Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 21:54:37
2019-08-29 21:50:50
Danuta Fąk MATRIX
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/C-2/regionalny
  • 1x RUNDA/C (ZR)/regionalna
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 21:54:11
2019-08-29 21:48:41
Kinga Rzepka SHERIDAN
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x RUNDA/N (ZR)/regionalna
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 21:53:27
2019-08-29 21:37:37
Larysa Lewandowska TZIGANE DE LA COUR
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (ZR)/regionalna
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 18:31:59
2019-08-29 18:24:23
Julia Chęsy UNIQUE
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (ZT)/towarzyska
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 18:31:54
2019-08-29 18:23:51
Julia Chęsy MARTHA FOR GOLD
  • 1x ZT (KUCE)/L-1/towarzyski (KUCE)
  • 1x ZT (KUCE)/L-3/towarzyski (KUCE)
  • 1x RUNDA/L (ZT KUCE)/towarzyska (KUCE)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 18:31:48
2019-08-29 18:11:38
Alicja Mendelewska RADŻELLA
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (ZR)/regionalna
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 16:38:50
2019-08-29 15:58:06
Michalina Matuszak KRYSZTAŁ J
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x RUNDA/N (ZR)/regionalna
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 16:38:01
2019-08-29 12:39:40
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x ZR/*CC-2/regionalny (dodatkowy)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:49:14
2019-08-29 08:43:02
Angelika Kolarz SUERTE
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (ZR)/regionalna
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:51:18
2019-08-29 08:41:41
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x ZR (KUCE)/P-1/regionalny (KUCE)
  • 1x ZR (KUCE)/P-2/regionalny (KUCE)
  • 1x RUNDA/P (ZR KUCE)/regionalna (KUCE)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:50:59
2019-08-28 22:12:31
Luiza Bartczak ALASKA
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (ZT)/towarzyska
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:50:41
2019-08-28 21:41:14
Martyna Szłyk ABBA
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (ZT)/towarzyska
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:50:10
2019-08-28 21:36:17
Maria Cynk INFINITI
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (ZT)/towarzyska
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 10:49:40
2019-08-28 21:34:33
Zofia Chęcik K-POLO
  • 1x ZT (KUCE)/L-1/towarzyski (KUCE)
  • 1x ZT (KUCE)/L-3/towarzyski (KUCE)
  • 1x RUNDA/L (ZT KUCE)/towarzyska (KUCE)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:02:46
2019-08-28 11:17:41
Lena Laskowska KAFEJKA
  • 1x ZT/*L1-RK/towarzyski (dodatkowy)*
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:05:09
2019-08-28 11:16:27
Wojciech Laskowski GUINESS
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (ZT)/towarzyska
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:05:04
2019-08-28 11:15:52
Aleksandra Marszalkowska SZAMANKA
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x ZR/P-1/regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:04:57
2019-08-28 11:15:24
Zuzanna Malkowska MONA ALEXANDRIA
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x ZR/P-1/regionalny
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:04:43
2019-08-28 07:58:31
Natalia Chuderewicz ARKADIO
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (ZR)/regionalna
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:50:33
2019-08-27 21:20:46
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (ZR)/regionalna
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 20:50:29
2019-08-27 21:20:27
Agata Włodarczyk DRUMLA
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (ZR)/regionalna
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:58:17
2019-08-27 21:20:00
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/C-2/regionalny
  • 1x RUNDA/C (ZR)/regionalna
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:57:54
2019-08-27 21:15:09
Wiktoria Raczkowska SEKTOR
  • 1x ZT (KUCE)/L-1/towarzyski (KUCE)
  • 1x ZT (KUCE)/L-3/towarzyski (KUCE)
  • 1x RUNDA/L (ZT KUCE)/towarzyska (KUCE)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:57:24
2019-08-27 21:14:03
Barbara Charysz MOCNA
  • 1x ZT (KUCE)/L-1/towarzyski (KUCE)
  • 1x ZT (KUCE)/L-3/towarzyski (KUCE)
  • 1x RUNDA/L (ZT KUCE)/towarzyska (KUCE)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:56:51
2019-08-27 21:13:36
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (ZR)/regionalna
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:56:23
2019-08-27 13:32:17
Karolina Sztylka BRAND M
  • 1x ZR/C-1/regionalny
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 23:56:11
2019-08-27 13:26:06
Natalia Pokora POTOK
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x RUNDA/N (ZR)/regionalna
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:44:00
2019-08-26 23:54:22
Larysa Lewandowska MARIOT
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x ZR/C-1/regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:43:51
2019-08-26 21:45:50
Alicja Ochocińska PETRA
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (ZR)/regionalna
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:24:07
2019-08-26 13:16:50
Natalia Nastula KOSTARYKA
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (ZT)/towarzyska
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:24:04
2019-08-26 10:33:44
Magda Kwiatkowska DILMAR
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (ZT)/towarzyska
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:23:57
2019-08-25 21:53:32
Natalia Mila SAHARA
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (ZR)/regionalna
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 22:25:15
2019-08-24 21:23:05
Aleksandra Oczachowska WANILIA
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (ZR)/regionalna
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 22:25:11
2019-08-24 21:22:12
Aleksandra Oczachowska K2
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (ZR)/regionalna
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 22:24:59
2019-08-24 09:36:00
Karolina Długi MISS CASTIGLIONE GT
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (ZT)/towarzyska
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 22:24:06
2019-08-24 09:17:22
Filip Józwiak KAMELIA
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (ZT)/towarzyska
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:43:46
2019-08-21 18:56:01
Maja Miecielska KORONA
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (ZT)/towarzyska
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 09:49:46
2019-08-21 18:55:38
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x ZT (KUCE)/L-1/towarzyski (KUCE)
  • 1x ZT (KUCE)/L-3/towarzyski (KUCE)
  • 1x RUNDA/L (ZT KUCE)/towarzyska (KUCE)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bartczak Luiza Klub Jeździecki Equistars
S
brak
2. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych
S
O002240
3. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
4. Charysz Barbara Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2009 (Mł.)
Brak
5. Chęcik Zofia Klub Jeździecki Morgan w Balczewie
2003 (J.)
brak
6. Chęsy Julia KJ Oxer Inowrocław
2004 (J.)
Brak
7. Chuderewicz Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
Brak
8. Cynk Maria Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2002 (J.)
BRAK
9. Fąk Danuta Klub Jeździecki Classic
S
O003361
10. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (MJ.)
O035160
11. Józwiak Filip Ciechociński KJ Bonanza
2001 (MJ.)
brak
12. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (J.)
O034083
13. Kwiatkowska Magda Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
S
Brak
14. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
15. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (Mł.)
Brak
16. Laskowski Wojciech GKJ Bogucin
S
O004185
17. Lewandowska Larysa KJ Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
O036921
18. Marszalkowska Aleksandra Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (J.)
O038649
19. Matuszak Michalina KJ Stajnia Jarużyn
1999 (MJ.)
O032624
20. Mendelewska Alicja KJ Cavalier
2004 (J.)
O049667
21. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
22. Mila Natalia KJ OXER Inowrocław
S
O019071
23. Nastula Natalia KJ Floret
2004 (J.)
brak
24. Oczachowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
S
O023171
25. Pokora Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
O011503
26. Raczkowska Wiktoria Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2005 (JM.)
Brak
27. Rzepka Kinga KJ Stajnia Jarużyn
S
LZRWZJ/4446/17
28. Szłyk Martyna Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2001 (MJ.)
brak
29. Sztylka Karolina Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
S
O021217
30. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

28

ABBA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: Golem
M: Arka
brak brak
2.

29

ALASKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: Affa
brak 616009520059310
3.

22

ARKADIO Szlachetna Pólkrew POL 2009 Wałach gniada/172 F: HIMEN
M: Arkadią
Brak 616009520165609
4.

3

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
K025236 616007610128112
5.

31

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
K019651 616009520025811
6.

18

BLACK PEARL R HANOWERSKA GER 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Beluga
M: Euterpe
K025486 Brak
7.

17

BRAND M SP POL 2005 Wałach skarogniada/171 F: Grand De La Cour han
M: Bafuria sp/Bas wlkp
K013192 616009520001805
8.

12

DILMAR Szlachetna Półkrew POL 2003 Ogier gniada F: Maram
M: Dilejt
K008077
9.

2

DRUMLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara/172 F: Konkret 2
M: Danina
Brak 616 009 52 00255 14
10.

25

GUINESS SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Solaris
M: Gracja
Brak
11.

27

INFINITI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/166 F: Landjonker S
M: Igława
brak brak
12.

26

K-POLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Król Karo
M: Princessa
brak brak
13.

9

K2 SP POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Helanis
M: Kastylia
K021517 brak
14.

4

KAFEJKA KUC POL 2009 Klacz izabelowata/kuc: F: Frankenhoeh`s Vitalise
M: Korida
brak 013 52 00208 09
15.

7

KAMELIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz kasztanowata/171 F: Le Voltaire
M: Kapriola
brak POL009611059404
16.

1

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
K026471 616009520047813
17.

13

KOSTARYKA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: Cyrus
M: Kalifornia
brak
18.

32

KRYSZTAŁ J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Kanada
K020298 616009520054411
19.

21

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
K021436 616009520022310
20.

15

MARIOT MAŁOPOLSKA POL 2001 Wałach kasztanowata/169 F: TOP GUN
M: MARKIZA
K006168
21.

34

MARTHA FOR GOLD TINKER POL 2015 Klacz srokata/kuc:136 F: NN
M: NN
Brak 900200000606028
22.

38

MATRIX SP POL 2000 Wałach ciemnogniada/163 F: Rubin
M: Mazda
K018200 009520087100
23.

8

MISS CASTIGLIONE GT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/170 F: Castiglione L
M: Marihuana P
brak 616009520107710
24.

19

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
brak
25.

23

MONA ALEXANDRIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Solaris
M: Markiza
K026494
26.

6

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
K027218 616013520039110
27.

14

PETRA WIELKOPOLSKA POL 2002 Klacz kara/161 cm F: Orbis
M: Pytia
K024261 007660856002
28.

16

POTOK WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Dżentelmen
M: Parta
K013980
29.

33

RADŻELLA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz ciemnogniada F: DŻAHIL
M: RAMELLA
K015601 POL007520152908
30.

39

ROSOMAK SP POL 2011 Wałach gniada F: Ordon
M: Rosa
K025030
31.

11

SAHARA SP POL 2000 Klacz kara/169 F: Hornoch
M: Salome
K018241 POL009600035900
32.

20

SEKTOR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Sanwan
M: Ega
brak
33.

37

SHERIDAN WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Roland
M: Sofa
K006842
34.

5

SUERTE HANOVER DEU 2009 Wałach ciemnogniada/172cm F: Souvenir
M: Wanja
KO18999 DE431316602009
35.

24

SZAMANKA SP POL 2013 Klacz bułana F: nn / nn
M: nn / nn
K026495
36.

36

TZIGANE DE LA COUR SELLE FRANCAIS POL 2007 Wałach kasztanowata/171 F: Helios De La Cour II
M: Idane De La Cour
K016275 07358754D
37.

35

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
Brak 616009540098010
38.

10

WANILIA WLKP POL 2007 Klacz gniada/168 F: Watson
M: Workuta
K013000 POL007520010207
39.

30

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
Brak POL013520034809
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bartczak Luiza
Klub Jeździecki Equistars
ALASKA (29)
2019-08-31
1
2019-08-31
6
2019-08-31
2
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych
ROSOMAK (39)
2019-08-31
2
2019-08-31
2
2019-08-31
2
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2019-08-31
2
2019-08-31
2
2019-08-31
2
Charysz Barbara
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
MOCNA (19)
2019-08-31
3
2019-08-31
4
2019-08-31
1
Chęcik Zofia
Klub Jeździecki Morgan w Balczewie
K-POLO (26)
2019-08-31
2
2019-08-31
2
2019-08-31
2
Chęsy Julia
KJ Oxer Inowrocław
2019-08-31
2019-08-31
3
2019-08-31
5
UNIQUE (35)
2019-08-31
6
2019-08-31
4
2019-08-31
6
Chuderewicz Natalia
Klub Jeździecki Equistars
ARKADIO (22)
2019-08-31
3
2019-08-31
6
2019-08-31
5
Cynk Maria
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2019-08-31
3
2019-08-31
4
2019-08-31
3
Fąk Danuta
Klub Jeździecki Classic
MATRIX (38)
2019-08-31
5
2019-08-31
2019-08-31
3
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (31)
2019-08-31
Józwiak Filip
Ciechociński KJ Bonanza
2019-08-31
4
2019-08-31
7
2019-08-31
5
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
SUERTE (5)
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-08-31
1
Kwiatkowska Magda
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
DILMAR (12)
2019-08-31
2
2019-08-31
1
2019-08-31
1
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-08-31
1
Laskowska Lena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2019-08-31
2
Laskowski Wojciech
GKJ Bogucin
GUINESS (25)
2019-08-31
5
2019-08-31
2
2019-08-31
4
Lewandowska Larysa
KJ Stajnia Jarużyn
MARIOT (15)
2019-08-31
4
2019-08-31
4
2019-08-31
2019-08-31
2
2019-08-31
9
Marszalkowska Aleksandra
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2019-08-31
Matuszak Michalina
KJ Stajnia Jarużyn
2019-08-31
3
2019-08-31
2
2019-08-31
3
Mendelewska Alicja
KJ Cavalier
2019-08-31
8
2019-08-31
8
2019-08-31
7
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
KORONA (1)
2019-08-31
7
2019-08-31
3
2019-08-31
7
Mila Natalia
KJ OXER Inowrocław
SAHARA (11)
2019-08-31
7
2019-08-31
9
2019-08-31
8
Nastula Natalia
KJ Floret
2019-08-31
8
2019-08-31
8
2019-08-31
8
Oczachowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
K2 (9)
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-08-31
1
WANILIA (10)
2019-08-31
6
2019-08-31
6
2019-08-31
6
Pokora Natalia
Klub Jeździecki Equistars
POTOK (16)
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-08-31
1
Raczkowska Wiktoria
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
SEKTOR (20)
2019-08-31
2019-08-31
4
2019-08-31
3
Rzepka Kinga
KJ Stajnia Jarużyn
2019-08-31
2
2019-08-31
2
2019-08-31
2
Szłyk Martyna
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
ABBA (28)
2019-08-31
9
2019-08-31
9
2019-08-31
9
Sztylka Karolina
Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
BRAND M (17)
2019-08-31
1
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
DRUMLA (2)
2019-08-31
4
2019-08-31
5
2019-08-31
4
2019-08-31
5
2019-08-31
4
2019-08-31
3
2019-08-31
3
2019-08-31
1
2019-08-31
1

Number of Riders: 30

Number of Horses: 39

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl