Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży
Solec Kujawski, 06-08.06.2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 06:25:37
2020-06-01 22:23:49
Wiktoria Tykarska MANGO
  • 1x ZOO DiM/KUCE (60 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (60 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-1 (70 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 06:25:34
2020-06-01 21:49:01
Berenika Biela SCOOBY-DOO FOREST
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 06:25:28
2020-06-01 19:03:17
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 2x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZOO DiM/KUCE i MK (90 cm)/na styl jeźdźca
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 06:25:26
2020-06-01 18:59:54
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZOO DiM/KUCE (80 cm)/na styl jeźdźca
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 06:25:23
2020-06-01 18:18:55
Lena Kołacka GRANDEZA
  • 2x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Grand Prix Dzieci I (125 cm.)/N1 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 16:14:22
2020-06-01 18:18:09
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZOO DiM/KUCE (80 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-2 (85 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 16:11:23
2020-06-01 15:52:19
Zofia Wierucka IGIEŁKA
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-0 (50 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-01 16:11:19
2020-06-01 11:33:03
Wiktoria Kozłowska LIZA
  • 2x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZOO DiM/KUCE (80 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. C (95 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
80 ENTRY ACCEPTED 2020-05-31 19:24:08
2020-05-31 18:16:52
Aleksandra Kłodawska MATADOR
  • 2x ZOO DiM/KUCE (50 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 2x ZOO DiM/KUCE (50 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-0 (50 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
79 ENTRY ACCEPTED 2020-05-31 19:24:04
2020-05-31 16:19:15
Julia Wojtalik LA COSTA
  • 1x ZOO DiM/KUCE (60 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-1 (70 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-2 (85 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
78 ENTRY ACCEPTED 2020-05-31 19:23:59
2020-05-31 13:33:28
Iga Puławska EMMA
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (90 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. C (95 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
77 ENTRY ACCEPTED 2020-05-31 12:45:43
2020-05-30 22:00:32
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Grand Prix Dzieci I (125 cm.)/N1 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2020-05-31 12:45:40
2020-05-30 22:00:02
Zofia Teper EMIR
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr JR i MŁ (130/135 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2020-05-31 12:45:30
2020-05-30 20:25:33
Aleksandra Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (90 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-2 (85 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
74 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 13:42:42
2020-05-30 13:02:38
Nell Sówka JURANDA
  • 2x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Dzieci II Rundy JM (110/115)/P - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-02 06:25:17
2020-05-30 13:01:56
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 2x ZOO DiM/KUCE (70 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-1 (70 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 13:42:36
2020-05-30 13:01:20
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (90 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-2 (85 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 13:42:32
2020-05-30 12:58:29
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 2x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - na styl jeźdźca
  • 2x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x ZOO DiM/DK/Konkurs pocieszenia Duże Konie 100/110/120 cm - dokładności art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 13:42:28
2020-05-30 12:57:53
Zuzanna Dąbrowska DAISY EWITA
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (90 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-2 (85 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
69 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 13:42:24
2020-05-30 12:57:18
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (120 cm,)/N - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (110 cm)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (120 cm)/N - na styl jeźdźca
68 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 13:42:21
2020-05-30 12:56:45
Wiktoria Cwalina ALF
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-0 (50 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 13:42:18
2020-05-30 12:56:26
Lila Kulesza ALF
  • 2x ZOO DiM/*/zabawowy
  • 2x ZOO DiM/*/zabawowy
66 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 13:42:14
2020-05-30 12:56:00
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZOO DiM/KUCE (80 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-2 (85 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 13:42:11
2020-05-30 12:55:28
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 1x ZOO DiM/KUCE (60 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-1 (70 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 13:42:08
2020-05-30 12:54:57
Wiktoria Cwalina RAMIRO
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-1 (70 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 13:42:05
2020-05-30 12:30:02
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (100 cm,)/L - zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 13:42:00
2020-05-30 12:13:19
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 13:41:52
2020-05-29 22:07:51
Liliana Tabaka HARA
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 13:41:48
2020-05-29 18:13:13
Lena Tokarz HIPOLIT
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 17:58:27
2020-05-29 15:52:57
Jakub Mroczek ROMEO
  • 2x ZOO DiM/KUCE (50 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 2x ZOO DiM/KUCE (50 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-0 (50 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 17:58:23
2020-05-29 15:19:50
Aneta Gierszewska KILIMANDŻARO
  • 1x ZOO DiM/KUCE (60 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-2 (85 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 10:55:51
2020-05-29 00:22:34
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (90 cm)/na styl jeźdźca
  • 2x ZOO DiM/KUCE I MK/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - dokładności art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 10:55:42
2020-05-28 22:33:57
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-1 (70 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 10:55:35
2020-05-28 22:26:07
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (100 cm,)/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (90 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (100 cm)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. D bis (105 cm.)/L1 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 10:55:30
2020-05-28 22:25:12
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Dzieci II Rundy JM (110/115)/P - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 10:55:21
2020-05-28 22:24:39
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Dzieci II Rundy JM (110/115)/P - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 10:55:11
2020-05-28 22:23:29
Karolina Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-2 (85 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2020-05-29 10:55:04
2020-05-28 18:19:04
Aleksandra Kłodawska LOTTI
  • 2x ZOO DiM/KUCE (50 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 2x ZOO DiM/KUCE (50 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-0 (50 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 17:41:58
2020-05-28 17:05:03
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-2 (85 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 17:41:54
2020-05-28 17:02:58
Julia Parda JANKES
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (100 cm,)/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (90 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (100 cm)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. D bis (105 cm.)/L1 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 17:41:49
2020-05-28 17:01:37
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Dzieci II Rundy JM (110/115)/P - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 17:41:44
2020-05-28 15:11:11
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Grand Prix Dzieci I (125 cm.)/N1 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 10:21:07
2020-05-28 09:48:10
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 10:21:04
2020-05-28 09:47:32
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 10:21:00
2020-05-28 07:35:14
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x ZOO DiM/KUCE (50 cm,)/dokładności art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 10:20:54
2020-05-28 07:34:06
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (100 cm,)/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (110 cm)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (120 cm)/N - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Grand Prix D i E (120 cm.)/N - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 10:20:48
2020-05-28 07:32:31
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (100 cm,)/L - zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZOO DiM/KUCE i MK (100 cm)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. D bis (105 cm.)/L1 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 10:20:44
2020-05-28 07:30:33
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (100 cm,)/L - zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZOO DiM/KUCE i MK (100 cm)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. D bis (105 cm.)/L1 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 10:20:37
2020-05-28 07:28:58
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (100 cm,)/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZOO DiM/KUCE i MK (110 cm)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. D bis (105 cm.)/L1 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 10:20:25
2020-05-28 00:05:15
Maja Dąbrowska TAMARYSZEK
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 10:20:18
2020-05-28 00:02:27
Maja Dąbrowska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 10:20:06
2020-05-27 22:35:15
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - na styl jeźdźca
36 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 10:19:59
2020-05-27 21:42:12
Zofia Ćwik NAOMI C
  • 2x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Dzieci II Rundy JM (110/115)/P - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 10:19:54
2020-05-27 21:40:57
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Dzieci II Rundy JM (110/115)/P - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 17:41:38
2020-05-27 20:36:09
Agata Stasiak WAGABUNDA PONYSPORT
  • 2x ZOO DiM/KUCE (80 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-2 (85 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 17:41:32
2020-05-27 20:35:32
Agata Stasiak IKONA
  • 2x ZOO DiM/KUCE (60 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. A-1 (70 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2020-05-27 18:03:51
2020-05-27 16:10:12
Olga Pawłowska ORCHID'S RILEY RJT
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (100 cm,)/L - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-05-27 18:03:42
2020-05-27 12:52:47
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 1x ZOO DiM/KUCE (50 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (60 cm,)/dokładności art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-05-27 12:31:52
2020-05-27 11:49:21
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-05-27 12:31:47
2020-05-27 11:48:54
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-05-27 12:31:42
2020-05-26 20:53:56
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Dzieci II Rundy JM (110/115)/P - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2020-05-27 12:31:34
2020-05-26 14:48:40
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x ZOO DiM/KUCE (60 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm)/na styl jeźdźca
  • 2x ZOO DiM/Finał gr. A-2 (85 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2020-05-26 11:45:10
2020-05-26 11:09:07
Maria Kozłowska BEL ESPRIT
  • 2x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
25 ENTRY ACCEPTED 2020-05-26 11:45:04
2020-05-26 11:08:50
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (100 cm,)/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-05-26 11:44:58
2020-05-25 17:14:44
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/DK/Konkurs pocieszenia Duże Konie 100/110/120 cm - dokładności art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-05-26 11:44:52
2020-05-25 17:08:56
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x ZOO DiM/DK/Konkurs pocieszenia Duże Konie 100/110/120 cm - dokładności art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-05-26 11:44:42
2020-05-25 15:40:51
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Dzieci II Rundy JM (110/115)/P - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-05-25 18:00:26
2020-05-25 15:39:26
Jakub Malinowski ILONUS
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Dzieci II Rundy JM (110/115)/P - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2020-05-25 13:50:58
2020-05-25 12:07:47
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x ZOO DiM/KUCE (60 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-05-25 13:50:47
2020-05-24 19:52:18
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (120 cm,)/N - zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-05-25 13:50:43
2020-05-24 19:35:26
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 2x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (90 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. C (95 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2020-05-25 13:50:39
2020-05-24 19:34:43
Nikola Panarowicz ANAPON BLACK BEAUTY
  • 2x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE i MK (90 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. C (95 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2020-05-24 19:22:52
2020-05-24 18:29:03
Kornelia Pawłowska ORCHID’S RADJAH
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (100 cm,)/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZOO DiM/KUCE i MK (100 cm)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. D bis (105 cm.)/L1 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2020-05-24 18:02:29
2020-05-24 16:42:46
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (130 cm,)/C - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/DK (130 cm,)/C - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Finał gr JR i MŁ (130/135 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2020-05-28 17:41:25
2020-05-24 16:42:23
Michalina Krzyżyńska INDIGO R.T
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (130 cm,)/C - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (120 cm,)/N - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/DK (130 cm,)/C - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Finał gr JR i MŁ (130/135 cm.)/zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2020-05-24 18:02:59
2020-05-24 16:12:15
Maria Wierucka IGIEŁKA
  • 2x ZOO DiM/*/zabawowy
12 ENTRY ACCEPTED 2020-05-24 18:03:04
2020-05-24 16:08:25
Zofia Wierucka AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x ZOO DiM/KUCE (60 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 08:53:20
2020-05-24 16:07:48
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x ZOO DiM/KUCE (60 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-05-24 18:03:15
2020-05-24 16:07:03
Kornelia Jurasz BATOR
  • 2x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-05-30 08:53:54
2020-05-24 16:06:03
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-05-24 18:04:10
2020-05-24 16:04:34
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-05-24 18:03:36
2020-05-24 16:03:57
Nel Skotarczak PASJONATA PARYS
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (80 cm,)/zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-05-24 18:03:39
2020-05-24 16:03:24
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (90 cm,)/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (100 cm,)/L - zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-05-24 18:03:49
2020-05-24 15:30:31
Kaja Ignaszewska BERGS 10-06
  • 1x ZOO DiM/KUCE (50 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (60 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (50 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE (60 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - dokładności art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-05-24 18:03:53
2020-05-24 15:02:41
Antonina Hoffmann TIN LADEN
  • 1x ZOO DiM/KUCE (60 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm,)/dokładności art.238.1.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE (60 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE (70 cm)/na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - dokładności art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-05-24 18:03:56
2020-05-24 14:23:39
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Dzieci II Rundy JM (110/115)/P - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2020-05-24 18:03:59
2020-05-24 14:22:35
Maja Drobny FAMORKUS
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/DK (100 cm,)/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x ZOO DiM/DK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/Dzieci II Rundy JM (110/115)/P - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2020-05-24 18:04:03
2020-05-24 13:37:46
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (100 cm,)/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZOO DiM/KUCE I MK (110 cm,)/P - zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZOO DiM/KUCE i MK (100 cm)/L - na styl jeźdźca
  • 1x ZOO DiM/Finał gr. D bis (105 cm.)/L1 - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
2. Biela Berenika KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049200
3. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2005 (JM.)
O041488
4. Chlasta Oliwia Kj Kapada wiry
2004 (J.)
O051804
5. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (Mł.)
brak
6. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania
2009 (Mł.)
brak
7. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
8. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
9. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
10. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O042933
11. Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
12. Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
2008 (JM.)
O053528
13. Gabriel Lena Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
14. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
15. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
16. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
17. Grzybowski Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
18. Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
Brak
19. Ignaszewska Kaja Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
20. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
21. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
22. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
brak
23. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
24. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
25. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
Brak
26. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
27. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O058055
28. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
29. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
30. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
31. Kozłowska Maria KJ Cavallino
2004 (J.)
O035241
32. Kozłowska Wiktoria KJ Classic
2007 (JM.)
O055475
33. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O037497
34. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
Brak
35. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
36. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
37. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
38. Ludwicka Karina LKJ Gałkkowo
2006 (JM.)
O044637
39. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
40. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
41. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O052047
42. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
43. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
44. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
45. Pawłowska Olga Klub Jeździecki Equireno
2006 (JM.)
O055510
46. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
47. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
48. Puławska Iga KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O050793
49. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
50. Różyc Zuzanna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (JM.)
O045655
51. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
52. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
53. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
54. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
55. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
56. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O039025
57. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (JM.)
brak
58. Tokarz Lena Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
O053959
59. Tykarska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O054104
60. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
O055839
61. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania
2018 (Mł.)
O053405
62. Wierucka Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
Brak
63. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057409
64. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
65. Wojtalik Julia JKSR Michelin
2010 (Mł.)
O056197
66. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

78

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
B K008028 POL999640013896
2.

32

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 Klacz kara/kuc:139 F: Sydenham George
M: Coednewydd Madonna
K028854 826046020174914
3.

60

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijts Victor /
M: Anapon Rashka / Turnins Gismore
C K024821 616013600054113
4.

14

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
A K020178 POL013610175508
5.

18

AT LAST RAVISHING RUBY KUC WALIJSKI NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
K022314 528017200900598
6.

43

BALTICA KUC POL 2016 Klacz inna/kuc:147 F: FALK
M: KARINA MW
Brak 616013520071716
7.

20

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
B K022347 POL013611585004
8.

38

BEL ESPRIT SP POL 2010 Wałach gniada/173 F: Barbur
M: Bataria
K020767 616009610175910
9.

67

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400
10.

79

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
D K021760 616013640053309
11.

100

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N
M: Bella Luna
A2/D K022352 DE422220086308
12.

25

BERGS 10-06 KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:135 F: Kuc
M: Kuc
Brak 0000000
13.

74

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
D K022593 DE434340709312
14.

93

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K022597 619999610224412
15.

102

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
A1/C K009557 616999611504104
16.

86

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
brak 616009610134912
17.

58

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
K025055 616009600047411
18.

104

COLETTO Oldenburger Springpferd GER 2013 Wałach siwa/mk:157cm F: Cola Zero / Cola
M: Carnetta / Coupe de Coeur
Brak DE418181071413
19.

47

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
K018478 616007600293610
20.

16

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
K021117 616009670022711
21.

19

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
B K020057 POL013600071409
22.

80

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dani / Night-Fire
K014301 POL013670017405
23.

45

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
24.

35

DRUHNA EVITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Dalli
KO17093 POL013670148308
25.

85

EMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'CIN CIN PG
M: ERIS
BRAK 616009520111910
26.

87

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
C K020362 POL013580665307
27.

27

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofini / Corofino
M: Eunice / Lardüc
K012969 POL007611510404
28.

28

FAMORKUS KWPN NED 2010 Ogier gniada/171 F: Whistler / Holland
M: Pamorka / Voltaire
K017108 528003201006937
29.

52

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
D K018746 616013520054110 105TO19
30.

24

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
K011908 POL013610169106
31.

40

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
32.

64

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 056002W00293935
33.

91

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
K011645 POL009690070806
34.

72

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
D K025911 616999520166506
35.

65

HIMENA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Himen
M: Hida
K028746 brak
36.

71

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
C K019548 POL 013 61 01170 05
37.

17

IGIEŁKA KUC POL 2001 Klacz kara/kuc: F: Candy Man /
M: Ilka Von Mildedamm /
A K017064 POL013640050301
38.

11

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
K007301 POL999611032300
39.

36

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada/174 F: Turbud Quirinus
M: Ilona
K009692 POL009640019504 105AZ43
40.

1

INDIGO R.T KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Uzette
K027292 528003201304556
41.

66

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
D K021838 POL009680059507
42.

39

JACODI’S ANJA’S ALENA NEW FOREST PONY NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
C K026248 528018020092051
43.

59

JANKES TYP SZLACHETNY POL 2014 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
D K028242 616999530107514
44.

15

JAŚMIN KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K021920 616999600217912
45.

83

JURANDA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/168 F: Endos / Elvis
M: Jurata
K015375 POL009630051908
46.

69

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
C K024201 616999520164810
47.

103

KLEO DRP GER 2009 Klacz kara/kuc:141 F: KENNEDY
M: LISA
K025007 DE 435350055809
48.

42

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
C K025007 435350055809
49.

10

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam / Guidam
M: Koblencja / Lascadell
K018945 616007610210710
50.

106

KORUND KUC FELIŃSKI POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
K019253 616013580270509
51.

88

LA COSTA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:136 F: LORDEK
M: LILA
c brak 616013520098414
52.

56

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
K024127 418181004805
53.

90

LIZA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
C K026508 616999520131812
54.

62

LOTTI KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:115 F: Carmana's Neptun
M: Mija
A K029008 013600413108
55.

96

MANGO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:120 F: Grey / Lubczyk
M: Marina / Hertz
A0 K021034 616013610152710
56.

9

MARKUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
57.

33

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
C K023967 616013610107713
58.

89

MATADOR KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:114 F: Grey
M: Magia
A K027548 brak
59.

84

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
60.

51

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
A2/D K026584 616013520102614
61.

101

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
A2/C K014382 POL013520094805
62.

46

NAOMI C SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
K024898 616009520026612
63.

57

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
K026683 056015Z55680812
64.

37

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk:156 F: Kastello
M: Nicoletta
E K015409 POL009530166106
65.

73

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
D K011732 Noemi Ewita / Rocky
66.

44

ORCHID'S RILEY RJT NEW FOREST PONY POL 2011 Wałach bułana/kuc:148 F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
D K024424 -
67.

31

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber
M: Orchid’s Simia
D K029118 528008060138206
68.

81

ORINOKO KM POL 2013 Wałach gniada/168 F: Orion
M: Oriona
K024904 616013640030713
69.

105

PASJONATA AMIGO KUC WAL POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
70.

54

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1/B K018348 POL013610020809
71.

22

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
72.

8

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 Klacz gniada/161 F: Opar
M: Piwonia
K027214
73.

29

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
D K024703 616999610072413
74.

53

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
D K024435 616013610029110
75.

75

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
A K013543 POL999580294301
76.

55

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
K014079 POL009610019708
77.

21

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
C K017920 POL013540072804
78.

70

ROMEO KUC WALIJSKI POL 2015 Wałach siwa/kuc:120 F: Nanczo
M: Rosa
A K029224 616013690058415
79.

48

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI POL 2005 Ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
A1 K027864 5280170500840
80.

41

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K009244 POL999690102898
81.

76

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
A1/C K019042 616013670129009
82.

82

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
D K025216 52800300029066
83.

95

SCOOBY-DOO FOREST Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 Ogier gniada/kuc:140 F: Indygo
M: Szampanka
brak 616013640045613
84.

30

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
C K014194 POL013640083408
85.

68

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 Wałach gniada/kuc:137 F: Schonbruun Landgraf
M: Rozenka
gr C K007887
86.

77

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
C K016587 POL013640020904
87.

94

SZOGUN KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
Brak
88.

92

TAJFUN SP POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Qq
M: Q
Ko29213 61699910205213
89.

49

TAMARYSZEK . POL 2008 Wałach gniada/mk:144 F: GOLDEN DANCING
M: TORINA
K023949 013640081708
90.

50

TIFFANY DRP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
D K022375 DE441410714004 105LZ26
91.

26

TIN LADEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/149 F: O
M: O
Brak 0
92.

34

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
93.

63

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
D K024184 826082001201313
94.

12

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: 050000003653
M: Warta Ponysport / Aksamit
D K012790 616013570344607
95.

23

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
C K010983 POL013670112006
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (29)
2020-06-06
3
2020-06-06
6
2020-06-07
7
2020-06-07
2
Biela Berenika
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-06-06
16
2020-06-06
21
2020-06-07
5
2020-06-07
19
Bieńkowska Anna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
CORTEZ (47)
2020-06-06
1
2020-06-06
5
2020-06-07
6
Chlasta Oliwia
Kj Kapada wiry
TAJFUN (92)
2020-06-06
1
2020-06-06
16
2020-06-07
22
2020-06-08
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2020-06-06
6
2020-06-06
19
2020-06-07
12
2020-06-07
1
2020-06-08
5
Ciszek Zofia
KJ Akademia Kucania
BEŁT (67)
2020-06-06
1
2020-06-06
10
2020-06-07
5
2020-06-08
1
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
RAMIRO (75)
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-07
4
2020-06-07
2
SZOGUN (77)
2020-06-06
22
2020-06-07
5
2020-06-07
11
ALF (78)
2020-06-08
3
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
2020-06-06
1
2020-06-06
9
2020-06-07
18
2020-06-07
17
2020-06-08
6
2020-06-06
5
2020-06-06
6
2020-06-07
13
2020-06-07
14
2020-06-08
3
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-06-06
2020-06-06
2020-06-07
23
2020-06-07
22
ORINOKO (81)
2020-06-06
10
2020-06-06
8
2020-06-07
4
2020-06-07
4
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
2020-06-06
19
Drobny Maja
Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-06-06
2020-06-06
7
2020-06-07
6
2020-06-08
Falkiewicz Lena
Otomiński KJ Tabun
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-07
4
2020-06-07
11
2020-06-08
8
Gabriel Lena
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2020-06-06
12
2020-06-06
2020-06-07
1
2020-06-07
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
TIFFANY (50)
2020-06-06
10
2020-06-06
4
2020-06-07
5
2020-06-07
4
2020-06-08
3
NANDINA (51)
2020-06-06
5
2020-06-06
8
2020-06-07
4
2020-06-07
10
2020-06-08
2
Gawęda Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
2020-06-06
15
2020-06-06
2020-06-07
2020-06-07
2020-06-08
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2020-06-06
1
2020-06-06
16
2020-06-07
6
2020-06-07
6
2020-06-08
1
60 cm.
Grzybowski Jan
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2020-06-06
2020-06-06
Hoffmann Antonina
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-06-06
2020-06-07
6
2020-06-08
1
60 cm.
2020-06-07
7
Ignaszewska Kaja
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-06-06
1
2020-06-06
6
2020-06-07
7
2020-06-08
1
60 cm.
2020-06-07
19
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
BATOR (20)
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-07
12
ROLEX 2 (21)
2020-06-06
1
2020-06-06
2
2020-06-07
1
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (52)
2020-06-06
6
2020-06-07
4
2020-06-07
2020-06-08
1
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2020-06-06
1
2020-06-07
4
2020-06-08
5
2020-06-07
9
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino
BALTICA (43)
2020-06-06
1
2020-06-06
8
2020-06-07
2
2020-06-07
4
2020-06-08
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2020-06-07
13
2020-06-07
2
2020-06-08
7
2020-06-07
4
2020-06-07
4
2020-06-08
1
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (102)
2020-06-07
6
2020-06-07
9
2020-06-08
2
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
2020-06-06
2020-06-06
5
2020-06-07
2
2020-06-07
5
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club
LOTTI (62)
2020-06-06
2020-06-06
1
2020-06-07
7
2020-06-07
4
2020-06-08
2
MATADOR (89)
2020-06-06
8
2020-06-06
1
2020-06-07
6
2020-06-07
2
2020-06-08
4
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (53)
2020-06-06
2
2020-06-06
3
2020-06-07
3
2020-06-07
6
2020-06-08
5
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
JAŚMIN (15)
2020-06-06
12
2020-06-06
13
2020-06-07
19
2020-06-07
13
2020-06-08
2020-06-06
2
2020-06-06
2
2020-06-07
1
2020-06-07
12
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (41)
2020-06-06
1
2020-06-06
8
2020-06-07
1
KLEO (42)
2020-06-06
18
2020-06-07
21
2020-06-07
11
ROYAL (41)
2020-06-06
4
Kozłowska Maria
KJ Cavallino
2020-06-06
2020-06-06
2020-06-07
2020-06-07
2020-06-06
1
2020-06-06
10
2020-06-07
1
2020-06-07
13
Kozłowska Wiktoria
KJ Classic
LIZA (90)
2020-06-06
23
2020-06-08
2020-06-07
19
2020-06-07
20
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
ROCCO (55)
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-07
1
2020-06-07
1
LASKANA (56)
2020-06-06
12
2020-06-06
3
2020-06-07
5
2020-06-07
3
Kulesza Lila
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (78)
2020-06-06
2020-06-06
1
2020-06-07
1
2020-06-07
1
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2020-06-06
4
2020-06-06
1
2020-06-07
7
2020-06-07
2
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
COLETTO (104)
2020-06-07
4
2020-06-07
10
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (30)
2020-06-06
2
2020-06-06
15
2020-06-07
13
Ludwicka Karina
LKJ Gałkkowo
KORUND (106)
2020-06-07
2
Malinowski Jakub
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2020-06-06
9
2020-06-07
4
2020-06-07
9
2020-06-08
3
110 cm.
ILONUS (36)
2020-06-06
11
2020-06-06
13
2020-06-08
4
110 cm
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (66)
2020-06-06
16
2020-06-06
5
2020-06-07
11
2020-06-07
13
2020-06-08
6
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (60)
2020-06-06
2020-06-06
14
2020-06-07
2020-06-07
24
2020-06-08
1
ROMEO (70)
2020-06-06
1
2020-06-06
7
2020-06-07
2
2020-06-07
1
2020-06-08
1
Panarowicz Nikola
KJ Bonanza Jędrzychowice
2020-06-07
11
2020-06-06
17
2020-06-06
8
MAROKO (33)
2020-06-06
11
2020-06-07
4
2020-06-06
7
Parda Julia
Polish Pony Club
2020-06-06
10
2020-06-06
4
2020-06-07
11
2020-06-07
4
2020-06-08
2
110 cm.
JANKES (59)
2020-06-06
9
2020-06-06
11
2020-06-07
21
2020-06-07
12
2020-06-08
4
Pawłowska Kornelia
KJ Aromer Józefin
2020-06-06
4
2020-06-06
5
2020-06-07
9
2020-06-07
11
Pawłowska Olga
Klub Jeździecki Equireno
2020-06-06
2020-06-06
9
2020-06-07
2020-06-07
7
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
2020-06-06
2020-06-08
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-06-06
16
2020-06-06
1
2020-06-07
12
2020-06-07
12
2020-06-08
3
2020-06-06
3
2020-06-06
3
2020-06-07
5
2020-06-07
9
Puławska Iga
KJ Akademia Kucania
EMMA (87)
2020-06-06
20
2020-06-06
14
2020-06-07
14
2020-06-07
2
2020-06-08
2
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
MARKUS (9)
2020-06-06
12
2020-06-07
1
Różyc Zuzanna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2020-06-06
2020-06-06
2020-06-07
2
2020-06-08
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (10)
2020-06-06
8
2020-06-07
8
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-06-06
1
2020-06-06
19
2020-06-07
18
2020-06-07
12
2020-06-08
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-07
4
2020-06-07
4
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
BEN GUN (79)
2020-06-06
2
2020-06-06
1
2020-06-07
2
2020-06-07
1
JURANDA (83)
2020-06-06
1
2020-06-07
4
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
IKONA (11)
2020-06-07
1
2020-06-08
4
2020-06-07
14
2020-06-07
5
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
GOLDIKA (64)
2020-06-06
13
2020-06-06
2020-06-07
2020-06-08
HIMENA (65)
2020-06-06
6
2020-06-06
2020-06-07
8
Tabaka Liliana
KJ Cavallino Brzoza
HARA (72)
2020-06-06
13
2020-06-06
10
2020-06-06
2020-06-06
2020-06-07
9
2020-06-07
4
2020-06-08
Teper Zofia
Klub Jeżdziecki Michelin
EMIR (85)
2020-06-06
1
2020-06-06
2
CALYPSO (86)
2020-06-06
5
2020-06-06
1
Tokarz Lena
Klub Jeździecki Cavallino
HIPOLIT (71)
2020-06-06
1
2020-06-06
7
2020-06-07
2
2020-06-07
5
2020-06-08
Tykarska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
MANGO (96)
2020-06-06
2020-06-06
2020-06-07
2020-06-07
2020-06-08
Wernerowicz Aleksandra
KJ Akademia Kucania
2020-06-06
11
2020-06-06
7
2020-06-07
14
2020-06-07
20
2020-06-08
4
Wernerowicz Karolina
KJ Akademia Kucania
2020-06-06
4
2020-06-06
2020-06-08
2
2020-06-07
18
2020-06-07
2
Wierucka Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-06-06
2020-06-06
1
2020-06-07
4
2020-06-07
1
Wierucka Zofia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-06-08
5
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-07
2
2020-06-07
17
CYKOR (19)
2020-06-06
1
2020-06-06
1
2020-06-07
4
2020-06-07
2
Wiśniewski Antoni
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-06-06
6
2020-06-06
8
2020-06-07