Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Wiosenny Puchar w Ujeżdżeniu
UJEŻDŻENIE I SKOKI W ŁOJEWIE 2019
ŁOJEWO, 27.04.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:56:36
2019-04-26 09:57:48
Katarzyna Talarczyk CESARZ
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:56:28
2019-04-25 22:25:30
Zbigniew Bedliński ELSKAMP T
  • 1x 6/L-1/regionalny
  • 1x 7/L-3/regionalny
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:56:10
2019-04-25 22:24:31
Andrzej Bedliński MORPHEUS
  • 1x 6/L-1/regionalny
  • 1x 7/L-3/regionalny
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:56:02
2019-04-25 22:23:07
Andrzej Bedliński PUŁASKI
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:55:57
2019-04-25 22:21:39
Natalia Świątkowska SINDBAD
  • 1x 6/L-1/regionalny
  • 1x 7/L-3/regionalny
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:55:51
2019-04-25 22:19:52
Matylda Błaszkiewisz AVONLY
  • 1x 6/L-1/regionalny
  • 1x 7/L-3/regionalny
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:55:47
2019-04-25 22:15:38
Agata Stępień PIKTOGRAM
  • 1x 6/L-1/regionalny
  • 1x 7/L-3/regionalny
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 12:55:41
2019-04-25 22:14:21
Oliwier Obialski AMBER I
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 16:15:20
2019-04-25 16:07:01
Wiktoria Raczkowska SEKTOR
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 16:15:15
2019-04-25 16:01:55
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 16:15:11
2019-04-25 15:56:44
Agata Włodarczyk DRUMLA
  • 1x 6/L-1/regionalny
  • 1x 7/L-3/regionalny
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 16:15:05
2019-04-25 15:30:36
Julia Chęsy UNIQUE
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:16:12
2019-04-25 12:08:55
Joanna Sienkiewicz ARES
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:16:07
2019-04-25 12:07:55
Joanna Sienkiewicz DEMON
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:59:25
2019-04-25 07:24:46
Natalia Cegiełka I.DŻIGIT
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:52:02
2019-04-24 20:45:40
Zofia Chęcik K-POLO
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:51:57
2019-04-24 20:44:10
Maria Cynk INFINITI
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:51:49
2019-04-24 20:40:29
Martyna Szłyk FALK G
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 20:31:34
2019-04-24 20:23:46
Nina Szafrańska THOSWIN VELDHOEK
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 20:31:31
2019-04-24 18:57:09
Barbara Charysz MOCNA
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:56:40
2019-04-24 18:53:26
Wiktoria Kowalczyk GOSTA
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:56:36
2019-04-24 18:52:51
Agata Włodarczyk DAHA
  • 1x 14/N-4/regionalny
  • 1x 15/N-5/regionalny
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:56:32
2019-04-24 18:52:05
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:56:28
2019-04-24 18:51:38
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 14/N-4/regionalny
  • 1x 15/N-5/regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:56:24
2019-04-24 18:11:24
Wioletta Paczkowska DOKTOR
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 13:08:11
2019-04-24 13:02:56
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x 13/P-2/regionalny
  • 1x 14/N-4/regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:50:53
2019-04-24 11:49:55
Michalina Matuszak KRYSZTAŁ J
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:46:06
2019-04-24 10:26:09
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa SCHANEL
  • 1x 16/C-1/regionalny
  • 1x 17/C-2/regionalny
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:45:48
2019-04-24 10:24:36
Hanna Swiątkowska-Starawoitowa KOSTARYKA
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:45:44
2019-04-24 10:05:02
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:45:40
2019-04-23 21:00:14
Alicja Ochocińska PETRA
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:33:51
2019-04-23 20:16:10
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:44:27
2019-04-23 18:42:38
Adrianna Wieczorek BLUE BERRY
  • 1x 16/C-1/regionalny
  • 1x 17/C-2/regionalny
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:44:20
2019-04-23 18:42:18
Adrianna Wieczorek HAMER
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:44:14
2019-04-23 18:41:36
Oliwia Gogolińska TANCERZ
  • 1x 1/L WKKW/
  • 1x 6/L-1/regionalny
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:44:05
2019-04-23 18:39:31
Oliwia Krzewińska HANNIBAL
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:20:10
2019-04-23 18:19:09
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 2/L-1/towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 13:06:30
2019-04-23 13:04:55
Maja Miecielska KORONA
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:45:11
2019-04-23 12:24:08
Magda Kwiatkowska DILMAR
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 21:03:35
2019-04-21 19:04:53
Martyna Sochacka EMMA
  • 1x 2/L-1/towarzyski
  • 1x 3/L-3/towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 23:57:11
2019-04-19 23:21:53
Natalia Pokora POTOK
  • 1x 14/N-4/regionalny
  • 1x 15/N-5/regionalny
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 15:22:59
2019-04-19 15:01:10
Natalia Mila SAHARA
  • 1x 12/P-1/regionalny
  • 1x 13/P-2/regionalny
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 13:16:45
2019-04-15 12:16:31
Agata Gietka FOLLOW ME
  • 1x 6/L-1/regionalny
  • 1x 7/L-3/regionalny
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 11:09:57
2019-04-14 20:41:16
Larysa Lewandowska MARIOT
  • 1x 14/N-4/regionalny
  • 1x 15/N-5/regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 14:39:28
2019-04-09 13:23:51
Kinga Kozłowska PRETTY WOMAN
  • 2x 2/L-1/towarzyski
  • 2x 3/L-3/towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
S
O002239
2. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych
S
O002240
3. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
4. Błaszkiewisz Matylda OSK Nowy Ciechocinek
2006 (JM.)
brak
5. Cegiełka Natalia KJ Jeziorki- Osieczna
S
O001919
6. Charysz Barbara Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2009 (Mł.)
Brak
7. Chęcik Zofia Klub Jeździecki Morgan w Balczewie
2003 (J.)
brak
8. Chęsy Julia KJ Oxer Inowrocław
2004 (JM.)
Brak
9. Cynk Maria Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2002 (J.)
BRAK
10. Gogolińska Oliwia KJ Grand Cheval Łódź
2004 (JM.)
O032674
11. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (JM.)
O034083
12. Kowalczyk Wiktoria Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2004 (JM.)
Brak
13. Krzewińska Oliwia Klub Jeździecki Grand Cheval
2004 (JM.)
O053974
14. Kwiatkowska Magda Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
S
Brak
15. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
0050134
16. Lewandowska Larysa KJ Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
O036921
17. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
18. Matuszak Michalina Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
1999 (MJ.)
O032624
19. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
20. Mila Natalia KJ OXER Inowrocław
1998 (MJ.)
O019071
21. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (JM.)
O042176
22. Ochocińska Alicja Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
2002 (J.)
O041942
23. Paczkowska Wioletta Bez przynależności klubowej
S
Brak
24. Pokora Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
O011503
25. Raczkowska Wiktoria Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2005 (JM.)
Brak
26. Sienkiewicz Joanna KJ Classic Solec Kujawski
S
brak
27. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
28. Sochacka Martyna brak
2001 (J.)
22636/15
29. Stępień Agata OSK Nowy Ciechocinek
2005 (JM.)
brak
30. Świątkowska Natalia OSK Nowy Ciechocinek
2004 (JM.)
brak
31. Swiątkowska-Starawoitowa Hanna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
Brak
32. Szafrańska Nina Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
brak
33. Szłyk Martyna Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2001 (J.)
brak
34. Talarczyk Katarzyna BRAK
S
O007950
35. Wieczorek Adrianna KJ Grand Cheval Łódź
S
O020254
36. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

40

AMBER I KUC POL 2002 Klacz izabelowata/kuc:148 F: Wairan
M: Emmely van de Margahoeve
O: Zbigniew Bedliński
B: Holandia
brak
2.

35

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
O: Bartosz Michałek
B: Sawomir Matz
K020331
3.

38

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
O: Włodarczyk Dorota
B: Miś Tadeusz
K025236 616007610128112
4.

49

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
O: Włodarczyk Dorota
B: Miś Tadeusz
K025236 616007610128112
5.

42

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falck /
M: Amber / Wairan
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
K025551 616013520035711
6.

25

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
O: Dorota Włodarczyk
B: Albert Roskamm
K025486
7.

51

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
O: Dorota Włodarczyk
B: Albert Roskamm
K025486
8.

15

BLUE BERRY M. POL 2008 Wałach gniada F: Liwiec
M: Baszara / Dresk
O: Adrianna Wieczorek
B: Nina Bielecka
K014812 616006590178508
9.

47

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
O: Klaudia Kamińska
B: Marek Romanowski
K024721 DE441410740114
10.

26

DAHA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Danina
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
brak
11.

34

DEMON Typ Szlach. POL 2009 Wałach gniada/163 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: Sebastian Jach
K027553
12.

45

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 Ogier siwa/kuc:145 F: Falk
M: Diamentina Super
O: -
B: -
- -
13.

9

DILMAR Szlachetna Półkrew POL 2003 Ogier gniada F: Maram
M: Dilejt
O: Krzysztof Kulpa
B: Lica Krzysztof
K008077
14.

23

DOKTOR Typ Prymitywny POL 09.06.2013 Wałach inna/kuc:136 F: Limit
M: Darnina
O: Maria Wesołowska
B: Elżbieta Ossowska
Brak
15.

37

DRUMLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara/172 F: Konkret 2
M: Danina
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
Brak 616 009 52 00255 14
16.

46

ELSKAMP T KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada/164 F: Waldemar
M: Kionda
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
brak 528003200905365
17.

8

EMMA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Setnik
M: Empora
O: Martyna Sochacka
B: Agricola Farm ABS Sp.z.o.o. Gospodarstwo Rolne Olszówka
006530026807
18.

30

FALK G Koń Fryzyjski POL 2009 Wałach kara/165 F: Tsjalke 397
M: Lyster K.
O: Magdalena Redlińska, Katarzyna Bubak
B: Mirosław Gawek
brak brak
19.

55

GOSTA SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino
M: Gwarna
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
K013254
20.

27

GOSTA SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino
M: Gwarna
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
K013254
21.

14

HAMER SP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
O: Karolina Gogolińska
B: .
K025812 616999590306610
22.

12

HANNIBAL TRK POL 2003 Wałach gniada/168 F: Gipsy King
M: Hekate III
O: Robert Krzewiński
B: Kruger, Karl-Heinz
K011926 DE409090075303
23.

33

I.DŻIGIT TS POL 2009 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
O: Natalia Cegiełka
B: Roman Kaczmarek
K023279 616999530228609
24.

31

INFINITI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/166 F: Landjonker S
M: Igława
O: Natalia Bębnista
B: Zbigniew Bębnista
brak brak
25.

48

JUMANJI TYP SZLACHETNY POL 2012 KLACZ GNIADA F: NN
M: NN
O:
B: Aleksandra Mędrzak
26.

22

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
O: Olga Maslowska
B: Remigiusz Makowski
K021711 616009660474011
27.

32

K-POLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Król Karo
M: Princessa
O: Natalia Bębnista
B: Nina Bębnista
brak brak
28.

2

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
K024201 616999520164810
29.

10

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
O: Karolina Miecielska
B: Ryszard Szczęsny
K026471 616009520047813
30.

19

KOSTARYKA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Candy cap
M: Koła
O: Justyna Fryc
B: St.koni Dobrzyniewo
Brak 616007610181509
31.

21

KRYSZTAŁ J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Kanada
O: Adam Matuszak
B: Krystyna Jędrzejewska
K020298 616009520054411
32.

24

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
33.

4

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/169 F: TOP GUN
M: MARKIZA
O: Paulina Ogorzała
B: SK Prudnik
K006168
34.

28

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Dorota Włodarczyk
B: nieznany
brak
35.

54

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Dorota Włodarczyk
B: nieznany
brak
36.

11

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:kuc: F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
37.

17

PETRA Wielkopolska POL 2002 Klacz kara/161 cm F: Orbis
M: Pytia
O: Joanna Ochocińska
B: Majewski Julian
K024261 007660856002
38.

41

PIKTOGRAM KUC POL 2011 Ogier siwa/kuc:kuc: F: Niels
M: Ponita
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
brak 616009610071812
39.

7

POTOK WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Dżentelmen
M: Parta
O: Natalia Pokora
B: Maria Kałużna
K013980
40.

44

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara /
O: Zbigniew Bedliński
B: Ewa Gotowska
brak 616009520046012
41.

52

RUBINJA Westfale GER 2008 Klacz siwa/178 F: Rubinero
M: Sharm el Sheik
O: Roksana Oczki
B: Volker Kückelhaus
Brak DE 441411455008
42.

6

SAHARA SP POL 2000 Klacz kara/169 F: Hornoch
M: Salome
O: Natalia Mila
B: Łukasz Ziółkowski
K018241 POL009600035900
43.

20

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
O: Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska
B: Kołpak Beata
616 009 58 01 690 12 616009580169012
44.

39

SEKTOR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Sanwan
M: Ega
O: Dorota Włodarczyk
B: Grabowski Eugeniusz
brak
45.

43

SINDBAD KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:kuc:13 F: Falk
M: Sara
O: Bedlińscy Urszula i Zbigniew
B: Bedlińscy Urszula i Zbigniew
brak POL 616013520035411
46.

16

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
47.

13

TANCERZ KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Promyczek
M: Tosca
O: Karolina Gogolińska
B: Ignacy Trela
K023864 013660253906
48.

29

THOSWIN VELDHOEK BWP POL 2003 Wałach ciemnogniada/167 F: Oswin
M: Datania
O: Justyna Andruszkiewicz
B: Belgia
K009388 056007000T37528
49.

36

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
50.

50

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
51.

18

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
O: BEATA KOLARZ
B: EWA GOTOWSKA
Brak POL013520034809
52.

5

WIN CHESTER Koń Mały POL 2015 Wałach kasztanowata/mk:150 cm F: Skips Sunday Boy
M: Łezka
O: Julita Kopeć-Nowakowska
B: Rutecka-Dzięcioł Ewa
brak 616013610045515
53.

53

ZARA R Mały Koń POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Cittboy R
M: Zazula
O: Roksana oczki
B: Gapiński Marek
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bedliński Andrzej
OSK Nowy Ciechocinek
2019-04-27
13
2019-04-27
12
2019-04-27
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych
2019-04-27
5
2019-04-27
4
2019-04-27
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2019-04-27
3
2019-04-27
4
2019-04-27
Błaszkiewisz Matylda
OSK Nowy Ciechocinek
AVONLY (42)
2019-04-27
3
2019-04-27
2
2019-04-27
Cegiełka Natalia
KJ Jeziorki- Osieczna
2019-04-27
10
2019-04-27
10
2019-04-27
Charysz Barbara
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
MOCNA (28)
2019-04-27
3
Chęcik Zofia
Klub Jeździecki Morgan w Balczewie
K-POLO (32)
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-27
Chęsy Julia
KJ Oxer Inowrocław
UNIQUE (36)
2019-04-27
7
2019-04-27
6
2019-04-27
Cynk Maria
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2019-04-27
3
2019-04-27
3
2019-04-27
Gogolińska Oliwia
KJ Grand Cheval Łódź
TANCERZ (13)
2019-04-27
1
2019-04-27
1
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-27
Kowalczyk Wiktoria
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
GOSTA (27)
2019-04-27
9
2019-04-27
8
2019-04-27
Krzewińska Oliwia
Klub Jeździecki Grand Cheval
2019-04-27
1
2019-04-27
2
2019-04-27
Kwiatkowska Magda
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
DILMAR (9)
2019-04-27
1
2019-04-27
4
2019-04-27
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-04-27
1
Lewandowska Larysa
KJ Stajnia Jarużyn
MARIOT (4)
2019-04-27
6
2019-04-27
5
2019-04-27
Masłowska Olga
JKS Rywal
2019-04-27
1
2019-04-27
1
Matuszak Michalina
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2019-04-27
2
2019-04-27
3
2019-04-27
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
KORONA (10)
2019-04-27
6
2019-04-27
1
2019-04-27
Mila Natalia
KJ OXER Inowrocław
SAHARA (6)
2019-04-27
12
2019-04-27
9
2019-04-27
Obialski Oliwier
OSK Nowy Ciechocinek
AMBER I (40)
2019-04-27
2
2019-04-27
2
2019-04-27
Ochocińska Alicja
Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
PETRA (17)
2019-04-27
7
2019-04-27
11
2019-04-27
Paczkowska Wioletta
Bez przynależności klubowej
DOKTOR (23)
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-27
Pokora Natalia
Klub Jeździecki Equistars
POTOK (7)
2019-04-27
4
2019-04-27
3
2019-04-27
Raczkowska Wiktoria
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
SEKTOR (39)
2019-04-27
2019-04-27
4
2019-04-27
2
Sienkiewicz Joanna
KJ Classic Solec Kujawski
DEMON (34)
2019-04-27
8
2019-04-27
8
2019-04-27
ARES (35)
2019-04-27
4
2019-04-27
6
2019-04-27
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (16)
2019-04-27
4
2019-04-27
4
2019-04-27
Sochacka Martyna
brak
EMMA (8)
2019-04-27
5
2019-04-27
7
2019-04-27
Stępień Agata
OSK Nowy Ciechocinek
2019-04-27
4
2019-04-27
3
2019-04-27
Świątkowska Natalia
OSK Nowy Ciechocinek
SINDBAD (43)
2019-04-27
2
2019-04-27
1
2019-04-27
Swiątkowska-Starawoitowa Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2019-04-27
5
2019-04-27
5
2019-04-27
SCHANEL (20)
2019-04-27
2
2019-04-27
1
2019-04-27
Szafrańska Nina
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2019-04-27
11
2019-04-27
13
2019-04-27
Szłyk Martyna
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
FALK G (30)
2019-04-27
2
2019-04-27
2
2019-04-27
Talarczyk Katarzyna
BRAK
JUMANJI (48)
2019-04-27
8
Wieczorek Adrianna
KJ Grand Cheval Łódź
HAMER (14)
2019-04-27
9
2019-04-27
2019-04-27
2019-04-27
1
2019-04-27
2
2019-04-27
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2019-04-27
2
2019-04-27
1
2019-04-27
DAHA (26)
2019-04-27
3
2019-04-27
2
2019-04-27
DRUMLA (37)
2019-04-27
1
2019-04-27
1
2019-04-27
ARTERIA (38)
2019-04-27
6
2019-04-27
7
2019-04-27

Number of Riders: 36

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl