Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:35:20
2019-04-11 21:26:30
Patryk Miśkiewicz CELINE
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:22:38
2019-04-11 21:14:02
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274..5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:22:23
2019-04-11 21:13:34
Tomasz Miśkiewicz SKYWALKER LAZAR
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:22:07
2019-04-11 21:12:55
Tomasz Miśkiewicz QUINANKA LAZAR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274..5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:21:54
2019-04-11 21:12:04
Tomasz Miśkiewicz CARTOCLINTON
  • 1x 7/C/dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:21:42
2019-04-11 21:11:30
Tomasz Miśkiewicz VLADISLAV LAZAR
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:21:24
2019-04-11 21:08:45
Tomasz Miśkiewicz DIASCADA
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:21:04
2019-04-11 21:05:40
Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 11:43:55
2019-04-11 11:22:14
Wiktoria Lewandowska MRÓWKA
  • 2x 8/Mini LL/60cm. dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 11:43:49
2019-04-11 11:21:57
Klaudia Lewandowska LUPUS
  • 1x 8/Mini LL/60cm. dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 11:43:42
2019-04-11 11:21:01
Aneta Piekarska COCO
  • 1x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 11:43:37
2019-04-11 11:20:28
Klaudia Kamińska CRAZY CANDY
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:01:21
2019-04-10 23:27:17
Paula Myszka JASHIRA MK
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:01:16
2019-04-10 23:21:06
Paula Myszka ZAVIRA A
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:01:10
2019-04-10 22:47:11
Katarzyna Goryszewska AURA N
  • 1x 8/Mini LL/60cm. dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:01:04
2019-04-10 21:43:24
Jacek Zagor CEES
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:00:58
2019-04-10 21:41:00
Jacek Zagor KEY TO FORTUNA
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:00:54
2019-04-10 21:36:17
Jacek Zagor DORDRECHT H VDL Z
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:00:48
2019-04-10 21:22:24
Katarzyna Kukowska KENIA CARCASES
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274..5.3
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:00:43
2019-04-10 20:32:40
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274..5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:00:38
2019-04-10 19:40:38
Jacek Zagor OLIVAR
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:00:31
2019-04-10 19:34:34
Jacek Zagor CONCORD DE COEUR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274..5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:00:25
2019-04-10 19:33:46
Jacek Zagor EPOPEJA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:00:20
2019-04-10 19:33:02
Jacek Zagor ERYSTYKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274..5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:00:11
2019-04-10 19:32:08
Jacek Zagor CORTAZAR
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:00:03
2019-04-10 19:15:09
Zuzanna Golicka CARILO
  • 2x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 17:59:08
2019-04-10 17:25:41
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 17:58:55
2019-04-10 16:23:46
Ewa Babiarz JAGÓDKA
  • 2x 1/Mini LL/60 cm. dokładności art.238.1.1 - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 17:58:49
2019-04-10 14:08:47
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 2x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 22:27:20
2019-04-09 21:42:44
Dominika Maciejewska LASCARI
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 22:27:14
2019-04-09 20:08:48
Adela Pawłowska PASJA
  • 1x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 22:27:09
2019-04-09 19:28:20
Kacper Szatkowski SALSA
  • 2x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 22:27:05
2019-04-09 19:26:15
Hanna Dynowska ARIZONA
  • 1x 1/Mini LL/60 cm. dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 8/Mini LL/60cm. dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 22:26:59
2019-04-09 19:24:32
Julia Wesołowska ETNA
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 22:26:52
2019-04-09 19:20:57
Julia Drelich PERON
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 22:26:46
2019-04-09 16:46:14
Monika Święcka CRIMSON SR Z
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 22:26:40
2019-04-09 16:45:41
Monika Święcka ALFI ZAGORKA
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 14:38:16
2019-04-09 11:41:39
Wiktoria Piotrowska SPLOT
  • 2x 1/Mini LL/60 cm. dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/Mini LL/60cm. dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 10:23:20
2019-04-09 08:57:21
Julia Pipczyńska DESPERADO
  • 1x 1/Mini LL/60 cm. dokładności art.238.1.1 - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 10:23:15
2019-04-09 07:54:55
Włodzimierz Rudasz FESTO
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 10:23:10
2019-04-09 07:53:36
Marek Detmer MARAVELLA
  • 1x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/LICENCYJNY/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 10:23:04
2019-04-09 07:51:25
Małgorzata Detmer GINGER J
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 10:22:59
2019-04-09 07:50:03
Marcelina Detmer AJAX
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 10:22:55
2019-04-08 22:50:29
Zofia Grzywińska EMI
  • 1x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 21:53:06
2019-04-08 20:48:23
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 19:34:41
2019-04-08 18:57:13
Zuzanna Golicka CONTESS
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 19:34:39
2019-04-08 18:52:17
Dagmara Wróblewska BE BALOU
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 19:34:32
2019-04-08 14:55:03
Paulina Filipek APRILLIS
  • 1x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/LICENCYJNY/z oceną stylu jeźdźca
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 13:58:07
2019-04-08 13:27:53
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:52:44
2019-04-08 12:10:53
Martyna Nowatkowska ETMAN
  • 2x 1/Mini LL/60 cm. dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/Mini LL/60cm. dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:52:39
2019-04-08 11:59:24
Daria Grycman PRINCESSA
  • 2x 1/Mini LL/60 cm. dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/Mini LL/60cm. dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:52:35
2019-04-08 11:57:40
Dominika Gołgowska DAKOTA
  • 1x 1/Mini LL/60 cm. dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/Mini LL/60cm. dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:52:31
2019-04-08 11:49:11
Amelia Nabożna DAKOTA
  • 1x 1/Mini LL/60 cm. dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/Mini LL/60cm. dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:52:27
2019-04-08 11:41:46
Katarzyna Kuc DESPERADO
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:52:21
2019-04-08 11:17:26
Lena Leszczyńska KLIWIA
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 10:18:12
2019-04-08 10:16:18
Zuzanna Machnik DEBIUT SKW
  • 1x 8/Mini LL/60cm. dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 10:17:51
2019-04-08 10:12:10
Martyna Dmochiewicz ALTRUISTA SKW
  • 2x 8/Mini LL/60cm. dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 10:17:45
2019-04-07 23:59:47
Zofia Tocha EGIDA
  • 2x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 10:17:39
2019-04-07 21:59:34
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:57
2019-04-07 20:35:42
Nikola Murawska BIRTA
  • 2x 1/Mini LL/60 cm. dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/Mini LL/60cm. dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:51
2019-04-07 20:28:17
Laura Kielar OLYTA
  • 2x 1/Mini LL/60 cm. dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/Mini LL/60cm. dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:41:22
2019-04-07 15:13:59
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:41:05
2019-04-07 15:11:48
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274..5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 14:25:40
2019-04-07 13:46:52
Klaudia Mówińska CEROSA
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 14:25:34
2019-04-07 09:38:27
Wiktoria Smolińska I CÓŻ
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 14:25:28
2019-04-07 08:35:19
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 20:52:07
2019-04-06 20:36:17
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 1x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 20:52:02
2019-04-05 10:34:43
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274..5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:22:42
2019-04-03 10:18:11
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274..5.3
  • 1x 7/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/C/zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:22:36
2019-04-03 10:17:07
Marta Gapska LAGO DI LUGANO
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:39:08
2019-04-02 10:57:03
Adela Pawłowska PASJA
  • 2x 1/Mini LL/60 cm. dokładności art.238.1.1 - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 19:37:13
2019-04-01 16:58:28
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 08:11:28
2019-03-30 21:46:40
Wiktoria Gordon ROCK STAR
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 20:58:09
2019-03-29 21:28:59
Anna Piotrowska DERESY
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 20:05:35
2019-03-23 22:15:51
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274..5.3
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 15:25:52
2019-03-22 15:24:17
Justyna Zalewska JASKIER
  • 2x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 17:05:47
2019-03-21 10:43:46
Marcin Olszewski FAVORINOS S
  • 1x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 17:05:32
2019-03-21 10:42:04
Marcin Olszewski ERAGON
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 17:05:21
2019-03-21 10:41:05
Marcin Olszewski CREOVILLA S
  • 1x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 17:05:16
2019-03-21 10:39:09
Natalia Babiarz SEKWOJA
  • 1x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LICENCYJNY/z oceną stylu jeźdźca
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 14:25:16
2019-03-21 10:37:34
Aleksandra Babiarz KARBON
  • 1x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LICENCYJNY/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 09:31:11
2019-03-21 09:30:04
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:59:53
2019-03-21 09:29:07
Edyta Kotkiewicz MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 1/Mini LL/60 cm. dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL/90cm. dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 08:35:45
2019-03-21 08:27:02
Alicja Olszewska PAOLA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babiarz Aleksandra LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
1999 (MJ.)
O053777
2. Babiarz Ewa Brak
2019 (Mł.)
Brak
3. Babiarz Natalia LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
2001 (MJ.)
O052362
4. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043736
5. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O036886
6. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
7. Detmer Małgorzata KJ Skok - Agrofood Grabowiec
S
O048844
8. Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2000 (MJ.)
O039669
9. Detmer Marek KJ Skok - Agrofood Grabowiec
S
O053710
10. Dmochiewicz Martyna Klub Jeździecki Wyjątkowi - Siemiany
S
brak
11. Drelich Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2002 (J.)
O037679
12. Dynowska Hanna Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2005 (JM.)
O045902
13. Filipek Paulina Brak
S
O035929
14. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
15. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
16. Gołgowska Dominika Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (J.)
brak
17. Gordon Wiktoria LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2004 (J.)
O048300
18. Goryszewska Katarzyna AZS Olsztyn
S
brak
19. Grycman Daria Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
1999 (MJ.)
brak
20. Grzywińska Zofia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2004 (J.)
O038681
21. Kajrewicz Aleksandra BPK
2001 (MJ.)
O039500
22. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
23. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O034084
24. Kielar Laura Bpk
2006 (JM.)
Brak
25. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
26. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
27. Kuc Katarzyna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
brak
28. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
29. Leszczyńska Lena Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2006 (JM.)
brak
30. Lewandowska Klaudia Bpk
2006 (JM.)
Brak
31. Lewandowska Wiktoria Bpk
2009 (Mł.)
Brak
32. Machnik Zuzanna Klub Jeździecki Wyjątkowi - Siemiany
2007 (JM.)
brak
33. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (J.)
O034085
34. Majewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
S
O015043
35. Miśkiewicz Patryk LKS Nadwiślanin Kwidzyn
brak
36. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
37. Mówińska Klaudia Brak
2005 (JM.)
Brak
38. Murawska Nikola BPK
2003 (J.)
Brak
39. Myszka Paula LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O025764
40. Nabożna Amelia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2007 (JM.)
brak
41. Nowatkowska Martyna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
brak
42. Olszewska Alicja LKS NADWISLANIN KWIDZYN
1999 (MJ.)
O025506
43. Olszewski Marcin LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
S
O011251
44. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin
S
O011251
45. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
46. Pawłowska Adela Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
47. Piekarska Aneta bpk
2003 (J.)
brak
48. Piotrowska Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
Brak
49. Piotrowska Wiktoria Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2004 (J.)
brak
50. Pipczyńska Julia Ludowy klub Sportowy Nadwiślanin
2006 (JM.)
brak
51. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
52. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
53. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O038537
54. Święcka Monika bpk
S
O004390
55. Synoradzka Zofia KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O038931
56. Szatkowski Kacper Kociewski KJ Polar
2003 (J.)
O041256
57. Szulc Julia bpk
58. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
59. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
60. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
61. Wesołowska Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2001 (MJ.)
O037678
62. Wróblewska Dagmara LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O029025
63. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (MJ.)
O025505
64. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

AJAX WLKP POL 2006 Wałach gniada/172 F: Aviano / Avero
M: Aneksja / Kerman
K010081 POL007640066606
2.

50

ALFI ZAGORKA PONY POL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Zachodni Wiatr / oo
M: My Lady / kuc
brak 616013530056914
3.

32

ALTRUISTA MAŁOPOLSKA POL 2007 Wałach gniada F: planet
M: aisza
brak 006550018307
4.

40

APRILLIS WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/166 F: Kingsten
M: Anarchia
K026619 6160070005213
5.

54

ARIZONA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:123 F: nn
M: nn
K024696 616999530305610
6.

88

ARTEMOR KM SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Rasch ex Rekrut
M: Armania
K026390
7.

67

ASHLEY S OLD GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord II
M: Pasadenia / Sadenio
K008432 DE418180181703
8.

72

AURA N SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Turbud Alino
M: Andaluzja
brak
9.

41

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
K016326 DE431310022406
10.

29

BIRTA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/160 F: Lubań
M: Bajadera
Brak 006580212709
11.

61

CARILO HOLSZTYŃSKA GER 2012 Wałach gniada F: Crusander
M: Zemita
K022674 DE42000259512
12.

81

CARTOCLINTON OLD GER 2012 Wałach siwa F: Cartoon /
M: Calubet / Clinton II
K021313 DE418185027712
13.

71

CEES HANN POL 2014 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold
M: Matka
brak brak
14.

85

CELINE WESTFALSKA GER 2014 Klacz siwa F: Cordess
M: Clerne
brak
15.

25

CEROSA HOLSZTYŃSKA GER 2007 Klacz siwa/170 F: Cero
M: P-Ambina
Brak DE421000291307
16.

76

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
K024721 DE441410740114
17.

65

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe de Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
K020781 DE421000001511
18.

42

CONTESS Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz siwa F: Con Sherry /
M: Cibell / Cincinatti
K026045 DE456570294409
19.

62

CORTAZAR SP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Quality Time
M: Contessa/Coriano
K022581 616009510253313
20.

87

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
K020807 POL009610219280
21.

75

CRAZY CANDY HAN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Palermo / Paradiesfalter
M: Crazy Girl / Crazy Classic
K026654 616009661261208
22.

10

CREOVILLA S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville
M: C. Ravenna Z
K026820 616009520037415
23.

51

CRIMSON SR Z BWP BEL 2010 Wałach siwa/162 F: Clearway
M: L-Cassinia I
K025683 brak
24.

17

CRONOS HOL GER 2009 Wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
K015241 DE421000361709
25.

36

DAKOTA MAŁOPOLSKA POL 1992 Klacz siwa/mk:140 F: Plaster
M: NN
006630024503 brak
26.

33

DEBIUT SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: esauł
M: drawa
brak
27.

15

DERESY . POL . Klacz kasztanowata/. F: .
M: .
. .
28.

35

DESPERADO SP POL 2003 Wałach gniada F: Ludger
M: Damira
brak
29.

79

DIASCADA HAN. POL 2013 Klacz kara/168 F: Diarado
M: Gundi/Goodman
Brak Brak
30.

69

DORDRECHT H VDL Z ZANGERSHEIDE POL 2015 Ogier ciemnogniada/170 F: Douglas
M: Guusje H Z
brak brak
31.

31

EGIDA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: Equin
M: Esencja
brak 616013661752810
32.

8

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: CON CALMA
M: ELCORIA P
brak
33.

44

EMI Czysta Krew Arabska POL 2007 Klacz siwa/mk:152 F: Wito
M: Eroika
K013874
34.

64

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Erynia
K022588
35.

11

ERAGON SP POL 2015 Wałach gniada/176 F: Winston
M: Entoria
K026818
36.

63

ERYSTYKA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Quality Time
M: Erotyka
K024612 0000
37.

38

ETMAN MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/167 F: Eblis
M: Etna
006630030505 brak
38.

53

ETNA SP POL 2010 Klacz gniada/162 F: nimroy b
M: efendi
K024695 616009530159510
39.

60

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
K022607 616009680091210
40.

12

FAVORINOS S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: MJT Nevados ex. Nevados S
M: Faworytka
Nn
41.

48

FESTO SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Stilios /
M: Fiona /
brak
42.

46

GINGER J WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik / West
M: Good Girl / Sofix
K023331 007520040704
43.

58

HEWELIA SP POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
44.

23

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
45.

21

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
K009484 POL009600186403
46.

24

I CÓŻ SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Hetman
M: Italika
K026281 POL0095300110208
47.

59

JAGÓDKA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz siwa/160 F: Agat
M: Jeleśnia
Brak 616006540032313
48.

74

JASHIRA MK SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Rasch/Ramirado
M: Juta/Silvio
Nie wiem
49.

13

JASKIER WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
K018030 POL007530032505
50.

30

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
51.

2

KARBON OLDENBURGER POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S
M: Barina
K012155 DE 433330699802
52.

68

KENIA CARCASES WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Denetor
M: Kenija
K019633
53.

70

KEY TO FORTUNA HOLST POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Carrera VDL
M: Carisma Fortuna
528003201508310 brak
54.

34

KLIWIA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Absurd
M: Kalaba
brak
55.

19

LAGO DI LUGANO SP POL 2011 Wałach gniada F: ..
M: ..
Brak
56.

57

LASCARI WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada F: Pallatyn
M: Lena
brak
57.

26

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
58.

77

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Plaster
M: Libella
Brak
59.

47

MARAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Aravel Waro /
M: Magia /
brak 009520042207
60.

1

MOONLIGHT MAGIC KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:138 F: Midnaight Magic
M: nn
brak 616999520120613
61.

78

MRÓWKA KUC POL 2004 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
62.

43

NIKIFOR J Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Karbon
M: Nagroda
K026186
63.

66

OLIVAR SP POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Arezzo VDL
M: O De Corp
616009510238814 616009510238814
64.

14

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
K021345 616009530069011
65.

28

OLYTA TRAKEŃSKA POL 2005 Klacz gniada/160 F: Grey
M: Odkrywka
Brak 732010003805
66.

7

PAOLA OLDENBURSKA POL 2002 Klacz gniada F: Pro Savage
M: Wientraum
K019516
67.

18

PASJA WIELKOPOLSKIE POL 2005 Klacz gniada/165 F: Biskwit
M: Pola
Brak 00761141305
68.

56

PASJA WIELKOPOLSKIE POL 2005 Klacz gniada/165 F: Pola
M: Biskwit
Brak 0076101413
69.

52

PERON WIELKOPOLSKA POL 2007 Wałach gniada/165 F: czeremosz
M: palma
K027466 POL007600156707
70.

37

PRINCESSA SP POL 2003 Klacz srokata F: Louis
M: Puszta
brak
71.

82

QUINANKA LAZAR OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quinto De B / Quinar Z
M: Granada / Graf Grannus
K025194 DE433330956713
72.

16

ROCK STAR SP POL 2013 Wałach gniada F: Radeberger / Ramiro Z
M: Roxana Waro / Robin II Z
K026225 616999530253913
73.

55

SALSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz ciemnogniada/169 F: Homerus
M: Samba
K015932 POL009610085906
74.

86

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada F: Index /
M: Sigma /
brak
75.

9

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Index
M: Sigma
K026819 009530037109
76.

27

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
77.

83

SKYWALKER LAZAR OLD. POL 2015 Ogier gniada/168 F: Nabab de reve
M: Vouge/ Darco
Brak 1
78.

49

SPLOT TYP SZLACHETNY POL 2006 Wałach ciemnogniada/164 F: Salut
M: Grejta
brak
79.

6

STAKKATO LAZAR OLD. POL 2014 Klacz skarogniada/168 F: Stakkato Gold
M: Carmen S/ Cancoon
Brak Brak
80.

22

TAJFUN WLKP POL 2005 Wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
K020834 POL007520050705
81.

39

TEDDY BEAR TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
K024194 616999530285711
82.

84

VELVET LAZAR OLD POL 2013 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Angela De La Cruz / Numero Uno
K025188 DE433331727513
83.

80

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Quinto de B
M: Via M/ Quick Star
Brak 123466
84.

20

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
K019512 616007520002911
85.

73

ZAVIRA A HANOWERSKA GER 2003 Klacz kasztanowata/166 F: A
M: A
Brak A
Rider Club
Competition
Prize
Babiarz Aleksandra LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
80
SUM:
80.00
Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
100
SUM:
100.00
Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
100
SUM:
100.00
Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
40
150
SUM:
190.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
250
350
100
350
60
SUM:
1110.00
Grzywińska Zofia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50
90
SUM:
140.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
250
40
70
SUM:
360.00
Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
40
SUM:
40.00
Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
80
SUM:
80.00
Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
80
SUM:
80.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
SUM:
100.00
Myszka Paula LKS Nadwiślanin Kwidzyn
70
150
SUM:
220.00
Olszewska Alicja LKS NADWISLANIN KWIDZYN
100
40
SUM:
140.00
Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
80
40
SUM:
120.00
Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
90
SUM:
90.00
Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
60
100
SUM:
160.00
Wesołowska Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
50
SUM:
50.00
Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
200
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Aleksandra
LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
KARBON (2)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
3
80
Babiarz Ewa
Brak
KARBON (2)
2019-04-13
1
2019-04-14
1
Babiarz Natalia
LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
2019-04-13
28
2019-04-13
2
2019-04-14
19
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (23)
2019-04-13
20
2019-04-13
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
HOKUS (21)
2019-04-13
3
100
2019-04-13
2
2019-04-14
7
2019-04-14
2
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-04-13
1
100
2019-04-13
10
Detmer Małgorzata
KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2019-04-13
10
2019-04-13
2019-04-14
22
2019-04-14
Detmer Marcelina
KJ Skok - Agrofood Grabowiec
AJAX (45)
2019-04-14
7
40
2019-04-14
1
150
Detmer Marek
KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2019-04-13
16
2019-04-13
4
2019-04-13
2
2019-04-14
26
2019-04-14
28
Dmochiewicz Martyna
Klub Jeździecki Wyjątkowi - Siemiany
2019-04-14
8
2019-04-14
1
2019-04-14
1
Drelich Julia
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
PERON (52)
2019-04-13
5
2019-04-13
2019-04-14
30
2019-04-14
17
2019-04-14
30
2019-04-13
Dynowska Hanna
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
ARIZONA (54)
2019-04-13
1
2019-04-13
13
2019-04-13
21
2019-04-14
7
2019-04-14
4
2019-04-14
1
Filipek Paulina
Brak
2019-04-13
10
2019-04-13
2019-04-13
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2019-04-13
17
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-13
1
250
2019-04-13
1
350
2019-04-14
3
100
2019-04-14
1
350
2019-04-14
5
60
2019-04-14
11
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
CONTESS (42)
2019-04-14
10
2019-04-14
CARILO (61)
2019-04-14
6
2019-04-14
4
Gołgowska Dominika
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
DAKOTA (36)
2019-04-13
18
Gordon Wiktoria
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-04-13
22
2019-04-13
2019-04-14
20
2019-04-14
2019-04-14
23
2019-04-14
Goryszewska Katarzyna
AZS Olsztyn
AURA N (72)
2019-04-14
39
2019-04-14
1
Grycman Daria
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2019-04-13
17
2019-04-13
1
2019-04-14
2019-04-14
Grzywińska Zofia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
EMI (44)
2019-04-13
6
2019-04-13
6
50
2019-04-14
2
90
Kajrewicz Aleksandra
BPK
2019-04-13
40
2019-04-13
35
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-04-13
6
2019-04-13
4
2019-04-14
1
250
2019-04-14
3
2019-04-13
7
40
2019-04-13
2019-04-14
4
70
2019-04-14
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
2019-04-14
8
40
2019-04-14
14
Kielar Laura
Bpk
OLYTA (28)
2019-04-13
13
2019-04-13
1
2019-04-14
1
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2019-04-13
1
2019-04-13
26
2019-04-14
24
2019-04-14
31
2019-04-14
29
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2019-04-13
2019-04-13
8
2019-04-13
2019-04-14
3
80
2019-04-14
13
Kuc Katarzyna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-04-13
18
2019-04-13
22
2019-04-14
18
2019-04-14
2
Kukowska Katarzyna
J.J. Darboven
2019-04-13
3
80
2019-04-13
4
2019-04-14
12
2019-04-14
9
Leszczyńska Lena
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
KLIWIA (34)
2019-04-13
29
2019-04-13
30
2019-04-14
36
2019-04-14
32
Lewandowska Klaudia
Bpk
LUPUS (77)
2019-04-14
37
2019-04-14
34
Lewandowska Wiktoria
Bpk
MRÓWKA (78)
2019-04-14
2019-04-14
1
Machnik Zuzanna
Klub Jeździecki Wyjątkowi - Siemiany
DEBIUT (33)
2019-04-14
16
2019-04-14
14
2019-04-14
1
Maciejewska Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LASCARI (57)
2019-04-13
4
2019-04-13
2
2019-04-13
18
2019-04-13
Majewska Justyna
Klub Jeździecki ARPAV
JASKIER (13)
2019-04-13
25
2019-04-13
17
2019-04-13
24
2019-04-14
28
2019-04-14
31
2019-04-14
29
Miśkiewicz Patryk
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CELINE (85)
2019-04-14
25
2019-04-14
9
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-04-13
14
2019-04-13
15
2019-04-14
20
2019-04-14
11
2019-04-13
3
2019-04-13
12
2019-04-14
21
2019-04-14
2019-04-13
31
2019-04-13
33
2019-04-14
13
2019-04-14
21
2019-04-14
2019-04-13
3
2019-04-14
4
2019-04-13
11
2019-04-13
8
2019-04-14
2
100
2019-04-14
5
2019-04-13
14
2019-04-13
2019-04-14
9
2019-04-14
2019-04-13
8
2019-04-13
5
2019-04-14
7
2019-04-14
6
Mówińska Klaudia
Brak
CEROSA (25)
2019-04-13
37
2019-04-13
32
2019-04-14
27
2019-04-14
35
Murawska Nikola
BPK
BIRTA (29)
2019-04-13
14
2019-04-13
16
2019-04-14
1
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-04-13
4
70
2019-04-13
1
150
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-14
12
2019-04-14
1
2019-04-14
1
Nabożna Amelia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
DAKOTA (36)
2019-04-13
1
2019-04-14
15
2019-04-14
1
Nowatkowska Martyna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ETMAN (38)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
33
2019-04-14
1
Olszewska Alicja
LKS NADWISLANIN KWIDZYN
PAOLA (7)
2019-04-13
16
2019-04-13
2
100
2019-04-14
4
40
2019-04-14
8
Olszewski Marcin
LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
2019-04-13
11
2019-04-13
21
2019-04-14
11
2019-04-14
17
ERAGON (11)
2019-04-13
11
2019-04-14
14
2019-04-13
9
2019-04-13
9
2019-04-14
18
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin
SEKWOJA (86)
2019-04-14
13
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (22)
2019-04-14
10
2019-04-14
27
2019-04-14
Pawłowska Adela
Bez Przynależności Klubowej
PASJA (18)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
PASJA (56)
2019-04-13
Piekarska Aneta
bpk
COCO (76)
2019-04-14
15
2019-04-14
26
Piotrowska Anna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
DERESY (15)
2019-04-13
27
2019-04-13
34
Piotrowska Wiktoria
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
SPLOT (49)
2019-04-13
1
2019-04-13
14
2019-04-14
2019-04-14
1
Pipczyńska Julia
Ludowy klub Sportowy Nadwiślanin
2019-04-13
1
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
AJAX (45)
2019-04-13
3
80
2019-04-13
4
40
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
FESTO (48)
2019-04-13
8
2019-04-13
7
2019-04-14
6
2019-04-14
12
Smolińska Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
I CÓŻ (24)
2019-04-13
2
90
2019-04-13
Święcka Monika
bpk
2019-04-13
23
2019-04-13
36
2019-04-14
25
2019-04-14
22
2019-04-13
12
2019-04-13
2019-04-14
24
2019-04-14
Synoradzka Zofia
KJ Polonez Damnica
OLSTAR (14)
2019-04-13
5
2019-04-13
7
2019-04-14
5
2019-04-14
10
Szatkowski Kacper
Kociewski KJ Polar
SALSA (55)
2019-04-14
3
2019-04-14
5
2019-04-14
15
Szulc Julia
bpk
2019-04-14
16
2019-04-14
2019-04-14
14
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (30)
2019-04-13
5
60
2019-04-13
2019-04-14
1
100
2019-04-14
Tocha Zofia
J.J.Darboven
EGIDA (31)
2019-04-14
40
2019-04-14
9
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (58)
2019-04-14
2019-04-14
23
2019-04-14
8
Wesołowska Julia
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
ETNA (53)
2019-04-13
41
2019-04-13
20
2019-04-13
23
2019-04-14
19
2019-04-14
38
2019-04-14
6
50
Wróblewska Dagmara
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-04-14
16
2019-04-14
10
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-04-13
2
200
2019-04-14
2
200
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-04-13
19
2019-04-13
6
EPOPEJA (64)
2019-04-13
7
2019-04-13
9
2019-04-13
OLIVAR (66)
2019-04-13
13
2019-04-13
2019-04-13
38
2019-04-13
24
2019-04-13
39
2019-04-13
18
CEES (71)
2019-04-13
15
2019-04-13

Number of Riders: 64

Number of Horses: 85

The sum of prizes: 3 560.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl