Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Towarzyskie Zawody w skokach przez przeszkody
KANIEWO k/ Włocławka, 04.10.2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 13:03:26
2020-10-03 11:59:09
Oliwia Kręcicka OLIMPIA
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 22:16:36
2020-10-02 22:13:09
Adam Czyżnielewski HOLENDER
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:55:26
2020-10-02 20:54:59
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/do 105 cm. - dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:55:22
2020-10-02 20:54:39
Agata Włodarczyk AZJA
  • 2x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:55:18
2020-10-02 20:49:13
Barbara Charysz FREJA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 4a/KUCE/handicapowy (gr A,B -50 cm) - dwufazowy art. 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:55:12
2020-10-02 17:42:42
Julia Biernacka MAX
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm – dokładności – art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:55:07
2020-10-02 17:41:21
Natalia Ryczkowska RAFANTA
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm – dokładności – art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:54:56
2020-10-02 17:40:53
Joanna Karmińska HAJDUK J
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/do 105 cm. - dwufazowy art. 274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:54:53
2020-10-02 17:40:23
Alicja Hermanowska TWISTER
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm – dokładności – art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:54:48
2020-10-02 17:39:48
Amelia Depczyńska KOSTARYKA
  • 1x 3/Mini LL/do 60 cm – dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:54:44
2020-10-02 17:39:12
Laura Orłowska ARABELLA
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm – dokładności – art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:54:40
2020-10-02 17:38:31
Katarzyna Rekowska LEGAT
  • 1x 3/Mini LL/do 60 cm – dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:54:35
2020-10-02 17:24:44
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/do 105 cm. - dwufazowy art. 274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 20:54:31
2020-10-02 16:52:49
Amelie Kruppa SOKRATES
  • 2x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-02 10:10:21
2020-10-02 08:00:05
Wiktoria Ferszka TESSA
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 21:26:47
2020-10-01 20:33:07
Maja Lewandowska RAINBOW DASH
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm – dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 4a/KUCE/handicapowy (gr A,B -50 cm) - dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 21:26:45
2020-10-01 20:28:19
Natalia Zielińska DOUGAL
  • 2x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 20:18:47
2020-10-01 20:16:27
Aleksandra Marszalkowska ASTRIT ROSE
  • 2x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 20:18:44
2020-10-01 20:12:31
Maria Dzioba HURAGAN
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/do 105 cm. - dwufazowy art. 274.1.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 20:18:37
2020-10-01 20:12:05
Adam Buława ROXAVEL III
  • 2x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 20:18:34
2020-10-01 19:24:37
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 4/KUCE/handicapowy (gr A,B -50 cm.;gr C,D -70 cm) - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 20:18:29
2020-10-01 19:23:59
Katarzyna Piątek CZARODZIEJ
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 14:47:14
2020-10-01 14:07:24
Liwia Gąsiorowska CELINE
  • 2x 3/Mini LL/do 60 cm – dokładności – art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 14:47:12
2020-10-01 14:06:46
Karina Falkowska SHEHANA
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 13:46:38
2020-10-01 10:30:10
Anna Nowak-Zająkała TOMICOR
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/do 105 cm. - dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 13:46:33
2020-10-01 10:29:42
Anna Nowak-Zająkała TESSA
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:16:28
2020-10-01 08:41:53
Pola Nadarzewska ANBAJ DU ROUET
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:16:23
2020-10-01 08:40:59
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x 4/KUCE/handicapowy (gr A,B -50 cm.;gr C,D -70 cm) - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 09:16:19
2020-10-01 06:59:49
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 12:29:07
2020-09-29 12:11:48
Blanka Nowakowska ITAKA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 19:01:08
2020-09-29 09:10:59
Luiza Włodkowska SEKRET
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:55:41
2020-09-28 23:11:11
Nina Włodkowska BLANKA
  • 1x 3/Mini LL/do 60 cm – dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 4/KUCE/handicapowy (gr A,B -50 cm.;gr C,D -70 cm) - dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:55:37
2020-09-28 23:10:29
Kalina Kowalczyk BLANKA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-29 09:55:34
2020-09-28 16:31:06
Wanessa Bączkowska ITAKA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi) - dokładności – art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 14:04:27
2020-09-28 12:36:47
Lena Komorowska ITAKA
  • 1x 2/DK/Drugi krok (wys. 30cm.) - dokładności – art. 238.1.1
  • 2x 4a/KUCE/handicapowy (gr A,B -50 cm) - dwufazowy art. 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 21:01:08
2020-09-27 15:57:11
Astrida Taranowska BELLO M
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/do 105 cm. - dwufazowy art. 274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-27 14:33:37
2020-09-27 07:44:34
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 4/KUCE/handicapowy (gr A,B -50 cm.;gr C,D -70 cm) - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 21:00:56
2020-09-24 20:42:18
Zuzanna Trocikowska LEMONIADA
  • 1x 5/LL/do 80 cm. - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 21:00:53
2020-09-24 20:38:03
Zuzanna Trocikowska RUBENS
  • 1x 6/L/do 100 cm. - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/do 105 cm. - dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 13:52:39
2020-09-23 13:42:55
Janina Wierzchowska PRINCESKA
  • 1x 3/Mini LL/do 60 cm – dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 4a/KUCE/handicapowy (gr A,B -50 cm) - dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 12:36:31
2020-09-22 19:52:38
Zofia Świst DAFI
  • 1x 3/Mini LL/do 60 cm – dokładności – art. 238.1.1
  • 1x 4a/KUCE/handicapowy (gr A,B -50 cm) - dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bączkowska Wanessa BPK kuj-pom
2012 (Mł.)
Brak
2. Biernacka Julia bpk
2006 (JM.)
brak
3. Buława Adam GKJ Bogucin
2003 (J.)
brak
4. Charysz Barbara Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2009 (Mł.)
Brak
5. Depczyńska Amelia bpk
2007 (JM.)
brak
6. Dzioba Maria GKJ Bogucin
2003 (J.)
O054131
7. Ferszka Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2002 (J.)
O041292
8. Gąsiorowska Liwia Bpk
2002 (J.)
Brak
9. Hermanowska Alicja brak
2004 (J.)
brak
10. Komorowska Lena bpk
2012 (Mł.)
Brak
11. Kowalczyk Kalina niezrzeszona
2011 (Mł.)
brak
12. Kręcicka Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
Brak
13. Kruppa Amelie none
none
14. Lewandowska Maja GKJ BOGUCIN
2009 (Mł.)
Brak
15. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
16. Marszalkowska Aleksandra Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (J.)
O038649
17. Nadarzewska Pola KJ Dilmar
2004 (J.)
O041483
18. Nowak-Zająkała Anna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
O012289
19. Nowakowska Blanka BPK kuj-pom
2010 (Mł.)
Brak
20. Orłowska Laura KJ Floret
2005 (JM.)
brak
21. Piątek Katarzyna CKJ Bonanza
2006 (JM.)
Brak
22. Rekowska Katarzyna KJ Floret
S
brak
23. Ryczkowska Natalia brak
2003 (J.)
brak
24. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
O046677
25. Trocikowska Zuzanna BPK kuj-pom
2006 (JM.)
brak
26. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
27. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
28. Włodkowska Luiza niezrzeszona
S
brak
29. Włodkowska Nina niezrzeszona
2009 (Mł.)
brak
30. Zielińska Natalia GKJ BOGUCIN
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

ANBAJ DU ROUET Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/165 F: Bajou Du Rouet
M: Andora
K015570 12454
2.

27

ARABELLA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz siwa F: Saganek
M: Ariana
brak
3.

35

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
K025236 616007610128112
4.

21

ASTRIT ROSE SP POL 2016 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999520000716
5.

34

AZJA SP POL 2016 klacz siwa/166 F: Konkret 2
M: Akacja
Brak 616009520016216
6.

7

BELLO M SP POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: FOR LEO
M: BRETONKA
K023619 616009520038212
7.

9

BLANKA KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
BRAK 616999580544312
8.

10

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
9.

16

CELINE KWPN NED 2007 klacz kasztanowata/165 F: Indorado
M: Whitney Velvet
Brak Brak
10.

17

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
brak 616007520114212
11.

2

DAFI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: Miriam
Brak Brak
12.

22

DOUGAL SP POL 2013 wałach gniada/164 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
13.

11

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Dalli
KO17093 POL013670148308
14.

33

FREJA KUC POL 2015 klacz ciemnokasztanowata/kuc:125 F: NN
M: NN
Brak 616 008 52 00759 19
15.

30

HAJDUK J WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/- F: Lotnik
M: Huta
K028064 -
16.

36

HOLENDER MAŁOPOLSKA POL 2001 wałach gniada/165 F: Divisor
M: Holandia
Brak 006590040401
17.

20

HURAGAN SP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L /
M: Harda Dusza /
K028071 616009520006011
18.

8

ITAKA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: Iryd
M: Jagora
Brak Brak
19.

28

KOSTARYKA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: Cyrus
M: Kalifornia
brak
20.

26

LEGAT WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach kasztanowata F: Libretto
M: Legumina
brak
21.

5

LEMONIADA Traken Wschod.prus POL 2004 klacz gniada/169 F: Ignam
M: Legumina
Brak 007600019604
22.

6

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Tupet
M: Lady Peggy
brak 616013670068215
23.

32

MAX MAŁOPOLSKA POL 2001 Wałach gniada F: First des termes
M: Maria
brak
24.

25

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
25.

18

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:136 F: Król Karo
M: N'lusi
Brak 616 013 60 02082 16
26.

37

OLIMPIA SP POL 2005 klacz kasztanowata/170 F: Arawel Waro
M: OLIWIA
Brak 0000000000000
27.

3

PRINCESKA PKW POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Porto
M: Prima po Monti
brak 616013610106611
28.

31

RAFANTA PKSP POL 2003 Klacz gniada F: Grosz
M: Ratina
brak
29.

23

RAINBOW DASH KUC POL 2013 klacz gniada/134 F: Stougjeshoeve Energy
M: Rózia
Brak 616013520071413
30.

19

ROXAVEL III SP POL 2006 Wałach gniada F: Aravel Waro /
M: Roxana Waro / Robin II Z
K012968
31.

4

RUBENS SP POL 2013 Wałach gniada/mk:154 F: Boeckmann`s Looping /
M: Rodezja /
brak 616009540102113
32.

1

SEKRET SP POL 2005 wałach kara/165 F: For Leo
M: Symfonia
brak POL009520111805
33.

15

SHEHANA KWPN GER 2016 klacz gniada/160 F: Kannan
M: Kashmira
Brak Xxx
34.

24

SOKRATES NONE POL 2005 gelding other/kuc:120 F: none
M: none
none none
35.

13

TESSA WLKP POL 2015 klacz gniada/168 F: Cordess
M: Topola
brak 616007520020415
36.

14

TOMICOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordial/ Colorado
M: Tomira/ Romualdo
K018437
37.

29

TWISTER TYP SZLACHETNY POL 2006 Wałach siwa F: nn
M: nn
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biernacka Julia
bpk
MAX (32)
2020-10-04
1
2020-10-04
Buława Adam
GKJ Bogucin
2020-10-04
5
2020-10-04
2020-10-04
3
100
Charysz Barbara
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
FREJA (33)
2020-10-04
2020-10-04
Depczyńska Amelia
bpk
2020-10-04
2020-10-04
2
100
Dzioba Maria
GKJ Bogucin
HURAGAN (20)
2020-10-04
2
200
2020-10-04
1
300
Ferszka Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
TESSA (13)
2020-10-04
4
Gąsiorowska Liwia
Bpk
CELINE (16)
2020-10-04
1
2020-10-04
Hermanowska Alicja
brak
TWISTER (29)
2020-10-04
6
2020-10-04
Komorowska Lena
bpk
ITAKA (8)
2020-10-04
2020-10-04
Kręcicka Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
OLIMPIA (37)
2020-10-04
12
2020-10-04
11
Lewandowska Maja
GKJ BOGUCIN
2020-10-04
2020-10-04
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (10)
2020-10-04
3
50
2020-10-04
6
Marszalkowska Aleksandra
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2020-10-04
2020-10-04
6
2020-10-04
9
Nadarzewska Pola
KJ Dilmar
2020-10-04
2020-10-04
Nowak-Zająkała Anna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
TESSA (13)
2020-10-04
13
TOMICOR (14)
2020-10-04
1
300
2020-10-04
2
200
Orłowska Laura
KJ Floret
2020-10-04
1
2020-10-04
Piątek Katarzyna
CKJ Bonanza
2020-10-04
7
2020-10-04
8
Rekowska Katarzyna
KJ Floret
LEGAT (26)
2020-10-04
7
2020-10-04
9
Ryczkowska Natalia
brak
RAFANTA (31)
2020-10-04
1
2020-10-04
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
2020-10-04
10
2020-10-04
5
Trocikowska Zuzanna
BPK kuj-pom
RUBENS (4)
2020-10-04
5
2020-10-04
4
2020-10-04
1
200
2020-10-04
4
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2020-10-04
1
2020-10-04
11
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
AZJA (34)
2020-10-04
10
2020-10-04
ARTERIA (35)
2020-10-04
7
2020-10-04
3
100
Włodkowska Luiza
niezrzeszona
SEKRET (1)
2020-10-04
Włodkowska Nina
niezrzeszona
BLANKA (9)
2020-10-04
1
2020-10-04
2
Zielińska Natalia
GKJ BOGUCIN
DOUGAL (22)
2020-10-04
8
2020-10-04
2020-10-04

Number of Riders: 30

Number of Horses: 37

The sum of prizes: 1 550.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl