Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 11:30:23
2019-09-13 22:06:08
Magdalena Skowrońska MARICA
  • 1x ZT/Mini LL/dokładności (70 cm) – art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x ZT/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm.) - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 11:30:20
2019-09-13 20:45:38
Julia Pawlak BABSY
  • 1x ZABAWOWY/PK / DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 11:30:14
2019-09-13 20:43:50
Nicole Chełminiak BABSY
  • 1x ZABAWOWY/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x ZABAWOWY/PK / DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 11:30:08
2019-09-13 20:43:10
Katarzyna Piątek RICO
  • 1x ZT/Mini LL/dokładności (70 cm) – art. 238.1.1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 20:18:36
2019-09-13 17:42:54
Martyna Rewasiewicz SZARON
  • 2x ZABAWOWY/PK / DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.)
  • 2x ZT/Mini LL/dokładności (70 cm) – art. 238.1.1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 20:18:30
2019-09-13 17:01:29
Magdalena Żerek HAWEL
  • 1x ZABAWOWY/PK / DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.)
  • 1x ZT/Mini LL/dokładności (70 cm) – art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3a/Kuce/dwufazowy art. 274.1.5.2 (gr A,B -50 cm) - towarzyski
  • 1x ZT/Kuce/dwufazowy art. 274.1.5.2 (gr A,B -50 cm, gr C,D -70 cm) - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 20:18:27
2019-09-13 16:00:30
Wiktoria Bonieckia DEVITA
  • 2x ZT/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm.) - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 20:18:22
2019-09-13 15:59:58
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 2x ZT/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm.) - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 20:18:19
2019-09-13 12:08:37
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 7/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5 (110 cm.) - regionalny
  • 1x 8/N/zwkły z rozrywką art. 238.2.2 (120 cm.) - regionalny
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:00:05
2019-09-12 22:35:14
Damian Kuźniewski ANAKONDA
  • 1x ZT/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm.) - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 08:00:01
2019-09-12 20:48:42
Alicja Mendelewska RADŻA
  • 1x ZT/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm.) - towarzyski
  • 1x ZT/L/dwufazowy art. 274.1.5.2 (100 cm.) - regionalny
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 11:30:02
2019-09-12 16:20:23
Lena Laskowska KAFEJKA
  • 1x ZABAWOWY/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x ZABAWOWY/PK / DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 12:44:38
2019-09-12 00:24:02
Nina Przepiórska AZA
  • 1x ZABAWOWY/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x ZABAWOWY/PK / DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 12:44:30
2019-09-12 00:21:36
Nadia Sempołowicz AZA
  • 1x ZT/Mini LL/dokładności (70 cm) – art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x ZT/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm.) - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 12:44:23
2019-09-12 00:14:35
Nina Włodkowska BLANKA
  • 1x ZABAWOWY/PK / DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.)
  • 1x ZT/Mini LL/dokładności (70 cm) – art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3a/Kuce/dwufazowy art. 274.1.5.2 (gr A,B -50 cm) - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 17:13:45
2019-09-11 16:43:55
Wojciech Laskowski GUINESS
  • 2x ZT/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm.) - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 17:13:41
2019-09-11 16:42:15
Aleksandra Marszalkowska SZAMANKA
  • 1x ZT/L/dwufazowy art. 274.1.5.2 (100 cm.) - regionalny
  • 1x ZR/KWALIFIKACYJNY/na styl jeźdźca (100 cm.) - regionalny
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 17:13:36
2019-09-11 16:41:52
Zuzanna Malkowska MONA ALEXANDRIA
  • 1x ZT/L/dwufazowy art. 274.1.5.2 (100 cm.) - regionalny
  • 1x ZR/KWALIFIKACYJNY/na styl jeźdźca (100 cm.) - regionalny
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 17:13:28
2019-09-11 16:41:27
Maria Dzioba HURAGAN
  • 2x ZT/L/dwufazowy art. 274.1.5.2 (100 cm.) - regionalny
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 17:13:24
2019-09-11 08:51:27
Astrida Taranowska BELLO M
  • 2x ZT/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm.) - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 11:29:56
2019-09-11 08:50:27
Julia Nogalska RICO
  • 1x ZT/Mini LL/dokładności (70 cm) – art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x ZT/LL/z trafieniem w normę czasu (90 cm.) - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 17:13:04
2019-09-11 08:49:36
Amelia Winiecka BRUS
  • 2x ZT/Mini LL/dokładności (70 cm) – art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3a/Kuce/dwufazowy art. 274.1.5.2 (gr A,B -50 cm) - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 19:28:04
2019-09-09 11:59:18
Andrzej Wierzchowski ANAKONDA
  • 1x ZABAWOWY/PK / DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.)
  • 1x ZT/Mini LL/dokładności (70 cm) – art. 238.1.1 - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 19:27:59
2019-09-09 11:56:41
Janina Wierzchowska COELENHAGE'S SALLY
  • 1x ZABAWOWY/PK / DK/Drugi Krok (wys. 30 cm.)
  • 1x 3a/Kuce/dwufazowy art. 274.1.5.2 (gr A,B -50 cm) - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bonieckia Wiktoria Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
brak
2. Chełminiak Nicole CKJ Bonanza
2009 (Mł.)
brak
3. Dzioba Maria GKJ Bogucin
2003 (J.)
O054131
4. Kuźniewski Damian brak
S
brak
5. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (Mł.)
Brak
6. Laskowski Wojciech GKJ Bogucin
S
O004185
7. Malkowska Zuzanna Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (JM.)
O049669
8. Marszalkowska Aleksandra Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (JM.)
O038649
9. Mendelewska Alicja KJ Cavalier
2004 (JM.)
O049667
10. Nogalska Julia CKJ Bonanza
2008 (Mł.)
brak
11. Pawlak Julia CKJ Bonanza
2000 (MJ.)
Brak
12. Piątek Katarzyna CKJ Bonanza
2006 (JM.)
Brak
13. Przepiórska Nina Niezrzeszona
2005 (JM.)
Brak
14. Rewasiewicz Martyna Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2003 (J.)
Brak
15. Sempołowicz Nadia Niezrzeszona
2003 (J.)
Brak
16. Skowrońska Magdalena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2005 (JM.)
Brak
17. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
brak
18. Tomaszewska Jagoda JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O029190
19. Wierzchowska Janina Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
20. Wierzchowski Andrzej Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
21. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
22. Włodkowska Nina Niezrzeszona
2009 (Mł.)
Brak
23. Żerek Magdalena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

4

ANAKONDA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Belenus xx
M: Aruba
brak
2.

12

AZA SP POL 2010 Klacz gniada/162 F: Regal
M: Amurka
Brak 616009690003610
3.

19

BABSY Haflinger GER 2002 Klacz izabelowata/kuc: F: Sandor
M: Ballade
brak
4.

6

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
K023619 616009520038212
5.

11

BLANKA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak 616999580544312
6.

5

BRUS KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Bardi
M: Bajka
Brak POL013520153506
7.

1

COELENHAGE'S SALLY Kuc Walijski NED 2003 Klacz siwa/kuc:123 F: Castellau Vip
M: Coelenhage's Sanne
brak NED2475
8.

16

DEVITA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada/172 F: Landor
M: Dorisa
brak brak
9.

10

GUINESS SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Solaris
M: Gracja
Brak
10.

17

HAWEL Kuc Walijski POL 2013 Wałach gniada/kuc:130 F: APASJONATA RUBICON
M: HAWANA
Brak 616 013 61 00942 13
11.

7

HURAGAN SP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L /
M: Harda Dusza /
K028071 616009520006011
12.

15

IDOL Koń Mały POL 2009 Wałach siwa F: Poligon /
M: Ina /
brak
13.

3

KAFEJKA KUC POL 2009 Klacz izabelowata/kuc: F: Frankenhoeh`s Vitalise
M: Korida
brak 013 52 00208 09
14.

20

MARICA Małopolska POL 2010 Klacz siwa/165 F: Makler II
M: Hopka
Brak
15.

8

MONA ALEXANDRIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Solaris
M: Markiza
K026494
16.

14

NEVADA SP POL 2003 Klacz gniada/163 F: Loxley / Lesotho
M: Niwka / In Camera
K008900 POL009520059903
17.

13

RADŻA Wielkopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: IMEQUYL
M: RAMELLA
K024265 61600752022210
18.

2

RICO SP POL 2000 Wałach kasztanowata/mk:158 F: Graf Quidam
M: Rewia
brak POL009520080100
19.

9

SZAMANKA SP POL 2013 Klacz bułana F: nn / nn
M: nn / nn
K026495
20.

18

SZARON Malopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Wareg
M: Szabelka / Banita
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bonieckia Wiktoria
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
IDOL (15)
2019-09-15
6
2019-09-15
4
2019-09-15
7
DEVITA (16)
2019-09-15
7
2019-09-15
3
2019-09-15
4
Dzioba Maria
GKJ Bogucin
2019-09-15
3
2019-09-15
Kuźniewski Damian
brak
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Laskowski Wojciech
GKJ Bogucin
2019-09-15
5
GUINESS (10)
2019-09-15
2019-09-15
Malkowska Zuzanna
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2019-09-15
11
Marszalkowska Aleksandra
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2019-09-15
2
Mendelewska Alicja
KJ Cavalier
RADŻA (13)
2019-09-15
9
2019-09-15
5
Nogalska Julia
CKJ Bonanza
RICO (2)
2019-09-15
1
2019-09-15
8
Piątek Katarzyna
CKJ Bonanza
RICO (2)
2019-09-15
1
Rewasiewicz Martyna
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
SZARON (18)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Sempołowicz Nadia
Niezrzeszona
AZA (12)
2019-09-15
1
2019-09-15
12
2019-09-15
13
Skowrońska Magdalena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
MARICA (20)
2019-09-15
1
2019-09-15
10
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
2019-09-15
2
2019-09-15
5
Wierzchowska Janina
Bez Przynależności Klubowej
2019-09-15
2
Wierzchowski Andrzej
Bez Przynależności Klubowej
2019-09-15
1
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
BRUS (5)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Włodkowska Nina
Niezrzeszona
BLANKA (11)
2019-09-15
1
2019-09-15
3
Żerek Magdalena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
HAWEL (17)
2019-09-15
2019-09-15

Number of Riders: 23

Number of Horses: 20

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl