Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

III MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ AMAZONEK , PUCHAR PREZESA LKS ”NADWIŚLANIN” W KAT. BIZNESMENÓW
MISTRZOSTWA AMAZONEK I P. BEZNESMENÓW 2018***
KWIDZYN, 25-26.08.2018r.

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 10:58:45
2018-08-23 10:39:04
Katarzyna Frydel CENAR
  • 1x 4-M_S/I półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 09:15:29
2018-08-22 22:21:12
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x 2-P_B/I półfinał/Puchar Biznesmenów (100 cm.)
  • 1x 9b-P_B/II półfinał/Puchar Biznesmenów (100 cm.)
  • 1x 14-P_B/FINAŁ/Puchar Biznesmenów (100/105 cm.)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 08:46:31
2018-08-20 23:28:38
Zofia Brońka CUIDAM DE VRENDT
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 23:37:01
2018-08-20 20:08:24
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 23:36:46
2018-08-20 19:12:31
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 23:36:20
2018-08-20 17:30:26
Maja Adamiak GRATIA
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 23:35:38
2018-08-20 13:26:14
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 23:34:39
2018-08-20 13:09:34
Monika Święcka DOLOMIT
  • 1x 4-M_S/I półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
  • 1x 16-M_S/FINAŁ/Mistrzostwa Seniorek (120/125 cm.)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 23:34:23
2018-08-20 13:08:16
Monika Święcka DEBATA II
  • 1x 2-P_B/I półfinał/Puchar Biznesmenów (100 cm.)
  • 1x 9b-P_B/II półfinał/Puchar Biznesmenów (100 cm.)
  • 1x 14-P_B/FINAŁ/Puchar Biznesmenów (100/105 cm.)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 23:34:08
2018-08-20 13:07:46
Monika Święcka ZAGORKA DURANTE
  • 1x 2-P_B/I półfinał/Puchar Biznesmenów (100 cm.)
  • 1x 9b-P_B/II półfinał/Puchar Biznesmenów (100 cm.)
  • 1x 14-P_B/FINAŁ/Puchar Biznesmenów (100/105 cm.)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:07:07
2018-08-20 08:43:34
Małgorzata Tomicka PEPPINA 25
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:06:52
2018-08-20 08:42:57
Małgorzata Tomicka CAMILLO 197
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 01:44:06
2018-08-19 21:52:25
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:11:01
2018-08-19 19:44:06
Alicja Olszewska PAOLA
  • 1x 4-M_S/I półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:10:45
2018-08-19 14:27:43
Anna Rozkosz BASKIL
  • 1x 1-M_A/I półfinał/Mistrzostwa Amatorek (90 cm.)
  • 1x 8-M_A/II półfinał/Mistrzostwa Amatorek (90 cm.)
  • 1x 13-M_A/FINAŁ/Mistrzostwa Amatorek (90/95 cm.)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:10:26
2018-08-19 13:45:30
Wiktoria Gordon ROCK STAR
  • 1x 1-M_A/I półfinał/Mistrzostwa Amatorek (90 cm.)
  • 1x 8-M_A/II półfinał/Mistrzostwa Amatorek (90 cm.)
  • 1x 13-M_A/FINAŁ/Mistrzostwa Amatorek (90/95 cm.)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 10:17:48
2018-08-19 12:49:08
Wiktoria Bulska DAVIDOFF BH
  • 1x 4-M_S/I półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
  • 1x 11b-M_S/II półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
  • 1x 16-M_S/FINAŁ/Mistrzostwa Seniorek (120/125 cm.)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:09:44
2018-08-19 11:54:50
Ilona Jasińska SANTANA S
  • 1x 1-M_A/I półfinał/Mistrzostwa Amatorek (90 cm.)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:09:18
2018-08-18 16:27:48
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 4-M_S/I półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 21:09:04
2018-08-18 16:26:28
Oliwia Rogalewska PRETTY GIRL
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 11:48:26
2018-08-17 22:03:41
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 11:24:25
2018-08-17 13:16:44
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x 2-P_B/I półfinał/Puchar Biznesmenów (100 cm.)
  • 1x 9b-P_B/II półfinał/Puchar Biznesmenów (100 cm.)
  • 1x 14-P_B/FINAŁ/Puchar Biznesmenów (100/105 cm.)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:24:03
2018-08-17 10:58:41
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 4-M_S/I półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
  • 1x 11b-M_S/II półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
  • 1x 16-M_S/FINAŁ/Mistrzostwa Seniorek (120/125 cm.)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 10:19:20
2018-08-17 09:50:25
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 10:19:07
2018-08-16 21:08:35
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:51:26
2018-08-16 10:35:55
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 4-M_S/I półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
  • 1x 11b-M_S/II półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
  • 1x 16-M_S/FINAŁ/Mistrzostwa Seniorek (120/125 cm.)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 20:38:25
2018-08-15 13:48:02
Weronika Jaruga ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:27:59
2018-08-14 09:41:17
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 11:18:53
2018-08-12 21:09:28
Julia Frydel RUSŁAN
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 11:18:40
2018-08-12 21:08:56
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 4-M_S/I półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 11:18:03
2018-08-12 09:06:01
Monika Puchalska - Chromik HERMOSA
  • 1x 1-M_A/I półfinał/Mistrzostwa Amatorek (90 cm.)
  • 1x 8-M_A/II półfinał/Mistrzostwa Amatorek (90 cm.)
  • 1x 13-M_A/FINAŁ/Mistrzostwa Amatorek (90/95 cm.)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 15:44:52
2018-08-05 14:30:11
Roksana Smolarska TORA
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 17:44:14
2018-08-04 08:24:52
Maja Stasik FUKS
  • 1x 4-M_S/I półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
  • 1x 11b-M_S/II półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
  • 1x 16-M_S/FINAŁ/Mistrzostwa Seniorek (120/125 cm.)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 17:43:59
2018-08-04 08:23:49
Nikola Paszkiewicz ENYA
  • 1x 1-M_A/I półfinał/Mistrzostwa Amatorek (90 cm.)
  • 1x 8-M_A/II półfinał/Mistrzostwa Amatorek (90 cm.)
  • 1x 13-M_A/FINAŁ/Mistrzostwa Amatorek (90/95 cm.)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 17:43:50
2018-08-04 08:23:17
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 17:43:41
2018-08-04 08:21:20
Julia Bieganowska FARAMEE M
  • 1x 4-M_S/I półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
  • 1x 11b-M_S/II półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
  • 1x 16-M_S/FINAŁ/Mistrzostwa Seniorek (120/125 cm.)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 23:46:28
2018-08-03 19:05:09
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 23:46:16
2018-08-03 19:04:35
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 4-M_S/I półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
  • 1x 11b-M_S/II półfinał/Mistrzostwa Seniorek (120 cm.)
  • 1x 16-M_S/FINAŁ/Mistrzostwa Seniorek (120/125 cm.)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:26:35
2018-08-03 13:57:38
Justyna Zalewska JASKIER
  • 2x 1-M_A/I półfinał/Mistrzostwa Amatorek (90 cm.)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:26:14
2018-08-03 13:57:08
Justyna Zalewska FINITO
  • 2x 1-M_A/I półfinał/Mistrzostwa Amatorek (90 cm.)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 17:25:55
2018-08-03 12:01:17
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 2-P_B/I półfinał/Puchar Biznesmenów (100 cm.)
  • 1x 9b-P_B/II półfinał/Puchar Biznesmenów (100 cm.)
  • 1x 14-P_B/FINAŁ/Puchar Biznesmenów (100/105 cm.)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:04:19
2018-08-01 22:19:53
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 1x 1-M_A/I półfinał/Mistrzostwa Amatorek (90 cm.)
  • 1x 8-M_A/II półfinał/Mistrzostwa Amatorek (90 cm.)
  • 1x 13-M_A/FINAŁ/Mistrzostwa Amatorek (90/95 cm.)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 11:42:22
2018-07-26 10:53:11
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 21:10:51
2018-07-21 13:29:18
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 3-M_J/I półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 10b-M_J/II półfinał/Mistrzostwa Juniorek (110 cm.)
  • 1x 15-M_J/FINAŁ/Mistrzostwa Juniorek (110/115 cm.)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (J.)
O025819
2. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O032628
3. Bieganowska Julia JKS Tornado Szczecin
S
O004011
4. Brońka Zofia KJ Szwadron Jazdy RP
2001 (J.)
O028348
5. Bulska Wiktoria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
1999 (MJ.)
O020475
6. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
7. Ciegert Martyna Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2002 (J.)
O040922
8. Dobrowolska Martyna bpk
2003 (J.)
O028065
9. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
10. Frydel Julia JKS Senny Nowęcin
2002 (J.)
O035020
11. Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
S
O014378
12. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
13. Gordon Wiktoria LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2004 (JM.)
O048300
14. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (MJ.)
O034583
15. Jaruga Weronika St. VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O034165
16. Jasińska Ilona Klub Jeździecki Julianowo
1999 (MJ.)
Brak
17. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
18. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
19. Lewandowska Weronika JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
20. Łatosz Marek JKS FARMA MODRZEWIE
S
O046979
21. Majewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
S
O015043
22. Olszewska Alicja Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
o025506
23. Paszkiewicz Nikola bpk
2001 (J.)
O034724
24. Puchalska - Chromik Monika BPK
S
brak
25. Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2000 (MJ.)
O036305
26. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (J.)
O042667
27. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
28. Stasik Maja bpk
2001 (J.)
O033319
29. Święcka Monika bez przynależności klubowej
S
O004390
30. Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (J.)
O038931
31. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
32. Tomicka Małgorzata bpk
2001 (J.)
O026895
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

139

ANAWA SP POL 2011 Wałach siwa F: Wizzerd WV
M: Anais
K018541
2.

230

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Zandoria / Zandor
K010311 5280030506451
3.

204

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
K020205 DE421000227711
4.

136

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
K018604 616009600202711
5.

156

AREGON SP POL 2014 Ogier gniada F: Nn
M: Nn
Brak
6.

194

ARTEMOR KM SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Rasch ex Rekrut
M: Armania
K026390
7.

159

ASESOR SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Aravel II
M: Ashley S
K025630
8.

192

ASHLEY S OLD GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord II
M: Pasadenia / Sadenio
K008432 DE418180181703
9.

120

ATLAS BAVARIA SON WESTF GER 2005 Wałach siwa/165 F: Atlas Bavaria
M: Vandalin
K016277 DE441411951405
10.

151

BASKIL Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/163 F: Boliwar
M: Bukwa
K021825 616 007 52 00399 11
11.

188

BAYARD M SP POL 2011 Wałach siwa F: Calderon
M: Bajka
616009520058711
12.

191

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
K016326 DE431310022406
13.

232

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
K021809
14.

117

BRAGO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Day Dream II S
M: Bruna
K017663 POL 009530230307
15.

240

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
K019874 DE421000524210
16.

131

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: cantanis
M: coco chanel
K019229
17.

182

CARMEN S Niemiecki .sport. GER 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Lena/Landprinz 1
Brak
18.

160

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
K025346 DE421000400314
19.

133

CENAR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lando
M: Celika
K014731
20.

261

CHAMBERTINA F:
M:
21.

185

CLIPPER HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Connor/ Cassal
M: Bella Rosa / Cassini
Brak
22.

180

COCODRILLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Rammstein
M: Crazy Coco
K025436
23.

161

COLANDRO HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Com Air / Contender
M: K - Lina D / Leandro
K024044 DE421000281610
24.

255

COLDWATER F:
M:
25.

256

CONCORD F:
M:
26.

134

CONTESSA 183 Oldenburg DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I
M: Argentina
K017806
27.

162

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
K020807 POL009610219280
28.

174

CORVUS Z SP POL 2001 Ogier gniada F: Cartano
M: Aga
brak
29.

157

CRAZY DAISY Niem.sport. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057
30.

181

CRONOS HOL GER 2009 Wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
K015241 DE421000361709
31.

213

CUIDAM DE VRENDT KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata F: Quidam De Revel
M: Visinaa
K014000
32.

167

CULUMBUS Westfalska POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey
M: Chmura
K018227
33.

189

CYKLADA Huculska POL 2009 Klacz srokata F: Jehudi
M: Czacza
616012540101209
34.

179

DAMONA SP POL 2009 Klacz izabelowata F: Arktos
M: Dominata
Brak
35.

118

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman
M: Dangai
K020105
36.

212

DAVIDOFF BH SP POL 2008 Ogier kara F: Elf / Fanimo
M: Demeter /
K015563 616009661947608
37.

243

DEBATA II WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: CAMPARI M
M: DEMETER
K016115
38.

152

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
K024257 009520061809
39.

175

DESPERADO SP POL 2003 Wałach gniada F: Ludger
M: Damira
brak
40.

170

DOBRY TON SP POL 2001 Wałach gniada F: Louis
M: Dracena
brak
41.

245

DOLLAR DE NUEVO Westfale POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier/Jakości B
M: Lola II / Lancer III
K012277 DE 441411221808 104OZ48
42.

244

DOLOMIT SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet
M: Deizi/Cooper/Cassin I
K010858
43.

168

DRAPACZ SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: IMEQUYL
M: DRASKA
K022064
44.

187

EMI Czysta Krew Arabska POL 2007 Klacz siwa/mk: F: Wito
M: Eroika
K013874
45.

197

EMPORIA PKSP POL 2013 Klacz gniada F: Imequyl
M: Eroika
Brak
46.

223

ENYA OS POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Palegro / Power
M: Evita / Edinburgh
K010144 418181110105
47.

163

F-CLARISSA Holsztyńska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Catoki
M: Zabou I
K025344
48.

260

FANTAZJA F:
M:
49.

221

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
K020474 528003201006399
50.

166

FERRA HOL. GER 2011 Klacz gniada F: For Ever Jump
M: Ulla
K020589
51.

217

FINITO SP POL 2001 Wałach gniada F: Desant
M: Fatima
brak
52.

146

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/170 F: ESAUL
M: frejka
K024387 007600220708
53.

224

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/176 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Fulda /
K014666 616009640093809
54.

262

GABIŚ F:
M:
55.

116

GALILEO SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: CALIRO
M: GUERNICA
K023100 POL009530232208
56.

214

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
K016772 POL009530234207
57.

155

GALON Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa F: nn
M: nn
brak
58.

135

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2006 Klacz gniada F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: VANTANA D
K025777
59.

231

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
K012004
60.

106

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
K016472 616009610136805 104WZ93
61.

219

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: MARAM
M: GWADIANA
K011175 11473
62.

246

GRATIA SP POL 2009 Klacz kara F: Empire
M: Great Pleasure / Ever For Pleasure
K019992
63.

169

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
K023057 616009530316110
64.

172

HAGRIDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Grandis
M: Hatma
brak
65.

178

HAPPY-LOXLEY SP POL 22.05.1999 Klacz gniada F: Loxley
M: Holly
Brak 00960007699
66.

226

HERMOSA SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Otill
M: Heinola
K025327 616 009 60 01168 12
67.

202

HEWELIA SP POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
68.

228

HURYSSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lando
M: Humoreska
K016581
69.

103

IVAR VDL KWPN POL 2013 Ogier gniada F: Tinka’s Boy
M: Tolivia VDL/ Corrado I
Brak
70.

129

JAGUAR Kuc Walijski POL 2015 Wałach gniada F: El-Willow Michael
M: Julienne V.Förstergarten
Brak
71.

196

JASHIRA MK SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Rasch/Ramirado
M: Juta/Silvio
Nie wiem
72.

218

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
K018030 POL007530032505
73.

130

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Biscayo /
M: Vyvian / Farmer
K025518 528003201402918
74.

253

JEZIORNA F:
M:
75.

137

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
K022665 616009520095512
76.

127

KALINA Typ Pogrubiony POL 2014 Klacz kasztanowata/mk: F: Akant
M: Kafeteria
brak
77.

128

KASTRO-P Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach siwa F: Ron William
M: Kurrara- P
Brak
78.

190

KLARA KUC POL 2005 Klacz tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
brak
79.

171

KLIWIA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Absurd
M: Kalaba
brak
80.

233

KOBER Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam
M: Kobylencja
K018945 616007610210710
81.

237

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
82.

147

KORAL KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
BRAK 616999611597804
83.

222

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
K023756 421000245611
84.

195

LAFFLAMME KM SP POL 2014 Wałach kara/165 F: Rasch ex Rekrut
M: Laguna
Nie wiem
85.

254

LIRYKA F:
M:
86.

145

LOUDWIG C Hanower GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
K023048
87.

126

MONTANA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Mariot
M: Mara
brak
88.

165

MURZA Typ Kuc POL 2000 Wałach inna/kuc: F: NN
M: NN
K017948
89.

220

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
K024599 616009600175011
90.

186

NICO UNO HOL POL 2014 wałach ciemnogniada F: Numero Uno /Libero H
M: Pilotin/ Esteban
Brak
91.

100

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star/Lord
M: Oleina/Cantanis
K021345
92.

238

PAOLA Oldenburska POL 2002 Klacz gniada F: Pro Savage
M: Wientraum
K019516
93.

148

PASJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz kara/163cm F: Song
M: Passa
Brak POL009520039105
94.

241

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
K019946 DE418180118104
95.

176

PIANOLA SP POL 2014 Klacz kara/168cm F: Concord
M: Petra
K024640 616009530018414
96.

138

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
K010191 POL732010021306 104IG83
97.

236

PRETTY GIRL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Cador/Catoki
M: Pretty Women/Gracieux
K023465 616 009 64 00725 11
98.

215

PRIMERA SP POL 25.03.2002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
K013777
99.

173

PRINCESSA SP POL 2003 Klacz srokata F: Louis
M: Puszta
brak
100.

183

QUEENANKA LAZAR OLD. POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quinto De B /Quinar Z
M: Po Graf Grannus
Brak
101.

177

RADON SP POL 2001 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: nn / nn
K007066 POL999611113501
102.

252

RIALOTTA F:
M:
103.

235

RIVERA SP POL 2004 Klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
K022858
104.

199

ROCK STAR Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: Radeberger/Ramiro Z
M: Roxana Waro/Robin II Z
K026225
105.

121

RÓŻA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Adiutant
M: Ranga/Furon
124/18
106.

229

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Widam
M: Rupia
K020736
107.

124

SALSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz ciemnogniada/169 F: Homerus
M: Samba
K015932 POL009610085906
108.

114

SANTANA S WLKP POL 2012 Klacz kara F: Agar
M: Serenada s
Brak
109.

250

SELINE F:
M:
110.

132

SURPRISE Angloarab POL 2005 Wałach ciemnogniada/158 F: NN
M: NN
K025328 616 999 60 03025 05
111.

154

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
brak
112.

158

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
K024455
113.

102

TRE-RATINA Z Zangersheide POL 2005 Klacz gniada F: Treasura Z
M: Daniela II / Lombard
K015314 Z698005
114.

257

VAIKA DE DIAMANT F:
M:
115.

164

VALENTINA Hanowerska GER 2012 Klacz gniada F: Van Helsing
M: G
K025150
116.

251

VALENTINA F:
M:
117.

184

VELVET LAZAR OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Verdi / Quidam de Revel
M: Angela De La Cruz/ Numero Uno
Brak
118.

122

VILLA ROSA Wielkopolska POL 2011 Klacz siwa F: LANDOR
M: VISA
K020698 616007520003011
119.

112

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
K013076
120.

259

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
K020686 6160096610376
121.

193

WHITE QUEEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Hetman
M: Wiklana
K018633
122.

119

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
K016850 616007640064507 104WD72
123.

123

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
124.

234

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
K019512 616007520002911
125.

198

WIR SP POL 2003 Wałach gniada F: .
M: .
brak
126.

153

WOLF S MORTIZ ,,W'' KUC GER 2007 Wałach siwa/kuc: F: Corado
M: Mona
brak
127.

258

ZORINA F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiak Maja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
GRATIA (246)
2018-08-25
1
2018-08-25
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (214)
2018-08-25
7
2018-08-25
6
2018-08-26
1
Bieganowska Julia
JKS Tornado Szczecin
FARAMEE M (221)
2018-08-25
6
2018-08-25
7
2018-08-26
4
Brońka Zofia
KJ Szwadron Jazdy RP
2018-08-25
4
2018-08-25
Bulska Wiktoria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2018-08-25
9
2018-08-25
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (231)
2018-08-25
2018-08-25
Ciegert Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
BISZKOPT (232)
2018-08-25
9
2018-08-25
4
2018-08-26
4
Dobrowolska Martyna
bpk
2018-08-25
5
2018-08-25
2
2018-08-26
9
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-08-25
Frydel Julia
JKS Senny Nowęcin
RUSŁAN (229)
2018-08-25
11
2018-08-25
10
2018-08-26
7
Frydel Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
HURYSSA (228)
2018-08-25
4
2018-08-25
2
2018-08-26
1
CENAR (133)
2018-08-25
7
2018-08-25
8
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
WINDY BOY (234)
2018-08-25
3
2018-08-25
3
2018-08-26
3
Gordon Wiktoria
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ROCK STAR (199)
2018-08-25
8
2018-08-25
7
2018-08-26
6
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (215)
2018-08-25
3
2018-08-25
7
2018-08-26
5
Jaruga Weronika
St. VitaSport Brachlewo
2018-08-25
12
2018-08-25
Jasińska Ilona
Klub Jeździecki Julianowo
SANTANA S (114)
2018-08-25
7
2018-08-25
8
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
GRAFFA (219)
2018-08-25
5
2018-08-25
1
2018-08-26
2
NABAB (220)
2018-08-25
8
2018-08-25
3
2018-08-26
2
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
GORDON (106)
2018-08-25
2
2018-08-25
2
2018-08-26
3
Lewandowska Weronika
JKS FARMA MODRZEWIE
FRIDA (146)
2018-08-25
2
2018-08-25
3
2018-08-26
1
Łatosz Marek
JKS FARMA MODRZEWIE
RIVERA (235)
2018-08-25
3
2018-08-25
3
2018-08-26
2
Majewska Justyna
Klub Jeździecki ARPAV
FINITO (217)
2018-08-25
4
2018-08-25
5
JASKIER (218)
2018-08-25
2
2018-08-26
4
2018-08-25
1
Olszewska Alicja
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
PAOLA (238)
2018-08-25
2
2018-08-25
5
2018-08-26
7
Paszkiewicz Nikola
bpk
ENYA (223)
2018-08-25
4
2018-08-25
6
2018-08-26
3
Puchalska - Chromik Monika
BPK
HERMOSA (226)
2018-08-25
6
2018-08-25
5
2018-08-26
5
Rogalewska Oliwia
St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-08-25
10
2018-08-25
5
2018-08-26
3
KOLUMBIA (237)
2018-08-25
1
2018-08-25
4
2018-08-26
5
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
BASKIL (151)
2018-08-25
3
2018-08-25
1
2018-08-26
2
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (233)
2018-08-25
13
2018-08-25
8
2018-08-26
8
Stasik Maja
bpk
FUKS (224)
2018-08-25
8
2018-08-25
6
2018-08-26
6
Święcka Monika
bez przynależności klubowej
DEBATA II (243)
2018-08-25
1
2018-08-25
1
2018-08-26
1
Synoradzka Zofia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
OLSTAR (100)
2018-08-25
14
2018-08-25
9
2018-08-26
6
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (181)
2018-08-25
2018-08-25
Tomicka Małgorzata
bpk
2018-08-25
6
2018-08-25
1
2018-08-25
2
2018-08-25

Number of Riders: 32

Number of Horses: 127

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl