Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
141 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:10:51
2018-04-05 23:40:16
Marta Barzyk-Żywna BEJRA
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
140 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 07:10:31
2018-04-05 23:21:02
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 22:15:59
2018-04-05 22:08:46
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
138 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 21:43:31
2018-04-05 20:56:44
Laura Gaborek INVORIO
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
137 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:54:12
2018-04-05 20:40:48
Inez Kozłowska CHEWELIA - SZ
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
136 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:53:56
2018-04-05 19:21:29
Filip Tomczuk ASTERIX
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:53:41
2018-04-05 18:38:22
Mirosława Gdaniec HEIDI
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
134 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:53:26
2018-04-05 18:36:33
Agata Kowalik CAYENNE
  • 1x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:53:10
2018-04-05 18:34:38
Rafał Perlikowski CASSA CIARA
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:52:44
2018-04-05 18:34:06
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 2x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:52:27
2018-04-05 18:32:39
Rafał Perlikowski HARRIET
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
130 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:52:10
2018-04-05 18:31:54
Mirosława Gdaniec RIVANDER
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:51:38
2018-04-05 18:31:01
Maja Antczak ZWINNA
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 17:35:32
2018-04-05 17:18:55
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 15:31:07
2018-04-05 15:11:51
Mateusz Sieraczkiewicz FURORA
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 5/LICENCYJNY/na styl jeźdźdzca
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 14:37:09
2018-04-05 14:06:36
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 14:36:53
2018-04-05 13:40:04
Roksana Wielicka SUMMER DREAM
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 14:36:25
2018-04-05 13:39:06
Roksana Wielicka FULEDA
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 13:37:17
2018-04-05 12:45:58
Emilia Grabiec JOKER
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 10:56:09
2018-04-05 10:41:26
Wiktoria Gromowska GREK
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 10:55:47
2018-04-05 10:40:32
Daria Zienkiewicz NUREK
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:50:58
2018-04-05 09:42:18
Olga Kozar HARA
  • 1x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 2/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:50:43
2018-04-05 09:02:07
Alessandra Walkowska CORTINA
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 09:50:28
2018-04-05 08:59:05
Adam Kucia DANTE
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 22:15:44
2018-04-04 23:14:53
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 22:15:17
2018-04-04 23:13:20
Weronika Kaniewska BIANCA W
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:44:58
2018-04-04 23:10:19
Marcin Matelski CORDESSO
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:44:41
2018-04-04 23:09:57
Marcin Matelski NEVILLE S
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:44:23
2018-04-04 23:09:26
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:44:00
2018-04-04 23:05:47
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:43:39
2018-04-04 23:05:26
Maja Wolny SONATA N
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:43:20
2018-04-04 22:51:13
Dominika Maciejewska CHANEL
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 22:05:05
2018-04-04 21:59:36
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 22:04:49
2018-04-04 21:47:26
Beata Ejankowska KALIFORNIA
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 22:04:18
2018-04-04 21:46:58
Milena Lisińska IBIZA
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 21:26:11
2018-04-04 21:24:43
Agnieszka Niewińska EVITA S
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:25:35
2018-04-04 20:12:02
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:25:16
2018-04-04 20:11:37
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:23:55
2018-04-04 19:07:57
Karolina Sobańska MARIOT
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:22:07
2018-04-04 18:43:00
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:21:47
2018-04-04 18:38:25
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:20:54
2018-04-04 18:24:35
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:12:18
2018-04-04 17:26:10
Angelika Ojczenasz HIMALAJUS
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:12:02
2018-04-04 17:25:23
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:11:46
2018-04-04 16:13:12
Renata Kotkiewicz NASZA MI
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:11:11
2018-04-04 16:12:01
Edyta Kotkiewicz LEON
  • 1x 2/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:10:54
2018-04-04 15:45:52
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 14:37:58
2018-04-04 14:03:05
Marcin Łączny INTRYGA
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 14:37:28
2018-04-04 14:01:47
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 12:50:02
2018-04-04 11:30:21
Andrzej Bedliński MORPHEUS
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 12:49:45
2018-04-04 11:29:24
Andrzej Bedliński PUŁASKI
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 12:49:28
2018-04-04 11:18:23
Oliwier Obialski AVONLY
  • 2x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 12:49:09
2018-04-04 11:11:39
Oliwier Obialski SINDBAD
  • 2x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 09:53:39
2018-04-04 09:50:57
Natalia Łoboda MOLLY
  • 2x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 2a/KUCE/handikapowy (grupy A1 A2 i B 50-60 cm) - dwufazowy - art. 274.5.3, regionalny*
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 09:18:04
2018-04-04 07:49:38
Maria Buzała IROS
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 09:12:59
2018-04-04 02:35:06
Katarzyna Kopera KARLOS
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 09:12:11
2018-04-03 22:05:04
Józefina Siałkowska KALILA J
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 09:11:51
2018-04-03 22:02:55
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 22:14:28
2018-04-03 20:54:53
Latifa Majewska SZRON
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:23:08
2018-04-03 19:44:00
Małgorzata Zubrycka DIABLO GRAN
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:20:40
2018-04-03 19:43:45
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:19:57
2018-04-03 19:43:22
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:51:07
2018-04-03 19:43:06
Małgorzata Zubrycka ALEXA
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/CC/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/zwykły – art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:18:51
2018-04-03 18:18:27
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:18:29
2018-04-03 18:17:44
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 11/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:18:02
2018-04-03 18:14:50
Wiktoria Smolińska ANONIM
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:18:25
2018-04-03 13:50:51
Andrii Pozdniakov CAPRICE
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:18:09
2018-04-03 13:50:25
Andrii Pozdniakov RIVA LOONA
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/CC/zwykły – art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:17:53
2018-04-03 13:49:53
Andrii Pozdniakov MALTE 53
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 15:17:35
2018-04-03 13:42:36
Andrii Pozdniakov CANTINORI S
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:10:36
2018-04-03 12:51:41
Marcin Joppek SID PJT
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 18:10:17
2018-04-03 12:51:11
Marcin Joppek CADILLAC PJT
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 09:47:39
2018-04-03 09:40:21
Katarzyna Wróbel MARIOT
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:58:43
2018-04-03 07:39:59
Jacek Zagor OBLADA
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:58:25
2018-04-03 07:25:09
Jacek Zagor ZADYMKA
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/zwykły – art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:58:14
2018-04-03 07:24:23
Jacek Zagor NIRVARO
  • 1x 9/CC/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/zwykły – art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:57:56
2018-04-03 07:23:26
Jacek Zagor FLASH BLUE B
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:57:28
2018-04-03 07:20:46
Jacek Zagor DEBATA II
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:56:40
2018-04-03 07:19:59
Jacek Zagor CARELESS WHISPER
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:56:18
2018-04-03 07:16:12
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:55:56
2018-04-03 07:15:08
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:48:37
2018-04-03 07:13:58
Dominika Osińska AURILLAC
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 08:48:20
2018-04-03 07:13:16
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 22:37:58
2018-04-02 22:07:15
Zofia Połczyńska NEVILLE II S
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 22:37:39
2018-04-02 22:06:43
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:53:50
2018-04-02 20:58:06
Agata Gietka ARPEGGIO
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:53:21
2018-04-02 20:05:54
Magdalena Karabasz MARINA
  • 1x 2a/KUCE/handikapowy (grupy A1 A2 i B 50-60 cm) - dwufazowy - art. 274.5.3, regionalny*
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:52:57
2018-04-02 20:02:37
Maja Dąbrowska MARINA
  • 2x 2a/KUCE/handikapowy (grupy A1 A2 i B 50-60 cm) - dwufazowy - art. 274.5.3, regionalny*
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 20:52:37
2018-04-02 19:54:42
Liliana Tabaka KSIĘŻNICZKA
  • 2x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 2a/KUCE/handikapowy (grupy A1 A2 i B 50-60 cm) - dwufazowy - art. 274.5.3, regionalny*
  • 2x 11a/KUCE/handikapowy (grupy A1 A2 i B 50-60 cm) - dwufazowy - art. 274.5.3, regionalny*
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 14:14:04
2018-04-02 14:13:08
Martyna Pietroń ELEANOR RUGBY
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 14:13:33
2018-04-02 14:12:04
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 14:13:17
2018-04-02 14:11:17
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECOND LIFE Z
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 14:10:27
2018-04-02 14:08:23
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 14:09:47
2018-04-02 14:07:05
Adam Nicpoń CASE
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/CC/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/zwykły – art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 11:45:26
2018-04-02 10:38:53
Julia Wutkowska ALLURE DE RIVERLAND
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 11:45:05
2018-04-02 10:38:12
Julia Wutkowska BERSANTA
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 11:44:50
2018-04-02 10:35:34
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 20:16:32
2018-04-01 22:40:44
Zofia Wróblewska NARINA S
  • 1x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 2/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 11/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 23:31:42
2018-04-01 21:49:54
Pola Nadarzewska CANDY
  • 1x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 2/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 23:31:24
2018-04-01 19:39:20
Martyna Grochowska KASJER
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 23:30:58
2018-04-01 19:37:06
Amelia Śmit DARCYS
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 23:30:42
2018-04-01 19:25:36
Weronika Skwarczyńska NABÓR
  • 1x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 23:30:16
2018-04-01 18:34:57
Daria Olech SAMURAJ
  • 2x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 16:42:59
2018-04-01 16:40:22
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 5/LICENCYJNY/na styl jeźdźdzca
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 11:58:17
2018-04-01 13:43:31
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 11:37:47
2018-04-01 11:29:27
Zofia Łapka HENRY
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 11:37:25
2018-03-31 20:01:27
Paulina Laskowska AVATAR S
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 23:42:51
2018-03-31 16:47:14
Daria Arkuszewska OLIWKA
  • 1x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 11/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 12:48:40
2018-03-31 14:43:46
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 5/LICENCYJNY/na styl jeźdźdzca
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 21:01:11
2018-03-30 20:47:39
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
  • 2x 2/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 11/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 21:00:55
2018-03-30 19:41:29
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 19:50:26
2018-03-30 19:16:41
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-30 18:10:03
2018-03-30 15:41:57
Magdalena Olkuśnik MARIOT
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 22:13:33
2018-03-29 21:10:10
Włodzimierz Rudasz BOBA FETT
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9/CC/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 17/CC/zwykły – art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 20:25:34
2018-03-29 20:17:21
Julia Wawrzkowicz LUCKY BALOU
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 21:13:48
2018-03-29 18:56:57
Miłosława Laskowska AVATAR S
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 5/LICENCYJNY/na styl jeźdźdzca
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 10:26:12
2018-03-29 10:17:50
Julia Piwczyńska TANCERZ
  • 1x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 21:13:25
2018-03-28 22:51:04
Agata Bojarowicz ARON
  • 2x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 5/LICENCYJNY/na styl jeźdźdzca
  • 2x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:11:38
2018-03-27 18:58:03
Alicja Murakowska SONIA
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 19:11:25
2018-03-27 18:57:33
Alicja Murakowska SATYR
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 16:57:28
2018-03-27 16:56:48
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 2x 2/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 11/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 16:56:06
2018-03-27 14:23:26
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 18:04:15
2018-03-26 18:03:02
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 18:04:31
2018-03-26 14:05:02
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 2x 1/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 13:16:35
2018-03-26 11:01:11
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 10:52:01
2018-03-26 09:12:41
Bartłomiej Włodarski NICKY BOY
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 10:51:12
2018-03-26 09:11:01
Bartłomiej Włodarski NIRGUN S
  • 1x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 10:50:56
2018-03-26 09:10:24
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 10:50:43
2018-03-26 09:10:00
Bartłomiej Włodarski DARTAGO Z
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 8/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-25 17:58:41
2018-03-25 16:49:29
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-25 17:58:17
2018-03-25 16:49:06
Katarzyna Tobiszewska CELESTA
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 21:11:52
2018-03-25 16:17:22
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-25 17:56:28
2018-03-25 15:15:50
Jagoda Tomaszewska ALOE VERA BEAUTY
  • 1x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 2x 11/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-25 17:56:09
2018-03-25 15:15:06
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 10/Mini LL/(wys. do 60 cm) – dokładności – art. 238.1.1, towarzyski *
  • 1x 11/KUCE/handikapowy (grupy A1,A2 i B 50-60; C i D 70-80 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-25 17:55:33
2018-03-25 15:12:37
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 1x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:04:48
2018-03-23 22:31:51
Agata Zielińska BARTONIA
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 13:55:41
2018-03-23 13:55:19
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-23 13:55:32
2018-03-23 13:51:41
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 16/C/zwykły – art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-19 12:54:58
2018-03-19 12:28:34
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 1x 3/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 4/L/dwufazowy – art. 274.5.3, regionalny*
  • 1x 12/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, towarzyski *
  • 2x 13/L/zwykły – art. 238.2.1, - regionalny *
2 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 16:00:02
2018-03-18 10:25:02
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-01 14:51:23
2018-03-01 10:16:18
Kamila Pabian KAREN R
  • 1x 6/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 14/P/dwufazowy – art. 274.5.3
  • 1x 15/N/zwykły – art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Maja Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
2. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
3. Arkuszewska Daria Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
brak
4. Barzyk-Żywna Marta Sekcja Jeździecka Turzyn
S
brak
5. Bedliński Andrzej Ośrodek Sporów Konnych
S
O002239
6. Bojarowicz Agata Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
1999 (MJ.)
O031875
7. Bonieckia Wiktoria bez przynależności klubowej
2003 (J.)
brak
8. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
9. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
10. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (MJ.)
O032825
11. Dąbrowska Maja KJ Cavallino
2008 (JM.)
0048025
12. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O039669
13. Drewka Viktoria Kujawsko pomorski klub jeździecki
2004 (J.)
O035154
14. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
15. Ejankowska Beata Ludowy klub jeździecki w Gałkowie
S
brak
16. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (MJ.)
O033150
17. Frelichowska Natalia KJ Dilmar
S
O031899
18. Gaborek Laura „PROFIL” Piła
S
O007932
19. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
20. Gdaniec Mirosława Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
21. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O031837
22. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
23. Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
S
O012557
24. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
25. Grochowska Martyna Pałucki Klub Jeździecki
S
brak
26. Gromowska Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
brak
27. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
28. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
29. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (MJ.)
O023043
30. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
31. Klimkiewicz Oliwia KJ Cavallino Brzoza
2004 (J.)
O033535
32. Kopera Katarzyna OXER Inowrocław
S
O023477
33. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
34. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
35. Kowalik Agata Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2003 (J.)
O043739
36. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
37. Kozłowska Inez „OXER” Paruszka
2003 (J.)
brak
38. Kozłowska Maria KJ Cavallino
2004 (J.)
O035241
39. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O037497
40. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
41. Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
42. Laskowska Miłosława KJ Cavallino
S
BRAK
43. Laskowska Paulina KJ CAVALLINO
2001 (MJ.)
LZRWZJ/781/16
44. Lewandowska Kinga KJ Dilmar
2004 (J.)
O040848
45. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
46. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
47. Łapka Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
48. Łoboda Natalia Stajnia Jarużyn
2001 (MJ.)
Brak
49. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (J.)
O034085
50. Majewska Latifa Stajnia Gliszcz
2003 (J.)
Brak
51. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
52. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O039805
53. Nadarzewska Pola Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O041483
54. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
55. Niewińska Agnieszka KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
brak
56. Obialski Oliwier Ośrodek Sportów Konnych
2004 (J.)
brak
57. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (J.)
brak
58. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
59. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
60. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
61. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
62. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
63. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
brak
64. Perlikowski Rafał Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
S
O006784
65. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
66. Piwczyńska Julia Stajnia Gliszcz
2000 (MJ.)
brak
67. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
68. Pozdniakov Andrii KJ DILMAR
S
O046228
69. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
O041479
70. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
71. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
72. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
73. Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
S
O013761
74. Sieraczkiewicz Mateusz JKSR Michelin
2003 (J.)
3844/17
75. Skwarczyńska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
76. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (MJ.)
O033157
77. Śmit Amelia Pałucki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
brak
78. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2017 (Mł.)
O038537
79. Sobańska Karolina Stajnia Gliszcz
2001 (MJ.)
brak
80. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
81. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
82. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
83. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
84. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O039025
85. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
86. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
87. Tomaszewska Jagoda JKS ,,Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O029190
88. Tomczuk Filip Młyńska Struga
S
O013872
89. Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia
S
O020861
90. Wawrzkowicz Julia OJK Cavallino
2003 (J.)
brak
91. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
92. Wiśniewski Antoni Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
Brak
93. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
94. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
95. Wolny Maja KJ Dilmar
S
O023178
96. Wróbel Katarzyna niezrzeszony
S
brak
97. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2002 (J.)
O027714
98. Wróblewska Zofia OJK Cavallino
2005 (JM.)
O047571
99. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
100. Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
S
O022443
101. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
S
O042536
102. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
103. Zienkiewicz Daria bpk
2004 (J.)
brak
104. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

ALEXA HOL GER 2008 Klacz gniada/175 F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
K021382
2.

54

ALLURE DE RIVERLAND SF POL 2010 Klacz gniada/173 F: Silvio I
M: Reine De Riverland
K024777 SF 25000110411391U
3.

25

ALOE VERA BEAUTY CONNEMARA IRL 2013 Klacz siwa/kuc:142 F: Classiebawn Black Jack
M: Lucky Girl 4th
K024794 372004000030015
4.

80

ANONIM MAŁOPOLSKI POL 2008 Wałach kasztanowata F: Mariot
M: Alwina
K024645 006520077208
5.

68

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
K022637 616009530197811
6.

3

ARON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Leonardo da Vinci
M: Arina
K018428
7.

62

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
K013109 POL009540042605
8.

136

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
K023988 616009530171111
9.

67

AURILLAC MŁP POL 2013 Wałach kasztanowata/162 F: San Luis / Dixieland
M: Arborea / Bonaparte
K024778 616006592056413
10.

4

AVATAR S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: POWER PRINCE
M: AMISTINA
LKRWZJ/3496/17 09396
11.

92

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falk
M: Amber
brak POL 616013520035711
12.

22

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
K021456 616007610161912
13.

20

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013720 616999530249005
14.

142

BEJRA SP POL 2007 Klacz inna F: Franco
M: Biretka
brak
15.

53

BERSANTA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Santiego
M: Bereta
K023272 616009520008811
16.

15

BIANCA W HOL GER 2009 Klacz siwa F: Aragorn / Acorado
M: Vienna VIII / Clearway
K021589 DE421000248409
17.

81

BILKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: Ilco F
M: Biest
013610058305
18.

41

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme
M: Beginka
K014346
19.

11

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
K022195 616007520060012
20.

18

CAFISSIMO WESTFALSKA GER 2009 Wałach siwa F: CORNADO I /CORNET OBOLENSKY
M: CORTINA/CARERAS
K022472 DE441411499709
21.

66

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
K024463 616009610134312
22.

51

CANDY KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/148 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Czikita / Radiator
K018656 POL013600220308
23.

76

CANTINORI S Deutsches Sportpferd GER 2014 Wałach siwa/170 F: CELLESTIAL
M: LOREANA
K025285 DE456560454714
24.

79

CAPRICE Deutsches Sportpferd GER 2013 Klacz gniada/167 F: CALIBRI
M: CONNY
K025282 DE456370285513
25.

69

CARELESS WHISPER HOLST. GER 2002 Klacz gniada F: Clearway
M: Olinda I /Parco XX
K024486
26.

55

CASE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Canoso / Catoki
M: Salina / Silvio I
K019838 DE433330156310
27.

133

CASSA CIARA HOLSZTYŃSKA POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
Brak
28.

134

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant
M: ..
brak
29.

26

CELESTA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: For Leo / For Feeling
M: Cezarea / Gordon I
K019738 POL007520018806
30.

82

CEZAR SP POL 13.03.2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz
M: Cytryna
Brak 009520093501
31.

112

CHANEL TYP SZLACHETNY POL 2007 Klacz gniada F: Alcado
M: Chantal
K024796 999600333507
32.

137

CHEWELIA - SZ WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Tramal
M: Chardona
brak
33.

117

CORDESSO WESTFALSKA POL 2013 Ogier gniada F: Cordess
M: Cleine Queena
K022638
34.

119

CORTINA DRP POL 2007 Klacz siwa F: Clinton II / Carolus
M: Aldato Dama / Aldato-208
K024376 DE410101514807
35.

56

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: CACHAS
M: RAVENNA
K023540 DE 421000693111
36.

57

DAMOCLES FROM SECEND LIFE Z ZANG BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Catwalk Z / Caretano Z
K022718 056015Z55705513 105XQ15
37.

118

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
38.

49

DARCYS KUC IRL 2012 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
brak
39.

28

DARTAGO Z ZANG POL 2010 Wałach gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: C. Fabrina Z / Crown Z
K017199 056015Z55795310
40.

70

DEBATA II SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Campari M /
M: Demeter /
K016115
41.

85

DIABLO GRAN OLD POL 2013 Wałach kara/mk: F: Diardo / Diamant De Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
K023372 DE433334047413
42.

97

DILMAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Ogier gniada F: Maram
M: D
Brak
43.

19

DIUCORINA W SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort /
M: Dorilla W/
brak
44.

44

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/139 F: V.I.P. Ewita / Visconti
M: Dalli / Don Carlos
K017093 POL013670148308
45.

63

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
K022850 DE433332138511
46.

59

ELEANOR RUGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Elba /
brak
47.

65

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
48.

1

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
K022607 616009680091210
49.

132

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofino
M: Larduc
Brak
50.

108

EVITA S NN POL 1999 Klacz ciemnogniada F: Elvis
M: nn
brak
51.

140

EX LIBRIS GOLD Z ZANGERSHEIDE POL 2013 Ogier gniada/167 F: Eldorado vd Zeshoek
M: Centuria po Lavendel
Brak
52.

46

EXEQUATOR Pełna Krew Angielska GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz /
M: Elly Fleetfoot / Elmaamul
K013953 8260GB45077257T
53.

35

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
K024409 009520029707
54.

83

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
55.

102

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
56.

32

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko
M: Finezja KG
K020023
57.

71

FLASH BLUE B KWPN GER 2010 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Perla / Pionier
K024541 528003201002887
58.

100

FOCUS OLD POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Nanette / Calido I
K021995 DE418182536212
59.

124

FULEDA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Lasko / Lennon
M: Frabosa / Komandor
K015567 POL007610140305
60.

127

FURORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:155 F: FOR LEO
M: FUNCKY
2501/17 POL00959011209
61.

95

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
K023168 616009610160310
62.

86

GINGER J WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
K023331
63.

29

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere
M: Gracenta / Graf Grannus
K023351
64.

121

GREK WLKP POL 2007 Wałach gniada F: GIACOMO
M: GRETA
brak
65.

120

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/145 F: nn / nn
M: nn / nn
K025911 616999520166506
66.

131

HARRIET KWPN POL 2012 Klacz gniada F: Pacific / Corland
M: Marinus
brak
67.

135

HEIDI KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Quasimodo vd Molendref
M: Libero H
brak
68.

45

HENRY DRP DEU 1995 Wałach siwa/kuc: F: Hasko
M: Susi
Brak
69.

101

HIMALAJUS TRAK LTU 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Komfortas / Fordas
M: Huana / Verdenas
K010091 LTU002520135504 103UM65
70.

109

IBIZA SP POL 2008 Klacz gniada/152 F: Niels
M: Iga
brak 616009520116908
71.

43

IDOL SP POL 2009 Wałach siwa F: Poligon
M: Ina
brak
72.

96

INTRYGA WLKP POL 2009 Klacz kara/165 F: Pigmalion / Arak
M: Hema / Burnus
K021142 007520086009
73.

138

INVORIO KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
74.

89

IROS KWPN POL 2013 Wałach gniada F: Pacific
M: Rosita W
K025245
75.

123

JOKER SP POL 2008 Wałach kara F: Żupan / Dem
M: Juta / Apollo
K019657 POL009610053508
76.

111

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
K022951 616009600306110
77.

110

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
K022665 616009520095512
78.

87

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
K021672
79.

52

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
K018912 POL009520053506
80.

17

KAREN R SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Karmen / Epos
K019359 616009661621210
81.

88

KARLOS SP POL 30.04.2012 Wałach gniada F: Nadir
M: Karencja
. 616009510222412
82.

141

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
K019858 616009530297309
83.

50

KASJER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach siwa F: Paszkwil
M: Kasa
brak
84.

36

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/139 F: nn / nn
M: nn / nn
K024201 616999520164810
85.

143

KIMBERLY KUC WALIJSKI POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Falk
M: Kirsten
brak
86.

16

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
K021518
87.

60

KSIĘŻNICZKA KUC POL 2007 Klacz siwa/130 F: Jantar /
M: Kama /
K025319 616013520175907
88.

144

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl
M: Landrette Z
K021436 616009520022310
89.

106

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
K012264 POL007610109107
90.

6

LARIANT WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek /
M: Lawa /
K015197 616007610236605
91.

34

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I
M: Lufthansa
K024127 418181004805
92.

103

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
93.

98

LEON HUCULSKA POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Witraż
M: Lulka
brak
94.

40

LUCKY BALOU HOLSZTYN GER 2009 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Rancune
brak
95.

115

LUGANO NIEM. SPORT. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbrauf / Kolibri
K022639 456370005012
96.

107

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn / Lombardo
M: Lambada / Hipovit
K013157 POL009600409808
97.

77

MALTE 53 Deutsches Sportpferd GER 2009 Wałach siwa/168 F: MONTE BELLINI
M: KASKADE
K025284 DE456370169709
98.

61

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc: F: Hertz
M: Malwa
brak (licencja KPZJ w trakcie POL013610128305
99.

105

MARIOT MAŁOPOLSKA POL 2001 Wałach kasztanowata F: Top Gun
M: Markiza
brak
100.

42

MARIOT MAŁOPOLSKA POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: Top Gun
M: Markiza
KM2635
101.

75

MARIOT MAŁOPOLSKA POL 2001 Wałach kasztanowata F: Top Gun
M: Markiza
brak
102.

90

MOLLY KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc: F: Manfred
M: Karina
Brak
103.

94

MORPHEUS SP POL 2012 Ogier gniada F: Corrado Boy
M: Mariotta
brak
104.

48

NABÓR WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach inna F: Barasz
M: Nasada/Saphir
brak 007 60 01404 05
105.

10

NARINA S Niemiecki Kuc Wierzchowy (Drp) POL 2005 Klacz gniada/kuc:146 F: Nantano
M: Dorina
DE 441 410620805
106.

99

NASZA MI SP POL 2001 Klacz kasztanowata/169 F: Maram / Aram
M: Nebraska / Nafar
K016724 POL009520059501
107.

23

NEVADA SP POL 2003 Klacz gniada/163 F: Loxley
M: Niwka xx
K008900 POL009520059903
108.

9

NEVER LOSE Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastelli
M: Nicoletta
KO15409 POL009530166106
109.

64

NEVILLE II S SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/166 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
110.

116

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K022631 616009520028612
111.

31

NICKY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Johny Boy II/
M: Nistra S/
brak
112.

30

NIRGUN S SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De la Cour
brak
113.

72

NIRVARO OLD GER 2008 Wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
K017222 DE418181371308
114.

122

NUREK KN POL 2010 Wałach inna F: NAPAR
M: NAWAŁNICA
brak
115.

74

OBLADA HOL GER 2008 Klacz siwa F: Clarimo / Clearway
M: Olana B / Lantaan
K010787 DE421000206007 104GJ23
116.

84

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
K017852 616007520036610
117.

8

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
brak
118.

126

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K014101 616999520184308
119.

7

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
K019755 616009530031010
120.

93

PUŁASKI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/164 F: Kalaska de Semilly
M: Pumara
brak POL 616009520046012
121.

146

QUIDAM'S NOBLESSE WESTFALSKA GER 2004 Klacz kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
brak
122.

58

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani /
K020634
123.

104

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
K018519 616007520127709
124.

78

RIVA LOONA HOLSTEINER GER 2001 Klacz gniada F: CLAUDIO'S SON
M: MIRA I
K023925
125.

130

RIVANDER SP POL 2012 Klacz gniada F: Fred
M: Regata
Brak
126.

47

SAMURAJ MAŁY KOŃ POL 2014 Wałach gniada F: NN
M: NN
brak
127.

37

SATYR SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: CZYNEL
M: SUPRA
K023798 POL 009 61 11350 01
128.

12

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
129.

91

SINDBAD KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:138 F: Falk
M: Sara
brak POL 616013520035411
130.

128

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
K023015 616007610188513
131.

113

SONATA N SP POL 2006 Klacz F: Landor
M: San Marina
K013752
132.

38

SONIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Skala / Kwartet
K010419 POL009540080602 103FM03
133.

33

STRIT SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Rumianek /
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
134.

125

SUMMER DREAM SP POL 2010 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Soraja / Rancouver
K019344 616009530333310
135.

139

SZRON NN POL Brak Wałach gniada F: Nn
M: Nn
Brak
136.

145

SZRON WIELKOPOLSKA POL 1996 Wałach gniada F: Rewizor
M: Szalka
brak
137.

39

TANCERZ WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada F: Paragon
M: Tancerka
brak
138.

24

TIGRA KUC SPORTOWY POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:147 F: Da Capo 154
M: Tritti
K025247
139.

114

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama
M: Wyprawa
K024077
140.

21

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
K019512 616007520002911
141.

73

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son
M: Zaduma
K012109
142.

27

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
143.

129

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha
M: Zadyma / Marino
K012093
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (129)
2018-04-07
15
2018-04-07
2018-04-08
7
2018-04-08
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
PRYMUS (7)
2018-04-07
30
2018-04-07
3
2018-04-07
2
2018-04-08
20
2018-04-08
Arkuszewska Daria
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
OLIWKA (8)
2018-04-08
1
2018-04-08
9
2018-04-08
3
Barzyk-Żywna Marta
Sekcja Jeździecka Turzyn
BEJRA (142)
2018-04-08
6
2018-04-08
29
2018-04-08
Bedliński Andrzej
Ośrodek Sporów Konnych
2018-04-07
24
2018-04-07
2018-04-08
2
2018-04-08
2018-04-07
23
2018-04-07
2018-04-07
22
2018-04-08
34
2018-04-08
25
2018-04-08
Bojarowicz Agata
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
ARON (3)
2018-04-07
21
2018-04-07
2018-04-07
1
2018-04-08
2018-04-08
21
2018-04-08
35
Bonieckia Wiktoria
bez przynależności klubowej
IDOL (43)
2018-04-07
22
2018-04-07
2018-04-08
17
2018-04-08
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-04-08
3
2018-04-08
17
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-04-07
2018-04-07
5
2018-04-07
16
2018-04-08
2
2018-04-08
21
2018-04-08
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
IROS (89)
2018-04-08
2018-04-08
22
2018-04-08
33
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino
MARINA (61)
2018-04-07
8
2018-04-08
2018-04-08
7
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2018-04-07
1
2018-04-07
27
Drewka Viktoria
Kujawsko pomorski klub jeździecki
BILKA (81)
2018-04-08
1
2018-04-08
CEZAR (82)
2018-04-08
20
2018-04-08
25
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (141)
2018-04-08
2018-04-08
Ejankowska Beata
Ludowy klub jeździecki w Gałkowie
2018-04-07
32
2018-04-07
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (126)
2018-04-08
10
2018-04-08
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar
2018-04-07
9
2018-04-07
10
2018-04-08
4
2018-04-08
Gaborek Laura
„PROFIL” Piła
INVORIO (138)
2018-04-07
6
2018-04-07
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2018-04-07
24
2018-04-07
9
2018-04-08
11
2018-04-08
9
Gdaniec Mirosława
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
RIVANDER (130)
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
26
2018-04-08
HEIDI (135)
2018-04-07
2
2018-04-07
2018-04-08
9
2018-04-08
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
2018-04-08
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2018-04-07
5
2018-04-07
7
Grabiec Emilia
KJ Młyńska Struga
JOKER (123)
2018-04-08
6
2018-04-08
25
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (24)
2018-04-08
1
2018-04-08
4
2018-04-08
24
Grochowska Martyna
Pałucki Klub Jeździecki
KASJER (50)
2018-04-08
2018-04-08
1
2018-04-08
4
Gromowska Wiktoria
bpk
GREK (121)
2018-04-08
2018-04-08
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
2018-04-08
23
2018-04-08
24
SID (12)
2018-04-08
29
2018-04-08
10
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LASSINI N (103)
2018-04-07
8
2018-04-07
17
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-04-07
6
2018-04-08
5
2018-04-07
2
2018-04-08
3
KRONOS (16)
2018-04-07
21
2018-04-07
11
2018-04-08
2
450
2018-04-08
9
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino
MARINA (61)
2018-04-07
2
2018-04-08
15
Klimkiewicz Oliwia
KJ Cavallino Brzoza
2018-04-07
2018-04-07
6
2018-04-07
10
2018-04-08
2018-04-08
3
2018-04-08
13
Kopera Katarzyna
OXER Inowrocław
KARLOS (88)
2018-04-08
2018-04-08
30
2018-04-08
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
LEON (98)
2018-04-07
1
2018-04-07
11
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2018-04-07
27
2018-04-07
15
Kowalik Agata
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
CAYENNE (134)
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-07
2018-04-08
1
2018-04-08
15
2018-04-08
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
HARA (120)
2018-04-08
1
2018-04-08
8
2018-04-08
12
Kozłowska Inez
„OXER” Paruszka
2018-04-07
6
2018-04-07
Kozłowska Maria
KJ Cavallino
2018-04-07
13
2018-04-07
14
2018-04-07
2018-04-08
14
2018-04-08
14
2018-04-08
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (34)
2018-04-07
9
2018-04-07
3
2018-04-07
2018-04-08
5
2018-04-08
27
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (118)
2018-04-07
12
2018-04-07
19
2018-04-08
9
2018-04-08
Kulpa Krzysztof
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
DILMAR (97)
2018-04-08
11
2018-04-08