Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Towarzyskie w skokach przez przeszkody
KOZŁOWO k/ Świecia, 18.07.2020r.

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baczewska Lena bpk
2012 (Mł.)
Brak
2. Bartnik Adrianna Zaplątani w końskich grzywach
2015 (Mł.)
Bz
3. Besciak Ina SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
Brak
4. Bukowska Marcelina SK Dekada
2003 (J.)
brak
5. Chełminiak Nicole CKJ Bonanza
2009 (Mł.)
brak
6. Chołuj Natalia brak
2004 (J.)
brak
7. Ciesielska Agata brak
2004 (J.)
brak
8. Czelińska Natalia Stajnia Branicz
2005 (JM.)
brak
9. Dąbek Martyna JKS Czarna Podkowa-Gródek
2006 (JM.)
brak
10. Dulna Paulina bpk
S
Brak
11. Falkowska Dominika Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
Brak
12. Ferszka Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2002 (J.)
O041292
13. Fifelska Maja bpk
2012 (Mł.)
Bz
14. Fifielska Maja zaplątani w końskich grzywach
2012 (Mł.)
none
15. Firyn Barbara bpk
2002 (J.)
38466/19
16. Gil Natalia Stajnia Re-mo
1999 (MJ.)
brak
17. Gilas Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
18. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (MJ.)
O034583
19. Grygiel Lena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2004 (J.)
brak
20. Herman Weronika bpk
2006 (JM.)
Brak
21. Jasiorowska Wiktoria Stajnia Branicz
2004 (J.)
brak
22. Jędykiewicz Olga Zaplątani w końskich grzywach
2014 (Mł.)
Bz
23. Józwiak Filip CKJ Bonanza
2001 (MJ.)
brak
24. Kądziorska Zofia bpk
2008 (JM.)
Brak
25. Kalisz Nadia Bpk
2003 (J.)
Brak
26. Klonowska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
27. Kocięda Mateusz JKS RYWAL
2003 (J.)
O046126
28. Kowalska Patrycja bpk
2006 (JM.)
Brak
29. Kozakiewicz Nicola Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2006 (JM.)
O059364
30. Kozakiewicz Pola Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2009 (Mł.)
O059363
31. Kraus Patryk JKS RYWAL
2002 (J.)
Brak
32. Kroplewska Kamila SKOK-AGROFOOD
S
brak
33. Krysińska Alicja Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
34. Kucięba Sandra Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2008 (JM.)
35. Kulpa Ania CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
brak
36. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
37. Kuzimska Kamila Jeździecki Klub Sportowy „Czarna Podkowa Gródek”
2003 (J.)
Brak
38. Lewandowska Zosia bpk
2009 (Mł.)
Bz
39. Lipska Paulina BPK kuj-pom
S
brak
40. Madej Karolina bpk
2004 (J.)
brak
41. Majta Wiktoria Niezrzeszony
2005 (JM.)
Brak
42. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
43. Młodzik Miłosz Stajnia Orzełek
2007 (JM.)
brak
44. Nogalska Julia CKJ Bonanza
2008 (JM.)
brak
45. Orzoł Katarzyna Bpk
S
Brak
46. Paszylk Weronika Stajnia Branicz
2004 (J.)
brak
47. Paszyńska Joanna BPK
S
Brak
48. Pawlikowska Zofia bpk
2004 (J.)
brak
49. Płoszaj Lena Stajnia Nowogród
2006 (JM.)
brak
50. Popielas Nicole Jeździecki Klub Sportowy „Czarna Podkowa Gródek”
2000 (MJ.)
Brak
51. Powierska Julia bpk
1999 (MJ.)
brak
52. Powierska Łucja Bpk
2002 (J.)
Brak
53. Pukownik Julia bpk
2006 (JM.)
none
54. Rink Oliwia Stajnia Toczko
1999 (MJ.)
brak
55. Romanowska Wiktoria JKS „Rywal
2004 (J.)
brak
56. Sikorska Nicole bpk
2003 (J.)
Brak
57. Smuga Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
58. Strycharek Karolina Stajnia Toczko
1999 (MJ.)
Brak
59. Suchomski Kacper BPK kuj-pom
2003 (J.)
O045533
60. Sutkowska Julia Jeździecki Klub Sportowy „Czarna Podkowa Gródek”
2004 (J.)
Brak
61. Świderska Wiktoria SK Dekada
2003 (J.)
brak
62. Szabelak Vanesa bpk
2007 (JM.)
Bz
63. Szczepańska Izabela Stajnia Branicz
2007 (JM.)
Brak
64. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
O046677
65. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
66. Trzebiatowska Klaudia Stajnia pod szybowcem
S
Brak
67. Tykarska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O054104
68. Tykarski Hubert BPK
2012 (Mł.)
Brak
69. Wasik-Laskowska Monika JKS Rywal
S
O023493
70. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
71. Witkowska Natalia Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2000 (MJ.)
O035164
72. Wnęk Natalia bpk
S
Brak
73. Wnęk Oliwia bpk
2000 (MJ.)
Brak
74. Wojtalik Julia JKSR Michelin
2010 (Mł.)
O056197
75. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
76. Wojtasik Roksana Pomorska Liga Jeździecka
S
0059362
77. Wronkowska Liwia SK DEKADA
2003 (J.)
Brak
78. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
79. Zimna Alicja niezrzeszona
2004 (J.)
Brak
80. Żychska Marta Stajnia Orzełek
2008 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

84

ACON WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach gniada/- F: Szewron
M: Amanda
K027914 brak
2.

50

AIKO DE CASSANDRA Kłusak Francuski LTU 2010 Wałach gniada/165 F: Kitko
M: Quessant
K027580
3.

40

ALGA KOŃ MAŁY POL 16.05.2011 Klacz gniada/mk:147cm F: NN
M: NN
Brak
4.

18

AMIR SP POL 2005 Wałach gniada/156 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
5.

33

ANANAS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach srokata/171 F: Malml
M: Aronia
Brak 616007530001895
6.

20

APRILLA WIELKOPOLSKA POL 2016 Klacz kara/165 F: Antek
M: Arwena
Brak Brak
7.

27

ARKANSAS SP POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Arcygraf
M: Aza
brak -
8.

29

BAJADERKA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:138 F: Monarcha
M: Boretka
K025751 616013640053211
9.

23

BAJKA Polski Kon Szlachetnej Półkrwi POL 01.05.2012 Klacz siwa/158 F: Szereg
M: Bakalia
Brak
10.

31

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
K023619 616009520038212
11.

80

BRANA KUC ISLANDZKI GER 2003 Klacz gniada/kuc:136 F: Boerkur f. Reykjavik
M: Brana
Brak Brak
12.

28

BRUS KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Bardi
M: Bajka
Brak POL013520153506
13.

76

CALISTO SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Calderon
M: Cortina
brak 616009520101615
14.

4

CASINI SP POL 2017 wałach kara/162 F: Alek
M: Castka
O O
15.

6

CATALONIA WIELKOPOLSKA POL 2016 Klacz siwa/158 F: Alek
M: Chicha
Brak Brak
16.

77

CATALONIA SP POL 2016 klacz siwa/165 F: Alek
M: Chicha
brak brak
17.

15

CELESTA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz gniada/168 F: For Leo
M: Cezara
brak brak
18.

83

CELT F:
M:
19.

3

COCO CHANEL SP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Alek
M: Chicha
Brak Brak
20.

35

CONDEUSZ KUC POL 2015 wałach bułana/kuc:0 F: O
M: Q
0 0
21.

16

COTTON REBEL WESTFALSKA POL 2015 klacz ciemnosiwa/160 F: Cotton Club
M: Jung Pamplona
Brak 2764414112142155
22.

26

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
brak 616007520114212
23.

52

DEWITA NN POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:145 F: nn
M: nn
brak 616999610331609
24.

81

EULAMAR SP POL 2009 wałach kasztanowata/170 F: Maram
M: Eula
K013724 616009690137309
25.

68

EXEQUATOR Pełna Krew Angielska GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz /
M: Elly Fleetfoot / Elmaamul
brak 8260GB45077257T
26.

8

FANTOM G SP POL 2013 wałach siwa/175 F: Rezon
M: Fantazja
Brak 616999520033613
27.

82

GALAKTYKA WIELKOPOLSKA POL 23.02.2011 klacz gniada/165 F: Taxis
M: Gecja
Brak 616007610102911
28.

25

GINGER WIELKOPOLSKA POL 18.05.2004 Klacz ciemnogniada F: Bohun
M: Grawitacja
Brak
29.

48

GOLDARETTE SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Michael Angelo F
M: Gipsy Level Kg
K029708 616009610212616
30.

42

GOTIKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kara F: Czardasz
M: Gotlandia
Brak 616009530246811
31.

17

GRACJA SP POL 2001 Klacz gniada F: Bunerang
M: Goja
Brak
32.

13

HADIYA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/163 F: Berlin Bej
M: Higiena
Brak 616006580451011
33.

1

HAWANA Szlachetna Pókrew POL 2015 klacz siwa/mk:152 F: Magnat
M: Hipoteka
brak 616009520110115
34.

69

HEIDI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 mare bay/162 F: Alek
M: Hossa
616009520045813 616098100041387
35.

36

HICHOTKA SP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Hornet
M: Himalia
brak
36.

54

IGREK FRYZ POL 2002 Wałach kara F: Gerke S
M: Iwona
brak
37.

59

JAGODA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz srokata/165 F: Labirynt
M: Jena
brak 616 006 66 05862 12
38.

74

JAŚMIN WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach kara/165 F: Magnat
M: Jaga
BRAK 616007590181015
39.

21

KARST Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach gniada/165 F: Sapiecha
M: Klio
K011094 POL009540029807
40.

62

KAZIMIERZ Koń Uszlachetniony POL NN wałach kasztanowata/150 F: NN
M: NN
Brak POL999520211804
41.

9

KOBRA SP POL 2005 klacz tarantowata/156 F: Nn
M: Nn
O O
42.

5

KOLIN - BĄLELEK KUC POL 2013 Wałach kara/kuc: F: Nn
M: Nn
Brak
43.

79

KOLIN BĄBELEK BZ POL 2012 ogier inna/kuc:bz F: nn
M: nn
brak brak
44.

30

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
K026471 616009520047813
45.

61

KORONA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/160 F: Pigmalion
M: Karina
Brak 616007520128212
46.

12

KORSYKA SP POL 2005 klacz tarantowata/165 F: NN
M: NN
brak bz
47.

64

KORTES TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach ciemnogniada/mk:158 F: NN
M: NN
brak 616999520011812
48.

32

KSENA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz siwa/165cm F: Santiego
M: Kama
Brak
49.

24

KUBA MAŁY KOŃ POL 2004 Wałach kasztanowata/156 F: NN
M: NN
Brak 999611211302
50.

47

LA COSTA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:136 F: LORDEK
M: LILA
brak 616013520098414
51.

41

LARETTA B SP POL 2015 klacz gniada/163 F: MJT Nevados ex. Nevados S
M: Larika S
brak 616009520035315
52.

66

LOTARYNGIA SP POL 2011 klacz skarogniada/170 F: Johnny Boy II
M: Larika S
Brak 616009520031311
53.

51

MAJA NN POL 2008 Klacz srokata/kuc:127 F: nn
M: nn
brak 616999610294308
54.

45

MANGO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:120 F: Grey / Lubczyk
M: Marina / Hertz
K021034 616013610152710
55.

10

MERY LU KUC WALIJSKI POL nn mare grey/kuc:135 F: Nn
M: nn
none none
56.

11

MERY LU KUC WALIJSKI POL Nn klacz siwa/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
57.

73

MONTANA ŚLĄSKA POL 2007 klacz gniada/173 F: Laros
M: Marycha
brak 616008590152707
58.

22

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:136 F: Król Karo
M: N' Lusi
brak 616013600208216
59.

34

NICEA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/165 F: Paquito go
M: Newa
Brak 616007520104212
60.

57

OCHA Wielkopolska/poch.trakeńskie POL 2012 klacz kara/160 cm F: Etos
M: Olimpiada
brak PL 616007060221512
61.

63

OLIVER LAKE SP POL 2008 wałach kara/167 F: Baskir - Castilio
M: Odrina - Czandor/Graf Stepp
brak POL009640030408
62.

37

ORBITA SP POL 2008 klacz gniada/157 F: Holly Wind
M: Olimpia S
brak 616 009 52 01744 08
63.

78

PAN KRACY TYP PRYMITYWNY POL 2004 wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
Brak 999520132904
64.

70

PARYS TYP SZLACHETNY POL 1997 wałach srokata/165 F: nn
M: nn
brak 999520015997
65.

56

PASJONATA ARNI KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:138 F: Rondo's Matador
M: Anja
K026123 616013610075212
66.

67

PERŁA KUC PRYMITYWNY POL 2016 klacz bułana/kuc:145 F: NN
M: NN
Brak 616013520081316
67.

60

PLANETA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz skarogniada/160 F: Dunaj
M: Paleta
Brak 616009520069110
68.

65

PORTO TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach tarantowata/mk:156 F: NN
M: NN
brak 616999520078615
69.

39

PRAWITA Czysta Krew Arabska POL 2015 klacz siwa/mk:145 F: Ekstroniusz
M: Pretty
brak 616POL15010516A
70.

19

PRIMERA SP POL 25.03.2002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
K013777
71.

49

PROBUS Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Oset
M: Patrycja
brak 2642013
72.

43

QUIDAM'S NOBLESSE WESTFALSKA GER 2004 Klacz kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
brak
73.

14

RONALDO KUC FELIŃSKI POL 2014 ogier tarantowata/mk:154 F: Lester
M: Regina
brak 616013580230214
74.

71

ROSSA NOIRE A-Z SP POL 2011 Klacz kara/brak F: FLY HIGH
M: RATINA
brak 616009600288811
75.

58

ROSSELVI SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
K017673 POL009520053303
76.

72

SAGANEK MAŁOPOLSKA POL 2007 Wałach siwa F: Ghana
M: Sumira
brak
77.

53

SAWA SP POL 2014 Klacz kara/158 F: Słowak
M: Sarma
brak brak
78.

38

TEDDY BEAR TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
K024194 616999530285711
79.

75

TESSA WLKP POL 2015 klacz gniada/168 F: Cordess
M: Topola
brak 616007520020415
80.

7

TORNADO NN LTU 2014 Wałach gniada/163 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
81.

55

WHISKY WLKP POL 2011 Klacz gniada/160 F: Okruch
M: Workuta
K025968 616007520096211
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Besciak Ina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2020-07-18
14
2020-07-18
2
Bukowska Marcelina
SK Dekada
BAJKA (23)
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-18
Chołuj Natalia
brak
2020-07-18
2020-07-18
16
2020-07-18
Ciesielska Agata
brak
CELT (83)
2020-07-18
Czelińska Natalia
Stajnia Branicz
PERŁA (67)
2020-07-18
37
2020-07-18
1
Dąbek Martyna
JKS Czarna Podkowa-Gródek
PARYS (70)
2020-07-18
23
2020-07-18
11
Dulna Paulina
bpk
2020-07-18
2020-07-18
Falkowska Dominika
Bez Przynależności Klubowej
2020-07-18
28
2020-07-18
8
Ferszka Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
TESSA (75)
2020-07-18
1
2020-07-18
39
Firyn Barbara
bpk
HADIYA (13)
2020-07-18
1
2020-07-18
42
Gil Natalia
Stajnia Re-mo
MONTANA (73)
2020-07-18
2020-07-18
Gilas Zuzanna
bpk
CELESTA (15)
2020-07-18
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (19)
2020-07-18
20
2020-07-18
APRILLA (20)
2020-07-18
2020-07-18
33
2020-07-18
9
Grygiel Lena
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2020-07-18
ANANAS (33)
2020-07-18
38
Herman Weronika
bpk
2020-07-18
1
2020-07-18
35
Jasiorowska Wiktoria
Stajnia Branicz
PORTO (65)
2020-07-18
1
2020-07-18
15
Józwiak Filip
CKJ Bonanza
2020-07-18
ANANAS (33)
2020-07-18
40
Kądziorska Zofia
bpk
MERY LU (11)
2020-07-18
1
Kalisz Nadia
Bpk
HEIDI (69)
2020-07-18
2020-07-18
Kocięda Mateusz
JKS RYWAL
2020-07-18
18
2020-07-18
2
Kowalska Patrycja
bpk
OCHA (57)
2020-07-18
28
2020-07-18
13
Kozakiewicz Nicola
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
HAWANA (1)
2020-07-18
34
Kozakiewicz Pola
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
HAWANA (1)
2020-07-18
1
Kraus Patryk
JKS RYWAL
ACON (84)
2020-07-18
13
Kroplewska Kamila
SKOK-AGROFOOD
2020-07-18
17
2020-07-18
26
ORBITA (37)
2020-07-18
11
2020-07-18
5
Krysińska Alicja
Bez Przynależności Klubowej
CALISTO (76)
2020-07-18
2020-07-18
1
Kucięba Sandra
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
SAWA (53)
2020-07-18
30
2020-07-18
38
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
2020-07-18
15
2020-07-18
7
Kuzimska Kamila
Jeździecki Klub Sportowy „Czarna Podkowa Gródek”
2020-07-18
1
2020-07-18
41
Lewandowska Zosia
bpk
GRACJA (17)
2020-07-18
1
2020-07-18
1
Lipska Paulina
BPK kuj-pom
JAŚMIN (74)
2020-07-18
2020-07-18
Majta Wiktoria
Niezrzeszony
JAGODA (59)
2020-07-18
7
2020-07-18
34
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
KORONA (30)
2020-07-18
1
2020-07-18
22
Młodzik Miłosz
Stajnia Orzełek
MAJA (51)
2020-07-18
1
Nogalska Julia
CKJ Bonanza
BRANA (80)
2020-07-18
1
2020-07-18
Orzoł Katarzyna
Bpk
NICEA (34)
2020-07-18
1
2020-07-18
10
Paszylk Weronika
Stajnia Branicz
KORTES (64)
2020-07-18
34
2020-07-18
9
Paszyńska Joanna
BPK
2020-07-18
1
2020-07-18
1
Pawlikowska Zofia
bpk
KORSYKA (12)
2020-07-18
1
2020-07-18
16
Płoszaj Lena
Stajnia Nowogród
PROBUS (49)
2020-07-18
1
2020-07-18
1
Popielas Nicole
Jeździecki Klub Sportowy „Czarna Podkowa Gródek”
KORONA (61)
2020-07-18
6
2020-07-18
7
Powierska Julia
bpk
SAGANEK (72)
2020-07-18
1
2020-07-18
3
Powierska Łucja
Bpk
KARST (21)
2020-07-18
21
2020-07-18
8
Pukownik Julia
bpk
MERY LU (10)
2020-07-18
34
2020-07-18
32
Rink Oliwia
Stajnia Toczko
2020-07-18
18
2020-07-18
5
Romanowska Wiktoria
JKS „Rywal
IGREK (54)
2020-07-18
12
2020-07-18
25
Sikorska Nicole
bpk
2020-07-18
1
2020-07-18
37
Smuga Jagoda
Bez Przynależności Klubowej
ALGA (40)
2020-07-18
1
2020-07-18
24
2020-07-18
Strycharek Karolina
Stajnia Toczko
2020-07-18
27
2020-07-18
31
Suchomski Kacper
BPK kuj-pom
EULAMAR (81)
2020-07-18
1
2020-07-18
10
Sutkowska Julia
Jeździecki Klub Sportowy „Czarna Podkowa Gródek”
PLANETA (60)
2020-07-18
2
2020-07-18
12
Świderska Wiktoria
SK Dekada
KUBA (24)
2020-07-18
Szabelak Vanesa
bpk
KOBRA (9)
2020-07-18
1
2020-07-18
19
Szczepańska Izabela
Stajnia Branicz
2020-07-18
1
2020-07-18
1
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
BELLO M (31)
2020-07-18
3
2020-07-18
1
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2020-07-18
6
2020-07-18
5
Trzebiatowska Klaudia
Stajnia pod szybowcem
RONALDO (14)
2020-07-18
2020-07-18
Tykarska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
MANGO (45)
2020-07-18
1
2020-07-18
1
2020-07-18
1
Wasik-Laskowska Monika
JKS Rywal
2020-07-18
17
2020-07-18
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
BRUS (28)
2020-07-18
1
2020-07-18
1
2020-07-18
4
Witkowska Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
WHISKY (55)
2020-07-18
3
Wnęk Natalia
bpk
2020-07-18
20
2020-07-18
2020-07-18
22
Wnęk Oliwia
bpk
GOTIKA (42)
2020-07-18
36
2020-07-18
Wojtalik Julia
JKSR Michelin
2020-07-18
1
2020-07-18
8
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2020-07-18
4
2020-07-18
4
Wojtasik Roksana
Pomorska Liga Jeździecka
2020-07-18
14
2020-07-18
Wronkowska Liwia
SK DEKADA
GINGER (25)
2020-07-18
1
2020-07-18
21
Zieliński Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2020-07-18
Zimna Alicja
niezrzeszona
KSENA (32)
2020-07-18
19
2020-07-18
6
Żychska Marta
Stajnia Orzełek
DEWITA (52)
2020-07-18
1

Number of Riders: 80

Number of Horses: 81

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl