Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie
UJEŻDŻENIE W BARŁOMINIE 2019***
BARŁOMINO, 23-25.08.2019r.

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:34:14
2019-08-20 19:13:23
Nadia Paszylk WINTERKONING
  • 1x (14) ZR/C-1/
  • 1x ZR/C-2/
  • 1x ZR/C-4/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:34:07
2019-08-20 19:12:37
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x (14) ZR/C-1/
  • 1x ZR/C-2/
  • 1x ZR/C-4/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:43:22
2019-08-19 21:37:00
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa KOSTARYKA
  • 1x (12) ZR/D-1/
  • 1x ZR/D-2/
  • 1x ZR/D-3/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:43:16
2019-08-19 21:34:39
Weronika Dobuszewska ENIA
  • 1x (8) ZR/L-1/
  • 1x ZR/L-2/
  • 1x ZT/L-3/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:46:52
2019-08-18 22:28:54
Łukasz Walter HAPPY FEET
  • 1x (13) ZR/N-4/
  • 1x (14) ZR/C-1/
  • 1x ZR/N-5/
  • 1x ZR/N-6/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:46:47
2019-08-18 20:51:40
Aleksandra Konera BREVIS IPSA M.
  • 1x (14) ZR/C-1/
  • 1x ZR/D-2/
  • 1x ZR/D-3/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:46:43
2019-08-18 19:49:55
Martyna Grabińska LUCKY STAR
  • 1x (13) ZR/N-4/
  • 1x ZR/N-5/
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:46:39
2019-08-18 16:14:46
Zuzanna Mazur H-SHANTI
  • 2x (9) ZT/L-1/
  • 2x ZT/L-2/
  • 2x ZT/L-3/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:46:31
2019-08-18 12:33:03
Justyna Stasiulewicz KARATINO
  • 1x (7) ZR/4 latki/El. MPMK 4 latki (2 starty)
  • 1x (8) ZR/L-1/
  • 1x ZR/4 latki/El. MPMK 4 latki (2 starty)
  • 1x ZR/L-2/
  • 1x ZR/L-3/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 06:48:19
2019-08-17 17:46:43
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x (8) ZR/L-1/
  • 1x ZR/L-2/
  • 1x ZR/L-3/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 06:48:15
2019-08-17 17:46:13
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x (8) ZR/L-1/
  • 1x ZR/L-2/
  • 1x ZR/L-3/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 06:48:13
2019-08-17 15:51:29
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x (14) ZR/C-1/
  • 1x ZR/C-2/
  • 1x ZR/C-4/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 09:46:24
2019-08-17 15:51:07
Aleksandra Lesner JONAS
  • 1x (10) ZR/P-1/
  • 1x ZR/P-2/
  • 1x ZR/P-3/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 06:47:59
2019-08-17 15:50:43
Aleksandra Lesner FORCE
  • 1x (15) ZR/CC-4/
  • 1x ZR/CC-5/
  • 1x ZR/CC-7/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 06:47:56
2019-08-17 15:50:11
Łucja Dudzińska AMARETTO
  • 1x (10) ZR/P-1/
  • 1x ZR/P-2/
  • 1x ZR/P-3/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 06:47:53
2019-08-17 11:52:04
Monika Różankiewicz JACKY 35
  • 1x (9) ZT/L-1/
  • 1x ZT/L-2/
  • 1x ZT/L-3/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 06:47:51
2019-08-17 10:57:15
Oliwia Brzozowska DIABLO
  • 1x (8) ZR/L-1/
  • 1x ZR/L-2/
  • 1x ZR/L-3/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 06:47:48
2019-08-17 01:18:19
Ewa Pellowska CZARDŻIL
  • 1x (10) ZR/P-1/
  • 1x (13) ZR/N-4/
  • 1x ZR/P-2/
  • 1x ZR/P-3/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-18 06:47:37
2019-08-16 22:01:59
Justyna Stasiulewicz PIKASO
  • 2x (7) ZR/4 latki/El. MPMK 4 latki (2 starty)
  • 2x ZR/4 latki/El. MPMK 4 latki (2 starty)
  • 1x ZR/L-3/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 16:18:16
2019-08-15 22:53:48
Beata Gruba ENERGETYK
  • 1x (8) ZR/L-1/
  • 1x ZR/L-2/
  • 1x ZR/L-3/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:31:59
2019-08-15 22:53:17
Dominika Gruba ISALA
  • 1x (12) ZR/D-1/
  • 1x ZR/D-2/
  • 1x ZR/D-3/
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:31:54
2019-08-15 22:52:40
Eliza Butowska ENERGETYK
  • 1x (9) ZT/L-1/
  • 1x ZT/L-2/
  • 1x ZT/L-3/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:31:47
2019-08-15 18:24:36
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x (13) ZR/N-4/
  • 1x ZR/N-5/
  • 1x ZR/N-6/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 12:42:57
2019-08-14 22:19:22
Amelia Bachanek PRADO
  • 1x (8) ZR/L-1/
  • 1x (10) ZR/P-1/
  • 1x ZR/L-2/
  • 1x ZR/P-2/
  • 1x ZR/L-3/
  • 1x ZR/P-3/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 19:52:04
2019-08-14 15:08:06
Wiktoria Boniek JONAS 200
  • 1x (8) ZR/L-1/
  • 1x ZR/L-2/
  • 1x ZR/L-3/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 09:57:00
2019-08-13 11:56:21
Agnieszka Lemańczyk BARBÓR
  • 1x (8) ZR/L-1/
  • 1x (10) ZR/P-1/
  • 1x ZR/L-2/
  • 1x ZR/P-2/
  • 1x ZR/L-3/
  • 1x ZR/P-3/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:38:00
2019-08-12 16:46:40
Weronika Wyszałkowska GANDAWA
  • 1x (10) ZR/P-1/
  • 1x ZR/P-2/
  • 1x ZR/P-3/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 19:33:50
2019-08-08 15:29:27
Iwona Hareniuk NEPTUN STAR
  • 2x (9) ZT/L-1/
  • 2x ZT/L-2/
  • 1x ZT/L-3/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 10:39:45
2019-08-08 09:50:16
Malgorzata Babińska AURORA
  • 1x (8) ZR/L-1/
  • 1x ZR/L-2/
  • 1x ZR/L-3/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 13:45:12
2019-08-07 08:37:09
Wiktoria Sagan JILLZ
  • 1x (10) ZR/P-1/
  • 1x ZR/P-2/
  • 1x ZR/P-3/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 13:45:08
2019-08-06 22:03:17
Paulina Koszewska WALENTINO
  • 1x (10) ZR/P-1/
  • 1x (13) ZR/N-4/
  • 1x ZR/N-5/
  • 1x ZR/N-6/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:18:31
2019-08-05 10:06:27
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x (13) ZR/N-4/
  • 1x ZR/N-5/
  • 1x ZR/N-6/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:33:56
2019-08-04 19:04:56
Oliwia Ziółkowska DON SANDRIO
  • 1x ZR/P-2/
  • 1x ZR/P-3/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 18:18:20
2019-08-04 19:02:46
Zuzanna Kijowska TASSILO I
  • 1x (13) ZR/N-4/
  • 1x ZR/N-5/
  • 1x ZR/N-6/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:09:04
2019-08-04 18:00:26
Anna Skrzeszewska-Walter VALENTIJIN
  • 1x (15) ZR/CC-4/
  • 1x ZR/CC-5/
  • 1x ZR/CC-7/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babińska Malgorzata Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
0001637
2. Bachanek Amelia Pomorska Liga Jeździecka
S
Z003723
3. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
4. Boniek Wiktoria Klub Jeździecki Młyńska Struga
2000 (MJ.)
O045978
5. Brzozowska Oliwia KSPSK
2005 (JM.)
Brak
6. Butowska Eliza Pegaz Reda
2005 (JM.)
Brak
7. Cirocka Dominika bpk
8. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
9. Dobuszewska Weronika JKS Rywal
2002 (J.)
Brak
10. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
11. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
O053470
12. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
13. Grabińska Martyna KJ Pegaz Reda
2001 (J.)
O032221
14. Gruba Beata KJ Pegaz Reda
S
O034184
15. Kijowska Zuzanna KJ AS Dream
1998 (MJ.)
O022795
16. Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O035204
17. Koszewska Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O013435
18. Lemańczyk Agnieszka Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2000 (MJ.)
O031933
19. Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
S
O021141
20. Mazur Zuzanna BPK
S
brak
21. Miotke Oliwia Kj Pegaz Reda
2002 (J.)
O034998
22. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2005 (JM.)
O043716
23. Pellowska Ewa KJ Barłomino
S
brak
24. Różankiewicz Monika Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
25. Sagan Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
1999 (MJ.)
O021737
26. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
27. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
28. Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
Brak
29. Wyszałkowska Weronika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O022588
30. Ziółkowska Oliwia KJ AS Dream
1998 (MJ.)
O026108
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
K019651 616009520025811
2.

28

AURORA Trakeńska POL 2006 Klacz ciemnogniada/168 F: divisor
M: atlanta
K027330
3.

32

BARBÓR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Vis Versa
M: Barbadosa
K013022 POL 006 59 0186 05
4.

7

BELA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Santara Danny's Boy
M: Baba / Stuifakker's Chico
K020339 POL616013680196
5.

60

BENJAMIN DRP GER 01.01.1996 Wałach izabelowata F: Kuc
M: Kuc
brak
6.

14

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K027298 brak
7.

3

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/. F: Cancoon / Colman
M: Barbara / Dżamir
K021172 616007550143411
8.

45

BLACK PEARL R Hanowerska POL 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Beluga
M: Euterpe
K025486 Brak
9.

56

BREVIS IPSA M. Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/173 F: Concord
M: Bochemia
Brak brak
10.

26

CASIO ROYAL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: World star 4
M: Corencja
Brak
11.

22

CHANTRE' NOIR Deutches Reitpony GER 2010 Ogier kara/kuc:149 F: Calido-G
M: Sara
K024093 DE 435350178710
12.

16

CORAL SP POL 2004 Wałach siwa/165 F: CORRERO
M: GIPSY ROCK
brak
13.

33

CZARDŻIL SP POL 2010 Ogier gniada F: Dżahil
M: Czarina
brak
14.

41

DEPAS CORRINUS P. Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Verona ' S BO-GI
M: Siepke ' S Evita
K020943
15.

47

DIABLO Typ Pogrubiany POL 2015 Wałach kara/166 F: Anas
M: Dianka
Brak
16.

11

DISCOVERY Hanower POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
K012337
17.

43

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: donnerfee
K018161 616009670108410
18.

19

DON SANDRIO Hanower POL 2012 Ogier kasztanowata F: De Niro
M: .Scharade M / Sandro Hit
K021634
19.

59

EDJE SP POL 1999 Wałach siwa/kuc:125 F: Mały
M: Duża
brak
20.

38

ENERGETYK Małopolska POL 2015 Wałach gniada/mk:153 F: Wareg
M: Etiopia
Brak 616006580298215
21.

62

ENIA SP POL 07.04.2003 Klacz gniada/162 F: Santiego
M: Euredyka
Brak 009520008603
22.

10

FERRY STRONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/. F: Undigo
M: Anais van Wiko / Special D
K023652 528003201009574
23.

12

FILANO H Holsteiner Warmblut POL 12.06.2002 Wałach gniada/178 F: Fleming
M: Entziana
brak DE421000283102 103HC08
24.

2

FIRST WAIOWA Oldenburska POL 2010 Klacz kasztanowata/. F: Furst Fugger / Furst Heinrich
M: Way o Way / Walt Disney I
K018099 DE433331779610
25.

1

FLAGGED BY DARK Westfalska POL 2012 Wałach inna/. F: Furst Fugger /Furst Heinrich
M: Sandro Hit
K020221 DE441411560711
26.

50

FORCE KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Johnson
M: Volmie
K017769
27.

30

GANDAWA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Gurami
K015795
28.

5

GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:146 F: Orchard Boginov / Verona's Bo-Gi
M: Goldwind Empire's First Lady / Leuns Veld's Elegant
K022603 5280170600581
29.

55

H-SHANTI Fryzyjska POL 2013 Klacz kara F: Solir
M: H-Sonata
brak 616014530177813
30.

57

HAPPY FEET KWPN POL 2012 Wałach gniada/170 F: Rousseau / Ferro
M: Bostrade / Jazz
K021822
31.

48

JACKY 35 GRP POL 1997 Wałach bułana/kuc: F: VICTORIAS ORNAT
M: WINDROSE
brak
32.

21

JILLZ KWPN NED 2014 Wałach gniada/173 F: Johnson
M: Zitina
K024717 528003201403772
33.

9

JOHN SNOW HOL POL 2010 Wałach kara/165 F: .
M: .
Brak .
34.

51

JONAS KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Quateron
M: Wenda
K024716
35.

35

JONAS 200 Westfalska GER 2006 Wałach gniada/165 F: Jazz Rubin
M: Fiona
K019818 DE 441411344806
36.

54

KARATINO Trakenska POL 2015 Ogier kara/168 F: Emis
M: Kaskaja
brak brak
37.

63

KOSTARYKA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Candy cap
M: Koła
Brak 616007610181509
38.

40

LA' MARCEL KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harley
M: Lawa
K024100
39.

31

LAUDANI Hanower POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Laudabilis
M: Angel Princess
K015427
40.

42

LUCKY STAR SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Denetor
M: Laguna
K018654
41.

25

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/169 F: TOP GUN
M: MARKIZA
K006168
42.

24

MINISTER Małopolska POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Jantar
M: Miłka
Brak Brak
43.

4

NIKODEM KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Jambo /
M: Nimfa / Egzamin
K020336 POL013610083006
44.

15

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
K027761 HUN M FR100170000
45.

46

PIKASO Trakeńska POL 2015 Ogier kara/168 F: Ice Age
M: Plasta
brak brak
46.

36

PRADO Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Marino
M: Poganka
K01186 616007530019612
47.

27

SALIERI Hanowerska DEU 2010 Wałach kasztanowata/172 cm F: Scolari
M: Walhalla
K022521 DE431310219310
48.

23

SAMURAJ Oldenburg DEU 2009 Wałach kara F: San Amour
M: Woelckchen
brak
49.

18

TASSILO I Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/172 F: Talkative
M: Nalena
K014321 DE421000051909
50.

64

TERA QUICK F:
M:
51.

17

VALENTIJIN KWPN NED 2002 Ogier ciemnogniada F: Flemmingh / Lacapo
M: Roelinde / Rohdiaman
K006502 0201382 104NL54
52.

20

WALENTINO SP POL 18.05.2009 Wałach kasztanowata/165 F: Rytm
M: Warena
brak 009530044309
53.

6

WICEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Wiatr Ponysport / Grawer
M: Matka: Veris Ponysport / Nerin
K021884 POL999610136008
54.

8

WINTERKONING KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Burggraaf / Landgraf I
M: Nelly / Dutchboy
K020714 5280030302378
55.

53

WONDERFUL SON OF PSIK Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
K020738
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babińska Malgorzata
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
AURORA (28)
2019-08-23
3
2019-08-24
4
2019-08-25
3
2019-08-25
3
Bachanek Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
PRADO (36)
2019-08-23
6
2019-08-23
7
2019-08-24
5
2019-08-24
7
2019-08-25
7
2019-08-25
6
2019-08-25
5
2019-08-25
5
Baranowska Maja
BM HORSE
SAMURAJ (23)
2019-08-23
2
2019-08-24
1
Boniek Wiktoria
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2019-08-23
Brzozowska Oliwia
KSPSK
DIABLO (47)
2019-08-23
8
2019-08-24
8
2019-08-25
8
2019-08-25
6
Butowska Eliza
Pegaz Reda
2019-08-23
1
2019-08-24
1
2019-08-25
1
2019-08-25
1
Cirocka Dominika
bpk
2019-08-23
1
2019-08-23
1
Cybula Matylda
KJ AS Dream
BESSIE (3)
2019-08-23
1
2019-08-24
2
2019-08-25
1
2019-08-25
1
Dobuszewska Weronika
JKS Rywal
ENIA (62)
2019-08-23
5
2019-08-25
4
2019-08-24
6
2019-08-25
5
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (13)
2019-08-23
4
2019-08-24
3
2019-08-25
3
2019-08-25
3
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2019-08-25
4
2019-08-25
1
2019-08-23
1
2019-08-24
1
2019-08-25
1
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
NÓTA (15)
2019-08-23
7
2019-08-24
7
2019-08-25
8
Grabińska Martyna
KJ Pegaz Reda
2019-08-23
3
2019-08-24
2
2019-08-25
2
2019-08-25
2
Gruba Beata
KJ Pegaz Reda
2019-08-23
2
2019-08-24
2
2019-08-25
6
2019-08-25
2
Kijowska Zuzanna
KJ AS Dream
2019-08-23
5
2019-08-24
4
2019-08-25
4
2019-08-25
4
Konera Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
2019-08-23
4
2019-08-24
1
2019-08-25
1
2019-08-25
2
Koszewska Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
2019-08-23
2
2019-08-24
1
2019-08-25
1
2019-08-25
1
Lemańczyk Agnieszka
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
BARBÓR (32)
2019-08-23
4
2019-08-23
6
2019-08-24
3
2019-08-24
6
2019-08-25
7
2019-08-25
6
Lesner Aleksandra
KJ Pegaz Reda
FORCE (50)
2019-08-23
1
2019-08-24
1
2019-08-25
1
2019-08-25
1
JONAS (51)
2019-08-23
1
2019-08-24
1
2019-08-25
1
2019-08-25
1
Mazur Zuzanna
BPK
2019-08-23
2
2019-08-23
2019-08-24
2
2019-08-25
2
2019-08-25
3
Miotke Oliwia
Kj Pegaz Reda
2019-08-23
2
2019-08-24
1
2019-08-25
2
2019-08-25
2
Paszylk Nadia
KJ AS Dream
2019-08-23
3
2019-08-24
3
2019-08-25
3
Pellowska Ewa
KJ Barłomino
2019-08-23
5
2019-08-23
1
2019-08-24
2
2019-08-25
5
2019-08-25
3
Różankiewicz Monika
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-08-25
2
2019-08-25
1
2019-08-24
1
Sagan Wiktoria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
JILLZ (21)
2019-08-23
3
2019-08-24
3
2019-08-25
2
2019-08-25
2
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2019-08-23
2019-08-23
1
2019-08-24
1
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
PIKASO (46)
2019-08-23
1
2019-08-23
3
2019-08-24
2
2019-08-24
1
2019-08-25
1
2019-08-23
2
2019-08-23
1
2019-08-24
1
2019-08-25
2
2019-08-25
1
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2019-08-23
1
2019-08-24
2
2019-08-25
2
2019-08-25
1
Wyszałkowska Weronika
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
GANDAWA (30)
2019-08-23
4
2019-08-24
5
2019-08-25
3
2019-08-25
4
Ziółkowska Oliwia
KJ AS Dream
2019-08-24
4
2019-08-25
4

Number of Riders: 30

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl