Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:50:40
2019-05-27 20:13:46
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:50:44
2019-05-27 19:46:37
Marcin Matelski BARTONIA
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:50:48
2019-05-27 18:56:23
Angelika Ojczenasz ESTEBAN
  • 2x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
  • 1x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:50:52
2019-05-27 18:38:52
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:50:55
2019-05-27 18:38:28
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/N/zwykły – art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:50:59
2019-05-27 18:37:37
Małgorzata Zubrycka DIABLO GRAN
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:00:39
2019-05-27 18:12:58
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 5aR/CC/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 5R/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 10R/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 10aR/CC/zwykły - art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:51:20
2019-05-27 17:51:20
Zuzanna Trocikowska RUBENS
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:51:25
2019-05-27 17:49:31
Anna Małkowska-Piotrowska RUBENS
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:51:28
2019-05-27 17:47:21
Anna Małkowska-Piotrowska DIACENT
  • 2x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:51:32
2019-05-27 17:45:53
Zofia Teper EMIR
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/N/zwykły – art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:51:35
2019-05-27 17:43:55
Dominika Osińska LINCOLN AK
  • 1x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:51:39
2019-05-27 17:16:11
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 2x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:51:45
2019-05-27 13:08:04
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/N/zwykły – art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:51:50
2019-05-27 13:07:17
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/N/zwykły – art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:47:39
2019-05-27 12:45:24
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 9R/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 10R/C/zwykły – art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:47:33
2019-05-26 23:29:54
Włodzimierz Rudasz NEKTA
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
  • 1x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:47:28
2019-05-26 23:26:12
Marta Józefowicz WHISPER
  • 2x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:47:23
2019-05-26 23:24:02
Włodzimierz Rudasz DON CICCIO
  • 2x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:47:17
2019-05-26 23:08:55
Oliwier Obialski AFERA
  • 2x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:47:13
2019-05-26 23:07:47
Andrzej Bedliński PUŁASKI
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:47:06
2019-05-26 23:06:18
Agata Stępień PIKTOGRAM
  • 2x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:47:01
2019-05-26 23:05:44
Matylda Błaszkiewisz AVONLY
  • 2x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 12:46:56
2019-05-26 23:04:34
Andrzej Bedliński ROSOMAK
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 5R/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/N/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 10R/C/zwykły – art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 21:50:35
2019-05-26 21:49:52
Natalia Chołuj ROSSA NOIRE A-Z
  • 2x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 21:50:12
2019-05-26 21:42:00
Justyna Kopko DON PIALOTTA Z
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/N/zwykły – art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 21:50:05
2019-05-26 21:40:29
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/N/zwykły – art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:45:45
2019-05-26 20:16:46
Justyna Łopato CERRANA S
  • 1x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:45:38
2019-05-26 19:10:48
Paulina Laskowska LANDKROS
  • 1x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
  • 2x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
  • 2x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:45:28
2019-05-26 17:39:09
Filip Falkiewicz PRETTY LITTLE CHERY
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:45:17
2019-05-26 16:08:16
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:45:09
2019-05-26 15:28:06
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:45:04
2019-05-26 14:45:30
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 5R/C/zwykły – art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:44:59
2019-05-26 14:44:50
Justyna Łopato GINGER 827
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:44:53
2019-05-26 14:43:51
Justyna Łopato NAZIR
  • 2x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:44:40
2019-05-26 14:00:49
Wiktoria Smolińska I CÓŻ
  • 2x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:44:25
2019-05-26 12:31:16
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/N/zwykły – art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:44:15
2019-05-26 11:41:39
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:44:10
2019-05-26 11:08:15
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 2x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 22:55:32
2019-05-25 22:42:13
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 22:34:29
2019-05-25 22:17:13
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/N/zwykły – art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 22:34:22
2019-05-25 22:15:07
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/N/zwykły – art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 18:38:47
2019-05-25 18:38:11
Natalia Ziółkowska KACPER
  • 2x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 18:38:44
2019-05-25 18:36:43
Tomasz Prusinowski DEMETRIA
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 18:38:42
2019-05-24 23:00:53
Renata Wójcik FEDERACJA S
  • 1x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 18:38:39
2019-05-24 23:00:14
Renata Wójcik NASHVILLE S
  • 1x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 18:38:37
2019-05-24 22:48:46
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 21:49:10
2019-05-24 21:21:19
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 16:32:55
2019-05-24 16:26:34
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 16:32:48
2019-05-24 14:43:11
Aniela Lipińska GENESIS
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:58:23
2019-05-23 08:50:40
Rafał Perlikowski CASSA CIARA
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 5R/C/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 10R/C/zwykły – art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:58:14
2019-05-23 08:48:44
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:58:05
2019-05-23 08:47:21
Mirosława Gdaniec SAPHIRE
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:57:54
2019-05-23 08:39:51
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 2x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:57:49
2019-05-23 08:38:50
Agata Kowalik CAYENNE
  • 2x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:07:52
2019-05-22 20:58:48
Tadeusz Kozakiewicz BIRKUT
  • 1x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
  • 2x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:07:44
2019-05-22 20:37:44
Weronika Jaruga ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/N/zwykły – art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 19:52:15
2019-05-22 18:49:10
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/N/zwykły – art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:50:48
2019-05-21 14:59:56
Natalia Łąkowska BAJADERA
  • 1x 1T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
  • 1x 2R/L/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu (PL-regul. B dod.S1)
  • 1x 7R/L/zwykły – art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:50:45
2019-05-20 16:35:51
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 3R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 4R/N/szybkości – art. 239 wg tab. C
  • 1x 8R/P/zwykły – art. 238.2.1
  • 1x 9R/N/zwykły – art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
2. Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
S
O002239
3. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ
S
O009389
4. Błaszkiewisz Matylda OSK Nowy Ciechocinek
2006 (JM.)
0054489
5. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
6. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
7. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki „Tabun”
S
O007117
8. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
9. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
10. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
11. Hulisz Aleksandra brak
S
O022330
12. Jaruga Weronika St. VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O034165
13. Józefowicz Marta Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O012571
14. Kołodzińska Iga KJ Młyńska Struga
2006 (JM.)
BRAK
15. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
16. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
17. Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (J.)
O043739
18. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
19. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
20. Laskowska Paulina Brak
2004 (JM.)
O039114
21. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
22. Łąkowska Natalia MUKS Bielice
1999 (MJ.)
O039096
23. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
24. Małkowska-Piotrowska Anna bpk
S
O001159
25. Matelski Marcin KJ DILMAR
S
O003420
26. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
27. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
O042274
28. Nadarzewska Pola bpk
2004 (JM.)
brak
29. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (JM.)
O042176
30. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
31. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (J.)
O034676
32. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
33. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
34. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (Mł.)
O048843
35. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
36. Prusinowski Tomasz BPK
S
O003097
37. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
38. Radowski Jonasz bpk
2001 (J.)
O040781
39. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
40. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
41. Rudasz Włodzimierz Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
O001688
42. Skrzypacz Julia Kujawsko-Pomorski KJ
1999 (MJ.)
43. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
brak
44. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O038537
45. Stępień Agata OSK Nowy Ciechocinek
2005 (JM.)
brak
46. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
47. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
48. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
49. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
50. Tomaszewska Jagoda JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O029190
51. Trocikowska Zuzanna JKRS Michelin Włocławek
S
brak
52. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ
2002 (J.)
O039337
53. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
54. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
55. Wójcik - Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
56. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
1998 (MJ.)
O023178
57. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2002 (J.)
O027714
58. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

267

ABIGEJL ASNANTE F:
M:
O:
B:
2.

207

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Zandoria / Zandor
O: Jolanta Jaruga
B: W.C. Van Dam
K010311 5280030506451
3.

281

AVINELLA S SP POL 2009 Klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
O: AGATA KOŁODZIŃSKA
B: Stanisław Szurik
BRAK
4.

245

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falck /
M: Amber / Wairan
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
K025551 616013520035711
5.

205

BAJADERA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Czarownik
M: Bamtivia
O: Natalia Łąkowska
B: Ewa Globisz
K027261 -
6.

254

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Michał Buzała
B:
K021456 616007610161912
7.

266

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
8.

224

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani/Acordo
M: I-Campari/Cascavelle
O: Jan Pasiut
B: Detlef Hennings
K012665 DE421000018307
9.

235

CAPTAIN JACK S WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K025750 616009520036613
10.

213

CASSA CIARA Holsztyńska POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
O: Emilian Perlikowski
B: Niemcy
K019109
11.

209

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant / Lando
M: Cudna / Indeks
O: Agnieszka Kowalik
B:
K020313 616009540145210
12.

264

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
O: Sandra Skwarczyńska
B: Stanisław Szurik
brak 616009520036413
13.

276

CERRANA S OLD GER 2012 Klacz kara F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Fanama / Freedom
O:
B:
K022487 433332179312
14.

238

CERRANA S OLD GER 2012 Klacz kara F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Fanama / Freedom
O: Eliza Chylińska-Karpus
B: Alma Saul
K022487 DE433332179312
15.

252

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: orella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
16.

227

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
17.

214

CORMINT'S LADY Hanowerska POL 2015 Klacz kara/168 F: Cormint
M: Grafina
O: Aleksandra Hulisz
B: Sławomir Olesiński
brak de 431312309415
18.

221

DEMETRIA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/170 F: Karbit
M: Dosjana
O: Joanna Ziółkowska
B: Grzegorczyk Mirosław
K019434 616 007 52 01212 11
19.

258

DIABLO GRAN OLD POL 2013 Wałach kara/mk:156 F: Diardo / Diamant De Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
O: Paweł Kruszyk
B: Klub Jeździecki Złoty Rubin
K023372 DE433334047413
20.

261

DIACENT WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Hiacynt
M: Diana
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Zubel Natalia
K024704 616007530018014
21.

285

DIGISPORT CORADA Oldenburska GER 2005 Klacz gniada/164 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Lagrana / Landor S
O: -
B: Alwin Schrand
K013907 104HT79
22.

223

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B: Renata Wójcik
K008077 POL009530041603
23.

228

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
O: Hanna Nowakowska
B: Stanisław Szurik
brak
24.

249

DON CICCIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro
M: Dejavue
O: Marta Józefowicz
B: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
K027762
25.

240

DON PIALOTTA Z KWPN POL 2013 Wałach gniada/175 F: Don WHP Z
M: Pialotta Z
O: Justyna Kopko
B: Anglia
52829349 3733945955959595
26.

290

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
27.

216

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: CON CALMA
M: ELCORIA P
O: Renata Kotkiewicz
B: Witold Polowczyk
brak
28.

262

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Zofia Teper
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
29.

255

ESTEBAN SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Cassilio
M: Everybody’s Darling
O: Angelika Ojczenasz
B: Joanna Łuczaj
Brak
30.

217

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
31.

206

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
32.

274

FAVORINOS S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/175 F: MJT Nevados ex. Nevados S
M: Faworytka
O: Piotr Trzciński
B: Szurik Stanisław
Nn
33.

257

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: Małgorzata Zubrycka
B:
K020803 528003201010624
34.

220

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Black Jack
M: Federica S
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K024815 616009520042214
35.

204

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
36.

273

GANDIS WLKP POL 2003 ogier kasztan/168 F: Maram
M: Gwadiana
O: Marta Birk
B: Renata Wójcik-Matelska
K007718 POL007520015703
37.

239

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
38.

215

GENESIS WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Niels / Los Angeles
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
K012943 POL007520030802
39.

232

GINGER 827 HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
O: Łopato Krzysztof
B: Gestuet Charlottenhof
K015271 DE421000201507
40.

233

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
41.

277

HEWELIA SP POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
O: Justyna Fryc
B: Tomasz Burzyński
K025806 616009600275812
42.

230

I CÓŻ SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Hetman / Cantanis
M: Italika / Winds of Light
O: Anna Smolińska
B: Artur Kiempa
K026281 POL009530110208
43.

287

IKE F:
M:
O:
B:
44.

270

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K016877 616007610092610 105CF36
45.

234

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
46.

286

KSELION F:
M:
O:
B:
47.

289

LAMÓWKA SP POL 2008 Klacz siwa F: NABUCHO DU SEREIN
M: LAMA
O: Katarzyna Mróz
B: Stadnina Koni Walewice Sp.zo.o
K013257 POL009590153908
48.

237

LANDKROS Litewski Koń Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada/168 F: Landgold
M: Hale
O: Jarosław Laskowski
B: -
K027486 005170062908
49.

275

LIBERT SP POL 2011 Ogier gniada F: Guffi
M: Lisa Sue
O: --
B: --
K020787
50.

263

LINCOLN AK SP POL 2013 Wałach kasztanowata/167 F: Erebus / Coniender
M: Lizbona / Lissabon
O: Rajmund Osiński
B: Adsm Kolanowski
K027095 616009611000991
51.

203

LUGANO Niem. Sport. GER 2012 Wałach kasztanowata F: Lord Z
M: Kosakenbrauf
O: Marcin Matelski
B: .
K025816 DE456370005012
52.

280

MACHO SP POL 2015 Wałach gniada/161 F: Tjungske / Carthago Z
M: Morena / Carry Son
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K027147 616009610053515
53.

212

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
O: Emilian Perlikowski
B: Ireneusz Kmieć
K019108
54.

226

MARKUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Almazor L
M: Miriam
O: Brygida Rosiak
B: SK Rzeczna
K027309 616 009 60 01177 14
55.

219

NASHVILLE S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/. F: Leoville
M: Nevada S
O: Renata Wójcik - Matelska
B: Stanisław Szurik
. .
56.

231

NAZIR SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Farmer
M: Nektaryna
O: Weronika Łopato-Jędrasik
B: Tomasz Jankowski
K024802 616009640073414
57.

251

NEKTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara/164 F: Farmer
M: Nektaria
O: Marta Józefowicz
B: Stadnina Koni Nowielice
K027375
58.

282

NETIN xxoo 2006 F: Tin tin
M: Newa / Ghana
O:
B:
K027372 006610208406
59.

229

NEVADA SP POL 2003 Klacz gniada/163 F: Loxley / Lesotho
M: Niwka / In Camera
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
K008900 POL009520059903
60.

256

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
61.

246

PIKTOGRAM KUC POL 2011 Ogier siwa/kuc:kuc: F: Niels
M: Ponita
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
brak 616009610071812
62.

236

PRETTY LITTLE CHERY SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/162 F: Chery Cordial
M: Parada
O: Katarzyna Falkiewcz
B: Filip Falkiewicz
K023549
63.

247

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara /
O: Zbigniew Bedliński
B: Ewa Gotowska
brak 616009520046012
64.

218

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
65.

244

ROSOMAK Rosomak POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Widam
M: Rumba
O: Zbigniew Bedlinski
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak POL007610228108
66.

260

RUBENS SP POL 2013 Wałach gniada/mk:154 F: Boeckmann`s Looping /
M: Rodezja /
O: Edyta Trocikowska
B: Beata Jowik-Korzeja
brak 616009540102113
67.

210

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
O: Rafał Perlikowski
B: SK Dobrzyniewo
Brak Brak
68.

211

SAPHIRE WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Likus / Playboy
M: Szalka / Mandaryn
O: Aleksandra Antzoulatos
B: Aleksandra Antzoulatos
K017429 616007520059510
69.

253

SOLARIS M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/. F: Vandamme / Guidam
M: Somatina M / Qulester
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K026320 616009610063112
70.

288

SORAYA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Sokorya / Le Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K020631 616009610092810
71.

278

STRIT SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Rumianek /
M: Strzała / Pawlin
O: Monika Machowska
B:
K025804 616009590111614
72.

225

TAJFUN WLKP POL 2005 Wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
O: Iwona Pawłowicz
B: Stanisław Janik
K020834 POL007520050705
73.

268

ULIWI WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Urielle / Silvio I
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K024790 616009610110412
74.

283

VOODOO DOLL STACY D wlkp POL 2014 klacz siwa/172 F: Czumen K
M: Wilia / Lew
O: Julia Skrzypacz
B: Patryk Zastawa
75.

271

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
O: Piotr Wolny
B: Stanisław Mieszczański
K024077 616009640096609
76.

250

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
O: Marta Józefowicz
B: Remigiusz Makowski
K027374
77.

265

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
SOLARIS M (253)
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-02
MACHO (280)
2019-06-02
2019-06-02
Bedliński Andrzej
OSK Nowy Ciechocinek
ROSOMAK (244)
2019-06-01
2019-06-01
4
2019-06-01
2
2019-06-02
2
PUŁASKI (247)
2019-06-01
1
2019-06-01
26
2019-06-02
16
2019-06-02
3
200
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ
GANDIS (273)
2019-06-01
14
2019-06-01
11
2019-06-01
12
2019-06-01
2019-06-02
11
2019-06-02
LIBERT (275)
2019-06-01
6
2019-06-01
8
2019-06-02
5
2019-06-02
10
DRAHMA (290)
2019-06-02
5
2019-06-02
4
Błaszkiewisz Matylda
OSK Nowy Ciechocinek
AVONLY (245)
2019-06-01
13
2019-06-01
15
2019-06-02
2019-06-02
22
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
EURYDYKA (217)
2019-06-01
2019-06-01
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NETIN (282)
2019-06-01
25
2019-06-01
13
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki „Tabun”
2019-06-01
2
2019-06-01
21
2019-06-02
6
2019-06-02
7
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-06-01
25
2019-06-01
2019-06-02
2019-06-02
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
2019-06-01
16
2019-06-01
11
ULIWI (268)
2019-06-01
8
2019-06-01
INTELIGO (270)
2019-06-01
2019-06-01
SORAYA (288)
2019-06-01
1
400
2019-06-01
6
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
SAPHIRE (211)
2019-06-01
23
2019-06-01
16
2019-06-02
16
2019-06-01
7
2019-06-01
12
Hulisz Aleksandra
brak
2019-06-02
2019-06-02
Jaruga Weronika
St. VitaSport Brachlewo
2019-06-01
2019-06-01
Józefowicz Marta
Klub Jeździecki Młyńska Struga
WHISPER (250)
2019-06-01
10
2019-06-01
18
2019-06-02
13
2019-06-02
1
Kołodzińska Iga
KJ Młyńska Struga
2019-06-02
15
2019-06-02
8
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-06-01
14
2019-06-01
23
2019-06-02
20
2019-06-02
11
2019-06-01
5
2019-06-01
22
2019-06-02
19
2019-06-02
7
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
ELIPSIS P (216)
2019-06-01
2019-06-01
9
2019-06-01
12
2019-06-02
3
2019-06-02
4
Kowalik Agata
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
CAYENNE (209)
2019-06-01
16
2019-06-01
2019-06-02
17
2019-06-02
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
KSELION (286)
2019-06-01
3
2019-06-01
18
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (223)
2019-06-01
5
2019-06-01
7
2019-06-02
1
400
2019-06-02
5
Laskowska Paulina
Brak
LANDKROS (237)
2019-06-01
7
2019-06-01
4
2019-06-01
2019-06-02
12
2019-06-02
3
2019-06-02
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
GENESIS (215)
2019-06-01
9
2019-06-01
10
2019-06-02
2019-06-02
23
Łąkowska Natalia
MUKS Bielice
BAJADERA (205)
2019-06-01
17
2019-06-01
17
2019-06-02
19
2019-06-02
19
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
NAZIR (231)
2019-06-01
21
2019-06-01
2019-06-02
15
2019-06-02
2019-06-01
7
2019-06-01
10
2019-06-02
2
300
2019-06-02
1
500
GRAD (233)
2019-06-01
1
500
2019-06-01
3
2019-06-02
2
350
2019-06-02
1
150
CERRANA S (238)
2019-06-01
5
2019-06-02
Małkowska-Piotrowska Anna
bpk
RUBENS (260)
2019-06-02
9
DIACENT (261)
2019-06-02
2019-06-02
Matelski Marcin
KJ DILMAR
LUGANO (203)
2019-06-01
1
120
2019-06-01
1
2019-06-02
2
2019-06-02
1
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
BARTONIA (254)
2019-06-01
19
2019-06-01
2
350
2019-06-02
13
2019-06-02
3
250
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
2019-06-01
Nadarzewska Pola
bpk
CERRANA S (276)
2019-06-01
8
2019-06-02
6
2019-06-02
4
Obialski Oliwier
OSK Nowy Ciechocinek
IKE (287)
2019-06-01
21
2019-06-01
19
2019-06-02
14
2019-06-02
20
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
ESTEBAN (255)
2019-06-01
4
2019-06-01
22
2019-06-01
22
2019-06-02
18
2019-06-02
5
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2019-06-02
8
2019-06-02
4
Pabian Kamila
KJ Młyńska Struga
LAMÓWKA (289)
2019-06-02
8
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-06-01
4
2019-06-01
8
2019-06-02
14
2019-06-02
12
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (225)
2019-06-01
19
2019-06-01
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
SANDOR (210)
2019-06-02
7
2019-06-02
2019-06-01
2
2019-06-01
2019-06-02
2019-06-02
3
Prusinowski Tomasz
BPK
DEMETRIA (221)
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-02
2019-06-02
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
RESPECT (218)
2019-06-01
26
2019-06-01
27
2019-06-02
9
2019-06-02
22
Radowski Jonasz
bpk
2019-06-02
1
2019-06-02
21
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2019-06-01
3
200
2019-06-01
9
2019-06-02
2019-06-02
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
MARKUS (226)
2019-06-01
11
2019-06-01
6
Rudasz Włodzimierz
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2019-06-01
1
2019-06-01
3
NEKTA (251)
2019-06-02
10
2019-06-02
18
Skrzypacz Julia
Kujawsko-Pomorski KJ
2019-06-01
2019-06-01
20
2019-06-02
17
2019-06-02
7
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CELICA S (264)
2019-06-02
2019-06-02
Smolińska Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
I CÓŻ (230)
2019-06-01
15
2019-06-01
Stępień Agata
OSK Nowy Ciechocinek
PIKTOGRAM (246)
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-02
2019-06-02
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2019-06-01
6
2019-06-01
12
2019-06-02
10
2019-06-02
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (234)
2019-06-01
13
2019-06-01
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (262)
2019-06-02
12
2019-06-02
9
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (265)
2019-06-01
2019-06-01
9
2019-06-01
4
BOBA FETT (266)
2019-06-01
2
300
2019-06-01
3
250
Tomaszewska Jagoda
JKS Rywal Grudziądz
NEVADA (229)
2019-06-02
Trocikowska Zuzanna
JKRS Michelin Włocławek
RUBENS (260)
2019-06-02
16
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ
HEWELIA (277)
2019-06-02
14
2019-06-02
9
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (228)
2019-06-01
11
2019-06-01
5
2019-06-02
18
2019-06-02
6
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2019-06-01
10
2019-06-01
17
2019-06-02
13
2019-06-02
15
Wójcik - Matelska Renata
KJ Dilmar
2019-06-01
14
2019-06-01
20
2019-06-02
11
2019-06-02
12
2019-06-01
2
2019-06-01
27
2019-06-02
2
2019-06-02
21
2019-06-02
Wolny Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
WEZYR (271)
2019-06-01
18
2019-06-01
24
2019-06-02
10
2019-06-02
11
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
STRIT (278)
2019-06-02
2019-06-02
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
OLIMPIA (256)
2019-06-01
20
2019-06-01
2019-06-02
2019-06-02
2019-06-02
6
2019-06-02
8
2019-06-01
24
2019-06-01
15
2019-06-02
2
2019-06-02
17

Number of Riders: 58

Number of Horses: 77

The sum of prizes: 4 270.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl