Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
180 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 18:03:57
2020-09-12 18:03:57
Aleksandra Lusina-Gołaś CONI I G
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
  • 1x 19_R/CC/zwykły (wys. przeszkód wyn. 140 cm.) - regionalny
179 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 18:02:02
2020-09-12 18:02:02
Aleksandra Lusina Gołaś NATUZZI VAN HET SCHAECK
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
178 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 18:00:03
2020-09-12 18:00:03
Anna Bieńkowska FRANKONIA S
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
177 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 14:42:40
2020-09-11 14:38:46
Olga Kozar DORINA
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
176 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 09:12:50
2020-09-10 21:38:14
Aneta Piekarska JIROCCO BLUE
  • 1x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
175 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:34:14
2020-09-10 21:33:50
Martyna Jakubowska COCO
  • 2x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
174 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:31:19
2020-09-10 21:29:40
Maria Przesławska LIVELY TWENTY
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
173 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:31:12
2020-09-10 21:29:08
Zuzanna Kurzeja CALIMENA
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
172 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 21:31:08
2020-09-10 21:28:24
Antonina Kurzeja PRINCESS MATHILDA
  • 1x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
171 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 20:51:52
2020-09-10 20:51:03
Aniela Antczak EPOS
  • 2x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
170 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 20:51:47
2020-09-10 20:28:43
Aniela Kożuch PRETTY SCHILLA
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
169 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 20:51:41
2020-09-10 19:13:59
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 2x 6_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
168 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 20:51:34
2020-09-10 19:13:18
Kinga Weiss EKSPLOZJA
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
167 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 18:22:18
2020-09-10 17:06:53
Wiktoria Gordon ROCK STAR
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
166 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 18:22:15
2020-09-10 14:01:25
Julia Chęsy GREEN TEA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
165 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 18:22:12
2020-09-10 13:51:34
Katarzyna Orzoł NICEA
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
164 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 18:22:08
2020-09-10 12:19:27
Andrzej Bedliński MORFEUSZ
  • 2x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
163 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 18:22:03
2020-09-10 11:55:31
Michał Szukała TANGO
  • 2x 6_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
  • 1x */LICENCYJNY/na styl jeźdźca (zostanie rozegrany jeżeli zgłosi się więcej niż trzy pary i po konkursie klasy L)
162 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 18:21:57
2020-09-10 11:12:03
Zbigniew Bedliński PAPILLON
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
161 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:01:17
2020-09-10 10:06:51
Lidia Kozłowska DONJA
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
160 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 11:01:09
2020-09-10 10:06:18
Lidia Kozłowska ODESSA PROFI
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
159 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 22:40:15
2020-09-09 21:56:41
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x */LICENCYJNY/na styl jeźdźca (zostanie rozegrany jeżeli zgłosi się więcej niż trzy pary i po konkursie klasy L)
158 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 22:40:10
2020-09-09 21:05:12
Milena Lisińska KALIFORNIA
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
157 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 22:39:35
2020-09-09 20:44:27
Zuzanna Krygier CAPEK
  • 1x 11_T/DK/Drugi Krok (wysokość przeszkód 30 cm.)
  • 2x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
156 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 22:39:27
2020-09-09 18:56:18
Nadia Kalisz HEIDI
  • 1x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
155 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 22:39:22
2020-09-09 18:49:39
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
154 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 22:39:15
2020-09-09 18:20:28
Maja Antczak BRISLA V.D. NORTHSIDE
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
153 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 22:39:09
2020-09-09 18:20:13
Maja Antczak GINGERBREAD RED WINE Z
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
152 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 17:54:37
2020-09-09 17:52:43
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
151 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 17:54:31
2020-09-09 17:42:08
Julia Pawłowicz LUPINUS
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
150 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 17:54:25
2020-09-09 17:37:53
Dominika Steyer LUPINUS
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
149 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 17:54:21
2020-09-09 16:28:12
Martyna Goleśniewska MONTANO
  • 2x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
148 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 20:51:26
2020-09-09 15:41:40
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
147 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 15:56:41
2020-09-09 14:32:56
Patrycja Senger PECTUS
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
146 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:31:59
2020-09-09 14:30:11
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
145 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 14:31:48
2020-09-09 14:28:05
Marta Nowakowska GAJA
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
144 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:33:20
2020-09-09 12:31:19
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
143 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:33:17
2020-09-09 12:22:06
Maja Wolny KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
142 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:33:08
2020-09-09 12:20:50
Angelika Ojczenasz LURDAN
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
141 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:03:10
2020-09-09 11:58:56
Dominika Streich GRACJA
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
140 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:41:22
2020-09-09 10:37:06
Wiktoria Gromowska ARES
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
139 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:41:19
2020-09-09 10:33:34
Wiktoria Kozłowska LIZA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
138 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:41:14
2020-09-09 10:32:27
Zuzanna Baranowska PRADA
  • 2x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
137 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:41:11
2020-09-09 10:31:07
Zofia Majewska PINKI
  • 2x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
136 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:41:07
2020-09-09 10:15:56
Zofia Ćwik MARIKOSA
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
135 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:41:03
2020-09-09 10:15:22
Agata Kołaczyk CARINO O
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
134 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:40:59
2020-09-09 10:15:00
Iga Ciszewska CALASIA
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
133 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:40:55
2020-09-09 10:14:44
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:40:51
2020-09-09 10:14:20
Bartosz Gauza COUNTESS
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:40:46
2020-09-09 10:03:27
Anna Nowak-Zająkała TOMICOR
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:40:43
2020-09-09 10:02:49
Wiktoria Ferszka TESSA
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:40:39
2020-09-09 07:55:07
Kamila Fryckowska PARYS
  • 1x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:40:31
2020-09-09 06:07:17
Blanka Brzeska MIGOTKA
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 22:14:14
2020-09-08 21:40:12
Martyna Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 22:14:03
2020-09-08 21:38:53
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 22:13:50
2020-09-08 20:52:01
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły (wys. przeszkód 130 cm.) - regionalny
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:03:46
2020-09-08 18:58:22
Aleksandra Czajkowska MAXIMUS
  • 1x 11_T/DK/Drugi Krok (wysokość przeszkód 30 cm.)
  • 1x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:03:41
2020-09-08 18:33:39
Julia Krupińska EXPERT
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 20:03:37
2020-09-08 18:33:08
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 16:50:46
2020-09-08 16:40:37
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 2x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 16:40:16
2020-09-08 15:39:17
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 13_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 16:40:11
2020-09-08 15:37:24
Maja Miecielska DIAMENTINO
  • 1x 13_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 16:39:53
2020-09-08 15:28:45
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 16:39:42
2020-09-08 14:14:25
Natalia Witkowska WHISKY
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 14:01:59
2020-09-08 13:57:19
Daria Niemczyk CARLOS
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 14:01:55
2020-09-08 13:56:52
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 14:01:51
2020-09-08 13:56:00
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:48:12
2020-09-08 11:50:20
Marcin Joppek JENDOLA-B PJT
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:54:16
2020-09-08 11:49:42
Marcin Joppek CHELSEA BLUE PJT
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 18:21:51
2020-09-08 11:48:53
Włodzimierz Rudasz FOR FUTURE PJT
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 11:53:59
2020-09-08 11:47:23
Pola Tonina Joppek HARLEY PJT
  • 2x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 14:31:38
2020-09-08 10:43:35
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:02:18
2020-09-08 09:35:37
Natalia Łąkowska BAJADERA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:02:13
2020-09-08 09:35:14
Wincenty Wiśniewski HEIKE
  • 2x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:02:09
2020-09-08 09:34:45
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:02:05
2020-09-08 09:34:25
Malwina Rudnik PRINCESSE DU PRIOLET
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:02:00
2020-09-08 09:33:49
Lena Mianowana LOTKA
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 13_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:01:55
2020-09-08 09:31:48
Zuzanna Morawska HIROCCO
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:01:50
2020-09-08 09:29:28
Agata Kowalik CAYENNE
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:20:31
2020-09-08 09:27:10
Zofia Hoffmann RIVANDER
  • 2x 6_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:01:40
2020-09-08 09:26:35
Antonina Hoffmann TIN LADEN
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:01:34
2020-09-08 09:26:03
Maja Drobny ZIRCON
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:01:30
2020-09-08 09:25:36
Maja Drobny FAMORKUS
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:01:26
2020-09-08 09:24:37
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:19:12
2020-09-08 09:24:10
Rafał Perlikowski FABIOLA
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:25:01
2020-09-08 09:23:33
Rafał Perlikowski K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:24:48
2020-09-08 09:22:44
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:00:57
2020-09-08 08:50:39
Dominika Szablewska IBIZA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:00:52
2020-09-08 08:49:26
Daria Olech BĄBELEK
  • 2x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:00:47
2020-09-08 08:03:39
Zuzanna Bukowska HANGA
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:47:13
2020-09-07 22:17:26
Wiktoria Koszkiewicz SHADOW
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:47:05
2020-09-07 21:17:06
Agata Zientkiewicz NACALIDA
  • 2x */LICENCYJNY/na styl jeźdźca (zostanie rozegrany jeżeli zgłosi się więcej niż trzy pary i po konkursie klasy L)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:46:54
2020-09-07 21:14:11
Alicja Siekierska GUCCI VAN DE GRENSHOEVE
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:46:48
2020-09-07 21:12:35
Maria Sternicka FUNIA
  • 1x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 13_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 09:12:42
2020-09-07 20:45:44
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:29:54
2020-09-07 20:39:07
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 12:45:38
2020-09-07 20:26:30
Agata Kołodziej BARCELONA G
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:46:30
2020-09-07 19:33:16
Marcin Olszewski KARAT
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:46:26
2020-09-07 19:23:54
Tomasz Olszewski SOLARIS
  • 2x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:46:21
2020-09-07 19:07:23
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 23:46:18
2020-09-07 19:06:38
Zofia Teper EMIR
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 18:22:24
2020-09-07 14:23:36
Tomasz Olszewski FRANKONIA S
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:40:26
2020-09-07 12:47:21
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 13:40:25
2020-09-07 12:36:51
Kaja Urbanowicz KARES
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:57:40
2020-09-07 10:06:08
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:33:37
2020-09-07 09:28:51
Zofia Połczyńska FARON
  • 2x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:33:33
2020-09-07 08:25:00
Małgorzata Zubrycka PEPE
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:33:29
2020-09-07 08:24:03
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły (wys. przeszkód 130 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 09:33:24
2020-09-07 07:51:30
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 2x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 10:00:41
2020-09-06 19:55:02
Paulina Laskowska LANDKROS
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 14:38:39
2020-09-06 14:25:02
Zbigniew Szrejder LILIOM J KISS
  • 2x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 14:38:35
2020-09-06 14:24:22
Zbigniew Szrejder L CALVADOS SON
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 14:38:26
2020-09-06 00:53:04
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 14:38:02
2020-09-06 00:52:42
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły (wys. przeszkód 130 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:12:57
2020-09-05 22:45:29
Wiktoria Lasecka ZABAWA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:13:20
2020-09-05 22:44:59
Wiktoria Lasecka COLETTO
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-06 14:36:49
2020-09-05 22:43:23
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 18:57:11
2020-09-05 14:09:35
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły (wys. przeszkód 130 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 11:46:01
2020-09-04 20:28:16
Zuzanna Porazińska DUKAT
  • 2x 6_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 18:20:05
2020-09-04 18:10:00
Zuzanna Zakurzewska QUOSEGO
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 18:20:02
2020-09-04 16:59:49
Aneta Borowska ROXETTE
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 18:19:58
2020-09-04 13:56:04
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 09:51:10
2020-09-04 13:03:11
Zofia Klunder DEWALDO
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 13_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 09:50:00
2020-09-04 13:00:33
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 2x 13_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:54:44
2020-09-04 12:51:21
Łukasz Troszczyński LARUM
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły (wys. przeszkód 130 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:55:08
2020-09-04 12:50:54
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły (wys. przeszkód 130 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:55:34
2020-09-04 12:50:24
Łukasz Troszczyński DŻENTELMEN
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:55:53
2020-09-04 12:49:41
Łukasz Troszczyński EPONA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:56:13
2020-09-04 12:49:15
Łukasz Troszczyński WARMIA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:56:35
2020-09-04 12:48:36
Łukasz Troszczyński CORTINA
  • 2x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 18:19:21
2020-09-04 11:41:17
Maciej Drygas CHAMUEL
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 11:01:50
2020-09-04 10:32:08
Milena Małecka LEMONIADA
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:49:52
2020-09-03 16:29:03
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 2x 3a_R/KUCE/handicapowy (A, B 50-60 cm.) - regionalny
  • 2x 13_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 18:22:20
2020-09-03 11:26:16
Dominika Kowal KAREN R
  • 2x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 12:30:04
2020-09-03 10:15:27
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 12:30:00
2020-09-03 10:15:03
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły (wys. przeszkód 130 cm.) - regionalny
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:07:35
2020-09-03 10:00:35
Daria Olech QUINTESS CHIN
  • 2x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:41:12
2020-09-03 08:39:36
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 14:33:29
2020-09-03 00:04:04
Maja Dąbrowska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 13a_R/KUCE/handicapowy (A, B 50-60 cm.) - regionalny
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 14:33:53
2020-09-02 23:09:04
Maja Dąbrowska TAMARYSZEK
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 13_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 14:32:33
2020-09-02 23:03:56
Maria Baranowicz MARINA
  • 2x 13a_R/KUCE/handicapowy (A, B 50-60 cm.) - regionalny
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:57:02
2020-09-02 22:55:26
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 9_R/C/zwykły (wys. przeszkód 130 cm.) - regionalny
  • 1x 10_R/CC/zwykły (wys. przeszkód 140 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
  • 1x 19_R/CC/zwykły (wys. przeszkód wyn. 140 cm.) - regionalny
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:43
2020-09-02 22:23:53
Matthias Vulsteke CHELLO Z
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:39:36
2020-09-02 21:57:06
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:24:49
2020-09-02 21:23:50
Oliwia Wierzbowska ISAIDE OF HERITAGE Z
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:24:45
2020-09-02 21:23:13
Oliwia Wierzbowska G-CALLOTA
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:24:38
2020-09-02 21:21:54
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:24:33
2020-09-02 21:21:37
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 14:30:38
2020-09-02 21:10:34
Tomasz Olszewski DON CICCIO
  • 2x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 14:29:27
2020-09-02 21:08:41
Marta Józefowicz WHISPER
  • 2x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:20:00
2020-09-02 17:58:23
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 11:40:05
2020-09-02 17:42:31
Nadia Romanowska MC’CARTNEY BLUEMOON
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 13_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:19:45
2020-09-02 16:40:16
Maciej Drygas CONAN D
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:13:10
2020-09-02 10:09:28
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:15:27
2020-09-02 09:02:02
Paulina Zaleska LUKIER
  • 2x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 16:14:59
2020-09-01 14:23:33
Kinga Lewandowska DIAMOND TAQUITTA
  • 2x 2_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 2x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:41:57
2020-09-01 12:14:53
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 12:41:51
2020-09-01 12:13:54
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 22:11:34
2020-08-31 21:18:48
Maja Żalikowska ALFA
  • 1x 13_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 19:57:49
2020-08-31 19:53:47
Maria Buzała QUADRO Z
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 19:51:50
2020-08-31 19:50:36
Zuzanna Ciecholewska RIALOTTA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:46:34
2020-08-31 19:50:02
Zofia Ciecholewska CIVIS
  • 1x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 18:23:37
2020-08-31 15:39:40
Kamila Pabian CLOSTERKELLER
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 2x 12_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60 cm.)
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 14:59:04
2020-08-31 13:23:46
Olga Sorokina IOWA
  • 1x 9_R/C/zwykły (wys. przeszkód 130 cm.) - regionalny
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 18:20:31
2020-08-31 13:23:25
Andrei Shalohin ASKARIA
  • 1x 9_R/C/zwykły (wys. przeszkód 130 cm.) - regionalny
  • 1x 10_R/CC/zwykły (wys. przeszkód 140 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
  • 1x 19_R/CC/zwykły (wys. przeszkód wyn. 140 cm.) - regionalny
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 18:19:44
2020-08-31 13:23:07
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 9_R/C/zwykły (wys. przeszkód 130 cm.) - regionalny
  • 1x 10_R/CC/zwykły (wys. przeszkód 140 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 18:19:58
2020-08-31 13:22:41
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 9_R/C/zwykły (wys. przeszkód 130 cm.) - regionalny
  • 1x 19_R/CC/zwykły (wys. przeszkód wyn. 140 cm.) - regionalny
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 18:20:14
2020-08-31 13:22:08
Andrei Shalohin ILLOUCHIN NH
  • 1x 9_R/C/zwykły (wys. przeszkód 130 cm.) - regionalny
  • 1x 19_R/CC/zwykły (wys. przeszkód wyn. 140 cm.) - regionalny
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 14:35:11
2020-08-31 13:20:47
Oliwia Klimkiewicz CRIMSON SR Z
  • 2x 5_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:15:48
2020-08-31 12:09:49
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
  • 1x 18_R/C/zwykły (wys. przeszkód wyn. 130 cm.) - regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 12:29:51
2020-08-30 23:01:02
Zuzanna Golicka CONTESS
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 12:29:44
2020-08-30 23:00:43
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 08:55:56
2020-08-30 16:42:42
Matylda Błaszkiewicz LUCKY BALOU
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 08:55:52
2020-08-30 16:05:46
Natalia Wnęk COTTON REBEL
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 08:55:49
2020-08-30 05:36:36
Aleksandra Babiarz NUMBER ONE
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 12:15:55
2020-08-28 20:32:00
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 2x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:31:28
2020-08-25 22:26:29
Aniela Lipińska GRANTALA S
  • 1x 7_R/P/dwufazowy specjalny (wys. przeszkód 110 cm.) - regionalny
  • 1x 8_R/N/szybkości (wys. przeszkód 120 cm.) - regionalny
  • 1x 16_R/P/zwykły (wys. przeszkód wyn. 110 cm.) - regionalny
  • 1x 17_R/N/zwykły (wys. przeszkód wyn. 120 cm.) - regionalny
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 22:55:38
2020-08-22 17:30:22
Julia Skrzypacz WOODOO DOLL STACY D
  • 2x 6_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 17:47:10
2020-08-18 20:28:36
Roksana Wojtasik GOLDARETTE
  • 2x 6_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
  • 2x 15_R/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.) - regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 16:24:03
2020-08-18 06:11:25
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
  • 1x 13_R/KUCE/handicapowy (C, D 70-80 cm) - regionalny
  • 1x 14_T/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 90 cm.) - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Aniela Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2008 (JM.)
Brak
2. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
3. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
4. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O053777
5. Baranowicz Maria KJ Cavallino
2010 (Mł.)
Brak
6. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043736
7. Baranowska Zuzanna KJ Classic
S
O031877
8. Bedliński Andrzej Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
S
brak
9. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
S
brak
10. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2005 (JM.)
O041488
11. Błaszkiewicz Matylda brak
2006 (JM.)
brak
12. Borowska Aneta Bez Przynależności Klubowej
S
brak
13. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
14. Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O023478
15. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (MJ.)
O032825
16. Chęsy Julia KJ Oxer Inowrocław
2004 (J.)
Brak
17. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (Mł.)
brak
18. Ciecholewska Zofia Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2004 (J.)
O040245
19. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
1999 (MJ.)
O011247
20. Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2009 (Mł.)
O058308
21. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
22. Czajkowska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
23. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (J.)
O053312
24. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
25. Drewka Viktoria Kujawsko-pomorskie klub jeździecki
2004 (J.)
Brak
26. Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
27. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012144
28. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
Brak
29. Drzycimska Iga Kj Młyńska Struga
2009 (Mł.)
Brak
30. Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań
S
O041602
31. Fryckowska Kamila Brak
S
Brak
Brak
32. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
33. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
34. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
35. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
36. Goleśniewska Martyna Bpk
2003 (J.)
Brak
37. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
38. Gordon Wiktoria LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2004 (J.)
O048300
39. Gromowska Wiktoria Klub Jeździecki Classic
2001 (MJ.)
0039663
40. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
41. Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
Brak
42. Hoffmann Zofia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2005 (JM.)
Brak
43. Jakubowska Martyna BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
44. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
45. Joppek Pola Tonina Sopocki KJ
2006 (JM.)
O058951
46. Józefowicz Marta Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O012571
47. Kalisz Nadia Bpk
2003 (J.)
Brak
48. Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
49. Klunder Zofia KJ Dilmar
2006 (JM.)
brak
50. Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2002 (J.)
O037464
51. Kołodziej Agata JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O027435
52. Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
2006 (JM.)
O054680
53. Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
S
O003146
54. Koszkiewicz Wiktoria bez przynależności klubowej
1999 (MJ.)
brak
55. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
56. Kowal Dominika KJ Młyńska Struga
S
0034074
57. Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (J.)
O043739
58. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
59. Kozłowska Lidia Karkonowski Klub Jeździecki
S
O012357
60. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (Mł.)
brak
61. Kozłowska Wiktoria KJ Classic
2007 (JM.)
O055475
62. Kożuch Aniela Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2002 (J.)
Brak
63. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
64. Krupińska Julia Klub Jeździecki Profil
2002 (J.)
O043192
65. Krygier Zuzanna Pałucki klub jeździecki
2008 (JM.)
O052155
66. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O037497
67. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
68. Kurzeja Antonina BPK kuj-pom
2008 (JM.)
Brak
69. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (J.)
Brak
70. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
71. Laskowska Paulina Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (J.)
O039114
72. Lewandowska Kinga KJ Dilmar Kobylarnia
2004 (J.)
O040848
73. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O041486
74. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
75. Lusina Gołaś Aleksandra Klub Jeździecki Bonin
S
Brak
76. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
77. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
78. Łąkowska Natalia MUKS Bielice
1999 (MJ.)
O039096
79. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
80. Majewska Zofia BPK kuj-pom
2004 (J.)
brak
81. Małecka Milena Brak
2007 (JM.)
Brak
Brak
82. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
83. Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
84. Mianowana Lena Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
brak
85. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
86. Morawska Zuzanna Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
87. Niemczyk Daria Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
88. Nowakowska Marta KJ Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
89. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
90. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
91. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
92. Olszewski Tomasz Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
93. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
94. Olszewski Tomasz Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
Brak
95. Orzoł Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
S
Brak
96. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
97. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
98. Pawłowicz Martyna Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
99. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
100. Piekarska Aneta Klub Jeździecki Equistars
2003 (J.)
O050841
101. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
102. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
103. Porazińska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
brak
104. Przesławska Maria KJ EQUISTARS
2001 (MJ.)
O045537
105. Radgowska Natalia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
O039327
106. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
107. Romanowska Nadia Klub Jeździecki Młyńska Struga
2008 (JM.)
O056334
108. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
O001688
109. Rudnik Malwina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (J.)
Brak
110. Sadka Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O053591
111. Senger Patrycja Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
112. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
113. Siekierska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O039805
114. Skrzypacz Julia Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O025522
115. Słabowska Joanna KJ Equistars
2001 (MJ.)
O033157
116. Sternicka Maria Stajnia Grążawy
2009 (Mł.)
brak
117. Steyer Dominika Sportowy Klub Jeździecki Stajnia pod Wierzbą
S
0027158
118. Streich Dominika Oxer Inowrocław
S
O021884
119. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
120. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O034005
121. Szrejder Zbigniew Rywal Grudziądz
S
O004337
122. Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
Brak
123. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
124. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (JM.)
brak
125. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
126. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
O055934
127. Urbanowicz Kaja niezrzeszona
2003 (J.)
brak
128. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
129. Weiss Kinga Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2001 (MJ.)
Brak
130. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
brak
131. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
132. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
133. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
134. Wiśniewski Wincenty Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2011 (Mł.)
Brak
135. Witkowska Natalia JKS Rywal
2000 (MJ.)
O035164
136. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
137. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
138. Wnęk Natalia bpk
S
Brak
139. Wojtasik Roksana Pomorska Liga Jeździecka
S
O059362
140. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O023178
141. Zakurzewska Zuzanna Brak
2006 (JM.)
Brak
142. Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
S
O022443
143. Żalikowska Maja KJ Dilmar Kobylarnia
2009 (Mł.)
O054838
144. Zientkiewicz Agata Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2003 (J.)
brak
145. Zobel Marcelina KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O046688
146. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

42

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:148cm F: Koleś
M: Aronia
Brak 616 013 52 00209 16
2.

30

ANBAJ DU ROUET Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/165 F: Bajou Du Rouet
M: Andora
K015570 12454
3.

151

ARES WLKP POL 2010 Wałach inna F: Adiutant
M: Astra
K020331
4.

36

ASKARIA NIEM. SPORT. GER 2012 klacz siwa/- F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
K024533 DE456370055112
5.

86

ATTILA LANDAIS SF FRA 2010 wałach ciemnogniada/mk:157 F: Popstar Lozonais /
M: Olympia Landais / Rosire
K023673 10361370Q
6.

47

AVINELLA S SP POL 2009 Klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
K024016 616009520043109
7.

105

BĄBELEK KUC POL 2016 Wałach siwa/kuc:135 F: Hertz
M: Bonduela
Brak 616 013 52 00313 16
8.

121

BAJADERA SP POL 2004 klacz gniada/173 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Bamtivia / Bam
K027261 616009540003604
9.

98

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Balanga
K021684 616009640026911
10.

52

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
11.

43

BILKA KUC POL 2005 klacz siwa/kuc:137 F: Ilco f
M: Biest
Brak 013610058305
12.

162

BRISLA V.D. NORTHSIDE KWPN NED 2006 Klacz gniada/170 F: Welt Hit II / Weltmeyer
M: Katoescha / Lancer II
K017138 5280030606496
13.

90

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
14.

10

BUSZKA KUC POL . klacz gniada/kuc:. F: .
M: .
. .
15.

99

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
16.

145

CALASIA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz siwa/mk:158 F: Pułaski / Kalaska De Semilly
M: Chealsima / Chelsea London
K026768 616999520030515
17.

26

CALETTO DE REVEL OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/176 F: Julio / Julio Mariner
M: Padvas Blume / Quidam Rubin
K029311 DE418180277013
18.

181

CALIMENA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/165 F: Barros
M: Calineczka
Brak 616 007610159412
19.

95

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
K024463 616009610134912
20.

165

CAPEK KUC POL 2000 wałach srokata/138 F: Xx
M: Xx
Brak 00000
21.

61

CAPTAIN JACK S SP POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
K025750 616009520036613
22.

4

CARILO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
K022674 DE42000259512
23.

146

CARINO O SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Numerus / Numero Uno
M: Cyfra / Vandamme
K029506 616009610017715
24.

128

CARLOS WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/171 F: nn
M: nn
brak brak
25.

115

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant / Lando
M: Cudna / Indeks
K020313 616009540145210
26.

60

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
K018082 616009520043209
27.

64

CHAMUEL SP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Viscount
M: Landos
Brak 616009640001115
28.

57

CHELLO Z ZANGERSHEIDE BEL 2007 wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chique Z / Chellano Z
K015285 Z531007
29.

124

CHELSEA BLUE PJT BAW POL 2009 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl / Poseidon
K018607 DE481810086809
30.

39

CIVIS XX POL 2001 Wałach gniada F: Jape /
M: Cisza / Mehari
K007140 POL010000001153 POL40349
31.

69

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
32.

38

CLOSTERKELLER SP POL 2016 wałach gniada/XXX F: Corde Star
M: Cenna
brak 616009530027416
33.

183

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
K024721 DE441410740114
34.

79

COLETTO Oldenburger Springpferd GER 2013 wałach siwa/mk:157cm F: Cola Zero / Cola
M: Carnetta / Coupe de Coeur
K029220 DE418181071413
35.

83

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/164 F: Concert / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
K021387 616009610286608
36.

48

CONAN D NRPS BEL 2013 wałach gniada/167 F: Canabis Z /
M: Alexandria D / Animo
brak -
37.

25

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
K023083 616 009 53 02384 11
38.

188

CONI I G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros
M: Columbia
K021094 616009640028911 105DW63
39.

5

CONTESS NIEM. SPORT. GER 2008 klacz siwa/- F: Con Sherry / Contendro
M: Cibell / Cincinatti
K026045 DE456570294409
40.

77

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
K018478 616007600293610
41.

65

CORTINA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Elvaro / Calvaro ż
M: Contessa (DEU) / Coriano Z
K023835 616009510236615
42.

28

COTTON REBEL WESTFALSKA POL 2015 klacz ciemnosiwa/160 F: Cotton Club
M: Jung Pamplona
Brak 2764414112142155
43.

143

COUNTESS SP POL 2014 klacz kara/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Cabona / Calido I
K029407 616009610120214
44.

32

CRIMSON SR Z Z BEL 2010 wałach siwa/162 F: Clearway /
M: L-Classina-I /
K025683 703648
45.

126

DALIA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
brak 616013580726609
46.

144

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
47.

72

DEWALDO KUC POL 2010 Wałach bułana/kuc:130 F: Nord
M: Dratwa
brak
48.

131

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: Diamentina Super
K029596 616 013 52 00201 15
49.

45

DIAMOND TAQUITTA HOLST GER 2011 Klacz gniada/174cm F: Cannavaros
M: Taquitta
brak DE421000146611
50.

130

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
51.

8

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
K027762 616009610187515
52.

169

DONJA KWPN NED 2008 klacz gniada/160 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Silbinne/Silbersee
K018207 528003000803577
53.

186

DORINA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Grafit
M: Doris
K026806 POL 007 52 00609 06
54.

71

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Dalli
KO17093 POL013670148308
55.

76

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
brak POL 007 66 0765808
56.

68

DŻENTELMEN SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Elvaro KWPN/ Calvaro Z
M: Dżinger xx/ Grand Presidium
K026914 616009510236815
57.

176

EKSPLOZJA ŚLĄSKA POL 2013 Klacz gniada/170 F: Bastion
M: Espanola
Brak 616008670003713
58.

163

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
59.

94

EMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'CIN CIN PG
M: ERIS
K018116 616009520111910
60.

133

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
K027267 616009610166515
61.

67

EPONA SP POL 2014 klacz kasztanowata/168 F: Arezzo / Chin Chin
M: Erupcja / Carambole
K026253 616009510135214
62.

179

EPOS WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach kara/168 F: Epoka
M: Polder
Brak 616007610217010
63.

119

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofini / Corofino
M: Eunice / Lardüc
K012969 POL007611510404
64.

134

EXPERT KWPN NED 2009 wałach kara/170 F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
65.

109

FABIOLA SP POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: Talent Charboniere
M: Fabrina / Fabriano
Brak 000
66.

81

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
67.

111

FAMORKUS KWPN NED 2010 Ogier gniada/171 F: Whistler / Holland
M: Pamorka / Voltaire
K017108 528003201006937
68.

35

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
K024532 528003201007590 105ZV50
69.

89

FARON SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Salamon / Darko
M: Farina / Czad
K026749 616009640010415
70.

87

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulosuse
K020803 528003201010624
71.

154

FOCUS OS POL 2012 ogier kara/170 F: Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Nanette / Calido I
K021995 DE418182536212
72.

17

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: FOR FASHION
M: THE BEST
K028619 DE421000046314
73.

93

FRANKONIA S SP POL 2014 Klacz kara/168 F: Black Jack
M: Fonika
K029144 616123567898006
74.

100

FUNIA Koń Typ Prymitywny POL 2000 klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak POL999530043500
75.

54

G-CALLOTA HOL GER 2014 klacz siwa/161 F: Colman
M: V-Chicabo Blue
0000 0000
76.

157

GAJA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Fred / Colorado
M: Greta / Mikan
K028332 616009520023709
77.

161

GINGERBREAD RED WINE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL
M: L-Rovinia
K027949 056015Z55808015
78.

1

GOLDARETTE SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Michael Angelo F
M: Gipsy Level Kg
K029708 616009610212616
79.

78

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
80.

152

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Stato King
M: Gwiazda
K022262
81.

24

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Talent Charboniere
M: Gracenta
K023351 616009520098612
82.

174

GREEN TEA XX POL 2012 Klacz gniada/163 F: October
M: Green Kiss
K022430 616POL12007837A
83.

101

GUCCI VAN DE GRENSHOEVE BWP POL 2006 wałach gniada/174 F: Thunder Van De Zuuthoeve / Argentinus
M: Racoda Van De Grenshoeve / Lawrence
K028881 BELW254901BWP 103SP59
84.

104

HANGA SP POL 2008 klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
85.

123

HARLEY PJT SP POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Santiego / Saint Cloud
M: Harfa / Alek
K028617 616009520045913
86.

164

HEIDI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 mare bay/162 F: Alek
M: Hossa
616009520045813 616098100041387
87.

120

HEIKE MEKLENBURSKA POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:145 F: .
M: .
Brak 00000
88.

56

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
89.

116

HIROCCO KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Zirocco Blue
M: Goodtimes
Brak 0
90.

137

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
91.

106

IBIZA SP POL 2008 klacz gniada/158 F: K025349
M: Isia / Duch Asty
K012959 616009520116908
92.

33

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL KWPN/ Chin Chin
M: Tereedom VDL KWPN/ Baloubet s.f.
K023832 528003201309487
93.

37

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL KWPN/ Casall
M: Dersina KWPN/ Indoctro hol.
K023264 528003201303545
94.

122

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
95.

55

ISAIDE OF HERITAGE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz ciemnogniada/166 F: ITALO OF HERITAGE
M: AIR JORDAN
Xxxx Brak
96.

34

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Quasimodo vd Molendreef BWP/ Heartbreaker
M: Nalve KWPN/ Burgraff hol.
K023263 528003201307642
97.

125

JENDOLA-B PJT KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Endola-HB / Unaniem
K029238 528003201402374
98.

184

JIROCCO BLUE KWPN POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/174 F: Zirocco Blue VDL
M: Vuriosa
Brak 528003201407173
99.

156

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
100.

108

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
101.

166

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
K022665 616009520095512
102.

97

KARAT SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Empire / Embassy
M: Krypta / Grand De La Cour
brak 616009610206010
103.

13

KAREN R SP POL 2010 klacz ciemnogniada/169 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Karmen / Epos
K019359 616009661621210
104.

91

KARES Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach kara/170 F: Revel
M: Kamila
brak 616009520075003
105.

185

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K024201 616999520164810
106.

155

KORIANDER VAN DORPERHEIDE B POL 2010 Wałach siwa/167 F: Y
M: Y
Brak 576%
107.

84

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados
M: Lady jump I/ Lancer III
K023233 616009600245013
108.

136

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
K021436 616009520022310
109.

31

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
110.

15

LANDKROS Litewski Koń Gorącokrwisty LTU 2008 wałach gniada/168 F: Landgold / Landadel
M: Hale / Losijonas 2
K025349 LTU005170062908
111.

70

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
112.

63

LEMONIADA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Czandor
M: Lozanna
Brak POL 009640052105
113.

85

LILIOM J KISS WĘG. PÓŁKRWI HUN 2015 klacz siwa/173 F: Vezar / Quito De Baussy
M: Lenke / Tobzódó
K029022 Hun K mf 152450120
114.

182

LIVELY TWENTY Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/161 F: Two-Twenty- Two
M: Lively Jacq
Brak POL050000003678
115.

150

LIZA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
K026508 616999520131812
116.

22

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Tupet
M: Lady Peggy
brak 616013670068215
117.

117

LOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:146 F: Nn
M: Nn
Brak 00000
118.

29

LUCKY BALOU Koń Holsztyński POL 2009 wałach siwa/165 F: Lucky Boy
M: Rancune
brak DE421000269809
119.

6

LUGANO NIEM. SPORT. GER 2012 wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
120.

46

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn / Lombardo
M: Lambada / Hipovit
K013157 POL009600409808
121.

20

LUPINUS SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Markies V
M: Landora
brak 616009600058815
122.

153

LURDAN AA POL 2015 Wałach kasztanowata/167 F: Ramadan
M: Luczia
Brak
123.

147

MARIKOSA SELLA ITALIANA POL 2005 klacz kasztanowata/163 F: Avenir
M: Zagot
Brak Brak
124.

9

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
K025307 POL013610128305
125.

110

MARKIZA II SP POL 2010 klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108 616009540095410
126.

135

MAXIMUS TINKER POL 2015 wałach siwa/kuc:145 F: King
M: Equine
Brak 826073001864411
127.

49

MC’CARTNEY BLUEMOON GYPSY COB POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: Hilton
M: Bluebell
K029408 026035152325034
128.

44

MEDRESA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur
M: Melita
Brak 616007610103910
129.

139

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:139 F: Dasti Man
M: Mona
brak 616013640042915
130.

7

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:139 F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
131.

21

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
132.

160

MONTANO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/166 F: Salamon
M: Montana
Brak 616009680034816
133.

172

MORFEUSZ SP POL 2012 wałach gniada/176 F: Corrado Boy
M: Mariotta
brak POL616009610071812
134.

189

MORPHEUS SP POL 2012 Ogier gniada F: Corrado boy
M: Marjotta
O002239
135.

102

NACALIDA HOL. POL 1999 klacz siwa/162 F: Calido I
M: Dagmara
brak 210196399
136.

132

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:136 F: Król Karo
M: N'lusi
Brak 616 013 60 02082 16
137.

187

NATUZZI VAN HET SCHAECK BWP BEL 2013 Klacz ciemnogniada/168 F: Cardento / Capitol I
M: Gin Fizz De Muze / Andiamo
K027281 056002W00305789
138.

158

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
139.

173

NICEA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/165 F: Paquito go
M: Newa
Brak 616007520104212
140.

82

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II
M: Nistria S
K019158 616009520030911
141.

27

NUMBER ONE NN POL Nn wałach gniada/167 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
142.

168

ODESSA PROFI SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Vandamme /
M: Orgia Profi /
K020874 616009540003311
143.

170

PAPILLON SP POL 2016 ogier kasztanowata/165 F: If du Revedy
M: Prelianteum
brak POL 616009520043216
144.

140

PARYS WIELKOPOLSKI POL 2012 wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
Brak 616007610149912
145.

159

PECTUS KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Kalipso
M: Prima W
brak
146.

88

PEPE HANOWERSKA GER 2014 Wałach gniada/181 F: Pius Paccelli / Prestige Pilot
M: Quinta / Quasi Roi
K029298 brak
147.

148

PINKI TYP KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
LKRWZJ2668/19 616999610252011
148.

149

PRADA WLKP POL 2010 klacz kara/156 F: REWIR I
M: POLONIA
brak 616007520110310
149.

178

PRETTY SCHILLA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Szereg
M: Preria
Brak 616007520068711
150.

180

PRINCESS MATHILDA HACKNEY-PONY DEU 2013 Klacz kara/kuc: F: Prinzipal
M: Nicolas Princess
K024722
151.

118

PRINCESSE DU PRIOLET SF POL 2003 Klacz gniada/167 F: Flambeau Dupriolet
M: Reine Z
Brak 25000103187707A
152.

58

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
K019755 616009530031010
153.

41

QUADRO Z HOL GER 2011 wałach gniada/171 F: Quadros / Quidam De Ravel
M: Zakata / Stakkato
K028947 421000069611
154.

59

QUINTESS CHIN WESTF GER 2014 wałach gniada F: Chin Quin / Chin Chin
M: Quintess / Quintessence Z
K028796 441410370714
155.

75

QUOSEGO Koń Holsztyński POL 2006 wałach gniada/169 F: Quinar
M: L-Rovinia
Brak DE421000415206
156.

40

RIALOTTA SP POL 2001 klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Roma / Sapiecha
K027082 616009520049411
157.

114

RIVANDER SP POL 2012 Wałach gniada/163 F: Fred
M: Regata
Brak
158.

92

ROCCO SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
K014079 POL009610019708
159.

175

ROCK STAR SP POL 2013 Wałach gniada F: Radeberger / Ramiro Z
M: Roxana Waro / Robin II Z
K026225 616999530253913
160.

12

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI POL 2005 Ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
161.

74

ROXETTE WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Farezzo B
M: Rakija
brak POL 616007520044816
162.

107

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
K026731 Brak
163.

103

SHADOW KOŃ WESTFALSKI POL 2013 wałach ciemnogniada/163 F: Contendro II
M: La Bonne I
Brak DE 441410889713
164.

96

SOLARIS SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Labrador
M: Sesil
brak 616009530208115
165.

50

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
K023015 616007610188513
166.

16

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
K023762 616009520020010
167.

62

SZOGUN KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:130 F: Billy
M: Sabrina
Brak
168.

138

TAJFUN WLKP POL 2005 Wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
K020834 POL007520050705
169.

11

TAMARYSZEK . POL 2008 Wałach gniada/mk:144 F: GOLDEN DANCING
M: TORINA
K023949 013640081708
170.

171

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
Brak 616007520052211
171.

141

TESSA WLKP POL 2015 klacz gniada/168 F: Cordess
M: Topola
brak 616007520020415
172.

113

TIN LADEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/149 F: O
M: O
Brak 0
173.

142

TOMICOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordial/ Colorado
M: Tomira/ Romualdo
K018437
174.

167

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
175.

73

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
K022876 DE418180227113
176.

53

WALIA SP POL 2006 Klacz siwa F: Castilio/Cassini I
M: Wyprawa/Vulcano
K015362
177.

66

WARMIA SP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: W Darla / Warrant
K026920 616009510134614
178.

177

WEKTOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
179.

129

WHISKY WLKP POL 2011 Klacz gniada/160 F: Okruch
M: Workuta
K025968 616007520096211
180.

51

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
K027374 616009661261614
181.

127

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
K023170 009610176407
182.

23

WOODOO DOLL STACY D WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz siwa/173 F: Czumen K
M: Wilia
brak
183.

80

ZABAWA Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2015 klacz gniada/168 F: Biscayo
M: Z Farina
K026918 616007610186215
184.

112

ZIRCON SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Talent Charboniere
M: Zoria
Brak 616009610164613
Rider Club
Competition
Prize
Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
100
SUM:
100.00
Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
450
SUM:
450.00
Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
200
SUM:
200.00
Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
350
SUM:
350.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
250
SUM:
250.00
Kołodziej Agata JKS Rafi Gorzów Wlkp.
100
SUM:
100.00
Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
150
250
SUM:
400.00
Kozłowska Lidia Karkonowski Klub Jeździecki
250
SUM:
250.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
250
SUM:
250.00
Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
150
SUM:
150.00
Łączny Marcin KJ Wiecanowo
350
SUM:
350.00
Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
150
SUM:
150.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
450
200
120
90
SUM:
860.00
Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
150
SUM:
150.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo