Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach
Solec Kujawski, 13-14.05.2017

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
127 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 22:50:11
2017-05-11 22:49:35
Józefina Siałkowska KALILA J
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 22:40:18
2017-05-11 22:37:56
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 22:34:06
2017-05-11 22:31:03
Marcelina Detmer GOLDEN GIRL
  • 1x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
124 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 21:56:50
2017-05-11 21:51:06
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 20:18:23
2017-05-11 20:11:07
Roksana Wielicka FULEDA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 19:58:36
2017-05-11 19:50:41
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 18:45:44
2017-05-11 18:42:22
Julia Kasprzyk ARIA
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
120 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 18:15:46
2017-05-11 18:14:52
Kinga Kozłowska ALABAMA
  • 2x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
119 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 17:52:37
2017-05-11 17:50:23
Maja Antczak MILI
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny
118 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 17:25:08
2017-05-11 17:18:45
Agata Kowalik PRETTY WOMAN
  • 2x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 10/mini LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 11/LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
117 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 17:24:43
2017-05-11 17:13:40
Rafał Perlikowski ZWINNA
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/C/zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 17:24:26
2017-05-11 17:13:01
Rafał Perlikowski FAMORKUS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 17:24:07
2017-05-11 17:09:01
Sławomir Ciuruś DESIRE
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 17:06:04
2017-05-11 17:04:15
Eliza Konopińska CELESTA
  • 2x 11/LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 15:57:32
2017-05-11 15:48:55
Marcin Matelski FEMME WV
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/dwufazowy art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 15:57:10
2017-05-11 15:48:33
Marcin Matelski LUGANO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
111 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 14:52:10
2017-05-11 14:49:00
Dominika Osińska EMIR
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
110 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 14:51:55
2017-05-11 14:48:33
Dominika Osińska TAMIZA
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
109 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 14:29:09
2017-05-11 14:21:57
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 14:28:50
2017-05-11 14:21:00
Jan Kałabun SENATOR CASSINI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 14:28:32
2017-05-11 14:20:27
Anna Hadrysiak CZAKO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 14:28:15
2017-05-11 14:15:35
Agnieszka Olech NIFAR FT
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny
  • 2x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
105 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 13:58:46
2017-05-11 13:58:30
Nicole Tarnowska DON GIOVANNI
  • 1x 11/LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
104 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 13:58:30
2017-05-11 13:56:31
Daria Olech ATTILA LANDAIS
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 20:17:57
2017-05-11 13:51:36
Patrycja Nowakowska AVATAR
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
102 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 13:57:46
2017-05-11 13:45:01
Angelika Ojczenasz CASQUELL
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 13:57:30
2017-05-11 13:44:05
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 13:57:11
2017-05-11 13:43:28
Angelika Ojczenasz GEORGIA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
99 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 12:22:18
2017-05-11 12:07:51
Aleksander Komorek NESKA
  • 1x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
98 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 12:21:53
2017-05-11 12:07:26
Tomasz Olszewski FUNNY BOY
  • 2x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
97 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 10:54:49
2017-05-11 10:35:18
Wiktoria Putz ASPENA
  • 2x 11/LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 10:27:22
2017-05-11 10:20:59
Martyna Gerke BERSANTA
  • 2x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
95 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 10:27:07
2017-05-11 10:20:26
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 10:26:51
2017-05-11 10:19:54
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 10:26:33
2017-05-11 09:29:52
Natalia Sienkiewicz CZANTORIA
  • 2x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 10:26:19
2017-05-11 09:25:09
Renata Wójcik-Matelska CONCORD DE COEUR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 10:25:53
2017-05-11 09:24:43
Renata Wójcik-Matelska NEVILLE S
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 10:25:30
2017-05-11 09:23:42
Renata Wójcik-Matelska LE COU COU
  • 1x 8/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/CC/zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 10:25:15
2017-05-11 09:23:16
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 10:24:57
2017-05-11 09:22:06
Weronika Kaniewska DAY DREAM II "S"
  • 1x 8/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/CC/zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 10:24:39
2017-05-11 09:21:47
Renata Wójcik-Matelska DIVA
  • 2x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 01:03:53
2017-05-10 23:50:00
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 01:03:29
2017-05-10 23:49:31
Agata Włodarczyk UNIQUE
  • 2x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 01:03:08
2017-05-10 23:35:51
Anna Bieńkowska SZOGUN
  • 2x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 22:00:18
2017-05-10 21:47:23
Maja Wolny SONATA N
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:36:25
2017-05-10 21:24:57
Maja Życka TANCERZ
  • 1x 10/mini LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 2x 11/LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:36:05
2017-05-10 21:19:50
Tomasz Olszewski SUMMER DREAM
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:35:45
2017-05-10 21:18:20
Tomasz Olszewski CERRANA S
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:35:28
2017-05-10 21:00:01
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 2x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
78 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:34:35
2017-05-10 20:59:19
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/C/zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:34:09
2017-05-10 20:50:36
Katarzyna Wisłocka ZIRUSA H
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:33:51
2017-05-10 20:48:34
Jakub Pszczółkowski FALOSTYNA
  • 1x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:33:29
2017-05-10 20:48:10
Roksana Przybysz NARNIA
  • 1x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:32:54
2017-05-10 20:47:43
Agnieszka Lisewska CZARODZIEJ
  • 1x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:32:25
2017-05-10 20:47:19
Krzysztof Kulpa BELLO M
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
72 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:31:54
2017-05-10 20:46:32
Krzysztof Kulpa ENRICO
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
71 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:31:27
2017-05-10 20:46:01
Maja Drobny ENRICO
  • 1x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:30:57
2017-05-10 20:45:12
Maja Drobny NIWKA
  • 1x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
69 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 10:23:56
2017-05-10 20:43:29
Sandra Skwarczyńska KASJER
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 21:29:59
2017-05-10 20:31:44
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 20:08:30
2017-05-10 20:06:07
Maria Buzala CHOOPER'S CREEK
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 17:34:36
2017-05-10 17:24:14
Martyna Sobieraj MALTA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny
65 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 17:34:19
2017-05-10 17:12:56
Katarzyna Kubiak COLUMBUS 64Z
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
  • 1x 11/LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 2x 12/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 21:55:25
2017-05-10 15:48:56
Mateusz Ruskowski NEOVISTO 3
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 16:32:42
2017-05-10 15:43:36
Mateusz Ruskowski READY FOR PLEASURE
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 16:32:28
2017-05-10 15:41:36
Mateusz Ruskowski STAKOPEIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 16:32:12
2017-05-10 15:41:09
Mateusz Ruskowski RABIOSA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 16:31:52
2017-05-10 15:32:23
Emilia Grabiec JOKER
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 14:43:10
2017-05-10 14:08:51
Aleksandra Szostek WILIAM S
  • 2x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
  • 2x 11/LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 12/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 10:27:34
2017-05-10 09:48:16
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 10:27:21
2017-05-10 09:47:55
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 08:00:55
2017-05-10 06:31:57
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 10/mini LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 2x 11/LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:12:19
2017-05-09 22:03:28
Zuzanna Sobek MEDRESA
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 19:18:47
2017-05-09 18:41:02
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
  • 2x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 17:39:18
2017-05-09 17:26:13
Mikołaj Chilewski QUIBOR
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 17:05:25
2017-05-09 17:20:30
Mikołaj Chilewski TISJAN
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 17:04:35
2017-05-09 17:20:06
Mikołaj Chilewski DOUBLE DIAMOND
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 16:07:52
2017-05-09 15:42:20
Andrzej Bedliński ROSOMAK
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:20:04
2017-05-09 09:54:29
Daniel Zieliński QUIDAM'S NOBLESSE
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 08:31:26
2017-05-09 08:25:58
Agata Gietka ARPEGGIO
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 08:25:14
2017-05-09 08:15:07
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 1x 10/mini LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 11/LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 12:52:08
2017-05-09 07:37:10
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 08:01:42
2017-05-09 07:36:49
Marta Gapska CADILLAC
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 08:01:15
2017-05-09 07:01:31
Zofia Ciecholewska FUNNY BOY
  • 2x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 11:38:33
2017-05-09 07:01:03
Zofia Ciecholewska ESPRIT
  • 2x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 08:00:49
2017-05-08 23:11:59
Zuzanna Łukasiak NEVILLE II S
  • 2x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 11/LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 08:00:35
2017-05-08 23:11:34
Zuzanna Łukasiak DAVINELL Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 08:00:24
2017-05-08 23:11:07
Zuzanna Łukasiak BY THE WAY
  • 1x 8/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/C/zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 08:00:11
2017-05-08 23:01:52
Oliwia Ziółkowska I-KATAR
  • 2x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 09:51:58
2017-05-08 19:57:56
Maria Grott IRLANDIA
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 12/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 19:59:38
2017-05-08 19:34:06
Dominik Kozłowski BEL ESPRIT
  • 2x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 18:58:36
2017-05-08 17:51:19
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 16:28:25
2017-05-08 14:08:18
Renata Kotkiewicz NASZA MI
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 16:28:52
2017-05-08 14:07:38
Renata Kotkiewicz RABKA
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 13:38:58
2017-05-08 13:28:42
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 2x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 13:03:46
2017-05-08 12:43:08
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 13:03:36
2017-05-08 12:42:35
Karolina Tracewicz BRADOR
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 11:04:40
2017-05-08 10:38:21
Maria Dulcet RADETZKY
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 11:04:21
2017-05-08 10:03:46
Sara Olszewska TAROT
  • 1x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 10/mini LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 11/LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 08:46:50
2017-05-08 05:37:54
Dominika Streich GRACJA
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 22:25:28
2017-05-07 22:08:52
Konrad Pawłowski LAUR
  • 1x 8/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/CC/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 22:25:04
2017-05-07 22:03:54
Zbigniew Szrejder LET'S MAKE MONEY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 22:24:46
2017-05-07 21:59:58
Zbigniew Szrejder JOGI GOZDAWA
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/C/zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 20:33:13
2017-05-07 20:06:23
Rafał Miszewski CHELSEA K
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 11/LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 20:32:52
2017-05-07 18:35:22
Rafał Miszewski ONLY YOU
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/C/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 13:32:42
2017-05-07 13:19:50
Magdalena Florkiewicz NOMINACJA
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-07 01:30:28
2017-05-06 21:05:37
Agata Zielińska BARTONIA
  • 2x 11/LL/dokładności art. 238.1.1 towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 19:22:11
2017-05-06 19:04:53
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 12:05:36
2017-05-06 11:31:02
Grzegorz Bonowicz MACEDOŃCZYK
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
  • 1x 12/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-06 12:05:22
2017-05-06 11:22:33
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 22:09:57
2017-05-04 21:07:00
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 11:07:14
2017-05-04 10:58:39
Weronika Knajdek NANA PONYSPORT
  • 2x 1/mini LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/dokładności 238.1.1 - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 19:28:42
2017-05-03 17:23:14
Monika Gurazda FANTAZJA QUIRINA
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny
  • 2x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 19:30:24
2017-05-03 16:39:51
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 19:29:49
2017-05-03 16:39:22
Katarzyna Tobiszewska ROSSELVI
  • 1x 3/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 12/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 19:29:24
2017-05-03 15:12:10
Małgorzata Zubrycka CASTIGO DE AMOR
  • 1x 12/L/dwufazowy art. 274.5.3 towarzyski
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-08 22:35:22
2017-05-03 15:11:19
Małgorzata Zubrycka NAITIRY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-03 19:27:19
2017-05-03 15:10:24
Małgorzata Zubrycka CARMEN
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-02 17:36:51
2017-05-02 12:30:13
Dominika Bach LION
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N/dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-02 17:36:14
2017-05-02 12:29:48
Dominika Bach CANION
  • 1x 8/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/CC/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 09:53:12
2017-05-02 10:08:55
Emilia Ramczyk DONHUAN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-02 17:35:10
2017-05-01 22:53:26
Michalina Krzyżyńska ARCONTENDRA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 21:34:21
2017-04-29 20:40:09
Zuzanna Twardowska DRAPACZ
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 2x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
4 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 21:34:06
2017-04-29 20:39:37
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 2x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
3 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 21:33:51
2017-04-29 20:38:53
Zuzanna Twardowska CORVUS Z
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 21:33:38
2017-04-29 09:56:15
Kamila Pabian SALVADOR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 21:33:23
2017-04-29 09:48:26
Kamila Pabian KAREN R
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 6/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/L/dwufazowy art. 274.5.3 regionalny
  • 1x 14/P/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Komorek Aleksander Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2003 (J.)
O039785
2. Antczak Maja Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
3. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
4. Bedliński Andrzej Ośrodek Sporów Konnych
S
O002239
5. Bieńkowska Anna Klub Jeździecki Cavallino
2005 (JM.)
Nr PZJ: O041488
6. Bonowicz Grzegorz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O040976
7. Bonowicz Paulina TKJK
2001 (J.)
O036886
8. Brzeska Blanka bpk
2007 (JM.)
brak
9. Buzala Maria KJ Dilmar
2000 (MJ.)
O032825
10. Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
S
O012869
11. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
12. Ciuruś Sławomir Toruński Klub Jazdy Konnej
S
O002150
13. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O039669
14. Drewka Viktoria kujawsko pomorski klub jeździecki
2004 (JM.)
O035154
15. Drobny Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
O042933
16. Dulcet Maria Kujawsko-Pomorski KJ
2001 (J.)
O025118
17. Florkiewicz Magdalena KJ Skok Agrofood
S
O002138
18. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ
S
O025871
19. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O031837
20. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
21. Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
S
O012557
22. Grott Maria Agrofood Grabowiec
1999 (MJ.)
O034636
23. Gurazda Monika Pegaz Reda
S
O032375
24. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
25. Kałabun Jan Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
26. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (J.)
O023043
27. Kasprzyk Julia Klub jazdy konnej joker Dzialowo
2003 (J.)
Brak
28. Klimkiewicz Oliwia KJ CAVALLINO
2004 (JM.)
O033535
29. Knajdek Weronika KJ Cavallino
2005 (JM.)
O035242
30. Konopińska Eliza Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
1999 (MJ.)
O036088
31. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
32. Kowalik Agata Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2003 (J.)
O043739
33. Kozłowska Kinga Toruński KJK
S
O025172
34. Kozłowski Dominik KJ Cavallino
2002 (J.)
O035240
35. Krzyżyńska Michalina KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
36. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
37. Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
38. Lewandowska Kinga KJ Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
Brak
39. Lisewska Agnieszka Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2001 (J.)
brak
40. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
41. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
42. Miszewski Rafał JKS Rywal Grudziądz
S
O025818
43. Nowakowska Patrycja KJ Dilmar
S
O011246
44. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
45. Olech Agnieszka Classic
S
O028378
46. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
47. Olszewska Sara bez przynależności
S
brak
48. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
49. Olszewski Tomasz Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
Brak
50. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
51. Pabian Kamila Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
52. Pawłowski Konrad KJ Arpav
S
O003340
53. Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
S
O006784
54. Przybysz Roksana Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2003 (J.)
brak
55. Pszczółkowski Jakub Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2001 (J.)
O039784
56. Putz Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
1999 (MJ.)
O028386
57. Ramczyk Emilia JKS Senny
2002 (J.)
O037293
58. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
59. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyń
S
O002060
60. Sandomierska Weronika
61. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
62. Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
S
O013761
63. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
1998 (MJ.)
0023661
64. Skwarczyńska Sandra Pałucki Klub Jeździecki
S
brak
65. Sobek Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ
S
O025116
66. Sobieraj Martyna Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
S
O020459
67. Streich Dominika Oxer Inowrocław
S
O021884
68. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
69. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
70. Tarnowska Nicole Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeźdźiecki
S
O024375
71. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
72. Tomczuk Filip KJ Młyńska Struga
73. Tomczuk Michał KJ Młyńska Struga
O013874
74. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
75. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
76. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
77. Wiese Julia Stajnia Jaruzyn
S
O031143
78. Wisłocka Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
1999 (MJ.)
brak
79. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
80. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
81. Wolny Maja KJ Dilmar
1998 (MJ.)
O023178
82. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
83. Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O022443
84. Zielińska Agata brak
1998 (MJ.)
brak
85. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
86. Ziółkowska Oliwia KJ Dilmar
S
Brak
87. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
88. Żygowska Zuzanna Klub Jeździecki ARPAV
S
O008294
89. Zywert Hanna -
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

127

ALABAMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Bajou du Rouet
M: Airwalmo
brak
2.

84

ARCONTENDRA Wielkopolska POL 2005 Klacz inna F: Contender Son
M: Arabeska
K010974
3.

126

ARIA Wielkopolska POL 08.03.2010 Klacz kasztanowata F: Alek
M: Merta
Brak
4.

42

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
K013109 POL009540042605
5.

106

ASPENA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/165 F: Grand Amour
M: Agawa
Brak
6.

132

ATTILA F:
M:
7.

100

ATTILA LANDAIS Selle Francais FRA 2010 Wałach ciemnogniada F: Popstar Lozonais
M: Olympia Landaise
brak 10361370q
8.

101

AVATAR SP POL 2002 Wałach gniada F: Dilmar
M: Avena
brak 616009520000604
9.

70

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
K021456 616007610161912
10.

54

BEL ESPRIT Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach /172 F: Barbur
M: Bataria
K020767 616009610175910
11.

17

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
K023619 616009520038212
12.

60

BRADOR SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/170 F: Labrador
M: Bażka
K007349 009 53 00778 02 102NK02
13.

50

BY THE WAY SP POL 2001 Ogier kasztanowata/166 F: MARAM
M: BAFURIA
K006054 08103
14.

45

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy
M: Celyna
K022195
15.

6

CAFISSIMO Westfalska GER 2009 Wałach siwa F: CORNADO I /CORNET OBOLENSKY
M: CORTINA/CARERAS
K022472 DE441411499709
16.

82

CANION SP POL 2008 Ogier gniada F: Baldini II / Bachus
M: Chelsea / Quel Charmeur
K012389 POL009600321808 104JV55
17.

80

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/165 F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
18.

102

CASQUELL HOL GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Casall / Caretino
M: V-Nicoretta / Newton
K015237 DE421000330709
19.

90

CELESTA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: For Leo
M: Cezarea
brak
20.

10

CERRANA S OLD GER 2012 Klacz kara F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Fanama / Freedom
K022487 433332179312
21.

108

CERSANIA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
K020836
22.

125

CEZAR SP POL 2001 Wałach gniada F: Aplauz
M: Cytryna
K019445
23.

67

CHELSEA K SP POL 2005 Klacz siwa/173 F: Contendus
M: Czunia
11529 POL 009610013805
24.

22

CHOOPER'S CREEK Westfalska POL 2003 Wałach gniada F: Cordobes II
M: Fantasie
K010702
25.

24

COLUMBUS 64Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa F: Carthago Z
M: Istouar D’Amour
K022510 404980021401 102MK90
26.

111

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
K020781 DE421000001511
27.

128

CORTEZ F:
M:
K018478
28.

3

CORVUS Z ZANG BEL 2000 Ogier gniada F: Caretano Z / Caretino
M: Ada / Acord II
K006025 Z559300
29.

97

CZAKO SP POL 2010 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Cytryna / Landjunker S
K016433 616009520059810
30.

110

CZANTORIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Grikos
M: Czarina
K014315
31.

16

CZARODZIEJ Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
brak 616007520114212
32.

49

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Diamant Z (Quick Diam's)/
M: Avinell S/
brak
33.

115

DAY DREAM II S SP POL 2001 Wałach gniada F: Mason / Contango
M: Daniela II / Lombard
K007237 POL009530007001
34.

89

DESIRE Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Landjonker S
M: Doria
K014703
35.

99

DON GIOVANNI SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Guffi
M: Danina
brak
36.

83

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Noe D'Isle / Ryon D'Anzex
M: Dracena / Avanti
K018620 POL009600011908
37.

55

DORILLA W Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Landor
M: Doris
K019513 616 007 52 01087 09
38.

38

DOUBLE DIAMOND Oldenburger Springpferd Fohlen GER 2008 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly
M: Quantum Pleasure
K018435
39.

35

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P. EWITA
M: DALLY
K017093 POL013670148308
40.

93

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
41.

18

ENRICO Pełna Krew Angielska POL 2005 Wałach ciemnogniada/mk:157 F: Surako
M: Enigma
K022645 POL050000003653
42.

47

ESPRIT KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:140 F: Tenor
M: Erozja
Brak 616013680092309
43.

58

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel
M: Fabrina
brak
44.

14

FALOSTYNA Polski Koń Szlachetny POL 2007 Klacz gniada/mk:152 F: LOKIS
M: Flawiusz Fantazja
brak 616009661954807
45.

129

FALUCKY D sp 2005 sk. gn. F:
M:
K010450
46.

88

FAMORKUS KWPN NLD 2010 Ogier gniada F: Whistler
M: Pamorka / Voltaire
K017108
47.

76

FANTAZJA QUIRINA SP POL 2003 Klacz gniada F: Turbud Quirinus
M: Fortuna
K009713
48.

91

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
K018535 528003201010612
49.

103

FOCUS OS POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidjy of Colors
M: Nanette
K021995
50.

124

FULEDA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Lasko / Lennon
M: Frabosa / Komandor
K015567 POL007610140305
51.

46

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk/
M: Ksantia/
brak
52.

131

GAL F:
M:
53.

104

GEORGIA WLKP POL 2012 Klacz siwa/166 F: Carlos DZ
M: Galilea
K021994
54.

121

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
K023331
55.

63

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Stato King
M: Gwiazda
K022262
56.

2

GREY NIMROYA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: NIMROY B
M: GREY STAR
K023057
57.

74

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: NURJEV
M: HISZPANKA
POL 009 60 01864 03
58.

51

I-KATAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Turbud Izyda
Brak
59.

53

IRLANDIA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada/160 F: Jakobin
M: Ikona
K018972 POL 007 52 00368 05
60.

66

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
61.

29

JOKER SP POL 2008 Wałach kara F: Żupan
M: Juta
K019657 POL009610053508
62.

120

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
K021672
63.

109

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
K018912 POL009520053506
64.

5

KAREN R Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Love Affair
M: Karmen
K019359
65.

20

KASJER Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Paszkwil
M: Kasa
brak
66.

33

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
brak
67.

123

KOBER Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam
M: Kobylencja
K018945 616007610210710
68.

114

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado/
M: Karmelowa Dama/
brak
69.

117

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl
M: Landrette Z
K021436 616009520022310
70.

31

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjoker S/Landjonker
M: Lugana/Rab
K012264 K012264
71.

43

LARIANT Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek
M: Lawa
K015197
72.

95

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
73.

64

LAUR SP POL 2007 Wałach gniada F: For Keeps
M: La Jana
K017882
74.

113

LE COU COU OLD GER 2009 Wałach kasztanowata F: Lizarazu / Lancer II
M: Paulina / Chico's Boy
K018361 DE418182092009
75.

65

LET'S MAKE MONEY Oldenburska POL 2007 Klacz gniada F: Ludwigs As
M: Annabella/Aircraft
K022727
76.

81

LION SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Linda / Rubin
K012386 POL009600357307 104JV58
77.

72

LORD SP POL 2008 Wałach gniada F: Landino
M: Lora
K017167
78.

92

LUGANO . POL 2011 Wałach kasztanowata F: .
M: .
Brak
79.

32

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn
M: Lambada
K013157
80.

73

MACEDOŃCZYK Małopolska POL 2001 Wałach ciemnogniada/174 F: GLIMMERMAN
M: MISTERIA
POL 006 67 00371 01
81.

23

MALTA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada/167 F: Dżahil
M: Malina
K017338 12634
82.

34

MEDRESA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/170 F: Barbur
M: Melita
Brak 616007610103910
83.

85

MILI SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Corleograf
M: Mylady
K018098
84.

75

NANA PONYSPORT Kuc Feliński POL 2007 Klacz bułana/kuc:141 F: Kajus GB
M: Nirwana
K022346 013 57 03157 07
85.

15

NARNIA Koń Mały POL 2010 Klacz gniada/mk:153 F: For Leo
M: Naliba
K019332 616013520062710
86.

56

NASZA MI SP POL 2001 Klacz kasztanowata/169 F: Maram
M: Nebraska
K016724 616009661125810
87.

25

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno
M: Saiquiri
Brak
88.

105

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana F: Alibaba
M: Niwka
K021849 POL013520044804
89.

48

NEVILLE II S SP POL 2012 Wałach gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K022631 616009520028612
90.

112

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville
M: Nestia S
Brak
91.

52

NEYTIRI KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc: F: Daj Cash/ Jakobin
M: Nektarynka/ Jantar
brak
92.

98

NIFAR FT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Farmer
M: Niwa
brak 616009640055110
93.

19

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
K007123 POL013520017298
94.

69

NOMINACJA SP POL 07032007 Klacz gniada F: Landor/
M: Nastia
K017079 POl009520014707
95.

68

ONLY YOU SP POL 2002 Wałach gniada F: Ignam/
M: Octet/
brak
96.

86

PRETTY WOMAN OLD POL 2004 Klacz gniada F: Pik Noir
M: Sinatra Gold
Brak
97.

36

QUIBOR Cesky Teplokrevnik Czewb POL 2009 Wałach kasztanowata F: Quick Lauro Z
M: Borka
K023585
98.

40

QUIDAM'S NOBLESSE Westfalska GER 2004 Klacz kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
brak
99.

28

RABIOSA SP POL 2011 Klacz siwa F: Otill/
M: Ready To Win/
K023588
100.

57

RABKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Lascadell
M: RÓŻDŻKA
K020314 007610175006
101.

61

RADETZKY Trakeńska POL 2002 Wałach gniada F: Ignam
M: Rawka
K008208
102.

26

READY FOR PLEASURE PKSP POL 2012 Klacz siwa F: Ever For Pleasure
M: Ready to Win
Brak
103.

39

ROSOMAK Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Widam
M: Rumba
brak POL007610228108
104.

78

ROSSELVI SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
K017673
105.

59

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam
M: Ratina
K015082 POL 007 60 00829 02
106.

4

SALVADOR Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach kasztanowata F: Herbur
M: Sissi
K020243 POL 009 52 01494 08
107.

96

SENATOR CASSINI Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio
M: Sonata N
K020599 616009520039012
108.

7

SONATA N SP POL 2006 Klacz F: Landor
M: San Marina
K013752
109.

27

STAKOPEIA HAN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Cassiopeia / Calypso II
K013991 DE431312303008
110.

9

SUMMER DREAM SP POL 2010 Wałach gniada F: Day Dream
M: ???
brak
111.

119

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: ANGELO
M: SZAMPANKA
LKPZJ/67/17
112.

94

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Spinway Memento / Spinway Keepsake
M: Traviata / Walor
K021435 0136605606
113.

8

TANCERZ Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada F: -
M: -
brak
114.

62

TAROT Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada/170 cm F: Turbud Quirinus
M: Tulonia
brak 616009640112708
115.

37

TISJAN Dansk Varmblod DEN 2005 Wałach kasztanowata F: Tiziano
M: U.N.
K019509
116.

118

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
Brak 616009540098010
117.

44

WINDY BOY WLKP POL 28.03.2011 Wałach gniada F: Castiglione L
M: Wizja
K019512
118.

13

ZIRUSA H KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata/173 F: Indoctro
M: Irusa
brak 528210000554303
119.

77

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
120.

87

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha
M: Zadyma / Marino
K012093
Rider Club
Competition
Prize
Bach Dominika Sopocki KJ
240
180
120
SUM:
540.00
Bonowicz Grzegorz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
rzeczowa
Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
400
400
SUM:
800.00
Dulcet Maria Kujawsko-Pomorski KJ
200
SUM:
200.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
rzeczowa
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
300
150
SUM:
450.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
400
300
SUM:
700.00
Olech Daria KJ Classic
rzeczowa
rzeczowe
Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
300
SUM:
300.00
Ramczyk Emilia JKS Senny
rzeczowe
Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyń
rzeczowa
rzeczowe
rzeczowe
rzeczowe
Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
400
SUM:
400.00
Streich Dominika Oxer Inowrocław
500
300
SUM:
800.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
rzeczowa
rzeczowa
Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
270
SUM:
270.00
Wolny Maja KJ Dilmar
rzeczowe
Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
500
SUM:
500.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Komorek Aleksander
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NESKA (105)
2017-05-13
1
2017-05-13
1
2017-05-13
19
Antczak Maja
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
MILI (85)
2017-05-13
1
Bach Dominika
Sopocki KJ
LION (81)
2017-05-13
31
2017-05-13
17
2017-05-14
17
2017-05-14
4
CANION (82)
2017-05-13
3
2017-05-13
1
240
2017-05-14
1
180
2017-05-14
1
120
Bedliński Andrzej
Ośrodek Sporów Konnych
ROSOMAK (39)
2017-05-13
16
2017-05-13
9
Bieńkowska Anna
Klub Jeździecki Cavallino
SZOGUN (119)
2017-05-13
1
Bonowicz Grzegorz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-05-13
1
2017-05-13
9
2017-05-14
3
rzeczowa
2017-05-14
22
Bonowicz Paulina
TKJK
HOKUS (74)
2017-05-13
33
2017-05-13
7
2017-05-14
20
2017-05-14
21
Brzeska Blanka
bpk
2017-05-14
1
2017-05-14
1
2017-05-14
1
Buzala Maria
KJ Dilmar
2017-05-13
20
2017-05-13
19
Chilewski Mikołaj
Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
QUIBOR (36)
2017-05-13
1
2017-05-13
32
2017-05-14
14
2017-05-14
18
TISJAN (37)
2017-05-13
10
2017-05-13
6
2017-05-14
6
2017-05-14
2017-05-13
18
2017-05-13
1
400
2017-05-14
22
2017-05-14
1
400
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
ESPRIT (47)
2017-05-13
1
2017-05-13
1
2017-05-14
3
2017-05-14
Ciuruś Sławomir
Toruński Klub Jazdy Konnej
DESIRE (89)
2017-05-14
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
GINGER J (121)
2017-05-13
24
2017-05-13
45
Drewka Viktoria
kujawsko pomorski klub jeździecki
CEZAR (125)
2017-05-14
17
2017-05-14
24
Drobny Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ENRICO (18)
2017-05-13
1
NIWKA (19)
2017-05-13
1
2017-05-13
1
2017-05-13
22
Dulcet Maria
Kujawsko-Pomorski KJ
2017-05-13
32
2017-05-13
13
2017-05-14
3
200
2017-05-14
13
Florkiewicz Magdalena
KJ Skok Agrofood
2017-05-13
7
2017-05-13
21
2017-05-14
5
2017-05-14
14
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ
2017-05-13
8
2017-05-13
16
2017-05-14
10
2017-05-14
6
2017-05-13
11
2017-05-13
37
2017-05-14
12
2017-05-14
36
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
KAMELIA J (109)
2017-05-14
14
2017-05-14
16
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2017-05-13
17
Grabiec Emilia
KJ Młyńska Struga
JOKER (29)
2017-05-14
20
2017-05-14
19
Grott Maria
Agrofood Grabowiec
2017-05-13
1
2017-05-13
30
2017-05-14
7
2017-05-14
Gurazda Monika
Pegaz Reda
2017-05-14
6
2017-05-14
2017-05-13
2
2017-05-13
2
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CZAKO (97)
2017-05-13
27
2017-05-13
44
Kałabun Jan
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-05-13
19
2017-05-13
14
2017-05-13
5
2017-05-13
8
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
KRONOS (114)
2017-05-13
10
2017-05-13
21
2017-05-13
5
2017-05-13
3
Kasprzyk Julia
Klub jazdy konnej joker Dzialowo
ARIA (126)
2017-05-13
1
2017-05-13
5
Klimkiewicz Oliwia
KJ CAVALLINO
2017-05-13
1
2017-05-13
1
Knajdek Weronika
KJ Cavallino
2017-05-13
1
2017-05-13
1
2017-05-13
1
Konopińska Eliza
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
CELESTA (90)
2017-05-14
12
2017-05-14
9
2017-05-14
4
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2017-05-14
RABKA (57)
2017-05-14
8
2017-05-14
Kowalik Agata
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2017-05-13
1
2017-05-13
1
2017-05-13
1
Kozłowska Kinga
Toruński KJK
ALABAMA (127)
2017-05-13
1
2017-05-13
1
Kozłowski Dominik
KJ Cavallino
2017-05-13
11
2017-05-13
2017-05-13
7
Krzyżyńska Michalina
KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2017-05-13
6
2017-05-13
28
2017-05-14
21
2017-05-14
34
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
2017-05-13
31
2017-05-13
15
2017-05-13
2017-05-14
20
2017-05-14
6
2017-05-14
5
Kulpa Krzysztof
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
BELLO M (17)
2017-05-13
25
2017-05-13
3
rzeczowa
2017-05-13
32
ENRICO (18)
2017-05-13
30
2017-05-13
34
Lewandowska Kinga
KJ Stajnia Jarużyn
LARIANT (43)
2017-05-14
19
Lisewska Agnieszka
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2017-05-13
1
2017-05-13
26
2017-05-13
Łukasiak Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2017-05-14
11
2017-05-13
1
2017-05-13
26
2017-05-14
8
2017-05-14
2017-05-13
23
2017-05-13
34
2017-05-14
15
2017-05-14
33
2017-05-13
7
2017-05-14
15
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
2017-05-13
3
300
2017-05-13
2
150
LUGANO (92)
2017-05-13
33
2017-05-13
Miszewski Rafał
JKS Rywal Grudziądz
2017-05-13
1
2017-05-13
36
2017-05-14
14
2017-05-14
13
2017-05-13
2017-05-14
38
Nowakowska Patrycja
KJ Dilmar
AVATAR (101)
2017-05-13
15
2017-05-13
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CASQUELL (102)
2017-05-13
14
2017-05-13
5
2017-05-14
2
400
FOCUS (103)
2017-05-13
16
2017-05-13
6
2017-05-14
14
2017-05-14
3
300
GEORGIA (104)
2017-05-13
9
2017-05-14
2017-05-14
9
Olech Agnieszka
Classic
2017-05-13
4
2017-05-13
4
2017-05-14
26
2017-05-14
Olech Daria
KJ Classic
2017-05-13
1
rzeczowa
2017-05-13
2017-05-14
1
rzeczowe
2017-05-14
2017-05-13
Olszewska Sara
bez przynależności
TAROT (62)
2017-05-13
1
2017-05-13
1
2017-05-14
1
2017-05-14
16
2017-05-14
12
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-05-13
47
2017-05-13
20
2017-05-13
38
2017-05-13
26
Olszewski Tomasz
Kujawsko-pomorski klub jeździecki
2017-05-13
1
2017-05-13
1
2017-05-14
2017-05-14
23
CORTEZ (128)
2017-05-13
15
2017-05-13
4
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (93)
2017-05-13
7
2017-05-13
17
2017-05-13
TAMIZA (94)
2017-05-13
1
2017-05-13
10
2017-05-13
35
Pabian Kamila
Młyńska Struga
2017-05-13
31
2017-05-13
46
2017-05-14
10
2017-05-14
35
2017-05-13
25
2017-05-13
35
2017-05-14
16
2017-05-14
25
Pawłowski Konrad
KJ Arpav
LAUR (64)
2017-05-13
6
2017-05-13
4
2017-05-14
2
2017-05-14
3
Perlikowski Rafał
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
ZWINNA (87)
2017-05-13
2
300
2017-05-13
20
2017-05-13
4
2017-05-13
24
Przybysz Roksana
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NARNIA (15)
2017-05-13
1
2017-05-13
1
2017-05-13
6
Pszczółkowski Jakub
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2017-05-13
1
2017-05-13
1
2017-05-13
Putz Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
ASPENA (106)
2017-05-14
11
2017-05-14
3
Ramczyk Emilia
JKS Senny
DONHUAN (83)
2017-05-13
29
2017-05-13