Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B
MACHNICE, 29-30.09.2018R.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:51:43
2018-09-26 21:49:53
Mikołaj Kownacki VAINAVI
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:51:19
2018-09-26 21:49:12
Wiktoria Łozowska K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:51:02
2018-09-26 21:48:42
Vitali Cherednik CHANTILLY
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:50:45
2018-09-26 21:48:25
Vitali Cherednik CENTADA
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:50:28
2018-09-26 21:47:59
Vitali Cherednik COUNTRYMAN
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:50:10
2018-09-26 21:47:41
Vitali Cherednik JOYRIDE
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:09:38
2018-09-25 18:45:06
Malwina Przyśliwska CALL OF DUTY "M"
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:09:21
2018-09-25 17:37:23
Magdalena Matuszewska V DALLY
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 17:59:07
2018-09-23 16:56:47
Marcin Kantarowicz ELENA
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 17:54:56
2018-09-23 16:53:23
Weronika Kęder KOBRA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 17:58:07
2018-09-23 15:36:26
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
108 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 17:55:38
2018-09-23 15:23:24
Agnieszka Luksa GOLDEN STAR
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 17:52:12
2018-09-23 15:20:01
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 21:59:24
2018-09-22 21:38:16
Hubert Chrzanowski BRANKA
  • 1x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 21:59:56
2018-09-22 21:36:56
Karol Chrzanowski GOETHE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:00:26
2018-09-22 21:36:12
Jan Dominik Chrzanowski ECHO MK
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:01:03
2018-09-22 21:35:10
Jan Dominik Chrzanowski MEADOW
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:02:22
2018-09-22 20:57:12
Adrianna Petyniak COLA LAYDY
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:01:27
2018-09-22 20:56:17
Anna Nadolna STARMANGAL
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/L/EGZAMINACYJNY
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:02:49
2018-09-22 20:55:04
Małgorzata Brodziak ELKANAN
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:03:13
2018-09-22 20:54:12
Łukasz Wasilewski INNOVATION
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:04:34
2018-09-22 20:53:38
Matylda Malepszy JF H&H
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:04:02
2018-09-22 20:53:03
Matylda Malepszy INVENTIEF H
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 19:59:14
2018-09-22 16:25:46
Nikola Klenk SOLARIS
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 20:00:24
2018-09-22 13:11:30
Klaudia Adamczewska HAŃCZA
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 11:21:03
2018-09-22 07:29:06
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 11:22:19
2018-09-22 07:28:30
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:20:49
2018-09-21 22:37:41
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 9/L/EGZAMINACYJNY
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:21:07
2018-09-21 22:37:14
Sara Horbacz CALOTTA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:21:23
2018-09-21 22:36:15
Laura Forysiak EMISJA M
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:21:58
2018-09-21 21:58:10
Jakub Krzyżosiak VALENZIA
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:22:33
2018-09-21 21:57:26
Jakub Krzyżosiak NEKANTOS
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:22:49
2018-09-21 21:57:07
Jakub Krzyżosiak QUETAL
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:23:05
2018-09-21 21:56:47
Jakub Krzyżosiak CALICOR
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:23:22
2018-09-21 21:56:29
Jakub Krzyżosiak PANQUIDAM
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:23:40
2018-09-21 21:19:43
Fazja Adrar GLORIN F
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:16:59
2018-09-21 20:27:57
Antonina Dryl OLSZYNKA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:15:55
2018-09-21 20:19:42
Maja Girsa MATROS - P
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 14:16:07
2018-09-21 13:47:08
Kinga Berghauzen PENELOPA
  • 2x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 14:16:20
2018-09-21 13:12:29
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 14:16:34
2018-09-21 13:10:47
Justyna Fuskas-Honc ELABITHA DYLOMA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 14:16:51
2018-09-21 13:09:28
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:33:09
2018-09-21 02:16:58
Alicja Kozłowska GINA
  • 2x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:33:30
2018-09-21 02:07:24
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:33:49
2018-09-21 02:04:23
Sara Bętkowska MANCHESTER 0012
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:41:26
2018-09-20 21:29:55
Magdalena Oleś COCO CHANELL
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:41:53
2018-09-20 10:57:50
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:42:45
2018-09-20 10:56:46
Wiktoria Woźniak AWIATOR S
  • 1x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:57:02
2018-09-19 21:48:47
Magdalena Matuszewska CASPIAN
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
  • 1x 13/C/dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:57:27
2018-09-19 21:48:21
Monika Matuszewska ILONUS
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
  • 1x 13/C/dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:56:39
2018-09-19 21:47:49
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:10:26
2018-09-19 20:50:05
Nina Jarosz UCAYALI
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:10:56
2018-09-19 14:51:35
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:43:07
2018-09-19 09:23:47
Patrycja Tabisz ASSADUR
  • 2x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 17:51:59
2018-09-18 14:30:26
Emilia Wiśniewska BAD BOY
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 2x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 09:01:56
2018-09-18 08:14:46
Bartosz Grosz ABRAXIS IV REX Z PLUS S
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 20:53:41
2018-09-17 20:04:30
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 2x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 16:31:43
2018-09-17 15:51:10
Oliwia Malińska VOLSTRUPGAARD'S COMET
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
  • 1x 13/C/dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 16:32:37
2018-09-17 15:50:02
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
  • 1x 13/C/dwufazowy art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 16:32:05
2018-09-17 13:12:37
Ewelina Ślusarczyk CANDY DANCER Z
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 12:26:07
2018-09-17 11:34:49
Aleksandra Szczepaniszyn CHACCO RJT
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 10:53:46
2018-09-17 10:41:42
Kamila Błaszczyk LANOS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 10:29:49
2018-09-17 09:09:46
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 08:09:47
2018-09-16 20:39:15
Kaja Żuk BODER
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:37:55
2018-09-16 20:35:24
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:16:22
2018-09-16 16:16:29
Żaneta Jerzyk TOPAZ
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:17:16
2018-09-16 15:24:06
Malwina Idczak KLON
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:18:11
2018-09-16 13:32:33
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:15:43
2018-09-16 13:32:06
Mirosława Salamon TOLERANCJA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:18:49
2018-09-16 13:31:19
Sara Lewkowicz GASANDRA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:19:25
2018-09-16 13:30:52
Ewelina Gos TACO BLUE
  • 1x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:20:12
2018-09-16 11:17:34
Piotr Wojtylak AWANS
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:20:49
2018-09-15 23:11:01
Elżbieta Greszczuk-Zabawka GUCCILOMA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 2x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:24:04
2018-09-15 22:05:27
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
  • 1x 13/C/dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:24:19
2018-09-15 22:05:03
Martyna Zielińska NAHALA GP Z
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:24:35
2018-09-15 17:59:46
Amelia Pawak FAMA
  • 2x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:26:33
2018-09-15 09:55:47
Karolina Greniuk B-ULTIMA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:25:53
2018-09-15 08:35:21
Inez Gąszczak QUATRO
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 23:39:37
2018-09-14 21:49:03
Dominik Jazienicki REVANSH
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 23:39:52
2018-09-14 21:39:39
Karolina Wolan NIKO
  • 2x 7/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 23:40:06
2018-09-14 21:37:42
Wiktoria Gałuszka ROSA
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 23:40:19
2018-09-14 21:20:42
Oliwia Hałka STRZAŁKA
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 07:21:21
2018-09-14 07:18:07
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 20:44:03
2018-09-13 20:23:36
Hanna Urbaniak FREZJA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 20:02:03
2018-09-13 18:31:58
Aleksandra Maziarz CARLASS I
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 20:03:28
2018-09-13 14:14:58
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 13:09:00
2018-09-13 10:53:22
Małgorzata Flis WITO
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/C/dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 13:09:29
2018-09-13 10:35:13
Anzelm Galicki QUIDAM DE HENRY
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 13:10:32
2018-09-13 09:10:27
Maria Smaczna RUFIO
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 13:09:58
2018-09-13 09:06:19
Aleksandra Rozbicka J-COOPER
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:27:15
2018-09-13 07:26:09
Emilia Konieczna PRADA
  • 2x 7/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:27:30
2018-09-13 07:24:58
Agnieszka Filipczak CAMPARI-L
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 22:25:39
2018-09-12 22:12:11
Magdalena Grębosz WEKTOR
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 21:53:14
2018-09-12 21:30:18
Michalina Szymankiewicz BUGATTI KG
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/L/EGZAMINACYJNY
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 20:53:24
2018-09-12 20:20:46
Grzegorz Kosowski PONTINO
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 14:15:50
2018-09-12 20:20:18
Maria Langner GALA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:38:24
2018-09-12 16:50:22
Dominika Luty CAYENNE
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:38:41
2018-09-12 16:49:43
Dominika Luty LOOPIGUNA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 1x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:38:54
2018-09-12 16:31:11
Dominika Luty ARIBA
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 7/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:39:07
2018-09-12 16:30:30
Dominika Luty NUCIA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 14:38:00
2018-09-12 14:18:51
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 14:38:13
2018-09-12 14:18:10
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS P
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 12:37:15
2018-09-12 09:40:04
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:25:14
2018-09-12 09:36:31
Witold Hudzik BARBADOS
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 12:37:44
2018-09-12 09:30:05
Julia Jaglarz WINNING MOOD
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:33:51
2018-09-12 09:29:18
Beata Krawczyk IMPLAY
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:27:53
2018-09-12 09:22:27
Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:28:09
2018-09-12 09:21:25
Natalia Pschionko DORADO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:28:28
2018-09-12 09:20:52
Maria Kaprzyk AQUADOR
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:28:48
2018-09-11 21:31:55
Bartłomiej Jędrzejczyk MIRON
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 18:21:22
2018-09-11 19:19:20
Marta Gryglak ALMA ATA
  • 2x 7/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 16:16:43
2018-09-11 13:07:50
Róża Szeląg INCALA
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 16:17:12
2018-09-11 11:34:29
Anna Szklarska NARISCHA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 22:22:07
2018-09-11 10:49:27
Karolina Kuwik MASIMO
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 22:22:27
2018-09-11 10:48:21
Karolina Kuwik I - CERISE - AS
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 16:17:52
2018-09-11 09:44:51
Małgorzata Tabaczuk MILA
  • 1x 9/L/EGZAMINACYJNY
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:12:32
2018-09-11 07:20:39
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:12:47
2018-09-11 07:13:21
Milena Barczyk KIRKA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 2x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:13:00
2018-09-11 05:44:57
Łukasz Chuczak L-KAPRYS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczewska Klaudia bpk
2004 (J.)
brak
2. Adrar Fazja LKJ Platan Wrocław
2004 (J.)
O042017
3. Barczyk Milena bpk
2004 (J.)
O027550
4. Berghauzen Kinga Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2004 (J.)
brak
5. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O039226
6. Błaszczyk Kamila KJ Arkadia Wielka Lipa
2005 (JM.)
O035937
7. Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR
S
O000959
8. Cherednik Vitali Bpk
S
-
9. Chrzanowski Hubert KJ Ślęża Wrocław
2005 (JM.)
O040157
10. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
11. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O040158
12. Chuczak Łukasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O028946
13. Dryl Antonina BPK
2002 (J.)
Brak
14. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
15. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
16. Filipczak Agnieszka KJ Podkówka Team
S
O021477
17. Flis Małgorzata KS Arkadia
S
O021618
18. Forysiak Laura bpk
2002 (J.)
O040007
19. Fuskas-Honc Justyna Bez przynależności
S
Brak
20. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
21. Gałuszka Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O038080
22. Gąszczak Inez KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O036340
23. Girsa Maja KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O040636
24. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
25. Gosztyła Weronika Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2005 (JM.)
brak
26. Grębosz Magdalena KJ Victoria
S
brak
27. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
28. Greszczuk-Zabawka Elżbieta bpk
S
O009210
29. Grosz Bartosz LKJ Moszna
S
O003608
30. Gryglak Marta OSK Michalscy Trzebnica
S
O014144
31. Hałka Oliwia KS Arkadia Wielka Lipa
2003 (J.)
O038729
32. Hałoń Katarzyna KJ Picador
2002 (J.)
O033286
33. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
34. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
35. Horbacz Sara bpk
2002 (J.)
O038475
36. Hudzik Witold bpk
S
O039362
37. Idczak Malwina KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O037950
38. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
39. Jankowska Joanna
40. Jarosz Nina LKJ Platan Wrocław
S
O027017
41. Jazienicki Dominik JKS W SIODLE
2003 (J.)
Brak
42. Jędrzejczyk Bartłomiej Dla Sportu Dla Zdrowia Dla Życia
S
Brak
43. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O044736
44. Kęder Weronika Brak
2001 (MJ.)
Brak
45. Klenk Nikola Kj Wrocław
2002 (J.)
Brak
46. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
47. Konieczna Emilia KJ Podkówka Team
2001 (MJ.)
O023616
48. Kownacki Mikołaj KJ Ślęza
S
O023859
49. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
50. Krawczyk Beata Vanto Jumping Team
S
O006389
51. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
52. Kuwik Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O039250
53. Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
S
O008823
54. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
55. Lewkowicz Sara Stadnina Koni Dębno
2004 (J.)
O038916
56. Luksa Agnieszka Kj okoły
2018 (Mł.)
Brak
57. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
58. Łozowska Wiktoria SKJ TRADYCJA Siedlnica
S
O011944
59. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
60. Malińska Oliwia Szumlakowscy Cysterny Brzeg
1999 (MJ.)
O024202
10171641
61. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
62. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
63. Morsztyn Monika
64. Morsztyn Piotr
65. Muszyńska-Drabarek Kamila bpk
S
O021623
66. Nadolna Anna KJ PICADOR
2018 (Mł.)
O356248
67. Oleś Magdalena KJ Picador
2002 (J.)
O026462
68. Parkitny Maksymilian
69. Pawak Amelia niezrzeszona
2006 (JM.)
brak
70. Petyniak Adrianna KJ PICADOR
2018 (Mł.)
brak
71. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
72. Przyśliwska Malwina Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O003216
73. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O033990
74. Rozbicka Aleksandra BPN
S
O050438
75. Salamon Mirosława bpk
2001 (MJ.)
brak
76. Sąsiadek Bogna KJ Equifirst Przybyszewo
77. Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy Trzebnica
S
O020490
78. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
79. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
O038702
80. Szczepaniszyn Aleksandra St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O009666
81. Szeląg Róża KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O041894
82. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
83. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (MJ.)
O035565
84. Szymankiewicz Michalina LKJ Platan Wrocław
2004 (J.)
O044791
85. Tabaczuk Małgorzata bpk
2001 (MJ.)
O038692
86. Tabisz Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O013674
87. Urbaniak Hanna St. KS Arkadia
2004 (J.)
O051925
88. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
89. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (MJ.)
O027539
90. Wiśniewska Emilia bpk
2002 (J.)
30473
91. Wojtylak Piotr KJ Stajnia Ozorowice
S
O026716
92. Wolan Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2001 (MJ.)
O036797
93. Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2002 (J.)
O023612
94. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (J.)
O034429
95. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
96. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (JM.)
O042800
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

78

ABRAXIS IV REX Z PLUS S SP POL 2005 Wałach gniada F: Rex Z / Rebel II Z
M: Abraxa Lady - Plus / Elvis
K009447 POL009670084405
2.

5

ALMA ATA SŁOW. GORĄCO. POL 2006 Klacz kasztanowata F: Aleksander Der Grosse /
M: Antilopa R. / Ascot S.V.R.
K021768 703001210790665
3.

28

AQUADOR KWPN POL 2005 Ogier kasztanowata F: Heartbreaker / 147STB-H Nimmerdor
M: Sharmeta / Calvados
K024596 528210000694797 105AB94
4.

141

ARAGORN K F:
M:
5.

37

ARIBA SP POL 2013 Wałach gniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin /
brak
6.

80

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Dounba /
M: Assunta / Kwartet
K014019 POL00680421507
7.

53

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Alvarez 17 /
M: Ara / Pigmalion
K024791 616007670025610
8.

62

AWANS SP POL 2004 Wałach gniada/- F: Krotoszyn /
M: Atlanta / Ratusz
K015253 POL009540028904
9.

86

AWIATOR S SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: Black Jack /
M: Avilell S / Grand De La Cour
K026428 616009520041814
10.

59

B-ULTIMA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Ulco / Voltaire
M: Berta / Lider
K021359 616007610194212
11.

79

BAD BOY TYP SZLACHETNY POL 2004 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
brak
12.

8

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
13.

134

BARCELONA F:
M:
14.

69

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/147 F: nn / nn
M: nn / nn
K011263 POL999670038998
15.

70

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/156 F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
K012614 POL007670039098
16.

92

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
K001772 POL006670002894
17.

120

BRANKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:149 F: Bard / Pluto
M: Bajka / Sylvester
K016842 POL013670070405
18.

41

BUGATTI KG SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Casillio
M: Bu Baja KG
K023970 616009610134512
19.

94

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
K014617 616009670115305
20.

99

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Jasmina I / Cor De La Bryere
K020476 DE421000691811
21.

127

CALL OF DUTY M OLD POL 2010 Wałach siwa F: Calido / Cantus
M: Fatima / Castilio
K018676 DE418180207710
22.

105

CALOTTA DSP POL 2008 Klacz siwa F: Caudo
M: Alizee
- DE456570287608 105QT84
23.

83

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
K025531 DE441411334213
24.

43

CAMPARI-L DSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lahnstein / Levistano
M: Cecylia / Eskudo
K025340 DE455878401914
25.

74

CANDY DANCER Z ZANG BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Crown Z / Carthago Z
M: Diana / Tramal
K021455 056015Z55624311
26.

35

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue
M: Wadi El Hasa
K022652 DE43333619208
27.

144

CARIDIX Z F:
M:
28.

51

CARLASS I HOL POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ / Cantus
M: Pergola / Lascadell
K020748 DE421000582712
29.

87

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
30.

85

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
K017252 DE441411205110
31.

39

CAYENNE SP POL 2011 Ogier siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carrera / Corrado I
K021231 616009670099111
32.

130

CENTADA OLDENBURG GER 2011 Klacz gniada F: Centadel
M: Wonneke
K022330
33.

73

CHACCO RJT HAN POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
K025664 DE43136828011
34.

131

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou du Rouet
K017893
35.

88

COCO CHANELL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: Guffi
M: Classic Lady
Brak 616009670117409
36.

115

COLA LAYDY SP POL 2011 Klacz gniada F: Palermo
M: Chaline
brak
37.

129

COUNTRYMAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Clavius / Carentino
M: Love Parade 5 / Libero H
K024876
38.

143

CRONA LVP Z F:
M:
39.

81

CYRKON SP POL 2010 Wałach inna F: Colox Cup
M: Cybina
brak
40.

29

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
K018574 616009640073809
41.

140

DUKE F:
M:
42.

118

ECHO MK SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
K020351 616009600231310
43.

93

ELABITHA DYLOMA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de zuuthoeve
M: Wilian
Brak 528003200914472
44.

125

ELENA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/165 F: Rulon
M: Erona
brak
45.

114

ELKANAN SP POL 2009 Ogier gniada F: VOLTAIRE
M: ELBA
brak
46.

104

EMISJA M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Eneida / Fanimo
K018820 POL009690066609
47.

139

FAIRSTOWN F:
M:
48.

60

FAMA HAFLINGERSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: ADMIRAŁ
M: FINI
brak
49.

108

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
K014779 POL013670148408
50.

52

FREZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Freska / Elpar
K017376 POL 009 60 02240 05
51.

9

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
K018623 POL007610201306
52.

136

GAMBIT O F:
M:
53.

64

GASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: Gwiazda /
brak
54.

91

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K020394 DE417170389208
55.

97

GLORIN F SP POL 2004 Klacz gniada F: Lorenso /
M: Grand Lady / Lambada
K020094 POL009610034205
56.

119

GOETHE SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulco /
M: Grease /
brak
57.

135

GOLDDIGER F:
M:
58.

122

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
K020842 616616690044810
59.

30

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
60.

61

GUCCILOMA KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Arthos R
M: Zicaloma
Brak 528003201100554
61.

109

HAŃCZA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Czeladnik /
M: Hanza /
brak 616009610107009
62.

1

I - CERISE - AS SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Corofini /
M: Impreza /
K022213 616009680093110
63.

66

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
K023224 6160090088311
64.

84

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Ilona / Windwurf
K009692 POL009640019504 105AZ43
65.

31

IMPLAY SP POL 2004 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: India / Indianin
K012545 POL009540024104
66.

26

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022474 DE433332154009 105LX84
67.

113

INNOVATION KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Dantos HBC / Cantos
M: Tomelia H / Now Or Newer M
K025072 528003201302401
68.

111

INVENTIEF H KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Charisma / Stakkato
M: m/Ezette HBC / Cantos
K024478 528003201306418
69.

45

J-COOPER MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: Eufrat
M: Jałta
brak
70.

34

JAMAIS DEUX SANS TROIS P Belgijski Gorącokrw. BEL 2009 Klacz gniada F: Quickfeuer Van Koekshof /
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
K024162 BEL002W00291773
71.

112

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
K018602 528003201402615
72.

128

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rachel / Heartbreaker
K024881
73.

132

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG GER 2014 Wałach gniada F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
74.

22

KIRKA Wielkopolska /poch. Trakeńskie POL 2011 Klacz gniada F: Zagon
M: Kinga
brak
75.

67

KLON TYP SZLACHETNY POL 2010 Ogier kasztanowata/mk:155 F: Limit
M: Kleopatra
brak 616009670125910
76.

121

KNOCKKASH GIRL KUC CONNEMARA IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K024793 372003000121178
77.

124

KOBRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada/160 F: Ludger
M: Kurrara
Brak
78.

21

L-KAPRYS TS POL 2010 Wałach gniada/171 F: Lanos /
M: Karina / Ismael
K021356 616999690169510
79.

138

LADY BARONESE CON CALMA F:
M:
80.

72

LANOS SP POL 2000 Wałach gniada F: Harwest /
M: Laska / Antokol
K019982 POL009611001500
81.

38

LOOPIGUNA WESTF POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lupicor
M: Lagoon
Brak
82.

89

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
83.

2

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
K022357 POL007670027508
84.

95

MATROS - P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kasztanowata F: CORLEONE Z
M: MALEZJA
brak
85.

117

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Horion De libersart /
M: Ischa /
brak
86.

24

MILA TS POL 2011 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
K023628 61609800099579
87.

27

MIRON Koń Małopolski POL 2013 Wałach siwa F: Audan
M: Mimoza
Brak
88.

13

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
K023689 056015Z55774610 105BB44
89.

123

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
K021215 616009690079212
90.

25

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ricarda V / Contendro I
K022662 DE421000095105
91.

100

NEKANTOS HOL POL 2013 Wałach gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Wendy / Canto
K024762 DE421000601313
92.

56

NIKO KUC DEU 2004 Wałach kasztanowata/134 F: NN
M: NN
K018204 POL999670187304
93.

36

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
94.

96

OLSZYNKA Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/163cm F: Wanderfurst
M: Okinawa
Brak
95.

50

ORESTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Stakkato
M: Ornelia
K022585
96.

142

OUTLANDER F:
M:
97.

98

PANQUIDAM SP POL 2013 Ogier gniada F: Quite Donaldson / Quidam De Revel
M: Panja / Poet
K024070 A0014846S
98.

90

PENELOPA KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
K015956 POL013670072705
99.

40

PONTINO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Pisanka
K017978
100.

44

PRADA Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: Lahnstein / Levistano
M: Persephone / Acorus
K026519 DE 455-8784020-14
101.

58

QUATRO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Quindora From Black Horse / Randel Z
K017584 POL009670098305
102.

103

QUETAL HAN POL 2011 Wałach gniada F: Quito Rubin / Quidam's Rubin
M: Loisan / Ludwigs As
K023605 DE431310081711
103.

47

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
K014831 DE433330109104
104.

57

REVANSH Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach kasztanowata/169 F: Kupets
M: Red Sail
Brak 150/2015
105.

14

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
K019598 616009610239410 104XA65
106.

55

ROSA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/162 F: Palatyn /
M: Roma / Meteor
K022016 POL007670169907
107.

46

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
K022299 616007670012709
108.

23

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
K021685 528003200910708
109.

110

SOLARIS SP POL 2011 Klacz gniada F: Sopel
M: Stola
Brak
110.

33

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
111.

107

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025093 826082001100940
112.

116

STARMANGAL XX POL 2010 Wałach gniada F: xx
M: xx
brak
113.

137

STOCK F:
M:
114.

54

STRZAŁKA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: San/ Rancouver
M: Satena / Adriatyk
K023009 POL999540148806
115.

63

TACO BLUE WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Chatender /
M: Toscania / Abke
K025721 616007610061614
116.

65

TOLERANCJA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Afisz /
M: Tabakierka /
K022401
117.

68

TOPAZ SP POL 2006 Wałach gniada F: Turkus / Le Voltaire
M: Iskra / nn
K018234 POL009640054506
118.

71

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Rammstein / Radiator
K022478 616009670124711
119.

77

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
K025650 616009670027313
120.

82

UCAYALI SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Qumball
M: Uraca Van De Heydehoek
Brak
121.

126

V DALLY KWPN POL 2008 Klacz gniada F: Verdi
M: Zally
K022251
122.

133

VAINAVI SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Chacco Fly
M: Wiktoria
K026368
123.

101

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
K019617
124.

75

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
K010976 Z602106 103KK07
125.

76

VOLSTRUPGAARD'S COMET DWB DEN 2002 Wałach ciemnogniada F: Coronado II / Corrado I
M: Fremads Caletta / Caletto III
K008227 208333200200311
126.

42

WEKTOR WIELKOPOLSKI POL 2009 Wałach gniada F: West
M: Weneda
brak
127.

32

WINNING MOOD KWPN NED 2003 Wałach gniada F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Nugata / Animo
K010337 5280030308996 102XV28
128.

106

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
K015798 616007530335409
129.

48

WITO SP POL 2006 Wałach siwa F: Diatos / Five Star Camp
M: Wróżba / nn
K013665 POL009690079606
Rider Club
Competition
Prize
Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR
100
SUM:
100.00
Cherednik Vitali Bpk
100
300
SUM:
400.00
Flis Małgorzata KS Arkadia
65
300
SUM:
365.00
Hudzik Witold bpk
65
25
SUM:
90.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
50
200
SUM:
250.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
65
200
SUM:
265.00
Malińska Oliwia Szumlakowscy Cysterny Brzeg
150
100
25
200
SUM:
475.00
Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
150
150
SUM:
300.00
Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
25
25
50
SUM:
100.00
Morsztyn Monika
65
25
SUM:
90.00
Morsztyn Piotr
65
200
100
150
SUM:
515.00
Sąsiadek Bogna KJ Equifirst Przybyszewo
65
SUM:
65.00
Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy Trzebnica
100
SUM:
100.00
Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
65
25
SUM:
90.00
Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
65
SUM:
65.00
Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
150
200
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Klaudia
bpk
HAŃCZA (109)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Adrar Fazja
LKJ Platan Wrocław
2018-09-29
1
2018-09-29
17
Barczyk Milena
bpk
KIRKA (22)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
1
2018-09-30
1
2018-09-29
1
2018-09-29
20
2018-09-30
5
2018-09-30
7
Berghauzen Kinga
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Błaszczyk Kamila
KJ Arkadia Wielka Lipa
LANOS (72)
2018-09-29
2018-09-29
Brodziak Małgorzata
Klub Jeździecki PICADOR
ELKANAN (114)
2018-09-29
9
2018-09-30
3
100
Cherednik Vitali
Bpk
JOYRIDE (128)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-29
11
2018-09-29
9
CENTADA (130)
2018-09-29
3
100
2018-09-29
6
CHANTILLY (131)
2018-09-29
15
2018-09-29
1
300
BARCELONA (134)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Chrzanowski Hubert
KJ Ślęża Wrocław
BRANKA (120)
2018-09-29
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża Wrocław
MEADOW (117)
2018-09-29
2
2018-09-29
16
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
GOETHE (119)
2018-09-29
47
2018-09-29
2018-09-29
47
Chuczak Łukasz
OSK Michalscy Trzebnica
2018-09-30
19
2018-09-30
24
Dryl Antonina
BPK
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2018-09-30
19
2018-09-30
13
FAIRSTOWN (139)
2018-09-29
1
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2018-09-29
1
2018-09-30
1
Filipczak Agnieszka
KJ Podkówka Team
2018-09-30
19
2018-09-30
Flis Małgorzata
KS Arkadia
WITO (48)
2018-09-29
1
65
2018-09-29
10
2018-09-30
6
2018-09-30
1
300
Forysiak Laura
bpk
EMISJA M (104)
2018-09-29
9
2018-09-29
9
2018-09-30
9
2018-09-30
Fuskas-Honc Justyna
Bez przynależności
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Galicki Anzelm
OSK Michalscy Trzebnica
2018-09-29
1
2018-09-29
47
2018-09-30
2018-09-30
Gałuszka Wiktoria
bpk
ROSA (55)
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Gąszczak Inez
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
QUATRO (58)
2018-09-29
47
2018-09-29
1
2018-09-30
9
2018-09-30
5
Girsa Maja
KJ Jaroszówka
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2018-09-29
2018-09-29
Gosztyła Weronika
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Grębosz Magdalena
KJ Victoria
WEKTOR (42)
2018-09-29
12
2018-09-29
12
Greniuk Karolina
KS Small Cherry Trzebnica
2018-09-29
47
2018-09-29
1
2018-09-30
2
Greszczuk-Zabawka Elżbieta
bpk
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
8
2018-09-30
8
Grosz Bartosz
LKJ Moszna
2018-09-29
2018-09-29
Gryglak Marta
OSK Michalscy Trzebnica
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Hałka Oliwia
KS Arkadia Wielka Lipa
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
9
2018-09-30
1
Hałoń Katarzyna
KJ Picador
2018-09-29
9
2018-09-29
7
2018-09-30
12
2018-09-30
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (35)
2018-09-29
1
2018-09-29
18
2018-09-30
1
2018-09-30
10
Hilla Martyna
KJ Okoły
2018-09-29
Horbacz Sara
bpk
CALOTTA (105)
2018-09-29
47
2018-09-29
1
2018-09-30
1
2018-09-30
16
Hudzik Witold
bpk
2018-09-29
1
65
2018-09-29
9
2018-09-30
5
25
2018-09-30
6
2018-09-29
2018-09-29
15
2018-09-30
8
2018-09-30
6
ARAGORN K (141)
2018-09-30
OUTLANDER (142)
2018-09-30
Idczak Malwina
KJ Liljówka Stęszewko
KLON (67)
2018-09-30
2018-09-30
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2018-09-29
1
2018-09-29
4
2018-09-30
9
2018-09-30
1
2018-09-29
10
2018-09-29
5
50
2018-09-30
1
200
Jankowska Joanna
GAMBIT O (136)
2018-09-29
14
Jarosz Nina
LKJ Platan Wrocław
UCAYALI (82)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Jazienicki Dominik
JKS W SIODLE
REVANSH (57)
2018-09-30
12
2018-09-30
4
Jędrzejczyk Bartłomiej
Dla Sportu Dla Zdrowia Dla Życia
MIRON (27)
2018-09-29
12
2018-09-29
1
2018-09-30
11
2018-09-30
9
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team
AQUADOR (28)
2018-09-29
1
2018-09-29
19
2018-09-30
6
2018-09-30
1
Kęder Weronika
Brak
KOBRA (124)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Klenk Nikola
Kj Wrocław
SOLARIS (110)
2018-09-29
2018-09-29
Kokoszyńska Kornelia
LKJ Platan Wrocław
AVATAR (53)
2018-09-30
1
2018-09-30
17
Konieczna Emilia
KJ Podkówka Team
PRADA (44)
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Kownacki Mikołaj
KJ Ślęza
VAINAVI (133)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (91)
2018-09-30
11
2018-09-30
1
Krawczyk Beata
Vanto Jumping Team
IMPLAY (31)
2018-09-29
1
2018-09-29
8
2018-09-30
11
2018-09-30
4
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
NEKANTOS (100)
2018-09-29
22
2018-09-29
16
VALENZIA (101)
2018-09-29
7
2018-09-29
1
65
QUETAL (103)
2018-09-29
2
200
2018-09-29
12
Kuwik Karolina
KJ Ślęża Wrocław
2018-09-29
12
2018-09-29
1
MASIMO (2)
2018-09-29
21
2018-09-29
16
Langner Maria
KJ Stajnia Ozorowice
GALA (9)
2018-09-29
1
2018-09-29
47
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (81)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
13
2018-09-30
7
Lewkowicz Sara
Stadnina Koni Dębno
2018-09-29
2018-09-29
Luksa Agnieszka
Kj okoły
2018-09-29
2018-09-29
Luksa Agnieszka
KJ OKOŁY
NAOMI (123)
2018-09-29
2018-09-29
Łozowska Wiktoria
SKJ TRADYCJA Siedlnica
2018-09-29
61
2018-09-29
1
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
2018-09-29
1
2018-09-29
1
JF H&H (112)
2018-09-29
59
2018-09-29
1
Malińska Oliwia
Szumlakowscy Cysterny Brzeg
2018-09-29
2
150
2018-09-29
12
2018-09-30
4
100
2018-09-29
11
2018-09-29
7
2018-09-30
4
25
2018-09-30
2
200
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
CASPIAN (85)
2018-09-29
14
2018-09-29
14
2018-09-30
2
150
2018-09-30
3
150
V DALLY (126)
2018-09-29
1
2018-09-29
12
2018-09-30
15
2018-09-30
10
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
19
2018-09-30
1
2018-09-30
ILONUS (84)
2018-09-29
5
25
2018-09-29
13
2018-09-30
5
25
2018-09-30
5
50
Morsztyn Monika
STOCK (137)
2018-09-29
3
2018-09-29
1
65
2018-09-30
14
2018-09-30
4
25
Morsztyn Piotr
2018-09-29
1
65
2018-09-29
8
2018-09-30
1
200
2018-09-30
3
100
DUKE (140)
2018-09-29
3
150
Muszyńska-Drabarek Kamila
bpk
ORESTES (50)
2018-09-29
1
2018-09-29
9
2018-09-30
1
2018-09-30
2
Nadolna Anna
KJ PICADOR
2018-09-29
47
2018-09-29
47
2018-09-30
19
2018-09-30
3
Oleś Magdalena
KJ Picador
2018-09-30
1
2018-09-30
2018-09-30
7
Parkitny Maksymilian
2018-09-30
12
CARIDIX Z (144)
2018-09-30
18
2018-09-30