Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie
JARUŻYN k/ Bydgoszczy, 04.07.2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 05:59:30
2020-07-02 20:09:46
Karolina Kwiatkowska DAHA
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 05:59:25
2020-07-02 19:33:45
Anna Nowakowska MARENGO AMORE
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 05:59:01
2020-07-02 19:07:05
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x ZR/N-4/regionalny
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 05:58:55
2020-07-02 19:02:05
Adrianna Bartoszewska QUENTIN
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:17:58
2020-07-02 18:14:59
Monika Olejniczak ESSORDIA
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/C-2/regionalny
  • 1x RUNDA/C/regionalna
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:16:16
2020-07-02 18:14:38
Monika Olejniczak DADDY COOL 60
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:16:12
2020-07-02 17:52:56
Marcelina Kacprzak CORSO
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:15:55
2020-07-02 17:35:35
Monika Wasik-Laskowska OLIVER LAKE
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:15:50
2020-07-02 16:48:52
Zofia Tomczyk FILARKA
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 18:14:52
2020-07-02 14:47:32
Kinga Rzepka SHERIDAN
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 14:30:32
2020-07-02 12:34:02
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 13:40:26
2020-07-02 11:35:28
Zuzanna Baranowska DEMON
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:04:38
2020-07-02 11:34:20
Żurek Oliwia ARES
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:04:27
2020-07-02 10:33:56
Zuzanna Andruszkiewicz THOSWIN VELDHOEK
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/C-2/regionalny
  • 1x RUNDA/C/regionalna
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:04:22
2020-07-02 09:48:37
Angelika Sondej AFISZ
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:04:14
2020-07-02 09:46:11
Larysa Lewandowska CZAKRAM
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:04:09
2020-07-02 09:44:48
Monika Supeł AKBAR
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:03:09
2020-07-01 22:45:02
Karolina Borys-Piotrkowska ELEGANT
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:03:04
2020-07-01 22:41:45
Emilia Mełnicka EMI
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:02:59
2020-07-01 21:12:19
Natalia Chuderewicz ARKADIO
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:02:49
2020-07-01 21:05:47
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 12:02:43
2020-07-01 19:04:21
Agata Gietka CARAVAGIO
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 17:57:31
2020-07-01 17:00:05
Angelika Kolarz SUERTE
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:17:10
2020-07-01 11:57:35
Agata Włodarczyk RAYA 53
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/C-2/regionalny
  • 1x RUNDA/C/regionalna
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:17:07
2020-07-01 11:56:47
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:17:03
2020-07-01 11:03:40
Hanna Bagniewska DONNA PRIMA
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/C-2/regionalny
  • 1x RUNDA/C/regionalna
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 07:22:59
2020-06-30 23:17:41
Magdalena Szablewska GOLDERINE
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 07:22:53
2020-06-30 23:16:58
Maja Krygier QUABRIELLA 4
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 14:31:17
2020-06-30 14:07:55
Larysa Lewandowska DESTINED
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 11:13:17
2020-06-30 10:39:21
Natalia Pokora PASJA
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 11:13:13
2020-06-29 20:54:22
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x ZR (KUCE)/P-4/(20x40) regionalny
  • 1x ZR (KUCE)/P-6/(20x40) regionalny
  • 1x RUNDA/P (KUCE)/regionalna
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-30 11:13:07
2020-06-29 20:53:30
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:16:47
2020-06-29 13:35:44
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 16:08:17
2020-06-29 13:16:22
Karolina Sztylka BRAND M
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/C-2/regionalny
  • 1x RUNDA/C/regionalna
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 16:03:50
2020-06-29 10:28:38
Katarzyna Porożyńska-Pankau CANDELA
  • 2x ZR/N-4/regionalny
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 16:05:52
2020-06-29 09:53:55
Julia Kinstler HARY
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-01 16:16:44
2020-06-28 23:58:48
Anita Parzyńska AVANTI
  • 1x ZR/N-4/regionalny
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 23:42:29
2020-06-26 23:18:57
Dominika Kozłowska REWENA
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 21:01:14
2020-06-25 20:58:39
Michalina Matuszak KRYSZTAŁ J
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Dilmar
2007 (JM.)
O053006
2. Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
brak
3. Baranowska Zuzanna KJ Classic
S
brak
4. Bartoszewska Adrianna Klub Jeździecki Equistars
S
O021069
5. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
6. Borys-Piotrkowska Karolina JKS „Rywal
S
O003245
7. Chuderewicz Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
Brak
8. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
9. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
10. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
11. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
10196259
12. Kacprzak Marcelina KJ Stajnia Jarużyn
2009 (Mł.)
Brak
Brak
13. Kinstler Julia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
Brak
14. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (J.)
O034083
15. Krygier Maja Klub Jeździecki Cavalier
2002 (J.)
O038719
16. Kwiatkowska Karolina KJ Oxer Inowrocław
2005 (JM.)
Brak
17. Lewandowska Larysa KJ Equistars
2003 (J.)
O036921
18. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
19. Matuszak Michalina KJ Stajnia Jarużyn
1999 (MJ.)
O032624
20. Mełnicka Emilia nie zrzeszony
2003 (J.)
brak
21. Naumovich-Shabovskaya Julia JKS Stajnia Jarużyn
S
O014082
22. Nowakowska Anna Toruński Klub Jazdy Konnej
S
Brak
23. Olejniczak Monika bpk
S
brak
24. Oliwia Żurek KJ Classic
2005 (JM.)
O057591
25. Parzyńska Anita Klub Jeździecki Golden Dream
S
O026528
26. Pokora Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
O011503
27. Rzepka Kinga KJ Stajnia Jarużyn
S
LZRWZJ/4446/17
28. Słabowska Joanna KJ Equistars
2001 (MJ.)
O033157
29. Sondej Angelika BPK kuj-pom
S
Brak
30. Supeł Monika JKS Rywal
S
brak
31. Szablewska Magdalena KJ CAVALIER
S
O005866
32. Sztylka Karolina Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
S
O021217
33. Tomczyk Zofia Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
Brak
34. Wasik-Laskowska Monika JKS Rywal
S
O023493
35. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

30

AFISZ WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Golem
M: Arabeska
brak
2.

28

AKBAR SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Roland
M: Arka
brak
3.

32

ARES WLKP POL 2010 Wałach inna F: Adiutant
M: Astra
K020331
4.

25

ARKADIO Szlachetna Pólkrew POL 2009 Wałach gniada/172 F: HIMEN
M: Arkadią
Brak 616009520165609
5.

1

AVANTI SP POL 2007 Wałach gniada/180 F: Denar
M: Adaptacja
K025841 616009610185007
6.

14

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K027298 brak
7.

20

BLACK PEARL R HANOWERSKA GER 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Beluga
M: Euterpe
K025486 Brak
8.

12

BRAND M SP POL 2005 wałach skarogniada/171 F: Grand De La Cour han
M: Bafuria sp/Bas wlkp
K013192 616009520001805
9.

11

CANDELA WLKP/POCH.TRK POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: ELOQUENT trk
M: Casona wlkp/p.tr./ Agar wplkp/p.trk
K025858 616007600219914
10.

23

CARAVAGIO SP POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Alek
M: Centuria
K028432 616009520074414
11.

37

CORSO KUC WALIJSKI POL 12.04.2000 Wałach siwa/kuc:138 F: Ramiro
M: Cuppers merel
013520013300 013520013300
12.

29

CZAKRAM SP POL 2008 wałach gniada/165 F: CHELLANO’S BOY D Z
M: CZELARI
K016726 POL009670135808
13.

38

DADDY COOL 60 HANOWERSKA POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Destano
M: Wiesenkind
Brak Brak
14.

43

DAHA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Danina
brak
15.

44

DEMON TYP SZLACH. POL 2009 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K027553 616999610316309
16.

16

DESTINED HANNOVER GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Diamond Hit
M: Fire Queen
K028100 DE431310005911
17.

19

DONNA PRIMA HAN POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: Don Primero
M: Way o Way
brak DE 431310348706
18.

27

ELEGANT TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach gniada/167 F: NN
M: NN
brak brak
19.

26

EMI MŁP POL 2011 Klacz siwa F: Emetyt młp
M: Etna
Brak
20.

39

ESSORDIA SP POL 2008 Klacz siwa/164 F: Sword
M: Estella
brak
21.

35

FILARKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 mare other/174 F: Filar
M: Fine fine
Brak 616 009 53 01580 11
22.

18

GOLDERINE MECKLENBURG POL 2012 Klacz kasztanowata/159 F: Reiter-Traum
M: Gitana
K021163 brak
23.

45

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Hiacynta
K019561 616009520037611
24.

2

HARY FRYZYJSKA POL 2014 wałach kara/Brak F: Faraon
M: Houkje Wijke R.
Brak 616014530129914
25.

33

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
K021711 616009660474011
26.

9

KRYSZTAŁ J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Kanada
K020298 616009520054411
27.

42

MARENGO AMORE SP POL 2010 wałach gniada/174 F: Mywill
M: Miss Amore
Brak PL
28.

13

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
K027761 HUN M FR100170000
29.

36

OLIVER LAKE SP POL 2008 Wałach kara F: Baskir - Castilio
M: Odrina - Czandor/Graf Stepp
brak
30.

15

PASJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Concert
M: Parta II
K016427
31.

17

QUABRIELLA 4 HANOWERSKA GER 2013 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: Weltfee
K026017
32.

40

QUENTIN OLDENBURSKA GER 2013 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Delphi
K024085
33.

21

RAYA 53 HAN POL 2006 Klacz kasztanowata/176 F: Royal Blend
M: Wienje
Brak
34.

10

REWENA WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/173 F: Talent Charboniere
M: Ruleta/Pikador
K029613 616 007 52 00782 16
35.

34

SHERIDAN WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Roland
M: Sofa
K006842
36.

24

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
K023015 616007610188513
37.

22

SUERTE HANOVER DEU 2009 Wałach ciemnogniada/172cm F: Souvenir
M: Wanja
KO18999 DE431316602009
38.

31

THOSWIN VELDHOEK BWP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Oswin
M: Datania
K009388 056007000T37528
39.

3

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
K025247 106MN81
40.

41

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
Brak POL013520034809
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Dilmar
2020-07-04
1
2020-07-04
3
2020-07-04
2
Bagniewska Hanna
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2020-07-04
2
2020-07-04
1
2020-07-04
1
Baranowska Zuzanna
KJ Classic
DEMON (44)
2020-07-04
3
2020-07-04
4
2020-07-04
3
Bartoszewska Adrianna
Klub Jeździecki Equistars
QUENTIN (40)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-04
1
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2020-07-04
8
2020-07-04
2020-07-04
Borys-Piotrkowska Karolina
JKS „Rywal
ELEGANT (27)
2020-07-04
7
2020-07-04
7
2020-07-04
7
Chuderewicz Natalia
Klub Jeździecki Equistars
ARKADIO (25)
2020-07-04
4
2020-07-04
6
2020-07-04
5
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-04
1
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
NÓTA (13)
2020-07-04
1
2020-07-04
4
2020-07-04
4
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2020-07-04
2
2020-07-04
2
2020-07-04
1
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (3)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-04
1
Kacprzak Marcelina
KJ Stajnia Jarużyn
CORSO (37)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
Kinstler Julia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
HARY (2)
2020-07-04
4
2020-07-04
3
2020-07-04
4
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
SUERTE (22)
2020-07-04
5
2020-07-04
1
2020-07-04
2
2020-07-04
2
2020-07-04
2
Krygier Maja
Klub Jeździecki Cavalier
2020-07-04
6
2020-07-04
6
2020-07-04
6
Kwiatkowska Karolina
KJ Oxer Inowrocław
DAHA (43)
2020-07-04
5
2020-07-04
2020-07-04
5
Lewandowska Larysa
KJ Equistars
2020-07-04
3
2020-07-04
3
2020-07-04
3
CZAKRAM (29)
2020-07-04
1
2020-07-04
1
2020-07-04
1
Masłowska Olga
JKS Rywal
2020-07-04
2
2020-07-04
2
2020-07-04
2
Matuszak Michalina
KJ Stajnia Jarużyn
2020-07-04
7
2020-07-04
7
2020-07-04
7
Mełnicka Emilia
nie zrzeszony
EMI (26)
2020-07-04
5
2020-07-04
2020-07-04
6
Naumovich-Shabovskaya Julia
JKS Stajnia Jarużyn
HADES (45)
2020-07-04
1
Nowakowska Anna
Toruński Klub Jazdy Konnej
2020-07-04
3
2020-07-04
2
2020-07-04
3
Olejniczak Monika
bpk
2020-07-04
2020-07-04
Oliwia Żurek
KJ Classic
ARES (32)
2020-07-04
6
2020-07-04
5
2020-07-04
5
Parzyńska Anita
Klub Jeździecki Golden Dream
AVANTI (1)
2020-07-04
8
2020-07-04
8
Pokora Natalia
Klub Jeździecki Equistars
PASJA (15)
2020-07-04
3
2020-07-04
3
2020-07-04
3
Rzepka Kinga
KJ Stajnia Jarużyn
2020-07-04
5
2020-07-04
4
2020-07-04
4
Słabowska Joanna
KJ Equistars
SOLO (24)
2020-07-04
2
2020-07-04
2
2020-07-04
2
Sondej Angelika
BPK kuj-pom
AFISZ (30)
2020-07-04
2
2020-07-04
3
2020-07-04
2
Supeł Monika
JKS Rywal
AKBAR (28)
2020-07-04
6
2020-07-04
5
2020-07-04
6
Szablewska Magdalena
KJ CAVALIER
2020-07-04
4
2020-07-04
5
2020-07-04
5
Sztylka Karolina
Klub Jeździecki Stajnia Przyrzecze
BRAND M (12)
2020-07-04
3
2020-07-04
2
2020-07-04
3
Tomczyk Zofia
Bez Przynależności Klubowej
FILARKA (35)
2020-07-04
4
2020-07-04
1
2020-07-04
4
Wasik-Laskowska Monika
JKS Rywal
2020-07-04
1
2020-07-04
3
2020-07-04
1
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
RAYA 53 (21)
2020-07-04

Number of Riders: 35

Number of Horses: 40

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl