Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu
Ujeżdżenie w Barłominie 2019r.
BARŁOMINO, 14-15.12.2019r.

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
43 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 20:36:17
2019-12-11 19:58:31
Maja Baranowska CHANTRE NOIR
  • 1x ZR-KUCE/P-6/regionalny
  • 1x ZR-KUCE/P-4/regionalny
  • 1x RUNDA/P-KUCE/regionalna
42 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 15:22:50
2019-12-11 15:21:37
Oliwia Kubiak ANGEL QUEEN
  • 1x ZR-KUCE/N-1/regionalny
  • 1x ZR-KUCE/N-2/regionalny
  • 1x RUNDA/N-KUCE/regionalna
41 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 18:08:19
2019-12-10 13:43:39
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x ZR/P-2/regionalny
40 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 11:09:35
2019-12-09 23:40:00
Aniela Dlouchy DEPAS CORRINUS P.
  • 1x ZR-KUCE/P-6/regionalny
  • 1x ZR-KUCE/P-4/regionalny
  • 1x RUNDA/P-KUCE/regionalna
39 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 11:09:31
2019-12-09 21:43:49
Martyna Ossowska FLORENTIN ROYAL BK
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
38 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 11:09:25
2019-12-09 21:42:24
Aniela Dlouchy RAINBOW
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
37 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 11:09:19
2019-12-09 21:31:19
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/C-2/regionalny
  • 1x RUNDA/C/regionalna
36 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 20:37:08
2019-12-09 17:13:46
Ewa Pellowska CZARDŻIL
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
  • 1x RUNDA/N/regionalna
35 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 11:08:47
2019-12-09 15:10:41
Honorata Stromska CASIO ROYAL
  • 1x ZR/CC-4/regionalny
  • 1x ZR/CC-5/regionalny
  • 1x RUNDA/CC/regionalna
34 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 14:55:00
2019-12-09 12:45:03
Daniela Kuczkowska MINISTER
  • 1x ZR/L-1/regionalny
33 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 14:54:54
2019-12-09 12:43:36
Ewa Czaderna SALIERI
  • 1x ZR/D-2/regionalny
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/D-3/regionalny
  • 1x RUNDA/D/regionalna
32 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 14:54:46
2019-12-09 12:42:16
Matylda Mroczkowska MINISTER
  • 1x ZR/D-2/regionalny
  • 1x ZR/D-3/regionalny
  • 1x RUNDA/D/regionalna
31 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 16:16:49
2019-12-06 22:13:10
Iga Szmaglińska MUSTANG
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-12-07 16:16:45
2019-12-06 18:38:43
Elżbieta Łaga EPIZOD
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
29 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 09:34:43
2019-12-06 08:59:11
Honorata Stromska INTERCITY
  • 1x ZR/D-2/regionalny
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/D-3/regionalny
  • 1x RUNDA/D/regionalna
28 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 09:34:14
2019-12-06 08:58:11
Daniela Kuczkowska FIETE
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
27 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 09:33:52
2019-12-06 08:54:21
Daniela Kuczkowska CONSYLIARE
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
26 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 09:32:37
2019-12-05 21:26:39
Maria Szablowska WEZYR-A
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
25 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 09:32:08
2019-12-05 17:38:01
Dominika Żygowska SUMMER HIT
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/C-2/regionalny
  • 1x RUNDA/C/regionalna
24 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 09:31:06
2019-12-04 17:51:52
Lena Kobylska JACKY 35
  • 1x ZR-KUCE/L-6RK/regionalny
  • 1x ZR-KUCE/L-2RK/regionalny
  • 1x RUNDA/L-KUCE/regionalna
23 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 16:43:57
2019-12-02 22:26:23
Adrianna Baran LAVA
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 16:43:42
2019-12-01 23:07:59
Daria Komosa AZTEC
  • 1x ZR/L-1/regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 12:30:48
2019-11-29 21:10:59
Aleksandra Konera BREVIS IPSA M.
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/C-2/regionalny
  • 1x RUNDA/C/regionalna
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 05:23:22
2019-11-28 14:05:14
Alicja Kalinka-Kozłowska COTTON
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 05:23:15
2019-11-28 00:08:44
Joanna Bernatowicz VALENTINO
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 20:00:28
2019-11-27 17:28:02
Aniela Ziółkowska FERRY STRONG
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/D-2/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x ZR/D-3/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
  • 1x RUNDA/D/regionalna
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 20:00:21
2019-11-27 17:06:05
Patrycja Kubicka PUARO
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:09:20
2019-11-26 19:51:47
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x ZR-KUCE/L-6RK/regionalny
  • 1x ZR-KUCE/L-2RK/regionalny
  • 1x RUNDA/L-KUCE/regionalna
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:09:13
2019-11-26 19:51:02
Gaja Skorowska G'MEDYK
  • 1x ZR-KUCE/L-6RK/regionalny
  • 1x ZR-KUCE/L-2RK/regionalny
  • 1x RUNDA/L-KUCE/regionalna
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 19:32:04
2019-11-26 15:50:55
Agata Chromik WARRIOR GRAND FSTF
  • 1x ZR/CC-4/regionalny
  • 1x ZR/CC-5/regionalny
  • 1x RUNDA/CC/regionalna
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 19:31:29
2019-11-26 10:56:17
Antonina Krzyżak BENJAMIN
  • 1x ZR-KUCE/L-6RK/regionalny
  • 1x ZR-KUCE/L-2RK/regionalny
  • 1x RUNDA/L-KUCE/regionalna
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 19:31:06
2019-11-26 10:54:27
Monika Sadowska EDJE
  • 1x ZR-KUCE/L-6RK/regionalny
  • 1x ZR-KUCE/L-2RK/regionalny
  • 1x RUNDA/L-KUCE/regionalna
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 19:30:39
2019-11-25 21:28:14
Wiktoria Sagan JILLZ
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 19:30:32
2019-11-25 21:02:53
Paulina Koszewska FILANO H
  • 1x ZR/CC-4/regionalny
  • 1x ZR/CC-5/regionalny
  • 1x RUNDA/CC/regionalna
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 18:34:47
2019-11-25 15:34:09
Dominika Teodorczuk ARNICA
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 13:27:34
2019-11-24 23:58:23
Zuzanna Mazur H-SHANTI
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 21:11:43
2019-11-24 21:10:27
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
6 ENTRY ACCEPTED 2019-12-10 21:49:53
2019-11-24 16:20:40
Emilia Jackowska KAPRIO
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 17:38:31
2019-11-24 16:18:15
Kinga Glanert NIKODEM
  • 1x ZR-KUCE/L-6RK/regionalny
  • 1x ZR-KUCE/L-2RK/regionalny
  • 1x RUNDA/L-KUCE/regionalna
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 17:31:04
2019-11-24 16:17:40
Nadia Paszylk JOHN SNOW
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/D-2/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x ZR/D-3/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
  • 1x RUNDA/D/regionalna
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 17:30:42
2019-11-24 16:16:48
Zuzanna Kunkel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE
  • 1x ZR-KUCE/P-6/regionalny
  • 1x ZR-KUCE/P-4/regionalny
  • 1x RUNDA/P-KUCE/regionalna
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 17:28:52
2019-11-24 16:15:01
Anna Skrzeszewska-Walter FLAGGED BY DARK
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/C-2/regionalny
  • 1x RUNDA/C/regionalna
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 17:29:13
2019-11-24 16:14:25
Anna Skrzeszewska-Walter VALENTIJIN
  • 1x ZR/CS-1A/regionalny
  • 1x ZR/CS-1/regionalny
  • 1x RUNDA/CS/regionalna
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baran Adrianna brak
2001 (J.)
brak
2. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
3. Bernatowicz Joanna Sopocki Klub Jeździecki
S
O039790
4. Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O002195
5. Czabrowska Natalia KJ Majestic Horses
6. Dlouchy Aniela Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
LZRWZJ/6400/19
7. Dlouchy Aniela Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
8. Glanert Kinga KJ AS Dream
2008 (Mł.)
Brak
9. Jackowska Emilia KJ AS Dream
2002 (J.)
O033660
10. Kalinka-Kozłowska Alicja BPK
S
BRAK
11. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (Mł.)
Brak
12. Komosa Daria KJ Polonez Damnica
2004 (JM.)
O050629
13. Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O035204
14. Krzyżak Antonina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2008 (Mł.)
brak
15. Kubiak Oliwia SSKJ Golden Horse Koryta
2003 (J.)
O037902
-
16. Kubicka Patrycja KJ Polonez Damnica
S
O050628
17. Kuczkowska Daniela KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
brak
18. Kuczkowska Daniela BM HORSE
S
O006233
19. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (JM.)
O046671
20. Łaga Elżbieta KJ Pegaz Reda
2004 (JM.)
Brak
21. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
22. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
23. Mazur Zuzanna BPK
S
brak
24. Miotke Oliwia Kj Pegaz Reda
2002 (J.)
O034998
25. Mroczkowska Matylda KJ Majestic Horses
2004 (JM.)
Brak
26. Ossowska Martyna KJ Pegaz Reda
2005 (JM.)
O034379
27. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2005 (JM.)
O043716
28. Pellowska Ewa KJ Barłomino
S
brak
29. Sadowska Monika Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
Brak
30. Sagan Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
1999 (MJ.)
O021737
31. Skorowska Gaja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O02785
32. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
33. Stromska Honorata KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2001 (J.)
O026677
34. Stromska Honorata Klub Jeździecki Majestic Horses
2001 (J.)
Brak
35. Szablowska Maria Pomorska Liga Jeździecka
S
O037490
36. Szmaglińska Iga brak
2001 (J.)
brak
37. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O054381
38. Teodorczuk Dominika Klub Jeździecki AS Dream
S
Brak
39. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
40. Żygowska Dominika KJ Arpav
S
O015053
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

46

ANGEL QUEEN DRP GER 2009 Klacz bułana/kuc:148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
K021533 DE434340333409
2.

15

ARNICA SP POL 2002 Klacz siwa/170 F: .
M: .
Brak Brak
3.

27

AZTEC Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada/170 F: Ignam
M: Asta
K008818 POL007600018604
4.

19

BENJAMIN DRP GER 01.01.1996 Wałach izabelowata F: Kuc
M: Kuc
brak
5.

26

BREVIS IPSA M. Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/173 F: Concord
M: Bochemia
Brak brak
6.

40

CASIO ROYAL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: World star 4
M: Corencja
Brak
7.

47

CHANTRE' NOIR Deutches Reitpony GER 2010 Ogier kara/kuc:149 F: Calido-G
M: Sara
K024093 DE 435350178710
8.

32

CONSYLIARE SP POL 2015 Wałach siwa/172 F: Samba Boy
M: Casablanca
brak Brak
9.

25

COTTON WLKP POL 2009 Wałach gniada/160 F: COTTON CLUB
M: WIKARTA
K023529 616007640083909
10.

7

CZARDŻIL SP POL 2010 Ogier gniada F: Dżahil
M: Czarina
brak
11.

44

DEPAS CORRINUS P. Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Verona ' S BO-GI
M: Siepke ' S Evita
K020943
12.

41

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: donnerfee
K018161 616009670108410
13.

13

EAUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233
14.

18

EDJE SP POL 1999 Wałach siwa/kuc:125 F: Mały
M: Duża
brak
15.

36

EPIZOD KUC POL 2004 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
K017782 POL999600234504
16.

23

FERRY STRONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/. F: Undigo
M: Anais van Wiko / Special D
K023652 528003201009574
17.

33

FIETE Oldenburska GER 2015 Wałach ciemnogniada/173 F: First Choice
M: Po Farewell
Brak
18.

8

FLAGGED BY DARK Westfalska POL 2012 Wałach inna/. F: Furst Fugger /Furst Heinrich
M: Sandro Hit
K020221 DE441411560711
19.

43

FLORENTIN ROYAL BK Hanowerska POL 2014 Klacz gniada/165 F: Furstenball
M: Rubina colin
. .
20.

21

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
K020548 616013661480610
21.

9

GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:146 F: Orchard Boginov / Verona's Bo-Gi
M: Goldwind Empire's First Lady / Leuns Veld's Elegant
K022603 5280170600581
22.

14

H-SHANTI Fryzyjska POL 2013 Klacz kara F: Solir
M: H-Sonata
brak 616014530177813
23.

34

INTERCITY SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Lou Reed
M: Bojkot
brak brak
24.

29

JACKY 35 GRP POL 1997 Wałach bułana/kuc: F: VICTORIAS ORNAT
M: WINDROSE
brak
25.

17

JILLZ KWPN NED 2014 Wałach gniada/173 F: Johnson
M: Zitina
K024717 528003201403772
26.

10

JOHN SNOW HOL POL 2010 Wałach kara/165 F: .
M: .
Brak .
27.

12

KAPRIO Traken POL 2012 Wałach kara/168 F: Emis
M: Kaskaja
Brak .
28.

28

LAVA Angielska Pełna Krew POL 2010 Klacz gniada/169 F: Boreal
M: La Capressa
brak 616POL10006979T
29.

45

LOUDWIG C HAN GER 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Louriez Crusador /
M: Warena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
30.

38

MINISTER Małopolska POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Jantar
M: Miłka
Brak Brak
31.

35

MUSTANG NN POL 2009 Wałach ciemnogniada/164 F: Etos
M: Amanda
brak 616 999 610 101 009
32.

11

NIKODEM KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Jambo /
M: Nimfa / Egzamin
K020336 POL013610083006
33.

48

PETRONIUS F:
M:
34.

22

PUARO Trakeńska POL 2005-09-27 Ogier ciemnogniada F: Cugnot
M: Planeta
K011059 POL 732 01 00178 05
35.

42

RAINBOW HANN POL 2007 Klacz skarogniada/. F: Romancero H
M: Wenzelskrone
LKPZJ/4384/19 DE431316614607
36.

30

SUMMER HIT Hanowerska GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit
M: Wenni
K019407 DE 431316843009
37.

1

VALENTIJIN KWPN NED 2002 Ogier ciemnogniada F: Flemmingh / Lacapo
M: Roelinde / Rohdiaman
K006502 0201382 104NL54
38.

24

VALENTINO SP POL 2010 Wałach gniada/176 F: Lancer III
M: Voruta
Brak 616009600326910
39.

20

WARRIOR GRAND FSTF SP POL 2006 Wałach siwa/174 F: Don Argentinus
M: Water Lilly / Rubin Royal
LKPZJ/2479/17 616009600313306
40.

31

WEZYR-A Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Hingis
M: Wisienka-A
K024462 616 009 60 02218 11
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baran Adrianna
brak
LAVA (28)
2019-12-14
3
Baranowska Maja
BM HORSE
2019-12-14
1
2019-12-15
1
2019-12-15
1
Bernatowicz Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
2019-12-14
1
2019-12-15
1
2019-12-15
1
Chromik Agata
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2019-12-14
2
2019-12-15
1
2019-12-15
1
Czabrowska Natalia
KJ Majestic Horses
2019-12-14
1
2019-12-15
1
2019-12-15
1
Dlouchy Aniela
Klub Jeździecki Pegaz Reda
RAINBOW (42)
2019-12-14
3
2019-12-15
2
2019-12-15
2
Dlouchy Aniela
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-12-14
3
2019-12-15
3
2019-12-15
3
Glanert Kinga
KJ AS Dream
NIKODEM (11)
2019-12-14
5
2019-12-15
6
2019-12-15
6
Jackowska Emilia
KJ AS Dream
KAPRIO (12)
2019-12-14
2
2019-12-15
3
2019-12-15
2
Kalinka-Kozłowska Alicja
BPK
COTTON (25)
2019-12-14
2
2019-12-15
6
2019-12-15
3
Kobylska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-12-14
2
2019-12-15
5
2019-12-15
4
Komosa Daria
KJ Polonez Damnica
AZTEC (27)
2019-12-14
4
Konera Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
2019-12-14
3
2019-12-15
2
2019-12-15
3
Krzyżak Antonina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-12-14
6
2019-12-15
1
2019-12-15
4
Kubicka Patrycja
KJ Polonez Damnica
PUARO (22)
2019-12-14
6
2019-12-15
4
2019-12-15
6
Kuczkowska Daniela
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2019-12-14
1
2019-12-15
1
2019-12-15
1
FIETE (33)
2019-12-14
2019-12-15
Kuczkowska Daniela
BM HORSE
2019-12-14
1
2019-12-15
1
2019-12-15
1
Kunkel Zuzanna
KJ AS Dream
2019-12-14
2
2019-12-15
2
2019-12-15
2
Łaga Elżbieta
KJ Pegaz Reda
EPIZOD (36)
2019-12-15
6
2019-12-15
5
2019-12-14
6
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2019-12-15
7
Mazur Agata
SKJ Sopot
2019-12-14
2
2019-12-15
3
2019-12-15
3
Mazur Zuzanna
BPK
2019-12-14
5
2019-12-15
4
2019-12-15
4
Miotke Oliwia
Kj Pegaz Reda
2019-12-14
2
2019-12-15
3
2019-12-15
2
Mroczkowska Matylda
KJ Majestic Horses
2019-12-14
1
2019-12-15
1
Ossowska Martyna
KJ Pegaz Reda
2019-12-14
1
2019-12-15
1
2019-12-15
1
Paszylk Nadia
KJ AS Dream
2019-12-14
4
2019-12-14
3
2019-12-15
4
2019-12-15
5
2019-12-15
3
Pellowska Ewa
KJ Barłomino
2019-12-14
3
2019-12-14
3
2019-12-15
3
2019-12-15
2
2019-12-15
2
2019-12-15
2
Sadowska Monika
Sopocki Klub Jeździecki
EDJE (18)
2019-12-14
2
2019-12-15
4
2019-12-15
3
Sagan Wiktoria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
JILLZ (17)
2019-12-14
5
2019-12-15
2
2019-12-15
4
Skorowska Gaja
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (21)
2019-12-14
4
2019-12-15
1
2019-12-15
2
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2019-12-14
1
2019-12-15
1
2019-12-15
1
2019-12-14
1
2019-12-15
1
2019-12-15
1
Stromska Honorata
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2019-12-14
2
2019-12-14
2
2019-12-15
2019-12-15
2
Stromska Honorata
Klub Jeździecki Majestic Horses
2019-12-14
1
2019-12-15
1
Szablowska Maria
Pomorska Liga Jeździecka
WEZYR-A (31)
2019-12-14
5
2019-12-15
4
2019-12-15
4
Szmaglińska Iga
brak
MUSTANG (35)
2019-12-14
4
2019-12-15
2
2019-12-15
3
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (21)
2019-12-14
1
2019-12-15
3
2019-12-15
1
Teodorczuk Dominika
Klub Jeździecki AS Dream
ARNICA (15)
2019-12-14
7
2019-12-15
5
2019-12-15
6
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
2019-12-14
7
2019-12-14
1
2019-12-15
8
2019-12-15
1
2019-12-15
7
2019-12-15
1
Żygowska Dominika
KJ Arpav
2019-12-14
4
2019-12-15
4
2019-12-15
4

Number of Riders: 40

Number of Horses: 40

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl