Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie
ALEKSANDRÓW KUJAWSKI, 24.06.2014r.

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 10:40:12
2018-06-22 22:31:44
Jakub Kaczmarek LANOS
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 10:39:51
2018-06-22 22:27:56
Julia Ankiersztajn TURKUS
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 21:34:52
2018-06-22 19:20:17
Magda Kwiatkowska DILMAR
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 21:34:34
2018-06-22 18:23:39
Julia Hejdysz AFISZ
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 14:38:23
2018-06-22 12:22:38
Monika Krajewska HILTON
  • 1x 6/P-1/regionalny
  • 1x 7/P-2/regionalny
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 11:08:33
2018-06-22 10:55:12
Agata Włodarczyk BLACK PEARL R
  • 1x 8/N-4/regionalny
  • 1x 9/N-5/regionalny
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 11:08:13
2018-06-22 07:21:39
Alicja Ochocińska PETRA
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 5/L-3/regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 11:07:57
2018-06-22 06:19:49
Zuzanna Stachowiak DANDYS
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 21:34:03
2018-06-22 05:42:06
Monika Supeł AKBAR
  • 1x 6/P-1/regionalny
  • 1x 7/P-2/regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 11:07:23
2018-06-21 23:20:40
Weronika Rumińska NAPOLEON
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 20:39:48
2018-06-21 18:41:00
Olga Wodzyńska PRYMUS
  • 1x 6/P-1/regionalny
  • 1x 7/P-2/regionalny
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 16:18:49
2018-06-21 13:20:25
Agnieszka Lemańczyk NASHORN
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 5/L-3/regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 16:18:19
2018-06-21 13:20:04
Agnieszka Lemańczyk BARBÓR
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 5/L-3/regionalny
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 13:20:02
2018-06-21 11:03:48
Karolina Rolirad- Grubecka BRYZA
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 5/L-3/regionalny
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 22:18:33
2018-06-20 20:17:30
Maja Miecielska KORONA
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 19:46:12
2018-06-20 18:29:40
Hubert Stefanowski NIWKA
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 19:45:51
2018-06-20 18:28:53
Maja Drobny GANGES
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 5/L-3/regionalny
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 15:00:32
2018-06-20 14:48:12
Agata Miś KIMBERLY
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 5/L-3/regionalny
  • 1x 6/P-1/regionalny
  • 1x 7/P-2/regionalny
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 15:00:12
2018-06-20 14:46:10
Oliwier Obialski AVONLY
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 5/L-3/regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 14:59:52
2018-06-20 14:45:37
Natalia Świątkowska SINDBAD
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 5/L-3/regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 14:59:29
2018-06-20 14:44:55
Antonina Hoffmann PAULIENTJE
  • 1x 4/L-1/regionalny
  • 1x 5/L-3/regionalny
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:04:28
2018-06-19 23:38:44
Natalia Pokora POTOK
  • 1x 6/P-1/regionalny
  • 1x 7/P-2/regionalny
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 13:50:44
2018-06-19 12:19:43
Joanna Ośmiałowska PORTOS
  • 1x 8/N-4/regionalny
  • 1x 9/N-5/regionalny
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 13:50:26
2018-06-19 11:24:24
Hanna Bagniewska DONNA PRIMA
  • 1x 8/N-4/regionalny
  • 1x 9/N-5/regionalny
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 17:54:48
2018-06-18 16:46:18
Martyna Kłoczko DINJAN
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 18:23:25
2018-06-15 23:35:06
Natalia Mila SAHARA
  • 1x 6/P-1/regionalny
  • 1x 7/P-2/regionalny
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 22:30:24
2018-06-15 22:26:24
Martyna Sochacka EMMA
  • 1x 3/L-3/towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 20:59:50
2018-06-15 20:43:43
Ula Gumowska JANTAR
  • 2x 1/L-1/dla początkujących
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 20:45:00
2018-06-14 19:44:57
Filip Józwiak RADŻELLA
  • 1x 6/P-1/regionalny
  • 1x 7/P-2/regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 10:39:35
2018-06-14 10:11:31
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 6/P-1/regionalny
  • 1x 7/P-2/regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ankiersztajn Julia Bpk
2007 (JM.)
Brak
2. Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
brak
3. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O042933
4. Gumowska Ula Toruński Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
brak
5. Hoffmann Antonina Ośrodek Sportów Konnych
2008 (Mł.)
brak
6. Józwiak Filip JKSR Michelin
2001 (J.)
O042932
7. Kaczmarek Jakub Bpk
2007 (JM.)
Brak
8. Kłoczko Martyna brak
2001 (J.)
brak
9. Krajewska Monika KJ Oxer Inowrocław
S
brak
10. Kwiatkowska Magdalena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
S
brak
11. Lemańczyk Agnieszka Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2000 (MJ.)
O031933
12. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
Brak
13. Mila Natalia KJ OXER Inowrocław
1998 (MJ.)
O019071
14. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (JM.)
O042176
15. Ochocińska Alicja Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
2002 (J.)
O041942
16. Ośmiałowska Joanna JKS Rywal im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii
S
O003625
17. Pokora Natalia Klub Jeździecki Classic
S
O011503
18. Rolirad- Grubecka Karolina Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
O042579
19. Rumińska Weronika Kalinowy Zakątek
S
Brak
20. Sochacka Martyna brak
2001 (J.)
22636/15
21. Stachowiak Zuzanna bpk
2004 (JM.)
brak
22. Stefanowski Hubert Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
Brak
23. Supeł Monika JKS Rywal
S
brak
24. Świątkowska Natalia Ośrodek Sportów Konnych
2004 (JM.)
brak
25. Świątkowska Natalia Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
2004 (JM.)
0044116
26. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
27. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
28. Wodzyńska Olga Klub Jeździecki Cavalier
2003 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

2

AKBAR SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Roland
M: Arka
brak
2.

32

AMBER I KUC NED 2002 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Wairan
M: Emmely van de Margahoeve
brak
3.

20

BARBÓR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Vis Versa
M: Barbadosa
K013022 POL 006 59 0186 05
4.

26

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
K025486
5.

19

BRYZA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Ogar
M: Bogdanka
K026039
6.

24

DANDYS Koń Mały POL 2006 Wałach bułana F: Tokaj
M: Duma
brak
7.

29

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
8.

8

DINJAN Koń Fryzyjski POL 2009 Wałach kara F: Jasper 366
M: Stella
brak
9.

9

DONNA PRIMA HAN POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: Don Primero
M: Way o Way
brak DE 431310348706
10.

6

EMMA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Setnik
M: Empora
006530026807
11.

33

ENRICO Pełna Krew Angielska POL 2005 Wałach ciemnogniada/mk:157 F: Surako
M: Enigma
K022645 POL050000003653
12.

16

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
K019951 POLP013610240808
13.

27

HILTON SP POL 2010 Wałach gniada F: Fred
M: Hetia
brak
14.

5

JANTAR Małopolska POL 2008 Wałach kara F: Cyprys
M: Jawa
brak
15.

15

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Falck /
M: Kirsten /
K025549 616013520035511
16.

18

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Narvik
M: Kwinta
brak 616009520047813
17.

31

LANOS Koń Mały POL 1998 Wałach siwa F: Ramiro
M: Lotka
brak
18.

23

NAPOLEON Wielkopolska POL 2002 Klacz siwa F: Jantar
M: Neska
Brak
19.

21

NASHORN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Wałach ciemnogniada/170 F: Le Bon
M: Nekanda
K005310 POL 009 53 00582 98
20.

17

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
K007123 POL013520017298
21.

12

PAULIENTJE Kuc Szetlandzki POL 2000 Klacz kara/kuc:104 F: Fanster
M: Floortje
brak
22.

25

PETRA Wielkopolska POL 2002 Klacz kara F: Orbis
M: Pytia
K024261 007660856002
23.

10

PORTOS WLKP POL 2000 Wałach siwa/160 cm F: Bas
M: Preria
K005351
24.

11

POTOK WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Dżentelmen
M: Parta
K013980
25.

22

PRYMUS Wielkopolska POL 2008 Wałach kara F: Trawers
M: Peja
brak
26.

4

RADŻELLA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dżahil
M: Ramella
K015601
27.

7

SAHARA SP POL 2000 Klacz kara/169 F: Hornoch
M: Salome
K018241 POL009600035900
28.

13

SINDBAD KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:138 F: Falk
M: Sara
brak POL 616013520035411
29.

3

TURKUS Koń Mały POL 2005 Wałach bułana F: Tokaj
M: Obojętna
brak
30.

30

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ankiersztajn Julia
Bpk
TURKUS (3)
2018-06-24
3
2018-06-24
1
2018-06-24
2
Bagniewska Hanna
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2018-06-24
2018-06-24
2018-06-24
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
GANGES (16)
2018-06-24
4
2018-06-24
4
2018-06-24
4
Gumowska Ula
Toruński Klub Jazdy Konnej
JANTAR (5)
2018-06-24
2
Hoffmann Antonina
Ośrodek Sportów Konnych
2018-06-24
1
Józwiak Filip
JKSR Michelin
2018-06-24
3
2018-06-24
5
2018-06-24
4
Kaczmarek Jakub
Bpk
LANOS (31)
2018-06-24
2
2018-06-24
3
2018-06-24
3
Kłoczko Martyna
brak
DINJAN (8)
2018-06-24
2
2018-06-24
1
2018-06-24
2
Krajewska Monika
KJ Oxer Inowrocław
HILTON (27)
2018-06-24
2018-06-24
2018-06-24
Kwiatkowska Magdalena
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
DILMAR (29)
2018-06-24
3
2018-06-24
3
2018-06-24
3
Lemańczyk Agnieszka
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
BARBÓR (20)
2018-06-24
2018-06-24
2018-06-24
NASHORN (21)
2018-06-24
2018-06-24
2018-06-24
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
KORONA (18)
2018-06-24
4
2018-06-24
5
2018-06-24
4
ENRICO (33)
2018-06-24
3
2018-06-24
3
2018-06-24
3
Mila Natalia
KJ OXER Inowrocław
SAHARA (7)
2018-06-24
4
2018-06-24
3
2018-06-24
3
Obialski Oliwier
OSK Nowy Ciechocinek
AMBER I (32)
2018-06-24
1
2018-06-24
1
2018-06-24
1
Ochocińska Alicja
Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
PETRA (25)
2018-06-24
2
2018-06-24
2
2018-06-24
2
Ośmiałowska Joanna
JKS Rywal im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii
PORTOS (10)
2018-06-24
2018-06-24
2018-06-24
Pokora Natalia
Klub Jeździecki Classic
POTOK (11)
2018-06-24
2
2018-06-24
2
2018-06-24
2
Rolirad- Grubecka Karolina
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
BRYZA (19)
2018-06-24
1
2018-06-24
1
2018-06-24
1
Rumińska Weronika
Kalinowy Zakątek
2018-06-24
1
2018-06-24
2
2018-06-24
1
Sochacka Martyna
brak
EMMA (6)
2018-06-24
4
2018-06-24
Stachowiak Zuzanna
bpk
DANDYS (24)
2018-06-24
3
2018-06-24
3
2018-06-24
4
Stefanowski Hubert
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (17)
2018-06-24
1
2018-06-24
2
2018-06-24
1
Supeł Monika
JKS Rywal
AKBAR (2)
2018-06-24
2018-06-24
2018-06-24
Świątkowska Natalia
Ośrodek Sportów Konnych
SINDBAD (13)
2018-06-24
3
2018-06-24
3
2018-06-24
3
Świątkowska Natalia
Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
2018-06-24
1
2018-06-24
2
2018-06-24
2018-06-24
2
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (30)
2018-06-24
5
2018-06-24
4
2018-06-24
5
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2018-06-24
1
2018-06-24
1
2018-06-24
1
Wodzyńska Olga
Klub Jeździecki Cavalier
PRYMUS (22)
2018-06-24
1
2018-06-24
1
2018-06-24
1

Number of Riders: 28

Number of Horses: 30

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl