Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie
JARUŻYN k/ Bydgoszczy, 20.09.2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 22:26:14
2020-09-18 22:13:05
Agata Włodarczyk RAYA 53
  • 1x ZR/N4/regionalny
  • 1x ZR/N5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 22:06:47
2020-09-18 22:01:15
Sandra Strzelecka FALL IN LOVE
  • 1x ZT/P1/towarzyski
  • 1x ZT/P2/towarzyski
  • 1x RUNDA/P (T)/towarzyska
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 21:05:00
2020-09-18 21:03:23
Victoria Głogowska KAPRIOLA
  • 1x ZR/L1/regionalny
  • 1x ZR/L3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 18:48:31
2020-09-18 17:16:23
Julia Sikora AMUR
  • 2x ZT*/PK/Pierwszy Krok Debiuty (czworobok 20x40) - dla najmłodszych :)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 16:21:00
2020-09-18 16:00:13
Natalia Stogowska DIAMANTINA
  • 1x ZT/L1/towarzyski
  • 1x ZT/L3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 16:20:57
2020-09-18 15:34:48
Adrianna Bartoszewska QUENTIN
  • 1x ZR/N4/regionalny
  • 1x ZR/N5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 12:50:16
2020-09-18 12:50:08
Nicole Tarnowska HEFAJSTOS
  • 1x ZT/L1/towarzyski
  • 1x ZT/L3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 07:51:50
2020-09-18 00:13:35
Michalina Matuszak KRYSZTAŁ J
  • 1x ZR/N4/regionalny
  • 1x ZR/N5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:32:22
2020-09-17 19:16:29
Julia Grochowska GRAFIK
  • 1x ZR/P1/regionalny
  • 1x ZR/P2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (R)/regionalna
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:32:18
2020-09-17 18:36:45
Julia Kopczyńska ARES
  • 1x ZR/P1/regionalny
  • 1x ZR/P2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (R)/regionalna
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:32:15
2020-09-17 18:30:00
Zuzanna Baranowska DEMON
  • 1x ZR/P1/regionalny
  • 1x ZR/P2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (R)/regionalna
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:32:11
2020-09-17 18:28:52
Żurek Oliwia ROXI
  • 1x ZR/L1/regionalny
  • 1x ZR/L3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:32:07
2020-09-17 18:27:55
Izabella Chojnowska GREK
  • 1x ZT/L1/towarzyski
  • 1x ZT/L3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:49:39
2020-09-17 10:39:40
Weronika Gąsiorowska CARMEN
  • 1x ZT/L1/towarzyski
  • 1x ZT/L3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:49:35
2020-09-17 10:34:55
Weronika Gąsiorowska DIEGO
  • 1x ZT/L1/towarzyski
  • 1x ZT/L3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 09:23:48
2020-09-17 09:22:43
Iga Rybkiewicz DIMROY
  • 1x ZT/L1/towarzyski
  • 1x ZT/L3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 22:01:07
2020-09-16 20:54:42
Marcelina Kacprzak CORSSO
  • 1x ZR/*L1-RK/dodatkowy (20x40)
  • 1x ZR/*L2-RK/dodatkowy (20x40)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 13:24:53
2020-09-16 12:50:39
Larysa Lewandowska CARAVAGIO
  • 1x ZR/P1/regionalny
  • 1x ZR/P2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (R)/regionalna
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 11:37:04
2020-09-16 11:33:58
Natalia Chuderewicz ARKADIO
  • 1x ZR/N4/regionalny
  • 1x ZR/N5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:08:05
2020-09-16 09:55:20
Joanna Ośmiałowska PORTOS
  • 1x ZR/N4/regionalny
  • 1x ZR/N5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 20:42:03
2020-09-15 20:22:08
Danuta Waleron SAYURI
  • 2x ZT*/PK/Pierwszy Krok Debiuty (czworobok 20x40) - dla najmłodszych :)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 15:15:24
2020-09-15 15:11:32
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x ZR/P1/regionalny
  • 1x ZR/P2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (R)/regionalna
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 15:15:14
2020-09-15 15:11:02
Aneta Gierszewska BERGS (EX AAD)
  • 1x ZR/*P6/dodatkowy (20x40)
  • 1x ZR/*P4/dodatkowy (20x40)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 11:56:48
2020-09-15 08:32:25
Julia Kinstler HARY
  • 1x ZR/L1/regionalny
  • 1x ZR/L3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 11:55:17
2020-09-14 08:54:06
Agnieszka Kozłowska DAFNE G
  • 1x ZT*/PK/Pierwszy Krok Debiuty (czworobok 20x40) - dla najmłodszych :)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:02:34
2020-09-13 23:16:56
Zuzanna Sołtysińska LOOK AT ME
  • 1x ZT/L1/towarzyski
  • 1x ZT/L3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:02:29
2020-09-13 22:54:04
Anita Parzyńska AVANTI
  • 1x ZR/N4/regionalny
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 15:34:11
2020-09-13 12:50:05
Maja Miecielska KORONA
  • 1x ZR/L1/regionalny
  • 1x ZR/L3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 10:11:56
2020-09-13 06:54:25
Joanna Piotrowska TORNADO
  • 1x ZT/P1/towarzyski
  • 1x ZT/P2/towarzyski
  • 1x RUNDA/P (T)/towarzyska
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 10:11:50
2020-09-12 16:06:50
Angelika Kolarz SUERTE
  • 1x ZR/P1/regionalny
  • 1x ZR/P2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (R)/regionalna
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 10:11:46
2020-09-12 14:57:06
Zofia Lewandowska PASCAL S
  • 1x ZT/L1/towarzyski
  • 1x ZT/L3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 11:47:50
2020-09-11 22:26:10
Paulina Lubińska ARMANI
  • 1x ZT/L1/towarzyski
  • 1x ZT/L3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 17:12:47
2020-09-11 14:38:39
Agata Gietka FOLLOW ME
  • 1x ZR/N4/regionalny
  • 1x ZR/N5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-11 17:12:41
2020-09-11 10:54:54
Rozalia Tomczak FÜRST SUNSHINE II
  • 1x ZR/L1/regionalny
  • 1x ZR/L3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 11:41:51
2020-09-09 10:10:33
Jakub Walewski LA COEUR DE LA MEER
  • 1x ZR/P1/regionalny
  • 1x ZR/P2/regionalny
  • 1x RUNDA/P (R)/regionalna
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 22:14:45
2020-09-08 21:02:44
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 1x ZR/N4/regionalny
  • 1x ZR/N5/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-08 22:14:38
2020-09-08 20:08:36
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x ZR/*CC2/dodatkowy
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 18:22:42
2020-09-07 16:31:16
Monika Wasik-Laskowska OLIVER LAKE
  • 1x ZT/P1/towarzyski
  • 1x ZT/P2/towarzyski
  • 1x RUNDA/P (T)/towarzyska
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 11:45:43
2020-09-04 19:10:57
Hanna Bagniewska DONNA PRIMA
  • 1x ZR/C1/regionalny
  • 1x ZR/C2/regionalny
  • 1x RUNDA/C/regionalna
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 18:18:42
2020-09-04 13:30:30
Natalia Mikołajczak HIMERA
  • 1x ZR/L1/regionalny
  • 1x ZR/L3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 18:18:39
2020-09-04 12:05:16
Karolina Sztylka BRAND M
  • 1x ZR/C1/regionalny
  • 1x ZR/C2/regionalny
  • 1x RUNDA/C/regionalna
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 18:18:35
2020-09-04 11:40:23
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x ZR/C1/regionalny
  • 1x ZR/C2/regionalny
  • 1x RUNDA/C/regionalna
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
brak
2. Baranowska Zuzanna KJ Classic
S
O031877
3. Bartoszewska Adrianna Klub Jeździecki Equistars
S
O021069
4. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
5. Chojnowska Izabella BPK kuj-pom
S
brak
6. Chuderewicz Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
Brak
7. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (MJ.)
O035160
8. Gąsiorowska Weronika brak
1999 (MJ.)
brak
9. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
10. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
11. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
12. Głogowska Victoria kj stajnia jarużyn
2018 (Mł.)
brak
13. Grochowska Julia KJ Grodno Dwór
2002 (J.)
O046629
14. Kacprzak Marcelina Kj stajnia jaruzyn
2009 (Mł.)
Brak
Brak
15. Kinstler Julia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
Brak
16. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (J.)
O034083
17. Kopczyńska Julia KJ Classic
2000 (MJ.)
O046137
18. Kozłowska Agnieszka JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O040774
19. Lewandowska Larysa KJ Equistars
2003 (J.)
O036921
20. Lewandowska Zofia Zaplątani w końskich grzywach
2009 (Mł.)
Brak
21. Lubińska Paulina brak
S
brak
22. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
23. Matuszak Michalina KJ Stajnia Jarużyn
1999 (MJ.)
O032624
24. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
25. Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O025456
26. Oliwia Żurek KJ Classic
2005 (JM.)
O057591
27. Parzyńska Anita Klub Jeździecki Golden Dream
S
O026528
28. Piotrowska Joanna Zaplątani w Końskich Grzywach
S
0
O
29. Rybkiewicz Iga brak
2004 (J.)
brak
30. Sikora Julia Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (Mł.)
Brak
31. Sołtysińska Zuzanna Grodno Dwór
S
brak
32. Strzelecka Sandra Bpk
S
Brak
33. Tarnowska Nicole Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeźdźiecki
S
O024375
34. Waleron Danuta BPK kuj-pom
S
Brak
35. Walewski Jakub Kj Grodno Dwór
brak
36. Wasik-Laskowska Monika JKS Rywal
S
O023493
37. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

39

AMUR Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Auenhof’s Allstar
M: Eva
Brak DE 455-6780071-12
2.

33

ARES WLKP POL 2010 Wałach inna F: Adiutant
M: Astra
K020331
3.

24

ARKADIO Szlachetna Pólkrew POL 2009 Wałach gniada/172 F: HIMEN
M: Arkadią
Brak 616009520165609
4.

11

ARMANI SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Turbud Alino
M: Aida
brak 616009520085116
5.

6

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
K019651 616009520025811
6.

16

AVANTI SP POL 2007 Wałach gniada/180 F: Denar
M: Adaptacja
K025841 616009610185007
7.

20

BERGS (EX AAD) KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:135 F: NN
M: NN
K030221 B0128926S
8.

7

BLACK PEARL R HANOWERSKA POL 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Beluga
M: Euterpe
K025486 Brak
9.

2

BRAND M SP POL 2005 wałach skarogniada/171 F: Grand De La Cour han
M: Bafuria sp/Bas wlkp
K013192 616009520001805
10.

25

CARAVAGIO SP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Alek
M: Centuria
K028432 616009520074414
11.

29

CARMEN SP POL 2001 klacz siwa// F: Elvis
M: Calanda
/ /
12.

26

CORSSO KUC WALIJSKI POL 2000 wałach siwa/kuc:128 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
13.

18

DAFNE G TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz gniada/167 F: Concord
M: Dumka
Brak 616999530111616
14.

32

DEMON TYP SZLACH. POL 2009 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K027553 616999610316309
15.

38

DIAMANTINA WLKP POL 2009 klacz ciemnogniada/168 F: Rubin
M: Dobrynka po Wiking
brak 616007520013809
16.

28

DIEGO SF POL 2013 wałach gniada/173 F: /
M: /
/ /
17.

27

DIMROY SP POL 2010 wałach gniada/- F: Nimroy
M: Drawelta
brak 616009530315910
18.

4

DONNA PRIMA HAN POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: Don Primero
M: Way o Way
brak DE 431310348706
19.

41

FALL IN LOVE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada F: Liguster
M: Francja
Brak
20.

10

FOLLOW ME OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Farbenspiel, westf.
M: Well Done, han./ Weltmeyer, han.
K027001 DE433330899415
21.

9

FÜRST SUNSHINE II OLD GER 2015 wałach kara/169 F: FÜRST ROMANCIER
M: SUNSHINE
K030015 DE433330219915
22.

34

GRAFIK MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach ciemnogniada/178 F: Bartnik
M: Gaja
K013137 POL006510089707
23.

30

GREK WLKP POL 2007 Wałach gniada/167 F: GIACOMO
M: GRETA
KO27952
24.

19

HARY FRYZYJSKA POL 2014 wałach kara/Brak F: Faraon
M: Houkje Wijke R.
Brak 616014530129914
25.

36

HEFAJSTOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Rulon
M: Himala
Brak 616007610197715
26.

3

HIMERA SP POL 2013 klacz kasztanowata/165 F: Santiego
M: Hipoteka
K023219 616009520055913
27.

1

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
K021711 616009660474011
28.

40

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
BRAK
29.

15

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
K026471 616009520047813
30.

35

KRYSZTAŁ J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Kanada
K020298 616009520054411
31.

8

LA COEUR DE LA MEER OLDENBURSKA POL 2012 wałach kasztanowata/181 F: Coupé d’Or
M: Levinsky
brak DE 418180183612
32.

17

LOOK AT ME Bawarski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz gniada/178 F: Lord Luigi H
M: Rapunzel
brak DE 443430038412
33.

21

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
K027761 HUN M FR100170000
34.

5

OLIVER LAKE SP POL 2008 wałach kara/167 F: Baskir - Castilio
M: Odrina - Czandor/Graf Stepp
brak POL009640030408
35.

12

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Pasja
616009590104309 Brak
36.

23

PORTOS WLKP POL 2000 Wałach siwa F: BAS
M: PRERIA
K005351
37.

37

QUENTIN OLDENBURSKA GER 2013 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Delphi
K024085
38.

42

RAYA 53 HAN POL 2006 Klacz kasztanowata/176 F: Royal Blend
M: Wienje
Brak
39.

31

ROXI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/171 F: TURBUD ALINO
M: RABKA
K029651 616009520066516
40.

22

SAYURI HAFLINGER POL 2015 klacz izabelowata/mk:142 F: Amstrat
M: Safira
Brak Nn
41.

13

SUERTE HANOVER DEU 2009 Wałach ciemnogniada/172cm F: Souvenir
M: Wanja
KO18999 DE431316602009
42.

14

TORNADO NN LTU 2014 Wałach gniada/163 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
Rider Club
Competition
Prize
Bartoszewska Adrianna Klub Jeździecki Equistars
200
SUM:
200.00
Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
250
SUM:
250.00
Gietka Agata KJ Młyńska Struga
300
SUM:
300.00
Masłowska Olga JKS Rywal
350
SUM:
350.00
Walewski Jakub Kj Grodno Dwór
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bagniewska Hanna
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2020-09-20
2
2020-09-20
2
2020-09-20
2
Baranowska Zuzanna
KJ Classic
DEMON (32)
2020-09-20
7
2020-09-20
7
2020-09-20
7
Bartoszewska Adrianna
Klub Jeździecki Equistars
QUENTIN (37)
2020-09-20
2
2020-09-20
2
2020-09-20
2
200
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2020-09-20
3
2020-09-20
3
2020-09-20
3
Chojnowska Izabella
BPK kuj-pom
GREK (30)
2020-09-20
1
2020-09-20
5
2020-09-20
4
Chuderewicz Natalia
Klub Jeździecki Equistars
ARKADIO (24)
2020-09-20
7
2020-09-20
5
2020-09-20
6
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (6)
2020-09-20
1
Gąsiorowska Weronika
brak
DIEGO (28)
2020-09-20
8
2020-09-20
6
2020-09-20
7
CARMEN (29)
2020-09-20
3
2020-09-20
3
2020-09-20
3
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2020-09-20
1
2020-09-20
1
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
NÓTA (21)
2020-09-20
1
2020-09-20
1
2020-09-20
1
250
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2020-09-20
1
2020-09-20
1
2020-09-20
1
300
Głogowska Victoria
kj stajnia jarużyn
2020-09-20
5
2020-09-20
5
2020-09-20
5
Grochowska Julia
KJ Grodno Dwór
GRAFIK (34)
2020-09-20
4
2020-09-20
2
2020-09-20
4
Kacprzak Marcelina
Kj stajnia jaruzyn
CORSSO (26)
2020-09-20
1
2020-09-20
1
Kinstler Julia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
HARY (19)
2020-09-20
1
2020-09-20
1
2020-09-20
1
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
SUERTE (13)
2020-09-20
2
2020-09-20
4
2020-09-20
3
Kopczyńska Julia
KJ Classic
ARES (33)
2020-09-20
6
2020-09-20
5
2020-09-20
5
Kozłowska Agnieszka
JKS Rywal Grudziądz
DAFNE G (18)
2020-09-20
3
Lewandowska Larysa
KJ Equistars
2020-09-20
5
2020-09-20
6
2020-09-20
6
Lewandowska Zofia
Zaplątani w końskich grzywach
2020-09-20
6
2020-09-20
8
2020-09-20
8
Lubińska Paulina
brak
ARMANI (11)
2020-09-20
6
2020-09-20
7
2020-09-20
6
Masłowska Olga
JKS Rywal
2020-09-20
1
2020-09-20
1
2020-09-20
1
350
Matuszak Michalina
KJ Stajnia Jarużyn
2020-09-20
5
2020-09-20
4
2020-09-20
4
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
KORONA (15)
2020-09-20
3
2020-09-20
2
2020-09-20
2
Mikołajczak Natalia
JKS Rywal Grudziądz
HIMERA (3)
2020-09-20
2
2020-09-20
3
2020-09-20
3
Oliwia Żurek
KJ Classic
ROXI (31)
2020-09-20
4
2020-09-20
4
2020-09-20
4
Parzyńska Anita
Klub Jeździecki Golden Dream
AVANTI (16)
2020-09-20
4
Piotrowska Joanna
Zaplątani w Końskich Grzywach
TORNADO (14)
2020-09-20
2
2020-09-20
2
2020-09-20
2
Rybkiewicz Iga
brak
DIMROY (27)
2020-09-20
5
2020-09-20
4
2020-09-20
5
Sikora Julia
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
AMUR (39)
2020-09-20
2
2020-09-20
Sołtysińska Zuzanna
Grodno Dwór
2020-09-20
2
2020-09-20
1
2020-09-20
1
Strzelecka Sandra
Bpk
2020-09-20
1
2020-09-20
1
2020-09-20
1
Tarnowska Nicole
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeźdźiecki
2020-09-20
3
2020-09-20
2
2020-09-20
2
Waleron Danuta
BPK kuj-pom
SAYURI (22)
2020-09-20
1
2020-09-20
Walewski Jakub
Kj Grodno Dwór
2020-09-20
3
2020-09-20
3
2020-09-20
2
150
Wasik-Laskowska Monika
JKS Rywal
2020-09-20
3
2020-09-20
3
2020-09-20
3
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
RAYA 53 (42)
2020-09-20
5
2020-09-20
6
2020-09-20
5

Number of Riders: 37

Number of Horses: 42

The sum of prizes: 1 250.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl