Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 19:29:03
2019-04-26 14:45:47
Julia Pięta DAMON
  • 1x 4/80 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeżdżca
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 22:24:12
2019-04-24 22:00:08
Natasza Rosin INIS SLE SORCERER
  • 2x 4/80 cm/na styl jeżdżca
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:46:38
2019-04-24 21:44:42
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 28/finał gr C/95 cm - zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:57:14
2019-04-24 21:06:25
Kinga Berghauzen PENELOPA
  • 1x 5/90 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 31/50-100 cm/Pocieszenia dokładności art. 238.1.1 (kuce i DK)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:18:15
2019-04-24 21:04:44
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:18:19
2019-04-24 21:01:16
Alicja Poniatowska GINA
  • 1x 2/60 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 31/50-100 cm/Pocieszenia dokładności art. 238.1.1 (kuce i DK)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:18:22
2019-04-24 20:58:28
Milena Kolawa NIKI
  • 1x 2/60 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeżdżca
  • 2x 19/70 cm/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 31/50-100 cm/Pocieszenia dokładności art. 238.1.1 (kuce i DK)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:18:26
2019-04-24 20:54:51
Nayon Lee MANCHESTER 0012
  • 2x 5/90 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 31/50-100 cm/Pocieszenia dokładności art. 238.1.1 (kuce i DK)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:18:31
2019-04-24 19:59:45
Anna Kępa JUBEL
  • 1x 2/60 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeżdżca
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:18:34
2019-04-24 19:57:41
Kornelia Gornicka COSTA SERENA
  • 1x 3/70 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeżdżca
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:18:36
2019-04-24 19:56:32
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeżdżca
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 17:21:08
2019-04-24 19:55:38
Klementyna Cajske KLARA-W
  • 1x 13/L - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 14/P - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 9/L - DK/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P - DK/dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 17:31:37
2019-04-24 19:54:39
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x 13/L - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 14/P - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 9/L - DK/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P - DK/dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 19:29:19
2019-04-24 17:04:30
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 27/finał gr A-2/85 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 14:07:52
2019-04-24 11:53:07
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 27/finał gr A-2/85 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 14:07:48
2019-04-24 11:52:31
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x 19/70 cm/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 05:34:38
2019-04-23 23:35:00
Oliwia Chlasta SELLANO BOY W
  • 2x 6/100 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 31/50-100 cm/Pocieszenia dokładności art. 238.1.1 (kuce i DK)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 17:37:35
2019-04-23 21:24:12
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 13/L - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 14/P - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 9/L - DK/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P - DK/dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 17:36:10
2019-04-23 21:10:34
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 13/L - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 14/P - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 9/L - DK/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P - DK/dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 17:34:36
2019-04-23 21:09:49
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 13/L - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 14/P - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 9/L - DK/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P - DK/dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 21:41:36
2019-04-23 21:08:42
Martyna Kamińska FOREST
  • 1x 1/50 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeżdżca
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 16:47:37
2019-04-23 16:08:17
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x 1/50 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 2/60 cm/na styl jeżdżca
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 14:57:16
2019-04-23 13:39:57
Judyta Perek TAZINA
  • 1x 27/finał gr A-2/85 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 14:57:12
2019-04-23 13:38:57
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 08:08:36
2019-04-23 05:57:47
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 11/N - DK/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 16/C - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 33/Grand Prix Dzieci I/125 cm - zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 17:24:24
2019-04-23 05:56:10
Wiktoria Jannasz PHENIX
  • 1x 15/N - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 12/C - DK/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 33/Grand Prix Dzieci I/125 cm - zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 08:08:31
2019-04-23 05:53:45
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 11/N - DK/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/C - DK/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 15/N - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 16/C - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 33/Grand Prix Dzieci I/125 cm - zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 08:48:48
2019-04-20 07:54:48
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 27/finał gr A-2/85 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 08:48:45
2019-04-20 07:54:08
Nell Sówka S-PIORUN
  • 1x 19/70 cm/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 22:24:50
2019-04-18 20:52:45
Maja Szczepańska PASJONATA POKER
  • 1x 19/70 cm/dokładności art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 20:00:10
2019-04-18 18:02:07
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 3/70 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeżdżca
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:18:55
2019-04-17 22:08:50
Natalia Knopkiewicz CHACCO
  • 1x 3/70 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 4/80 cm/na styl jeżdżca
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:18:58
2019-04-17 22:05:39
Natalia Knopkiewicz PASJONATA POKER
  • 2x 4/80 cm/na styl jeżdżca
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:19:01
2019-04-17 22:04:13
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 2x 4/80 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 27/finał gr A-2/85 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:19:04
2019-04-17 22:01:59
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 4/80 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 5/90 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 27/finał gr A-2/85 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:19:09
2019-04-17 22:01:07
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 1x 2/60 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeżdżca
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:19:11
2019-04-17 21:59:39
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 10/P - DK/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/N - DK/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 14/P - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 15/N - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 30/Finał Dzieci II / JMł/110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 17:29:55
2019-04-17 21:56:45
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 2x 8/120 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 12/C - DK/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 24/120 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 25/130 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 32/Grand Prix D/E/125 cm - zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:19:18
2019-04-17 21:53:42
Agata Kamińska FINISZ
  • 2x 8/120 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 24/120 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 25/130 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 32/Grand Prix D/E/125 cm - zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 08:48:29
2019-04-17 19:11:13
Pola Gumienna TIFI
  • 1x 2/60 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeżdżca
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 16:13:45
2019-04-17 12:45:03
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 7/110 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 8/120 cm/na styl jeżdżca
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 08:48:21
2019-04-17 07:47:41
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 2/60 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 16:13:35
2019-04-17 07:47:08
Sofi Przybylska JACOB
  • 2x 2/60 cm/na styl jeżdżca
  • 2x 18/60 cm/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 16:13:30
2019-04-17 07:46:33
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 2x 5/90 cm/na styl jeżdżca
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 16:13:23
2019-04-17 07:46:02
Antoni Śliwiński APLA
  • 2x 5/90 cm/na styl jeżdżca
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 22:43:08
2019-04-04 13:45:51
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x 2/60 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 3/70 cm/na styl jeżdżca
  • 1x 19/70 cm/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 20:41:24
2019-03-26 19:26:30
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 10/P - DK/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/N - DK/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14/P - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 15/N - DK/na styl jeżdżca
  • 1x 30/Finał Dzieci II / JMł/110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Berghauzen Kinga Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O045550
2. Bohdan Julia SJK Liljówka Stęszewko
3. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
4. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O034621
5. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O051804
6. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
7. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
8. Gornicka Kornelia Budzyński KS Kłos
2007 (JM.)
O047118
9. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045736
10. Gumienna Pola KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O035166
11. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
12. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
13. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
14. Kamińska Martyna SKJ Gronówka
2010 (Mł.)
O053657
15. Kępa Anna Budzyński KS Kłos
2007 (JM.)
O047116
16. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
17. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
18. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
19. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
20. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
21. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
22. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O053304
23. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
24. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
25. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
26. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
27. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
O054566
28. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
29. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
30. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
31. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
32. Smura Kornelia KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
33. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
34. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
35. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
36. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O052847
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder PONY Group National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

3

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Dorota Przybyła
B: brak
A1/B K020178 POL013610175508
2.

23

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
A2/C K009670 POL999660778204
3.

36

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
O: Magdalena Kiczka
B: Dominik Gronet
D K021760 616013640053309
4.

46

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N
M: Bella Luna
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
A2/D K022352 DE422220086308
5.

15

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
6.

44

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: -
A1/C K009557 616999611504104
7.

27

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
O: Sylwia Kamińska
B: .
K027630 brak
8.

41

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
A2/D K018638 616999610274010
9.

37

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
10.

52

COSTA SERENA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K026372 616999610314508
11.

4

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
D K017841 POL007610239307 105GH68
12.

21

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
O: Franciszek Kurek
B: Andrea Hoyer
A2/D K021981 DE455670233212
13.

26

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
E K022536 DE427270656109
14.

20

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
O:
B:
K018298 616009640071110
15.

39

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
A1/C K023156 616013610193213
16.

33

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
D K018746 616013520054110 105TO19
17.

42

FOREST Welsh Pony DEN 2005 Wałach gniada/kuc:114 F: Chablis Pip / Trefaes
M: Tanggards Freja / Springbourne
O: Anita Kamińska
B: Aleksandra Bucka
A1/C K013174 208333WE0506431
18.

56

GARCIA F:
M:
O:
B:
19.

48

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzystof Król
B:
A2/C K020394 DE417170389208
20.

22

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
O: Martina Romagnoli
B: HOLANDIA
K025198 0201826 NED42054
21.

55

INIS SLE SORCERER Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
D K024967 S3-3720041000170440
22.

25

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
A1/B K018737 616999610318008
23.

51

JUBEL Kuc Wal POL 2004 Ogier siwa/kuc:129 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Abberthome's Judith / Abberthome's Hello-Boy
O:
B:
A1/C K019226 616013670044104
24.

19

KLARA-W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja / Sir Neel
O:
B:
K021093 616009610108312
25.

54

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
C K020861 616013640040510
26.

50

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
D K007299 DE410100383201
27.

2

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
A1 K023341 POL013611043903
28.

30

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
O: -
B: -
A2/D K026584 616013520102614
29.

45

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Radosław Kierznowski
B: Piotr Siębor
A2/C K014382 POL013520094805
30.

49

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
C K014539 POL013670092901
31.

31

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
A1/B K018348 POL013610020809
32.

29

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
A1/B K017075 POL013610145207
33.

28

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
C K025043 616013610121713
34.

47

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
C K015956 POL013670072705
35.

12

PHENIX WESTF POL 2003 Wałach gniada/185 F: Pilgrim
M: Holsatia X/Landgraf I
O: Largo sp z o.o.
B: Peter Nagel-Tom
K007202 09159
36.

38

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
37.

16

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
38.

17

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
39.

35

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
A1/C K019042 616013670129009
40.

43

SELLANO BOY W WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:157 F: Chellanos Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
O: Dagmara Dolińska
B: Bartosz Wroński
E K016618 POL007610112308
41.

24

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Marcin Śliwiński
B: x
A2/C K016587 POL013640020904
42.

40

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
A2/D K017257 616013680114308
43.

5

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:124 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
O: Dorota Przybyła
B: .
C K023869 POL013530073105
44.

53

WALENCJA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:141 F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
O: .
B: .
C K019089 616013610101109
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Berghauzen Kinga
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-05-02
2019-05-02
2019-05-02
2019-05-02
2019-05-04
4
Bohdan Julia
SJK Liljówka Stęszewko
GARCIA (56)
2019-05-04
4
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (26)
2019-05-02
1
2019-05-02
1
2019-05-05
1
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
KLARA-W (19)
2019-05-02
5
2019-05-02
5
2019-05-03
2
2019-05-03
3
2019-05-04
1
Chlasta Oliwia
KJ Kapada Wiry
2019-05-02
2
2019-05-02
1
2019-05-03
4
2019-05-04
1
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2019-05-02
5
2019-05-02
3
2019-05-03
1
2019-05-03
1
2019-05-04
1
NANDINA (30)
2019-05-02
1
2019-05-02
6
2019-05-03
9
2019-05-03
7
2019-05-04
3
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
2019-05-02
1
2019-05-02
6
2019-05-03
8
2019-05-03
1
2019-05-04
2
Gornicka Kornelia
Budzyński KS Kłos
2019-05-02
6
2019-05-02
8
2019-05-03
1
2019-05-03
6
2019-05-04
4
Gosztyła Weronika
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-05-02
9
2019-05-03
8
Gumienna Pola
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFI (5)
2019-05-02
9
2019-05-02
4
2019-05-03
1
2019-05-03
9
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
KRESKA (54)
2019-05-02
5
2019-05-02
3
2019-05-03
2
2019-05-03
4
2019-05-04
3
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
PHENIX (12)
2019-05-02
2
2019-05-05
1
2019-05-03
3
2019-05-03
1
2019-05-03
2
2019-05-02
1
2019-05-02
3
PORTOS (38)
2019-05-03
2
2019-05-05
2019-05-02
1
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2019-05-02
4
2019-05-02
3
2019-05-03
2019-05-03
1
2019-05-03
1
FINISZ (33)
2019-05-02
2
2019-05-03
2
2019-05-03
2
2019-05-05
2
Kamińska Martyna
SKJ Gronówka
FOREST (42)
2019-05-02
1
2019-05-02
4
2019-05-03
1
2019-05-03
5
Kępa Anna
Budzyński KS Kłos
JUBEL (51)
2019-05-02
1
2019-05-02
3
2019-05-03
5
2019-05-03
1
2019-05-04
6
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (44)
2019-05-03
1
2019-05-03
11
2019-05-04
1
2019-05-03
10
2019-05-03
3
2019-05-04
2
2019-05-03
5
2019-05-03
9
2019-05-04
4
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
CHACCO (27)
2019-05-02
2019-05-02
7
2019-05-03
9
2019-05-03
13
2019-05-04
1
2019-05-03
9
2019-05-03
9
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
NIKI (49)
2019-05-02
4
2019-05-02
1
2019-05-04
1
2019-05-02
2019-05-03
1
2019-05-03
1
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
DAMON (21)
2019-05-03
7
Kultys Marianna
KJ Ranczo Kołata
2019-05-02
2
2019-05-02
4
2019-05-03
9
2019-05-03
1
2019-05-04
7
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
FESTA (20)
2019-05-02
3
2019-05-02
3
2019-05-03
1
2019-05-03
2
2019-05-04
1
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-05-02
5
2019-05-02
1
2019-05-03
5
2019-05-04
1
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (39)
2019-05-04
5
TAZINA (40)
2019-05-04
4
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
DAMON (21)
2019-05-02
5
2019-05-02
3
2019-05-03
6
2019-05-04
4
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (48)
2019-05-02
10
2019-05-03
9
2019-05-04
7
2019-05-02
2
2019-05-03
5
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (25)
2019-05-02
2019-05-02
4
2019-05-03
2019-05-03
1
2019-05-04
10
2019-05-02
2019-05-02
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
CINAMON (41)
2019-05-02
1
2019-05-02
8
2019-05-03
1
2019-05-03
5
2019-05-04
1
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-02
2019-05-03
1
2019-05-03
1
2019-05-04
8
TIFI (5)
2019-05-04
8
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
2019-05-02
3
2019-05-02
6
2019-05-03
4
2019-05-03
11
2019-05-04
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
2019-05-02
4
2019-05-02
1
2019-05-03
1
2019-05-03
10
2019-05-04
3
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
APLA (23)
2019-05-02
9
2019-05-02
11
2019-05-03
3
2019-05-03
2
2019-05-04
1
SZOGUN (24)
2019-05-02
9
2019-05-02
1
2019-05-03
6
2019-05-04
1
2019-05-02
2019-05-02
2019-05-02
Smura Kornelia
KS Jumping Events Poznań
2019-05-03
4
2019-05-02
1
2019-05-02
4
2019-05-04
2
2019-05-03
1
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-03
1
2019-05-03
3
2019-05-04
2
BEN GUN (36)
2019-05-03
2
2019-05-03
5
2019-05-04
4
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
BULWAR (15)
2019-05-02
4
2019-05-02
4
2019-05-03
2
2019-05-03
4
2019-05-02
2
2019-05-02
2
2019-05-03
5
2019-05-03
6
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
RASZKA (17)
2019-05-02
1
2019-05-02
6
2019-05-03
1
2019-05-03
5
2019-05-04
3
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
2019-05-04
4

Number of Riders: 36

Number of Horses: 44

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052017-1, OIS Wojciech Helak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl