751
89. Nowak Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2003 (J.)
Brak
90. Nowak Ewa Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2007 (JM.)
Brak
91. Ostrowska Agnieszka brak
brak
92. Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
S
O021301
93. Pervez Mariam Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2002 (J.)
O045147
94. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
1999 (MJ.)
O029145
95. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (J.)
O031245
96. Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2001 (J.)
O047809
97. Płaza Milena Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2004 (JM.)
O039763
98. Poniewierska Paulina KJ PROFIT
2009 (Mł.)
brak
99. Pośpiech Elżbieta Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
S
O045821
100. Pośpiech Marta bkp
2002 (J.)
brak
101. Prażuch Anna KJ Zbrosławice
2006 (JM.)
O047213
102. Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole
S
377/17
103. Respondek Monika Kj Zbrosławice
2000 (MJ.)
O027304
104. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
105. Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
O044271
106. Rumin Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2001 (J.)
O048783
107. Rusin Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2003 (J.)
brak
108. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
109. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
110. Sas Eliza Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2004 (JM.)
O045330
111. Sczendzina Robert BPK
S
brak
112. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
113. Skorek Emilia KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
LZRWZJ/4258/19B
114. Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
2004 (JM.)
O026120
115. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
116. Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
S
PZJ: B(I) - LZPZJ/648/18
117. Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
1999 (MJ.)
O007598
118. Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
2003 (J.)
O039122
119. Stachowiak Gabriela Lkj Moszna
2003 (J.)
O034038
120. Strzelczyk Natalia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2004 (JM.)
brak
121. Sypek Alicja Niezrzeszony
S
O013376
122. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
123. Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
0048470
124. Sztuka Michalina JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2004 (JM.)
O044565
125. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
126. Tokarska Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O045396
127. Tomanek Olga KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O033895
128. Urban Bartłomiej LKJ Deresz
S
O008960
129. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
130. Weiss Iga AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2003 (J.)
Brak
131. Wieczorek Julia KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (J.)
O036778
132. Wiesner Wacław LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O041084
133. Wiórek Maria Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O031664
134. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (J.)
O036701
135. Witoszek Martyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2005 (JM.)
O049455
136. Wolf Paulina KS Faruk
S
Brak
137. Wolny Marcelina Ludowy Klub Jeździecki Deresz
S
O023187
138. Zejer Zuzanna bpk
2018 (Mł.)
O044091
139. Zielińska Janina KJ Preria Wilkowice
2008 (Mł.)
Brak
140. Żurawny Kinga KJ PROFIT Orzesze
2006 (JM.)
brak
141. Żymła Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

123

ACDC SP POL 2004 Wałach kasztanowata/167 F: Adrian
M: Astarte
O: Piotr Langer
B: Piotr Langer
Brak
2.

122

ALEHANDRA SP POL 2011 Klacz gniada/164 F: Analog
M: Anava
O: Piotr Langer
B: Piotr Langer
Brak
3.

146

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
O: Arkadiusz Dratwiński Biuro Doradztwa Gospodarczego
B: SK Udórz
K020732 POL006540045706
4.

132

AMANITA Czeska Gorącokrw. CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
O: Agnieszka Pietryszyn
B: Pavel Kondziolka
K022205 203010237913008
5.

109

ANDIAMO GIRL Oldenburg POL 2011 Klacz kasztanowata/167 cm F: Andiamo Hippica
M: Alkora
O: Magdalena Gałas
B: Maciej Stopa
K025781 DE418183339911
6.

32

APERITIF MŁP POL 2006 Wałach siwa/160 F: Fusain Du Defey / Phosph Or
M: Auforta / First Des Termes
O: Roland Kosmol
B: SK Łąck
K010076 POL006540023306
7.

87

AQUADOR KWPN POL 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Heartbreaker
M: Sharmeta / Calvados
O: Mirosława Kałuża
B: Van Noorloos
K024696 528210000694797 105AB94
8.

127

ARKADA Wielkkopolska POL 10.03.2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Paulliac de meia lua
M: Arkadia
O: Agneszka Beberok - Surowiec
B: Ostrowska Aneta
KO22772 616007592000413
9.

213

AWANTAŻ Małopolska POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
O: Łukasz Kot
B: Bogusław Dąbrowski
K020799 616006550027110
10.

89

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada/- F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
O: Roland Kosmol
B: Roland Kosmol
K024771
11.

95

BALOU BALOU Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Bijou be
M: Sofia
O: Tadeusz Koza
B: Adam Safinowski
K023192 616009540029713
12.

189

BECSES Koń Czeski POL 2006 Klacz siwa/175 F: Furioso
M: Biborka
O: Izabela Janasik
B: LINFOCOOP
Brak 703002252103806
13.

196

BECSES Koń Czeski POL 2006 Klacz siwa/175 F: Furioso
M: Biborka
O: Izabela Janasik
B: LINFOCOOP
Brak 703 002 25 21 038 06
14.

162

BELVEDER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: VECTOR
M: BALUNA
O: BERNADETTA WIECZOREK
B: MARTYNA KASPRZAK
K019299 616 009 54 00094 11
15.

114

BENTOS Wielkopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Maaik/ Equador
M: Bienica/ Cap De B'Neville
O: Tomasz Somerla
B: SK Pępowo
K026673
16.

92

BETINA KUC POL 2000 Klacz siwa/kuc:120 F: ben
M: bet
O: Marek Szweda
B: nn
brak brak
17.

38

BINGO Trakeńska POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Horala
M: Brazilija
O: Mazur Michał
B: Polska
K006807
18.

98

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
O: Agnieszka Kolińska
B:
K016899 616009690190108 105LX02
19.

199

BRAVEHEART SP POL 2010 Klacz gniada F: CANDIAVOLO
M: BANDOLA
O: MAGDALENA ROSTEK
B: RENATA CHRZĄSZCZKIEWICZ
K020788 6160096901285
20.

130

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
21.

179

BUSHIDO HAN GER 2013 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Contessa /
O: Rafał Janota
B: Paul Schockemohle
K025078 DE431310735313
22.

26

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
O: Przemysław Bule
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K018547 616009510354011
23.

85

C-BELLE LUNE J SP POL X Klacz gniada/X F: X
M: X
O: X
B: X
X X
24.

69

CALIDA R Hannowerska GER 2008 Klacz siwa F: CHALET
M: GUSTE
O: ANNA MICHALIK
B: mgr inż. DIRK ROST
K026356
25.

134

CAMPINO BURME Hannowerska GER 2010 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cintana / Co-Pilot
O: Małgorzata Polok
B: Heinrich Burmester
K024504 DE431316854710
26.

44

CANTANIS WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: Barros / Riverman
M: Centka / Caretino K
O: Dariusz Kluska
B: Jakub Rogacki
K022029 616007610053912
27.

6

CARGO Hanowerska POL 2005 Wałach gniada/176 F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
O: Przemysław Burzyński
B: Przemysław Burzyński
K009544 DE431316567405
28.

37

CARMEN-N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
O: AllSet Management
B: Polska
K021098
29.

153

CARRERA G Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/163cm F: Cruzerio L
M: Tara
O: Mariusz Sztaba
B: Juszczak Marian
Brak Brak
30.

19

CASSAWA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: AŁTAJ
M: CASTELLA
O: SYLWIA KOZŁOWSKA
B: LISKI SP ZOO
K011198 POL007600237306
31.

88

CASSINIA Oldenburska POL 2008 Klacz gniada/175 F: Casini II
M: Bonita
O: Mariam Pervez
B: - Siergiej Małgorzata i Tomasz
K014104 Pol666777886554578 DE418180684909
32.

33

CENTESSA HAN POL 2007 Wałach kara/163 F: C-Indoctro
M: Sally
O: Aleksandra Kosmol
B: Brak
K014088 DE 431319889507
33.

216

CHALANDRA Wirtemberska POL 2011 Klacz gniada/162 F: Ciacomo/Cor de la Bryere
M: Salandra/Sandro Z
O: Patryk Mike
B: Mike Patryk
K023886 DE473730687711
34.

79

CHAMAN SP POL 2014 Wałach gniada/178 F: Coriano's Ass
M: Coco Calida
O: Anna Ludwiczak
B: Anna Ludwiczak
brak brak
35.

172

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
O: Karolina Nowak
B: Karolina Nowak
Brak Brak
36.

156

CHAPLAIN HOL GER 2012 Wałach siwa F: Clearway / Capitol I
M: Kaluga / Campione
O: Rafał Janota
B: Berger Sportoferde
K022916 DE42100005312
37.

41

CHARLOTTE Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/173 F: Le Voltaire
M: Fontana
O: Michał Bijan
B: Andrzej Skibiński
brak 616009690058710
38.

143

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
O: Eliza Masny
B: .
K023614
39.

170

CICHY SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Savage / Adam
M: Cicha Toń / Dinard
O: Bartosz Śliż
B: Marek Szweda
K012645 POL009540040106
40.

107

CILENA Duński Kuc Sportowy DEN 1998 Klacz siwa/kuc:136cm F: MACON
M: CINDIA
O: Katarzyna Makowska
B: K
K020229
41.

151

CISCO 241 Niem. Sport. GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
O: Rafał Janota
B: Peter Dietert
K024128 DE456370323409
42.

157

CLAIRE LG SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Puma
M: Carrara N
O: Eliza Stranc-Haberstroh
B: Agro-Mazury Sp. z o.o.
K011772
43.

183

CLINTUS Westfalska POL 2009 Wałach gniada F: Clinton
M: Oh Oh
O: Andrzej Zawadka
B: brak
K020388
44.

86

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/172 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
O: Andrzej Kubik
B: Gestuet Lewitz
K012175 DE418181424407
45.

28

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
O: Barbara Rygoł
B: Susanne Petzold
K024044 DE421000281610
46.

46

COMET 240 Niem. Sport. GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Chap
M: Gipsy
O: Kaprzyk Ewa
B: Claudia Heddicke
K022415 DE456370304709
47.

149

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
O: Łukasz Gruca
B: Fimmel Marek
K024715
48.

78

COUNTESS SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Cassilio
M: Cabona
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Krzysztof Ludwiczak
brak brak
49.

71

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special Power
M: Cudna
O: Beata Glück
B: SK Kozienice spółka z o.o.
K024907
50.

202

CYTAT Typ Szlachetny POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir
M: Czarna
O: Liwia Król
B: Brak
K019877 Pol999540081303
51.

222

Czaplar F:
M:
O:
B:
52.

144

DAFNE Trakeńska POL 2009 Klacz kasztanowata/164 F: Portos
M: Domra
O: Michał Sas
B: Mirosław Kulpiński
K020644 POL732010066509
53.

193

DELTA I Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Turbud Qurinus
M: Dera
O: -
B: Jankowski Tomasz
brak 616009640062511
54.

67

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada//// F: Cabrol
M: Donna Welt
O: Paulina Wolf
B: Guz Iwona
Brak
55.

141

DOMARE G SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Campari M
M: Dabelia
O: Katarzyna Leda
B: Golec Henryk
944/19ABC 616 009 54 00689 09
56.

27

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Mag
M: Dolce Vita
O: Przemysław Bule
B: SK Ochaby
K020280 6160066900085011
57.

3

DON BIJOU II ZW SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Drobnostka / Szron
O: Paulina Wielgorska Zdebel
B: Wojciech Zdebel
K024707 616009540034514
58.

90

DRAGO - POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
O: Monika Respondek
B: -
K018708
59.

62

DUNKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/167 F: Ordon
M: Diomeda
O: Kamil Sobczyk
B: Leszek Kośnik
K021987
60.

25

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/173 F: Lordanos
M: Lorite
O: Przemysław Bule
B: brak
K026668 528003200907591
61.

154

EKLER Małopolska POL 2015 Wałach kasztanowata/158 F: Jaśmin
M: Elegancja
O: Alicja Sypek
B: Grzegorz Sęczek
brak brak
62.

136

EMBASSY BASSY Hanower GER 2011 Wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
O: Brak
B: Brak
K021475 DE431311414811
63.

42

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
O: Artur Wiśniewski
B: Jerzy Dominiak
K022107
64.

165

ENDO Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: Jup / Branco S.V.
M: Pekna / Basco
O: Wojciech Skorek
B: Vymetalikovi Pavla i Vaclav
LKRWZJ/943/19AB 213111926835708
65.

175

ENJOY ME Z - POL 2013 Klacz gniada F: -
M: -
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
-
66.

104

ERAZM Małopolska POL 2014 Wałach gniada F: Bre Gun
M: Enigma
O: Katarzyna Bula
B: Jacek Soska
K025342 616006570147214
67.

169

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/175 F: Carlos DZ
M: Europa
O: Piotr Kaliciński
B: Stefan Dziewięcki
K025190 616009610018414
68.

129

EVERY TIME Czeski Gorącokrwisty POL 2005 Wałach gniada/165 F: Edminton / Emilion
M: Klasika (Zabudka II) / Zenit - 72
O: Katarzyna Bugla
B: TJ SLOVAN
K024400
69.

103

EWERTON Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Emetyt
M: Elegancja
O: Wojciech Matuszczyk
B: Sęczek Grzegorz
K022934 616006660849813
70.

30

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo/Numero Uno
M: Bereusa/ Vittorio
O: Roland Kosmol
B: Brak
K027055 528003201003825
71.

223

FIGA Małopolska POL 2009 Klacz kasztanowata F: DAM-DAM
M: FINKA
O: KATARZYNA ADAMEK
B: JAROSŁAW KAWALEC
K022598
72.

214

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Amerens/Montreal
O: Gospodarstwo Rolne Janusz Mike
B: Black Horse
K027041 528003201008551
73.

39

FONDI-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:000 F: Joker-W
M: Flika-W
O: Alicja Jagusiak
B: Wójcik Ryszrd
brak POL616013580372315
74.

177

GADIA Česky Teplokrevnik CZE 2007 Klacz gniada F: Grand step kolacek
M: Colette
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
K023146
75.

161

GANGES SP POL 2006 Wałach kasztanowata/172 F: Caretino K
M: Gabi
O: Beata Ślązak
B: -
K018854 -
76.

164

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Abke/ Acorado
M: Gala/ Agar
O: Ida Gajewska
B: SK Dębno
K021197
77.

167

GOLDQUIDAME L Polski Koń Szlachetnu Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/158 F: LEVANTINO L
M: GOLDMAEDEL
O: Michał Bartusek
B: Zuzanna Adamowicz
brak 616009610241811
78.

159

GRAND Kuc Feliński POL 2004 Wałach bułana/kuc:128 F: MATRIX
M: GRANA
O: Barbara Skop
B: Ryszard Wójcik
Brak 013580107804
79.

200

GRAND BACARDI SP POL 2014 Wałach siwa/184 F: Harper
M: Galilea
O: Agnieszka Ostrowska
B: Zdzisław Goździor
brak 616009610175614
80.

101

HAHI'YA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Heliana / Cabrol
O: Klaudia Rajtar-Wojciechowska
B: Tomasz Jankowski
LKRWZJ/1681/19 616009640078113
81.

106

HANCOR Trakeńska POL 2010 Wałach kara/167 F: NAPAR / HAMLET GO
M: HELMAINTE / VELSAS
O: JOANNA WIÓREK
B: STADNINA KONIA TRAKEŃSKIEGO AGNIESZKA I TOMASZ GĄSOWSCY
K016548
82.

186

HARMA Wielkopolska POL 2002 Klacz skarogniada/mk:156cm F: Saracen
M: Panama
O: Marek Szweda
B: -
brak 616007660797002
83.

145

HAVANA SP POL 2010 Klacz gniada/170 cm F: Califax
M: Hrabina
O: Grażyna Witoszek
B: D.Staniek
K025768 616009540098110
84.

131

HEART LIGHTNING Duńska Goracokwista POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat
M: La Mirage
O: Beata Majer
B: Lena Lind
K026235
85.

43

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
O: Iwona Kluska
B: NEDERLANDS POOLS PAARDENCENTRUM SPZOO
K025813 528003201210618
86.

184

HODAR WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Marek Szweda
B: nn
brak
87.

120

HONNEUR VAN DE BERNSEHOEVE KWPN NED 2012 Wałach siwa/170 F: Tornesch
M: Sierra Nevada
O: Marcin Piksa
B: F.A.B. Pas
K026622 528003201209114
88.

158

HORPYNA Wilkopolska POL 2010 Klacz gniada/176 F: Cruzeiro L
M: Harfa
O: Kucharek Arkadiusz
B: Bogdan Jarych
brak brak
89.

138

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
O: Dziemba Zygmunt
B: Schmidt ingeborg
K027183 124
90.

140

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
O: Dariusz Król
B: Piotr Kaczmarczyk
K014138
91.

188

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
O: Sk Moszna
B: Sk Moszna
K021474
92.

99

ISABELLA NRPS NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:- F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
O: Badura Katarzyna
B: P. Burg
K026378 528018020132081
93.

218

JACHRANKA Trakeńska POL 2006 Klacz skarogniada/170 F: Texas
M: Jawajka
O: Martyna Łakota
B: Agnieszka SZtandar-Sztanderska 16-050 Michałowo Kopce 62
K012405 POL 732 01 00233 06
94.

142

JAGIENKA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Agnieszka Babczyńska
B: Śniegucki Zdzisław
K023715 POL013670006908
95.

215

JEMEN Małopolska POL 2009 Wałach gniada/164 F: Plik
M: Jaskinia
O: Robert Sczendzina
B: Krzysztof Śledź
K025764 616006570072209
96.

68

JIGO Angielska Pełna Krew POL 2011 Wałach gniada F: Rhodesian Winner
M: Junosza
O: Katarzyna Kuśnierz
B: SK Moszna
K024123
97.

45

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
O: Dariusz Kluska
B: Stadnina Koni Prudnik
K023049 616006590016912
98.

61

KAPITAN KANE SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Player
M: Kasandra
O: Agnieszka Kozłowska - Urban
B: Agnieszka Marzęda
K026487 616009580491411
99.

93

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
O: Grzegorz Gola
B: Zbigniew Kostrzewski
K022323 DE418180173811
100.

119

KOKAINA SP. POL 2011 Klacz gniada/167 F: Goofi R
M: Kenia
O: Marcin Piksa
B: Katowicki Klub Jeździecki
K020848 616009540096011
101.

108

KOSINA PROGRES KWPN POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Baltic Vdl
M: Borina
O: Rafał Janota
B: nieznany
brak 528003201503303
102.

54

L-QUICK JUMP Niem. Sport. POL 2013 Klacz gniada/- F: Quality
M: La Greta
O: Halina Remisz
B: Zbigniew Szumlakowski
K022842 DE455879010213
103.

97

LA BELLE SP POL 2007 Klacz gniada F: Kurdesz
M: Lozanna
O: Florentyna Kwaśniak
B: Aneta Dybała
K016731 POL 009 54 00862 07
104.

166

LA COSTA SP POL 2010 Klacz siwa/160 F: CASTILIO
M: LA BARCELONA
O: DOROTA LENIK
B: CYSPER WOJCIECH
K019251 616 009 54 01201 10
105.

204

LACONIEK Z Zangersheide GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
O: DOROTA ROGOSZ
B: PAUL SCHOCKEMOEHLE
K021864 056015Z55733811
106.

180

LADY LIMA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Grand Amour
M: Lima
O: Elżbieta Pośpiech
B: Poznaska M
K012637 POL009540039706
107.

4

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa/175 F: Chaltaire Z
M: Laguna
O: Jolanta Zielińska
B: Józef Burek
Brak 616 009 64 00330 12
108.

112

LAVINA 45 Holsztyńska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
O: Anna Pęciak
B: Paul Sprehe
K026547 DE421000533212
109.

115

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 POL009540111107
110.

221

LESZCZYK SP 2006 F: Alczyk / Bolivar
M: Lasma / Askar
O:
B:
K020446 616009550030006
111.

163

LEVISIONN CONTANGA EWP OLD POL 2011 Klacz siwa/168 F: Levisto
M: Contanga
O: Krystyna Zejer
B: Bernhard Janetzko
K020860 DE 433330209411
112.

182

LIKURA WLKP POL 2002 Klacz kasztanowata/170 F: Mywill
M: Lutnia
O: Pola Krzysiak
B: SK Pępowo
K018311 POL007611242802
113.

70

LOTO-Z Cesky Teplokrevnik (Czewb) CZE 20.07.2014 Wałach kasztanowata/178 cm. F: Ludwig von Bayern
M: Agnes-Z
O: Mariola Żymła
B: Petrek Jaroslav
brak *000081784*
114.

113

LUCARDIA Małopolska Xxoo POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Ramadan
M: Luczia
O: Wacław Wiesner
B: Prudnik
KO26889
115.

11

LUCILLA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa/164 F: Lwówek
M: Lakonia
O: Marek Handzlik
B: ośrodek
K019266 007520003706 K019266
116.

105

MARCEPAN Małopolska POL 2012 Wałach kara/173 F: Huzar
M: Mocca
O: TLP Inwest
B: Łój Aleksander
K021574 616006580182312
117.

133

MARCO SP POL 2002 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Quito MB / Boy de la Barre II
M: Marta / Madryt
O: Agnieszka Babczyńska
B: Bauwens Mario Sady
K008527 POL009611174202
118.

135

MAROKO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:133 F: Marafon
M: Balza
O: PCUH BEHPOL I Rafał Chojowski
B: Damian Juraszek
K023967 616009690132610
119.

217

MARTAGON Koń Pełnej Krwi Angielskiej CZE 2012 Wałach gniada/- F: Suteki Shinsukekun / Danzig
M: Memory Of Longing / Glenstal
O: Ireneusz Zasucha
B: MVDr Eduard Kubicek
brak -
120.

173

MATEO Słowacki Kuc Sportowy POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monty
M: Kreta
O: Karolina Nowak
B: Karolina Nowak
Brak Brak
121.

208

MESSI S Niem. Sport. POL 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
O: Mirosław Jankowski
B: Adam Safinowski
K023064 DE456570175713
122.

102

MISS AGENT SP POL 2015 Klacz bułana/166 F: Baksik
M: Misterka
O: Karolina Rodek Musiał
B: X
K026753 616009540009415
123.

187

MONITO XO POL 2012 Wałach siwa F: San Louis
M: Moldau III
O: Anna Wójcik Pruszynska
B: Janow Podlaski
K022640
124.

1

NEQUIMA SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: IMEQUYL
M: NEQUA
O: ADAM PRAŻUCH
B: STADNINA KONI PRUDNIK
K024804 616 009 69 00573 13
125.

31

NIHET KUC2 POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:142 F: NICO-K
M: DAGA II
O: Roland Kosmol
B: Lipińska Magdalena
Brak 616013570175205
126.

168

NIWAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Vandamme
M: Nimfa
O: Ewelina Kulawik
B: Dariusz Mantaj
K025037 616009610123811
127.

201

NORMATIV Haflinger DEU 2006 Wałach izabelowata/kuc: F: Novum II
M: Bella Donna
O: Marta Szuścik
B: Marta Szuścik
brak
128.

34

NORWICH WLPK POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy/Corrado I
M: Niagara/Gaidar
O: Ireneusz Ćwik
B: Ireneusz Ćwik
K023436
129.

60

PACO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: Ordon
M: Primiera
O: Marcelina Wolny
B: Leszek Kośnik
K023825 616 999 54 01615 09
130.

155

PALLAS PKSP POL 2006 Wałach inna F: As Trefl
M: Plewa
O: Alicja Sypek
B: Misztela Jarosław
K024962
131.

110

PALOMA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Pampa / Pumpers
O: Aleksandra Ryt
B: Szczepan Prokopowicz
K021863 POL007540048608
132.

190

PANAMERA 13 - POL 2008 Klacz gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
133.

207

PASCAL Hucuł POL 2006 Wałach gniada/kuc:138 F: Nektar
M: Patria
O: Grzegorz Kasprzyk
B: Krupnik Ryszard
brak
134.

203

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
O: Lucyna Ćmok
B: Marczak Przemysław
brak
135.

198

PIXI BH - POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: -
M: -
O: Magdalena Grodska
B: -
brak
136.

128

PRETTY BOY OLD POL 2011 Wałach gniada F: Prinzenadel / Peking
M: Gransia / Landfrieden
O: Kule
B:
K021540 DE433330606411
137.

139

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
O: Stefania Król
B: Krzysztof Król
K014139
138.

80

QUABREL DE L’ETAPE. KUCYK POL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V, Co
M: Nina de l’etape, ONCP
O: Jolanta Zielińska
B: Jean Pierre
Brak 04 315 168 Z
139.

185

QUICKY B Z - POL 2013 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: Dominik Słodczyk
B: -
K025038
140.

150

QUINDA- QUANDO DSPF GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando-Quando / Quattro B
M: Sabrina / Sandro
O: Rafał Janota
B: Ines Roggisch
K022419 DE456570278209
141.

58

REFLEX SP CZE 2007 Wałach gniada F: Regent
M: Marquis
O: Kośnik Leszek
B: Hrncir Zdenek
K025921
142.

178

ROBIN HOOD- LS Czeski Gorącokrwisty POL 2009 Wałach gniada/- F: Quick Lauro Z
M: Rokina VD Wateringhoeve
O: Aleksandra Demel-Klekot
B: Struzinsky Libor
K025964
143.

118

ROMEO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
O: Gabriela Sztuka
B: Wojciech Palenga
K025148 616999540094411
144.

176

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Xxx
M: Xxx
O: Roland Kosmol
B: Xxx
Brak Xxx
145.

52

ROXY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 Klacz ciemnogniada/173 F: Rockn roll
M: Cita
O: Aleksandra Kościelna
B: Czechy
K017426 203009224901907
146.

48

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
O: Patrycja Pieńkos
B: Świder Jadwiga
brak
147.

212

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
O: Łukasz Kot
B: -
K021765 HUNMTA100050000
148.

111

SAMIRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Satisfaction I / Stakkato
M: Ramira G Z / Ramiro Z
O: Krzysztof Goraus
B: Krzysztof Goraus
K021862 616009540140411
149.

147

SIGMA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Analog/
M: Sinez/
O: Arkadiusz Dratwiński
B: SK Udórz
K022930
150.

206

SIROCCO Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach siwa/170 F: Spartakus
M: Indiana
O: Kaja Czubała
B: Remigiusz Makowski
K015994 POL009660179203
151.

63

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
O: Bronisława Biskup
B: Mirosław Loska
K026332 616 009 54 01036 13
152.

35

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
O: Magdalena Kaczmarzyk
B: Zbigniew Kostrzewski
K018843 DE418184027910
153.

148

STAY WITH ME Hannowerska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Lord Argentinus
M: Stella
O: Marta Grzyśka
B: Kurt-Heinrich Bottcher
brak brak
154.

121

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
O: Małgorzata Falewicz
B:
K018785 DE433331663110
155.

96

SURINAM Małopolska POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: Mag
M: Sugestia
O: A. Tokarska
B: SK Ochaby
K019852 616006690084911
156.

116

SZANOWNA DAMA XO POL 2009 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Piotr Kunicki
B: NN
Brak
157.

91

SZTORM SP POL 2012 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
158.

59

TOFFI SP POL 2008 Ogier gniada F: Ordon
M: Tiffany
O: Kośnik Leszek
B: Kośnik Leszek
K025922 616999540099908
159.

137

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
O: Dziemba Zygmunt
B: Dominik Gronet
K013909 123
160.

160

TORES-P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ron Wiliam
M: Tamira-P
O: Roman Sysak
B: B.Parkitny
K016997
161.

29

TRITOP 2 KWPN POL 2007 Klacz kasztanowata/160 F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holand
O: Aleksandra Kosmol
B: K.Mellema
K017146 528003000701752
162.

53

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud-Ironia / Turbud Tempo
O: Michał Tomanek
B: -
K023355 616009670123711
163.

117

ULANA S SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/168 F: Wiliam
M: Ulana
O: Ewelina Kozyra
B: Diter Staniek
K015055 POL009540087604
164.

194

WIEDŹMIN Małopolska POL 2012 Wałach gniada/165 F: DaVinci
M: Wiedźma
O: Paulina Selega
B: Anna Modelewska
K025315
165.

24

WIGONIA M SP POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: So in Love
M: Wersja/Pluspunkt
O: Piotr Kozioł
B: SK Moszna
Brak 616009690079111
166.

72

WILD BOY SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Le Voltaire
M: Wild Shadow
O: Katarzyna Wirtek Fajfur
B: Daria Wachnowska
K028363 616 009 68 0068 11
167.

192

WIVO - POL 2015 Wałach siwa/163 F: xxx
M: xxx
O: Angelika Kucias
B: -
- -
168.

40

WODKA-POLKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Candillo / Cassini I
M: Perhaps / Coriander
O: Józef Kamiński
B:
K011252 DE421000087006
169.

152

ZINA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:147 F: Nn
M: Nn
O: Katarzyna Makowska
B: Katarzyna Makowska
K027017 616098200257106
Rider Club
Competition
Prize
Biskup Paulina KJK Szary Michałowice
250
60
SUM:
310.00
Bula Katarzyna Klub Jeździecki Lando
20
SUM:
20.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
120
200
SUM:
320.00
Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
15
SUM:
15.00
Falewicz Małgorzata JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
170
135
SUM:
305.00
Gajdzik Roxana JKS equi verso jastrzębie-zdrój
50
SUM:
50.00
Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
80
SUM:
80.00
Kamińska Magda KJ Avanti Opole
350
175
200
SUM:
725.00
Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
10
SUM:
10.00
Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
120
120
125
SUM:
365.00
Klekot Jakub Klub Jeździecki Zbrosławice
20
SUM:
20.00
Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
10
SUM:
10.00
Kluska Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
30
15
SUM:
45.00
Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
20
SUM:
20.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
30
SUM:
30.00
Kośnik Aleksandra LKJ Deresz
270
400
300
300
SUM:
1270.00
Kot Natalia bpk
70
SUM:
70.00
Koza Paulina Bez Przynależności Klubowej
25
SUM:
25.00
Ksiądz Patrycja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
35
SUM:
35.00
Kulawik Anna Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
50
SUM:
50.00
Majer Beata Klub Jeździecki Global
30
100
210
SUM:
340.00
Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks
180
180
30
90
SUM:
480.00
Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
15
SUM:
15.00
Rostek Martyna Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
20
SUM:
20.00
Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
120
70
50
SUM:
240.00
Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
60
85
SUM:
145.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
30
400
30
105
100
250
40
210
170
SUM:
1335.00
Sobczyk Weronika Ludowy Klub Jeździecki Deresz
80
SUM:
80.00
Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
270
50
350
SUM:
670.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Maria
LZJ Drama Zbrosławice
FIGA (223)
2019-09-07
28
2019-09-07
Babczyńska Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
MARCO (133)
2019-09-06
24
2019-09-06
2019-09-07
4
2019-09-07
35
2019-09-08
7
Babczyńska Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
JAGIENKA (142)
2019-09-06
1
2019-09-07
8
2019-09-07
2019-09-08
10
2019-09-06
24
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
2019-09-06
11
2019-09-06
15
2019-09-07
13
2019-09-07
50
2019-09-08
6
Bartusek Helena
KJ Zbroslawice
2019-09-07
2019-09-07
Beberok-Surowiec Agnieszka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ARKADA (127)
2019-09-07
1
2019-09-07
1
2019-09-08
1
2019-09-08
22
Belvedere Dominika
SKJ Preria Wilkowice
HORPYNA (158)
2019-09-07
22
2019-09-07
2019-09-08
17
2019-09-08
Bijan Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2019-09-06
1
2019-09-06
33
2019-09-08
14
2019-09-08
2019-09-07
23
2019-09-07
15
Biskup Paulina
KJK Szary Michałowice
2019-09-06
5
2019-09-06
51
2019-09-07
44
2019-09-07
1
250
2019-09-08
3
60
Bomba Bartosz
Kj trachy sośnicowice
PRINCE (139)
2019-09-06
52
2019-09-07
6
2019-09-07
55
2019-09-08
5
ILONA (140)
2019-09-06
11
2019-09-06
52
2019-09-07
30
2019-09-07
57
2019-09-08
12
Brysz Karolina
Sportowy Klub Jeździecki Omega
2019-09-06
18
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2019-09-06
10
2019-09-06
48
2019-09-07
5
2019-09-07
2
2019-09-08
3
2019-09-08
20
Bula Katarzyna
Klub Jeździecki Lando
ERAZM (104)
2019-09-06
34
2019-09-06
7
20
2019-09-07
39
2019-09-07
60
2019-09-08
14
2019-09-08
1
Bula Szymon
Klub Jeździecki Lando
MARCEPAN (105)
2019-09-06
51
2019-09-06
50
2019-09-07
48
2019-09-07
47
2019-09-08
29
2019-09-08
32
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
2019-09-06
5
120
2019-09-06
15
C BAS (26)
2019-09-06
3
200
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2019-09-06
9
2019-09-06
21
2019-09-07
15
2019-09-07
26
2019-09-08
8
15
Burzyński Tomasz
UJ Luksyna
CARGO (6)
2019-09-06
31
2019-09-06
2019-09-07
28
2019-09-07
2019-09-08
19
2019-09-08
Chojowska Iga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
MAROKO (135)
2019-09-06
1
2019-09-06
1
2019-09-07
1
2019-09-08
14
2019-09-07
2019-09-08
Czubała Kaja
BPK
SIROCCO (206)
2019-09-07
42
2019-09-07
62
Dobrowolska Kinga
Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej Ośrodek Jeździecki Lukasyna
BECSES (196)
2019-09-06
21
2019-09-07
31
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
ALIBI (146)
2019-09-06
50
2019-09-06
2019-09-07
9
2019-09-07
2019-09-08
4
SIGMA (147)
2019-09-06
4
2019-09-06
33
2019-09-07
36
2019-09-08
19
Duda Monika
LKJ Ochaby
2019-09-07
17
2019-09-07
24
Dziemba Olivia
BPK
TOP MAN (137)
2019-09-06
2019-09-06
31
2019-09-07
2019-09-07
24
2019-09-08
12
2019-09-06
3
2019-09-06
2019-09-07
1
2019-09-08
13
Fajfur Maja
Brak
2019-09-07
26
2019-09-07
54
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-09-06
4
170
2019-09-06
8
2019-09-07
17
2019-09-07
6
2019-09-08
2
135
Gajdzik Roxana
JKS equi verso jastrzębie-zdrój
GADIA (177)
2019-09-06
48
2019-09-06
39
2019-09-07
5
50
2019-09-07
38
2019-09-08
Gajewska Ida
Klub Jeździecki Zbrosławice
GARDENIA (164)
2019-09-06
47
2019-09-06
31
2019-09-07
30
2019-09-07
2019-09-08
9
Gałas Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2019-09-06
19
2019-09-06
46
2019-09-07
8
2019-09-07
32
2019-09-08
Glück Dominika
Brak
CYNARA (71)
2019-09-06
24
2019-09-06
18
2019-09-07
21
2019-09-07
36
2019-09-08
4
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2019-09-06
4
80
2019-09-06
14
2019-09-07
18
2019-09-07
16
2019-09-08
10
Grela Marta
KJ Zbrosławice
DELTA I (193)
2019-09-07
58
2019-09-07
Grodska Iga
BPK
PIXI BH (198)
2019-09-06
2019-09-06
18
2019-09-07
28
2019-09-07
22
2019-09-08
1
2019-09-08
13
Gruca Lena
BPK
CONCORD F (149)
2019-09-06
36
2019-09-06
29
2019-09-07
35
2019-09-07
10
2019-09-08
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
CLAIRE LG (157)
2019-09-06
6
2019-09-06
19
2019-09-07
40
2019-09-07
56
2019-09-08
16
Handzlik Maciej
Bez przynależności klubowej
LUCILLA (11)
2019-09-07
33
2019-09-07
29
Hernik Anna
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
AQUADOR (87)
2019-09-06
20
2019-09-06
22
2019-09-07
5
2019-09-07
43
2019-09-08
12
2019-09-08
18
Hordyczko Inez
BPK
JIGO (68)
2019-09-06
22
2019-09-07
9
2019-09-08
20
Jagusiak Alicja
BPK śl
FONDI-W (39)
2019-09-06
18
2019-09-06
1
2019-09-07
1
2019-09-07
1
2019-09-08
25
2019-09-08
1
Jankowska Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
MESSI S (208)
2019-09-06
18
2019-09-06
14
2019-09-07
18
2019-09-07
8
Janota Dawid
LKJ Ochaby
2019-09-06
32
2019-09-08
12
2019-09-06
2019-09-07
24
CISCO 241 (151)
2019-09-06
17
2019-09-07
42
2019-09-08
22
BUSHIDO (179)
2019-09-06
2019-09-06
2019-09-07
46
2019-09-07
25
2019-09-08
24
Janota Natalia
LKJ Ochaby
2019-09-06
16
2019-09-06
15
2019-09-07
22
2019-09-07
19
2019-09-08
17
CHAPLAIN (156)
2019-09-06
54
2019-09-07
59
2019-09-08
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
2019-09-06
9
2019-09-06
21
2019-09-07
19
2019-09-07
61
2019-09-08
12
Kaczmarzyk Zuzanna
KJ Trachy Sościcowice
2019-09-06
25
2019-09-06
11
2019-09-07
2019-09-07
40
2019-09-08
27
Kamińska Magda
KJ Avanti Opole
2019-09-06
1
350
2019-09-08
1
175
ROXY (52)
2019-09-06
19
2019-09-06
10
2019-09-07
29
2019-09-07
3
200
2019-09-08
25
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team
2019-09-06
12
2019-09-06
41
2019-09-07
15
2019-09-07
34
2019-09-08
8
10
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (130)
2019-09-06
3
120
2019-09-06
9
2019-09-07
31
2019-09-07
5
120
2019-09-08
1
125
Kasprzyk Patrycja
Bez przynależności klubowej
PASCAL (207)
2019-09-07
1
2019-09-07
1
Klekot Jakub
Klub Jeździecki Zbrosławice
2019-09-07
7
20
2019-09-07
4
Kluba Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
2019-09-06
26
2019-09-06
28
2019-09-07
2019-09-07
25
2019-09-08
7
10
Kluska Natalia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2019-09-06
37
2019-09-06
31
2019-09-07
6
30
2019-09-07
34
2019-09-08
7
15
JUNISZA (45)
2019-09-06
10
2019-09-06
39
2019-09-07
9
2019-09-08
15
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
BRANDO (98)
2019-09-06
8
20
2019-09-07
39
2019-09-07
33
2019-09-06
53
2019-09-08
Kołodziej Monika
KJ Profit Orzesze
MARTAGON (217)
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Kosmol Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
NIHET (31)
2019-09-06
1
2019-09-06
21
2019-09-07
1
2019-09-07
1
2019-09-08
2019-09-08
23
2019-09-06
2
2019-09-06
2019-09-07
2
2019-09-07
2019-09-08
2
2019-09-08
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
2019-09-06
38
2019-09-06
9
FEREUSA (30)
2019-09-06
6
2019-09-06
6
30
2019-09-06
2019-09-07
14
2019-09-07
2019-09-08
Kośnik Aleksandra
LKJ Deresz
REFLEX (58)
2019-09-06
20
2019-09-06
7
2019-09-07
2
270
2019-09-07
1
400
TOFFI (59)
2019-09-06
13
2019-09-06
10
2019-09-07
23
2019-09-08
15
2019-09-07
2
300
PACO (60)
2019-09-06
33
2019-09-06
45
2019-09-07
10
2019-09-07
12
2019-09-08
7
2019-09-08
20
LESZCZYK (221)
2019-09-06
2
300
Kot Natalia
bpk
2019-09-06
14
2019-09-06
2019-09-07
25
2019-09-07
30
2019-09-08
30
AWANTAŻ (213)
2019-09-06
10
2019-09-06
36
2019-09-07
50
2019-09-07
6
70
2019-09-08
29
Kowalska Kinga
brak
NORMATIV (201)
2019-09-07
2019-09-07
Koza Paulina
Bez Przynależności Klubowej
2019-09-06
2019-09-06
27
2019-09-07
16
2019-09-07
20
2019-09-08
5
25
Kozioł Grażyna
St. KJ Preria Wilkowice
NORWICH (34)
2019-09-06
21
2019-09-06
27
2019-09-07
1
2019-09-07
23
2019-09-08
14
2019-09-08
1
Kozioł Piotr
St. KJ Preria Wilkowice
2019-09-06
36
2019-09-06
2019-09-07
2019-09-07
49
2019-09-08
12
2019-09-08
Kozłowska Nikola
KJ Zbrosławice
CASSAWA (19)
2019-09-06
41
2019-09-06
2019-09-07
57
2019-09-07
Kramarz Julia
KJ Zbrosławice
2019-09-06
42
2019-09-06
23
2019-09-07
32
2019-09-07
52
2019-09-08
28
Król Liwia
LZJ Drama Zbrosławice
CYTAT (202)
2019-09-07
21
Krygier Maja
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
CILENA (107)
2019-09-06
26
2019-09-06
30
2019-09-07
1
2019-09-07
1
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Krywult Barbara
LKJ Solec w Bieruniu
2019-09-06
16
2019-09-07
15
2019-09-06
20
2019-09-08
18
Ksiądz Patrycja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HEIDI (43)
2019-09-06
49
2019-09-06
12
2019-09-07
19
2019-09-08
6
35
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
2019-09-06
27
2019-09-06
24
2019-09-07
37
2019-09-07
28
Kucias Angelika
St. KJ Preria Wilkowice
2019-09-06
13
2019-09-06
38
2019-09-07
31
2019-09-08
14
WIVO (192)
2019-09-06
28
2019-09-06
16