Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:49
2019-10-25 11:47:02
Monika Rygielska GRANDASSO
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:45
2019-10-25 11:36:53
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:42
2019-10-25 11:10:37
Tomasz Głogowski QUANTINA
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:38
2019-10-25 09:38:02
Aleksandra Strzyżewska BONIEK
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:35
2019-10-25 09:24:15
Klaudia Kamińska CRAZY CANDY
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:32
2019-10-25 09:23:36
Antonina Kurzeja MRÓWKA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:29
2019-10-25 09:05:24
Aneta Piekarska COCO
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:26
2019-10-25 09:04:40
Maria Przesławska LIVELY TWENTY
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:23
2019-10-25 09:04:02
Zuzanna Kurzeja CALIMENA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:20
2019-10-25 09:03:27
Klaudia Kamińska LIBERTY K
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:16
2019-10-25 09:02:53
Luiza Górska SZIRAK
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 13:53:12
2019-10-24 23:21:53
Jagoda Zdzieblowska NANA
  • 2x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 20:51:52
2019-10-24 20:33:25
Zuzanna Ciecholewska ANTARES S
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 20:51:48
2019-10-24 20:20:26
Julia Kruczkowska OLIWKA
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 20:51:43
2019-10-24 19:03:13
Kornelia Bąkowska BAJKA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 20:51:36
2019-10-24 17:21:55
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6_R/P/z jokerem
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 16:33:48
2019-10-24 16:32:05
Klaudiusz Jach MONTANA P
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 16:33:44
2019-10-24 16:31:41
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8_R/C/zwykły art. 238.1.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 16:33:40
2019-10-24 16:31:22
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 16:33:37
2019-10-24 16:31:00
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 16:33:33
2019-10-24 14:24:34
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 16:33:29
2019-10-24 14:24:09
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 14:18:48
2019-10-24 11:26:24
Marcin Matelski ASTERIX
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 14:18:44
2019-10-24 11:22:38
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8_R/C/zwykły art. 238.1.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 09:40:56
2019-10-24 07:17:19
Małgorzata Zubrycka CYMBARKA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 05:34:00
2019-10-23 23:00:24
Barbara Cieszyńska LAWENDA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 05:33:57
2019-10-23 21:47:09
Wiktoria Gromowska ARES
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 05:33:50
2019-10-23 21:45:51
Żurek Oliwia PINKI
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm),
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 05:33:46
2019-10-23 21:44:31
Żurek Oliwia LIZA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm),
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 05:33:42
2019-10-23 21:34:54
Wiktoria Kozłowska NUREK
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 21:17:05
2019-10-23 20:32:57
Magdalena Żakowska CEKINA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 21:17:01
2019-10-23 20:12:17
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 10:42:17
2019-10-23 10:32:15
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 10:42:13
2019-10-23 07:28:07
Daria Olech QUINTESS CHIN
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 10:42:10
2019-10-23 07:27:39
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:16:08
2019-10-22 16:28:47
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:16:05
2019-10-22 14:38:03
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6_R/P/z jokerem
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:49:20
2019-10-22 08:43:13
Mateusz Ruskowski CARTANIO
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:49:16
2019-10-22 08:42:51
Dariusz Kirszkowski CORTINA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:49:12
2019-10-22 00:01:09
Kamila Knop OTAIJI
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:56:05
2019-10-21 21:45:43
Zofia Świst DAFI
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 21:37:19
2019-10-21 20:43:18
Lena Wiśniewska WIZARD JAN-PON
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:58:06
2019-10-21 18:57:37
Wiktoria Klosowska AFRODYTA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:58:02
2019-10-21 18:55:03
Patrycja Tomczak MARKUS
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:58
2019-10-21 18:54:03
Julia Budziszak DIAMENTINA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:54
2019-10-21 18:53:15
Nina Andrzejewska NANA
  • 2x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:51
2019-10-21 18:30:48
Amelia Winiecka BRUS
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:46
2019-10-21 18:30:03
Astrida Taranowska BELLO M
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:43
2019-10-21 18:29:27
Maja Miecielska BAJADERKA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm),
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:37
2019-10-21 18:24:59
Ania Kulpa BRUS
  • 1x 1a_T/PK/Pierwszy krok (drągi na ziemi)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:34
2019-10-21 18:24:25
Krzysztof Kulpa ERA L.
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:30
2019-10-21 18:23:58
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:27
2019-10-21 18:23:24
Lena Grygiel ERA L.
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:23
2019-10-21 16:08:43
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6_R/P/z jokerem
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:20
2019-10-21 10:24:07
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6_R/P/z jokerem
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:10:20
2019-10-21 07:34:22
Maja Żalikowska OLIWKA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 05:35:54
2019-10-20 23:30:44
Olga Kozar DORINA
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 14:47:33
2019-10-19 19:01:40
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm, C D 70-80 cm),
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 19:51:48
2019-10-17 09:26:16
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 19:51:45
2019-10-17 09:24:48
Zuzanna Gradowska ANTWERPIA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 19:51:40
2019-10-17 09:16:58
Andrzej Wierzchowski ANAKONDA
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 19:51:30
2019-10-17 09:15:17
Janina Wierzchowska COELENHAGE'S SALLY
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 06:30:45
2019-10-16 21:56:18
Kamila Pabian L CALVADOS SON
  • 1x 6_R/P/z jokerem
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 19:57:31
2019-10-16 17:30:12
Oliwia Dura TOFFI
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 19:57:27
2019-10-16 10:46:19
Anna Janka TISJAN
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6_R/P/z jokerem
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 18:57:15
2019-10-15 16:08:36
Marcin Matelski GREEN LIGHT M
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 16:05:27
2019-10-15 14:37:59
Victoria Glogowska HIDDE
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:53:41
2019-10-15 13:29:20
Kinga Lewandowska DIAMOND TAQUITTA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:53:24
2019-10-15 11:59:35
Oliwia Ziółkowska I-KATAR
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 13:53:11
2019-10-15 10:46:47
Zofia Majewska HAKER
  • 1x 1_T/PK / DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (30 cm.)
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Nina brak
2011 (Mł.)
brak
brak
2. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
3. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (J.)
O041951
4. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
5. Budziszak Julia bpk
2005 (JM.)
brak
brak
6. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
1999 (MJ.)
O011247
7. Cieszyńska Barbara bpk
S
brak
8. Dura Oliwia Brak
2005 (JM.)
Brak
9. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
10. Glogowska Victoria Brak
2007 (JM.)
Brak
Brak
11. Górska Luiza BPK kuj-pom
2008 (Mł.)
Brak
12. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
10196259
13. Gromowska Wiktoria Klub Jeździecki Classic
2001 (J.)
0039663
14. Grygiel Lena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2004 (JM.)
brak
15. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
16. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
17. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
18. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
19. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O034084
20. Kirszkowski Dariusz Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
21. Klosowska Wiktoria bpk
2006 (JM.)
brak
22. Knop Kamila Stajnia Brzegowa
2003 (J.)
Brak
23. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
24. Kozłowska Wiktoria KJ Classic
2007 (JM.)
O055475
25. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (Mł.)
Brak
Brak
26. Kulpa Ania CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
27. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
28. Kurzeja Antonina BPK kuj-pom
2008 (Mł.)
Brak
29. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (J.)
Brak
30. Lewandowska Kinga KJ Dilmar Kobylarnia
2004 (JM.)
O040848
31. Majewska Zofia Stajnia Brzegowa
2004 (JM.)
Brak
32. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
.
33. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
34. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
35. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
36. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
37. Oliwia Żurek KJ Classic
2005 (JM.)
O057591
38. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
39. Piekarska Aneta Klub Jeździecki Equistars
2003 (J.)
O050841
40. Przesławska Maria KJ EQUISTARS
2001 (J.)
O045537
41. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
brak
42. Rygielska Monika bpk
2005 (JM.)
brak
brak
43. Sadka Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
O053591
44. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
45. Strzyżewska Aleksandra Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
brak
46. Świst Zofia Toruński Klub Jazdy Konnej
2008 (Mł.)
Brak
47. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
brak
48. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
49. Tomczak Patrycja bpk
2004 (JM.)
brak
50. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
51. Wierzchowska Janina Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
52. Wierzchowski Andrzej Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
53. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
54. Wiśniewska Lena KJ Grodno - Dwór
2009 (Mł.)
O052850
55. Żakowska Magdalena brak
2006 (JM.)
38054/18
56. Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
S
O022443
57. Żalikowska Maja KJ Dilmar
2009 (Mł.)
brak
58. Zdzieblowska Jagoda bpk
2009 (Mł.)
brak
59. Ziółkowska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O028385
60. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

AFRODYTA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:136 F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak brak
2.

11

ANAKONDA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Belenus xx
M: Aruba
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
brak
3.

57

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
O: Zuzanna Ciecholewska
B: Stanisław Szurik
K027662 616009520036713
4.

12

ANTWERPIA SP POL 2012 Klacz gniada/176 F: Watson han
M: Aruba sp / Rubin han
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
brak brak
5.

43

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
O: Bartosz Michałek
B: Sawomir Matz
K020331
6.

47

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
O: Filip i Włodzimierz Tomczuk
B: Joanna i Włodzimierz Tomczuk
K023988 616009530171111
7.

35

ATTILA LANDAIS Selle Francais FRA 2010 Wałach ciemnogniada F: Popstar Lozonais
M: Olympia Landaise
O: Agnieszka Olech
B: G.A.E.C. Roger
K023673 10361370q
8.

22

BAJADERKA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:138 F: Monarcha
M: Boretka
O: Jacek Kulpa
B: X
K025751 616013640053211
9.

55

BAJKA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Biedronka / Concert
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
- 170
10.

23

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
O: Jacek Kulpa
B: Gawroński Leon
K023619 616009520038212
11.

52

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
12.

65

BONIEK SP POL 2008 Wałach inna/164 F: Alvarez 17
M: Bony
O: Aleksandra Strzyżewska
B: Łukasz Grzywniak
brak 616009670145708
13.

21

BRUS KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Bardi
M: Bajka
O: Agnieszka Janus
B: Joanna Kłodzińska
Brak POL013520153506
14.

60

CALIMENA Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/165 F: Barros
M: Calineczka
O: Emilia Kurzeja
B: Graczyk Walenty
Brak 616 007610159412
15.

32

CARTANIO Deutsches Sportpferde GER 2015 Wałach siwa/168 F: Cartani
M: Centesima Z
O: Sandra Thiele
B: Thiele AG
Brak Brak
16.

39

CEKINA Szlachetna Półkrew POL 2002 Klacz kasztanowata/160 F: Nn
M: Nm
O: Adam Brzychcy
B: Nn
Brak Nn
17.

62

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
O: Klaudia Kamińska
B: Marek Romanowski
K024721 DE441410740114
18.

10

COELENHAGE'S SALLY Kuc Walijski NED 2003 Klacz siwa/kuc:123 F: Castellau Vip
M: Coelenhage's Sanne
O: Anna Tomaszewska
B: Vrolijken A. J.
brak NED2475
19.

31

CORTINA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Całka
O: Dariusz Kirszkowski
B: Tadych Monika
Brak Brak
20.

45

CYMBARKA SP POL 2010 Klacz kara/mk:157 F: Banita/ Arcus
M: Cyranka/ Qumball
O: Weselski Wiesław
B: Weselski Wiesław
brak brak
21.

29

DAFI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: Miriam
O: Natalia Sienkiewicz
B: Iga Affelt
Brak Brak
22.

25

DIAMENTINA Kuc Walijski POL 2010 Klacz gniada/kuc:146 F: brak
M: brak
O: p.siebor
B: brak
brak brak brak
23.

5

DIAMOND TAQUITTA HOLST GER 2011 Klacz gniada/174cm F: Cannavaros
M: Taquitta
O: Dorota Lewandowska
B: Erja Aholainen
brak DE421000146611
24.

20

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B: Krzysztof Lica
K008077 POL009530041603
25.

37

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
O: Hanna Nowakowska
B: Stanisław Szurik
brak
26.

15

DORINA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Grafit
M: Doris
O: Joanna Kozar
B: Renata Wójcik
brak POL 007 52 00609 06
27.

50

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
O: Stadnina Koni Wapno
B: Krzysztof Zieliński
K026187 616009530189013
28.

48

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
O: Natalia Garbacz
B: Stanisława Głąbicka
K027267 616009610166515
29.

19

ERA L. SP POL 2008 Klacz gniada/172 F: Lintasboy R
M: Eroica
O: Adam Mróz
B: Fabińska Ewa
brak -
30.

49

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
31.

68

GRANDASSO SP POL 2007 Wałach siwa/168 F: nn
M: nn
O: M.Gerle
B: nn
brak brak brak
32.

1

GREEN LIGHT M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Mare bay/171 F: Cassilio
M: Generacja/Le Voltaire
O: Ewa Ziółkowska
B: Stadnina koni Moszna
None 6160096900576
33.

2

HAKER Małopolska POL 2003 Wałach gniada/160 F: Egon
M: Horpyna
O: Iwona Posucha
B: Kazimierz Piech
Brak 006540013603
34.

6

HIDDE KUC BEL 12.06.2012 Wałach siwa/kuc:128 F: -
M: -
O: Dorota Zielińska
B: -
Brak -
35.

3

I-KATAR SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud Izyda / Turbud Tempo
O: Ewa Ziółkowska
B: Zbigniew Łoś
K025599 616999690167610
36.

14

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
K024201 616999520164810
37.

9

L CALVADOS SON SP POL 2013 Wałach gniada/---- F: Calvados (Sable Rose)
M: Lady Jump I
O: Adam Laszecki
B: Jerzy Rogala
K023233
38.

38

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
O: Anna Hadrysiak
B: Krzysztof Leszczyński
K026892 616007520004015
39.

18

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 POL007610109107
40.

44

LAWENDA TS POL 2004 Klacz gniada/mk:155 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Ogrzewalska
B: Andrzej Popielarczyk
brak POL999520106304
41.

59

LIBERTY K Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 Klacz siwa/162 F: Konkret 2
M: Lotna
O: Marzena Kamińska
B: Marzena Kamińska
Brak
42.

61

LIVELY TWENTY Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/161 F: Two-Twenty- Two
M: Lively Jacq
O: Marzena Kamińska
B: Polska Korporacja Inwestycyjna SA
Brak POL050000003678
43.

40

LIZA Typ Kuc POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: nieznany
K026508 616999520131812
44.

46

LUGANO Niem.sport. GER 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
O: Marcin Matelski
B: -
K025816 DE456370005012
45.

51

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: .
K026849 61600961019314
46.

26

MARKUS Wielkopolska POL 2000 Wałach kasztanowata/166 F: brak
M: brak
O: Dorota Zielińska
B: brak
brak - -
47.

53

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K024032 616009610047812
48.

63

MRÓWKA KUC POL 2004 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marzena Kamińska
B:
brak
49.

24

NANA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata F: brak
M: brak
O: Dorota Zielińska
B: brak
brak
50.

41

NUREK KN POL 2010 Wałach inna F: NAPAR
M: NAWAŁNICA
O: Bartosz Michałek
B: Bartosz Michałek
brak
51.

17

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
52.

16

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz bułana/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
O: Marek Żalikowski
B: Mariola Szarszewska
K019435 POL 013 60 00961 05
53.

56

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz bułana/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
O: Marek Żalikowski
B: Mariola Szarszewska
K019435 POL 013 60 00961 05
54.

30

OTAIJI SP POL 17.07.2007 Wałach gniada/165 F: Owad
M: Olga
O: Iwona Posucha
B: Włodzimierz Grzybicki
brak POL 099 64 00250
55.

33

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
O: Iwona Arkuszewska
B: Michał Rynowiecki
K024703 616999610072413
56.

42

PINKI Typ Kuc POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: nieznany
LKRWZJ2668/19 616999610252011
57.

36

QUINTESS CHIN Westfalska DEU 2014 Wałach gniada F: Chin Quin
M: Quintesse
O: Agnieszka Olech
B: Niemcy
Brak
58.

54

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
59.

34

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
O: Radosław Sadka
B: Wojciech Nowak
K023762 616009520020010
60.

58

SZIRAK KUC POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:126 F: Alf
M: Szajra
O: Marzena Kamińska
B: Marek Armatowski
Brak POL013530096908
61.

7

TISJAN Dansk Varmblod DEN 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
O: Anna Janka
B: Kaj Jensen
K019509 -
62.

8

TOFFI NN POL 2004 Wałach gniada/mk:151 F: NN
M: NN
O: Wojciechowski Marek
B: Wojciechowski Marek
Brak 999520033294
63.

28

WIZARD JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:119 F: Durleyhall Archimedes
M: Watchbank Monsoon
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Przedsiębiorstwo Jan-Pon Sp zo.o. Broniewice
K026589 616 013 52 00725 12
64.

67

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
80
SUM:
80.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
400
60
SUM:
460.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
100
200
200
SUM:
500.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
300
SUM:
300.00
Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
300
SUM:
300.00
Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
150
100
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (33)
2019-10-26
3
80
2019-10-26
8
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
BAJKA (55)
2019-10-26
28
2019-10-26
24
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-10-26
1
2019-10-26
7
2019-10-26
8
Budziszak Julia
bpk
2019-10-26
2019-10-26
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-10-26
2019-10-26
6
2019-10-26
Cieszyńska Barbara
bpk
LAWENDA (44)
2019-10-26
27
2019-10-26
1
Dura Oliwia
Brak
TOFFI (8)
2019-10-26
1
2019-10-26
15
2019-10-26
5
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EMIRAT (48)
2019-10-26
18
2019-10-26
19
EXPERT (49)
2019-10-26
6
2019-10-26
10
Glogowska Victoria
Brak
HIDDE (6)
2019-10-26
20
2019-10-26
3
Górska Luiza
BPK kuj-pom
SZIRAK (58)
2019-10-26
2019-10-26
26
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
2019-10-26
1
2019-10-26
16
2019-10-26
22
Gromowska Wiktoria
Klub Jeździecki Classic
ARES (43)
2019-10-26
1
2019-10-26
17
2019-10-26
3
Grygiel Lena
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ERA L. (19)
2019-10-26
14
2019-10-26
13
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LABRIA (38)
2019-10-26
9
2019-10-26
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2019-10-26
1
400
2019-10-26
1
60
2019-10-26
13
2019-10-26
7
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
ECON Z (50)
2019-10-26
11
2019-10-26
9
MALAWAL (51)
2019-10-26
12
2019-10-26
4
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (7)
2019-10-26
5
2019-10-26
9
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
2019-10-26
24
2019-10-26
Kirszkowski Dariusz
Bez Przynależności Klubowej
CORTINA (31)
2019-10-26
21
2019-10-26
20
Klosowska Wiktoria
bpk
2019-10-26
2019-10-26
Knop Kamila
Stajnia Brzegowa
OTAIJI (30)
2019-10-26
2019-10-26
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
DORINA (15)
2019-10-26
2019-10-26
7
2019-10-26
Kozłowska Wiktoria
KJ Classic
NUREK (41)
2019-10-26
2019-10-26
23
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
ERA L. (19)
2019-10-26
2
100
DILMAR (20)
2019-10-26
2
200
2019-10-26
3
200
Kurzeja Antonina
BPK kuj-pom
MRÓWKA (63)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Kurzeja Zuzanna
Bpk
2019-10-26
2019-10-26
26
2019-10-26
Lewandowska Kinga
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-10-26
12
2019-10-26
11
Majewska Zofia
Stajnia Brzegowa
HAKER (2)
2019-10-26
2019-10-26
Matelski Marcin
KJ Dilmar
2019-10-26
1
2019-10-26
6
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
LUGANO (46)
2019-10-26
2
300
2019-10-26
2
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
ASTERIX (47)
2019-10-26
4
2019-10-26
5
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2019-10-26
1
2019-10-26
6
Olech Daria
KJ Classic
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-26
2019-10-26
27
Oliwia Żurek
KJ Classic
LIZA (40)
2019-10-26
1
2019-10-26
2
PINKI (42)
2019-10-26
1
2019-10-26
5
Pabian Kamila
KJ Młyńska Struga
2019-10-26
5
2019-10-26
6
Piekarska Aneta
Klub Jeździecki Equistars
COCO (62)
2019-10-26
31
2019-10-26
11
Przesławska Maria
KJ EQUISTARS
2019-10-26
Ruskowski Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-10-26
23
2019-10-26
10
Rygielska Monika
bpk
2019-10-26
20
2019-10-26
1
Sadka Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-26
4
2019-10-26
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (54)
2019-10-26
8
2019-10-26
10
Strzyżewska Aleksandra
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
BONIEK (65)
2019-10-26
2019-10-26
Świst Zofia
Toruński Klub Jazdy Konnej
DAFI (29)
2019-10-26
2019-10-26
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
BELLO M (23)
2019-10-26
4
2019-10-26
2
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (67)
2019-10-26
7
2019-10-26
11
Tomczak Patrycja
bpk
MARKUS (26)
2019-10-26
1
2019-10-26
20
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (37)
2019-10-26
1
300
2019-10-26
8
Wierzchowska Janina
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-26
19
Wierzchowski Andrzej
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-26
1
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
BRUS (21)
2019-10-26
24
2019-10-26
4
DAFI (29)
2019-10-26
1
2019-10-26
32
Wiśniewska Lena
KJ Grodno - Dwór
2019-10-26
2019-10-26
Żakowska Magdalena
brak
CEKINA (39)
2019-10-26
1
2019-10-26
25
Zaleska Paulina
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-10-26
1
150
2019-10-26
3
100
Żalikowska Maja
KJ Dilmar
OLIWKA (16)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Ziółkowska Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-10-26
9
2019-10-26
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
OLIMPIA (17)
2019-10-26
10
2019-10-26
2019-10-26
30
2019-10-26
29

Number of Riders: 60

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 1 890.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl