Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu
UJEŻDŻENIE I SKOKI W ŁOJEWIE 2019
ŁOJEWO, 27.04.2019r.

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:56:36
2019-04-26 09:57:48
Katarzyna Talarczyk CESARZ
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:56:28
2019-04-25 22:25:30
Zbigniew Bedliński ELSKAMP T
  • 1x 6/L-1/regionalny
  • 1x 7/L-3/regionalny
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:56:10
2019-04-25 22:24:31
Andrzej Bedliński MORPHEUS
  • 1x 6/L-1/regionalny
  • 1x 7/L-3/regionalny
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:56:02
2019-04-25 22:23:07
Andrzej Bedliński PUŁASKI
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:55:57
2019-04-25 22:21:39
Natalia Świątkowska SINDBAD
  • 1x 6/L-1/regionalny
  • 1x 7/L-3/regionalny
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:55:51
2019-04-25 22:19:52
Matylda Błaszkiewicz AVONLY
  • 1x 6/L-1/regionalny
  • 1x 7/L-3/regionalny
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:55:47
2019-04-25 22:15:38
Agata Stępień PIKTOGRAM
  • 1x 6/L-1/regionalny
  • 1x 7/L-3/regionalny
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:55:41
2019-04-25 22:14:21
Oliwier Obialski AMBER I
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 16:15:20
2019-04-25 16:07:01
Wiktoria Raczkowska SEKTOR
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 16:15:15
2019-04-25 16:01:55
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 16:15:11
2019-04-25 15:56:44
Agata Włodarczyk DRUMLA
  • 1x 6/L-1/regionalny
  • 1x 7/L-3/regionalny
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 16:15:05
2019-04-25 15:30:36
Julia Chęsy UNIQUE
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:16:12
2019-04-25 12:08:55
Joanna Sienkiewicz ARES
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:16:07
2019-04-25 12:07:55
Joanna Sienkiewicz DEMON
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:59:25
2019-04-25 07:24:46
Natalia Cegiełka I.DŻIGIT
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:52:02
2019-04-24 20:45:40
Zofia Chęcik K-POLO
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:51:57
2019-04-24 20:44:10
Maria Cynk INFINITI
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:51:49
2019-04-24 20:40:29
Martyna Szłyk FALK G
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 20:31:34
2019-04-24 20:23:46
Nina Szafrańska THOSWIN VELDHOEK
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 20:31:31
2019-04-24 18:57:09
Barbara Charysz MOCNA
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:56:40
2019-04-24 18:53:26
Wiktoria Kowalczyk GOSTA
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:56:36
2019-04-24 18:52:51
Agata Włodarczyk DAHA
  • 1x 14/N-4/regionalny
  • 1x 15/N-5/regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:56:32
2019-04-24 18:52:05
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:56:28
2019-04-24 18:51:38
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 14/N-4/regionalny
  • 1x 15/N-5/regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:56:24
2019-04-24 18:11:24
Wioletta Paczkowska DOKTOR
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 13:08:11
2019-04-24 13:02:56
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x 13/P-2/regionalny
  • 1x 14/N-4/regionalny
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:50:53
2019-04-24 11:49:55
Michalina Matuszak KRYSZTAŁ J
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:46:06
2019-04-24 10:26:09
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa SCHANEL
  • 1x 16/C-1/regionalny
  • 1x 17/C-2/regionalny
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:45:48
2019-04-24 10:24:36
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa KOSTARYKA
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:45:44
2019-04-24 10:05:02
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:45:40
2019-04-23 21:00:14
Alicja Ochocińska PETRA
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:33:51
2019-04-23 20:16:10
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:44:27
2019-04-23 18:42:38
Adrianna Wieczorek BLUE BERRY
  • 1x 16/C-1/regionalny
  • 1x 17/C-2/regionalny
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:44:20
2019-04-23 18:42:18
Adrianna Wieczorek HAMER
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:44:14
2019-04-23 18:41:36
Oliwia Gogolińska TANCERZ
  • 1x 1/L WKKW/
  • 1x 6/L-1/regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:44:05
2019-04-23 18:39:31
Oliwia Krzewińska HANNIBAL
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:20:10
2019-04-23 18:19:09
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 2/L-1/towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 13:06:30
2019-04-23 13:04:55
Maja Miecielska KORONA
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:45:11
2019-04-23 12:24:08
Magda Kwiatkowska DILMAR
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 21:03:35
2019-04-21 19:04:53
Martyna Sochacka EMMA
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 23:57:11
2019-04-19 23:21:53
Natalia Pokora POTOK
  • 1x 14/N-4/regionalny
  • 1x 15/N-5/regionalny
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 15:22:59
2019-04-19 15:01:10
Natalia Mila SAHARA
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 13:16:45
2019-04-15 12:16:31
Agata Gietka FOLLOW ME
  • 1x 6/L-1/regionalny
  • 1x 7/L-3/regionalny
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 11:09:57
2019-04-14 20:41:16
Larysa Lewandowska MARIOT
  • 1x 14/N-4/regionalny
  • 1x 15/N-5/regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 14:39:28
2019-04-09 13:23:51
Kinga Kozłowska PRETTY WOMAN
  • 2x 2/L-1/towarzyski
  • 2x 3/L-3/towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
S
O002239
2. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych
S
O002240
3. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
4. Błaszkiewisz Matylda OSK Nowy Ciechocinek
2006 (JM.)
brak
5. Cegiełka Natalia KJ Jeziorki- Osieczna
S
O001919
6. Charysz Barbara Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2009 (Mł.)
Brak
7. Chęcik Zofia Klub Jeździecki Morgan w Balczewie
2003 (J.)
brak
8. Chęsy Julia KJ Oxer Inowrocław
2004 (J.)
Brak
9. Cynk Maria Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2002 (J.)
BRAK
10. Gogolińska Oliwia KJ Grand Cheval Łódź
2004 (J.)
O032674
11. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (J.)
O034083
12. Kowalczyk Wiktoria Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2004 (J.)
Brak
13. Krzewińska Oliwia Klub Jeździecki Grand Cheval
2004 (J.)
O053974
14. Kwiatkowska Magda Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
S
Brak
15. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
0050134
16. Lewandowska Larysa KJ Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
O036921
17. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
18. Matuszak Michalina Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
1999 (MJ.)
O032624
19. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
20. Mila Natalia KJ OXER Inowrocław
S
O019071
21. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (J.)
O042176
22. Ochocińska Alicja Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
2002 (J.)
O041942
23. Paczkowska Wioletta Bez przynależności klubowej
S
Brak
24. Pokora Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
O011503
25. Raczkowska Wiktoria Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2005 (JM.)
Brak
26. Sienkiewicz Joanna KJ Classic Solec Kujawski
S
brak
27. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (MJ.)
O033157
28. Sochacka Martyna brak
2001 (MJ.)
22636/15
29. Stępień Agata OSK Nowy Ciechocinek
2005 (JM.)
brak
30. Świątkowska Natalia OSK Nowy Ciechocinek
2004 (J.)
brak
31. Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
Brak
32. Szafrańska Nina Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
brak
33. Szłyk Martyna Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2001 (MJ.)
brak
34. Talarczyk Katarzyna BRAK
S
O007950
35. Wieczorek Adrianna KJ Grand Cheval Łódź
S
O020254
36. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

40

AMBER I KUC POL 2002 Klacz izabelowata/kuc:148 F: Wairan
M: Emmely van de Margahoeve
brak
2.

17

APOLLO KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
brak
3.

35

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
K020331
4.

6

ARIA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Alek / Liman
M: Merta /
K023684 616007520131510
5.

38

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
K025236 616007610128112
6.

49

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
K025236 616007610128112
7.

42

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falck /
M: Amber / Wairan
K025551 616013520035711
8.

42

BALLADA Wielkopolska POL 2015 Klacz siwa/165 F: Hektor
M: Bohema
Brak POL616007520040215
9.

38

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
K023619 616009520038212
10.

25

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
K025486
11.

51

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
K025486
12.

15

BLUE BERRY M. POL 2008 Wałach gniada F: Liwiec
M: Baszara / Dresk
K014812 616006590178508
13.

22

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
14.

43

BRUS KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Bardi
M: Bajka
Brak POL013520153506
15.

14

CANTINA M WLKP POL 2002 Klacz skarogniada/167 F: Cantanis / Cantus
M: Hola / Juror
K011172 POL007600025802 103PE41
16.

25

CASERES Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/164 F: Santiego
M: Czelia
brak brak
17.

47

CESARZ Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Cypis
M: Czanta
brak
18.

47

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
K024721 DE441410740114
19.

8

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: New Nobel /Newton
M: Cyrkówka /Efez
K16053 POL009640047306
20.

37

CZARNY RUMIANEK Wielkopolska POL 2015 Klacz kara/mk:- F: Rumianek
M: Czarka
Brak 616007590210015
21.

39

CZARODZIEJ Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
brak 616007520114212
22.

26

DAHA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Danina
brak
23.

16

DEMETRIA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Karbit
M: Dosjana
brak
24.

34

DEMON Typ Szlach. POL 2009 Wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K027553
25.

27

DESIRE WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Doria / Regent
K014703 POL007520050006
26.

45

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 Ogier siwa/kuc:145 F: Falk
M: Diamentina Super
- -
27.

40

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
28.

9

DILMAR Szlachetna Półkrew POL 2003 Ogier gniada F: Maram
M: Dilejt
K008077
29.

18

DOKTOR Typ Prymitywny POL 09.06.2013 Wałach inna/kuc:136 F: Limit
M: Darnina
Brak
30.

23

DOKTOR Typ Prymitywny POL 09.06.2013 Wałach inna/kuc:136 F: Limit
M: Darnina
Brak
31.

32

DRAGON Wielkopolska POL 2002 Wałach siwa/160 F: Hataman
M: Dekada
Brak POL 007520031302
32.

37

DRUMLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara/172 F: Konkret 2
M: Danina
Brak 616 009 52 00255 14
33.

33

DŻAMANGAR Wielkopolska POL 2003 Wałach gniada/165 F: Bohun
M: Dekada
Brak POL 007520041603
34.

34

EKSPLOZJA Śląska POL 2013 Klacz gniada/170 F: Bastion
M: Espanola
Brak 616008670003713
35.

46

ELSKAMP T KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada/164 F: Waldemar
M: Kionda
brak 528003200905365
36.

8

EMMA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Setnik
M: Empora
006530026807
37.

30

FALK G Koń Fryzyjski POL 2009 Wałach kara/165 F: Tsjalke 397
M: Lyster K.
brak brak
38.

5

FOLLOW ME OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Farbenspiel
M: Well Done
K027001 433330899415
39.

15

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
40.

27

GOSTA SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino
M: Gwarna
K013254
41.

55

GOSTA SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino
M: Gwarna
K013254
42.

44

HAJDUK Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada F: Lotnik
M: Huta
brak
43.

12

HAMER SP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
K025812 616999590306610
44.

14

HAMER SP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
K025812 616999590306610
45.

12

HANNIBAL TRK POL 2003 Wałach gniada/168 F: Gipsy King
M: Hekate III
K011926 DE409090075303
46.

46

HARMONY WAY Kłusak GER 2007 Klacz gniada F: Titan way
M: Harmony Lady
brak
47.

33

I.DŻIGIT TS POL 2009 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
K023279 616999530228609
48.

19

INFINITI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/166 F: Landjonker S
M: Igława
brak brak
49.

31

INFINITI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/166 F: Landjonker S
M: Igława
brak brak
50.

48

JUMANJI TYP SZLACHETNY POL 2012 KLACZ GNIADA F: NN
M: NN
51.

22

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
K021711 616009660474011
52.

20

K-POLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Król Karo
M: Princessa
brak brak
53.

32

K-POLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Król Karo
M: Princessa
brak brak
54.

41

KAPELLA Wielkopolska POL 2003 Klacz gniada/170 F: König Sobieski
M: Kastella
Brak POL 007530037303
55.

2

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
K024201 616999520164810
56.

10

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
K026471 616009520047813
57.

19

KOSTARYKA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Candy cap
M: Koła
Brak 616007610181509
58.

21

KRYSZTAŁ J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Kanada
K020298 616009520054411
59.

10

KUBA KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc: F: Hermes
M: Fanta
K023700
60.

24

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
K021436 616009520022310
61.

48

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
K021436 616009520022310
62.

31

LIVELY TWENTY Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/161 F: Two-Twenty- Two
M: Lively Jacq
Brak POL050000003678
63.

4

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/169 F: TOP GUN
M: MARKIZA
K006168
64.

28

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
brak
65.

54

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
brak
66.

45

MORPHEUS SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Mariotta / Aviano
K025550 616009610071812
67.

30

NAJRA SUPERNOWA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:141 F: Faust
M: Najra
Brak
68.

36

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
K007123 POL013520017298
69.

13

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz bułana/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
K019435 POL 013 60 00961 05
70.

26

PARYS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
K025902
71.

11

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:kuc: F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
K027218 616013520039110
72.

28

PELA Koń Mały POL 2007 Klacz ciemnogniada/mk:138 F: Corado
M: Paula
brak brak
73.

17

PETRA Wielkopolska POL 2002 Klacz kara/161 cm F: Orbis
M: Pytia
K024261 007660856002
74.

41

PIKTOGRAM KUC POL 2011 Ogier siwa/kuc:kuc: F: Niels
M: Ponita
brak 616009610071812
75.

7

POTOK WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Dżentelmen
M: Parta
K013980
76.

3

PRETTY WOMAN OLD GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Pik Noir
M: Jakaś
Brak
77.

44

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara /
brak 616009520046012
78.

21

RATYSBONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Palatyn
M: Renoma
brak brak
79.

23

RIWA SP POL 2014 Klacz skarogniada/160 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Royal Lady Of Honor /
brak
80.

7

ROSSA NOIRE A-Z SP POL 2011 Klacz kara/brak F: FLY HIGH
M: RATINA
brak 616009600288811
81.

52

RUBINJA Westfale GER 2008 Klacz siwa/178 F: Rubinero
M: Sharm el Sheik
Brak DE 441411455008
82.

6

SAHARA SP POL 2000 Klacz kara/169 F: Hornoch
M: Salome
K018241 POL009600035900
83.

20

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
616 009 58 01 690 12 616009580169012
84.

39

SEKTOR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Sanwan
M: Ega
brak
85.

43

SINDBAD KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:kuc:13 F: Falk
M: Sara
brak POL 616013520035411
86.

9

SIT Typ Szlachetny POL 2008 Wałach siwa/kuc:138 F: NN
M: NN
K024827 616999610317508
87.

16

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
K023015 616007610188513
88.

29

SZIRAK KUC POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:126 F: Alf
M: Szajra
Brak POL013530096908
89.

11

TANCERZ KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Promyczek
M: Tosca
K023864 013660253906
90.

13

TANCERZ KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Promyczek
M: Tosca
K023864 013660253906
91.

29

THOSWIN VELDHOEK BWP POL 2003 Wałach ciemnogniada/167 F: Oswin
M: Datania
K009388 056007000T37528
92.

36

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
Brak 616009540098010
93.

50

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
Brak 616009540098010
94.

35

WEKTOR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
K027597 616007610195410
95.

18

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
Brak POL013520034809
96.

5

WIN CHESTER Koń Mały POL 2015 Wałach kasztanowata/mk:150 cm F: Skips Sunday Boy
M: Łezka
brak 616013610045515
97.

24

ZAPARINA OLD GER 2008 Klacz siwa F: Zapateado /
M: Hauptstutbuch Charming Lotti /
brak
98.

53

ZARA R Mały Koń POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Cittboy R
M: Zazula
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bedliński Andrzej
OSK Nowy Ciechocinek
2019-04-27
13
2019-04-27
12
2019-04-27
12
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych
2019-04-27
5
2019-04-27
4
2019-04-27
4
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2019-04-27
3
2019-04-27
4
2019-04-27
3
Błaszkiewisz Matylda
OSK Nowy Ciechocinek
AVONLY (42)
2019-04-27
3
2019-04-27
2
2019-04-27
2
Cegiełka Natalia
KJ Jeziorki- Osieczna
2019-04-27
10
2019-04-27
10
2019-04-27
9
Charysz Barbara
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
MOCNA (28)
2019-04-27
3
Chęcik Zofia
Klub Jeździecki Morgan w Balczewie
K-POLO (32)
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-27
1
Chęsy Julia
KJ Oxer Inowrocław
UNIQUE (36)
2019-04-27
7
2019-04-27
6
2019-04-27
6
Cynk Maria
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2019-04-27
3
2019-04-27
3
2019-04-27
4
Gogolińska Oliwia
KJ Grand Cheval Łódź
TANCERZ (13)
2019-04-27
1
2019-04-27
1
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-27
1
Kowalczyk Wiktoria
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
GOSTA (27)
2019-04-27
9
2019-04-27
8
2019-04-27
8
Krzewińska Oliwia
Klub Jeździecki Grand Cheval
2019-04-27
1
2019-04-27
2
2019-04-27
1
Kwiatkowska Magda
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
DILMAR (9)
2019-04-27
1
2019-04-27
4
2019-04-27
1
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-04-27
1
Lewandowska Larysa
KJ Stajnia Jarużyn
MARIOT (4)
2019-04-27
6
2019-04-27
5
2019-04-27
5
Masłowska Olga
JKS Rywal
2019-04-27
1
2019-04-27
1
Matuszak Michalina
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2019-04-27
2
2019-04-27
3
2019-04-27
2
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
KORONA (10)
2019-04-27
6
2019-04-27
1
2019-04-27
3
Mila Natalia
KJ OXER Inowrocław
SAHARA (6)
2019-04-27
12
2019-04-27
9
2019-04-27
10
Obialski Oliwier
OSK Nowy Ciechocinek
AMBER I (40)
2019-04-27
2
2019-04-27
2
2019-04-27
2
Ochocińska Alicja
Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
PETRA (17)
2019-04-27
7
2019-04-27
11
2019-04-27
8
Paczkowska Wioletta
Bez przynależności klubowej
DOKTOR (23)
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-27
1
Pokora Natalia
Klub Jeździecki Equistars
POTOK (7)
2019-04-27
4
2019-04-27
3
2019-04-27
3
Raczkowska Wiktoria
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
SEKTOR (39)
2019-04-27
2
2019-04-27
4
2019-04-27
2
Sienkiewicz Joanna
KJ Classic Solec Kujawski
DEMON (34)
2019-04-27
8
2019-04-27
8
2019-04-27
7
ARES (35)
2019-04-27
4
2019-04-27
6
2019-04-27
5
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (16)
2019-04-27
4
2019-04-27
4
2019-04-27
5
Sochacka Martyna
brak
EMMA (8)
2019-04-27
5
2019-04-27
7
2019-04-27
7
Stępień Agata
OSK Nowy Ciechocinek
2019-04-27
4
2019-04-27
3
2019-04-27
3
Świątkowska Natalia
OSK Nowy Ciechocinek
SINDBAD (43)
2019-04-27
2
2019-04-27
1
2019-04-27
1
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2019-04-27
5
2019-04-27
5
2019-04-27
4
SCHANEL (20)
2019-04-27
2
2019-04-27
1
2019-04-27
1
Szafrańska Nina
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2019-04-27
11
2019-04-27
13
2019-04-27
11
Szłyk Martyna
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
FALK G (30)
2019-04-27
2
2019-04-27
2
2019-04-27
2
Talarczyk Katarzyna
BRAK
JUMANJI (48)
2019-04-27
8
Wieczorek Adrianna
KJ Grand Cheval Łódź
HAMER (14)
2019-04-27
9
2019-04-27
2019-04-27
13
2019-04-27
1
2019-04-27
2
2019-04-27
2
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2019-04-27
2
2019-04-27
1
2019-04-27
1
DAHA (26)
2019-04-27
3
2019-04-27
2
2019-04-27
2
DRUMLA (37)
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-27
1
ARTERIA (38)
2019-04-27
6
2019-04-27
7
2019-04-27
6

Number of Riders: 36

Number of Horses: 98

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl