Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Mistrzostwa Pomorza w Ujeżdżeniu
Halowe Mistrzostwa Pomorza, ZR i ZT - Barłomino 2020
BARŁOMINO, 23-25.10.2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-22 12:35:55
2020-10-22 09:50:25
Antonina Krzyżak DIAMOND DE LUXE
  • 1x Mł na kucu/L6RA/
  • 1x Mł na kucu/L1RA/
  • 1x WYNIKI/Mł na kucu/
  • 1x Mł na kucu/L2RA/
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 11:22:16
2020-10-20 11:09:03
Matylda Mroczkowska MINISTER
  • 1x JM na kucu/P6/
  • 1x JM na kucu/P3/
  • 1x WYNIKI/JM na kucu/
  • 1x JM na kucu/P4/
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 12:08:38
2020-10-19 11:55:42
Anna Hałasowska TOBI
  • 1x Junior/P1/
  • 1x Junior/P2/
  • 1x WYNIKI/Junior/
  • 1x Junior/P3/
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:26:39
2020-10-18 18:24:36
Emilia Jackowska DONNA LARRA P
  • 1x Junior/P1/
  • 1x Junior/P2/
  • 1x WYNIKI/Junior/
  • 1x Junior/P3/
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:24:46
2020-10-18 18:24:02
Matylda Cybula HAPPY FEET
  • 1x Senior/C1/
  • 1x Senior/C2/
  • 1x WYNIKI/Senior/
  • 1x Senior/C4/
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:24:25
2020-10-18 18:23:36
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x Junior/P1/
  • 1x Junior/P2/
  • 1x WYNIKI/Junior/
  • 1x Junior/P3/
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:24:18
2020-10-18 18:23:03
Aniela Ziółkowska FIRST WAIOWA
  • 1x Junior Mł./D1/
  • 1x Junior Mł./D2/
  • 1x WYNIKI/Junior Mł./
  • 1x Junior Mł./P2/
10 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:24:13
2020-10-18 18:22:01
Łukasz Walter DISCOVERY
  • 1x Senior/C1/
  • 1x Senior/C2/
  • 1x WYNIKI/Senior/
  • 1x Senior/C4/
9 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 18:24:01
2020-10-18 18:21:32
Anna Skrzeszewska-Walter FLAGGED BY DARK
  • 1x Senior/C1/
  • 1x Senior/C2/
  • 1x WYNIKI/Senior/
  • 1x Senior/C4/
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-18 03:15:07
2020-10-17 20:07:38
Amelia Gajewska ISALA
  • 1x Junior/P1/
  • 1x Junior/P2/
  • 1x WYNIKI/Junior/
  • 1x Junior/P3/
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 17:37:14
2020-10-17 15:03:28
Wiktoria Sagan JILLZ
  • 1x Senior/C1/
  • 1x Senior/C2/
  • 1x WYNIKI/Senior/
  • 1x Senior/C4/
6 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 17:37:10
2020-10-16 23:40:27
Dobrosława Wysokińska WOHLKLANG U
  • 1x Junior/P1/
  • 1x Junior/P2/
  • 1x WYNIKI/Junior/
  • 1x Junior/P3/
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 17:37:05
2020-10-16 23:39:56
Estera Stosik FLAMENCO
  • 1x Junior Mł./D1/
  • 1x Junior Mł./D2/
  • 1x WYNIKI/Junior Mł./
  • 1x Junior Mł./P2/
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 17:23:37
2020-10-16 14:33:21
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x Senior/C1/
  • 1x Senior/C2/
  • 1x WYNIKI/Senior/
  • 1x Senior/C4/
3 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 16:28:27
2020-10-10 14:15:10
Wiktoria Celińska - Spodar LA' MARCEL
  • 1x JM na kucu/P6/
  • 1x JM na kucu/P3/
  • 1x WYNIKI/JM na kucu/
  • 1x JM na kucu/P4/
2 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 16:28:24
2020-10-10 14:14:43
Lena Kobylska JACKY 35
  • 1x Mł na kucu/L6RA/
  • 1x Mł na kucu/L1RA/
  • 1x WYNIKI/Mł na kucu/
  • 1x Mł na kucu/L2RA/
1 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 16:28:21
2020-10-10 14:14:03
Eliza Butowska ROGER
  • 1x Junior Mł./D1/
  • 1x Junior Mł./D2/
  • 1x WYNIKI/Junior Mł./
  • 1x Junior Mł./P2/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Butowska Eliza Pegaz Reda
2005 (JM.)
O053222
2. Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049341
3. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (J.)
O031264
4. Gajewska Amelia Pegaz Reda
2004 (J.)
Brak
5. Hałasowska Anna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2003 (J.)
O038944
6. Jackowska Emilia KJ AS Dream
2002 (J.)
O033660
7. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (Mł.)
O053219
8. Krzyżak Antonina Majestic Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
brak
9. Miotke Oliwia KJ Pegaz Reda
2002 (J.)
O034998
10. Sagan Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
1999 (MJ.)
O021737
11. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
12. Stosik Estera Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O051731
13. Walter Łukasz KJ AS Dream
S
O015025
14. Wysokińska Dobrosława KJ Pegaz Reda
2004 (J.)
Brak
15. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

214

ARCTIC MONKEY R SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Night Carry
M: Arkadia
K029760 616009530069516
2.

205

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
K019651 616009520025811
3.

11

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/. F: Cancoon / Colman
M: Barbara / Dżamir
K021172 616007550143411
4.

223

BOSTWANA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Barbur
M: Birża
brak 616009610048211
5.

219

BREVIS IPSA M. WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/173 F: Concord
M: Bochemia
Brak brak
6.

211

CARAVAGIO SP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Alek
M: Centuria
K028432 616009520074414
7.

225

CELESTIAL CHRIST HANOWERSKA GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Christ
M: Finesse
K025121
8.

209

CHARMING HANOWER POL 2014 Wałach kara/172 F: Charmeur
M: Warena
K024718 DE 431436808214
9.

224

CONSYLIARE SP POL 2015 wałach siwa/173 F: NN
M: NN
Brak Brak
10.

16

DIAMOND DE LUXE Deutsche Reit Pony GER 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Don Pedro
M: Po Oakley
Brak Brak
11.

9

DISCOVERY HANOWER POL 2008 wałach ciemnogniada/180 F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
K012337 .
12.

3

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: Donnerfee
K018161 616009670108410
13.

221

DONATELLO DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: .
M: .
Brak .
14.

13

DONNA LARRA P SP POL 2006 Klacz gniada F: Larron
M: Dunka
K014490 POL009610152606
15.

208

EPIZOD KUC POL 2004 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
K017782 POL999600234504
16.

227

EULALIA ANDALUZ POL 2009 klacz siwa/mk:160 F: Esclavo XLII
M: Elegida
Brak 616014530166909
17.

215

FANTASTA SP POL 2007 Wałach gniada/151 F: DARWIN
M: FANY
K028039 POL 009530244607
18.

220

FERRY STRONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/. F: Undigo
M: Anais van Wiko / Special D
K023652 528003201009574
19.

212

FILOU HL Polski Koń Szlachetny POL 2004 wałach gniada/165 F: Las Minas
M: Flori
brak 009600064504
20.

10

FIRST WAIOWA OLDENBURSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/. F: Furst Fugger / Furst Heinrich
M: Way o Way / Walt Disney I
K018099 DE433331779610
21.

8

FLAGGED BY DARK WESTFALSKA POL 2012 Wałach inna/. F: Furst Fugger /Furst Heinrich
M: Sandro Hit
K020221 DE441411560711
22.

4

FLAMENCO HANOWERSKA POL 2010 Wałach kasztanowata/. F: First boy
M: Romina
Brak .
23.

200

FOLLOW ME OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Farbenspiel, westf.
M: Well Done, han./ Weltmeyer, han.
K027001 DE433330899415
24.

206

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
25.

12

HAPPY FEET KWPN POL 2012 Wałach gniada/170 F: Rousseau / Ferro
M: Bostrade / Jazz
K021822
26.

207

HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:130 F: De Gorde Ree Now Or Never
M: Heeterveen Twickel’s Julia
Brak 528017021200773
27.

213

I'PANTER SP POL 2003 wałach kasztanowata/170 F: Wolf's Panter
M: Irada
K029759 POL009540074503
28.

7

ISALA KWPN POL 2013 Klacz gniada F: Negro
M: Ballerina II
Brak
29.

2

JACKY 35 GRP POL 1997 Wałach bułana/kuc: F: VICTORIAS ORNAT
M: WINDROSE
brak
30.

6

JILLZ KWPN NED 2014 Wałach gniada/173 F: Johnson
M: Zitina / Painted Black
K024717 528003201403772
31.

218

KARONA OLD GER 2010 klacz ciemnogniada/170 F: Christ
M: K-Rubine
K026810 Brak
32.

210

LA' MARCEL KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harley
M: Lawa
K024100
33.

15

MINISTER MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Jantar
M: Miłka
Brak Brak
34.

228

MINISTER MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach siwa/150 F: Jantar
M: Miłka
brak 616 006 53 02129 05
35.

222

NIKITA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/166 F: Festiwal
M: Nemezis
brak 616007610056310
36.

217

NOBELSTERN HAFLINGER POL 2004 gelding palomino/kuc:145 F: Nobel
M: Melissa
brak DE 437-3780314-04
37.

226

PALOMIDAS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/165 F: Hipoidas
M: Parleza
brak -
38.

216

REMATADO PRE POL 2009 stallion black/165 F: Belio
M: Lancera XIV
brak UELN 724015090252147
39.

1

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen
M: Rozeda
K016493 POL 009520132305
40.

204

TERA QUICK Kłusak Francuski POL 2007 klacz ciemnogniada/158 F: Jasmin de Flore
M: Kienne / And Arifant
K028327 07318337K
41.

14

TOBI MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach siwa/158 F: Tofik
M: Tunia
Brak Bark
42.

203

WARRIOR GRAND FSTF SP POL 2006 Wałach siwa/174 F: Don Argentinus
M: Water Lilly / Rubin Royal
LKPZJ/2479/17 616009600313306
43.

5

WOHLKLANG U HANOWERSKA GER 2002 Wałach kasztanowata/. F: Wolkentanz
M: Wally
DE431319105202
Rider Club
Competition
Prize
Cybula Matylda KJ AS Dream
700
SUM:
700.00
Hałasowska Anna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
400
SUM:
400.00
Jackowska Emilia KJ AS Dream
600
SUM:
600.00
Miotke Oliwia KJ Pegaz Reda
500
SUM:
500.00
Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
700
SUM:
700.00
Walter Łukasz KJ AS Dream
1000
SUM:
1000.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Butowska Eliza
Pegaz Reda
ROGER (1)
2020-10-23
3
2020-10-24
3
2020-10-25
3
2020-10-25
3
Celińska - Spodar Wiktoria
KJ Pegaz Reda
2020-10-23
1
2020-10-24
1
2020-10-25
1
2020-10-25
1
Cybula Matylda
KJ AS Dream
BESSIE (11)
2020-10-23
1
2020-10-24
1
2020-10-25
1
2020-10-25
1
700
2020-10-23
3
2020-10-24
4
2020-10-25
5
2020-10-25
4
Gajewska Amelia
Pegaz Reda
ISALA (7)
2020-10-23
4
2020-10-24
4
2020-10-25
4
2020-10-25
4
Hałasowska Anna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
TOBI (14)
2020-10-23
3
2020-10-24
3
2020-10-25
3
2020-10-25
3
400
Jackowska Emilia
KJ AS Dream
2020-10-23
2
2020-10-24
2
2020-10-25
2
2020-10-25
2
600
Kobylska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2020-10-23
1
2020-10-24
1
2020-10-25
1
2020-10-25
1
Krzyżak Antonina
Majestic Nowy Dwór Wejherowski
2020-10-23
2
2020-10-24
2
2020-10-25
2
2020-10-25
2
Miotke Oliwia
KJ Pegaz Reda
2020-10-23
5
2020-10-24
3
2020-10-25
3
2020-10-25
3
500
Sagan Wiktoria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
JILLZ (6)
2020-10-23
4
2020-10-24
5
2020-10-25
4
2020-10-25
5
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2020-10-23
2
2020-10-24
2
2020-10-25
2
2020-10-25
2
700
Stosik Estera
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2020-10-23
2
2020-10-24
2
2020-10-25
1
2020-10-25
2
Walter Łukasz
KJ AS Dream
2020-10-23
1
2020-10-24
1
2020-10-25
1
2020-10-25
1
1000
Wysokińska Dobrosława
KJ Pegaz Reda
2020-10-23
2020-10-24
2020-10-25
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
2020-10-23
1
2020-10-24
1
2020-10-25
2
2020-10-25
1

Number of Riders: 15

Number of Horses: 43

The sum of prizes: 3 900.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl