Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
UJEŻDŻENIE W JARUŻYNIE 2019
JARUŻYN, 07-08.09.2019r.

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:02:39
2019-09-04 21:25:57
Iga Rybkiewicz EN KART
  • 1x AMATOR/L-1/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x AMATOR/L-2/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x AMATOR/L-3/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:01:06
2019-09-04 21:20:52
Katarzyna Pałuka HAGGIS
  • 1x AMATOR/L-3/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/L-4/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/P-1/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:59:08
2019-09-04 21:19:12
Oliwier Obialski MARCYSIA
  • 1x AMATOR/L-1/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x AMATOR/L-2/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x AMATOR/L-3/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:59:03
2019-09-04 21:17:48
Matylda Błaszkiewicz PUŁASKI
  • 1x AMATOR/L-2/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x AMATOR/L-3/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x AMATOR/L-4/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:57:59
2019-09-04 21:13:01
Anna Rogalska FLYING DANCER 6
  • 1x PROFI/N-6/Senior
  • 1x PROFI/C-1/Senior
  • 1x PROFI/C-4/Senior
  • 1x RUNDA/PROFI/Senior
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:57:33
2019-09-04 21:07:13
Agata Stępień AVONLY
  • 1x AMATOR/L-1/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x AMATOR/L-2/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x AMATOR/L-3/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:57:25
2019-09-04 21:05:51
Zbigniew Bedliński ROSOMAK
  • 1x PROFI/N-6/Senior
  • 1x PROFI/C-1/Senior
  • 1x PROFI/C-4/Senior
  • 1x RUNDA/PROFI/Senior
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:57:17
2019-09-04 20:57:26
Weronika Dobuszewska ENIA
  • 1x AMATOR/L-2/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x AMATOR/L-3/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x AMATOR/L-4/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:56:35
2019-09-04 20:51:02
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa SCHANEL
  • 1x PROFI/N-6/Senior
  • 1x PROFI/C-1/Senior
  • 1x PROFI/C-4/Senior
  • 1x RUNDA/PROFI/Senior
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:56:30
2019-09-04 19:56:02
Maria Staszak FIONA
  • 1x AMATOR/L-1/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x AMATOR/L-2/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x AMATOR/L-3/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 18:57:19
2019-09-04 18:50:10
Aleksandra Marszalkowska SZAMANKA
  • 1x PROFI/L-2/Junior Młodszy
  • 1x PROFI/L-3/Junior Młodszy
  • 1x PROFI/P-1/Junior Młodszy
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior Młodszy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 18:57:12
2019-09-04 18:49:30
Zuzanna Malkowska MONA ALEXANDRIA
  • 1x PROFI/L-2/Junior Młodszy
  • 1x PROFI/L-3/Junior Młodszy
  • 1x PROFI/P-1/Junior Młodszy
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior Młodszy
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 18:57:07
2019-09-04 18:47:47
Lena Laskowska KAFEJKA
  • 1x PROFI/L-1RK/Młodzik Kuce
  • 1x PROFI/L-2RK/Młodzik Kuce
  • 1x PROFI/L-2RK/Młodzik Kuce
  • 1x RUNDA/PROFI/Młodzik Kuce
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 18:31:28
2019-09-04 18:20:45
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x PROFI/N-6/Senior
  • 1x PROFI/C-1/Senior
  • 1x PROFI/C-4/Senior
  • 1x RUNDA/PROFI/Senior
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 18:31:21
2019-09-04 18:19:56
Julia Chęsy DAHA
  • 1x PROFI/L-2/Junior Młodszy
  • 1x PROFI/L-3/Junior Młodszy
  • 1x PROFI/P-1/Junior Młodszy
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior Młodszy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 18:31:12
2019-09-04 17:54:25
Emilia Mełnicka EMI
  • 1x AMATOR/L-2/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x AMATOR/L-3/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x AMATOR/L-4/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 18:30:25
2019-09-04 16:25:40
Maja Krygier QUABRIELLA 4
  • 1x PROFI/P-1/Junior
  • 1x PROFI/P-2/Junior
  • 1x PROFI/D-2/Junior
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 18:30:03
2019-09-04 15:07:29
Marcelina Kacprzak CORSO
  • 1x PROFI/L-1RK/Młodzik Kuce
  • 1x PROFI/L-2RK/Młodzik Kuce
  • 1x PROFI/L-2RK/Młodzik Kuce
  • 1x RUNDA/PROFI/Młodzik Kuce
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:05:05
2019-09-04 10:00:20
Maja Dąbrowska MARINA
  • 1x PROFI/L-1RK/Młodzik Kuce
  • 1x PROFI/L-2RK/Młodzik Kuce
  • 1x PROFI/L-2RK/Młodzik Kuce
  • 1x RUNDA/PROFI/Młodzik Kuce
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:04:44
2019-09-04 08:08:16
Aneta Gierszewska N'LUSI
  • 1x PROFI/L-1RK/Młodzik Kuce
  • 1x PROFI/L-2RK/Młodzik Kuce
  • 1x PROFI/L-2RK/Młodzik Kuce
  • 1x RUNDA/PROFI/Młodzik Kuce
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:04:15
2019-09-04 08:07:53
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x PROFI/L-1RK/Młodzik Kuce
  • 1x PROFI/L-2RK/Młodzik Kuce
  • 1x PROFI/L-2RK/Młodzik Kuce
  • 1x RUNDA/PROFI/Młodzik Kuce
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:03:48
2019-09-04 08:07:31
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x PROFI/L-2/Junior Młodszy
  • 1x PROFI/L-3/Junior Młodszy
  • 1x PROFI/P-1/Junior Młodszy
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior Młodszy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:03:21
2019-09-03 22:16:38
Natalia Chuderewicz ARKADIO
  • 1x AMATOR/L-3/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/L-4/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/P-1/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:02:48
2019-09-03 20:54:17
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x PROFI/P-1/Junior
  • 1x PROFI/P-2/Junior
  • 1x PROFI/D-2/Junior
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:02:17
2019-09-03 20:38:18
Joanna Sienkiewicz ARES
  • 1x PROFI/N-6/Senior
  • 1x PROFI/C-1/Senior
  • 1x PROFI/C-4/Senior
  • 1x RUNDA/PROFI/Senior
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:02:03
2019-09-03 20:37:20
Julia Kopczyńska DEMON
  • 1x AMATOR/L-3/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/L-4/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/P-1/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:01:58
2019-09-03 20:36:16
Wiktoria Gromowska GREK
  • 1x AMATOR/L-2/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x AMATOR/L-3/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x AMATOR/L-4/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:01:49
2019-09-03 20:34:38
Żurek Oliwia PINKI
  • 1x AMATOR/L-1/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x AMATOR/L-2/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x AMATOR/L-3/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Kuce (zawodnicy 9-16 lat)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:01:43
2019-09-03 16:44:52
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 1x PROFI/P-1/Junior
  • 1x PROFI/P-2/Junior
  • 1x PROFI/D-2/Junior
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:56:14
2019-09-03 12:47:08
Barbara Charysz MOCNA
  • 1x PROFI/L-1RK/Młodzik Kuce
  • 1x PROFI/L-2RK/Młodzik Kuce
  • 1x PROFI/L-2RK/Młodzik Kuce
  • 1x RUNDA/PROFI/Młodzik Kuce
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:56:05
2019-09-03 12:46:20
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 1x PROFI/P-1/Junior
  • 1x PROFI/P-2/Junior
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior
  • 1x PROFI/D-2/Junior
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 13:17:20
2019-09-03 11:46:08
Dominika Złotowska RUCKSTER
  • 1x PROFI/N-6/Senior
  • 1x PROFI/C-1/Senior
  • 1x RUNDA/PROFI/Senior
  • 1x PROFI/C-4/Senior
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 13:16:58
2019-09-03 10:07:58
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 1x PROFI/L-2/Junior Młodszy
  • 1x PROFI/L-3/Junior Młodszy
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior Młodszy
  • 1x PROFI/P-1/Junior Młodszy
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 22:02:56
2019-09-03 10:07:19
Maja Drobny GANGES
  • 1x PROFI/L-1RK/Młodzik Kuce
  • 1x PROFI/L-2RK/Młodzik Kuce
  • 1x PROFI/L-2RK/Młodzik Kuce
  • 1x RUNDA/PROFI/Młodzik Kuce
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 15:24:07
2019-09-02 15:04:59
Angelika Kolarz SUERTE
  • 1x PROFI/L-2/Junior Młodszy
  • 1x PROFI/L-3/Junior Młodszy
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior Młodszy
  • 1x PROFI/P-1/Junior Młodszy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 15:24:00
2019-09-02 15:02:53
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x PROFI/L-2/Junior Młodszy Kuce
  • 1x PROFI/L-3/Junior Młodszy Kuce
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior Młodszy Kuce
  • 1x PROFI/L-4/Junior Młodszy Kuce
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 13:02:45
2019-09-01 21:52:59
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x PROFI/L-2/Junior Młodszy Kuce
  • 1x PROFI/L-3/Junior Młodszy Kuce
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior Młodszy Kuce
  • 1x PROFI/L-4/Junior Młodszy Kuce
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 18:30:16
2019-09-01 17:03:29
Maria Kozłowska KAR LIVIA B
  • 1x PROFI/L-2/Junior Młodszy Kuce
  • 1x PROFI/L-3/Junior Młodszy Kuce
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior Młodszy Kuce
  • 1x PROFI/L-4/Junior Młodszy Kuce
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 18:30:04
2019-09-01 11:18:22
Zuzanna Andruszkiewicz THOSWIN VELDHOEK
  • 1x PROFI/P-1/Junior
  • 1x PROFI/P-2/Junior
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior
  • 1x PROFI/D-2/Junior
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 11:10:22
2019-08-29 22:13:25
Filip Józwiak KAMELIA
  • 1x AMATOR/L-2/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x AMATOR/L-3/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x AMATOR/L-4/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:03:48
2019-08-27 18:55:29
Natalia Żwirko CARAVAGIO
  • 1x AMATOR/L-3/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/L-4/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/P-1/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:50:50
2019-08-27 10:14:44
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x PROFI/N-6/Senior
  • 1x PROFI/C-1/Senior
  • 1x RUNDA/PROFI/Senior
  • 1x PROFI/C-4/Senior
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:23:15
2019-08-26 08:33:54
Maja Miecielska KORONA
  • 1x AMATOR/L-2/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x AMATOR/L-3/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x AMATOR/L-4/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 21:58:46
2019-08-23 14:46:29
Karolina Sztylka BRAND M
  • 1x PROFI/N-6/Senior
  • 1x PROFI/C-1/Senior
  • 1x RUNDA/PROFI/Senior
  • 1x PROFI/C-4/Senior
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 13:14:35
2019-08-22 10:30:12
Wiktoria Znaczko KODEINKA
  • 1x PROFI/N-6/Senior
  • 1x PROFI/C-1/Senior
  • 1x RUNDA/PROFI/Senior
  • 1x PROFI/C-4/Senior
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 11:01:38
2019-08-19 09:57:11
Karolina Długi MISS CASTIGLIONE GT
  • 1x AMATOR/L-3/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/L-4/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/P-1/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 19:07:00
2019-08-16 17:41:19
Nadia Główczyńska TORNADO
  • 1x AMATOR/L-2/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x AMATOR/L-3/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
  • 1x AMATOR/L-4/Duże Konie (zawodnicy 12 lat-18lat)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:30:50
2019-08-16 00:48:32
Larysa Lewandowska MARIOT
  • 1x PROFI/P-1/Junior
  • 1x PROFI/P-2/Junior
  • 1x RUNDA/PROFI/Junior
  • 1x PROFI/D-2/Junior
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 22:32:16
2019-08-15 20:23:53
Joanna Piotrowska CANALETTO
  • 1x AMATOR/L-3/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/L-4/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x AMATOR/P-1/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
  • 1x RUNDA/AMATOR/Duże Konie (zawodnicy od 19 lat)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Dilmar
2007 (JM.)
O053006
2. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych
S
O002240
3. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
4. Błaszkiewicz Matylda OSK Nowy Ciechocinek
2006 (JM.)
0054489
5. Bonieckia Wiktoria bpk
2003 (J.)
brak
6. Charysz Barbara Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2009 (Mł.)
Brak
7. Chęsy Julia KJ Oxer Inowrocław
2004 (J.)
Brak
8. Chuderewicz Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
Brak
9. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
10. Długi Karolina KJ Zwiastun
S
brak
11. Drobny Maja St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
12. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (MJ.)
O035160
13. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
14. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
15. Główczyńska Nadia bpk
2005 (JM.)
Brak
16. Gromowska Wiktoria Klub Jeździecki Classic
2001 (MJ.)
0039663
17. Józwiak Filip Ciechociński KJ Bonanza
2001 (MJ.)
brak
18. Kacprzak Marcelina KJ Stara Stajnia Jarużyn
2009 (Mł.)
Brak
Brak
19. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (J.)
O034083
20. Kopczyńska Julia bpk
2000 (MJ.)
brak
21. Kozłowska Maria KJ Cavallino
2004 (J.)
O035241
22. Krygier Maja Klub Jeździecki Cavalier
2002 (J.)
O038719
23. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
24. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (Mł.)
Brak
25. Lewandowska Larysa KJ Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
O036921
26. Lewandowska Wiktoria KJ Equistars
2009 (Mł.)
Brak
27. Malkowska Zuzanna Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (J.)
O049669
28. Marszalkowska Aleksandra Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (J.)
O038649
29. Mełnicka Emilia nie zrzeszony
2003 (J.)
brak
30. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (J.)
O042176
31. Oliwia Żurek BPK kuj-pom
2005 (JM.)
brak
32. Pałuka Katarzyna Brak
S
Brak
33. Piotrowska Joanna bpk
S
Brak
34. Rogalska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O004466
35. Rybkiewicz Iga Brak
2004 (J.)
Brak
36. Staszak Maria BPK kuj-pom
2005 (JM.)
brak
37. Stępień Agata OSK Nowy Ciechocinek
2005 (JM.)
brak
38. Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
Brak
39. Sztylka Karolina Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
S
O021217
40. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
41. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
42. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
43. Złotowska Dominika KJ Jarużyn
S
brak
44. Znaczko Wiktoria Stowarzyszenie Kujawsko- Pomorski Klub Jeździecki
S
O028974
45. Żwirko Natalia BPK kuj-pom
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
K020331
2.

33

ARKADIO Szlachetna Pólkrew POL 2009 Wałach gniada/172 F: HIMEN
M: Arkadią
Brak 616009520165609
3.

11

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
K019651 616009520025811
4.

52

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falck /
M: Amber / Wairan
K025551 616013520035711
5.

35

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K027298 brak
6.

23

BLACK PEARL R HANOWERSKA GER 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Beluga
M: Euterpe
K025486 Brak
7.

7

BRAND M SP POL 2005 Wałach skarogniada/171 F: Grand De La Cour han
M: Bafuria sp/Bas wlkp
K013192 616009520001805
8.

8

BY ME SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: Concert old/Concetto I old
M: Bystra Bafi sp/ Maram KWPN
K023237 616009520074708
9.

1

CANALETTO SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Alek
M: Centura
Brak
10.

12

CARAVAGIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Alek
M: Centuria
Brak 616009520074414
11.

39

CARVINJO HBC HOLSZTYN POL 2007 Wałach gniada/172 F: Carinjo
M: Rimini II
Brak De 421000155407
12.

40

CORSO KUC WALIJSKI POL 12.04.2000 Wałach siwa/kuc:138 F: Ramiro
M: Cuppers merel
013520013300 013520013300
13.

43

DAHA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Danina
brak
14.

30

DEMON TYP SZLACH. POL 2009 Wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K027553
15.

32

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
brak
16.

4

DORADO WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach kasztanowata/163 F: FOLIO
M: DORYDA
K022321 POL007520073707
17.

42

EMI MŁP POL 2011 Klacz siwa F: Emetyt młp
M: Etna
Brak
18.

58

EN KART KUC POL 2014 Wałach gniada/150 F: Nn
M: Nn
Brak 616999520111914
19.

50

ENIA SP POL 07.04.2003 Klacz gniada/162 F: Santiego
M: Euredyka
Brak 009520008603
20.

9

EQUERCUS SP POL 2003 Wałach siwa/172 F: Vector /
M: Etyka /
K008479
21.

21

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofini / Corofino
M: Eunice / Lardüc
K012969 POL007611510404
22.

48

FIONA KUC POL 2013 Klacz bułana/kuc:145 F: NN
M: NN
brak
23.

53

FLYING DANCER 6 WESTFALSKA POL 2002 Wałach ciemnogniada/169 F: Florestan I
M: Juwel
K007894 DE441410410202
24.

25

FOLLOW ME OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Farbenspiel
M: Well Done
K027001 433330899415
25.

38

FRIVOOL KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Sandreo
M: Idivera
brak
26.

20

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
K019951
27.

29

GREK WLKP POL 2007 Wałach gniada/167 F: GIACOMO
M: GRETA
KO27952
28.

60

GUINESS SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Solaris
M: Gracja
Brak
29.

57

HAGGIS Szlachetna Połkrew POL 2002 Wałach siwa/172 F: Good Luck
M: Hagada
Brak 009520024602
30.

27

IDOL KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach siwa F: Poligon /
M: Ina /
brak
31.

17

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
K021711 616009660474011
32.

45

KAFEJKA KUC POL 2009 Klacz izabelowata/kuc: F: Frankenhoeh`s Vitalise
M: Korida
brak 013 52 00208 09
33.

13

KAMELIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz kasztanowata/171 F: Le Voltaire
M: Kapriola
brak POL009611059404
34.

15

KAR LIVIA B KUC POL 2003 Klacz inna/kuc:145 cm F: Falk
M: Karmalita Lovely Lolita
K020501 POL013520135703
35.

6

KODEINKA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Maram
M: Kanada
K015727
36.

10

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
K026471 616009520047813
37.

62

KOSTARYKA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Candy cap
M: Koła
Brak 616007610181509
38.

63

LADY F:
M:
39.

44

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
K021436 616009520022310
40.

59

LONTAR PKSP POL 2003 Wałach skarogniada/157 F: Opar
M: Lola
brak
41.

56

MARCYSIA KUC POL 2014 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
2014 POL 616999520101714
42.

37

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
K025307 POL013610128305
43.

2

MARIOT MAŁOPOLSKA POL 2001 Wałach kasztanowata/169 F: TOP GUN
M: MARKIZA
K006168
44.

5

MISS CASTIGLIONE GT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/170 F: Castiglione L
M: Marihuana P
brak 616009520107710
45.

24

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
brak
46.

46

MONA ALEXANDRIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Solaris
M: Markiza
K026494
47.

61

MORPHEUS SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Mariotta / Aviano
K025550 616009610071812
48.

54

MRÓWKA NN POL 2004 Klacz gniada/kuc:128 F: Brak
M: Brak
Brak POL999530120804
49.

36

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc:131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
K026694 -
50.

34

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
K027761 HUN M FR100170000
51.

16

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
K027218 616013520039110
52.

28

PINKI TYP KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
LKRWZJ2668/19 616999610252011
53.

55

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara /
brak 616009520046012
54.

41

QUABRIELLA 4 HANOWERSKA GER 2013 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: Weltfee
K026017
55.

51

ROSOMAK ROSOMAK POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Widam
M: Rumba
brak POL007610228108
56.

22

RUCKSTER WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pigmalion
M: Ruleta
brak
57.

26

SAHARA SP POL 2000 Klacz kara/169 F: Hornoch
M: Salome
K018241 POL009600035900
58.

49

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
616 009 58 01 690 12 616009580169012
59.

19

SUERTE HANOVER DEU 2009 Wałach ciemnogniada/172cm F: Souvenir
M: Wanja
KO18999 DE431316602009
60.

47

SZAMANKA SP POL 2013 Klacz bułana F: nn / nn
M: nn / nn
K026495
61.

14

THOSWIN VELDHOEK BWP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Oswin
M: Datania
K009388 056007000T37528
62.

3

TORNADO Łotewski Koń Gorącokrwisty POL 2014 Wałach gniada/163 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
63.

18

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
Brak POL013520034809
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Dilmar
2019-09-07
2019-09-07
3
2019-09-08
6
2019-09-08
2
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych
ROSOMAK (51)
2019-09-07
8
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2019-09-07
2
2019-09-07
2
2019-09-08
2
2019-09-08
3
Błaszkiewicz Matylda
OSK Nowy Ciechocinek
2019-09-07
4
2019-09-07
4
2019-09-08
3
2019-09-08
4
Bonieckia Wiktoria
bpk
IDOL (27)
2019-09-07
3
2019-09-07
4
2019-09-08
5
2019-09-08
3
Charysz Barbara
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
MOCNA (24)
2019-09-07
5
2019-09-07
3
2019-09-08
4
2019-09-08
3
Chęsy Julia
KJ Oxer Inowrocław
DAHA (43)
2019-09-07
5
2019-09-07
5
2019-09-08
5
2019-09-08
5
Chuderewicz Natalia
Klub Jeździecki Equistars
ARKADIO (33)
2019-09-07
3
2019-09-07
1
2019-09-08
4
2019-09-08
2
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (37)
2019-09-07
6
2019-09-07
6
2019-09-08
3
2019-09-08
5
Długi Karolina
KJ Zwiastun
2019-09-07
6
2019-09-07
6
2019-09-08
5
2019-09-08
5
Drobny Maja
St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo
GANGES (20)
2019-09-07
4
2019-09-07
5
2019-09-08
5
2019-09-08
4
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (11)
2019-09-07
7
2019-09-07
3
2019-09-08
5
2019-09-08
7
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2019-09-07
1
2019-09-07
1
2019-09-08
1
2019-09-08
1
N'LUSI (36)
2019-09-07
2
2019-09-07
1
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
NÓTA (34)
2019-09-07
2
2019-09-07
1
2019-09-08
2
2019-09-08
2
Główczyńska Nadia
bpk
2019-09-07
5
2019-09-07
5
2019-09-08
4
2019-09-08
5
Gromowska Wiktoria
Klub Jeździecki Classic
GREK (29)
2019-09-07
1
2019-09-07
1
2019-09-08
2
2019-09-08
1
Józwiak Filip
Ciechociński KJ Bonanza
KAMELIA (13)
2019-09-07
2
2019-09-07
2
2019-09-08
1
2019-09-08
2
Kacprzak Marcelina
KJ Stara Stajnia Jarużyn
CORSO (40)
2019-09-07
7
2019-09-07
7
2019-09-08
6
2019-09-08
6
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2019-09-07
1
2019-09-07
1
2019-09-08
1
2019-09-08
1
SUERTE (19)
2019-09-07
1
2019-09-07
2
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Kopczyńska Julia
bpk
DEMON (30)
2019-09-07
4
2019-09-07
5
2019-09-08
2019-09-08
6
Kozłowska Maria
KJ Cavallino
2019-09-07
2
2019-09-07
2
2019-09-08
2
2019-09-08
2
Krygier Maja
Klub Jeździecki Cavalier
2019-09-07
1
2019-09-07
1
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-09-07
3
2019-09-07
3
2019-09-08
3
2019-09-08
3
Laskowska Lena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
KAFEJKA (45)
2019-09-07
3
2019-09-07
4
2019-09-08
2
2019-09-08
2
Lewandowska Larysa
KJ Stajnia Jarużyn
MARIOT (2)
2019-09-07
5
2019-09-07
6
2019-09-08
5
2019-09-08
6
Lewandowska Wiktoria
KJ Equistars
MRÓWKA (54)
2019-09-07
Malkowska Zuzanna
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2019-09-07
4
2019-09-07
3
2019-09-08
4
2019-09-08
4
Marszalkowska Aleksandra
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2019-09-07
3
2019-09-07
4
2019-09-08
3
2019-09-08
3
Mełnicka Emilia
nie zrzeszony
EMI (42)
2019-09-07
3
2019-09-07
3
2019-09-08
5
2019-09-08
3
Obialski Oliwier
OSK Nowy Ciechocinek
2019-09-07
2
2019-09-07
3
2019-09-08
2
2019-09-08
2
Oliwia Żurek
BPK kuj-pom
PINKI (28)
2019-09-07
3
2019-09-07
2
2019-09-08
3
2019-09-08
3
Pałuka Katarzyna
Brak
HAGGIS (57)
2019-09-07
1
2019-09-07
2
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Piotrowska Joanna
bpk
2019-09-07
4
2019-09-07
3
2019-09-08
3
2019-09-08
4
Rogalska Anna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2019-09-07
1
2019-09-07
1
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Rybkiewicz Iga
Brak
EN KART (58)
2019-09-07
4
2019-09-07
4
2019-09-08
4
2019-09-08
4
Staszak Maria
BPK kuj-pom
LADY (63)
2019-09-07
1
2019-09-07
1
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Stępień Agata
OSK Nowy Ciechocinek
AVONLY (52)
2019-09-07
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
SCHANEL (49)
2019-09-07
3
2019-09-07
2
2019-09-08
2
2019-09-08
2
Sztylka Karolina
Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
2019-09-07
4
2019-09-07
5
2019-09-08
3
2019-09-08
5
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (32)
2019-09-07
4
2019-09-07
5
2019-09-08
4
2019-09-08
4
Wiśniewski Antoni
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-09-07
6
2019-09-07
6
2019-09-08
6
2019-09-08
6
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2019-09-07
6
2019-09-07
7
2019-09-08
6
2019-09-08
7
Złotowska Dominika
KJ Jarużyn
2019-09-07
2
2019-09-07
4
2019-09-08
3
2019-09-08
3
Znaczko Wiktoria
Stowarzyszenie Kujawsko- Pomorski Klub Jeździecki
2019-09-07
5
2019-09-07
6
2019-09-08
6
2019-09-08
4
Żwirko Natalia
BPK kuj-pom
2019-09-07
2
2019-09-07
4
2019-09-08
2
2019-09-08
3

Number of Riders: 45

Number of Horses: 63

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl