Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 06:10:25
2020-07-03 22:43:56
Sławomir Ciuruś CHARISTEAS
  • 1x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
  • 1x 4/L/wys. przeszkód do 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 06:10:20
2020-07-03 22:41:36
Wiktoria Tykarska PASJONATA ARNI
  • 2x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 06:10:17
2020-07-03 22:32:35
Agnieszka Śledź HOP
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 2x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 06:10:13
2020-07-03 20:58:49
Alina Walczak OLIVER LAKE
  • 1x 4/L/wys. przeszkód do 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/L1/wys. przeszkód do 105 cm - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 06:10:09
2020-07-03 19:30:33
Aleksandra Mojek AGA
  • 2x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 06:10:00
2020-07-03 19:04:02
Zosia Jabłońska NADIR
  • 2x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 18:58:35
2020-07-03 18:57:51
Magdalena Szablewska GOLDERINE
  • 2x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 18:58:33
2020-07-03 18:57:16
Adam Stasiak COLORADO
  • 1x 4/L/wys. przeszkód do 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/L1/wys. przeszkód do 105 cm - zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 18:58:29
2020-07-03 18:56:44
Zuzanna Jabłońska LONTAR
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 18:48:03
2020-07-03 12:44:42
Milena Olesińska MARKIZ
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 18:48:01
2020-07-03 10:38:23
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 1x 4/L/wys. przeszkód do 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/L1/wys. przeszkód do 105 cm - zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 06:02:42
2020-07-02 23:53:34
Karolina Bruzdowska HISZPAN
  • 1x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
  • 1x 4/L/wys. przeszkód do 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 06:02:37
2020-07-02 21:44:34
Kaja Urbanowicz KARES
  • 1x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 06:02:33
2020-07-02 20:30:07
Nina Stachowiak KUBA
  • 2x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:14:18
2020-07-02 17:21:39
Urszula Fajfrowska KARINO
  • 2x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:14:14
2020-07-02 15:04:04
Edyta Kotkiewicz CONDEUSZ
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:01:40
2020-07-02 10:02:45
Julia Brand LA PINK
  • 1x 4/L/wys. przeszkód do 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/L1/wys. przeszkód do 105 cm - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:01:37
2020-07-02 10:00:05
Adam Buława ROXAVEL III
  • 2x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:01:34
2020-07-02 09:59:29
Maria Dzioba HURAGAN
  • 1x 4/L/wys. przeszkód do 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/L1/wys. przeszkód do 105 cm - zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:01:31
2020-07-01 22:21:32
Oliwia Rink LARETTA B
  • 1x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 16:26:00
2020-07-01 21:00:48
Lena Garwolińska MARIOT
  • 1x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:16:19
2020-07-01 09:18:50
Klaudia Trzebiatowska RONALDO
  • 2x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:16:18
2020-07-01 08:50:40
Wiktoria Czarnecka SZREK
  • 1x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 07:24:07
2020-07-01 00:04:23
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 20:46:12
2020-06-30 20:35:09
Martyna Miętkiewicz EQUADOR
  • 2x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 18:27:46
2020-06-30 17:18:59
Justyna Staszak MISSUNI
  • 1x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
  • 1x 4/L/wys. przeszkód do 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 14:30:00
2020-06-30 12:35:03
Ula Gumowska JANTAR
  • 1x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
  • 1x 4/L/wys. przeszkód do 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 11:12:25
2020-06-30 00:00:15
Natalia Chołuj ROSSA NOIRE A-Z
  • 2x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 16:03:20
2020-06-29 14:48:41
Lena Płoszaj PROBUS
  • 2x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 16:03:15
2020-06-29 09:03:31
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 4/L/wys. przeszkód do 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/L1/wys. przeszkód do 105 cm - zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 16:03:09
2020-06-29 09:02:51
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 2x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 08:26:53
2020-06-29 06:57:28
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 1x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
  • 1x 4/L/wys. przeszkód do 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 20:14:52
2020-06-28 08:52:46
Wiktoria Szwed SAMURAJ
  • 2x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 20:14:48
2020-06-28 04:39:58
Martyna Grochowska PUMA
  • 2x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 10:36:39
2020-06-26 00:44:49
Emilia Mar-Lerch DONNA Z
  • 2x 2/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. - dokładności art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:06:15
2020-06-25 19:59:36
Natalia Sienkiewicz CZANTORIA
  • 1x 3/LL/z trafeniem w normę czasu
  • 1x 4/L/wys. przeszkód do 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
2. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
3. Bruzdowska Karolina Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2004 (J.)
O054991
4. Buława Adam GKJ Bogucin
2003 (J.)
brak
5. Chołuj Natalia brak
2004 (J.)
brak
6. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
7. Czarnecka Wiktoria Stajnia pod szybowcem
2005 (JM.)
Brak
8. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
9. Drewka Viktoria Kujawsko-pomorskie klub jeździecki
2004 (J.)
Brak
10. Dzioba Maria GKJ Bogucin
2003 (J.)
O054131
11. Fajfrowska Urszula niezrzeszony
S
brak
12. Garwolińska Lena BPK kuj-pom
2006 (JM.)
brak
13. Grochowska Martyna Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2002 (J.)
Brak
14. Gumowska Ula Toruński Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
brak
15. Jabłońska Zosia KJ Cavalier
2009 (Mł.)
Brak
16. Jabłońska Zuzanna KJ CAVALIER
2008 (JM.)
brak
17. Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
2006 (JM.)
O054680
18. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
19. Mar-Lerch Emilia Brak
S
Brak
20. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
21. Miętkiewicz Martyna Toruński Klub Jazdy Konnej
2003 (J.)
O038526
22. Mojek Aleksandra Rancho Missuni
2004 (J.)
Brak
Brak
23. Olesińska Milena Niezrzeszony
S
Brak
24. Płoszaj Lena Stajnia Nowogród
2006 (JM.)
brak
25. Rink Oliwia Stajnia Toczko
1999 (MJ.)
brak
26. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
S
0023661
27. Śledź Agnieszka Stajnia Zorajka
2007 (JM.)
brak
28. Stachowiak Nina Brak
2008 (JM.)
Brak
29. Stasiak Adam Kj Cavalier
2003 (J.)
O047481
30. Staszak Justyna Ośrodek Turystyki Jeździeckiej Rancho Missuni
S
Brak
31. Szwed Wiktoria bpk
2006 (JM.)
brak
32. Trzebiatowska Klaudia Stajnia pod szybowcem
S
Brak
33. Tykarska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O054104
34. Urbanowicz Kaja niezrzeszona
2003 (J.)
brak
35. Walczak Alina JKS Rywal
2000 (MJ.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

40

AGA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz izabelowata/162 F: Baksik
M: Arkadia
Brak 616007540018912
2.

33

AVINELLA S SP POL 2009 Klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
K024016 616009520043109
3.

21

BILKA KUC POL 2005 klacz siwa/kuc:137 F: Ilco f
M: Biest
Brak 013610058305
4.

13

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
5.

44

CHARISTEAS SP POL 2008 wałach kasztanowata/174 F: Himen
M: Charyzma
Brak 009520026308
6.

36

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel / Newton
M: Cyrkówka / Efez
K016053 POL009640047306
7.

29

CONDEUSZ KUC POL 2015 wałach bułana/kuc:0 F: O
M: Q
0 0
8.

9

CZANTORIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Grikos
M: Czarina
K014315
9.

10

DONNA Z ZANGERSHEIDE POL 2003 Klacz kasztanowata/174 F: Dutch Capitol
M: Fraga
K011764 Z-664903
10.

20

EQUADOR MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/164 F: Matador
M: Eko
brak POL006580029503
11.

37

GOLDERINE MECKLENBURG POL 2012 Klacz kasztanowata/159 F: Reiter-Traum
M: Gitana
K021163 brak
12.

32

HISZPAN SP POL 2003 wałach gniada/165 F: Diades
M: Hangara
K009630 POL009611244003
13.

42

HOP KONIK POLSKI POL 2005 wałach myszata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak 011610129905
14.

26

HURAGAN SP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L /
M: Harda Dusza /
K028071 616009520006011
15.

18

JANTAR MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach kara F: Cyprys
M: Jawa
brak
16.

8

KARES Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach kara/170 F: Revel
M: Kamila
brak 616009520075003
17.

30

KARINO Koń Uszlachetniony POL 2008 Wałach kasztanowata/170cm F: Leklon
M: Dalila
brak POL 999520133708
18.

31

KUBA KUC WALIJSKI POL 2013 wałach skarogniada/kuc:130 cm F: Hermes
M: Fanta
Brak 616098200125519
19.

28

LA PINK WLKP POL 2006 klacz kasztanowata/mk:156 F: Promyk / Batyskaf
M: Róża / Peon
K029252 POL007520144306
20.

24

LARETTA B SP POL 2015 klacz gniada/163 F: MJT Nevados ex. Nevados S
M: Larika S
brak 616009520035315
21.

35

LONTAR PKSP POL 2003 Wałach skarogniada/157 F: Opar
M: Lola
brak
22.

25

MARIOT MAŁOPOLSKA POL 01 wałach kasztanowata/168 F: Top Gun
M: Markiza
brak POL006690021801
23.

34

MARKIZ KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:123 F: Karlos II
M: Anapon Moonlight
Brak A0012086S
24.

19

MISSUNI WIEKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/162 F: Czarczaf
M: Madmłazel
Brak 616007520050513
25.

39

NADIR KUC WALIJSKI POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:125 F: T Hogeland's Oscar
M: Nadi
Brak Brak
26.

41

OLIVER LAKE SP POL 2008 wałach kara/167 F: Baskir - Castilio
M: Odrina - Czandor/Graf Stepp
brak POL009640030408
27.

14

ORLANDO WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/170 F: Barbur
M: Overra
brak
28.

43

PASJONATA ARNI KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:138 F: Rondo's Matador
M: Anja
K026123 616013610075212
29.

16

PROBUS Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Oset
M: Patrycja
brak 2642013
30.

11

PUMA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz skarogniada/mk:158 F: Harper
M: Pamela
Brak 616007610103215
31.

23

RONALDO KUC FELIŃSKI POL 2014 ogier tarantowata/mk:154 F: Lester
M: Regina
brak 616013580230214
32.

17

ROSSA NOIRE A-Z SP POL 2011 Klacz kara/brak F: Fly High
M: Ratina
brak 616009600288811
33.

27

ROXAVEL III SP POL 2006 Wałach gniada F: Aravel Waro /
M: Roxana Waro / Robin II Z
K012968
34.

12

SAMURAJ TYP SZLACHETNY POL 2014 Wałach gniada/mk:152 F: NN
M: NN
brak A0009022SS
35.

22

SZREK TYP SZLACHETNY POL 2005 Wałach siwa/155 F: nn
M: nn
brak pol999600161503
36.

15

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
K021060 POL007611060204
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LA PINK (28)
2020-07-05
2020-07-05
5
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LA PINK (28)
2020-07-05
2
Bruzdowska Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
HISZPAN (32)
2020-07-05
6
2020-07-05
3
Buława Adam
GKJ Bogucin
2020-07-05
16
2020-07-05
17
Chołuj Natalia
brak
2020-07-05
9
2020-07-05
10
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
2020-07-05
13
2020-07-05
6
Czarnecka Wiktoria
Stajnia pod szybowcem
SZREK (22)
2020-07-05
2020-07-05
5
2020-07-05
1
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORLANDO (14)
2020-07-05
2020-07-05
ZAFIRA (15)
2020-07-05
2020-07-05
Drewka Viktoria
Kujawsko-pomorskie klub jeździecki
BILKA (21)
2020-07-05
1
2020-07-05
14
Dzioba Maria
GKJ Bogucin
HURAGAN (26)
2020-07-05
8
2020-07-05
3
Fajfrowska Urszula
niezrzeszony
KARINO (30)
2020-07-05
17
2020-07-05
1
Garwolińska Lena
BPK kuj-pom
MARIOT (25)
2020-07-05
1
2020-07-05
8
Grochowska Martyna
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
PUMA (11)
2020-07-05
17
2020-07-05
17
2020-07-05
Gumowska Ula
Toruński Klub Jazdy Konnej
JANTAR (18)
2020-07-05
12
2020-07-05
7
Jabłońska Zosia
KJ Cavalier
NADIR (39)
2020-07-05
1
2020-07-05
Jabłońska Zuzanna
KJ CAVALIER
LONTAR (35)
2020-07-05
4
2020-07-05
2020-07-05
21
Kołodzińska Iga
KJ MŁYŃSKA STRUGA
2020-07-05
2
2020-07-05
1
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2020-07-05
4
2020-07-05
2020-07-05
6
Mar-Lerch Emilia
Brak
DONNA Z (10)
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (13)
2020-07-05
7
2020-07-05
11
Miętkiewicz Martyna
Toruński Klub Jazdy Konnej
EQUADOR (20)
2020-07-05
18
2020-07-05
19
Mojek Aleksandra
Rancho Missuni
AGA (40)
2020-07-05
2020-07-05
20
Olesińska Milena
Niezrzeszony
MARKIZ (34)
2020-07-05
2020-07-05
22
2020-07-05
1
Płoszaj Lena
Stajnia Nowogród
PROBUS (16)
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Rink Oliwia
Stajnia Toczko
2020-07-05
1
2020-07-05
11
2020-07-05
4
Sienkiewicz Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
2020-07-05
4
2020-07-05
10
Śledź Agnieszka
Stajnia Zorajka
HOP (42)
2020-07-05
1
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Stachowiak Nina
Brak
KUBA (31)
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Stasiak Adam
Kj Cavalier
2020-07-05
1
2020-07-05
2
Staszak Justyna
Ośrodek Turystyki Jeździeckiej Rancho Missuni
MISSUNI (19)
2020-07-05
3
2020-07-05
5
Szwed Wiktoria
bpk
SAMURAJ (12)
2020-07-05
2020-07-05
23
Trzebiatowska Klaudia
Stajnia pod szybowcem
RONALDO (23)
2020-07-05
1
2020-07-05
2020-07-05
15
Tykarska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2020-07-05
1
2020-07-05
1
Urbanowicz Kaja
niezrzeszona
KARES (8)
2020-07-05
17
2020-07-05
1
Walczak Alina
JKS Rywal
2020-07-05
9
2020-07-05
4

Number of Riders: 35

Number of Horses: 36

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl