Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
102 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 15:21:27
2020-10-10 15:21:27
Zuzanna Ruszkowska DIARAVELL
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
101 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 12:57:48
2020-10-10 12:57:48
Marcin Olszewski KARAT
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
100 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 17:38:17
2020-10-09 17:36:58
Natalia Karbowska TIBA
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 10:27:48
2020-10-08 10:26:24
Aleksandra Fiwek COCODRILLO
  • 2x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
98 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 22:21:23
2020-10-07 21:50:31
Natalia Szpinak DRESZCZYK
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
97 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:42:04
2020-10-07 21:41:11
Dominika Maciejewska LASCARI
  • 2x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
96 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:35:11
2020-10-07 21:32:13
Marta Czajkowska PROTON
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
95 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 14:03:51
2020-10-07 20:26:27
Nadia Kaiser ETNA
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 20:10:25
2020-10-07 19:33:38
Wiktoria Gordon ROCK STAR
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
93 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 18:31:08
2020-10-07 17:22:20
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
92 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 18:31:01
2020-10-07 16:39:34
Martyna Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
91 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 18:30:37
2020-10-07 16:38:22
Julia Pawłowicz LUPINUS
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:41:46
2020-10-07 10:54:15
Klaudia Kamińska HEROS-A
  • 1x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:41:39
2020-10-07 10:51:00
Klaudia Kamińska LIBERTY K
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
88 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:41:33
2020-10-07 10:50:41
Zuzanna Kurzeja CALIMENA
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
87 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:41:23
2020-10-07 10:40:42
Justyna Zalewska JASKIER
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 14:41:17
2020-10-07 10:13:45
Weronika Ziółkowska KIRSTEN
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:50:40
2020-10-07 08:50:40
Amelia Nabożna YOUNG RALPH
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:31:56
2020-10-07 08:31:56
Amelia Nabożna DOBRY TON
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:47:41
2020-10-07 07:40:59
Jakub Murawski PASTRA
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:47:36
2020-10-07 07:37:06
Nikola Murawska QUINN V
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:47:32
2020-10-07 07:32:27
Laura Kielar ATENA
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:47:17
2020-10-07 06:33:52
Michał Szukała TANGO
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
79 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 23:52:49
2020-10-06 22:03:04
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
78 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 14:12:16
2020-10-06 22:01:50
Marta Moskal DRAKA
  • 1x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 1x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 23:52:40
2020-10-06 22:01:10
Aniela Kożuch PRETTY SCHILLA
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
76 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 23:52:33
2020-10-06 22:01:01
Marta Gapska CONDEUSZ
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 23:52:27
2020-10-06 20:22:37
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
74 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 23:52:20
2020-10-06 20:18:35
Kacper Szatkowski PASJA
  • 2x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
73 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 19:11:39
2020-10-06 19:06:49
Milena Lisińska KALIFORNIA
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 5_R/N/dwufazowy (art. 274.1.5.3) - regionalny
72 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 16:15:07
2020-10-06 18:53:54
Oskar Lodowski NATIONS CUP
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
71 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 19:11:34
2020-10-06 18:45:51
Malwina Kozań TACO BLUE
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 5_R/N/dwufazowy (art. 274.1.5.3) - regionalny
70 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 17:23:44
2020-10-06 17:02:00
Natalia Kapuścińska KAPUERA
  • 1x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 17:23:40
2020-10-06 16:05:00
Magdalena Fras NEMO
  • 1x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 11:25:44
2020-10-06 14:11:43
Zbigniew Bedliński PAPILLON
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 17:23:33
2020-10-06 14:08:53
Iga Szostak MILANO
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły (art. 238.2.1) - regionalny
66 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 17:23:32
2020-10-06 14:08:04
Iga Szostak GREGORY S
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
65 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 11:23:46
2020-10-06 13:36:14
Andrzej Bedliński MORPHEUS
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
64 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 13:02:17
2020-10-06 13:02:17
Patrycja Najdowska DESPERADO
  • 1x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 1x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 15:36:36
2020-10-06 11:08:01
Jacek Zagor ANNABELLE
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 2x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
62 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 12:02:23
2020-10-06 10:27:40
Lena Leszczyńska PRINCE RAPTOR
  • 1x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 10:22:30
2020-10-06 10:22:30
Lena Gabriel LEONIE
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 10:19:12
2020-10-06 10:19:12
Daria Grycman PRINCESSA
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 10:18:21
2020-10-06 10:18:21
Matylda Wróblewska ETMAN
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 10:10:25
2020-10-06 10:10:25
Wiktoria Piotrowska HAGRIDA
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 10:09:27
2020-10-06 10:09:27
Julia Pipczyńska TUBLIN
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 10:03:07
2020-10-06 10:03:07
Wojciech Drański DESPERADO
  • 1x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 1x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 10:27:36
2020-10-06 06:24:19
Alicja Olszewska SUNBIRD
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 14:35:07
2020-10-05 21:54:23
Maria Syrowska RAINBOW DASH M
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:39:32
2020-10-05 19:33:49
Zuzanna Bajan SANDERO
  • 2x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 15:39:18
2020-10-05 19:29:39
Mikołaj Bajan AL CAPONE TER SALEGHEM Z
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:39:02
2020-10-05 19:14:00
Jacek Zagor D-DAY DE TIJI Z
  • 2x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 2x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 15:37:44
2020-10-05 19:12:57
Mikołaj Bajan FLORE DE LAUME
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 15:38:05
2020-10-05 19:12:22
Mikołaj Bajan CO BOY
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:38:32
2020-10-05 19:10:42
Zuzanna Bajan AGADIR VAN DE PIKKERIE Z
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 21:38:11
2020-10-05 17:25:05
Katarzyna Kukowska GIULIETTA-LA
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 5_R/N/dwufazowy (art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły (art. 238.2.1) - regionalny
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 15:55:16
2020-10-05 12:26:03
Natalia Karbowska TUNDRA
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 15:55:13
2020-10-05 12:19:50
Zuzanna Machnik ALTRUISTA SKW
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 15:55:10
2020-10-05 11:32:00
Maja Adamiak VERONA
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 15:55:05
2020-10-05 11:20:28
Marianna Jelińska KRAKEN
  • 1x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 19:25:13
2020-10-04 19:00:45
Ewa Babiarz KARBON
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 16:56:33
2020-10-04 15:54:31
Antonina Blandzi DRATIGA
  • 1x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 16:56:24
2020-10-04 15:12:37
Olga Wodzyńska JASKIER
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 16:56:19
2020-10-04 15:06:31
Julia Mularska KRIMA
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 16:56:14
2020-10-04 14:45:43
Adela Pawłowska PASJA
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 12:53:27
2020-10-04 12:40:55
Monika Święcka NEVILLE
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 12:53:48
2020-10-04 12:37:30
Monika Święcka ZAFIRA
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 16:55:58
2020-10-04 12:16:51
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 16:55:47
2020-10-03 20:51:56
Wiktoria Koszkiewicz SHADOW
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 17:51:16
2020-10-03 14:06:44
Grażyna Suchecka HEWELIUSZ
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 22:30:03
2020-10-02 22:26:47
Olga Wodzyńska CARTOCLINTON
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 22:29:59
2020-10-02 22:26:18
Olga Wodzyńska CASTELLANO 12
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:56:08
2020-10-02 16:50:43
Dominika Szablewska IBIZA
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 16:09:03
2020-10-02 16:07:54
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 11:24:33
2020-10-01 20:54:33
Agnieszka Sobiechowska BESARIAN
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 19:01:21
2020-10-01 18:58:27
Aleksandra Kotecka PRINCE
  • 1x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 19:01:18
2020-10-01 18:52:00
Monika Dudkowska SORENTO
  • 2x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 14:47:26
2020-10-01 14:31:23
Wiktoria Horyd NEFRETETE
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 16:07:28
2020-10-01 12:36:46
Beniamin Tomaszewski WIARADO
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 16:07:39
2020-10-01 12:36:22
Beniamin Tomaszewski KING KONG CARLOS
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 5_R/N/dwufazowy (art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły (art. 238.2.1) - regionalny
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 16:07:51
2020-10-01 12:36:01
Beniamin Tomaszewski KAYNE
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 5_R/N/dwufazowy (art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły (art. 238.2.1) - regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 08:19:48
2020-09-29 17:50:40
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 5_R/N/dwufazowy (art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły (art. 238.2.1) - regionalny
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 08:19:41
2020-09-29 17:49:32
Matthias Vulsteke CHELLO Z
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:55:16
2020-09-28 21:49:25
Dominika Koper TORNADO
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:55:11
2020-09-28 19:45:55
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 5_R/N/dwufazowy (art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły (art. 238.2.1) - regionalny
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 16:16:19
2020-09-28 19:36:07
Julia Sarnowska GOLD RUSH
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:55:01
2020-09-28 19:18:37
Roksana Reksa BAHARTA
  • 1x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:54:57
2020-09-28 19:02:40
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 5_R/N/dwufazowy (art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły (art. 238.2.1) - regionalny
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:54:53
2020-09-28 18:56:16
Aleksandra Bińczak DEBSONA
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 2x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:54:49
2020-09-28 15:50:35
Marcin Olszewski ERAGON
  • 2x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 14:03:31
2020-09-27 18:49:07
Wiktoria Narloch MORWA
  • 2x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 2x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:00:47
2020-09-27 15:43:47
Marianna Pupiałło VYŠNIA
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 21:44:31
2020-09-25 10:31:46
Alicja Sowińska-Walczak BŁYSZCZEK
  • 2x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 2x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 21:44:27
2020-09-25 10:30:35
Julia Pawłowska NARNIA
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-26 21:44:23
2020-09-25 10:29:48
Roksana Smolarska NARNIA
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 16:55:35
2020-09-22 20:04:36
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 11:53:49
2020-09-22 11:48:13
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 1_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) towarzyski
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 1x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:27:36
2020-09-22 09:05:48
Agnieszka Kozłowska DAFNE G
  • 1x 7_T/Mini LL/60 cm -dokładności (art.238.1.1) - towarzyski
  • 1x 8_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 16:17:33
2020-09-21 08:03:35
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 2x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 16:17:25
2020-09-19 20:00:12
Natalia Lamek ANDROMEDA
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 9_R/L/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:42:00
2020-09-03 09:19:34
Aleksandra Babiarz JUST UNO
  • 1x 2_T/LL/90 cm dokładności (z trafieniem w normę czasu)- towarzyski
  • 1x 3_R/L/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 19:25:07
2020-09-03 09:18:54
Marcin Olszewski CREOVILLA S
  • 1x 4_R/P/zwykły (art. 238.2.1 ) - regionalny
  • 1x 5_R/N/dwufazowy (art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 10_R/P/dwufazowy ( art. 274.1.5.3) - regionalny
  • 1x 11_R/N/zwykły (art. 238.2.1) - regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (MJ.)
O025819
2. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O053777
3. Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (JM.)
O056367
4. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
5. Bajan Zuzanna KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
O019287
6. Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
S
O002239
7. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych
S
O002240
8. Bińczak Aleksandra brak
2003 (J.)
brak
9. Blandzi Antonina Szkoła Jazdy Konnej BartTeam
2007 (JM.)
brak
10. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
11. Czajkowska Marta KS Leśne Team
2008 (JM.)
Brak
12. Drański Wojciech Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2006 (JM.)
brak
13. Dudkowska Monika KJ Stajnia Szyldak
S
O022478
14. Fiwek Aleksandra Wojewódzki KJ Lublin SJ Zawieprzyce
S
O012194
15. Fras Magdalena Stajnia Szyldak
2007 (JM.)
O056597
16. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2007 (JM.)
O046541
17. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O025871
18. Gordon Wiktoria LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2004 (J.)
O048300
19. Grabińska Weronika Vita Sport Brachlewo
2000 (MJ.)
O040239
20. Grycman Daria Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
1999 (MJ.)
brak
21. Horyd Wiktoria LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O034162
22. Jelińska Marianna Brak
2000 (MJ.)
Brak
23. Kaiser Nadia bpk
2009 (Mł.)
brak
24. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O034084
25. Kapuścińska Natalia Brak
2006 (JM.)
Brak
Brak
26. Karbowska Natalia Klub Jeździecki Wyjątkowi - Siemiany
2005 (JM.)
brak
27. Kielar Laura Bpk
2006 (JM.)
Brak
28. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (Mł.)
O059397
29. Koszkiewicz Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
1999 (MJ.)
Brak
30. Kotecka Aleksandra KJ Stajnia Szyldak
2005 (JM.)
brak
31. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
32. Kozań Malwina KJ G-Ride Team
1999 (MJ.)
O044235
33. Kozłowska Agnieszka JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O040774
34. Kożuch Aniela Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2002 (J.)
Brak
35. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
36. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (J.)
Brak
37. Lamek Natalia Pomorska Liga Jeździecka
2002 (J.)
O040226
38. Leszczyńska Lena Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2006 (JM.)
brak
39. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
40. Lodowski Oskar St. KJ G-Ride Team
2004 (J.)
O050349
41. Machnik Zuzanna KJ Wyjątkowi Siemiany
2007 (JM.)
O052140
42. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (J.)
O034085
43. Moskal Marta Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
S
Brak
44. Mularska Julia BPK
2004 (J.)
Brak
45. Murawska Nikola BPK
2003 (J.)
Brak
46. Murawski Jakub Bpk
2001 (MJ.)
Brak
47. Nabożna Amelia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2007 (JM.)
brak
48. Najdowska Patrycja 2Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2004 (J.)
49. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
50. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O025506
51. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
52. Olszewski Marcin Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
53. Olszewski Marcin Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
54. Pawłowska Adela Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
55. Pawłowska Julia brak
2008 (JM.)
brak
56. Piotrowska Wiktoria Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2004 (J.)
brak
57. Pipczyńska Julia Ludowy klub Sportowy Nadwiślanin
2006 (JM.)
brak
58. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
59. Radgowska Natalia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
O039327
60. Reksa Roksana Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2006 (JM.)
brak
61. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
62. Ruszkowska Zuzanna Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2002 (J.)
26666/16
63. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
64. Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
2001 (MJ.)
O030660
65. Sobiechowska Agnieszka Brak
S
Brak
66. Sowińska-Walczak Alicja bbk
2010 (Mł.)
brak
67. Suchecka Grażyna Niezrzeszona
S
Brak
68. Święcka Monika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O004390
69. Syrowska Maria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2006 (JM.)
O048296
70. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O034005
71. Szatkowski Kacper Klub Jeździecki Polonez
2003 (J.)
O041256
72. Szostak Iga KL Polonez
2003 (J.)
O029098
73. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
74. Szpinak Natalia KS LEŚNE TEAM
2005 (JM.)
Brak
75. Szukała Michał Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
Brak
76. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
77. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
78. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
79. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
80. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
81. Wróblewska Matylda Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2008 (JM.)
brak
82. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
83. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
84. Zalewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
S
O015043
85. Ziółkowska Weronika Ośrodek Sporów Konnych Nowy Ciechocinek
2008 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

60

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Z BEL 2015 Wałach gniada/165 F: Aga Khan Z
M: Savannah Z / Sandro Z
brak 056015Z55631915
2.

64

AL CAPONE TER SALEGHEM Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/. F: Aktion Pur
M: Koreandre de la Pomme / Vagabond de la Pomme
Brak 056015Z55778816
3.

57

ALTRUISTA SKW MAŁOPOLSKA POL 2007 Wałach gniada/- F: Planet / Zoon
M: Aisza / Łyk Szampana
K016533 POL006550018307
4.

14

ANDROMEDA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada F: Contendro
M: Aida
K024622
5.

75

ANNABELLE SP POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Kannan KWPN/
M: Arnika wlkp/ Polonus wlkp
brak
6.

94

ATENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Emir
M: Efendi
Brak 616009600293013
7.

26

BAHARTA Szlachetna Półkrew POL 01.05.2011 klacz tarantowata/163 F: Pathos
M: Bahara
brak 616 999 53 00329 11
8.

40

BESARIAN WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Numerus
M: Bonasera
Brak 616007610106115
9.

20

BŁYSZCZEK KUC POL 2004 wałach izabelowata/kuc:120 F: Olaf
M: Bianka
brak POL 013 67 00706 04
10.

100

CALIMENA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/165 F: Barros
M: Calineczka
Brak 616 007610159412
11.

44

CARTOCLINTON OLD POL 2012 wałach siwa/185 F: Cartoon
M: Calubet/Clinton ll
K021313 DE418185027712
12.

43

CASTELLANO 12 HOL GER 2011 wałach gniada/185 F: Cachas /
M: Wajona / Colman
K027012 DE421000078111
13.

29

CHELLO Z ZANGERSHEIDE BEL 2007 wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chique Z / Chellano Z
K015285 Z531007
14.

61

CO BOY HAN GER 2015 wałach gniada/165 F: Chacco-Blue
M: Saronja / Sandro Boy
K027998 DE 431310786315
15.

112

COCODRILLO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Crazy Coco / Caprioland
K025436 616009580266113
16.

31

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
17.

88

CONDEUSZ Polski Kuc Wieszchowy POL 2015 wałach bułana/kuc:145 F: Tijd vlijt's victor
M: Carisma
Brak 616013640051915
18.

1

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
19.

87

CRONOS HOL GER 2009 Wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
K015241 DE421000361709
20.

63

D-DAY DE TIJI Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach gniada/172 F: Don't Touch Tiji Hero
M: Air Jordania Z / Air Jordan Z
K029412 056015Z55841316
21.

17

DAFNE G TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz gniada/167 F: Concord
M: Dumka
Brak 616999530111616
22.

5

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
K024257 009520061809
23.

24

DEBSONA TRAKEŃSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Eposstein
M: Dżastina xx
Brak 616 033 01 0087 15
24.

66

DESPERADO SP POL 2003 Wałach gniada F: Ludger
M: Damira
brak
25.

106

DIARAVELL WESTFALSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/164 F: Diarado
M: Casandra L
K028475
26.

92

DOBRY TON SP POL 2001 Wałach gniada F: Louis
M: Dracena
brak
27.

89

DRAKA ŚLĄSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Bastion
M: Deretta
Brak 616008670003813
28.

53

DRATIGA PRYMITYWNY POL 2014 klacz kara/kuc:148cm F: Bahar Tiger
M: Draga
brak 616098100079236
29.

111

DRESZCZYK SP POL 2012 wałach gniada/160 F: BURGUND
M: DURFA
Brak Brak
30.

15

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
31.

23

ERAGON SP POL 2015 Wałach gniada/176 F: Winston
M: Entoria
K026818 616009530067715
32.

69

ETMAN MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: Eblis
M: Etna
brak brak
33.

108

ETNA WIELKOPOLSKA POL 2003 klacz kasztanowata/172 F: Pupil
M: Epara
10007 007 53 01711 03
34.

47

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
35.

62

FLORE DE LAUME SF FRA 2015 Klacz skarogniada/165 F: Canturo
M: Perle de Laume / Galion de Laume
brak 25000115230043E
36.

59

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Con Sherry /
M: Gawęda / Samba Hit I
K026195 616007610036713
37.

27

GOLD RUSH WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/165 F: Correro
M: Gracje
K029135 616007610084016
38.

77

GREGORY S TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach gniada/163 F: Likwor
M: Gipsa
K028233 616999530225515
39.

68

HAGRIDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Grandis
M: Hatma
brak
40.

102

HEROS-A SP POL 2012 wałach kara/160 F: EQUIN
M: Hara-A
Brak 6160009660128112
41.

30

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
42.

45

HEWELIUSZ MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/165 F: Huzar
M: Heroina
Brak 616006580457812
43.

42

IBIZA SP POL 2008 klacz gniada/158 F: K025349
M: Isia / Duch Asty
K012959 616009520116908
44.

52

JASKIER WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
K018030 POL007530032505
45.

99

JASKIER WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
K018030 POL007530032505
46.

105

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
47.

13

JUST UNO KWPN POL 2014 wałach gniada/167 F: Numero Uno
M: Now Or Never
Brak 528003201403336
48.

84

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
K022665 616009520095512
49.

32

KAMILLE KWPN NED 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
50.

81

KAPUERA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/157 F: Gandis
M: Kryspina
Brak 616007530144410 Brak
51.

114

KARAT SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Empire / Embassy
M: Krypta / Grand De La Cour
brak 616009610206010
52.

2

KARAT SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Empire / Embassy
M: Krypta / Grand De La Cour
brak 616009610206010
53.

54

KARBON OLD POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S / Landadel
M: Barina / Grannus
K012155 DE433330699802
54.

34

KAYNE KWPN NED 2015 wałach gniada/173 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersinaa / Emilion
K028827 528003201503158
55.

35

KING KONG CARLOS KWPN NED 2015 wałach gniada/174 F: Etoulon VDL / VRH Toulon
M: Bokarla V / Indoctro
K029105 528003201502179
56.

98

KIRSTEN KUC WALIJSKI POL 1992 klacz gniada/kuc:137 F: Vita Nova's Hanassie
M: Jannie
brak POL 013 52 00341 92
57.

22

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam / Guidam
M: Koblencja / Lascadell
K018945 616007610210710
58.

55

KRAKEN Pełna Krew Angielska POL 2008 wałach kasztanowata/mk:155 F: Exaltation
M: Kasta
Brak Pol080000005644
59.

51

KRIMA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Cruzeiro L
M: Kwarta
Brak -
60.

110

LASCARI WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Pallatyn
M: Lena
K026723 616007520010213
61.

71

LEONIE TYP MAŁY KOŃ POL 2013 klacz gniada/mk:140 F: NN
M: NN
brak brak
62.

101

LIBERTY K Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 Klacz siwa/162 F: Konkret 2
M: Lotna
Brak
63.

18

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Tupet
M: Lady Peggy
brak 616013670068215
64.

103

LUPINUS SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Markies V
M: Landora
brak 616009600058815
65.

25

MARKUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
66.

78

MILANO MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
K023117 616006530000711
67.

76

MORPHEUS SP POL 2012 Ogier gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Mariotta / Aviano
K025550 616009610071812
68.

8

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
K025853 616009600117814
69.

19

NARNIA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:148 F: For Leo/ For Feeling / For Pleasure
M: Naliba
K019332 616013520062710
70.

83

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Colox Cup /
M: Naomi /
K022899 616007600275512
71.

37

NEFRETETE SP POL 2008 klacz siwa/170 F: Caliro /Calato
M: Nigeria /Laptop
K013960 POL009530232008
72.

80

NEMO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:145 F: Carmana's Neptun
M: Nanibia
K028649
73.

49

NEVILLE SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Numero uno
M: Nn
Nd Nd
74.

91

NIKIFOR J SP POL 2014 wałach gniada/- F: Karbon / Landor S
M: Nagroda / Golden Boy
K026186 616009600255314
75.

79

PAPILLON SP POL 2016 ogier kasztanowata/165 F: If Du Reverdy
M: Preliantheum
brak POL 616 009 52 00432 16
76.

50

PASJA WIELKOPOLSKIE POL 2005 Klacz gniada/165 F: Biskwit
M: Pola
Brak 00761141305
77.

86

PASJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz kara/163cm F: Song
M: Passa
Brak POL009520039105
78.

96

PASTRA TYP POGRUBIONY POL 2014 klacz skarogniada/165 F: Mustang N.M.K.
M: Pralina
Brak 616999530053614
79.

85

PRETTY SCHILLA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Szereg
M: Preria
Brak 616007520068711
80.

39

PRINCE TYP SZLACHETNY POL 1998 Wałach siwa/162 F: NN
M: NN
brak 616 999 60 00922 98
81.

73

PRINCE RAPTOR SP POL 2015 wałach gniada F: Cornet Prince
M: Rizana
brak brak
82.

70

PRINCESSA SP POL 2003 Klacz srokata F: Louis
M: Puszta
brak
83.

109

PROTON Pełna Krew Angielska POL 2015 Wałach siwa/160 F: ECOSSE
M: PALIXODIA
Brak 616POL15008685T
84.

95

QUINN V Duński Koń Gorącokrwisty POL 2014 wałach gniada/168 F: Quebec
M: Chick
Brak 208333201403199
85.

74

RAINBOW DASH M WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Ramona / Skaner-A
K021596 616007610082012
86.

107

ROCK STAR SP POL 2013 Wałach gniada F: Radeberger / Ramiro Z
M: Roxana Waro / Robin II Z
K026225 616999530253913
87.

65

SANDERO HOLST POL 2015 wałach gniada/. F: Sandro Boy
M: Bahia I / Clearway
LKPZJ/9208/20 DE421000095315
88.

46

SHADOW KOŃ WESTFALSKI POL 2013 wałach ciemnogniada/163 F: Contendro II
M: La Bonne I
Brak DE 441410889713
89.

38

SORENTO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Sunshine / Saganek
K028061 61600960018
90.

72

SUNBIRD XX POL 2013 ogier kasztanowata/167 F: Roulette
M: Segasta/Special Power
K026663 616POL13008106T
91.

82

TACO BLUE WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Chatender /
M: Toscania / Abke
K025721 616007610061614
92.

104

TAJFUN WLKP POL 2005 Wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
K020834 POL007520050705
93.

93

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
Brak 616007520052211
94.

41

TEDDY BEAR SP POL 2011 wałach gniada/170 F: -
M: -
K024194 616999530285711
95.

113

TIBA TINKER POL 2012 Klacz kara/mk: F: bonifire
M: tinkie
brak
96.

28

TORNADO KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
97.

67

TUBLIN SP POL 2008 Wałach gniada/167 F: Makker
M: Tancerka
brak brak
98.

58

TUNDRA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/165 F: Pokrant /
M: Tiramisu /
brak 009600192706
99.

33

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
100.

56

VERONA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: V Diaverdo / Verdi
K021492 616009510343512
101.

21

VYŠNIA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K028188 LTU008860012011
102.

90

WEKTOR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
103.

36

WIARADO SP POL 2014 Ogier kara/170 F: Clavius
M: Witara
K025899 616009640053814
104.

97

YOUNG RALPH SP POL 2012 Wałach srokata/kuc:146 F: nn
M: nn
brak brak
105.

48

ZAFIRA SP POL 2011 klacz siwa/mk:156 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
Rider Club
Competition
Prize
Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
60
SUM:
60.00
Bajan Zuzanna KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
60
40
SUM:
100.00
Fiwek Aleksandra Wojewódzki KJ Lublin SJ Zawieprzyce
30
SUM:
30.00
Gordon Wiktoria LKS Nadwiślanin Kwidzyn
40
SUM:
40.00
Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
30
SUM:
30.00
Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
100
50
SUM:
150.00
Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
80
SUM:
80.00
Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
80
250
SUM:
330.00
Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
200
SUM:
200.00
Ruszkowska Zuzanna Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
100
SUM:
100.00
Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
100
150
SUM:
250.00
Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
50
SUM:
50.00
Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
30
150
SUM:
180.00
Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
150
SUM:
150.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
70
70
250
SUM:
390.00
Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
30
100
200
200
SUM:
530.00
Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
SUM:
200.00
Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
30
SUM:
30.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30
SUM:
30.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiak Maja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
VERONA (56)
2020-10-10
11
2020-10-10
6
60
2020-10-11
7
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-10-10
16
2020-10-10
26
2020-10-11
9
2020-10-11
15
Babiarz Ewa
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KARBON (54)
2020-10-10
21
2020-10-11
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
CO BOY (61)
2020-10-10
9
2020-10-10
21
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
16
2020-10-11
16
2020-10-10
19
2020-10-10
16
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
12
2020-10-11
9
2020-10-10
6
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
3
2020-10-11
11
Bajan Zuzanna
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2020-10-10
14
2020-10-10
7
2020-10-11
9
2020-10-11
6
60
SANDERO (65)
2020-10-10
8
2020-10-10
2020-10-11
4
40
2020-10-11
12
Bedliński Andrzej
OSK Nowy Ciechocinek
2020-10-10
20
2020-10-10
22
2020-10-11
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
14
2020-10-11
13
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych
2020-10-10
11
2020-10-10
2020-10-11
24
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
Bińczak Aleksandra
brak
DEBSONA (24)
2020-10-10
19
2020-10-10
2020-10-11
2
2020-10-11
Blandzi Antonina
Szkoła Jazdy Konnej BartTeam
DRATIGA (53)
2020-10-10
27
2020-10-10
23
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-10-10
1
2020-10-10
4
2020-10-11
1
2020-10-11
16
Czajkowska Marta
KS Leśne Team
PROTON (109)
2020-10-11
2020-10-11
Drański Wojciech
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2020-10-10
1
2020-10-11
1
Dudkowska Monika
KJ Stajnia Szyldak
SORENTO (38)
2020-10-10
10
2020-10-10
Fiwek Aleksandra
Wojewódzki KJ Lublin SJ Zawieprzyce
2020-10-11
5
30
2020-10-11
Fras Magdalena
Stajnia Szyldak
NEMO (80)
2020-10-10
1
2020-10-10
18
Gabriel Lena
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
LEONIE (71)
2020-10-10
23
2020-10-10
1
2020-10-11
1
2020-10-11
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-10-11
2020-10-11
Gordon Wiktoria
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ROCK STAR (107)
2020-10-11
13
2020-10-11
20
2020-10-10
4
40
2020-10-10
14
Grabińska Weronika
Vita Sport Brachlewo
DEBIUT (5)
2020-10-11
23
2020-10-11
Grycman Daria
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-11
Horyd Wiktoria
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-10-10
15
2020-10-10
17
2020-10-11
14
2020-10-11
Jelińska Marianna
Brak
KRAKEN (55)
2020-10-11
2020-10-11
Kaiser Nadia
bpk
ETNA (108)
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-11
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
LIBERTY K (101)
2020-10-11
19
2020-10-11
7
30
HEROS-A (102)
2020-10-11
1
2020-10-11
25
Kapuścińska Natalia
Brak
KAPUERA (81)
2020-10-11
1
2020-10-11
5
2020-10-11
Karbowska Natalia
Klub Jeździecki Wyjątkowi - Siemiany
TUNDRA (58)
2020-10-11
2020-10-11
TIBA (113)
2020-10-11
2020-10-11
Kielar Laura
Bpk
ATENA (94)
2020-10-11
20
2020-10-11
1
Koper Dominika
JKS u Robsonów
TORNADO (28)
2020-10-10
1
2020-10-10
1
2020-10-11
1
2020-10-11
21
Koszkiewicz Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
SHADOW (46)
2020-10-10
17
2020-10-10
Kotecka Aleksandra
KJ Stajnia Szyldak
PRINCE (39)
2020-10-10
21
2020-10-10
13
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2020-10-10
10
2020-10-10
2
100
2020-10-11
3
50
2020-10-11
22
Kozań Malwina
KJ G-Ride Team
2020-10-10
2020-10-10
8
Kozłowska Agnieszka
JKS Rywal Grudziądz
DAFNE G (17)
2020-10-11
31
2020-10-11
12
Kożuch Aniela
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2020-10-10
7
2020-10-11
1
2020-10-11
2020-10-10
23
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
2020-10-10
19
2020-10-10
3
2020-10-11
4
80
2020-10-11
5
Kurzeja Zuzanna
Bpk
CALIMENA (100)
2020-10-11
26
2020-10-11
17
Lamek Natalia
Pomorska Liga Jeździecka
2020-10-10
16
2020-10-10
15
2020-10-11
10
2020-10-11
14
Leszczyńska Lena
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2020-10-10
1
2020-10-10
12
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
17
2020-10-11
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
2020-10-10
4
80
2020-10-10
1
250
Lodowski Oskar
St. KJ G-Ride Team
2020-10-10
25
2020-10-10
18
2020-10-10
2020-10-10
Machnik Zuzanna
KJ Wyjątkowi Siemiany
2020-10-11
4
2020-10-11
21
Maciejewska Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LASCARI (110)
2020-10-10
22
2020-10-10
Moskal Marta
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
DRAKA (89)
2020-10-10
1
2020-10-10
3
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
21
2020-10-11
20
Mularska Julia
BPK
KRIMA (51)
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-11
Murawska Nikola
BPK
QUINN V (95)
2020-10-11
29
2020-10-11
31
Murawski Jakub
Bpk
PASTRA (96)
2020-10-11
1
2020-10-11
1
Nabożna Amelia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2020-10-10
8
2020-10-10
2020-10-11
7
2020-10-11
2020-10-10
23
2020-10-10
30
2020-10-11
30
2020-10-11
26
Najdowska Patrycja
2Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2020-10-10
1
2020-10-11
1
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
MORWA (8)
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-11
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SUNBIRD (72)
2020-10-10
20
2020-10-10
2020-10-11
22
2020-10-11
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-10-10
20
2020-10-10
2020-10-11
22
2020-10-11
7
Olszewski Marcin
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
KARAT (2)
2020-10-10
18
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ERAGON (23)
2020-10-10
22
2020-10-10
Olszewski Marcin
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
KARAT (114)
2020-10-11
2020-10-11
Pawłowska Adela
Bez Przynależności Klubowej
PASJA (50)
2020-10-10
9
2020-10-10
Pawłowska Julia
brak
NARNIA (19)
2020-10-10
14
2020-10-11
18
Piotrowska Wiktoria
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
HAGRIDA (68)
2020-10-10
1
2020-10-10
23
2020-10-11
26
2020-10-11
21
Pipczyńska Julia
Ludowy klub Sportowy Nadwiślanin
TUBLIN (67)
2020-10-10
27
2020-10-10
29
2020-10-11
33
2020-10-11
1
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy
VYŠNIA (21)
2020-10-10
21
2020-10-10
1
2020-10-11
1
2020-10-11
21
FENIKS (47)
2020-10-10
1
2020-10-10
1
2020-10-11
1
2020-10-11
13
Radgowska Natalia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WEKTOR (90)
2020-10-10
2
2020-10-11
8
2020-10-11
2020-10-10
1
Reksa Roksana
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
BAHARTA (26)
2020-10-10
2020-10-10
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
MARKUS (25)
2020-10-10
2020-10-10
7
2020-10-11
1
200
2020-10-11
9
Ruszkowska Zuzanna
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
DIARAVELL (106)
2020-10-10
13
2020-10-10
13
2020-10-11
19
2020-10-11
3
100
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (22)
2020-10-10
3
100
2020-10-10
6
2020-10-11
2
150
2020-10-11
4
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
10
2020-10-11
Smolarska Roksana
Pomorska LJ w Dziemianach
NARNIA (19)
2020-10-10
3
50
2020-10-11
20
Sobiechowska Agnieszka
Brak
2020-10-11
2020-10-11
Sowińska-Walczak Alicja
bbk
2020-10-10
1
2020-10-10
1
2020-10-11
1
2020-10-11
1
Suchecka Grażyna
Niezrzeszona
2020-10-11
6
2020-10-11
Święcka Monika
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ZAFIRA (48)
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-11
NEVILLE (49)
2020-10-11
11
2020-10-10
5
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
Syrowska Maria
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-10-10
24
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
15
2020-10-11
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
IBIZA (42)
2020-10-10
6
30
2020-10-10
2
150
Szatkowski Kacper
Klub Jeździecki Polonez
PASJA (86)
2020-10-11
2020-10-11
Szostak Iga
KL Polonez
2020-10-11
18
2020-10-11
21
MILANO (78)
2020-10-11
17
2020-10-11
3
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (87)
2020-10-10
23
2020-10-10
12
2020-10-11
8
2020-10-11
15
Szpinak Natalia
KS LEŚNE TEAM
DRESZCZYK (111)
2020-10-11
26
2020-10-11
1
Szukała Michał
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
TANGO (93)
2020-10-11
2020-10-11
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (105)
2020-10-10
1
2020-10-10