Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
165 ACCEPTED 2020-12-02 05:30:14
2020-12-02 00:03:19
Natalia Chołuj ROSSA NOIRE A-Z
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
164 ACCEPTED 2020-12-02 05:30:09
2020-12-01 23:31:31
Filip Lewicki KELDITA
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
163 ACCEPTED 2020-12-02 05:30:04
2020-12-01 23:29:50
Filip Lewicki FEDERACJA S
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
162 ACCEPTED 2020-12-01 22:14:04
2020-12-01 22:13:32
Nadia Rogozińska PRINCESSE DU PRIOLET
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
161 ACCEPTED 2020-12-01 22:13:58
2020-12-01 22:09:24
Piotr Bąk LACRIMA
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
160 ACCEPTED 2020-12-01 22:13:54
2020-12-01 21:28:38
Lena Płoszaj CANNABIS DE LUX
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
159 ACCEPTED 2020-12-01 22:13:49
2020-12-01 20:50:23
Marta Józefowicz DON CICCIO
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
158 ACCEPTED 2020-12-01 22:13:42
2020-12-01 20:47:25
Marta Józefowicz WHISPER
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
157 ACCEPTED 2020-12-01 22:13:29
2020-12-01 20:43:18
Hanna Kaczmarczyk HANNIBAL
  • 2x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
156 ACCEPTED 2020-12-01 22:13:24
2020-12-01 20:32:43
Anna Janka TISJAN
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
155 ACCEPTED 2020-12-01 22:13:20
2020-12-01 19:55:47
Ania Kulpa JAMAJKA
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
154 ACCEPTED 2020-12-01 22:13:15
2020-12-01 19:16:31
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
153 ACCEPTED 2020-12-01 17:58:46
2020-12-01 17:03:32
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
152 ACCEPTED 2020-12-01 17:58:43
2020-12-01 16:57:12
Nadia Skrzypczyńska MONTANA P
  • 1x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
151 ACCEPTED 2020-12-01 17:58:40
2020-12-01 11:14:05
Marcelina Maciejewska KROPELKA
  • 2x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
150 ACCEPTED 2020-12-01 17:58:37
2020-12-01 10:57:11
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 10_R/CC/zwykły art. 238.2.1, regionalny
149 ACCEPTED 2020-12-01 17:58:34
2020-12-01 10:56:29
Maria Buzała QUADRO Z
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
148 ACCEPTED 2020-12-01 17:58:30
2020-12-01 10:52:40
Kinga Lewandowska DIAMOND TAQUITTA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
147 ACCEPTED 2020-12-01 07:01:23
2020-12-01 05:51:18
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
146 ACCEPTED 2020-12-01 07:01:13
2020-12-01 05:50:13
Marta Birk GANDIS
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
145 ACCEPTED 2020-11-30 21:57:10
2020-11-30 21:56:52
Liliana Tabaka HARA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
144 ACCEPTED 2020-11-30 21:57:06
2020-11-30 21:55:45
Anna Połczyńska STAYERHOF’S RUFINA
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
143 ACCEPTED 2020-11-30 21:56:50
2020-11-30 21:54:02
Klara Fanslau STAYERHOF’S RUFINA
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
142 ACCEPTED 2020-11-30 21:06:06
2020-11-30 21:05:12
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
141 ACCEPTED 2020-11-30 21:06:03
2020-11-30 21:04:26
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
140 ACCEPTED 2020-11-30 21:05:59
2020-11-30 21:03:13
Pola Nadarzewska ANBAJ DU ROUET
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
139 ACCEPTED 2020-11-30 21:05:56
2020-11-30 21:02:20
Pola Nadarzewska CERRANA S
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
138 ACCEPTED 2020-11-30 20:27:32
2020-11-30 20:26:11
Marta Gapska WHY NOT
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
137 ACCEPTED 2020-11-30 20:27:27
2020-11-30 20:25:25
Marta Gapska BINGO 192
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
136 ACCEPTED 2020-11-30 20:27:20
2020-11-30 19:09:20
Klaudia Kamińska LIBERTY K
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
135 ACCEPTED 2020-11-30 20:27:16
2020-11-30 19:04:05
Maria Baranowicz MARINA
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
134 ACCEPTED 2020-11-30 20:27:12
2020-11-30 17:04:20
Wiktoria Pyrzyńska JENEFER W
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
133 ACCEPTED 2020-11-30 20:27:08
2020-11-30 17:03:03
Amelia Niedźwiecka LIVELY TWENTY
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
132 ACCEPTED 2020-11-30 12:14:08
2020-11-30 10:50:20
Julia Wojtalik LA COSTA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
131 ACCEPTED 2020-11-30 12:14:05
2020-11-30 09:51:30
Maja Dąbrowska TAMARYSZEK
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
130 ACCEPTED 2020-11-30 12:14:01
2020-11-30 09:48:21
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
129 ACCEPTED 2020-11-30 12:13:58
2020-11-30 09:46:56
Paulina Laskowska AVATAR S
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
128 ACCEPTED 2020-11-30 12:13:53
2020-11-30 07:43:40
Aneta Gierszewska KILIMANDŻARO
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
127 ACCEPTED 2020-11-30 01:36:40
2020-11-29 22:56:18
Tomasz Dobek DIANA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
126 ACCEPTED 2020-11-30 01:36:36
2020-11-29 22:39:53
Oliwia Ziółkowska I-KATAR
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
125 ACCEPTED 2020-11-30 01:36:29
2020-11-29 22:06:21
Weronika Żurawska LAGO DI LUGANO
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
124 ACCEPTED 2020-11-30 01:36:23
2020-11-29 21:55:11
Katarzyna Tobiszewska BALOU BOMBANCE
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
123 ACCEPTED 2020-11-30 01:36:17
2020-11-29 21:18:48
Urszula Dorna L-SIMBA
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
122 ACCEPTED 2020-11-30 01:36:12
2020-11-29 21:05:22
Natalia Jabłońska CARRUSO
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
121 ACCEPTED 2020-11-30 01:36:07
2020-11-29 20:40:22
Julka Jagodzińska WICHEREK
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
120 ACCEPTED 2020-11-30 01:36:03
2020-11-29 20:28:56
Karolina Strzelecka WIATEREK
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
119 ACCEPTED 2020-11-30 01:35:56
2020-11-29 19:33:25
Błażej Kubiak SIMBA
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
118 ACCEPTED 2020-11-30 01:35:47
2020-11-29 19:32:48
Andrii Pozdniakov MAROS 6
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
117 ACCEPTED 2020-11-30 01:34:42
2020-11-29 19:01:48
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
116 ACCEPTED 2020-11-29 17:37:42
2020-11-29 17:32:40
Zbigniew Szrejder L CALVADOS SON
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
115 ACCEPTED 2020-11-29 17:37:39
2020-11-29 17:32:10
Julia Wiese LILIOM J KISS
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
114 ACCEPTED 2020-11-29 12:07:04
2020-11-29 10:38:01
Wiktoria Koterwa WIDAM
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
113 ACCEPTED 2020-11-29 09:34:01
2020-11-29 00:01:05
Daniel Zielinski QUIDAM'S NOBLESSE
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 10_R/CC/zwykły art. 238.2.1, regionalny
112 ACCEPTED 2020-11-28 20:12:07
2020-11-28 19:48:24
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
111 ACCEPTED 2020-11-28 20:12:03
2020-11-28 15:30:36
Oliwia Ziółkowska GREEN LIGHT M
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
110 ACCEPTED 2020-12-01 17:58:24
2020-11-28 12:48:30
Marcin Matelski QUINTESS CHIN
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
109 ACCEPTED 2020-11-28 14:00:05
2020-11-28 12:48:13
Daria Olech MICKEY
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
108 ACCEPTED 2020-11-28 13:59:54
2020-11-28 12:47:49
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
107 ACCEPTED 2020-11-28 13:59:50
2020-11-28 12:45:49
Wiktoria Twarowska SAMURAJ
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
106 ACCEPTED 2020-11-28 13:59:39
2020-11-28 11:24:17
Maja Żalikowska ALFA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
105 ACCEPTED 2020-11-28 07:57:27
2020-11-27 20:50:34
Antoni Wiśniewski CHACCO STERN
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
104 ACCEPTED 2020-11-28 07:57:23
2020-11-27 20:45:04
Zuzanna Morawska HIROCCO
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
103 ACCEPTED 2020-11-28 07:57:19
2020-11-27 20:44:33
Agata Kowalik CAYENNE
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
102 ACCEPTED 2020-11-28 07:57:15
2020-11-27 20:43:52
Rafał Perlikowski FABIOLA
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
101 ACCEPTED 2020-11-28 07:57:11
2020-11-27 20:43:13
Mirosława Gdaniec RIVANDER
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
100 ACCEPTED 2020-11-28 07:57:06
2020-11-27 20:42:12
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
99 ACCEPTED 2020-11-28 07:57:02
2020-11-27 20:41:36
Rafał Perlikowski K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
98 ACCEPTED 2020-11-28 07:56:55
2020-11-27 20:39:42
Lena Mianowana LOTKA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
97 ACCEPTED 2020-11-28 07:56:51
2020-11-27 20:39:00
Antonina Hoffmann ARAGANO
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
96 ACCEPTED 2020-11-28 07:56:44
2020-11-27 20:37:53
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
95 ACCEPTED 2020-11-28 07:56:41
2020-11-27 20:37:14
Maja Drobny FAMORKUS
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
94 ACCEPTED 2020-11-28 07:56:37
2020-11-27 20:36:50
Maja Antczak GINGERBREAD RED WINE Z
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
93 ACCEPTED 2020-11-27 18:01:39
2020-11-27 17:42:06
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
92 ACCEPTED 2020-11-27 18:01:37
2020-11-27 17:08:26
Paulina Wołowska GENEROUS
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
91 ACCEPTED 2020-11-27 18:01:32
2020-11-27 09:36:32
Lena Grygiel DEMETRIA
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
90 ACCEPTED 2020-11-27 02:00:40
2020-11-27 00:59:58
Karolina Bruzdowska QUERENTINO
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
89 ACCEPTED 2020-11-27 02:00:32
2020-11-26 22:13:34
Marcel Soforek FIELO VAN DE LAFELDERBERG
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
88 ACCEPTED 2020-11-27 02:00:21
2020-11-26 22:12:56
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
87 ACCEPTED 2020-11-27 02:00:14
2020-11-26 15:40:23
Karolina Leper GENEROUS
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
86 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:48
2020-11-26 12:20:59
Zuzanna Ciecholewska ANTARES S
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
85 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:45
2020-11-26 12:20:22
Zofia Ciecholewska SOLARIS
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
84 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:42
2020-11-26 11:46:07
Martyna Jach FIONA
  • 1x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
83 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:38
2020-11-26 11:44:29
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
82 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:35
2020-11-26 11:43:51
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
81 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:32
2020-11-26 11:43:26
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
80 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:28
2020-11-26 11:42:57
Oliwia Jach CHABLIS
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
79 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:25
2020-11-26 11:42:24
Michalina Jach RIWIERA
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
78 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:22
2020-11-26 11:41:56
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
77 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:19
2020-11-26 10:50:47
Weronika Brodzińska WALTER
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
76 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:16
2020-11-26 10:47:13
Marta Brodzińska WALTER
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
75 ACCEPTED 2020-11-26 15:28:12
2020-11-26 10:33:14
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
74 ACCEPTED 2020-11-26 02:22:46
2020-11-26 02:02:32
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
73 ACCEPTED 2020-11-26 02:22:43
2020-11-26 02:01:59
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 10_R/CC/zwykły art. 238.2.1, regionalny
72 ACCEPTED 2020-11-26 00:32:39
2020-11-25 22:15:55
Kaja Piotrowicz CHELSEA’S MISS
  • 1x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
71 ACCEPTED 2020-11-24 20:23:53
2020-11-24 20:19:56
Wiktoria Rochowicz JUWENALIA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
70 ACCEPTED 2020-11-24 20:23:49
2020-11-24 18:21:25
Natalia Grela REWIA
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
69 ACCEPTED 2020-11-30 12:13:48
2020-11-24 08:04:31
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
68 ACCEPTED 2020-11-24 09:36:56
2020-11-23 22:16:52
Nina Andrzejewska PIRAMIDA
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
67 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:59
2020-11-23 17:49:42
Martyna Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
66 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:53
2020-11-23 17:49:26
Julia Pawłowicz LUPINUS
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
65 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:50
2020-11-23 16:47:54
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
64 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:46
2020-11-23 15:55:19
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
63 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:42
2020-11-22 20:54:09
Matthias Vulsteke CHELLO Z
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
62 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:39
2020-11-22 20:53:32
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
61 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:34
2020-11-22 20:48:29
Natalia Rogowska DACJA
  • 2x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
60 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:31
2020-11-22 20:43:28
Nadia Malerowicz HULTAJ
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
59 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:28
2020-11-22 20:40:19
Wiktoria Chylińska KOLORADO
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
58 ACCEPTED 2020-11-26 00:32:35
2020-11-22 20:36:45
Aleksandra Galas HAZA
  • 2x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
57 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:21
2020-11-22 20:35:43
Hanna Wódkiewicz KRAKERS
  • 2x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
56 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:18
2020-11-22 20:35:03
Grzegorz Perzyński HONESTY
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
55 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:15
2020-11-22 20:34:42
Nikola Orlikowska KSIĘŻNICZKA
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
54 ACCEPTED 2020-11-23 20:42:11
2020-11-22 20:34:10
Zofia Weynert MYSZKA
  • 2x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
53 ACCEPTED 2020-11-22 17:22:24
2020-11-21 22:41:05
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
52 ACCEPTED 2020-11-22 17:22:21
2020-11-21 22:40:49
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
51 ACCEPTED 2020-11-22 17:22:17
2020-11-21 19:50:41
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
50 ACCEPTED 2020-11-21 19:15:23
2020-11-21 18:35:27
Marta Moskal DRAKA
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
49 ACCEPTED 2020-11-21 19:15:17
2020-11-21 18:35:10
Aniela Kożuch PRETTY SCHILLA
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
48 ACCEPTED 2020-11-21 19:15:13
2020-11-21 12:02:56
Zofia Lewandowska PASCAL S
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
47 ACCEPTED 2020-11-21 11:33:26
2020-11-21 09:21:16
Justyna Łopato FIGHTING JACK S
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
46 ACCEPTED 2020-11-21 11:33:23
2020-11-20 23:53:09
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
45 ACCEPTED 2020-11-21 11:33:19
2020-11-20 23:52:46
Aleksandra Łapińska WALIA
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
44 ACCEPTED 2020-11-20 21:47:07
2020-11-20 21:28:45
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
43 ACCEPTED 2020-11-20 21:47:03
2020-11-20 21:28:20
Małgorzata Zubrycka PEPE
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
42 ACCEPTED 2020-11-20 21:06:41
2020-11-20 21:06:21
Oliwia Wierzbowska BARCA L
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
41 ACCEPTED 2020-11-20 21:06:35
2020-11-20 21:05:50
Oliwia Wierzbowska ISAIDE OF HERITAGE Z
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
40 ACCEPTED 2020-11-20 21:05:29
2020-11-20 21:04:49
Oliwia Wierzbowska CHICHA MINT
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
39 ACCEPTED 2020-11-20 21:05:25
2020-11-20 21:04:15
Oliwia Wierzbowska G-CALLOTA
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
38 ACCEPTED 2020-11-20 20:26:55
2020-11-20 18:39:30
Zofia Baranowicz KAPSEL
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
37 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:56
2020-11-20 18:32:24
Patrycja Kop MIESZKO
  • 1x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
36 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:52
2020-11-20 18:24:39
Maciej Borys DEEP LOVE S
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
35 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:47
2020-11-20 18:23:27
Alicja Kozłowska KARO
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
34 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:43
2020-11-20 18:22:21
Zofia Białkowska HOLLY
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
33 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:39
2020-11-20 18:22:00
Carmen Ittermann BRYZA
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
32 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:36
2020-11-20 18:21:41
Oliwia Białkowska NICOLA
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
31 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:32
2020-11-20 18:21:04
Lena Dobiszewska HEAVEN
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
30 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:27
2020-11-20 18:19:49
Olga Rodziak RONDO’S BLACK BOY
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
29 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:24
2020-11-20 18:17:53
Nadia Rodziak MUFINKA
  • 2x 1_T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
28 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:20
2020-11-20 18:16:58
Zuzanna Misiorna KANESA
  • 2x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
27 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:16
2020-11-20 18:15:41
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
26 ACCEPTED 2020-11-20 18:35:12
2020-11-20 11:46:05
Aleksandra Serocka LAGO DI LUGANO
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
25 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:55
2020-11-19 19:22:34
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
24 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:51
2020-11-19 19:22:12
Maja Miecielska DIAMENTINO
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
23 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:46
2020-11-19 19:21:36
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 10_R/CC/zwykły art. 238.2.1, regionalny
22 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:38
2020-11-19 17:16:52
Zuzanna Michalczak KALI
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
21 ACCEPTED 2020-11-19 23:36:33
2020-11-19 17:16:20
Amelia Frasz PESTKA
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
20 ACCEPTED 2020-11-19 15:02:19
2020-11-19 12:29:42
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
19 ACCEPTED 2020-11-27 18:01:26
2020-11-19 11:15:16
Zuzanna Golicka BRATISLAVIA
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
18 ACCEPTED 2020-11-19 15:02:12
2020-11-19 11:09:12
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
17 ACCEPTED 2020-11-19 00:06:53
2020-11-18 20:41:24
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
16 ACCEPTED 2020-11-19 00:06:48
2020-11-18 20:37:27
Matylda Błaszkiewicz LUCKY BALOU
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
15 ACCEPTED 2020-11-18 19:27:22
2020-11-18 16:49:25
Oliwia Dalbiak CALETTO DE REVEL
  • 2x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
14 ACCEPTED 2020-11-18 10:03:22
2020-11-18 09:57:52
Aneta Borowska ROXETTE
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
13 ACCEPTED 2020-11-18 10:03:17
2020-11-18 07:32:20
Aleksandra Hulisz CORMINT'S LADY
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
12 ACCEPTED 2020-11-17 17:56:36
2020-11-17 17:17:52
Lena Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4_R/KUCE/handicapowy (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
11 ACCEPTED 2020-11-17 17:56:33
2020-11-17 16:55:31
Kinga Rzepka SHERIDAN
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
10 ACCEPTED 2020-11-17 17:56:30
2020-11-17 13:31:40
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
9 ACCEPTED 2020-11-17 17:56:26
2020-11-17 12:39:34
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
8 ACCEPTED 2020-11-16 20:03:30
2020-11-16 19:35:04
Daniel Olszanowski MACHORKA
  • 2x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
7 ACCEPTED 2020-11-16 18:39:20
2020-11-16 18:27:15
Oliwia Dura TOFFI
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
6 ACCEPTED 2020-11-16 17:39:03
2020-11-16 17:09:38
Sławomir Ciuruś CHARISTEAS
  • 1x 5_T/LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
5 ACCEPTED 2020-11-16 11:14:15
2020-11-16 10:25:46
Iga Drzycimska SZOGUN
  • 2x 4a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2, B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
4 ACCEPTED 2020-11-16 11:14:12
2020-11-16 08:37:14
Natalia Sienkiewicz A-CORAZÓN KW
  • 1x 2_T/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.)
  • 1x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
3 ACCEPTED 2020-11-16 11:14:08
2020-11-15 23:53:50
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 1x 6_R/L/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
2 ACCEPTED 2020-11-16 11:14:02
2020-11-15 20:21:50
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 7_R/P/zwykły – art. 238.2.1, regionalny
  • 1x 8_R/N/zwykły z natychmiastową rozgrywką o nagrodę firmy REMTOR – art. 238.2.2, regionalny
1 ACCEPTED 2020-11-15 18:05:24
2020-11-15 18:03:42
Maja Lutomska PUNTO
  • 2x 3_T/Mini LL/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl