Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 19:47:02
2019-06-26 17:49:10
Wojciech Bruzdewicz BRAWIOL
LAWLEN
  • 1x I PÓŁFINAŁ/PARY AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./PARY AMATORZY/dokładności
  • 1x FINAŁ/PARY AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 19:46:55
2019-06-26 17:42:46
Kazimierz Pilkiewicz HIRFEL
LABEL
  • 1x I PÓŁFINAŁ/PARY AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./PARY AMATORZY/dokładności
  • 1x FINAŁ/PARY AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 13:50:34
2019-06-26 10:40:01
Piotr Tłok LUBUMBA
  • 1x I PÓŁFINAŁ/SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x I PÓŁFINAŁ/SINGLE OPEN/dokładności
  • 1x II PÓŁF./SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./SIGLE OPEN/dokładności
  • 1x FINAŁ/SINGLE AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
  • 1x FINAŁ/SINGLE OPEN/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 12:59:13
2019-06-20 23:54:24
Mariusz Dąbrowski SROCZKA
  • 1x I PÓŁFINAŁ/SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x FINAŁ/SINGLE AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:01:09
2019-06-19 22:43:08
Julia Czerwińska RAVIEL
  • 1x I PÓŁFINAŁ/SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x FINAŁ/SINGLE AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 21:45:26
2019-06-19 18:03:10
Wiktoria Romanowska BLIŹNIACZKA
  • 1x I PÓŁFINAŁ/SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x FINAŁ/SINGLE AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 15:31:33
2019-06-19 17:59:09
Dominika Michalska BENDAWA
  • 1x I PÓŁFINAŁ/SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x FINAŁ/SINGLE AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 13:33:06
2019-06-19 10:24:42
Martyna Dembska ANGEL
  • 1x I PÓŁFINAŁ/SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x FINAŁ/SINGLE AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:54:42
2019-06-19 08:27:08
Magdalena Pysz MALINA
ARONIA
  • 1x I PÓŁFINAŁ/PARY AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./PARY AMATORZY/dokładności
  • 1x FINAŁ/PARY AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:54:41
2019-06-11 11:06:08
Stefan Jaroszewski WIODOR
JOREL
  • 1x I PÓŁFINAŁ/PARY AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./PARY AMATORZY/dokładności
  • 1x FINAŁ/PARY AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:54:24
2019-06-11 10:53:32
Bogdan Konopka TASAK
RAFEL
  • 1x I PÓŁFINAŁ/PARY AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./PARY AMATORZY/dokładności
  • 1x FINAŁ/PARY AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:53:56
2019-06-11 10:42:33
Franciszek Jaszczołt JUST
ROJFED
  • 1x I PÓŁFINAŁ/PARY AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./PARY AMATORZY/dokładności
  • 1x FINAŁ/PARY AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:37:58
2019-06-09 12:20:13
Stanisław Janik WILMUT
WIOLUMB
  • 1x I PÓŁFINAŁ/PARY OPEN/dokładności
  • 1x II PÓŁF./PARY OPEN/dokładności
  • 1x FINAŁ/PARY OPEN/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:03:10
2019-06-06 22:48:38
Mieczysław Jarzembski POEZJA
  • 1x I PÓŁFINAŁ/SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x FINAŁ/SINGLE AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:21:22
2019-06-06 22:01:29
Wojciech Święćkowski WIOMET
  • 1x I PÓŁFINAŁ/SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./SINGLE AMATORZY/dokładności
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:21:11
2019-06-06 20:49:34
Piotr Ochman ESTOR
  • 1x I PÓŁFINAŁ/SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x I PÓŁFINAŁ/SINGLE OPEN/dokładności
  • 1x II PÓŁF./SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./SIGLE OPEN/dokładności
  • 1x FINAŁ/SINGLE AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
  • 1x FINAŁ/SINGLE OPEN/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:38:45
2019-06-06 08:38:39
Wojciech Leończak GRANDER
BITUMA
  • 1x I PÓŁFINAŁ/SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./SINGLE AMATORZY/dokładności
  • 1x FINAŁ/SINGLE AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 20:31:43
2019-05-12 16:03:15
Sara Szmaglinska ISIA
OWCA
  • 1x I PÓŁFINAŁ/PARY AMATORZY/dokładności
  • 1x II PÓŁF./PARY AMATORZY/dokładności
  • 1x FINAŁ/PARY AMATORZY/dwunawrotowy (szybkości / szybkości)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bruzdewicz Wojciech Stadnina Koni Nowe Jankowice
S
brak
2. Czerwińska Julia MUKS Bielice
2000 (MJ.)
brak
3. Dąbrowski Mariusz STAJNIA TARANT LISEWO
S
BRAK
4. Dembska Martyna ORK Myślęcinek
2000 (MJ.)
brak
5. Janik Stanisław JKS Rywal
S
Brak
6. Jaroszewski Stefan Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
brak
7. Konopka Bogdan Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
brak
8. Leończak Wojciech bpk
S
brak
9. Michalska Dominika JKS Rywal
2002 (J.)
brak
10. Ochman Piotr Stajnia u Liwińskich
S
Brak
11. Pilkiewicz Kazimierz Stadnina Koni Nowe Jankowice
S
brak
12. Pysz Magdalena Kalinowy Zakątek
S
brak
13. Romanowska Wiktoria JKS „Rywal
2004 (JM.)
brak
14. Święćkowski Wojciech Kętrzyn
S
Brak
15. Szmaglinska Sara Brak
2002 (J.)
Brak
16. Tłok Piotr Klinika Jeździecka
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

ANGEL Polski Koń Zimnokrwisty POL 2015 Klacz gniada/165 F: Zaki Du Piry
M: Alba
O: Caritas Diecezji Bydgoskiej
B: Ewa Sobota
brak brak
2.

3

BENDAWA PKZ POL 2010 Klacz kara/156 F: Bentol
M: Ondawa
O: Anna Sobczak
B: Anna Sobczak
brak
3.

19

BITUMA PKZ POL 2015 klacz gniada/154 F: Grosz
M: Batalia
O: Wojciech Leończak
B: Adam Koniszewski
4.

13

BLIŹNIACZKA PKZ POL 2015 Klacz kasztanowata/mk:118 F: Hennessy
M: Bastera
O: Ośrodek Jeździecki Rywal
B: SK Nowe Jankowice
brak
5.

18

BRAWIOL, LAWLEN PKZ POL Ogier kasztanowata F:
M:
O: SK Nowe Jankowice
B: SK Nowe Jankowice
6.

5

ESTOR Polski Koń Zimnokrwisty POL 2013 Ogier gniada/172 F: Estor
M: Etrista
O: Marcin Liwiński
B: Andrzej Drąg
Brak
7.

4

GRANDER PKZ POL 2015 Wałach /175 F: Hektor
M: Granda
O: Wojciech Leończak
B: Awajki
8.

17

HIRFEL, LABEL PKZ POL Ogier kasztanowata/169, 168 F:
M:
O: SK Nowe Jankowice
B: SK Nowe Jankowice
9.

1

ISIA, OWCA Sztumski Koń Zimnokrwisty POL F:
M:
O: Mirosław Knakowski
B:
10.

16

LUMUMBA Polski Koń Zimnokrwisty POL 2007 Ogier gniada/--- F: ---
M: ----
O: ----
B: ---
brak brak
11.

11

MALINA, ARONIA zimnokrwisty POL 2003 Klacz kasztanowata, gniada/165, 170 F:
M:
O: Monika Supeł
B:
12.

14

RAVIEL Typ Pogrubiony POL 2006 Wałach gniada/168 F: Bornot
M: Ruleta
O: Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach
B: Gałązka Wiesław
brak POL999520067206
13.

15

SROCZKA Typ Zimnokrwisty POL 2004 Klacz srokata/160 F: NN
M: NN
O: MARIUSZ DĄBROWSKI
B: JAN MARZEC
BRAK
14.

9

TASAK, RAFEL PKZ POL Ogier kasztanowata/163 F:
M:
O: Stadnina Koni Nowe Jankowice sp. z o.o.
B:
15.

7

WILMUT, WIOLUMB PKZ POL 2015 Wałach gniada F:
M:
O: Stanisław Janik
B: Stadnina Nowe Jankowice
16.

10

WIODOR, JOREL PKZ POL Ogier kasztanowata/158 F:
M:
O: Stadnina Koni Nowe Jankowice sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Nowe Jankowice sp. z o.o.
17.

20

WIOMET F:
M:
O:
B:
18.

21

WIRAF, ROJFED F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bruzdewicz Wojciech
Stadnina Koni Nowe Jankowice
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
4
Czerwińska Julia
MUKS Bielice
RAVIEL (14)
2019-06-29
1
2019-06-29
5
2019-06-30
2
Dąbrowski Mariusz
STAJNIA TARANT LISEWO
SROCZKA (15)
2019-06-29
2019-06-29
Dembska Martyna
ORK Myślęcinek
ANGEL (12)
2019-06-29
3
2019-06-29
8
2019-06-30
6
Janik Stanisław
JKS Rywal
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
1
Jaroszewski Stefan
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2019-06-29
1
2019-06-29
5
2019-06-30
2019-06-29
6
2019-06-29
3
2019-06-30
3
Konopka Bogdan
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
2
Leończak Wojciech
bpk
2019-06-29
7
2019-06-29
6
BITUMA (19)
2019-06-29
8
2019-06-29
7
Michalska Dominika
JKS Rywal
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
3
Ochman Piotr
Stajnia u Liwińskich
ESTOR (5)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
2019-06-30
1
Pilkiewicz Kazimierz
Stadnina Koni Nowe Jankowice
2019-06-29
1
2019-06-29
3
2019-06-30
1
Pysz Magdalena
Kalinowy Zakątek
2019-06-29
5
2019-06-29
6
2019-06-30
5
Romanowska Wiktoria
JKS „Rywal
2019-06-29
5
2019-06-29
1
2019-06-30
4
Święćkowski Wojciech
Kętrzyn
WIOMET (20)
2019-06-29
6
2019-06-29
4
2019-06-30
5
Szmaglinska Sara
Brak
2019-06-29
2019-06-29
Tłok Piotr
Klinika Jeździecka
LUMUMBA (16)
2019-06-29
4
2019-06-29
1
2019-06-30
1

Number of Riders: 16

Number of Horses: 18

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl