Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-08 09:45:55
2019-03-08 09:38:34
Iga Jarosz BAJKA
  • 1x 1a_T/PK/DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) - towarzyski
  • 1x 1_T/PK/DK/Pierwszy / Drugi krok (drągi na ziemi / wysokość przeszkód do 30 cm.) - towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:26:38
2019-03-07 20:46:10
Natalia Witkowska WHISKY
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:26:12
2019-03-07 20:28:12
Wiktoria Gromowska LIZA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm / C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:26:06
2019-03-07 20:27:18
Wiktoria Gromowska PINKI
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 18:29:21
2019-03-07 17:25:22
Izabela Włodarczak L-SIMBA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 18:29:08
2019-03-07 16:20:47
Aleksandra Strzyżewska BONIEK
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 18:28:59
2019-03-07 15:23:30
Alicja Murakowska LAKKINA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 18:28:53
2019-03-07 15:05:12
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm / C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 18:28:45
2019-03-07 13:36:55
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_R/N/dwufazowy art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 11:49:16
2019-03-07 11:35:11
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 8_R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:55:27
2019-03-07 10:52:50
Zuzanna Malkowska MONA ALEXANDRIA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:55:23
2019-03-07 10:52:17
Maria Dzioba HURAGAN
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:55:19
2019-03-07 10:51:39
Aleksandra Marszalkowska SZAMANKA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 10:55:12
2019-03-07 10:50:48
Pola Kotulska KOJA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 09:20:50
2019-03-07 09:18:59
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_R/N/dwufazowy art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 08:22:17
2019-03-07 07:37:25
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_R/N/dwufazowy art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 08:22:13
2019-03-06 23:00:46
Aleksandra Chojnacka VIKRAN
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 08:22:08
2019-03-06 22:47:19
Aleksandra Chojnacka RUNA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 22:40:07
2019-03-06 22:35:17
Klaudiusz Jach PRINS HANS
  • 1x 8_R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 22:39:54
2019-03-06 22:34:43
Klaudiusz Jach MONTANA P
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_R/N/dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 22:39:43
2019-03-06 22:34:20
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_R/N/dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 22:39:30
2019-03-06 22:33:59
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 9_R/C/zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 22:39:08
2019-03-06 22:33:13
Oliwia Jach BLACK JACK
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:39:26
2019-03-06 21:36:21
Joanna Sawczyńska NELKA
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 21:39:15
2019-03-06 21:35:25
Blanka Parzyszek MONTI W
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 20:53:23
2019-03-06 20:48:00
Zuzanna Duroł MAYBE ME
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 05:31:41
2019-03-06 20:33:02
Aleksandra Wojciechowska HAVANA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 20:11:29
2019-03-06 20:10:20
Wiktoria Lewandowska MRÓWKA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 20:09:43
2019-03-06 20:09:29
Aneta Piekarska COCO
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 20:08:42
2019-03-06 20:08:36
Klaudia Lewandowska LUPUS
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 20:08:22
2019-03-06 20:08:06
Zuzanna Kurzeja NAJRA SUPERNOWA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 20:07:39
2019-03-06 20:03:43
Klaudia Kamińska CRAZY CANDY
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 20:07:37
2019-03-06 20:00:18
Zofia Nowaczyk RUNA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 07:12:17
2019-03-06 19:59:12
Zofia Nowaczyk HAVANA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:28:58
2019-03-06 17:44:01
Wiktoria Smolińska I CÓŻ
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:28:52
2019-03-06 16:42:09
Agnieszka Niewińska QUIDAM'S FLY HIGH
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 19:28:45
2019-03-06 15:38:50
Emilia Grabiec JOKER
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_R/N/dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 11:39:43
2019-03-06 11:30:11
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm / C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:56:26
2019-03-06 10:53:00
Marcelina Kacprzak CORSO
  • 2x 1_T/PK/DK/Pierwszy / Drugi krok (drągi na ziemi / wysokość przeszkód do 30 cm.) - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 10:56:21
2019-03-06 10:45:05
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-06 09:58:06
2019-03-06 08:01:48
Patryk Kraus ACON
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 23:02:37
2019-03-05 22:52:48
Agata Łazarczyk FLIRT
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 20:19:58
2019-03-05 20:19:13
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 20:19:10
2019-03-05 20:15:41
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 19:43:51
2019-03-05 19:42:13
Zuzanna Strzelczyk FAKIR
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 6_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 17:30:31
2019-03-05 17:16:54
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 17:04:57
2019-03-05 16:37:27
Mateusz Kocięda DON STAKKATO
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 17:04:53
2019-03-05 16:36:50
Mateusz Kocięda AIKO DE CASSANDRA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 18:28:36
2019-03-05 13:39:04
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 11:09:59
2019-03-05 10:42:07
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 00:34:17
2019-03-04 23:13:04
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_R/N/dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 00:34:00
2019-03-04 20:11:38
Karolina Sobańska GRANDASSO
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-05 00:33:52
2019-03-04 19:51:53
Zuzanna Andruszkiewicz THOSWIN VELDHOEK
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 19:33:30
2019-03-04 18:20:39
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_R/N/dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 19:33:28
2019-03-04 18:20:16
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_R/N/dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-04 17:29:52
2019-03-04 16:53:41
Oliwia Zamroczyńska BASTION
  • 1x 1_T/PK/DK/Pierwszy / Drugi krok (drągi na ziemi / wysokość przeszkód do 30 cm.) - towarzyski
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 22:49:47
2019-03-03 20:35:37
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 22:49:41
2019-03-03 18:41:39
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_R/N/dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 18:13:10
2019-03-03 16:51:20
Natalia Żwirko CARAVAGIO
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 12:57:36
2019-03-03 12:43:31
Daria Olech QUINTESS CHIN
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-03 08:46:07
2019-03-03 07:09:09
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_R/N/dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 21:04:02
2019-03-02 20:47:35
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:35:29
2019-03-02 20:32:50
Adam Pufal MORENA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:35:26
2019-03-02 20:27:41
Mikołaj Bajan MACHO
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:35:10
2019-03-02 20:27:14
Mikołaj Bajan SUŁTANKA
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:35:04
2019-03-02 20:26:11
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8_R/N/dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 20:34:59
2019-03-02 20:07:16
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 2x 6_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 14:33:02
2019-03-02 13:12:50
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 14:32:47
2019-03-02 12:20:51
Zuzanna Gniazdowska HIT
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-02 10:03:36
2019-03-02 09:55:53
Victoria Głogowska HIDDE
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-01 17:32:27
2019-03-01 15:33:56
Zuzanna Michalczak JAFAR
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 19:54:58
2019-02-28 19:26:43
Patrycja Hermann CALIF
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 13:36:31
2019-02-28 09:03:48
Patrycja Senger MAJA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 13:36:23
2019-02-28 09:02:21
Aleksandra Nowak PESTKA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 13:36:16
2019-02-28 08:58:37
Dominika Jurek MIRABLES
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 18:17:57
2019-02-25 17:23:10
Agnieszka Niewińska DORINA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 11:13:46
2019-02-21 20:46:49
Zofia Majewska HAKER
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 14:54:25
2019-02-21 07:11:18
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 2x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm / C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:50:51
2019-02-19 00:20:47
Olga Kozar HARA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm / C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 10:01:13
2019-02-18 08:42:40
Weronika Skwarczyńska KASJER
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 10:01:08
2019-02-18 08:41:22
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 20:47:06
2019-02-14 20:45:38
Malwina Chmara MARKUS
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 21:35:55
2019-02-13 20:11:00
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 11:31:37
2019-02-13 11:23:05
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 11:31:28
2019-02-13 11:20:32
Edyta Kotkiewicz MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm / C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 21:44:50
2019-02-11 19:27:57
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 7_R/P/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Dilmar
2007 (JM.)
O053006
2. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
3. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
4. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043736
5. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
6. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
7. Chmara Malwina BPK kuj-pom
2004 (JM.)
brak
8. Chojnacka Aleksandra MUKS Bielice
S
O019178
9. Drewka Viktoria Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
Brak
10. Duroł Zuzanna Stajnia Jarużun
2004 (JM.)
brak
11. Dzioba Maria GKJ Bogucin
2003 (J.)
brak
12. Głogowska Victoria kj stajnia jarużyn
2018 (Mł.)
brak
13. Gniazdowska Zuzanna MUKS Bielice
2001 (J.)
O053954
14. Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
S
O012557
15. Gromowska Wiktoria Klub Jeździecki Classic
2001 (J.)
0039663
16. Hermann Patrycja ośrodek rekreacji konnej pod aniołami
2005 (JM.)
Brak
17. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
18. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
19. Jarosz Iga kj stajnia jaruzyn
2010 (Mł.)
brak
20. Jurek Dominika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O049825
21. Kacprzak Marcelina Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (Mł.)
brak
brak
22. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
23. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O034084
24. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
25. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
26. Kotulska Pola GKJ Bogucin
2003 (J.)
brak
27. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
28. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
29. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (J.)
Brak
30. Lasecka Wiktoria Klub Jeździecki Wiecanowo
2006 (JM.)
brak
31. Lewandowska Klaudia Bpk
2006 (JM.)
Brak
32. Lewandowska Wiktoria Bpk
2009 (Mł.)
Brak
33. Łazarczyk Agata bpk
S
brak
34. Majewska Zofia Stajnia Brzegowa
2004 (JM.)
Brak
35. Malkowska Zuzanna Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (JM.)
Brak
36. Marszalkowska Aleksandra Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (JM.)
Brak
37. Michalczak Zuzanna brak
2002 (J.)
brak
38. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
39. Niewińska Agnieszka KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
brak
40. Nowaczyk Zofia MUKS Bielice
2001 (J.)
Brak
41. Nowak Aleksandra Rancho Tomasz Goc
2002 (J.)
brak
42. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
43. Parzyszek Blanka Hucułowo Matyty
2009 (Mł.)
brak
44. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
45. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (Mł.)
O048843
46. Piekarska Aneta bpk
2003 (J.)
brak
47. Pufal Adam BPK
1991
48. Sadka Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
O053591
49. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
50. Sawczyńska Joanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (MJ.)
O033011
51. Senger Patrycja Rancho Tomasz Goc
2005 (JM.)
brak
52. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
brak
53. Skwarczyńska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
54. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O038537
55. Sobańska Karolina Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2001 (J.)
brak
56. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
S
O045305
57. Strzelczyk Zuzanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2003 (J.)
Brak
58. Strzyżewska Aleksandra Kujawsko - pomorski klub jeździecki
2003 (J.)
Brak
59. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
60. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
61. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
62. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
63. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
64. Włodarczak Izabela Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
brak
65. Wojciechowska Aleksandra MUKS Bielice
1999 (MJ.)
O034947
66. Zamroczyńska Oliwia brak
2007 (JM.)
brak
67. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
68. Żwirko Natalia BPK kuj-pom
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

70

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi /
M: Alizacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
brak
2.

90

BAJKA KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:126 F: nn
M: nn
O: Dorota Zielińska
B: nn
brak
3.

37

BASTION KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:130 F: nieznany
M: nieznany
O: Kamila Sikorska
B: Kamila Sikorska
brak
4.

69

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
5.

39

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
6.

84

BONIEK SP POL 2008 Klacz inna/164 F: Alvarez 17
M: Bony
O: Aleksandra Strzyżewska
B: Łukasz Grzywniak
Brak 616009670145708
7.

22

CALIF Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:129 F: Nando Super
M: Cumka po Dante
O: Caritas diecezji Bydgoskiej
B: Aleksander Zawadzki
Brak 013520066309
8.

35

CARAVAGIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Alek
M: Centuria
O: Natalia Żwirko
B: Ewa Olizarowicz
Brak 616009520074414
9.

14

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
O: Sandra Skwarczyńska
B: Stanisław Szurik
brak 616009520036413
10.

48

CEZAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz
M: Cytryna
O: Magdalena Drewka
B: Mieczysław Nowak
Brak POL 009520093501
11.

63

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
O: Klaudia Kamińska
B: Marek Romanowski
K024721 DE441410740114
12.

53

CORSO BRAK POL 2003 Klacz siwa/kuc:brak F: brak
M: brak
O: Marcelina Kacprzak
B: brak
brak brak brak
13.

60

CRAZY CANDY Hanowerska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Palermo
M: Crazy Girl
O: Klaudia Kamińska
B: Marzena Kamińska
Brak
14.

81

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B:
K008077 POL009530041603
15.

46

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
O: Hanna Nowakowska
B: Stanisław Szurik
brak
16.

9

DIUCORINA W TS POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort /
M: Dorilla W /
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik-Matelska
K025032 616999520133712
17.

18

DORINA NN POL Nn Klacz kasztanowata/Nn F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak Nn
18.

11

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: CON CALMA
M: ELCORIA P
O: Renata Kotkiewicz
B: Witold Polowczyk
brak
19.

1

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
20.

47

FAKIR SP POL 2011 Wałach gniada F: Browar
M: Sophia
O: Marian Strzelczyk
B: Stajnia Iwno
Brak
21.

42

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song / Elmero
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
22.

5

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: Małgorzata Zubrycka
B:
K020803 528003201010624
23.

50

FLIRT Wielkopolska POL 2010 Wałach izabelowata F: Brandon
M: Fascynacja
O: Lewandowska Władysława
B: Kacprzak Krystian
brak
24.

41

GRANDASSO - POL - Wałach siwa/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
25.

17

HAKER Małopolska POL 2003 Wałach gniada/160 F: Egon
M: Horpyna
O: Iwona Posucha
B: Kazimierz Piech
Brak 006540013603
26.

16

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Kozar
B: Joanna Kozar
K025911 616999520166506
27.

58

HAVANA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:150 F: Hektor
M: Haydi-K
O: Aleksandra Chojnacka
B: Marcin Krzyżaniak
brak 616009520097013
28.

65

HAVANA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:156 F: Hektor
M: Haydi-K
O: Aleksandra Chojnacka
B: Marcin Krzyżanowski
Brak 616009520097013
29.

52

HEWELIA SP POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
O: Justyna Fryc
B: Tomasz Burzyński
K025806 616009600275812
30.

24

HIDDE KUC NED 2012 Wałach siwa/kuc:128 F: -
M: -
O: Dorota Zielinska
B: holandia
brak brak
31.

25

HIT SP POL 2004 Wałach skarogniada/170 F: Mit
M: Haja
O: Jerzy Kozłowicz
B: JK Eden
Brak POL 009 58 01000 04
32.

27

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
O: Marek Baranowski
B: Asociacija Žirgu Augintoju
K024646 030619
33.

80

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
34.

78

HURAGAN SP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L /
M: Harda Dusza /
O: Wojciech Laskowski
B: Sławomir Orbaczewski
brak 616009520006011
35.

57

I CÓŻ SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Hetman
M: Italika
O: Anna Smolińska
B: Artur Kiempa
K026281 POL0095300110208
36.

36

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
37.

23

JAFAR KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:138 cm F: brak
M: brak
O: Tomasz Goc
B: brak
brak brak
38.

55

JOKER SP POL 2008 Wałach kara F: Żupan / Dem
M: Juta / Apollo
O: Emilia Grabiec
B: Marek Gierczak
K019657 POL009610053508
39.

26

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
40.

12

KARTAGO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/164 F: Top Gun /
M: Kariera /
O: Małgorzata Sokołowicz
B: Urszula i Kazimierz Kosakowscy
brak
41.

15

KASJER MŁP POL 2007 Wałach siwa/162 F: Paszkwil /
M: Kasa /
O: Sandra Skwarczyńska
B: Przemysław Laskowski
brak
42.

43

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam / Guidam
M: Koblencja / Lascadell
O: Kamilla Sarnowska
B: Robert Śliwiński
K018945 616007610210710
43.

76

KOJA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Osjan
M: Kolia
O: Wojciech Laskowski
B: Lisiecki Edward
Brak 007520134306
44.

85

L-SIMBA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:125 F: JASMOND
M: ALBRECHT ' S HOEVE LINDA
O: Arleta Włodarczak
B: Podkówka Henryk
POL 013 67 01669 07 POL 013 67 01669 07
45.

83

LAKKINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:147 F: nn
M: nn
O: Łukasz Siekierski
B: brak
brak brak
46.

75

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
47.

87

LIZA Typ Kuc POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: nieznany
K026508 616999520131812
48.

62

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Plaster
M: Libella
O: Tomasz Lewandowski
B: Tomasz Lewandowski
Brak
49.

30

MACHO SP POL 2015 Wałach gniada/161 F: Tjungske / Carthago Z
M: Morena / Carry Son
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K027147 616009610053515
50.

21

MAJA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc: F: Pegaz /
M: Mokka /
O: Tomasz Goc
B: Andrzej Radzikowski
brak
51.

13

MARKUS Wielkopolska POL 2000 Wałach kasztanowata/166 F: brak
M: brak
O: Dorota Zielińska
B: brak
brak - -
52.

66

MAYBE ME Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Mariot
M: Moja Księżniczka
O: Magdalena Kaczmarek-Duroł
B: Beata Kowalska
brak 616 007 52 01144 10
53.

49

MEDRESA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/170 F: Barbur
M: Melita
O: Magdalena Drewka
B: Stadnina koni pępowo
Brak 616007610103910
54.

19

MIRABLES Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:133 cm F: brak
M: brak
O: Tomasz Goc
B: Stanisław Stasiak
brak brak
55.

79

MONA ALEXANDRIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Solaris
M: Markiza
O: Wojciech Laskowski
B: Kaniewska Justyna
Brak
56.

71

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K024032 616009610047812
57.

67

MONTI W KUC POL 2012 Wałach izabelowata/kuc: F: Rondo's Matador
M: Marrietje
O: Dorota Paśko-Sawczyńska
B: Wilczyńska Klaudia
brak
58.

10

MOONLIGHT MAGIC KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:138 F: Midnaight Magic
M: nn
O: Renata Kotkiewicz
B: Arkadiusz Krupiński
brak 616999520120613
59.

31

MORENA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Marmuna / Rotmistrz
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
brak
60.

64

MRÓWKA KUC POL 2004 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marzena Kamińska
B:
brak
61.

61

NAJRA SUPERNOWA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:141 F: Faust
M: Najra
O: Marzena Kamińska
B: Karczmarczuk Anna
Brak
62.

68

NELKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Karbon
M: Nikol
O: Dorota Paśko-Sawczyńska
B: Dorota Paśko-Sawczyńska
K025701
63.

33

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
64.

54

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada F: Sanwan
M: Prima W
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
brak
65.

82

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
O: Iwona Arkuszewska
B: Michał Rynowiecki
K024703 616999610072413
66.

20

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 cm F: brak
M: brak
O: Tomasz Goc
B: brak
brak brak
67.

86

PINKI Typ Kuc POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: nieznany
brak 616999610252011
68.

72

PRINS HANS OS GER 2009 Wałach gniada F: Chaccomo / Chacco-Blue
M: Nana de Bonneville / Galoubet A
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Gestuet Lewitz
K026059 DE418180108109
69.

56

QUIDAM'S FLY HIGH Holsztyn GER 2003 Wałach gniada/162 F: Quianr
M: Lisene
O: NN
B: NN
NN DE 421000163300
70.

34

QUINTESS CHIN Westfalska DEU 2014 Wałach gniada F: Chin Quin
M: Quintesse
O: Agnieszka Olech
B: Niemcy
Brak
71.

59

RUNA SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Narvik
M: Ruleta
O: Adam Gałązka
B: Wiesław Gałązka
KO21991 616007520023712
72.

73

RUNA SP POL 2012 Klacz gniada F: Narvik x New Orleans / Rubin
M: Ruleta / Pikador
O: Adam Gałązka
B: Wiesław Gałązka
K021991 616007520023712
73.

28

SOLARIS M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Somatina M / Qulester
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K026320 616009610063112
74.

8

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
O: Radosław Sadka
B: Wojciech Nowak
K023762 616009520020010
75.

29

SUŁTANKA SP POL 2015 Klacz gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Sumatra / Widam
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K027146 616009610052815
76.

77

SZAMANKA SP POL 2013 Klacz bułana F: nn / nn
M: nn / nn
O: Wojciech Laskowski
B:
brak
77.

32

TAJFUN WLKP POL 2005 Wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
O: Iwona Pawłowicz
B: Stanisław Janik
K020834 POL007520050705
78.

40

THOSWIN VELDHOEK BWP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Oswin
M: Datania
O: Justyna Andruszkiewicz
B: Belgia
K009388 056007000T37528
79.

74

VIKRAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa F: Narvik x New Orleans / Rubin
M: Vicky / Bon Ami
O: Aleksandra Chojnacka
B: Piotr Karpiński
K025980
80.

38

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Chojnacka Aleksandra MUKS Bielice
105
SUM:
105.00
Drewka Viktoria Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
105
150
SUM:
255.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
450
210
SUM:
660.00
Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
220
SUM:
220.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
250
SUM:
250.00
Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
320
SUM:
320.00
Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
200
SUM:
200.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Dilmar
2019-03-09
28
2019-03-09
1
2019-03-09
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (82)
2019-03-09
1
2019-03-09
2
2019-03-09
9
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2019-03-09
7
2019-03-09
4
2019-03-09
12
2019-03-09
MACHO (30)
2019-03-09
2019-03-09
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (27)
2019-03-09
10
2019-03-09
2
2019-03-09
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
HOKUS (80)
2019-03-09
9
2019-03-09
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-03-09
2019-03-09
Chmara Malwina
BPK kuj-pom
MARKUS (13)
2019-03-09
37
2019-03-09
1
Chojnacka Aleksandra
MUKS Bielice
RUNA (73)
2019-03-09
2
105
VIKRAN (74)
2019-03-09
15
2019-03-09
5
2019-03-09
Drewka Viktoria
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
CEZAR (48)
2019-03-09
2
105
2019-03-09
3
150
MEDRESA (49)
2019-03-09
13
2019-03-09
11
Duroł Zuzanna
Stajnia Jarużun
2019-03-09
7
2019-03-09
Dzioba Maria
GKJ Bogucin
HURAGAN (78)
2019-03-09
2019-03-09
Głogowska Victoria
kj stajnia jarużyn
HIDDE (24)
2019-03-09
1
2019-03-09
2019-03-09
2
Gniazdowska Zuzanna
MUKS Bielice
HIT (25)
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Grabiec Emilia
KJ Młyńska Struga
JOKER (55)
2019-03-09
14
2019-03-09
10
Gromowska Wiktoria
Klub Jeździecki Classic
PINKI (86)
2019-03-09
21
2019-03-09
31
LIZA (87)
2019-03-09
3
2019-03-09
3
Hermann Patrycja
ośrodek rekreacji konnej pod aniołami
CALIF (22)
2019-03-09
35
2019-03-09
2019-03-09
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2019-03-09
2
ALISTER (70)
2019-03-09
5
2019-03-09
6
2019-03-09
8
2019-03-09
11
2019-03-09
1
450
2019-03-09
1
210
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2019-03-09
2
220
Jarosz Iga
kj stajnia jaruzyn
BAJKA (90)
2019-03-09
2019-03-09
1
Jurek Dominika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-03-09
1
2019-03-09
28
Kacprzak Marcelina
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
CORSO (53)
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-03-09
12
2019-03-09
5
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
2019-03-09
12
2019-03-09
2019-03-09
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2019-03-09
2019-03-09
4
2019-03-09
1
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2019-03-09
2019-03-09
2019-03-09
Kotulska Pola
GKJ Bogucin
KOJA (76)
2019-03-09
34
2019-03-09
1
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
HARA (16)
2019-03-09
5
2019-03-09
2019-03-09
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (81)
2019-03-09
4
2019-03-09
3
250
Kurzeja Zuzanna
Bpk
2019-03-09
33
2019-03-09
1
Lasecka Wiktoria
Klub Jeździecki Wiecanowo
2019-03-09
2019-03-09
Lewandowska Klaudia
Bpk
LUPUS (62)
2019-03-09
2019-03-09
Lewandowska Wiktoria
Bpk
MRÓWKA (64)
2019-03-09
1
2019-03-09
1
Łazarczyk Agata
bpk
FLIRT (50)
2019-03-09
19
2019-03-09
Majewska Zofia
Stajnia Brzegowa
HAKER (17)
2019-03-09
22
2019-03-09
1
Malkowska Zuzanna
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2019-03-09
17
2019-03-09
Marszalkowska Aleksandra
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2019-03-09
6
2019-03-09
Michalczak Zuzanna
brak
JAFAR (23)
2019-03-09
1
2019-03-09
1
2019-03-09
16
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
FALLA (42)
2019-03-09
10
2019-03-09
2
320
LAKKINA (83)
2019-03-09
9
2019-03-09
Niewińska Agnieszka
KJ Stajnia Jarużyn
DORINA (18)
2019-03-09
2019-03-09
2019-03-09
32
2019-03-09
1
Nowaczyk Zofia
MUKS Bielice
HAVANA (58)
2019-03-09
22
RUNA (59)
2019-03-09
2019-03-09
Nowak Aleksandra
Rancho Tomasz Goc
PESTKA (20)
2019-03-09
1
2019-03-09
1
2019-03-09
Olech Daria
KJ Classic
2019-03-09
36
2019-03-09
38
Parzyszek Blanka
Hucułowo Matyty
MONTI W (67)
2019-03-09
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-03-09
11
2019-03-09
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (32)
2019-03-09
8
2019-03-09
2019-03-09
14
2019-03-09
Piekarska Aneta
bpk
COCO (63)
2019-03-09
5
2019-03-09
Pufal Adam
BPK
MORENA (31)
2019-03-09
2019-03-09
Sadka Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
2019-03-09
1
2019-03-09
4
2019-03-09
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (43)
2019-03-09
6
2019-03-09
13
Sawczyńska Joanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
NELKA (68)
2019-03-09
2019-03-09
Senger Patrycja
Rancho Tomasz Goc
MAJA (21)
2019-03-09
22
2019-03-09
21
2019-03-09
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-03-09
20
2019-03-09
Skwarczyńska Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KASJER (15)
2019-03-09
2019-03-09
Smolińska Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
I CÓŻ (57)
2019-03-09
13
2019-03-09
1
200
2019-03-09
Sobańska Karolina
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2019-03-09
22
2019-03-09
1
2019-03-09
Sokołowicz Małgorzata
KJ Sokół Damasławek
KARTAGO (12)
2019-03-09
18
2019-03-09
Strzelczyk Zuzanna
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
FAKIR (47)
2019-03-09
14
2019-03-09
1
2019-03-09
Strzyżewska Aleksandra
Kujawsko - pomorski klub jeździecki
BONIEK (84)
2019-03-09
1
2019-03-09
10
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (26)
2019-03-09
11
2019-03-09
4
2019-03-09
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (36)
2019-03-09
2019-03-09
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (38)
2019-03-09
2019-03-09
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (52)
2019-03-09
8
2019-03-09
2019-03-09
15
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (46)
2019-03-09
7
2019-03-09
6
Włodarczak Izabela
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
L-SIMBA (85)
2019-03-09
2019-03-09
22
Wojciechowska Aleksandra
MUKS Bielice
HAVANA (65)
2019-03-09
28
2019-03-09
Zamroczyńska Oliwia
brak
BASTION (37)
2019-03-09
2019-03-09
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2019-03-09
1
300
2019-03-09
8
OLIMPIA (33)
2019-03-09
9
2019-03-09
7
Żwirko Natalia
BPK kuj-pom
2019-03-09
27
2019-03-09
1

Number of Riders: 68

Number of Horses: 80

The sum of prizes: 2 310.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl