Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ W UJEŻDZENIU
UJEŻDŻENIE W BARŁOMINIE 2019***
BARŁOMINO, 23-25.08.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:33:40
2019-08-20 19:15:13
Emilia Kunkel BELA
  • 1x (1)Mł kuce/L-6R/Młodzicy - Kuce
  • 1x Mł.na kucu/L-1R/
  • 1x Mł.na kucu/L-2R/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:33:37
2019-08-20 19:14:38
Łukasz Walter HAPPY FEET
  • 1x (6) Senior/C-1/Seniorzy
  • 1x Senior/C-2/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 16:18:02
2019-08-20 15:17:59
Antonina Krzyżak BENJAMIN
  • 1x (1)Mł kuce/L-6R/Młodzicy - Kuce
  • 1x Mł.na kucu/L-1R/
  • 1x Mł.na kucu/L-2R/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 16:17:59
2019-08-20 15:14:06
Monika Sadowska EDJE
  • 1x (1)Mł kuce/L-6R/Młodzicy - Kuce
  • 1x Mł.na kucu/L-1R/
  • 1x Mł.na kucu/L-2R/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:43:00
2019-08-19 21:39:13
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa SCHANEL
  • 1x (6) Senior/C-1/Seniorzy
  • 1x Senior/C-2/
  • 1x Senior/C-4/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:46:11
2019-08-18 22:22:45
Łukasz Walter DON SANDRIO
  • 1x (6) Senior/C-1/Seniorzy
  • 1x Senior/C-2/
  • 1x Senior/C-4/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:46:07
2019-08-18 16:56:37
Wiktoria Ryciak WONDERFUL SON OF PSIK
  • 1x (1)Mł kuce/L-6R/Młodzicy - Kuce
  • 1x Mł.na kucu/L-1R/
  • 1x Mł.na kucu/L-2R/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 06:47:21
2019-08-18 03:20:28
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 1x (5) Junior/P-1/Juniorzy
  • 1x Junior/P-2/
  • 1x Junior/P-3/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 06:47:16
2019-08-17 15:52:10
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x (5) Junior/P-1/Juniorzy
  • 1x Junior/P-2/
  • 1x Junior/P-3/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 06:47:13
2019-08-16 17:27:50
Martyna Grabińska LUCKY STAR
  • 1x (5) Junior/P-1/Juniorzy
  • 1x Junior/P-2/
  • 1x Junior/P-3/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 06:47:12
2019-08-16 15:09:13
Aniela Dlouchy DEPAS CORRINUS P.
  • 1x (16) JM k./P-6/Juniorzy Młodsi - Kuce
  • 1x JM na kucu/P-3/
  • 1x JM na kucu/P-4/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 06:47:10
2019-08-16 15:08:50
Wiktoria Celińska - Spodar LA' MARCEL
  • 1x (16) JM k./P-6/Juniorzy Młodsi - Kuce
  • 1x JM na kucu/P-3/
  • 1x JM na kucu/P-4/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 19:51:57
2019-08-14 18:48:26
Karolina Zawada LAUDANI
  • 1x (6) Senior/C-1/Seniorzy
  • 1x Senior/C-2/
  • 1x Senior/C-4/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:37:53
2019-08-12 20:25:22
Ewa Czaderna SALIERI
  • 1x (5) Junior/P-1/Juniorzy
  • 1x Junior/P-2/
  • 1x Junior/P-3/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:37:48
2019-08-12 14:40:41
Honorata Stromska CASIO ROYAL
  • 1x (6) Senior/C-1/Seniorzy
  • 1x Senior/C-2/
  • 1x Senior/C-4/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:37:43
2019-08-10 10:31:02
Larysa Lewandowska MARIOT
  • 1x (5) Junior/P-1/Juniorzy
  • 1x Junior/P-2/
  • 1x Junior/P-3/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 19:33:39
2019-08-08 22:38:32
Matylda Mroczkowska MINISTER
  • 1x (16) JM k./P-6/Juniorzy Młodsi - Kuce
  • 1x JM na kucu/P-3/
  • 1x JM na kucu/P-4/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 19:33:36
2019-08-08 11:41:51
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x (4) J. Mł./D-1/Juniorzy Młodsi - DK
  • 1x (5) Junior/P-1/Juniorzy
  • 1x Junior Mł./D-2/
  • 1x Junior Mł./P-2/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 19:33:30
2019-08-08 11:40:24
Maja Baranowska CHANTRE' NOIR
  • 1x (16) JM k./P-6/Juniorzy Młodsi - Kuce
  • 1x JM na kucu/P-3/
  • 1x JM na kucu/P-4/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 13:44:53
2019-08-06 22:04:10
Paulina Koszewska FILANO H
  • 1x (6) Senior/C-1/Seniorzy
  • 1x Senior/C-2/
  • 1x Senior/C-4/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:18:01
2019-08-05 20:54:53
Julia Zambrzycka CORAL
  • 1x (4) J. Mł./D-1/Juniorzy Młodsi - DK
  • 1x Junior Mł./D-2/
  • 1x Junior Mł./P-2/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:17:57
2019-08-05 19:38:40
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x (4) J. Mł./D-1/Juniorzy Młodsi - DK
  • 1x Junior Mł./D-2/
  • 1x Junior Mł./P-2/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:17:26
2019-08-05 19:38:18
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x (1)Mł kuce/L-6R/Młodzicy - Kuce
  • 1x Mł.na kucu/L-1R/
  • 1x Mł.na kucu/L-2R/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:17:08
2019-08-05 10:05:16
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x (6) Senior/C-1/Seniorzy
  • 1x Senior/C-2/
  • 1x Senior/C-4/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:16:57
2019-08-04 19:05:58
Anna Skrzeszewska-Walter DISCOVERY
  • 1x (6) Senior/C-1/Seniorzy
  • 1x Senior/C-2/
  • 1x Senior/C-4/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:16:51
2019-08-04 19:00:54
Aniela Ziółkowska FERRY STRONG
  • 1x (4) J. Mł./D-1/Juniorzy Młodsi - DK
  • 1x Junior Mł./D-2/
  • 1x Junior Mł./P-2/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:16:46
2019-08-04 18:59:13
Nadia Paszylk JOHN SNOW
  • 1x (4) J. Mł./D-1/Juniorzy Młodsi - DK
  • 1x Junior Mł./D-2/
  • 1x Junior Mł./P-2/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:09:55
2019-08-04 18:15:37
Nadia Paszylk WINTERKONING
  • 1x (5) Junior/P-1/Juniorzy
  • 1x Junior/P-2/
  • 1x Junior/P-3/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:16:36
2019-08-04 18:12:07
Zuzanna Kunkel BELA
  • 1x (1)Mł kuce/L-6R/Młodzicy - Kuce
  • 1x Mł.na kucu/L-1R/
  • 1x Mł.na kucu/L-2R/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:16:31
2019-08-04 18:11:29
Zuzanna Kunkel WICEK
  • 1x (1)Mł kuce/L-6R/Młodzicy - Kuce
  • 1x Mł.na kucu/L-1R/
  • 1x Mł.na kucu/L-2R/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:09:36
2019-08-04 18:10:19
Zuzanna Kunkel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE
  • 1x (16) JM k./P-6/Juniorzy Młodsi - Kuce
  • 1x JM na kucu/P-3/
  • 1x JM na kucu/P-4/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:16:22
2019-08-04 18:09:45
Kinga Glanert NIKODEM
  • 1x (1)Mł kuce/L-6R/Młodzicy - Kuce
  • 1x Mł.na kucu/L-1R/
  • 1x Mł.na kucu/L-2R/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:16:17
2019-08-04 18:09:03
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x (5) Junior/P-1/Juniorzy
  • 1x Junior/P-2/
  • 1x Junior/P-3/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:16:14
2019-08-04 18:08:14
Kornelia Drewing FIRST WAIOWA
  • 1x (5) Junior/P-1/Juniorzy
  • 1x Junior/P-2/
  • 1x Junior/P-3/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:16:09
2019-08-04 17:58:47
Anna Skrzeszewska-Walter FLAGGED BY DARK
  • 1x (6) Senior/C-1/Seniorzy
  • 1x Senior/C-2/
  • 1x Senior/C-4/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
2. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
3. Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049341
4. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
5. Czaderna Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O039078
6. Dlouchy Aniela Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
7. Drewing Kornelia KJ AS Dream
2002 (J.)
O035917
8. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
9. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
O053470
10. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
11. Glanert Kinga KJ AS Dream
2008 (Mł.)
Brak
12. Grabińska Martyna KJ Pegaz Reda
2001 (J.)
O032221
13. Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O013435
14. Krzyżak Antonina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2008 (Mł.)
brak
15. Kunkel Emilia KJ AS Dream
2010 (Mł.)
Brak
16. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (JM.)
O046671
17. Lewandowska Larysa KJ Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
O036921
18. Miotke Oliwia Kj Pegaz Reda
2002 (J.)
O034998
19. Mroczkowska Matylda Klub Jeździecki BM Horse Tągowie
2004 (JM.)
Brak
20. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2005 (JM.)
O043716
21. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
22. Sadowska Monika Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
Brak
23. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
24. Stromska Honorata Klub Jeździecki Majestic Horses
2001 (J.)
Brak
25. Walter Łukasz KJ AS Dream
S
O015025
26. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (JM.)
O043454
27. Zawada Karolina KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O023628
28. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
2.

28

AURORA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada/168 F: divisor
M: atlanta
O: krzysztof Wojsiat
B: krzysztof Wojsiat
K027330
3.

32

BARBÓR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Vis Versa
M: Barbadosa
O: Joanna Lemańczyk
B: SK Walewice
K013022 POL 006 59 0186 05
4.

7

BELA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Santara Danny's Boy
M: Baba / Stuifakker's Chico
O: .
B: .
K020339 POL616013680196
5.

60

BENJAMIN DRP GER 01.01.1996 Wałach izabelowata F: Kuc
M: Kuc
O: ARKADIUSZ IGNASIAK
B: Pan Niemiec
brak
6.

14

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Grzegorz Gierszewski
B: nn
K027298 brak
7.

3

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/. F: Cancoon / Colman
M: Barbara / Dżamir
O: Natalia Szpulecka
B: .
K021172 616007550143411
8.

45

BLACK PEARL R Hanowerska POL 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Beluga
M: Euterpe
O: Wiktoria Biegała
B: Albert Roskamm
K025486 Brak
9.

56

BREVIS IPSA M. Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/173 F: Concord
M: Bochemia
O: Daniel Konera
B: Polska
Brak brak
10.

26

CASIO ROYAL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: World star 4
M: Corencja
O: Monika Tarasiuk
B: Jeży Gościniak
Brak
11.

22

CHANTRE' NOIR Deutches Reitpony GER 2010 Ogier kara/kuc:149 F: Calido-G
M: Sara
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Josef Wernke
K024093 DE 435350178710
12.

16

CORAL SP POL 2004 Wałach siwa/165 F: CORRERO
M: GIPSY ROCK
O: Magdalena Wilkowska
B: Lucjan Kosnowicz
brak
13.

33

CZARDŻIL SP POL 2010 Ogier gniada F: Dżahil
M: Czarina
O: Janusz Pellowski
B: Robert Nagórski
brak
14.

41

DEPAS CORRINUS P. Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Verona ' S BO-GI
M: Siepke ' S Evita
O: Łukasz Lesner
B: Holandia
K020943
15.

47

DIABLO Typ Pogrubiany POL 2015 Wałach kara/166 F: Anas
M: Dianka
O: Brzozowski Tomasz
B: Papierowski Jan
Brak
16.

11

DISCOVERY Hanower POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
O: Barbara Sznigier
B: .
K012337
17.

43

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: donnerfee
O: Agnieszka Miotke
B: Piotr mazurek
K018161 616009670108410
18.

19

DON SANDRIO Hanower POL 2012 Ogier kasztanowata F: De Niro
M: .Scharade M / Sandro Hit
O: .W. Pietrzyk
B: GER
K021634
19.

59

EDJE SP POL 1999 Wałach siwa/kuc:125 F: Mały
M: Duża
O: Wiesław Sadowski
B: Pan hodowca
brak
20.

38

ENERGETYK Małopolska POL 2015 Wałach gniada/mk:153 F: Wareg
M: Etiopia
O: Eliza Butowska
B: Borysiuk Roman
Brak 616006580298215
21.

62

ENIA SP POL 07.04.2003 Klacz gniada/162 F: Santiego
M: Euredyka
O: Matuszewski Krzysztof
B: Matuszewski Krzysztof
Brak 009520008603
22.

10

FERRY STRONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/. F: Undigo
M: Anais van Wiko / Special D
O: Małgorzata Ziółkowska
B: A
K023652 528003201009574
23.

12

FILANO H Holsteiner Warmblut POL 12.06.2002 Wałach gniada/178 F: Fleming
M: Entziana
O: Paula Mańczak
B: Hardorp Karl-Heinz
brak DE421000283102 103HC08
24.

2

FIRST WAIOWA Oldenburska POL 2010 Klacz kasztanowata/. F: Furst Fugger / Furst Heinrich
M: Way o Way / Walt Disney I
O: .
B: .
K018099 DE433331779610
25.

1

FLAGGED BY DARK Westfalska POL 2012 Wałach inna/. F: Furst Fugger /Furst Heinrich
M: Sandro Hit
O: Gospodrastwo Rolne AS Dream Anna Skrzeszewska-Walter i Łukasz Walter
B: .
K020221 DE441411560711
26.

50

FORCE KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Johnson
M: Volmie
O: Aleksandra Lesner
B: .
K017769
27.

30

GANDAWA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Gurami
O: Rafał Wyszałkowski
B: SK Rzeczna
K015795
28.

5

GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:146 F: Orchard Boginov / Verona's Bo-Gi
M: Goldwind Empire's First Lady / Leuns Veld's Elegant
O: Przemysław Kunkel
B: .
K022603 5280170600581
29.

55

H-SHANTI Fryzyjska POL 2013 Klacz kara F: Solir
M: H-Sonata
O: Zuzanna Mazur
B: Robert Krampa
brak 616014530177813
30.

57

HAPPY FEET KWPN POL 2012 Wałach gniada/170 F: Rousseau / Ferro
M: Bostrade / Jazz
O: Anna Skrzeszewska - Walter
B: Holandia
K021822
31.

39

ISALA KWPN POL 2013 Klacz gniada F: Negro
M: Ballerina II
O: Marek Lesner
B: -
Brak
32.

48

JACKY 35 GRP POL 1997 Wałach bułana/kuc: F: VICTORIAS ORNAT
M: WINDROSE
O: Łukasz Lesner
B: -
brak
33.

21

JILLZ KWPN NED 2014 Wałach gniada/173 F: Johnson
M: Zitina
O: Sagan Magdalena
B: Team van Barneveld
K024717 528003201403772
34.

9

JOHN SNOW HOL POL 2010 Wałach kara/165 F: .
M: .
O: Magdalena Paszylk-Lewandowska
B: .
Brak .
35.

51

JONAS KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Quateron
M: Wenda
O: Anna lesner
B: Z
K024716
36.

35

JONAS 200 Westfalska GER 2006 Wałach gniada/165 F: Jazz Rubin
M: Fiona
O: Wiktoria Boniek
B: Bruno Blome
K019818 DE 441411344806
37.

54

KARATINO Trakenska POL 2015 Ogier kara/168 F: Emis
M: Kaskaja
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
brak brak
38.

63

KOSTARYKA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Candy cap
M: Koła
O: Justyna Fryc
B: St.koni Dobrzyniewo
Brak 616007610181509
39.

40

LA' MARCEL KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harley
M: Lawa
O: Łukasz Lesner
B: Lukasz Lesner
K024100
40.

31

LAUDANI Hanower POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Laudabilis
M: Angel Princess
O: Katarzyna Zawada
B: -
K015427
41.

42

LUCKY STAR SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Denetor
M: Laguna
O: Martyna Grabińska
B: Marek Lesner
K018654
42.

25

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/169 F: TOP GUN
M: MARKIZA
O: Paulina Ogorzała
B: SK Prudnik
K006168
43.

24

MINISTER Małopolska POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Jantar
M: Miłka
O: Dominika Jóźwiak
B: Brak
Brak Brak
44.

29

NEPTUN STAR Oldenburg POL 2004 Ogier skarogniada/174 F: mozart
M: nelly
O: iwona hareniuk
B: h.C. johansen
brak brak
45.

4

NIKODEM KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Jambo /
M: Nimfa / Egzamin
O: Katarzyna Sroka
B:
K020336 POL013610083006
46.

15

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
O: Grzegorz Gierszewski
B: Szaller Balazs Gyorgy
K027761 HUN M FR100170000
47.

46

PIKASO Trakeńska POL 2015 Ogier kara/168 F: Ice Age
M: Plasta
O: Justyna Stasiulewicz
B: UAB Lietuvos ZIrgynas
brak brak
48.

36

PRADO Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Marino
M: Poganka
O: Julia Werulik
B: Krzysztof Myszka
K01186 616007530019612
49.

27

SALIERI Hanowerska DEU 2010 Wałach kasztanowata/172 cm F: Scolari
M: Walhalla
O: Aleksandra Czaderna
B: Sandra und Ulrich Schoppe
K022521 DE431310219310
50.

23

SAMURAJ Oldenburg DEU 2009 Wałach kara F: San Amour
M: Woelckchen
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Janine Christin Koepken
brak
51.

18

TASSILO I Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/172 F: Talkative
M: Nalena
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B: Niemcy
K014321 DE421000051909
52.

64

TERA QUICK F:
M:
O:
B:
53.

17

VALENTIJIN KWPN NED 2002 Ogier ciemnogniada F: Flemmingh / Lacapo
M: Roelinde / Rohdiaman
O: Gospodrastwo Rolne AS Dream Anna Skrzeszewska-Walter i Łukasz Walter
B:
K006502 0201382 104NL54
54.

20

WALENTINO SP POL 18.05.2009 Wałach kasztanowata/165 F: Rytm
M: Warena
O: Paula Mańczak
B: Lesner Anna i Marek
brak 009530044309
55.

6

WICEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Wiatr Ponysport / Grawer
M: Matka: Veris Ponysport / Nerin
O: Przemysław Kunkel
B: .
K021884 POL999610136008
56.

8

WINTERKONING KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Burggraaf / Landgraf I
M: Nelly / Dutchboy
O: Magdalena Paszylk Lewandowska
B: .
K020714 5280030302378
57.

53

WONDERFUL SON OF PSIK Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K020738
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowska Maja
BM HORSE
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
SAMURAJ (23)
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Celińska - Spodar Wiktoria
KJ Pegaz Reda
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Cybula Matylda
KJ AS Dream
BESSIE (3)
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Czaderna Ewa
Pomorska Liga Jeździecka
SALIERI (27)
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Dlouchy Aniela
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Drewing Kornelia
KJ AS Dream
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (13)
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
NÓTA (15)
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Glanert Kinga
KJ AS Dream
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Grabińska Martyna
KJ Pegaz Reda
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Koszewska Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Krzyżak Antonina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Kunkel Emilia
KJ AS Dream
BELA (7)
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Kunkel Zuzanna
KJ AS Dream
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
WICEK (6)
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
BELA (7)
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Lewandowska Larysa
KJ Stajnia Jarużyn
MARIOT (25)
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Miotke Oliwia
Kj Pegaz Reda
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Mroczkowska Matylda
Klub Jeździecki BM Horse Tągowie
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Paszylk Nadia
KJ AS Dream
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Sadowska Monika
Sopocki Klub Jeździecki
EDJE (59)
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Stromska Honorata
Klub Jeździecki Majestic Horses
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Walter Łukasz
KJ AS Dream
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-23
2019-08-24
Zambrzycka Julia
SKJ
CORAL (16)
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Zawada Karolina
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
LAUDANI (31)
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
2019-08-23
2019-08-24
2019-08-25

Number of Riders: 28

Number of Horses: 57

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl