Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B IV MEMORIAŁ SŁAWKA BILENDY
UJEŻDŻENIE I SKOKI W ŁOJEWIE 2019
ŁOJEWO, 28.04.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 22:33:41
2019-04-26 21:48:42
Roksana Oczki ZARA R
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
  • 1x 5/L (R)/dwufazowy (art.274.5.3 ) - regionalny
  • 1x 6/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 22:33:33
2019-04-26 21:47:34
Roksana Oczki RUBINJA
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
  • 1x 5/L (R)/dwufazowy (art.274.5.3 ) - regionalny
  • 1x 6/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 21:10:20
2019-04-26 21:10:11
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 2x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 21:10:00
2019-04-26 21:09:21
Julia Chęsy UNIQUE
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 2x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 21:08:57
2019-04-26 21:08:21
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
  • 1x 5/L (R)/dwufazowy (art.274.5.3 ) - regionalny
  • 1x 7/P/zwykły (art.238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 21:08:54
2019-04-26 21:07:27
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 5/L (R)/dwufazowy (art.274.5.3 ) - regionalny
  • 1x 7/P/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 8/N/dwufazowy (art.274.5.3)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 21:07:12
2019-04-26 18:57:16
Agnieszka Sobiechowska COCO
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 21:07:02
2019-04-26 18:35:26
Zosia Nolka HARMONY WAY
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 2x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 18:32:00
2019-04-26 18:10:31
Hanna Zywert DIAMENTINO
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 18:06:17
2019-04-26 18:04:14
Patrycja Kiełbowicz HAJDUK J
  • 2x 6/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 18:06:08
2019-04-26 17:00:46
Amelia Winiecka BRUS
  • 1x 1/PK/Pierwszy krok
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 18:06:01
2019-04-26 16:54:24
Dznytry Zulecha BALLADA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 20:43:42
2019-04-25 20:37:26
Amelia Winiecka NIWKA
  • 1x 1/PK/Pierwszy krok
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 20:43:36
2019-04-25 20:14:20
Emilia Gadomska KAPELLA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 18:56:20
2019-04-25 18:36:18
Szymon Smoliński CZARODZIEJ
  • 1x 1/PK/Pierwszy krok
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 18:56:16
2019-04-25 18:31:50
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 7/P/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 8/N/dwufazowy (art.274.5.3)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 18:56:11
2019-04-25 18:26:19
Julia Nogalska CZARODZIEJ
  • 1x 1/PK/Pierwszy krok
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 18:56:06
2019-04-25 18:24:53
Damian Kuźniewski BELLO M
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
  • 1x 5/L (R)/dwufazowy (art.274.5.3 ) - regionalny
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 18:55:55
2019-04-25 18:22:18
Maja Miecielska CZARNY RUMIANEK
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 17:43:52
2019-04-25 16:23:11
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 1x 5/L (R)/dwufazowy (art.274.5.3 ) - regionalny
  • 1x 6/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 17:43:48
2019-04-25 16:22:37
Kinga Weiss EKSPLOZJA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 17:43:43
2019-04-25 16:22:12
Aniela Antczak DŻAMANGAR
  • 2x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 17:43:39
2019-04-25 16:21:46
Maja Andrysiak DRAGON
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:16:38
2019-04-25 12:05:36
Maria Przesławska LIVELY TWENTY
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 2x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:16:35
2019-04-25 12:04:56
Zuzanna Kurzeja NAJRA SUPERNOWA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:16:31
2019-04-25 12:04:01
Luiza Górska SZIRAK
  • 2x 1/PK/Pierwszy krok
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 11:45:13
2019-04-25 11:06:21
Martyna Szłyk PELA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 11:45:07
2019-04-25 10:46:52
Sławomir Ciuruś DESIRE
  • 2x 7/P/zwykły (art.238.2.1)
  • 2x 8/N/dwufazowy (art.274.5.3)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:00:11
2019-04-24 23:23:48
Magdalena Lisik PARYS
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 2x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 09:00:02
2019-04-24 22:48:23
Dominika Jurek CASERES
  • 2x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:59:58
2019-04-24 22:47:07
Dominika Jurek ZAPARINA
  • 1x 5/L (R)/dwufazowy (art.274.5.3 ) - regionalny
  • 2x 6/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:51:16
2019-04-24 21:31:44
Aleksandra Gebler RIWA
  • 2x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:51:10
2019-04-24 21:29:16
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 7/P/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 8/N/dwufazowy (art.274.5.3)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:51:04
2019-04-24 20:51:17
Maria Cynk RATYSBONA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:50:58
2019-04-24 20:48:56
Zofia Chęcik K-POLO
  • 2x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:50:46
2019-04-24 20:48:29
Maria Cynk INFINITI
  • 1x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 20:32:19
2019-04-24 19:22:40
Wioletta Paczkowska DOKTOR
  • 2x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:57:04
2019-04-24 18:11:23
Marcel Prusinowski APOLLO
  • 1x 3/KUCE (T)/handicapowy (gr. A,B 50 cm., gr. C D 70 cm.) dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:57:00
2019-04-24 16:24:41
Tomasz Prusinowski DEMETRIA
  • 1x 5/L (R)/dwufazowy (art.274.5.3 ) - regionalny
  • 1x 7/P/zwykły (art.238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:46:33
2019-04-24 10:11:19
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 7/P/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 8/N/dwufazowy (art.274.5.3)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 11:46:28
2019-04-24 10:10:27
Patrycja Brzykcy CANTINA M
  • 2x 6/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 20:34:18
2019-04-23 20:15:02
Maja Żalikowska OLIWKA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 1x 3/KUCE (T)/handicapowy (gr. A,B 50 cm., gr. C D 70 cm.) dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:54:03
2019-04-23 18:52:13
Adrianna Wieczorek HAMER
  • 2x 5/L (R)/dwufazowy (art.274.5.3 ) - regionalny
  • 1x 7/P/zwykły (art.238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:53:59
2019-04-23 18:47:27
Oliwia Gogolińska TANCERZ
  • 2x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
  • 1x 5/L (R)/dwufazowy (art.274.5.3 ) - regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 17:43:33
2019-04-23 17:04:11
Zuzanna Elektra Nowakowska WIN CHESTER
  • 2x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:52:53
2019-04-23 12:51:35
Nina Stachowiak KUBA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 1x 3_a/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 12:52:50
2019-04-23 12:50:27
Kaja Piotrowicz SIT
  • 2x 2/Mini LL/dokładności 50-60 cm ( art.238.1.1)- towarzyski
  • 1x 3_a/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 21:04:09
2019-04-20 13:45:46
Adam Stasiak COLORADO
  • 1x 5/L (R)/dwufazowy (art.274.5.3 ) - regionalny
  • 2x 6/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 22:32:31
2019-04-18 21:55:20
Natalia Chołuj ROSSA NOIRE A-Z
  • 2x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 19:23:03
2019-04-14 17:20:31
Julia Kasprzyk ARIA
  • 1x 5/L (R)/dwufazowy (art.274.5.3 ) - regionalny
  • 1x 6/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 11:10:55
2019-04-08 21:41:04
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 3/KUCE (T)/handicapowy (gr. A,B 50 cm., gr. C D 70 cm.) dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności( art. 238.1.1.)- towarzyski
  • 1x 6/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrysiak Maja Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2004 (JM.)
brak
2. Antczak Aniela Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2008 (Mł.)
Brak
3. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
4. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
5. Brzykcy Patrycja bpk
2004 (JM.)
brak
6. Chęcik Zofia Klub Jeździecki Morgan w Balczewie
2003 (J.)
brak
7. Chęsy Julia KJ Oxer Inowrocław
2004 (JM.)
Brak
8. Chołuj Natalia brak
2004 (JM.)
brak
9. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
10. Cynk Maria Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2002 (J.)
BRAK
11. Gadomska Emilia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
Brak
12. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
13. Gogolińska Oliwia KJ Grand Cheval Łódź
2004 (JM.)
O032674
14. Górska Luiza BPK kuj-pom
2008 (Mł.)
Brak
15. Jurek Dominika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O049825
16. Kasprzyk Julia KJK Joker Działowo
2003 (J.)
O035159
17. Kiełbowicz Patrycja KJ Floret
1999 (MJ.)
brak
18. Kowalczyk Wiktoria Bpk
2004 (JM.)
Brak
19. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
20. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (J.)
Brak
21. Kuźniewski Damian CKJ Bonanza
S
Brak
22. Lisik Magdalena bpk
S
O013007
23. Nogalska Julia CKJ Bonanza
2008 (Mł.)
brak
24. Nolka Zosia brak
2003 (J.)
brak
25. Nowakowska Zuzanna Elektra Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
26. Oczki Roksana KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O042581
27. Paczkowska Wioletta Bez przynależności klubowej
S
Brak
28. Piotrowicz Kaja Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O042408
29. Prusinowski Marcel bpk
2003 (J.)
Brak
30. Prusinowski Tomasz bpk
S
brak
31. Przesławska Maria BPK kuj-pom
2001 (J.)
Brak
32. Raczkowska Wiktoria Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2005 (JM.)
Brak
33. Radgowska Natalia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
O039327
34. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
35. Smoliński Szymon CKJ Bonanza
2007 (JM.)
brak
36. Sobiechowska Agnieszka Bpk
S
Brak
37. Stachowiak Nina Bez Przynależności Klubowej
2008 (Mł.)
O051293
38. Stasiak Adam KJ SO Łąck
2003 (J.)
O047481
39. Szłyk Martyna Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2001 (J.)
brak
40. Weiss Kinga Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2001 (J.)
Brak
41. Wieczorek Adrianna KJ Grand Cheval Łódź
S
O020254
42. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
43. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
44. Żalikowska Maja KJ Dilmar
2009 (Mł.)
brak
45. Zulecha Dznytry Stajnia Stangret
S
Brak
46. Zywert Hanna -
S
brak
47. Zywert Hanna -
S
-
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

40

AMBER I KUC POL 2002 Klacz izabelowata/kuc:148 F: Wairan
M: Emmely van de Margahoeve
O: Zbigniew Bedliński
B: Holandia
brak
2.

35

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
O: Bartosz Michałek
B: Sawomir Matz
K020331
3.

49

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
O: Włodarczyk Dorota
B: Miś Tadeusz
K025236 616007610128112
4.

38

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
O: Włodarczyk Dorota
B: Miś Tadeusz
K025236 616007610128112
5.

42

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falck /
M: Amber / Wairan
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
K025551 616013520035711
6.

51

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
O: Dorota Włodarczyk
B: Albert Roskamm
K025486
7.

25

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
O: Dorota Włodarczyk
B: Albert Roskamm
K025486
8.

15

BLUE BERRY M. POL 2008 Wałach gniada F: Liwiec
M: Baszara / Dresk
O: Adrianna Wieczorek
B: Nina Bielecka
K014812 616006590178508
9.

47

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
O: Klaudia Kamińska
B: Marek Romanowski
K024721 DE441410740114
10.

26

DAHA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Danina
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
brak
11.

34

DEMON Typ Szlach. POL 2009 Wałach gniada/163 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: Sebastian Jach
K027553
12.

45

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 Ogier siwa/kuc:145 F: Falk
M: Diamentina Super
O: -
B: -
- -
13.

9

DILMAR Szlachetna Półkrew POL 2003 Ogier gniada F: Maram
M: Dilejt
O: Krzysztof Kulpa
B: Lica Krzysztof
K008077
14.

23

DOKTOR Typ Prymitywny POL 09.06.2013 Wałach inna/kuc:136 F: Limit
M: Darnina
O: Maria Wesołowska
B: Elżbieta Ossowska
Brak
15.

37

DRUMLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara/172 F: Konkret 2
M: Danina
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
Brak 616 009 52 00255 14
16.

46

ELSKAMP T KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada/164 F: Waldemar
M: Kionda
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
brak 528003200905365
17.

8

EMMA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Setnik
M: Empora
O: Martyna Sochacka
B: Agricola Farm ABS Sp.z.o.o. Gospodarstwo Rolne Olszówka
006530026807
18.

30

FALK G Koń Fryzyjski POL 2009 Wałach kara/165 F: Tsjalke 397
M: Lyster K.
O: Magdalena Redlińska, Katarzyna Bubak
B: Mirosław Gawek
brak brak
19.

27

GOSTA SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino
M: Gwarna
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
K013254
20.

55

GOSTA SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino
M: Gwarna
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
K013254
21.

14

HAMER SP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
O: Karolina Gogolińska
B: .
K025812 616999590306610
22.

12

HANNIBAL TRK POL 2003 Wałach gniada/168 F: Gipsy King
M: Hekate III
O: Robert Krzewiński
B: Kruger, Karl-Heinz
K011926 DE409090075303
23.

33

I.DŻIGIT TS POL 2009 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
O: Natalia Cegiełka
B: Roman Kaczmarek
K023279 616999530228609
24.

31

INFINITI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/166 F: Landjonker S
M: Igława
O: Natalia Bębnista
B: Zbigniew Bębnista
brak brak
25.

48

JUMANJI TYP SZLACHETNY POL 2012 KLACZ GNIADA F: NN
M: NN
O:
B: Aleksandra Mędrzak
26.

22

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
O: Olga Maslowska
B: Remigiusz Makowski
K021711 616009660474011
27.

32

K-POLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Król Karo
M: Princessa
O: Natalia Bębnista
B: Nina Bębnista
brak brak
28.

2

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
K024201 616999520164810
29.

10

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
O: Karolina Miecielska
B: Ryszard Szczęsny
K026471 616009520047813
30.

19

KOSTARYKA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Candy cap
M: Koła
O: Justyna Fryc
B: St.koni Dobrzyniewo
Brak 616007610181509
31.

21

KRYSZTAŁ J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Kanada
O: Adam Matuszak
B: Krystyna Jędrzejewska
K020298 616009520054411
32.

24

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
33.

4

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/169 F: TOP GUN
M: MARKIZA
O: Paulina Ogorzała
B: SK Prudnik
K006168
34.

28

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Dorota Włodarczyk
B: nieznany
brak
35.

54

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Dorota Włodarczyk
B: nieznany
brak
36.

11

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:kuc: F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
37.

17

PETRA Wielkopolska POL 2002 Klacz kara/161 cm F: Orbis
M: Pytia
O: Joanna Ochocińska
B: Majewski Julian
K024261 007660856002
38.

41

PIKTOGRAM KUC POL 2011 Ogier siwa/kuc:kuc: F: Niels
M: Ponita
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
brak 616009610071812
39.

7

POTOK WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Dżentelmen
M: Parta
O: Natalia Pokora
B: Maria Kałużna
K013980
40.

44

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara /
O: Zbigniew Bedliński
B: Ewa Gotowska
brak 616009520046012
41.

52

RUBINJA Westfale GER 2008 Klacz siwa/178 F: Rubinero
M: Sharm el Sheik
O: Roksana Oczki
B: Volker Kückelhaus
Brak DE 441411455008
42.

6

SAHARA SP POL 2000 Klacz kara/169 F: Hornoch
M: Salome
O: Natalia Mila
B: Łukasz Ziółkowski
K018241 POL009600035900
43.

20

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
O: Jakub Świątkowski / Anna Świątkowska
B: Kołpak Beata
616 009 58 01 690 12 616009580169012
44.

39

SEKTOR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Sanwan
M: Ega
O: Dorota Włodarczyk
B: Grabowski Eugeniusz
brak
45.

43

SINDBAD KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:kuc:13 F: Falk
M: Sara
O: Bedlińscy Urszula i Zbigniew
B: Bedlińscy Urszula i Zbigniew
brak POL 616013520035411
46.

16

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
47.

13

TANCERZ KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Promyczek
M: Tosca
O: Karolina Gogolińska
B: Ignacy Trela
K023864 013660253906
48.

29

THOSWIN VELDHOEK BWP POL 2003 Wałach ciemnogniada/167 F: Oswin
M: Datania
O: Justyna Andruszkiewicz
B: Belgia
K009388 056007000T37528
49.

36

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
50.

50

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
51.

18

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
O: BEATA KOLARZ
B: EWA GOTOWSKA
Brak POL013520034809
52.

5

WIN CHESTER Koń Mały POL 2015 Wałach kasztanowata/mk:150 cm F: Skips Sunday Boy
M: Łezka
O: Julita Kopeć-Nowakowska
B: Rutecka-Dzięcioł Ewa
brak 616013610045515
53.

53

ZARA R Mały Koń POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Cittboy R
M: Zazula
O: Roksana oczki
B: Gapiński Marek
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
150
500
SUM:
650.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
400
350
SUM:
750.00
Prusinowski Tomasz bpk
250
SUM:
250.00
Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrysiak Maja
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
DRAGON (32)
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Antczak Aniela
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2019-04-28
2019-04-28
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2019-04-28
1
2019-04-28
24
2019-04-28
1
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-04-28
1
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Brzykcy Patrycja
bpk
2019-04-28
2019-04-28
Chęcik Zofia
Klub Jeździecki Morgan w Balczewie
K-POLO (20)
2019-04-28
2019-04-28
27
Chęsy Julia
KJ Oxer Inowrocław
UNIQUE (50)
2019-04-28
18
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Chołuj Natalia
brak
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
DESIRE (27)
2019-04-28
2019-04-28
Cynk Maria
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2019-04-28
18
2019-04-28
24
2019-04-28
1
2019-04-28
2019-04-28
18
Gadomska Emilia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
KAPELLA (41)
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (22)
2019-04-28
3
150
2019-04-28
1
500
RIWA (23)
2019-04-28
1
2019-04-28
4
Gogolińska Oliwia
KJ Grand Cheval Łódź
TANCERZ (11)
2019-04-28
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Górska Luiza
BPK kuj-pom
SZIRAK (29)
2019-04-28
1
2019-04-28
1
2019-04-28
Jurek Dominika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-04-28
6
2019-04-28
2019-04-28
CASERES (25)
2019-04-28
30
2019-04-28
31
Kasprzyk Julia
KJK Joker Działowo
ARIA (6)
2019-04-28
5
2019-04-28
Kiełbowicz Patrycja
KJ Floret
HAJDUK (44)
2019-04-28
24
2019-04-28
2
Kowalczyk Wiktoria
Bpk
GOSTA (55)
2019-04-28
1
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (40)
2019-04-28
2
400
2019-04-28
1
350
Kurzeja Zuzanna
Bpk
2019-04-28
18
2019-04-28
1
2019-04-28
32
Kuźniewski Damian
CKJ Bonanza
BELLO M (38)
2019-04-28
1
2019-04-28
6
Lisik Magdalena
bpk
PARYS (26)
2019-04-28
1
Nogalska Julia
CKJ Bonanza
2019-04-28
1
Nolka Zosia
brak
2019-04-28
1
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Nowakowska Zuzanna Elektra
Bez Przynależności Klubowej
2019-04-28
30
2019-04-28
18
Oczki Roksana
KJ Agro-Handel Śrem
RUBINJA (52)
2019-04-28
2019-04-28
ZARA R (53)
2019-04-28
1
2019-04-28
5
2019-04-28
Paczkowska Wioletta
Bez przynależności klubowej
DOKTOR (18)
2019-04-28
26
2019-04-28
1
Piotrowicz Kaja
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
SIT (9)
2019-04-28
1
2019-04-28
28
2019-04-28
5
Prusinowski Marcel
bpk
APOLLO (17)
2019-04-28
2
2019-04-28
1
Prusinowski Tomasz
bpk
2019-04-28
4
2019-04-28
2
250
Przesławska Maria
BPK kuj-pom
2019-04-28
1
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Raczkowska Wiktoria
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
MOCNA (54)
2019-04-28
1
2019-04-28
Radgowska Natalia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WEKTOR (35)
2019-04-28
2019-04-28
Romanowska Marta
St. KJ Korona Wałcz
2019-04-28
2019-04-28
Smoliński Szymon
CKJ Bonanza
2019-04-28
1
2019-04-28
Sobiechowska Agnieszka
Bpk
COCO (47)
2019-04-28
1
2019-04-28
3
Stachowiak Nina
Bez Przynależności Klubowej
KUBA (10)
2019-04-28
1
2019-04-28
25
2019-04-28
6
Stasiak Adam
KJ SO Łąck
2019-04-28
3
2019-04-28
2019-04-28
2
Szłyk Martyna
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
PELA (28)
2019-04-28
24
2019-04-28
1
Weiss Kinga
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2019-04-28
29
2019-04-28
24
Wieczorek Adrianna
KJ Grand Cheval Łódź
HAMER (12)
2019-04-28
2019-04-28
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (36)
2019-04-28
2019-04-28
1
2019-04-28
2019-04-28
3
BRUS (43)
2019-04-28
1
2019-04-28
18
2019-04-28
4
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2019-04-28
1
2019-04-28
1
2019-04-28
2
2019-04-28
3
300
ARTERIA (49)
2019-04-28
29
2019-04-28
Żalikowska Maja
KJ Dilmar
OLIWKA (13)
2019-04-28
1
2019-04-28
1
2019-04-28
2
Zulecha Dznytry
Stajnia Stangret
BALLADA (42)
2019-04-28
1
2019-04-28
24
Zywert Hanna
-
PARYS (26)
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Zywert Hanna
-
2019-04-28
1
2019-04-28
1

Number of Riders: 47

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 1 950.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl