Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ + ZR 2019
SOLEC KUJAWSKI, 17-18.08.2019r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 18:04:11
2019-08-15 17:56:16
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 18:04:06
2019-08-15 16:31:01
Wiktoria Widzińska BRAVIA
  • 2x 2/L/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 12:43:42
2019-08-14 22:30:48
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 12:43:36
2019-08-14 22:30:08
Klaudiusz Jach GRAFON
  • 2x 2/L/zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 21:06:42
2019-08-14 21:02:45
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 21:06:39
2019-08-14 21:02:21
Julia Chęsy UNIQUE
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 21:06:37
2019-08-14 20:12:24
Bartosz Gauza ABIGAIL ASANTE
  • 2x 2/L/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:56:26
2019-08-13 23:32:18
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:57:26
2019-08-13 23:25:05
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:57:23
2019-08-13 22:05:45
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 12:43:30
2019-08-13 22:05:18
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:57:15
2019-08-13 22:04:44
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:57:04
2019-08-13 22:03:55
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/CC/zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:57:00
2019-08-13 21:35:02
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 19:51:28
2019-08-13 20:36:10
Dominika Skulska SANDERO
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
  • 2x 7/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 19:51:25
2019-08-13 20:32:28
Dominika Skulska CHASSPLEEN FLAMINGO Z
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 7/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 19:51:22
2019-08-13 20:27:32
Dominika Skulska EMIRATS DE RIVERLAND
  • 2x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/L/zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 19:51:18
2019-08-13 20:24:04
Dominika Skulska AGADIR VAN DE PIKKERIE Z
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 7/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:56:39
2019-08-13 19:55:38
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:13:45
2019-08-13 16:08:16
Krzysztof Pudełek RIALOTTA
  • 2x 2/L/zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:13:42
2019-08-13 16:07:24
Krzysztof Pudełek DON REVERDY C
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:13:38
2019-08-13 16:06:50
Zuzanna Ciecholewska ANTARES S
  • 2x 2/L/zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:13:34
2019-08-13 16:06:13
Zofia Ciecholewska CIVIS
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:13:30
2019-08-13 15:23:41
Filip Falkiewicz TANGO
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:13:23
2019-08-13 11:46:37
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:13:18
2019-08-13 11:11:29
Małgorzata Zubrycka KASANDRA
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 19:03:59
2019-08-13 10:22:36
Anaztazja Oczki ZARA R
  • 1x 7/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:13:11
2019-08-13 10:21:03
Roksana Oczki ZARA R
  • 1x 7/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:13:06
2019-08-13 10:12:55
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:27:02
2019-08-13 09:02:45
Malwina Rudnik PRINCESSE DU PRIOLET
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
  • 2x 7/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:26:56
2019-08-13 08:57:47
Michał Pacan LILI
  • 2x 2/L/zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:26:47
2019-08-13 08:55:26
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:26:33
2019-08-13 07:27:59
Iga Bernacińska HASAN
  • 2x 2/L/zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:26:08
2019-08-12 21:30:22
Marta Birk GANDIS
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:26:04
2019-08-12 21:29:45
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:25:59
2019-08-12 21:29:10
Marta Birk FAVORINOS S
  • 2x 8/L/zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:25:51
2019-08-12 20:44:50
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 1x 1/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
  • 1x 7/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:25:45
2019-08-12 20:19:03
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:25:40
2019-08-12 20:10:58
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:25:28
2019-08-12 19:28:02
Marcin Matelski CERVANTES
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:25:20
2019-08-12 15:52:59
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:25:13
2019-08-12 13:43:48
Marcin Łączny INTRYGA
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:25:08
2019-08-12 13:43:24
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:24:46
2019-08-11 21:35:01
Aleksandra Gebler ORENA
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:24:40
2019-08-11 21:34:43
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:23:56
2019-08-10 14:37:48
Marcin Matelski IRYDION
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:23:43
2019-08-09 20:21:13
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 19:35:46
2019-08-09 14:59:40
Aniela Lipińska GRANTALA S
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 19:35:43
2019-08-09 13:39:38
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 19:35:38
2019-08-08 15:08:17
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 19:35:34
2019-08-08 12:32:26
Angelika Ojczenasz ESTEBAN
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
  • 2x 8/L/zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 10:41:04
2019-08-07 17:05:04
Marcin Matelski ASTERIX
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 16:44:16
2019-08-07 15:04:04
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 16:44:11
2019-08-07 14:15:39
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 13:44:07
2019-08-06 15:08:50
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 13:43:50
2019-08-06 10:28:25
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 13:43:43
2019-08-06 10:27:59
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:39:41
2019-08-02 15:42:01
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 2x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:13:01
2019-07-31 10:52:52
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 2x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:52:53
2019-07-30 22:29:01
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/N/zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 21:17:19
2019-07-30 14:45:26
Kamila Pabian L CALVADOS SON
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:51:55
2019-07-26 15:06:39
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 2x 1/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
  • 2x 7/LL/z trafieniem w normę czasu – wysokość 90cm.(towarzyski)*
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:51:53
2019-07-26 15:03:43
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 1x 2/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/P/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bernacińska Iga SJ Turzyn
S
O015152
2. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
3. Bonieckia Wiktoria bpk
2003 (J.)
brak
4. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
5. Chęsy Julia KJ Oxer Inowrocław
2004 (J.)
Brak
6. Ciecholewska Zofia Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2004 (J.)
O040245
7. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
1999 (MJ.)
O011247
8. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
9. Drewka Viktoria Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
2004 (J.)
O035154
10. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
11. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (MJ.)
O033150
12. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (MJ.)
O035968
10156120
13. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
14. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
15. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
16. Gawęda Julianna Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2002 (J.)
O038545
17. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
18. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
19. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
20. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O040907
21. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
22. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
23. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
24. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
25. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
26. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
27. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
28. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O037497
29. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O041486
30. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
31. Łepek Alicja KJ Pegaz Reda
S
Brak
32. Maciejczyk Aleksandra Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
1999 (MJ.)
O038542
33. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
34. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
O003420
35. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O034560
36. Oczki Anaztazja Brak
2005 (JM.)
Brak
Brak
37. Oczki Roksana KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O042581
38. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
39. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
40. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
41. Pacan Michał KJ Sokół Damasławek
S
brak
42. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
43. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
44. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
45. Pudełek Krzysztof KJ Dilmar
S
O028869
46. Radowski Jonasz bpk
2001 (MJ.)
O040781
47. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
48. Rudnik Malwina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (J.)
Brak
49. Skulska Dominika bpk
S
none
50. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
51. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
52. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
53. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
54. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
55. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
O055934
56. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
57. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
58. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
59. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
60. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O023178
61. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2002 (J.)
O027714
62. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

147

ABIGAIL ASANTE SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Boliwar /Landor
M: Astoria
brak -
2.

127

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 Wałach gniada/165 F: Aga Khan Z
M: Savannah
K026890 056015Z55631915
3.

6

ALCORA SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alida / Day Dream II S
K026524 616009530056913
4.

135

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
K026851 616009610072314
5.

122

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
K027662 616009520036713
6.

22

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
K022637 616009530197811
7.

5

ARIANA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
K018476 12406
8.

149

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
K025236 616007610128112
9.

61

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
K023988 616009530171111
10.

81

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
K019651 616009520025811
11.

139

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013720 616999530249005
12.

52

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
K012460
13.

64

BENITOL SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/169 F: Harwest
M: Benita
K017555 POL009670002999
14.

45

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/134 F: nn
M: nn
K027298 brak
15.

132

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
16.

92

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
17.

152

BRAVIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/163 F: Vandamme / Guidam
M: Barkarola / Moravia
K027855 616009610040815
18.

12

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/145 F: Baccarat
M: Niina PP
K022593 DE434340709312
19.

26

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/170 F: Aviano / Avero
M: Colibria / Cassis
K015537 616009530290607
20.

118

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
21.

144

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
K021586 056007000C44861 104TM94
22.

19

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
K026721 DE441411369613
23.

18

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
K024365
24.

14

CARMANA'S NEPTUN KUC WALIJSKI POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Breeton Dai / Eyarth
M: Carmanas Summer Suprice / Eyarth Rio
K012041 K012041
25.

87

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant / Lando
M: Cudna / Indeks
K020313 616009540145210
26.

17

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
27.

106

CELYNOS WLKP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Nevados S / Calvados Z
M: Celyna / Landor
K028145 616007520005015
28.

39

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
K023426 Brak
29.

99

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Cordess
M: Capriosa N
K024813 616009520023813
30.

75

CEZAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz
M: Cytryna
K019445 POL 009520093501
31.

56

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Piorella / Primar
K026270 DE427270537609
32.

129

CHASSPLEEN FLAMINGO Z ZANGERSHEIDE POL 2015 Wałach siwa/172 F: Cardento
M: Republica
K027999 25000115221006C
33.

65

CHELLA „S” SP POL 2008 Klacz siwa/164 F: Day Dream II „S”
M: Chellina Z
Brak POL 009530011508
34.

121

CIVIS XX POL 2001 Wałach gniada F: Jape /
M: Cisza / Mehari
K007140 POL010000001153 POL40349
35.

125

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
K024076 616009530054313
36.

101

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
37.

100

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/164 F: Concert / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
K021387 616009610286608
38.

102

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
K023083 616 009 53 02384 11
39.

54

CONCORDIA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/174 F: Talent Charboniere / Diamant de Semilly
M: Całka / Correro
K027335 616009610068315
40.

27

CONTESS Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz siwa F: Con Sherry /
M: Cibell / Cincinatti
K026045 DE456570294409
41.

60

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
K018478 616007600293610
42.

20

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
43.

70

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
44.

32

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
45.

9

DEMON JAN PON KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
K024200
46.

115

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning / Elite
M: Fackeja / Lord Liberty G
K024258 DE433330638110
47.

79

DEVITA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada/172 F: Landor
M: Dorisa
brak brak
48.

146

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
49.

55

DOMINICA NIEM. SPORT. GER 2013 Klacz gniada/168 F: Dominos /
M: Diadem L /
K023562 -
50.

123

DON REVERDY C SP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: If Du Reverdy /
M: Dumka /
brak -
51.

90

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
K019513 616007520108709
52.

104

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
53.

77

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/. F: V.I.P.Ewita/Visconti
M: Dalli/Don Carlos
K017093 POL013670148308
54.

38

EL SANTO HANOVER GER 2009 Ogier ciemnogniada/172 F: El Bundy / Escudo I
M: Rasa S / Raphael
K019931 DE431311335609
55.

31

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
56.

46

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
57.

128

EMIRATS DE RIVERLAND SELLE FRANCAIS POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Nabab De Reve
M: Isis Rouge
K026042 25000114750423F
58.

2

ERA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Zahros R (ex Z. Zarah 80) / Sam R
M: Eligranta / Marius Claudius
K024597 616009610202713
59.

67

ESTEBAN SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Cassilio / Cassini I
M: Everybody's Darling / Escudo I
K019232 616009670063913
60.

57

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
K022607 616009680091210
61.

88

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofini / Corofino
M: Eunice / Lardüc
K012969 POL007611510404
62.

136

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
K023983 056015Z55508213
63.

98

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
64.

103

FAVORINOS S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: MJT Nevados S sp/ Calvados Z
M: Faworytka S sp/ Johnny Boy II SF
K026803 616009520036715
65.

113

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
66.

13

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
67.

153

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
68.

119

GAJA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Fred / Colorado
M: Greta / Mikan
K028332 616009520023709
69.

96

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
K023168 616009610160310
70.

105

GANDIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/168 F: Maram
M: Gwadiana
K007718 brak
71.

86

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
K019951
72.

47

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
K014099 616006540115709
73.

150

GRAFON SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Gracja / Calvados Z
K027258 616009610086413
74.

71

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
75.

109

HARRIET KWPN NED 2012 Klacz gniada F: Pacific / Corland
M: Marinus / Faran
K022110 528003201210503
76.

108

HASAN SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hanoi / Turbud Quirinus
K024476 616009640008912
77.

50

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
K021911 528003201204689
78.

156

HEWELIA OLDENBURSKA POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox cup
M: Hawana
Brak 616009600275812
79.

94

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
80.

72

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/135 F: Szaman
M: Hortyna
K019548 POL 013 61 01170 05
81.

140

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
82.

49

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
K022088 208333201204801
83.

138

I CÓŻ SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Hetman / Cantanis
M: Italika / Winds of Light
K026281 POL009530110208
84.

78

IDOL KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach siwa F: Poligon /
M: Ina /
brak
85.

97

INTRYGA WLKP POL 2009 Klacz kara/164 F: Pigmalion / Arak
M: Itema / Burnus
K021142 007520086009
86.

91

IRYDION WLKP. POL 2012 Wałach gniada/168 F: Bolshoi
M: Iryda
K022379 616007610117912
87.

8

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
K016211 103MX80
88.

82

JESI SP POL 2010 Klacz gniada F: Winston
M: Jacuzetta
K021207
89.

143

JOWISZ KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
K011731 POL013670007906
90.

141

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
91.

63

KALART - POL 2001 Wałach ciemnogniada/167 F: Kanpur
M: Korsa
Brak 616009530034501
92.

3

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
93.

117

KASANDRA KWPN NED 2015 Klacz ciemnogniada/156 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
K028205 -
94.

53

KICKARA TS KWPN POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago
M: Dickara TS/Mr. Blue
Brak Brak
95.

4

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/139 F: nn / nn
M: nn / nn
K024201 616999520164810
96.

142

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
K005060 07136
97.

25

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Kariera / Sofix
K023432 616009530082613
98.

30

L CALVADOS SON SP POL 2013 Wałach gniada/---- F: Calvados (Sable Rose)
M: Lady Jump I
K023233
99.

80

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
K026892 616007520004015
100.

24

LACOSTA KUC POL 2014 Klacz ciemnogniada/136 F: N
M: Lili
Brak 56
101.

29

LAMÓWKA SP POL 2008 Klacz siwa/--- F: Nabucho du Serein
M: Lama
K013257 POL009590153908
102.

59

LANDKROS Litewski Koń Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada/168 F: Landgold
M: Hale
K027486 005170062908
103.

15

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
K024127 418181004805
104.

107

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
105.

111

LILI SP POL 2013 Klacz gniada F: Leonardo /
M: Linea /
brak
106.

23

LINCOLN AK SP POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Erebus / Coniender
M: Lizbona / Lissabon
K027095 616009611000991
107.

69

LIZA TYP KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/137 F: NN
M: NN
K026508 616999520131812
108.

58

LUGANO NIEM.SPORT. POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z
M: Kosakenbraut
K025816 DE456370005012
109.

145

LUNA P NIEM. SPORTOWA GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
K016348 DE456570276408 104WZ40
110.

151

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
111.

158

MARCUS BRAK POL 0000 Wałach kasztanowata F: -
M: -
brak
112.

74

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
K025307 POL013610128305
113.

137

MARKUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
114.

157

MEDRESA WLKP POL 15.04.2010 Klacz gniada/170 F: Barbur
M: Melita
Brak 007610103910
115.

76

MEDRESA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/170 F: Barbur
M: Melita
K021620 616007610103910
116.

89

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
K020505 616013530059811
117.

28

MOONLIGHT MAGIC KUC POL 2013 Wałach siwa/138 F: Midnaight Magic
M: nn
brak 616999520120613
118.

44

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
K026694 -
119.

51

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
K015414 POL009640002903
120.

84

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
121.

114

NEOVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
122.

133

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
123.

1

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
K011732 Noemi Ewita / Rocky
124.

134

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
125.

21

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
K021345 616009530069011
126.

93

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S
K024886 6160096700297
127.

36

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
K015121 616007610218809
128.

83

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/149 F: PASQUINEL
M: PELA
K024703 616999610072413
129.

7

PJOTTER BWP BEL 2015 Wałach ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
130.

126

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
K014101 616999520184308
131.

40

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
K018231 013530067806
132.

48

PRETTY CENTO OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cento / Capitol
M: Pretty Silvia / Silvio I
K016371 DE418180031902
133.

112

PRINCESSE DU PRIOLET SF POL 2003 Klacz gniada/167 F: Flambeau Dupriolet
M: Reine Z
Brak 25000103187707A
134.

43

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
K019755 616009530031010
135.

124

RIALOTTA SP POL 2001 Klacz siwa F: Stalypso /
M: Ramona /
brak
136.

16

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
K014079 POL009610019708
137.

73

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI POL 2005 Ogier kara/kuc:132 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
. .
138.

131

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam / Akropol
M: Ratina / Baldram
K015082 POL007600082902
139.

35

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
140.

130

SANDERO OLD POL 2015 Wałach gniada/165 F: Sandro Boy
M: Bahia I
K028000 421000085315
141.

110

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
Brak Brak
142.

37

STRIT SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Rumianek /
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
143.

120

TANGO SP POL 2014 Wałach siwa F: ALCATRAZ
M: TĘCZA
K024992
144.

33

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
K014499 POL013520048606
145.

148

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Nintender
M: Ultigra
Brak 616009540098010
146.

34

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678
147.

10

VEJOTTIE KWPN POL 2002 Klacz gniada/162 F: Faldo
M: Pejottie
K008757 02.01743
148.

42

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
149.

11

VIPER KUC ISLANDZKI POL 2005 Wałach kasztanowata/139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
K013076
150.

66

WEXUS HOLSZTYŃSKA POL 2003 Wałach gniada/168 F: Eden
M: Wenecja
Brak POL 999530164103
151.

68

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
K024077 616009640096609
152.

95

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
K023170 009610176407
153.

41

WONDERFUL SON OF PSIK MAŁY KOŃ POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
K020738
154.

116

ZARA R MAŁY KOŃ POL 2011 Klacz gniada/157 F: Cittboy R
M: Zazula
K028329
155.

85

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha / Siberian Express
M: Zadyma / Marino
K012093 POL009529946505
Rider Club
Competition
Prize
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
350
100
SUM:
450.00
Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
350
100
SUM:
450.00
Ciecholewska Zofia Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
175
SUM:
175.00
Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
500
100
SUM:
600.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
500
100
SUM:
600.00
Kiciński Janusz KJ Profil Piła
200
SUM:
200.00
Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
300
100
SUM:
400.00
Matelski Marcin KJ Dilmar
200
100
SUM:
300.00
Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
50
50
SUM:
100.00
Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
200
SUM:
200.00
Radowski Jonasz bpk
50
SUM:
50.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
175
300
SUM:
475.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bernacińska Iga
SJ Turzyn
HASAN (108)
2019-08-17
16
2019-08-17
2019-08-18
21
2019-08-18
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-08-18
2019-08-18
DRAHMA (104)
2019-08-18
1
350
2019-08-18
GANDIS (105)
2019-08-18
12
2019-08-18
4
100
Bonieckia Wiktoria
bpk
IDOL (78)
2019-08-18
6
2019-08-18
1
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-08-17
1
350
2019-08-17
4
100
Chęsy Julia
KJ Oxer Inowrocław
UNIQUE (148)
2019-08-17
2019-08-17
18
2019-08-18
2019-08-18
Ciecholewska Zofia
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
CIVIS (121)
2019-08-17
5
2019-08-17
28
2019-08-18
9
2019-08-18
2
175
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
ANTARES S (122)
2019-08-17
21
2019-08-17
2019-08-18
13
2019-08-18
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-08-17
6
Drewka Viktoria
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
MEDRESA (157)
2019-08-18
16
2019-08-18
21
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
TANGO (120)
2019-08-17
20
2019-08-17
22
2019-08-18
22
2019-08-18
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (126)
2019-08-18
20
2019-08-18
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
2019-08-17
6
2019-08-17
7
2019-08-18
17
2019-08-18
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COLINE (101)
2019-08-17
11
2019-08-18
20
2019-08-18
1
500
2019-08-17
3
100
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (98)
2019-08-17
23
2019-08-17
12
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
2019-08-17
2019-08-17
Gawęda Julianna
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
ERA (2)
2019-08-18
3
2019-08-18
18
KAMAEL (3)
2019-08-18
18
2019-08-18
26
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
HARRIET (109)
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-18
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (92)
2019-08-17
2019-08-17
ORENA (93)
2019-08-17
2019-08-17
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
CONTESS (27)
2019-08-18
23
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (51)
2019-08-18
24
2019-08-18
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2019-08-17
1
500
2019-08-17
1
2019-08-17
1
2019-08-17
3
100
2019-08-17
ALISTER (135)
2019-08-17
2019-08-17
GRAFON (150)
2019-08-17
11
2019-08-17
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
MALAWAL (151)
2019-08-17
15
2019-08-17
10
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
DEPUTY 8 (115)
2019-08-17
14
2019-08-17
7
2019-08-18
22
2019-08-18
8
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2019-08-17
17
2019-08-17
3
200
2019-08-18
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-08-17
12
2019-08-17
2
300
2019-08-18
9
2019-08-18
5
100
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2019-08-17
13
2019-08-18
10
2019-08-18
11
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-18
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
ROCCO (16)
2019-08-18
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
2019-08-17
3
2019-08-17
16
2019-08-18
11
2019-08-18
13
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (95)
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-17
4
2019-08-17
24
2019-08-18
19
2019-08-18
25
INTRYGA (97)
2019-08-17
2
2019-08-17
19
2019-08-18
15
2019-08-18
8
Łepek Alicja
KJ Pegaz Reda
WEXUS (66)
2019-08-18
2019-08-18
Maciejczyk Aleksandra
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
ALCORA (6)
2019-08-17
19
2019-08-17
18
2019-08-18
6
2019-08-18
27
2019-08-17
12
2019-08-17
15
2019-08-18
17
2019-08-18
9
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
ASTERIX (61)
2019-08-17
13
2019-08-17
8
2019-08-18
7
2019-08-18
6
Matelski Marcin
KJ Dilmar
IRYDION (91)
2019-08-17
15
2019-08-17
2
200
2019-08-18
14
2019-08-18
2019-08-17
9
2019-08-17
5
100
2019-08-18
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (50)
2019-08-17
7
2019-08-17
5
50
2019-08-18
5
50
Oczki Anaztazja
Brak
ZARA R (116)
2019-08-18
19
Oczki Roksana
KJ Agro-Handel Śrem
ZARA R (116)
2019-08-18
13
2019-08-18
26
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
ESTEBAN (67)
2019-08-17
5
2019-08-17
10
2019-08-18
8
2019-08-18
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2019-08-18
11
2019-08-18
9
Pabian Kamila
KJ Młyńska Struga
2019-08-17
18
2019-08-17
27
2019-08-18
12
2019-08-18
17
Pacan Michał
KJ Sokół Damasławek
LILI (111)
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-18
12
2019-08-18
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (153)
2019-08-18
1
2019-08-18
10
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-08-17
21
2019-08-17
6
2019-08-18
6
2019-08-18
3
200
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
SANDOR (110)
2019-08-17
17
2019-08-17
14
Pudełek Krzysztof
KJ Dilmar
2019-08-17
2019-08-17
RIALOTTA (124)
2019-08-17
22
2019-08-17
2019-08-18
23
2019-08-18
Radowski Jonasz
bpk
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-18
5
2019-08-18
4
50
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
MARCUS (158)
2019-08-18
10
Rudnik Malwina
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-08-17
3
2019-08-17
2
2019-08-18
8
2019-08-18
2
Skulska Dominika
bpk
2019-08-17
14
2019-08-17
17
2019-08-17
2019-08-18
3
2019-08-18
15
2019-08-17
12
2019-08-17
2019-08-18
25
2019-08-18
2019-08-17
2019-08-17
16
2019-08-17
24
2019-08-18
14
2019-08-18
4
SANDERO (130)
2019-08-17
4
2019-08-17
8
2019-08-18
16
2019-08-18
5
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-08-18
2019-08-18
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
OLSTAR (21)
2019-08-18
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2019-08-18
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2019-08-17
20
2019-08-17
9
2019-08-18
15
2019-08-18
7
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
RUBIN (131)
2019-08-17
23
2019-08-17
25
Trzcinska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
CONAN I (102)
2019-08-17
1
2019-08-17
11
2019-08-18
14
2019-08-18
20
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (156)
2019-08-18
4
2019-08-18
19
2019-08-17
7
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
BRAVIA (152)
2019-08-17
13
2019-08-17
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2019-08-17
6
2019-08-17
11
2019-08-18
2
2019-08-18
16
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
ARTERIA (149)
2019-08-17
2019-08-17
7
2019-08-18
27
2019-08-18
7
2019-08-18
18
Wolny Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
WEZYR (68)
2019-08-17
9
2019-08-17
10
2019-08-18
7
2019-08-18
24
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
STRIT (37)
2019-08-17
8
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-17
26
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
KASANDRA (117)
2019-08-17
9
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-18
2
175
2019-08-18
2
300

Number of Riders: 62

Number of Horses: 155

The sum of prizes: 4 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl