Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
95 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 11:55:10
2020-08-06 22:00:08
Weronika Gąsiorowska DIEGO
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 11:55:06
2020-08-06 19:54:02
Zuzanna Bajan AGADIR VAN DE PIKKERIE Z
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1, regionalny
93 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 11:55:02
2020-08-06 19:53:02
Mikołaj Bajan JACQUART DU SEIGNEUR
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
92 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 11:54:56
2020-08-06 19:52:11
Mikołaj Bajan FLORE DE LAUME
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką, regionalny
91 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 11:54:51
2020-08-06 19:51:11
Mikołaj Bajan CO BOY
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
90 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 18:14:47
2020-08-06 18:06:51
Victoria Głogowska DIAMENTINA
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 18:14:43
2020-08-06 18:06:20
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 18:14:39
2020-08-06 17:09:11
Justyna Łopato WALTER
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
87 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 18:14:35
2020-08-06 17:03:06
Julia Sikora AMUR
  • 2x 1_T/DK/Drugi Krok (wysokość do 30 cm.)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:43:52
2020-08-06 12:27:55
Maja Jaczyńska LUNA
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:43:48
2020-08-06 11:00:37
Anna Nowak-Zająkała TOMICOR
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1, regionalny
84 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:43:45
2020-08-06 11:00:15
Wiktoria Ferszka TESSA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:43:40
2020-08-06 10:20:12
Natalia Sienkiewicz CZANTORIA
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
82 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 10:15:18
2020-08-06 00:20:40
Emilia Mar-Lerch DONNA Z
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 10:15:16
2020-08-06 00:20:32
Urszula Fajfrowska KARINO
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 10:15:12
2020-08-05 23:22:53
Nicole Tarnowska HEFAJSTOS
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 10:15:08
2020-08-05 22:57:46
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
78 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 10:15:05
2020-08-05 22:54:32
Irmina Kaproń PICO
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 22:02:00
2020-08-05 21:55:29
Patrycja Tomczak CALINECZKA
  • 1x 1_T/DK/Drugi Krok (wysokość do 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 21:25:27
2020-08-05 21:11:37
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
75 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 21:25:22
2020-08-05 18:42:38
Ewelina Derda LILLY VANILLY
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 16:54:39
2020-08-05 15:02:23
Julia Wróblewska ATLANTA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 16:54:36
2020-08-05 13:38:31
Mateusz Werwiński HALA
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 13:14:48
2020-08-05 13:01:18
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1, regionalny
71 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 13:14:45
2020-08-05 12:06:25
Justyna Łopato MACHORKA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
70 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 13:14:42
2020-08-05 11:38:03
Katarzyna Orzoł NICEA
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 13:14:38
2020-08-05 11:00:38
Gabriela Wilczewska TOLA
  • 1x 1_T/DK/Drugi Krok (wysokość do 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 11:00:26
2020-08-05 10:49:12
Kamila Fryckowska PARYS
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 11:00:22
2020-08-05 05:48:18
Kamila Gierszewska FRANKONIA S
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
66 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 11:00:18
2020-08-05 05:47:49
Aneta Gierszewska KILIMANDŻARO
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C D 70-80 cm),, regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 11:00:13
2020-08-04 23:53:59
Oliwia Wierzbowska G-CALLOTA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 11:00:06
2020-08-04 23:53:20
Oliwia Wierzbowska ISAIDE OF HERITAGE Z
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:59:52
2020-08-04 22:37:36
Kamila Knop OTAIJI
  • 1x 1_T/DK/Drugi Krok (wysokość do 30 cm.)
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:59:48
2020-08-04 22:09:36
Olga Kozar DORINA
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
61 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:59:40
2020-08-04 20:59:47
Dominika Falkowska GALAKTYKA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
60 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:59:35
2020-08-04 19:28:19
Tomasz Olszewski SOLARIS
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:59:30
2020-08-04 19:27:47
Zuzanna Ciecholewska RIALOTTA
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
58 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:59:23
2020-08-04 18:47:38
Marcelina Kacprzak CORSO
  • 2x 1_T/DK/Drugi Krok (wysokość do 30 cm.)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:59:19
2020-08-04 18:23:23
Daniel Zieliński QUIDAMS NOBLESSE
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką, regionalny
56 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 10:59:14
2020-08-04 18:16:16
Klaudia Torkowska CIRA
  • 1x 1_T/DK/Drugi Krok (wysokość do 30 cm.)
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 16:07:45
2020-08-04 12:32:18
Zofia Łapka BALLADA
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 16:07:41
2020-08-04 12:19:49
Izabela Włodarczak L-SIMBA
  • 2x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.), regionalny
53 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 16:07:38
2020-08-04 11:57:23
Zofia Lewandowska GRACJA
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 16:07:36
2020-08-04 11:52:06
Vanessa Szabelak KOBRA
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 16:07:28
2020-08-04 09:33:00
Monika Wasik-Laskowska OLIVER LAKE
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 08:29:01
2020-08-03 23:55:23
Natalia Chołuj ROSSA NOIRE A-Z
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 08:28:57
2020-08-03 23:01:07
Wiktoria Szwed SAMURAJ
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 08:28:52
2020-08-03 22:54:35
Astrida Taranowska BELLO M
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
47 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 08:28:48
2020-08-03 20:22:46
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką, regionalny
46 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 17:49:04
2020-08-03 17:14:34
Karolina Pasternacka HAKER
  • 2x 1_T/DK/Drugi Krok (wysokość do 30 cm.)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 17:48:49
2020-08-03 16:10:23
Zofia Kądziorska MERY LU
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 17:48:38
2020-08-03 15:58:04
Julia Pukownik MERY LU
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 15:23:10
2020-08-03 14:52:22
Zuzanna Porazińska DUKAT
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 15:23:06
2020-08-03 14:42:36
Weronika Kurkowska LIRA
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 15:23:00
2020-08-03 13:35:47
Patryk Kraus ACON
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
40 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 15:22:57
2020-08-03 12:39:56
Pola Nadarzewska ANBAJ DU ROUET
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 15:22:52
2020-08-03 12:39:49
Nadia Romanowska MC’CARTNEY BLUEMOON
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C D 70-80 cm),, regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 15:22:48
2020-08-03 10:54:51
Agnieszka Adamczak KRONOS
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 15:22:44
2020-08-03 09:17:54
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 15:22:40
2020-08-02 21:54:23
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 21:48:37
2020-08-02 13:51:05
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C D 70-80 cm),, regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 21:48:33
2020-08-02 12:19:35
Anna Janka TISJAN
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką, regionalny
33 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 21:48:30
2020-08-02 12:10:36
Magdalena Żakowska NICOLET 2
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 21:48:27
2020-08-02 11:45:01
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 21:48:24
2020-08-02 11:44:39
Natalia Garbacz GALLAHED
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 21:48:21
2020-08-02 11:11:18
Adrian Kujawa NYGUS
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 21:48:18
2020-08-02 00:05:53
Liwia Wronkowska GINGER
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 11:07:17
2020-08-01 08:03:18
Anastazja Frołow COELENHAGE'S CRISTHA
  • 2x 3_R/KUCE/handicapowy (C D 70-80 cm),, regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 11:07:13
2020-07-31 22:23:07
Natalia Witkowska WHISKY
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 11:07:07
2020-07-31 22:22:40
Wiktoria Romanowska IGREK
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 11:06:59
2020-07-31 22:21:13
Sandra Kucięba SAWA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 18:02:27
2020-07-31 14:19:16
Maja Żalikowska ALFA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C D 70-80 cm),, regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 08:28:43
2020-07-30 18:26:59
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 21:51:39
2020-07-30 16:46:15
Lena Płoszaj PROBUS
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C D 70-80 cm),, regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 13:04:47
2020-07-30 06:37:20
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 13:04:36
2020-07-29 21:00:42
Justyna Łopato FIGHTING JACK S
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 13:04:33
2020-07-29 19:43:28
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 23:44:02
2020-07-28 20:05:53
Oliwia Wnęk GOTIKA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 23:43:58
2020-07-28 19:57:42
Zuzanna Sancewicz BONA
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 17:27:40
2020-07-28 15:46:52
Oliwia Dura PESTKA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 12:03:28
2020-07-28 10:39:35
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1, regionalny
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 12:03:24
2020-07-28 10:39:12
Matthias Vulsteke CHALONO DMEERS Z
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 12:02:40
2020-07-28 08:46:58
Aneta Borowska ROXETTE
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 16:42:28
2020-07-27 15:37:49
Julia Skrzypacz WOODOO DOLL STACY D
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 16:42:23
2020-07-27 14:10:09
Wiktoria Martyn JAGÓDKA
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 16:42:19
2020-07-27 09:36:26
Barbara Firyn HADIYA
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 21:40:56
2020-07-26 18:46:43
Monika Rygielska HIDDE
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 21:40:47
2020-07-26 17:28:43
Wiktoria Martyn JANUBA JARLA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 14:24:42
2020-07-20 10:19:24
Martyna Bachorska KALMAR
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 14:24:35
2020-07-19 19:56:57
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1, regionalny
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 14:24:31
2020-07-18 21:59:40
Paulina Dulna FANTOM G
  • 2x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 14:24:27
2020-07-18 15:49:59
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
  • 1x 6_R/P/zwykły art. 238.2.1, regionalny
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-04 08:28:37
2020-07-18 09:46:13
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C D 70-80 cm),, regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:11:18
2020-07-16 09:08:02
Natalia Mikołajczak HIMERA
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.1.5.3, regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 12:39:11
2020-07-13 09:45:10
Maja Lutomska KIARA
  • 1x 2_T/Mini LL/wys. przeszkód do 60 cm. (bez szeregów) - z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C D 70-80 cm),, regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
3. Bachorska Martyna Brak
2006 (JM.)
Brak
4. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
5. Bajan Zuzanna KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
O019287
6. Borowska Aneta niezrzeszony
S
brak
7. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
8. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
9. Chołuj Natalia brak
2004 (J.)
brak
10. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
1999 (MJ.)
O011247
11. Czelińska Natalia Stajnia Branicz
2005 (JM.)
brak
12. Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
S
O001961
13. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
14. Drewka Viktoria Kujawsko-pomorskie klub jeździecki
2004 (J.)
Brak
15. Dulna Paulina SK Dekada
S
brak
16. Dura Oliwia Brak
2005 (JM.)
Brak
17. Fajfrowska Urszula niezrzeszony
S
brak
18. Falkowska Dominika Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
Brak
19. Ferszka Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2002 (J.)
O041292
20. Firyn Barbara Zaplątani w Końskich Grzywach
2002 (J.)
38466/19
21. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
22. Fryckowska Kamila Brak
S
Brak
Brak
23. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
24. Gąsiorowska Weronika brak
1999 (MJ.)
brak
25. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
26. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
27. Głogowska Victoria kj stajnia jarużyn
2018 (Mł.)
brak
28. Jaczyńska Maja bpk
2007 (JM.)
brak
29. Janka Anna Kuj-Pom KJ
S
O021076
30. Jasiorowska Wiktoria Stajnia Branicz
2004 (J.)
brak
31. Kacprzak Marcelina KJ Stajnia Jarużyn
2009 (Mł.)
Brak
Brak
32. Kądziorska Zofia Zaplątani w końskich grzywach
2008 (JM.)
brak
33. Kaproń Irmina Stajnia PiCCoBeLLo
S
Brak
34. Knop Kamila Stajnia Brzegowa
2003 (J.)
Brak
35. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
36. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
37. Kraus Patryk JKS RYWAL
2002 (J.)
O043733
38. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
Brak
Brak
39. Kucięba Sandra JKS Rywal
2008 (JM.)
40. Kujawa Adrian UKS Trójka
S
Brak
41. Kurkowska Weronika Brak
2002 (J.)
Brak
Brak
42. Lewandowska Zofia Zaplątani w końskich grzywach
2009 (Mł.)
Brak
43. Lutomska Maja OJK Cavalino
2006 (JM.)
O047565
44. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
45. Łapka Zofia brak
2005 (JM.)
brak
46. Łopato Justyna KJ DILMAR Kobylarnia
S
0019289
47. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
48. Mar-Lerch Emilia Brak
S
Brak
49. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
50. Martyn Wiktoria Stajnia z Pasją Czyżkowo
2006 (JM.)
Brak
51. Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O025456
52. Nadarzewska Pola KJ Dilmar
2004 (J.)
O041483
53. Nowak-Zająkała Anna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
O012289
54. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2003 (J.)
O042581
55. Olszanowski Daniel Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O053895
56. Olszewski Tomasz Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
Brak
57. Orzoł Katarzyna Bpk
S
Brak
58. Pasternacka Karolina Stajnia Brzegowa
2005 (JM.)
Brak
59. Paszylk Weronika Stajnia Branicz
2004 (J.)
brak
60. Płoszaj Lena Stajnia Nowogród
2006 (JM.)
brak
61. Porazińska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
brak
62. Pukownik Julia Zaplątani w Końskich Grzywach
2006 (JM.)
none
63. Romanowska Nadia Klub Jeździecki Młyńska Struga
2008 (JM.)
O056334
64. Romanowska Wiktoria JKS Rywal
2004 (J.)
brak
65. Rygielska Monika bpk
2005 (JM.)
brak
brak
66. Sadka Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O053591
67. Sancewicz Zuzanna Brak
2004 (J.)
Brak
68. Sarnowska Julia LKS Ndwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
69. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
S
0023661
70. Sikora Julia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (Mł.)
Brak
71. Skrzypacz Julia Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O025522
72. Szabelak Vanessa Zaplątani w końskich grzywach
2007 (JM.)
Brak
73. Szczepańska Izabela Stajnia Branicz
2007 (JM.)
Brak
74. Szwed Wiktoria bpk
2006 (JM.)
brak
75. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
O046677
76. Tarnowska Nicole Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeźdźiecki
S
O024375
77. Tomczak Patrycja bpk
2004 (J.)
brak
78. Torkowska Klaudia Brak
2006 (JM.)
Brak
79. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
80. Wasik-Laskowska Monika JKS Rywal
S
O023493
81. Werwiński Mateusz SKJ Olimpia
2008 (JM.)
Brak
82. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
brak
83. Wilczewska Gabriela BPK kuj-pom
2006 (JM.)
Brak
84. Witkowska Natalia JKS Rywal
2000 (MJ.)
O035164
85. Włodarczak Izabela Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
brak
86. Wnęk Oliwia bpk
2000 (MJ.)
Brak
87. Wróblewska Julia BP
S
brak
88. Wronkowska Liwia SK Dekada
2003 (J.)
O057783
89. Żakowska Magdalena brak
2006 (JM.)
38054/18
90. Żalikowska Maja KJ Dilmar Kobylarnia
2009 (Mł.)
O054838
91. Zieliński Daniel kj stajnia jarużyn
S
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

51

ACON WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach gniada/- F: Szewron
M: Amanda
K027914 brak
2.

103

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Z BEL 2015 Wałach gniada/165 F: Aga Khan Z
M: Savannah Z / Sandro Z
brak 056015Z55631915
3.

4

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:148cm F: Koleś
M: Aronia
Brak 616 013 52 00209 16
4.

96

AMUR Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Auenhof’s Allstar
M: Eva
Brak DE 455-6780071-12
5.

50

ANBAJ DU ROUET Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/165 F: Bajou Du Rouet
M: Andora
K015570 12454
6.

82

ATLANTA WLKP POL 1999 klacz siwa/161 F: Machandel
M: Arja
Brak POL007600021699
7.

64

BALLADA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz siwa/168 F: Hektor
M: Bochema
Brak 616007520040215
8.

57

BELLO M SP POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: FOR LEO
M: BRETONKA
K023619 616009520038212
9.

42

BILKA KUC POL 2005 klacz siwa/kuc:137 F: Ilco f
M: Biest
Brak 013610058305
10.

26

BONA SP POL 2006 Klacz siwa/161 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
11.

30

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
12.

85

CALINECZKA KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:128 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
13.

23

CHALONO DMEERS Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach gniada/167 F: Chellsini Z
M: Urlando / Concorde
Brak Brak
14.

65

CIRA SP POL 2007 klacz kara/Brak F: Kier
M: Kora
Brak Brak
15.

100

CO BOY HAN GER 2015 wałach gniada/165 F: Chacco-Blue
M: Saronja / Sandro Boy
K027998 DE 431310786315
16.

35

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William /
M: Coelenhage's Campari /
K028377 528017201500590
17.

67

CORSO KUC WALIJSKI POL 12.04.2000 Wałach siwa/kuc:138 F: Ramiro
M: Cuppers merel
013520013300 013520013300
18.

91

CZANTORIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Grikos
M: Czarina
K014315
19.

99

DIAMENTINA KUC WALIJSKI POL 2010 Klacz gniada/kuc:146 F: brak
M: brak
brak brak brak
20.

104

DIEGO SF POL 2013 wałach gniada/173 F: brak
M: brak
brak brak
21.

90

DONNA Z ZANGERSHEIDE POL 2003 Klacz kasztanowata/174 F: Dutch Capitol
M: Fraga
K011764 Z-664903
22.

71

DORINA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Grafit
M: Doris
K026806 POL 007 52 00609 06
23.

52

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
brak POL 007 66 0765808
24.

47

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
25.

39

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
K027267 616009610166515
26.

12

FANTOM G SP POL 2013 wałach siwa/175 F: Rezon
M: Fantazja
Brak 616999520033613
27.

29

FIGHTING JACK S SP POL 2016 Wałach skarogniada/. F: Black Jack
M: Federica S
Brak 616009520056916
28.

101

FLORE DE LAUME SF FRA 2015 Klacz skarogniada/165 F: Canturo
M: Perle de Laume / Galion de Laume
brak 25000115230043E
29.

76

FRANKONIA S SP POL 2014 klacz kara/168 F: Black Jack
M: Fonika
K029144 616123567898
30.

74

G-CALLOTA HOL GER 2014 klacz siwa/161 F: Colman
M: V-Chicabo Blue
0000 0000
31.

70

GALAKTYKA WIELKOPOLSKA POL 23.02.2011 klacz gniada/165 F: Taxis
M: Gecja
Brak 616007610102911
32.

38

GALLAHED SP POL 2016 wałach gniada/158 F: Cola Zero
M: Galla/Lotos
brak 616009610024516
33.

36

GINGER WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz kara/168 F: Bohun
M: Grawitacja
Brak
34.

27

GOTIKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kara F: Czardasz
M: Gotlandia
Brak 616009530246811
35.

62

GRACJA WIELKOPOLSKA POL 2001 klacz gniada/172 F: Bumerang
M: Gala
Brak Brak
36.

19

HADIYA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/163 F: Berlin Bej
M: Higiena
Brak 616006580451011
37.

55

HAKER MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/160 F: Egon
M: Horpyna
Brak 006540013603
38.

81

HALA KOŃ MAŁY POL 05.0 Klacz kasztanowata/mk:141 F: Nepumuk
M: Heska
K029620 616 013 61 01578 11
39.

88

HEFAJSTOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Rulon
M: Himala
Brak 616007610197715
40.

24

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
41.

18

HIDDE KUC NED 2012 Wałach siwa/kuc:128 F: -
M: -
brak brak
42.

87

HIGH FIVE BB Z ZANGERSHEIDE NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL
M: Zinidi BB
K029345 056015Z55776315
43.

10

HIMERA Szlachetna Półkrew POL 26.03.2013 Klacz kasztanowata/165 F: Santiego
M: Hipoteka
K023219
44.

33

IGREK FRYZ POL 2014 wałach kara F: Gerke S
M: Iwona
brak
45.

73

ISAIDE OF HERITAGE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz ciemnogniada/166 F: ITALO OF HERITAGE
M: AIR JORDAN
Xxxx Brak
46.

102

JACQUART DU SEIGNEUR SBS BEL 2015 ogier gniada/165 F: Boyfriend du Seigneur
M: Cibelle du Seigneur / Darco
K026891 056007000J56389
47.

20

JAGÓDKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz siwa/164 F: Pielgrzym
M: Jaga
Brak 616009610159116
48.

17

JANUBA JARLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/166 F: Burgund
M: Jaga
Brak 616007530277711
49.

14

KALMAR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gandis
M: Kira
Brak
50.

98

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
BRAK
51.

89

KARINO Koń Uszlachetniony POL 2008 Wałach kasztanowata/170cm F: Leklon
M: Dalila
brak POL 999520133708
52.

9

KIARA KUC WAL POL 2014 klacz gniada/kuc:138 F: Falk
M: Księżnczka
K025905 616 013 52 00250 14
53.

75

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K024201 616999520164810
54.

56

KOBER WIELKOPOSKI POL 2010 wałach gniada/168 F: Widam
M: Kobylencja
K018945 616007610210710
55.

61

KOBRA SP POL 2005 Klacz tarantowata/158 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
56.

15

KORTES TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach ciemnogniada/mk:158 F: NN
M: NN
brak 616999520011812
57.

48

KRONOS SP POL 2014 wałach gniada/176 F: Leonardo
M: Karmen
Brak 616009610104714
58.

63

L-SIMBA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:125 F: JASMOND
M: ALBRECHT ' S HOEVE LINDA
POL 013 67 01669 07 POL 013 67 01669 07
59.

83

LILLY VANILLY KWPN POL 2016 klacz siwa/163 F: Cicero Z / Carthago
M: Q / Quidam de Revel
K029475 528003201610020
60.

5

LIRA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: POLL
M: LAWINA
BRAK
61.

1

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Tupet
M: Lady Peggy
brak 616013670068215
62.

94

LUNA KUC POL 2016 klacz srokata/kuc:127 F: Barino
M: Paloma
brak 616999520101216
63.

28

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Midas
M: Marihuana
K026967 616009520042514
64.

79

MACHORKA SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Midas
M: Marihuana
K026967 616009520042514
65.

49

MC’CARTNEY BLUEMOON GYPSY COB POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: Hilton
M: Bluebell
K029408 026035152325034
66.

53

MERY LU KUC WALIJSKI POL NN mare grey/kuc:135 F: NN
M: NN
none none
67.

54

MERY LU KUC WALIJSKI POL Nn klacz siwa/kuc:135 F: Nn
M: Nn
brak brak
68.

6

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:139 F: DASTI MAN
M: MONA
- 616 013 64 00429 15
69.

80

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/173 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
70.

78

NICEA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/165 F: Paquito go
M: Newa
Brak 616007520104212
71.

40

NICOLET 2 WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/161 F: Chardonnay L
M: Nirwana
K024075 616007610200513
72.

37

NYGUS Polski Koń Szlachetny Półkrwii POL 2010 wałach siwa/173 F: Junus
M: Baśka
Brak 616009610209910
73.

60

OLIVER LAKE SP POL 2008 wałach kara/167 F: Baskir - Castilio
M: Odrina - Czandor/Graf Stepp
brak POL009640030408
74.

46

ORLANDO WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/170 F: Barbur
M: Overra
brak
75.

72

OTAIJI SP POL 2007 wałach gniada/160 F: Owad
M: Olga
brak 009640025007
76.

43

PAN KRACY TYP PRYMITYWNY POL 2004 wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
Brak 999520132904
77.

45

PARYS WIELKOPOLSKI POL 2012 wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
Brak 616007610149912
78.

105

PEREŁKA F:
M:
79.

95

PERŁA KUC PRYMITYWNY POL 2016 klacz bułana/kuc:145 F: NN
M: NN
Brak 616013520081316
80.

25

PESTKA NN POL 2013 klacz tarantowata/mk:154 F: NN
M: NN
Brak 616999610102213
81.

86

PICO MAŁOPOLSKI POL 2006 wałach gniada/162 F: Pikador
M: Iskra
Brak Pol999520119906
82.

16

PORTO TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach tarantowata/mk:156 F: NN
M: NN
brak 616999520078615
83.

31

PROBUS Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Oset
M: Patrycja
brak 2642013
84.

13

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
K019755 616009530031010
85.

66

QUIDAMS NOBLESSE WESTFALSKA POL 01.05.2004 Klacz kasztanowata/169 F: Quidams Rubin
M: brak
103IM53
86.

68

RIALOTTA SP POL 2001 klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Roma / Sapiecha
K027082 616009520049411
87.

59

ROSSA NOIRE A-Z SP POL 2011 Klacz kara/brak F: FLY HIGH
M: RATINA
brak 616009600288811
88.

22

ROXETTE WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Farezzo B
M: Rakija
brak 616 007 52 00448 16
89.

58

SAMURAJ TYP SZLACHETNY POL 2014 Wałach gniada/mk:152 F: NN
M: NN
brak A0009022SS
90.

32

SAWA SP POL 2014 Klacz kara/158 F: Słowak
M: Sarma
brak brak
91.

69

SOLARIS SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Labrador
M: Sesil
brak 616009530208115
92.

11

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
K023762 616009520020010
93.

92

TESSA WLKP POL 2015 klacz gniada/168 F: Cordess
M: Topola
brak 616007520020415
94.

41

TISJAN DANSK VARMBLOD DEN 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Tiziano
M: U.N.
K019509 -
95.

77

TOLA KONIK POLSKI POL 2010 klacz myszata/mk:130 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
96.

93

TOMICOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordial/ Colorado
M: Tomira/ Romualdo
K018437
97.

84

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
K015362
98.

97

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/. F: Talent Charboniere/Diamant De Semilly
M: Welle ex Złota/ Acordino
brak 616009610083516
99.

34

WHISKY WLKP POL 2011 Klacz gniada/160 F: Okruch
M: Workuta
K025968 616007520096211
100.

21

WOODOO DOLL STACY D WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz siwa/173 F: Czumen K
M: Wilia
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
KRONOS (48)
2020-08-08
1
2020-08-08
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
PRYMUS (13)
2020-08-08
Bachorska Martyna
Brak
KALMAR (14)
2020-08-08
7
2020-08-08
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
CO BOY (100)
2020-08-08
9
2020-08-08
2020-08-08
5
2020-08-08
1
450
2020-08-08
10
2020-08-08
Bajan Zuzanna
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2020-08-08
6
2020-08-08
3
150
Borowska Aneta
niezrzeszony
ROXETTE (22)
2020-08-08
2020-08-08
35
2020-08-08
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-08-08
13
2020-08-08
6
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-08-08
7
2020-08-08
25
Chołuj Natalia
brak
2020-08-08
2020-08-08
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-08-08
2020-08-08
Czelińska Natalia
Stajnia Branicz
PERŁA (95)
2020-08-08
2020-08-08
Derda Ewelina
Koniński KJ Sawanna
2020-08-08
2020-08-08
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORLANDO (46)
2020-08-08
29
2020-08-08
Drewka Viktoria
Kujawsko-pomorskie klub jeździecki
BILKA (42)
2020-08-08
4
2020-08-08
13
Dulna Paulina
SK Dekada
2020-08-08
26
2020-08-08
Dura Oliwia
Brak
PESTKA (25)
2020-08-08
31
2020-08-08
Fajfrowska Urszula
niezrzeszony
KARINO (89)
2020-08-08
2020-08-08
Falkowska Dominika
Bez Przynależności Klubowej
2020-08-08
2020-08-08
27
Ferszka Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
TESSA (92)
2020-08-08
22
2020-08-08
Firyn Barbara
Zaplątani w Końskich Grzywach
HADIYA (19)
2020-08-08
25
2020-08-08
34
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
2020-08-08
2020-08-08
6
2020-08-08
26
Fryckowska Kamila
Brak
PARYS (45)
2020-08-08
13
2020-08-08
32
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
2020-08-08
2020-08-08
EMIRAT (39)
2020-08-08
2020-08-08
Gąsiorowska Weronika
brak
DIEGO (104)
2020-08-08
24
2020-08-08
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2020-08-08
1
2020-08-08
21
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
2020-08-08
2020-08-08
3
2020-08-08
15
Głogowska Victoria
kj stajnia jarużyn
2020-08-08
15
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-08
Jaczyńska Maja
bpk
LUNA (94)
2020-08-08
7
2020-08-08
Janka Anna
Kuj-Pom KJ
TISJAN (41)
2020-08-08
4
2020-08-08
2
350
Jasiorowska Wiktoria
Stajnia Branicz
PORTO (16)
2020-08-08
2020-08-08
Kacprzak Marcelina
KJ Stajnia Jarużyn
CORSO (67)
2020-08-08
1
2020-08-08
1
Kądziorska Zofia
Zaplątani w końskich grzywach
PEREŁKA (105)
2020-08-08
17
Kaproń Irmina
Stajnia PiCCoBeLLo
PICO (86)
2020-08-08
4
2020-08-08
11
Knop Kamila
Stajnia Brzegowa
OTAIJI (72)
2020-08-08
1
2020-08-08
19
2020-08-08
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2020-08-08
2020-08-08
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
DORINA (71)
2020-08-08
11
2020-08-08
Kraus Patryk
JKS RYWAL
ACON (51)
2020-08-08
2020-08-08
12
2020-08-08
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
2020-08-08
2
2020-08-08
Kucięba Sandra
JKS Rywal
SAWA (32)
2020-08-08
2020-08-08
Kujawa Adrian
UKS Trójka
NYGUS (37)
2020-08-08
1
2020-08-08
Kurkowska Weronika
Brak
LIRA (5)
2020-08-08
10
2020-08-08
Lewandowska Zofia
Zaplątani w końskich grzywach
GRACJA (62)
2020-08-08
24
2020-08-08
Lutomska Maja
OJK Cavalino
KIARA (9)
2020-08-08
3
2020-08-08
5
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
WALIA (84)
2020-08-08
1
200
2020-08-08
Łapka Zofia
brak
BALLADA (64)
2020-08-08
16
2020-08-08
2020-08-08
Łopato Justyna
KJ DILMAR Kobylarnia
2020-08-08
9
2020-08-08
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-08-08
WALTER (97)
2020-08-08
7
2020-08-08
Mar-Lerch Emilia
Brak
DONNA Z (90)
2020-08-08
12
2020-08-08
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (30)
2020-08-08
10
2020-08-08
Martyn Wiktoria
Stajnia z Pasją Czyżkowo
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-08
23
2020-08-08
Mikołajczak Natalia
JKS Rywal Grudziądz
HIMERA (10)
2020-08-08
18
2020-08-08
14
Nadarzewska Pola
KJ Dilmar
2020-08-08
2020-08-08
15
Nowak-Zająkała Anna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
TOMICOR (93)
2020-08-08
4
2020-08-08
2
250
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-08-08
8
2020-08-08
Olszanowski Daniel
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2020-08-08
17
2020-08-08
Olszewski Tomasz
Kujawsko-pomorski klub jeździecki
SOLARIS (69)
2020-08-08
23
2020-08-08
Orzoł Katarzyna
Bpk
NICEA (78)
2020-08-08
6
2020-08-08
14
Pasternacka Karolina
Stajnia Brzegowa
HAKER (55)
2020-08-08
8
2020-08-08
1
Paszylk Weronika
Stajnia Branicz
KORTES (15)
2020-08-08
2020-08-08
Płoszaj Lena
Stajnia Nowogród
PROBUS (31)
2020-08-08
11
2020-08-08
9
Porazińska Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
DUKAT (52)
2020-08-08
2020-08-08
Pukownik Julia
Zaplątani w Końskich Grzywach
MERY LU (53)
2020-08-08
2020-08-08
Romanowska Nadia
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2020-08-08
3
2020-08-08
20
Romanowska Wiktoria
JKS Rywal
IGREK (33)
2020-08-08
6
2020-08-08
Rygielska Monika
bpk
HIDDE (18)
2020-08-08
2020-08-08
Sadka Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
2020-08-08
5
2020-08-08
7
Sancewicz Zuzanna
Brak
BONA (26)
2020-08-08
5
2020-08-08
Sarnowska Julia
LKS Ndwiślanin Kwidzyn
KOBER (56)
2020-08-08
2020-08-08
Sienkiewicz Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
2020-08-08
30
2020-08-08
Sikora Julia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
AMUR (96)
2020-08-08
7
2020-08-08
1
Skrzypacz Julia
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2020-08-08
12
2020-08-08
Szabelak Vanessa
Zaplątani w końskich grzywach
KOBRA (61)
2020-08-08
9
2020-08-08
4
Szczepańska Izabela
Stajnia Branicz
2020-08-08
2020-08-08
Szwed Wiktoria
bpk
SAMURAJ (58)
2020-08-08
8
2020-08-08
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
BELLO M (57)
2020-08-08
2020-08-08
Tarnowska Nicole
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeźdźiecki
2020-08-08
1
2020-08-08
Tomczak Patrycja
bpk
2020-08-08
2020-08-08
Torkowska Klaudia
Brak
CIRA (65)
2020-08-08
1
2020-08-08
18
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-08-08
28
2020-08-08
HEWELIA (24)
2020-08-08
2
150
2020-08-08
1
350
Wasik-Laskowska Monika
JKS Rywal
2020-08-08
16
2020-08-08
Werwiński Mateusz
SKJ Olimpia
HALA (81)
2020-08-08
14
2020-08-08
8
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2020-08-08
21
2020-08-08
2020-08-08
8
2020-08-08
2020-08-08
Wilczewska Gabriela
BPK kuj-pom
TOLA (77)
2020-08-08
8
2020-08-08
20
Witkowska Natalia
JKS Rywal
WHISKY (34)
2020-08-08
5
2020-08-08
3
100
Włodarczak Izabela
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
L-SIMBA (63)
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-08
2020-08-08
Wnęk Oliwia
bpk
GOTIKA (27)
2020-08-08
2020-08-08
Wróblewska Julia
BP
ATLANTA (82)
2020-08-08
33
2020-08-08
Wronkowska Liwia
SK Dekada
GINGER (36)
2020-08-08
36
2020-08-08
Żakowska Magdalena
brak
2020-08-08
22
2020-08-08
Żalikowska Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (4)
2020-08-08
2
2020-08-08
19
Zieliński Daniel
kj stajnia jarużyn
2020-08-08
2020-08-08
3
250

Number of Riders: 91

Number of Horses: 100

The sum of prizes: 2 250.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl