Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
75 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 22:09:50
2017-11-17 21:45:52
Małgorzata Zubrycka ZIPPO LA VIE
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
74 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 22:09:33
2017-11-17 21:38:49
Małgorzata Zubrycka DIABLO GRAN
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 22:09:16
2017-11-17 21:38:28
Małgorzata Zubrycka BENTLEY
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
72 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 18:45:23
2017-11-17 18:23:35
Magdalena Olkuśnik MARIOT
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 18:44:40
2017-11-17 17:53:46
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
70 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 17:48:31
2017-11-17 14:52:17
Maja Drobny NIWKA
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 17:48:07
2017-11-17 14:51:43
Hubert Stefanowski NIWKA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności, wys. przeszkód 60 cm. (bez szeregów)
  • 1x 2b/KUCE/zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 17:47:41
2017-11-17 14:50:50
Maja Drobny GANGES
  • 1x 2b/KUCE/zwykły
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 17:47:11
2017-11-17 14:11:25
Marcin Puścikowski GALON
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
66 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 17:46:37
2017-11-17 13:54:33
Zofia Joanna Reroń ODYSEUSZ
  • 2x 5/L/LICENCYJNY
65 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 13:35:09
2017-11-17 12:01:49
Marcin Łączny INTRYGA
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 13:34:51
2017-11-17 12:01:19
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 22:07:44
2017-11-16 21:49:31
Sławomir Ciuruś DESIRE
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 21:46:08
2017-11-16 21:15:14
Maja Życka PARYS
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:47:03
2017-11-16 20:22:34
Sandra Christensen LISSARO
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
60 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:46:46
2017-11-16 20:22:17
Maria Przesławska BONA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności, wys. przeszkód 60 cm. (bez szeregów)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:46:28
2017-11-16 19:47:47
Klaudia Kamińska JENEFER W
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:35:28
2017-11-16 17:43:26
Roksana Wielicka SUMMER DREAM
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:35:10
2017-11-16 17:43:04
Roksana Wielicka FULEDA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
56 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:55:21
2017-11-16 17:36:49
Joanna Baranowska LIRA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności, wys. przeszkód 60 cm. (bez szeregów)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 16:40:18
2017-11-16 16:14:03
Adrianna Szmulewicz SZRON
  • 2x 2/Mini LL/dokładności, wys. przeszkód 60 cm. (bez szeregów)
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 16:40:03
2017-11-16 14:48:26
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 17:45:57
2017-11-16 06:32:35
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 01:32:40
2017-11-15 22:34:57
Emilia Grabiec JOKER
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 01:32:21
2017-11-15 22:03:33
Agnieszka Niewińska QUIDAM'S FLY HIGH
  • 1x 2/Mini LL/dokładności, wys. przeszkód 60 cm. (bez szeregów)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:53:38
2017-11-15 20:34:43
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:53:27
2017-11-15 19:55:56
Aleksandra Felska ATENA
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:53:07
2017-11-15 19:28:18
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
47 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:52:19
2017-11-15 19:27:40
Anna Małkowska-Piotrowska CALYPSO
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
46 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:51:12
2017-11-15 18:51:28
Victoria Glogowska NANA
  • 2x 1/DK/PK / DK
45 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:50:54
2017-11-15 18:22:54
Julia Mućko ALEX
  • 1x 2/Mini LL/dokładności, wys. przeszkód 60 cm. (bez szeregów)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 01:32:06
2017-11-15 18:15:56
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:48:19
2017-11-15 17:28:36
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:48:03
2017-11-15 15:06:12
Alina Celmerowska NENE DE LA LUZ W
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:47:42
2017-11-15 15:03:43
Alina Celmerowska CEBRINA
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 8/C/zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 14:38:45
2017-11-15 14:10:56
Hanna Baranowska NEVADA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 14:38:30
2017-11-15 14:09:20
Sara Kolasińska NEVADA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 14:38:16
2017-11-15 14:05:19
Sara Kossday NEVADA
  • 1x 1a/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:54:28
2017-11-14 21:50:22
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:54:06
2017-11-14 21:47:30
Weronika Kaniewska ZAMORA
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:53:43
2017-11-14 21:45:21
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:53:24
2017-11-14 21:43:13
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:53:02
2017-11-14 21:41:21
Marcin Matelski CALLAHAN 2
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 8/C/zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:52:40
2017-11-14 21:39:35
Marcin Matelski FEMME WV
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
  • 1x 8/C/zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:52:21
2017-11-14 21:38:01
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:51:09
2017-11-14 21:35:17
Marcin Matelski IRYDION
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:50:49
2017-11-14 21:33:10
Marcin Matelski MONTANA
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:50:39
2017-11-14 21:27:58
Marcin Matelski CERVANTES
  • 2x 2/Mini LL/dokładności, wys. przeszkód 60 cm. (bez szeregów)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:23:03
2017-11-14 18:02:23
Dominika Gawlik VAN DYCK
  • 1x 2/Mini LL/dokładności, wys. przeszkód 60 cm. (bez szeregów)
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 21:22:49
2017-11-14 18:00:48
Amelia Kowalczyk OSMOZA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności, wys. przeszkód 60 cm. (bez szeregów)
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 14:30:52
2017-11-14 12:30:01
Józefina Siałkowska KALILA J
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
24 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 14:30:31
2017-11-14 12:29:23
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 11:28:17
2017-11-14 11:07:42
Katarzyna Poźniak JUMPER
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 11:27:54
2017-11-14 11:05:22
Katarzyna Poźniak CARDINIO
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 23:30:40
2017-11-13 21:21:49
Maria Buzała CHOOPERS CREEK
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 23:30:21
2017-11-13 20:09:40
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 2b/KUCE/zwykły
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 23:29:50
2017-11-13 19:57:19
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 12:41:07
2017-11-13 06:49:40
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
17 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 12:40:51
2017-11-13 06:49:27
Katarzyna Tobiszewska ROSSELVI
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 15:39:52
2017-11-12 14:03:53
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 6/P/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 15:51:11
2017-11-11 10:31:20
Gordiana Florczak BOCHEMA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 15:50:57
2017-11-11 10:30:09
Zofia Łapka HENRY
  • 2x 2/Mini LL/dokładności, wys. przeszkód 60 cm. (bez szeregów)
  • 1x 2b/KUCE/zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 01:45:12
2017-11-10 18:36:34
Daria Arkuszewska OLIWKA
  • 2x 2b/KUCE/zwykły
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2017-11-11 01:44:50
2017-11-10 18:01:04
Kaja Więcek DUET
  • 2x 5/L/LICENCYJNY
11 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 23:06:42
2017-11-09 17:55:19
Julia Kasprzyk ARIA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 19:50:48
2017-11-07 18:20:56
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:58:10
2017-11-07 13:45:09
Nikola Maszner HENDIA
  • 2x 5/L/LICENCYJNY
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 14:36:56
2017-11-05 18:54:26
Oliwia Wróblewska JORDINA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 14:36:42
2017-11-05 18:11:02
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 14:24:39
2017-11-05 13:51:55
Julia Juhnke KAPRIOLA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności, wys. przeszkód 60 cm. (bez szeregów)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 11:27:39
2017-11-04 09:55:00
Renata Kotkiewicz RABKA
  • 2x 4/L/dwufazowy (towarzyski)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 14:03:56
2017-11-04 09:54:08
Renata Kotkiewicz NASZA MI
  • 1x 6/P/zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 21:25:05
2017-11-03 13:07:41
Aleksandra Ring TWISTER
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką
2 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 19:50:26
2017-10-30 11:46:03
Jan Grzybowski DEMON JAN
  • 1x 2b/KUCE/zwykły
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 23:47:00
2017-10-29 19:06:29
Marta Walczak CONTRA
  • 1x 1a/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 1/DK/PK / DK
  • 1x 2/Mini LL/dokładności, wys. przeszkód 60 cm. (bez szeregów)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Arkuszewska Daria Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
brak
2. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (J.)
LZRWZJ/4261/17
3. Balcerzak Ada
4. Baranowska Hanna niezrzeszony
1998 (MJ.)
brak
5. Baranowska Joanna KJ Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
brak
6. Błaszak Barbara
7. Bonowicz Paulina TKJK
2001 (J.)
O036886
8. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
9. Christensen Sandra brak
S
brak
10. Ciuruś Sławomir Toruński Klub Jazdy Konnej
S
O002150
11. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O039669
12. Drewka Viktoria Kujawsko pomorski klub jeździecki
2004 (JM.)
O035154
13. Drobny Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
O042933
14. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
15. Florczak Gordiana Bpk
1999 (MJ.)
Brak
16. Frelichowska Natalia KJ Oxer Inowrocław
S
O031899
17. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
18. Gawlik Dominika Toruński Klub Jazdy Konnej
1999 (MJ.)
brak
19. Glogowska Victoris Brak
2007 (JM.)
Brak
Brak
20. Głogowski Tomasz KJ Stajnia Jarużyn
S
O035830
21. Górzyńska Julia bpk
2004 (JM.)
-
22. Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
S
O012557
23. Grzybowski Jan KJ Jarużyn
2005 (JM.)
O040856
24. Juhnke Julia KJ Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
Brak
25. Kamińska Klaudia brak
2001 (J.)
brak
26. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (J.)
O023043
27. Kasprzyk Julia KJK Joker Dzialowo
2003 (J.)
O035159
28. Kazimierczak Amelia
29. Kolasińska Sara niezrzeszony
2003 (J.)
brak
30. Kopczyńska Julia
31. Kossday Sara nie zrzeszony
2007 (JM.)
brak
32. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
33. Kotowicz Marta
34. Kowalczyk Amelia Stajnia Gliszcz
2004 (JM.)
brak
35. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
36. Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
37. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
38. Łapka Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
39. Małkowska-Piotrowska Anna bpk
S
O001159
40. Maszner Nikola JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O046128
41. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
O003420
42. Mućko Julia brak
1999 (MJ.)
brak
43. Niewińska Agnieszka KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
brak
44. Olkuśnik Magdalena Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
0009289
45. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
46. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
brak
47. Pietrzyk Martyna
48. Poźniak Katarzyna KJ Atrium Swarzędz
S
O044707
49. Przesławska Maria bpk
2001 (J.)
brak
50. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
O041479
51. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
52. Reroń Zofia Joanna bpk
2002 (J.)
O037864
53. Ring Aleksandra KJ Stajnia Jarużyn
2010 (Mł.)
O032621
54. Sadowska Adrianna
55. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
56. Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
S
O013761
57. Skrzypacz Julia BPK
58. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
0033157
59. Stefanowski Hubert Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
Brak
60. Szmulewicz Adrianna Stajnia Gliszcz
1999 (MJ.)
brak
61. Teper Zofia JKSR MICHELIN WŁOCŁAWEK
2005 (JM.)
O040299
62. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
63. Walczak Marta OSOBA PRYWATNA
2003 (J.)
2017.08.26 DATA ZDANIA ODZNAKI
64. Więcek Kaja SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (J.)
O037486
65. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
66. Wisłocka Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
1999 (MJ.)
brak
67. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
68. Wróblewska Oliwia Bpk
2002 (J.)
brak
69. Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O022443
70. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
71. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
72. Zwietrzała Pola
73. Zywert Hanna -
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

ALEX SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Weltino
M: brak
brak
2.

26

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
KO18604 616009600202711
3.

63

ARIA Wielkopolska POL 08.03.2010 Klacz kasztanowata F: Alek
M: Merta
K023684
4.

88

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske
M: Arabeska
brak
5.

27

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
K019651 616009520025811
6.

3

BENTLEY SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess / Clinton
M: Brandy / Rotmistrz
K024509 616009520012513
7.

54

BILKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: Ilco F
M: Biest
013610058305
8.

59

BOCHEMA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Furatto
M: Bonanza
Brak
9.

16

BONA - POL 0000 Klacz siwa F: -
M: -
-
10.

73

BONA F:
M:
11.

79

BONANZA F:
M:
12.

74

BRINELL F:
M:
13.

40

CALLAHAN 2 HAN GER 2008 Ogier gniada F: Contendro I / Contender
M: Flair / For Pleasure
K016316 DE431310208308
14.

29

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K
M: Caliope
K024463 616009610134312
15.

51

CARDINIO HOL GER 2002 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Kima / Contender
K007668 DE421000157502
16.

34

CEBRINA KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata/169 F: Larino / Concorde
M: Sebrina / Iroko
K014475 528003000711798 105KL66
17.

45

CERVANTES -- POL 0000 Wałach inna F: -----
M: ----
brak
18.

55

CEZAR SP POL 13.03.2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz
M: Cytryna
Brak 009520093501
19.

72

CONTRA SP POL 2014 Klacz siwa/165 F: KONKRET 2
M: CASTELLA
BRAK 616009520041414
20.

64

DEMON JAN Kuc Walijski POL 2011 Wałach kara/kuc:125 cm F: Taurina's Gismore
M: De Linden's Sprinta
K024200 616013520056811 brak
21.

13

DESIRE Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Landjonker S
M: Doria
K014703
22.

2

DIABLO GRAN OLD. POL 2013 Wałach kara/mk: F: Diarado
M: Jeddah. P
K023372
23.

68

DIUCORINA W SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort /
M: Dorilla W/
brak
24.

62

DUET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Weltino
M: Donna
K013950
25.

28

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
26.

41

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
K018535 528003201010612
27.

25

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
28.

39

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko
M: Finezja KG
K020023
29.

89

FLAWIA QUEEN F:
M:
30.

20

FULEDA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Lasko / Lennon
M: Frabosa / Komandor
K015567 POL007610140305
31.

12

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
K023168 616009610160310
32.

9

GALON SP POL 2010 Wałach siwa F: Rytm
M: Gandawa B
K016323
33.

8

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc: F: Duero
M: Gamza
K019951 POLP013610240808
34.

49

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
K023331
35.

77

HEJDI F:
M:
36.

66

HENDIA SP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Cento sohn
M: Hano I
brak
37.

60

HENRY DRP DEU 1995 Wałach siwa/kuc: F: Hasko
M: Susi
Brak
38.

5

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: NURJEV
M: HISZPANKA
K009484
39.

11

INTRYGA WLKP POL 2009 Klacz kara/165 F: Pigmalion / Arak
M: Hema / Burnus
K021142 007520086009
40.

43

IRYDION SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
41.

17

JENEFER W Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz ciemnogniada/165 F: Harper
M: Judysa
brak 61600968200503
42.

23

JOKER SP POL 2008 Wałach kara F: Żupan
M: Juta
K019657 POL009610053508
43.

67

JORDINA Konik Polski POL 2008 Klacz inna/kuc: F: Nero
M: Jamajka
P-21433 011610209908
44.

50

JUMPER SP POL 2004 Ogier ciemnogniada F: -
M: Juta
-
45.

48

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
K021672
46.

82

KAMA M F:
M:
47.

69

KAPRIOLA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
Brak
48.

22

KOBER Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam
M: Kobylencja
K018945 616007610210710
49.

6

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I
M: Lufthansa
K024127 418181004805
50.

18

LIRA BRAK POL 2011 Klacz gniada F: brak
M: brak
brak
51.

15

LISSARO SP POL 15.02.2010 Ogier gniada F: Coli cup
M: Landora
brak
52.

75

LUCEK BRAK POL brak Wałach kasztanowata F: brak
M: brak
brak
53.

84

LUGANO niem. sport. 2012 kaszt F:
M:
K022639
54.

36

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn
M: Lambada
K013157
55.

4

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: Top Gun
M: Markiza
KM2635
56.

87

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
brak
57.

30

NANA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak Brak Brak
58.

80

NARNIA Koń Mały POL 2010 Klacz gniada/mk:153 F: For Leo
M: Naliba
K019332 616013520062710
59.

86

NEMO SP POL 2001 Wałach gniada F: Nurjev
M: Bamba
K006599
60.

33

NENE DE LA LUZ W OLD POL 2009 Wałach kara/167cm F: Collado / Cassini I
M: Naomi W / Garfield
K019730 DE433332154509
61.

35

NEVADA Wielkopolska POL 2008 Klacz srokata F: Franko
M: Nadzieja
brak
62.

7

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
K007123 POL013520017298
63.

78

NUREK F:
M:
64.

10

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach kara F: Campari M / Caprilli
M: Oklahoma / Weland
K008985 POL009611046004
65.

58

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
K017852 616007520036610
66.

61

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
brak
67.

47

OSMOZA WLKP POL 1998 Klacz kasztanowata F: Murat
M: Ola
POL 007 61 11341 98
68.

14

PARYS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa F: Maczo
M: Pasja
-
69.

90

QUANTINA Hanowerska POL 2011 Klacz gniada F: QUITE RUBIN
M: EIDE
Brak
70.

24

QUIDAM'S FLY HIGH Holsztyn GER 2003 Wałach gniada/162 F: Quianr
M: Lisene
NN DE 421000163300
71.

76

QUIDAM'S NOBLESSE Westfalska GER 2004 Klacz kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
brak
72.

52

RABKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Lascadell
M: RÓŻDŻKA
K020314 007610175006
73.

38

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
K018519 616007520127709
74.

57

ROSSELVI SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
K017673
75.

32

SOLO Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo
M: Samba
K023015 616007610188513
76.

81

SONATA SP POL 2010 Klacz gniada F: landor
M: sanmarina
k126889
77.

19

SUMMER DREAM SP POL 2010 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Soraja / Rancouver
K019344
78.

21

SZRON Wielkopolska POL 1996 Wałach gniada F: Rewizor
M: Szalka
brak
79.

71

TWISTER WLKP POL 2005 Wałach siwa F: Machandel / Mandant
M: Tara /
K013092 POL007520018605
80.

46

VAN DYCK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Vandamme
M: Vamelia HBC
brak
81.

65

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
K019512 616007520002911
82.

37

ZAMORA HOL POL 2008 Klacz gniada F: Casall
M: .
.
83.

1

ZIPPO LA VIE KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Karandasj (Kastor)
M: Freixenett
K009657
84.

83

ZIRUSA H KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata/173 F: Indoctro
M: Irusa
brak 528210000554303
85.

56

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Matelski Marcin KJ Dilmar
200
60
300
SUM:
560.00
Teper Zofia JKSR MICHELIN WŁOCŁAWEK
400
SUM:
400.00
Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
200
SUM:
200.00
Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
300
SUM:
300.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arkuszewska Daria
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
OLIWKA (61)
2017-11-19
2017-11-19
2
2017-11-19
16
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2017-11-19
8
2017-11-19
Balcerzak Ada
NUREK (78)
2017-11-19
1
2017-11-19
1
Baranowska Hanna
niezrzeszony
NEVADA (35)
2017-11-19
21
Baranowska Joanna
KJ Stajnia Jarużyn
LIRA (18)
2017-11-19
2017-11-19
Błaszak Barbara
MOCNA (87)
2017-11-19
3
2017-11-19
Bonowicz Paulina
TKJK
HOKUS (5)
2017-11-19
13
2017-11-19
8
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2017-11-19
2017-11-19
CEBRINA (34)
2017-11-19
Christensen Sandra
brak
LISSARO (15)
2017-11-19
33
2017-11-19
Ciuruś Sławomir
Toruński Klub Jazdy Konnej
DESIRE (13)
2017-11-19
16
2017-11-19
16
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-11-19
2017-11-19
Drewka Viktoria
Kujawsko pomorski klub jeździecki
BILKA (54)
2017-11-19
11
2017-11-19
CEZAR (55)
2017-11-19
20
2017-11-19
19
Drobny Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (7)
2017-11-19
30
GANGES (8)
2017-11-19
1
2017-11-19
2
2017-11-19
31
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (27)
2017-11-19
2017-11-19
Florczak Gordiana
Bpk
BOCHEMA (59)
2017-11-19
17
2017-11-19
27
Frelichowska Natalia
KJ Oxer Inowrocław
2017-11-19
4
2017-11-19
5
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2017-11-19
7
2017-11-19
10
Gawlik Dominika
Toruński Klub Jazdy Konnej
2017-11-19
1
2017-11-19
15
2017-11-19
Glogowska Victoris
Brak
NANA (30)
2017-11-19
1
2017-11-19
1
Głogowski Tomasz
KJ Stajnia Jarużyn
2017-11-19
18
2017-11-19
Górzyńska Julia
bpk
LUCEK (75)
2017-11-19
15
2017-11-19
Grabiec Emilia
KJ Młyńska Struga
JOKER (23)
2017-11-19
2017-11-19
Grzybowski Jan
KJ Jarużyn
2017-11-19
2017-11-19
22
2017-11-19
Juhnke Julia
KJ Stajnia Jarużyn
2017-11-19
2017-11-19
Kamińska Klaudia
brak
2017-11-19
2017-11-19
12
2017-11-19
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
ZAMORA (37)
2017-11-19
2017-11-19
15
2017-11-19
4
Kasprzyk Julia
KJK Joker Dzialowo
ARIA (63)
2017-11-19
2017-11-19
7
2017-11-19
32
Kazimierczak Amelia
BONANZA (79)
2017-11-19
1
2017-11-19
18
Kolasińska Sara
niezrzeszony
NEVADA (35)
2017-11-19
6
Kopczyńska Julia
HEJDI (77)
2017-11-19
1
2017-11-19
1
Kossday Sara
nie zrzeszony
NEVADA (35)
2017-11-19
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
RABKA (52)
2017-11-19
2017-11-19
Kotowicz Marta
2017-11-19
1
2017-11-19
2017-11-19
19
Kowalczyk Amelia
Stajnia Gliszcz
OSMOZA (47)
2017-11-19
1
2017-11-19
8
2017-11-19
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
2017-11-19
10
2017-11-19
24
2017-11-19
Kulpa Krzysztof
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NARNIA (80)
2017-11-19
1
2017-11-19
9
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
INTRYGA (11)
2017-11-19
2
2017-11-19
14
2017-11-19
21
2017-11-19
18
Łapka Zofia
Bpk
HENRY (60)
2017-11-19
1
2017-11-19
1
2017-11-19
Małkowska-Piotrowska Anna
bpk
CALYPSO (29)
2017-11-19
2017-11-19
9
Maszner Nikola
JKS Rywal Grudziądz
HENDIA (66)
2017-11-19
2017-11-19
3
2017-11-19
7
Matelski Marcin
KJ Dilmar
2017-11-19
3
200
2017-11-19
1
60
2017-11-19
2
300
2017-11-19
2
IRYDION (43)
2017-11-19
13
2017-11-19
15
2017-11-19
2017-11-19
2017-11-19
25
2017-11-19
LUGANO (84)
2017-11-19
8
2017-11-19
11
Mućko Julia
brak
ALEX (31)
2017-11-19
1
2017-11-19
Niewińska Agnieszka
KJ Stajnia Jarużyn
2017-11-19
2017-11-19
SONATA (81)
2017-11-19
6
2017-11-19
Olkuśnik Magdalena
Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski klub jeździecki
MARIOT (4)
2017-11-19
3
2017-11-19
17
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (25)
2017-11-19
3
2017-11-19
11
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-11-19
2017-11-19
20
2017-11-19
22
2017-11-19
Pietrzyk Martyna
BRINELL (74)
2017-11-19
16
2017-11-19
18
2017-11-19
Poźniak Katarzyna
KJ Atrium Swarzędz
JUMPER (50)
2017-11-19
12
2017-11-19
20
2017-11-19
19
2017-11-19
Przesławska Maria
bpk
BONA (16)
2017-11-19
1
2017-11-19
2017-11-19
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
RESPECT (38)
2017-11-19
2017-11-19
Puścikowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
GALON (9)
2017-11-19
6
2017-11-19
4
Reroń Zofia Joanna
bpk
2017-11-19
2017-11-19
2
Ring Aleksandra
KJ Stajnia Jarużyn
TWISTER (71)
2017-11-19
2017-11-19
10
Sadowska Adrianna
BONA (73)
2017-11-19
1
2017-11-19
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (22)
2017-11-19
Siałkowska Józefina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-11-19
2017-11-19
Skrzypacz Julia
BPK
NEMO (86)
2017-11-19
1
2017-11-19
2017-11-19
2017-11-19
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (32)
2017-11-19
4
2017-11-19
29
Stefanowski Hubert
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (7)
2017-11-19
17
2017-11-19
Szmulewicz Adrianna
Stajnia Gliszcz
SZRON (21)
2017-11-19
19
2017-11-19
2017-11-19
1
Teper Zofia
JKSR MICHELIN WŁOCŁAWEK
EMIR (28)
2017-11-19
2017-11-19
1
400
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ZORBA (56)
2017-11-19
10
2017-11-19
7
2017-11-19
9
2017-11-19
5
Walczak Marta
OSOBA PRYWATNA
CONTRA (72)
2017-11-19
2017-11-19
2017-11-19
1
Więcek Kaja
SKJ Stajnia pod Wierzbą
DUET (62)
2017-11-19
2017-11-19
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-11-19
11
2017-11-19
17
FULEDA (20)
2017-11-19
2
200
2017-11-19
12
Wisłocka Katarzyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
KAMA M (82)
2017-11-19
22
2017-11-19
2017-11-19
13
2017-11-19
1
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
ARTERIA (88)
2017-11-19
14
2017-11-19
26
Wróblewska Oliwia
Bpk
JORDINA (67)
2017-11-19
2017-11-19
Zaleska Paulina
Klub Jeździecki Młyńska Struga
LUKIER (36)
2017-11-19
2017-11-19
Zieliński Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2017-11-19
1
300
2017-11-19
6
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2017-11-19
3
100
2017-11-19
5
2017-11-19
1
2017-11-19
28
2017-11-19
2017-11-19
OLIMPIA (58)
2017-11-19
9
2017-11-19
12
Zwietrzała Pola
BONA (73)
2017-11-19
1
2017-11-19
1
Zywert Hanna
-
PARYS (14)
2017-11-19
5
2017-11-19
14

Number of Riders: 73

Number of Horses: 85

The sum of prizes: 1 560.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl